Autor Wątek: Metroid: Other M  (Przeczytany 33964 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 01, 2009, 19:54:19 pm »
Koei didn't know about Tecmo's deal with Nintendo for Metroid: Other M
Cytuj
GS: Was Tecmo's deal to develop Metroid: Other M for Nintendo a pre-existing deal or something that came after the merger?

KM: It was pre-existing, so I didn't know about that from before the merger.

GS:
Obviously they were able to negotiate that as a separate entity, but that's a part of your company now. That was, I think, a big surprise for everyone at E3.

KM: (laughs) Actually, it was very surprising for us too. Because of the contract with Nintendo, Tecmo could not disclose the exact title name before consolidation was fixed. So just before consolidation, I heard the name of the title, and whoa -- that's a big title! Yeah, that's a very good and big surprise.
http://www.gamasutra.com/view/news/25752/Big_In_Japan_Koei_Tecmos_CEO_On_Synergy_Western_Expansion.php

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 04, 2010, 16:03:29 pm »
troche nowych informacji:

Cytuj
This information comes from Metroid co-creator Yoshio Sakamoto, who recently spoke with Famitsu…

“This project between three companies, which we call Project M, is progressing extremely well. This Metroid is being developed with the aim of the ideal form of the old Metroid. It’s a game that can be realized because of the Wii. [Addressing Metroid being more successful overseas] However, different from the rest of the series, this time we’re strongly depicting the human side of Samus through such things as movies. She’s a strong woman, but she also has a fragile side. We want to make a game whose charms can be felt from the story areas and these human touches as well. It’s an action game, but it’s capable of having a clear emotional side. A lot of people are playing it, so we’re planning a lot of things. We haven’t clearly finalized a followup or anything, but we’d like to do some new things.”

- Since it’s a big project, there have been a few issues, but the development team has ironed them out together
- Team Ninja moving the “2D jump action game” into “3D action.”
- Sakamoto thinks the quality of the game will please fans
- Sakamoto intends to release the game this year

czyli pewnie pogramy w nowego metroida w tym roku :)

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 24, 2010, 19:36:18 pm »
Metroid: Other M   zostal dzis potwierdzony przez nintendo na 27 czerwca dla usa  8)

UP!
Pod linkiem poracja apetycznych screenow :)
http://www.nintendoeverything.com/33758/

Troche potwierdzonego info:
Cytuj
- Fast/action-packed game
- Has exploration
- Long, pre-rendered cinematic at the beginning, shows Samus grow from a baby to Samus
- Shows battle with Mother Brain from end of Super Metroid\
- Hold Wiimote sideways, move Samus with d-pad
- 2D angle with 3D levels and polygons
- Samus can run sideways
- 1 button to shoot beam, hold it down for a charge attack
- No real lock-on in third-person mode, but auto-targets closest enemy
- 2 button for jumping, A button for morph ball, lay bombs with 1 in morph ball mode
- Samus can lay 4-5 bombs circling her perimeter
- Can dive out of the way from a projectile wit d-pad
- Point Wiimote at screen any time to go to first-person
- Can only shoot in first-person, can’t move
- Press A to shoot, B to look around
- Advanced lighting system
- Samus can kick-climb to the top of slim shafts with the 2 button
- Can collect energy/missile tank upgrades

kolejna poracja screenow:)

http://www.metroid-database.com/index.php?g=mom&p=screens
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2010, 12:30:24 pm wysłana przez mic »

iko

  • Gość
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 25, 2010, 18:03:39 pm »
Co to? screeny Other M z wersji na Wii HD!?? ;) w każdym bądź razie są miiodnee.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 27, 2010, 02:29:12 am »
Kilka bardzo słabej jakości ujęć z intra:
http://www.thespeedgamers.com/rumor-handful-of-leaked-off-screen-grabs-from-metroid-other-m-intro
Mother Brain wygląda dość upiornie

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 27, 2010, 09:57:04 am »
To intro to chyba koncowka super metroid :) screeny slabej jakosci bo nintendo prosilo o dyskrecje i wiekszosc duzych portali zwiazanych z nintendo uszanowala ich prosbe. Na gonintendo jest nawet zamieszczona specjalna notka na ten temat. Jednak video z intro wycieklo jednak do sieci i na mniejszych portalach mozna ja znalesc :) Mi sie bardzo podoba choc ktos troszke obrazu obcial ;)pewnie ze strachem to krecil ;)  voice acting tez jest OK :) dobra - dosc pisania jesli ktos juz teraz ma ochote zobaczyc to intro (moim zdaniem bardzo udne ;) ) to zapraszam pod link ponizej

http://airshipoverwater.wordpress.com/2010/02/27/metroid-other-m-dem/

oby tylko tego filmiku nie usuneli :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2010, 10:22:48 am wysłana przez mic »

iko

  • Gość
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 01, 2010, 14:01:42 pm »
zapowiada się Genialnie, ale Mam nadzieje, że Retro jeszcze Będzie odpowiedzialne za serię.

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 02, 2010, 08:21:37 am »
retro grzebie coś innego/nowego  8)
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 02, 2010, 22:55:34 pm »

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 03, 2010, 10:25:18 am »
szkoda, ze nic z gameplay'u nie pokazano - ale i tak apetyt na gre mam ogromny :)

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 13, 2010, 10:24:04 am »

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 18, 2010, 18:58:13 pm »
kolejny wywiad z sakamoto
Cytuj
A portion of an IGN interview with Sakamoto...

IGN: You admitted during during your GDC panel that the Metroid series isn't nearly as popular in Japan as it is in the US. But do you understand why that's the case?

Sakamoto: In Japan, the people who are into Metroid tend to be hardcore game fans. It's not a series that's necessarily found acceptance in Japan outside of that niche. You can also say that it's the same as how science fiction is embraced in the United States compared to Japan. Science fiction seems to be a niche genre in Japan as a whole, where it seems to have found more mainstream success in the US.

IGN: Yes, she's very nice indeed. During your GDC panel you said that you were adamant about having the game control with the Wii remote exclusively. Why were you so set against incorporating nunchuk for Metroid Other M?

Sakamoto: Two reasons. The first, with the team I've been working with, we've been making the Metroid series in 2D up to this point. Even though we've been looking for a way to control Samus in 3D, we wanted to achieve the feeling that you had when Samus was in 2D. We decided that the traditional D-pad for movement plus jumping and shooting on buttons was the most appropriate control scheme for this direction. The second reason, and let me preface this by saying I don't think bad games use the nunchuk because there are a lot of great games that do, there's a certain image created with the nunchuk, it's a bit of a barrier in accessibility because it's a "different" control. The nunchuk I think is more appropriate for core audiences. At the same time, I feel that showing people a 3D game where you can control it using the remote really does stir the imagination, they'll think "How's it possible to control the character using the sideways remote in 3D?" I also think it's attractive to those who grew up playing games using this kind of control.

i jeszcze kilka zdan:
Cytuj
"I didn't have a lot of input on the Prime series, I still don't know much about the future of the Prime series as well, I haven't been involved in that either. As to whether our Samus is going to be used in the Prime series going forward. You really have to defer to the wishes of the creator in this regard. Maybe think of it as the same universe but a different world view. There are different emphases in the two series of games. The Samus that we present here is very much our own, but the creators of the Prime series might have different goals and different areas that they want to stress as they go forward. Of course in these two series the approach is a little bit different and that is something essentially unavoidable. Samus is a character that fights and she has a lot of deep backstory and a lot of emotional content. That is what is essential here. I can't say what will happen in the future with Prime but I can say there is no reboot planned as such. You just need to keep in mind that different creators, different producers have slightly different visions and the end product will differ slightly as a result." - Yoshio Sakamoto

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 30, 2010, 22:40:23 pm »
Nowy trailer:


i wygląda zarąbiście.
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2010, 22:43:30 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 30, 2010, 22:41:07 pm »
http://gonintendo.com/viewstory.php?id=118989

pod tym linkiem nowy gameplay :) jest dynamicznie :) moze nawet bardzo dynamicznie :)

widac ktos tu jednak zaglada i troszke sie spoznilem z linkiem ;)

iko

  • Gość
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 31, 2010, 18:14:28 pm »
Czy chcecie tego czy też nie szykuje się must have na Wii. Bałem się, że Tecmo zrobi coś ubogiego, odbiegającego od standardów kultowej Prime. Uff po zobaczeniu tego gameplay'u mój pogląd na sprawę Other M nabrał zupełniego innego znaczenia. Co rzuca się w oczy to powrót do starszych Metroidów (fani Super Mertroida pewnikiem są wniebowzięci, ja owszeem!) Zmiana kamery na pełne 3D to jak w mordę strzelił schiz z Prime. Tecmo wszystkie owe patenty ładnie połączyło w całośc, jedynie co mnie troche martwi to duże natężenie starć. Każdorazowe wycinanie wrogów może na dłuższą mete być bardzo męcząc. Ale nie ma się czego narazie obawiać, przecież to jedynie skrawek grywalnego kodu, który oznajmił nam jak to się ma do poprzednich odsłon. Jako fan serii jestem zachwycony i jeżeli nie kupię Wii na premiere tego szpila, to na dobrą sprawę pozostaje mi youtube. Żyć nie umierać. pzdr. lolz

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 31, 2010, 19:57:57 pm »
po tym co widac na trailerze to MUSISZ kupic wii jesli jestes prawdziwym fanem serii ;)

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 31, 2010, 20:17:17 pm »
Jako fan serii jestem zachwycony i jeżeli nie kupię Wii na premiere tego szpila, to na dobrą sprawę pozostaje mi youtube. Żyć nie umierać. pzdr. lolz
Że co? Jak nie kupisz Wii, to owego Metroida będziesz "przechodził" na youtubie?  :-?

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 31, 2010, 20:24:43 pm »
dla fana serii to by byl chyba wyrok lub kara jakas ;)

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 01, 2010, 03:42:59 am »
Nie wiem ile to lat ale chyba od pierwszych doniesień które słyszałem pęknie już 7. W istocie Other M jest długo zapowiadanym metroidem dread. Doniesienia na temat tego mówiły o 2 głównych sprawach, pierwsza to gameplay 2d prześcigający rozbudowaniem trójkę (co na dzisiejsze standardy wyczynem już nie jest) a druga i jeszcze ważniejsza sprawa to ukazanie wydarzeń po trójce a przed Fusion. Wydaje mi się ze tak długo zwlekali z rozpoczęciem prac nad dread bo trylogia prime wtedy dopiero się rozpoczynała i na bank w other M bedzie masa odniesień do niej (galactic federation już jesteśmy pewni). Ta gra (fabularnie) powstaje od czasów metroida Fusion i będzie łączyć wątki WSZYSTKICH części (dlaczego zdecydowali się na tyle wstawek av?). ;) Nie kupić Wii dla tej produkcji jeśli się jest fanem biustu samus to epicka klęska i strzał w stopę. Zajebiście wierze w tą produkcje i życzę nam wszystkim żebyśmy się nie zawiedli.

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 01, 2010, 15:37:05 pm »
bedzie dobrze :) nintendo nie pozwoli przecciez skopac metroida - jednej ze swoich flagowych serii :)

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 01, 2010, 18:23:21 pm »
Ekhemmm...... Hunters i pinball. ;)

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 01, 2010, 20:38:27 pm »
nie czepiaj sie bo to sa przeciez tylko spin-offy  :)

iko

  • Gość
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 04, 2010, 13:50:57 pm »
Jako fan serii jestem zachwycony i jeżeli nie kupię Wii na premiere tego szpila, to na dobrą sprawę pozostaje mi youtube. Żyć nie umierać. pzdr. lolz
Że co? Jak nie kupisz Wii, to owego Metroida będziesz "przechodził" na youtubie?  :-?

Nie no takiej gry sobie nie podaruje, tylko zastanawiające jest czy wydana kasa na Wii będzie dobrym pomysłem? Oczywiście bezapelacyjnie Metroid Other M trafia w me gusta i liczę na produkcję najlepszej klasy, ale jedna perełka nie rozwiązuje sprawy, lecz na widoku jest kolejna Legenda z obozu Mariana. Tak Chyba każdy z nas nie może się doczekać nowej Zeldy. Sądze, że Nina znowu da czadu i będzie to kolejny wielki argument do kupna tej że konsoli. W czym pomaga fakt, że ta odsłona będzie stawiać na dorosłość, co sprawia, że moja fantazja coraz bardziej się poszerza. :)
Wracając do Other M. Sądze, że ta gra mnie zniszczy i z poniewiera. Zapewne nawet drobne smaczki z tego uniwersum będą mnie kładły na podłogę i zmuszały do łez szczęścia. Dwie części Prime z Gacka są już na zawsze wyryte w mym serduchu, a nowy Metroid szykuje się na kompletne novum w starym stylu. Tylko cieszyć mordę, jedynie pozostało pytanko czy nie lepiej poczekać na Wii 2 HD!? pzdr.

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2010, 18:54:30 pm wysłana przez iko »

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #63 dnia: Kwietnia 04, 2010, 14:52:56 pm »
Kupuj Wii, Prime trilogy i nie piernicz. ;) Ja nie wiem od jakiej ilości gier ludzie są w stanie zakupić konsole ale do cholery... 20 solidnych tytułów ci nie starczy na początek? :D

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #64 dnia: Kwietnia 04, 2010, 17:29:38 pm »
Kupuj Wii, Prime trilogy i nie piernicz. ;) Ja nie wiem od jakiej ilości gier ludzie są w stanie zakupić konsole ale do cholery... 20 solidnych tytułów ci nie starczy na początek? :D

jak to na tym forum sie okresla: WPIS  8)

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #65 dnia: Kwietnia 04, 2010, 19:38:21 pm »
 :roll:
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

iko

  • Gość
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #66 dnia: Kwietnia 08, 2010, 13:33:12 pm »
sukcesywnie zbieram na Wii i myśle, że wyrobie ze wszystkim na premiere Other M. Się dzieje! :D

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #67 dnia: Kwietnia 08, 2010, 18:27:34 pm »
oby sie udalo wiec na wii zdobyc kaske :)

http://www.nintendoeverything.com/40047/

cos nowego ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2010, 07:20:24 am wysłana przez mic »

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 15, 2010, 23:21:55 pm »
Nowy trailer !!!

http://www.nintendoeverything.com/42456/

Gra gniecie swietnym klimacikiem - kolejny trailer i coraz bardziej chce tej gry :) Dobrze, ze juz nie zostalo wiele czekania :)

UP!!!
nowy gameplay :)

http://www.nintendoeverything.com/42609/

kolejny link ktory polecam odwiedzic ;)

http://www.nintendoeverything.com/43045/
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2010, 00:12:47 am wysłana przez mic »

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #69 dnia: Lipca 06, 2010, 21:11:33 pm »
Czekamy :)
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 07, 2010, 03:58:03 am »
Ta gra jest boska. Chyba pierwszy raz nie mogę się doczekać jakiegoś tytułu bardziej niż Zeldy

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #71 dnia: Lipca 23, 2010, 20:41:13 pm »


Kolejny gameplay.
Niesamowicie to wygląda!

Jakby 2,5 d, połączone z 3d, z fpp i tpp.

Geniusz!

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 28, 2010, 13:30:13 pm »
Kozacki trailer:

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 28, 2010, 22:43:19 pm »
W 100% sie zgadzam :) trailer mega :) a rozgrywka bedzie mega dynamiczna jak na metroida ;) cale szczescie premiera juz blisko :)

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 28, 2010, 22:51:54 pm »
W 100% sie zgadzam :) trailer mega :) a rozgrywka bedzie mega dynamiczna jak na metroida ;) cale szczescie premiera juz blisko :)
No niestety.. coś czuję, że jak nie zdupczą Metroida, to będę zmuszony kupić to plastikowe coś od Nintendo.

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 28, 2010, 23:06:24 pm »
jako fan serii to mimo, ze rozgrywka jest tu dosc zmieniona to... podswiadomie czuje zblizajaca sie swietna gre :) wiec ubol mysle, ze bedziesz musial sie troszke wykosztowac choc na jakas uzywke wii ;)

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpnia 02, 2010, 15:12:01 pm »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

iko

  • Gość
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpnia 02, 2010, 17:43:28 pm »
Jako fan serii jestem zachwycony i jeżeli nie kupię Wii na premiere tego szpila, to na dobrą sprawę pozostaje mi youtube. Żyć nie umierać. pzdr. lolz
Że co? Jak nie kupisz Wii, to owego Metroida będziesz "przechodził" na youtubie?  :-?

Żartowałem z tym youtube ;] ;p

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpnia 14, 2010, 10:59:12 am »
http://gonintendo.com/viewstory.php?id=133233

nowy trailerek w linku powyzej - tempo rozgrywki w stosunku do serii prime jest  x5 ? rozumiem wiec, ze czesc fanow ma obawy "ile metroida bedzie w TYM metroidzie" bo w pewnym sensie jest to  maly restart serii lecz podany w klasynczym stylu rozgrywki 2d, a te szalone tempo ma pozwolic serii lepiej sie sprzedac i trafic do wiekszej liczby nowych graczy - bo takie szybkie i efektowne gry na tej generacji sie sprzedaja. ma byc ponoc duza kampania reklamowa - wiec to moze sie udac... tak ja to widze.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Metroid: Other M
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpnia 17, 2010, 08:25:57 am »


Jaki trailer kozacki! Jest interaktywny XD Nie będę spoilerował, zobaczcie sobie sami :D

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!