Autor Wątek: Mass Effect - zwiecha w Cytadeli  (Przeczytany 3878 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Trzepak

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-07-2008
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Mass Effect - zwiecha w Cytadeli
« dnia: Maja 01, 2009, 14:55:52 pm »
 Ja mam przerobionego xboxa arcade od jakiegos miesiaca moze i zdarzylo sie ze czasem jakas gra sie zwiesila tak ze trzeba bylo restartowac konsole ale to rzadko kiedy. A pare dni temu sciagnalem sobie Mass effect z tego torrenta Konsole :: Mass Effect [USA] [PL] [Region Free] [XBOX360-PROTOCOL]
rozpakowalem chco jakies mial zwalone 2 party ale znalazlem fixy i udalo sie, potem nagralem na plyte verbtaim tak jak zawsze to robie i w grze doszedlem do pewnego momentu i gra zawsze w tym samym momencie sie zawiesza, dokladnie jest to w cytadeli gdy probuje przejsc do Okregow czy to kolejka czy to z buta i nie wiem czego to wina i czy istnieje moze jakas inna dzialajaca wersja tej gry bo naprawde swietna jest. Stad tez moje pytanie czy moze cos na ten temat mozecie poradzic?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Mass Effect - zwiecha w Cytadeli
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 01, 2009, 15:00:33 pm »
Założył dwa takie same tematy i jeszcze o piratach. Szczyt bezczelności.

PS. Możesz mnie teraz obrazić :). Od takiego usera to zaszczyt  :lol:
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2009, 15:12:07 pm wysłana przez Chris »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Mass Effect - zwiecha w Cytadeli
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 01, 2009, 15:11:01 pm »
Ja mam przerobionego xboxa arcade od jakiegos miesiaca moze i zdarzylo sie ze czasem jakas gra sie zwiesila tak ze trzeba bylo restartowac konsole ale to rzadko kiedy. A pare dni temu sciagnalem sobie Mass effect z tego torrenta Konsole :: Mass Effect [USA] [PL] [Region Free] [XBOX360-PROTOCOL]
rozpakowalem chco jakies mial zwalone 2 party ale znalazlem fixy i udalo sie, potem nagralem na plyte verbtaim tak jak zawsze to robie i w grze doszedlem do pewnego momentu i gra zawsze w tym samym momencie sie zawiesza, dokladnie jest to w cytadeli gdy probuje przejsc do Okregow czy to kolejka czy to z buta i nie wiem czego to wina i czy istnieje moze jakas inna dzialajaca wersja tej gry bo naprawde swietna jest. Stad tez moje pytanie czy moze cos na ten temat mozecie poradzic?

słyszałem, że wersja z empiku/ultimy działa zajebiście, czasami się wiesza, ale to już raczej wina samego XO.