Autor Wątek: Po update PS3 padła  (Przeczytany 5251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

protas4

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-02-2008
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Po update PS3 padła
« dnia: Listopada 23, 2009, 21:40:16 pm »
a wiec od poczatku w sobote zrobiłem  update   potem grałem i było ok  nie właczalem juz konsoli dzis  rano właczam i pojawił sie komunikat ze konsola została zle wyłaczona i ze   wysle cos tam do sony ok właczam MW2 i widze ze wsztkie stany   gier sa na 0% były  singla mialem juz na 84 %  a multi na 40 % wiec   na  dzoju biore wyłacz konsole   zaczyna migac zielone swiatełko i tak 10 min  wyłaczam ja z tyłu powerem  właczam i  pisze ze  system na dysku uszkodzony i czy chce zrobic restore wiecej opcji nie ma wiec tak robie  idzie do 100 %  robi restart i znow to samo  ze system na dysku jest   uszkodzony i czy chce zrobic restore i znow 100% restart  itd itd itd po 10 razach odpuscilem !!
 jakies pomysły ?
 Ortografia!






Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Po update PS3 padła
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 25, 2009, 20:33:10 pm »
aha spoko tylko weź stosuj przecinki bo widzisz bez przecinków ciężko wyłapać sens zdania aha no i kropki też by sie przydały bez nich w ogole nie wiadomo kiedy konczysz zdanie jakby bylo wiadomo kiedy konczysz zdanie to moze wiecej osob by przeczytalo twojego posta a jak juz ktos przeczyta to pewnie nie skuma wiec dalej bedziesz mial problem jak oczekujesz odpowiedzi to pisz po ludzku spoko szacun pozdrawiam aha post scriptum po wyrazie stawiamy tylko jedna spacje nie dwie ani nie trzy pozdrawiam ponownie

protas4

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-02-2008
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Odp: Po update PS3 padła
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 26, 2009, 10:06:28 am »
Słodki Prostaczku .
"Spacji" będę robił ile będę chciał gdyż to tylko i wyłącznie moja sprawa i pokarz mi jaki kolwiek zapis w polskiej gramatyce stanowiacy  że ów czynność jest błędem !
Myślałem ze forum służy do pomocy i udzielania rad , niestety polskie fora służą do :
- sprawdzania błędów ortograficznych innym forumowiczom.
- sprawdzania  błędów gramatychnych i interpunkcyjnych.
- podnoszeniu wartosci swojego e-kutasa,
a jesli chodzi o konstruktywna odpowiedź to baranku nie masz nic do powiedzenia poprostu jestes nierozgarnietym dzeciakiem neostrady i tyle w temacie , nie masz nic do powiedzenia to sie poprostu nie wypowiadaj .
Strofowanie i wyrzygiwanie blędów prowadzi tylko i wyłacznie do problemu oraz niesmaku z korzystania z tego forum.
Pozatym jeśli poprawiasz kogos to zauważ ze używajac angielskich słów na polskim form tez jest błędem . Więc weź i sie ogarnij najpierw sam , a potem zwracaj uwagę innym .
Pozatym jak juz pisałem w zażaleniach "wsadzanie uszkodzonych konsol do działu pomoc>inne" jest porażka w ciagu 4 dni zajrzało do tego działu 22 osoby i to nie przez to  ze w  twoim miemaniu napisałem  wypowiedz z błedami i chaotycznie (brak czasu )






Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Po update PS3 padła
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 26, 2009, 10:40:47 am »

Cytuj
Pozatym jak juz pisałem w zażaleniach "wsadzanie uszkodzonych konsol do działu pomoc>inne" jest porażka w ciagu 4 dni zajrzało do tego działu 22 osoby i to nie przez to  ze w  twoim miemaniu napisałem  wypowiedz z błedami i chaotycznie (brak czasu )

No ale jedna osoba odpowiedziała, więc chyba nie jest tak źle z popularnością tego działu! <ok>

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Po update PS3 padła
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 26, 2009, 11:59:46 am »
protas w tej całej swojej nienawiści do polskich for nie przeoczyłeś może faktu, że nikt nie zna odpowiedzi na Twój problem?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Po update PS3 padła
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 26, 2009, 12:28:36 pm »
I drogi protasie, trzymaj emocje na wodzy i nie obrażaj innych, okej?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Po update PS3 padła
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 26, 2009, 23:07:20 pm »
Słodki Prostaczku .
"Spacji" będę robił ile będę chciał gdyż to tylko i wyłącznie moja sprawa i pokarz mi jaki kolwiek zapis w polskiej gramatyce stanowiacy  że ów czynność jest błędem !
Myślałem ze forum służy do pomocy i udzielania rad , niestety polskie fora służą do :
- sprawdzania błędów ortograficznych innym forumowiczom.
- sprawdzania  błędów gramatychnych i interpunkcyjnych.
- podnoszeniu wartosci swojego e-kutasa,
a jesli chodzi o konstruktywna odpowiedź to baranku nie masz nic do powiedzenia poprostu jestes nierozgarnietym dzeciakiem neostrady i tyle w temacie , nie masz nic do powiedzenia to sie poprostu nie wypowiadaj .
Strofowanie i wyrzygiwanie blędów prowadzi tylko i wyłacznie do problemu oraz niesmaku z korzystania z tego forum.
Pozatym jeśli poprawiasz kogos to zauważ ze używajac angielskich słów na polskim form tez jest błędem . Więc weź i sie ogarnij najpierw sam , a potem zwracaj uwagę innym .
Pozatym jak juz pisałem w zażaleniach "wsadzanie uszkodzonych konsol do działu pomoc>inne" jest porażka w ciagu 4 dni zajrzało do tego działu 22 osoby i to nie przez to  ze w  twoim miemaniu napisałem  wypowiedz z błedami i chaotycznie (brak czasu )

Wow.
Ten post to materiał do pracy dla socjologów na najbliższe kilka miesięcy.