Autor Wątek: Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki  (Przeczytany 70022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

globiOne

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-12-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #120 dnia: Listopada 13, 2006, 14:14:00 pm »
Mam zapytanie czy to prawda ze odpalajac fable lost chapter po tym jak przeszlismy fable zwykle ze trzeba bedzie i tak od poczatku przechodzic gre?
Ile jest pozniej questow?
Odpalając Xboxa stąpam po krainie magii i wyobrazni

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #121 dnia: Listopada 24, 2006, 09:37:50 am »
a ja mam taka prosbe o to by ktos mi wytlumaczyl jak sie lowi ryby i przedmioty z wod w swiecie albionu bo za hu.... mi to nie wychodzi

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #122 dnia: Listopada 26, 2006, 14:17:43 pm »
Cytat: "globiOne"
Mam zapytanie czy to prawda ze odpalajac fable lost chapter po tym jak przeszlismy fable zwykle ze trzeba bedzie i tak od poczatku przechodzic gre?

Dokładnie tak; Lost Chapters nie obsługuje save'a z pierwszej wersji Fable. Co do questów to nie wiem.

Cytuj
a ja mam taka prosbe o to by ktos mi wytlumaczyl jak sie lowi ryby i przedmioty z wod w swiecie albionu bo za hu.... mi to nie wychodzi

Co do łowienia. Podchodzisz po prostu do jakiejś wody, na powierzchni której widać charakterystyczne kółeczka - właśnie tam są ryby. Wtedy naciskasz na padzie symbol haczyka, który się pojawia. Wtedy musisz odpowiednio wciskać X, aby nie zerwać żyłki (odpowiedni timing).

A jeśli chodzi o kopanie to po prostu pałętasz się po świecie i tam gdzie (podobnie jak z łowieniem i haczykiem) pojawi się ikonka szpadla - po prostu kopiesz. Najczęściej opłaca się plądrować cmentarze  :twisted:

Nie wspominam oczywiście, że najpierw musisz skołować sobie wędkę / łopatę :D


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

davidson88

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 321
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #123 dnia: Marca 18, 2007, 10:07:51 am »
Mam takie moze troche "lamerskie" pytanie odnosnie Fable...moze mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyc jak moge zmienic moje ciuchy? (konkretnie chodzi o quest gdzie musze sie przebrac za bandytę)

EDIT: dzizas ale ja tępy młot:D - nie było pytania
We lack the motion to move to the new beat