Autor Wątek: Turnieje i zloty  (Przeczytany 4239 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Turnieje i zloty
« dnia: Grudnia 14, 2009, 23:28:41 pm »

No to na dzień dobry:



Top 8 + Postaci

1. Nevan [Anna]
2. Swayman [Paul/Leo]
3. Di [Panda]
4. Gajda [Lars]
5/6. Devil [Bob], Ryan Hart [Kazuya/Leo]
7/8. Tokis [Christie/Zafina], Robson [Law]

Wielką niespodzianką jest dla mnie Ryan Hart, który jak wiadomo w Tekkena gra całkiem nieźle, a skończył turniej dopiero na 6 miejscu za sprawą Di i jego Pandy  :-D

Turniej był od początku do końca pełny niespodzianek, ja osobiście liczyłem na pierwsze miejsce dla Gajdy.

Z innej beczki już niedługo odbędzie się Tekken cup Leszno 2010

Dnia 20.02.2010 odbędzie się turniej w Tekken 6 br w Lesznie w Centrum Kultury i Sztuki przy ulicy G.Narutowicza 69. Temat wpisowego jest do ustalenia ważne jest czy są chętni ? i czy termin odpowiada jak są jakieś pytania to proszę pisać !

'Mad about TEKKEN'
***Leszno 2010***

GRA: Tekken6

KONSOLA: PS3

MIEJSCE: Centrum Kultury i Sztuki w Lesznie
(Strona 1; Strona 2)

DATA: 20.02.2010 (wstępnie)

START: Do ustalenia, ale wszystko zależy od właściciela CKiS'u.
Chcielibyśmy, żeby była to godzina 1200 lub 1300,
ale będziemy was prosić, żebyście przyjechali wcześniej
w celu zaoszczędzenia czasu na zebranie wpisowego itd.

WPISOWE: Również do ustalenia ale wstępnie jest to 20zł
(gdyby ktoś chciał, będzie możliwość wpłaty na konto bankowe)

ROZGRZEWKA: Myślę, że godzinka wam wystarczy, co?

NAGRODY: Za pierwsze 3 miejsca kasa z wpisowego
(nie wiemy jeszcze ile, bo wszystko uzależnione jest od ilości chętnych).
Możliwe, że oprócz pieniędzy uda nam się załatwić jakieś dodatkowe nagrody.

System: grupy + DE (na 32)
Energia: 100%
Ilość rund: do 3 wygranych
Ilość walk: do 2 wygranych w grupach, do 3 wygranych w DE, do 5 wygranych w wielkim finale
Kontrolery i przejściówki: uczestnicy są zobowiązani zabrać swoje pady/sticki razem z przejściówkami; organizatorzy nie zapewniają kontrolerów ani przejściówek
Profile: uczestnicy nie mogą uploadować na konsole turniejowe
Areny: losowe
Ustawienia przycisków: przed walką
Nagrywanie walk: save replaye tylko w DE.





Wiadomości scalone: Grudnia 14, 2009, 23:36:10 pm
Po kontakcie z organizatorem wstępne wpisowe wynosi 20 zł.

Lista osób zapisanych :

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2009, 23:36:11 pm wysłana przez Patosław »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 555
  • Reputacja: 251
Odp: Turnieje i zloty
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 16, 2009, 23:42:04 pm »
Leszno? Toż to Devilek z bratem ustawią pod siebie wszytko  :grin:

Co do Łodzi. Będę u maSHteR'a wypytam, co i jak. Cieszy mnie wysokie miejsce Gajdy. Lubię chłopaka. Szkoda, iż nie zaszedł wyżej. Cieszy mnie jeszcze bardziej, że Mr rozdmuchane ego i co to je nie jestem, czyli RH dostał po tyłku.

Przydał by się tu dwukrotny mistrz świata Crow (USA) i kilku skośnookich chłopców.

Zapewne zimny prysznic dobrze by zrobił kilku polskim pyszałkom.   

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Turnieje i zloty
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 17, 2010, 23:24:35 pm »
Cieślakowi się nudzi, czyli BursaVII

Cytuj
Witam wszystkich, zarówno noobów, jak i tych, co są pro.


Dobra... Termin zlotu to 9, 10 i 11 kwietnia tego roku. Na pewno nie zmieni on się, bo sala zarezerwowana. Wejściówki od 20 do 25 zeta, sam nie wiem, ile będzie dokładnie, bo to zależy od ilości osób, dlatego proszę o pisanie, czy ktoś będzie na 100 procent. Sala będzie mnie kosztować 350 zeta. Jak wiecie, a ci, co nie wiedzą, można wynajmować pokoje, bodajże 21 zeta za noc od osoby. Ale można spać w sali, gdzie jest sprzęt, za free of course. Łazienki z prysznicami, ciepła woda. To samo w pokojach - ciepła woda. Biedrona jest obok miejsca, to samo całodobowy bar - kebab itp. Czajnik będzie. Może i mikrofala, ale to chyba zły pomysł. :P Nie wiem, ile będzie stanowisk, ile będzie LCD, bo za wcześnie na to, lecz na bank nie będzie ich mało. Zapewne będę potrzebował sprzętu, więc proszę pisać, co kto może. Od razu piszę, że nie wiem, czy jak ktoś coś weźmie, to będzie wjazd za free - postaram się. Będziemy grać praktycznie we wszystko, lecz turnieje odbędą się w Street Fightera IV, Guilty Geara - bez Cieślaka. (chyba :P), BlazBlue (chyba). Oczywiście będzie można odpalać inne gierki, no problem. To chyba tyle, jeśli chodzi o ten moment. Jeśli chodzi o dojazd z dworca, to na dworcu są taksówki. Koszt na ulicę Mechaników 1 to około 10 zeta. Jeśli chodzi o busy, to trzeba przejść tunelem na drugą stronę i szukać busa na ul. Toruńska (wysiadać przy Włocławskim Centrum Kultury - WCK), bodajże 3, 10, 20. Potem się cofamy trochę do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku i tam obok tej uczelni jest akademik - taki kolorowy. Można również jechać na ul. Promienną, bodajże 4, 19, 17 i tam wysiadamy obok dworca numer two. Przechodzimy przez tory i widzimy nasz kolorowy budynek. Jeśli ktoś wie, że będzie miał problem, to pisać na PW, zapodam numer koma. Jak są jakieś pytania, pisać. Pozdrawiam.

Od siebie dodam tylko, że jeżeli ktoś kuma o co chodzi w 2D i ma zamiar się nie zjawić, to ciota jest i tyle. Ja niestety z przyczyn niezależnych ode mnie  nie pojawię się (naprawdę płakać mi się chce z tego powodu), ale szczerze i od serca wszystkim polecam.
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2010, 23:33:25 pm wysłana przez Patosław »

Di

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-04-2010
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Turnieje i zloty
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 12, 2010, 06:39:24 am »
Wyniki turnieju T6 w Lesznie:
1. Devil [BOB]
2. Tokis [ZAF/CHR]
3. Frizen [LAR]
4. Gajda [LAR]
5/6. Matt [STE], Di [PAN]
7/8. Solo [LIL], Kiełbasa [różne]
9-12. Demon [STE/MIG], Tenshimitsu [YOS], Gomez [HWO], Benek [LAW]
13-16. Robson [LAW/PAU], Wacho [XIA], Sepkong [BAE], Alik [STE]

oraz turnieju we Wrocławiu, który odbył się tydzień później (również T6):
1. Frizen
2. Di
3. Zajman
4. Tundra
5/6. Qjon, Gagarin
7/8. K', Moju
9-12. Blaugrana, Sepkong, Oskar, Kobryn
13-16. Red Kyubi, Drozdzik, Mutor, Litwin


Jeśli chodzi o zbliżające się turnieje, to będzie to Berlin Tekken Clash III (8.05) oraz turniej na juwenaliach w Białymstoku (patrz niżej).




Zapraszamy na turniej Tekkena 6 [PS3], który odbędzie się 14 maja (piątek) w ramach białostockich juwenaliów. Do wygrania najprawdopodobniej będzie konsola PlayStation 3, natomiast czterej najlepsi zawodnicy otrzymają puchary, medale i dyplomy. Pełna lista nagród nie jest jeszcze znana. Zasady - standardowe.

Po więcej informacji odsyłam na stronę COMBO'S oraz do tematu na forum Backdasha.

Poza rozgrywkami w Tekkena 6 będzie można rywalizować w PES 2010, FIFĘ 10 i Call of Duty: Modern Warfare 2.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Turnieje i zloty
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 12, 2010, 16:51:16 pm »
Di, no kurde Ty wszędzie się wepchasz  :lol:

Witamy na Gameonly :)

Di

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-04-2010
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Turnieje i zloty
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 12, 2010, 20:14:28 pm »
Ja tylko przyszedłem reklamować turniej :)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Turnieje i zloty
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 12, 2010, 22:29:38 pm »
A szkoda, bo true fighterów nam tu brakuje.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Turnieje i zloty
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 12, 2010, 23:17:36 pm »
Leć na Backdasha tam nie brakuje  :)

Di

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-04-2010
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Turnieje i zloty
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 22, 2010, 19:39:45 pm »
Nowa data: 15 maja (sobota)
Nowe miejsce: hala ACS obok Politechniki Białostockiej

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 555
  • Reputacja: 251
Odp: Turnieje i zloty
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 22, 2010, 19:45:42 pm »
Wyniki turnieju T6 w Lesznie:
1. Devil [BOB]
2. Tokis [ZAF/CHR]
3. Frizen [LAR]
4. Gajda [LAR]
5/6. Matt [STE], Di [PAN]
7/8. Solo [LIL], Kiełbasa [różne]
9-12. Demon [STE/MIG], Tenshimitsu [YOS], Gomez [HWO], Benek [LAW]
13-16. Robson [LAW/PAU], Wacho [XIA], Sepkong [BAE], Alik [STE]

(....)

Nastolatek znowu ubił wszystkich. Ileż to już lat się ciągnie.... Zresztą chłopak z Leszna, turniej w Lesznie ....  :shifty: Hmm.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Turnieje i zloty
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 20, 2010, 01:57:36 am »
Cytuj
Yo.
No cóż, czas chyba pomyśleć o kolejnej edycji. Tym razem będzie troszkę inaczej, no i mogę powiedzieć, że mam kilka plusów, które powinny sprawić, że będzie lepiej niż do tej pory, przez co, mam nadzieję, że przyjedzie więcej osób. No to kilka rzeczy oczywistych...

Termin kolejnej Bursy to: 13, 14 i 15 sierpnia 2010. Myślę, że data dobra, ponieważ lipiec to taki wyjazdowy, a w czerwcu sesja. Trochę czasu na zbieranie kasy też jest. Kolejną rzeczą, o której trzeba wspomnieć, to to, że jest nowy dyrektor owego ośrodka, ale z nim też się ugadałem, jednak trochę inaczej, ale na lepsze. Za salę, mowa o tej, w której odbyła się ostatnia Bursa, chce tylko 250 złoty, zatem jeśli pojawi się tylko 10 osób, to wjazd będzie wynosił 25 złoty. Jeśli będzie nas 15-stu, to wjazd będzie w wysokości 17 złoty. Jeśli zaś będzie nas 20-stu, to wjazd 12,5. I tak dalej, chyba nie muszę dalej liczyć.  Kolejną rzeczą, o której chcę wspomnieć, to to, że półfinały i finały odbędą się na rzutniku. Tak, na owej edycji będzie jeden.  Pokoje, jak większość już wie, kosztują coś około 22 złoty za noc. Prysznice, kuchnia, ciepła woda jest. Biedronka obok tak samo, jak i całodobowy bar z fastfoodami.

Miejscówka znajduje się na ulicy Mechaników 1. Dojazd taksówką z dworca wynosi coś około 12 złoty. Chyba że busem, lecz we Włocku trwają roboty drogowe, przez co dojazd nimi to teraz masakra. W wolnej chwili zapodam mapkę i rozkład busów. Można również iść z buta, coś około 30 minut. Wystarczy skręcić na lewo od dworca, jak stoimy do niego plecami, i iść prosto ul. Toruńską, aż dojdziemy do Zespołu Szkół Elektrycznych, a tuż za nią będzie ośrodek Bursa - taki kolorowy. 

Jeśli chodzi zaś o turnieje, to pomyślałem, że w tym roku odbędą się dwa. Jeden w trybie 1vs.1, drugi zaś w trybie 2vs.2. Oczywiście mowa tutaj o Super Street Fighterze IV. Oczywiście będę również stały konsole z 3rd Strike, Guilty Gearem itp. Będzie również stanowisko z Rock Bandem i Sing Starem. Ogólnie chciałbym bardziej skoncentrować się na SSFIV tym razem. Myślałem również o money matches, bo one wprowadzają troszkę zamieszania na imprezach. Ale to już zależy od każdego z was.  W tej chwili mam 4 lcd, ale staram się o więcej. Jednakże chyba będę musiał poprosić o PS3 niektórych z was, bo brakuje mi ich. Jeśli ktoś będzie miał ochotę wziąć ją ze sobą, to niech wie, że tym razem wjazd za free. 

Troszkę zmieniłem podejście do owych zlocików, przez co mam nadzieję, że wyjazd bardziej się wam widzi.  Jeszcze jedno, będzie to lato, więc może być tam gorąco, dlatego chciałbym poinformować, że pojawią się wiatraki, chociaż jak się okna tam otworzy, to nie będzie brakowało nam świeżego powietrza.

Na koniec chciałbym napisać, że mam nadzieję, że zbliżający zlocik będzie najlepszy jak do tej pory i że wszystko się uda.

PS. Proszę o wszystko pytać, bo wówczas będę wiedział, co zmienić, co dodać itp.

Pozdr. 

kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: Turnieje i zloty
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 15, 2010, 19:31:16 pm »
Ja bym się nawet na jakimś pojawił, ale to chyba strata czasu i kasy  :-?