Autor Wątek: Tales of Vesperia  (Przeczytany 3927 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Tales of Vesperia
« dnia: Czerwca 12, 2009, 13:53:56 pm »
WTF! jeszcze nie było tematu o grze :shock: :eek:

Review:


Screeny:














Przypominam, że demo gry jest dostępne na XBL.

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Tales of Vesperia
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 12, 2009, 13:57:24 pm »
Przypominam, że demo gry jest dostępne na XBL.
A no jest, po ograniu demka czekam na pełną wersję aż pojawi się w naszym pięknym kraju. Gierka zapowiada się interesująco.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Tales of Vesperia
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 12, 2009, 14:55:47 pm »
A właśnie kiedy gra pojawi się w EU ?

mateo

  • Gość
Odp: Tales of Vesperia
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 12, 2009, 14:57:19 pm »
to wersja na XO nie wyszła jeszcze w EU!?

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Tales of Vesperia
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 12, 2009, 15:00:27 pm »
Wydaje mi się że jeszcze nie :(

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Tales of Vesperia
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 12, 2009, 15:02:29 pm »
26 bodajze premiera, szykuje sie ekstra

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Tales of Vesperia
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 12, 2009, 15:04:45 pm »
Więc odpuszczę sobie Star Ocean i zaczekam  :cool:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Tales of Vesperia
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 30, 2009, 09:57:45 am »

Tarniak

  • Gość
Odp: Tales of Vesperia
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 06, 2009, 10:36:39 am »
Pograłem wczoraj w demko zachęcony gameplayami na gamersyde... i nie mógłbym w to pograć dłużej. Przecież ten voice acting jest tak irytujący, że musiałem mocno ściszyć głośniki, żeby móc chwilkę pograć. System walki wygląda na zacny, ale tak infantylnego klimatu to nawet Blue Dragon może pozazdrościć. Albo niech robią voice acting kalibru Final Fantasy, albo niech po prostu zrobią "niemą" grę. Ode mnie raczej nie dostanie szansy, póki nie stanieje do pułapu 50 zł. :?

philemon

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-07-2009
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Tales of Vesperia
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 07, 2009, 13:33:55 pm »
Mialem podobne odczucia po skończeniu dema i małe obawy, że końcowy produkt nie pokaże jakiejś większej klasy (ostatnio to jakaś norma  w przypadku rpgów na 360) ale po paru godzinach grania w pełną wersję, mogę powiedzieć z czystym sumieniem że gra jest naprawdę bardzo dobra.
Moim zdaniem wycinek gry przedstawiony w demie jest po prostu kiepski i niekoniecznie przedstawia całości ani finalnej wersji w odpowiedni sposób. Duby angielskie nigdy nie będą tak dobre jakbyśmy chcieli i choć są w Vesperii tragiczne przypadki to całość prezentuje jednak przyzwoity poziom (śmiem twierdzić, że bliski jest temu z P3 i P4).

Gra jest śliczna. Nie myślałem, że po Eternal Sonata na konsolę zawita coś jeszcze o podobnej stylistyce z tak ogromną ilością dopracowanych detali i płynną, naturalną animacją. Miła odmiana po tych wszystkich grach z 'mhroczną' paletą kolorów i kiepskim oświetleniem silnika Unreal (ile można?) i podobnych.

Ostatni raz grałem w serię 'Tales of' tuż po wyjściu Eternii ale nadal czuję się jak w domu. Cieszy mnie fakt, że seria zachowała swoją unikalną konsystencję. Gdyby jeszcze tylko walka byłaby tak dynamiczna jak za starych czasów...
O fabule narazie nie będę się wypowiadał bo liznąłem tylko materiał warty paru godzin ale fundamenty, jak narazie, są solidne.

Póki co sama radość. :grin:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Tales of Vesperia
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 11, 2009, 18:04:06 pm »
Dwie i pół godziny za mną i cóż - prześliczny, ale ale do bólu sztampowy jRPG. Nie wychwyciłem póki co nawet detalu, który odróżniałby założenia Vesperii oraz jej system od innych gier z tego gatunku. Miasto - levelowanie na mapce świata - dungeon - miasto... i tak dalej. Niemniej szarpie się przyjemnie, no i oczy dostają wytrysku w niektórych momentach.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Tales of Vesperia
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 28, 2010, 08:03:30 am »
Tales of Vesperia Movie Blu-Ray Comes With PS3 DLC:
http://www.talesunion.com/news/tales-of-vesperia-movie-blu-ray-comes-with-ps3-dlc--808.html

Cytuj
Namco Bandai has announced that the Blu-ray version of Tales of Vesperia ~The First Strike~ will have PS3 DLC. The movie is a prequel to the game, focusing on Yuri and Flynn's past when they were in the Imperial Knights. Estelle, Raven, and Rita also have cameos, along with some other characters created specifically for the movie.

The movie will also be released on UMD and DVD. However, only the first prints of the Blu-ray version will include the DLC, which is for Yuri and Estelle. The DLC is available via a code which is included inside the movie's case.

The Blu-ray and DVD version of the movie will also have a trailer collection, audio commentary, and a new video which connects the game with the movie. The UMD version only include the trailer collection as an extra. Gamers interested in picking up the videos should remember that Blu-ray and UMD videos are region-locked, unlike video games.

The movie will be released on May 28, 2010 in Japan. No word has been made on either a localization of the PlayStation 3 version of Tales of Vesperia or an English version of the movie

Namco Bandai has "no plans" to release Tales of Vesperia PS3 in the US:
http://www.gamepro.com/article/news/213725/namco-bandai-has-no-plans-to-release-tales-of-vesperia-ps3-in-the-us/

Cytuj
PlayStation 3-owning fans of the Tales series will be sad to hear that currently Namco Bandai has no plans to release the PS3 port of the 2008 Japanese role-playing game in the US. The port hit shelves in Japan last September and is about to get a combination anime/downloadable content Blu-Ray this May.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Tales of Vesperia
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 27, 2012, 10:59:46 am »
Będzie wersja angielska (PS3) dla "preorderowców":
http://www.talesofvesperia.net

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Tales of Vesperia
« Odpowiedź #13 dnia: Września 24, 2018, 14:22:12 pm »




W ogóle to temat można przenieść to current gen.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu