Ankieta

Jak często chodzisz do kościoła?

co niedzielę
często
sporadycznie
nie chodzę

Autor Wątek: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości  (Przeczytany 171859 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #640 dnia: Maja 11, 2017, 23:46:00 pm »
Iras, znów wrzucasz fejk fotkę (zgaduję znając Twoje wpisy) z jakiegoś portalu do maniupulacji "mało dociekliwymi" prawicowcami? Jakiś autorytet zapodał Ci skrina?

:lol:

https://www.facebook.com Stanisław Walczak w wyszukiwarce, pierwszy wynik od góry - profil imć księdza.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #641 dnia: Maja 11, 2017, 23:52:39 pm »
Bez zaglądania - szkoda mi komentować na ile katolickich sposobów to można rozumieć :roll: Ewentualnie jak bardzo nie wyklucza to typowo prawicowego fejka. Na forumie już nie raz wszyscy (łącznie ze mną) uwierzyli w fejkowy profil. Zresztą sam pisałeś o życiu samotnika... Nie widzisz, że gryziesz własny ogon?

Myślenie boli tylko na początku, potem jest już z górki. A jaka satysfakcja ;)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #642 dnia: Maja 11, 2017, 23:58:02 pm »
Tak cytuje ten ksiądz franciszka,  to pewnie jest pedałem,  w końcu papież pochwala pedalstwo

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #643 dnia: Maja 12, 2017, 00:01:19 am »
Tak cytuje ten ksiądz franciszka,  to pewnie jest pedałem,  w końcu papież pochwala pedalstwo
Ot, wypowiedź wzorcowego katolika.

Trochę w stylu Leszke - dużo frustracji i chęci błyśnięcia, mało sensu.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #644 dnia: Maja 12, 2017, 00:02:48 am »
Ja katolik :lol:

Jak to mówi Leszke:

Xell :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #645 dnia: Maja 12, 2017, 00:02:54 am »
Prawicowy fejk, gdzie profil jest prowadzony od lat, a od miesięcy typ nadaje na PiS :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #646 dnia: Maja 12, 2017, 00:07:30 am »


Pełowski klakier z Niemiec, a dla myślących inaczej dwugłos w polskim Kościele :rotfl:

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #647 dnia: Maja 12, 2017, 00:13:24 am »
@Master
Brzmisz jak pisowski katolik. Więc skąd mam wiedzieć kim się poczuwasz i czemu gadasz w stylu Leszke, byle gadać? :roll:

@Iras
W tym poście:
Bez zaglądania - szkoda mi komentować na ile katolickich sposobów to można rozumieć :roll: Ewentualnie jak bardzo nie wyklucza to typowo prawicowego fejka. Na forumie już nie raz wszyscy (łącznie ze mną) uwierzyli w fejkowy profil. Zresztą sam pisałeś o życiu samotnika... Nie widzisz, że gryziesz własny ogon?

Myślenie boli tylko na początku, potem jest już z górki. A jaka satysfakcja ;)
masz więcej tropów.

No i serio, cytaty Jezusa i fakty z historii w związku z ???<pisoprawicowym powodem x>??? przestają mieć znaczenie? Wytłumacz czemu.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #648 dnia: Maja 12, 2017, 00:15:47 am »
Brzmisz jak pisowski katolik. Więc skąd mam wiedzieć kim się poczuwasz i czemu gadasz w stylu Leszke, byle gadać?


Bo mam rozum i widzę kiedy jakiś ksiądz pisze farmazony,  a kiedy coś sensownego. Jak się trochę myśli to się to dostrzeże.  Serio. Spróbuj.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #649 dnia: Maja 12, 2017, 00:17:52 am »
Brzmisz jak pisowski katolik. Więc skąd mam wiedzieć kim się poczuwasz i czemu gadasz w stylu Leszke, byle gadać?


Bo mam rozum i widzę kiedy jakiś ksiądz pisze farmazony,  a kiedy coś sensownego. Jak się trochę myśli to się to dostrzeże.  Serio. Spróbuj.
No to teraz perełka: teksty Jezusa to farmazony? Czy raczej fakty historyczne? :lol:
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Marins

  • Gość
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #650 dnia: Maja 12, 2017, 00:25:11 am »
Master jedzie xella kocham to forum.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #651 dnia: Maja 12, 2017, 00:29:45 am »
Na tyle właśnie cenię twoją inteligencję, Marins :lol:

Ech, kibolka :lol: Sukcesu :lol:
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #652 dnia: Maja 12, 2017, 00:31:35 am »
Żeby nie zostało to przykryte prawicowymi zasłonami dymnymi, ponawiam pytanie:
No i serio, cytaty Jezusa i fakty z historii w związku z ???<pisoprawicowym powodem x>??? przestają mieć znaczenie? Wytłumacz czemu.
Do wszystkich chętnych i ambitnych ;)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #653 dnia: Maja 12, 2017, 00:42:23 am »
HA HA! Wiedziałem że kolejna ściema to maks :lol: Wytłumacz! :roll: Ups, nie umiesz?

Bóg, Honor, Ojczyzna - czyste "lewactwo". To nawet przestaje być zabawne. Aż mi smutno :(
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #654 dnia: Maja 12, 2017, 00:43:13 am »
Żeby nie zostało to przykryte prawicowymi zasłonami dymnymi, ponawiam pytanie:
No i serio, cytaty Jezusa i fakty z historii w związku z ???<pisoprawicowym powodem x>??? przestają mieć znaczenie? Wytłumacz czemu.
Do wszystkich chętnych i ambitnych ;)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #655 dnia: Maja 12, 2017, 00:54:14 am »
Zacznijmy od tego, że jego oficjalny profil, cytowany przez (twój ulubiony?) tygodnik Newsweek https://www.wprost.pl/kraj/10044719/Klamstwo-stalo-sie-oficjalnym-orezem-katolikow-narodowych-w-Polsce-Ks-Walczak-ostro-o-politykach-i-duchownych.html (kliknij sobie w jego imie i zobaczysz jego profil na FB), uważasz za pisowską/prawicową propagandę. Już sam ten fakt pokazuje, że chyba trochę późno jest i powinieneś się przespać i na trzeźwo pomyśleć. Iras screenshota nie spreparował i pan Walczak jest biseksualistą - typowe u lewaków.

A teraz mogę sobie odpowiedzieć na Twoje głupkowate pytanie:

No to teraz perełka: teksty Jezusa to farmazony? Czy raczej fakty historyczne?

Abstrahując, że wyjaśniłem to wcześniej:
Wyklucza go fakt porównania Kaczyńskiego do Hitlera. Do tego oprócz dezaprobaty miesięcznicy reszta jego listu otwartego nadaję się najwyżej do podtarcia dupy.


Jak widzisz zgadzam się z tą wyboldowaną częścią tekstu:

Cytuj
Ksiądz Stanisław Walczak o miesięcznicach

"Kaczyńiski nawet nie umie się modlić. Bo nie można stać pod Palacem Prezydenckim, wyc z nienawiści i mówić: Modlę się tutaj, a mi przeszkadzacie Modlitwa zna bye rozmowa z Bogiem, twarzą aw twarz, a nie manifestacja politycznaq. Ktoś powinien przypomnieć Kaczyiemu, co Jezus powiedzial o modlitwie: Gdy się modlicie, nie bqdicie jak obludnicy. Oni habiq synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, ze by się ludziom pokazać. Ty zas, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdelki i zaanknij drzwi". Poza tym Kaczyński jest populista. Przed populizmem przestrzegal ostatnio papież Franciszek. Powiedzial, ze Hitler nie doszedl do aeladzy sila,
ale wybrali go ludzie, którzy szukali charyzmatycznego lidera "zbawcy".A
ekali Polsce coraz glosniej się neola: "Jaroslaw, Polskę zbaw! Niby od czego? wolaja biskupi i szeregowe duchowienistro. To oni popierajq klamstaea na temat katastrofy smolemiskiej, szczują przeciw wszystkiemu, co obce, inne. Nie może być zgody na to, by ludzie uczciwi byli skazani na zgorszenie siane przez grupę dtechnych i kich, którzy się pogubili
Magazyn
świateczny
 
marca 2017.


Po wyboldowanym tekście, ten pseudoksiądz pedał, zaczyna jakieś chore wynaturzenia Hołdysolisoxellogłupoty o hitlerach (porównywaniu kaczyńskiego do adolfa) i katastrofie smoleńskiej, tym samym można łatwo stwierdzić, że jest imbecylem. Następnie zaciekawieni tym, czy aby na pewno ma nierówno pod kopułą, wchodzimy na jego profil na FB. Widzimy tam kalkę wynaturzeń kodowców, lisów i internetowych kretynów szukających dziwek z ukrainy do ruchania. W przypadku tego księdza pewnie rafalali. Ze 100% pewnością możemy tego księdza wsadzić do książki "Poczet debili Polski" (niemiec?).


Edit: Sorki za tekst księdza, wrzucony do google gogles by zamienić obrazek na tekst.

Edit2: Teraz zauważyłem, że to wprost, a nie newsweek :lol: Podobne grafiki biało-czerwone napisy.
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2017, 00:58:29 am wysłana przez Master_666 »

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #656 dnia: Maja 12, 2017, 08:38:25 am »
Reasumując na szybko: twierdzisz że ma 100% racji, ale nie zgadzasz się z nim, bo jest takim a nie innym człowiekiem i użył w zdaniu Hitlera :lol:

Kolejny się pogrążył. Totalny brak logiki.

Ktoś jeszcze spróbuje? Kolejna zasłona dymna może?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #657 dnia: Maja 12, 2017, 08:48:24 am »
Taka mała dygresja, z Xellem da się normalnie pogadać do czasu jak nie wjedzie się na temat polityki, wtedy wpada w szał i logikę zostawia w drugim ubraniu przy okazji zarzucając to innym. Dziwne zjawisko. Bijcie się dalej.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #658 dnia: Maja 12, 2017, 09:20:45 am »
Iras, znów wrzucasz fejk fotkę (zgaduję znając Twoje wpisy) z jakiegoś portalu do maniupulacji "mało dociekliwymi" prawicowcami? Jakiś autorytet zapodał Ci skrina?

:lol:

https://www.facebook.com Stanisław Walczak w wyszukiwarce, pierwszy wynik od góry - profil imć księdza.

to masz konto na fb czy nie?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #659 dnia: Maja 12, 2017, 09:40:25 am »
Dzizas co tu sie odpierdala.  :lol:
Ciekawe co o tym myśli znany teksciarz Jezus.
Pewnie coś w rodzaju: gdybym dziś przychodził na ziemie to zostałbym czarnym raperem i kocimi ruchami starał sie nauczać lewackie scierwo czegokolwiek.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #660 dnia: Maja 12, 2017, 11:50:26 am »
Iras, znów wrzucasz fejk fotkę (zgaduję znając Twoje wpisy) z jakiegoś portalu do maniupulacji "mało dociekliwymi" prawicowcami? Jakiś autorytet zapodał Ci skrina?

:lol:

https://www.facebook.com Stanisław Walczak w wyszukiwarce, pierwszy wynik od góry - profil imć księdza.

to masz konto na fb czy nie?

Może mieć fikcyjne do oglądania profili i logowania się do stron.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #661 dnia: Maja 12, 2017, 21:53:53 pm »
A co do porównań Kaczyńskiego z Hitlerem to poza bardziej skrajnym rasizmem i antysemityzmem u Hitlera czym oni się jeszcze różnią od siebie?  :fake-smile:
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2017, 21:56:06 pm wysłana przez Wulfen »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #662 dnia: Maja 12, 2017, 22:58:04 pm »
Kaczyński nie morduje kodowców, nie wsadza do więzienia opozycji, nie niszczy majątku kodziarzy i nie zagarnia ich pieniędzy.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #663 dnia: Maja 12, 2017, 23:02:50 pm »
Ksiądz Walczak sam podważa swój autorytet jako księdza. Przytacza słowa Jezuza wybiórczo. Cytując słowa, które na pierwszy rzut oka pasują do sytuacji, zapominając, lub celowo pomijając inne, równie ważne, jeśli nie ważniejsze, na przykład - nie sądź, a nie będziesz sądzony.
Walczak osądza, zarzuca rozpowszechnianie kłamstw w sprawie katastrofy smoleńskiej, zarzuca Kaczyńskiemu obłudę przy modlitwie, dla niego sprawa jest przesądzona, postawił siebie na miejscu Boga i ocenił, co jest dobre a co złe. Co to za ksiądz? Kto mu dał prawo stawiać innych niżej od siebie? W imię manifestu politycznego zignorował nauki Zbawiciela, korzystając z wizerunku sługi Bożego forsuje swoje poglądy polityczne. Apostoł Jakub pisze -  „A ty kimże jesteś, byś osądzał bliźniego?” Wstyd.
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2017, 23:05:11 pm wysłana przez andryush »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #664 dnia: Maja 12, 2017, 23:49:43 pm »
Cytuj
Kaczyński nie morduje kodowców, nie wsadza do więzienia opozycji
Jeszcze nie, co nie znaczy że Kaczyński nie marzy o tym żeby wsadzić takiego Tuska do więzienia (a niektórzy pisowcy chcą nawet kary śmierci). Na razie zrobić tego nie może, jeszcze nie zdążył  rozgonić "komunistycznej, szczególnie uprzywilejowanej grupy kolesi"  i wstawić swoich patriotycznych sędziów, ale razem z Ziobrą intensywnie nad tym pracują. Na razie Kaczyński ma tylko Trybunał Konstytucyjny.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #665 dnia: Maja 13, 2017, 00:32:11 am »
Mam nadzieję, że piszesz na żarty, a nie na poważnie.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #666 dnia: Maja 13, 2017, 07:29:12 am »
Mam nadzieję, że piszesz na żarty, a nie na poważnie.
No ja miałem taką nadzieję w stosunku do wyznawców PiS. Ale jak widać miałkość umysłu ciężko przezwyciężyć. Łatwiej wam wierzyć w wymysły  bandy kaczorowych psycholi. I żadnej refleksji - sądy się im nie podkładają, spoko wymieni się. Unia krytykuje - lewactwo. ONZ wyraża niepokój- no i co teraz?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #667 dnia: Maja 13, 2017, 08:10:47 am »
ONZ wyraża niepokój :lol: Lewusy dalej we własnym świecie.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #668 dnia: Maja 13, 2017, 10:19:08 am »
ONZ wyraża niepokój- no i co teraz?


O żesz :lol:

Cytuj
Organizacja pozarządowa UN Watch ujawniła, że Arabia Saudyjska zapewniła sobie tegoroczne przewodnictwo w Grupie Konsultatywnej, wpływowym 5-osobowym gremium w ONZ-owskiej Radzie Praw Człowieka (UNHRC). Dzięki temu, przedstawiciel monarchii będzie miał kluczowy wpływ na wybór ekspertów badających przestrzeganie praw człowieka w państwach Azji i Bliskiego Wschodu.

A co do wytykania przez ONZ Polsce, to śmiech na sali:

http://www.ohchr.org/en/NewsEvents/Pages/DisplayNews.aspx?NewsID=21580&LangID=E

Cytuj
Among the issues raised in the above-mentioned documents are: the Constitutional Tribunal Act amendments and its impacts on the independence and efficiency of the Tribunal;
Ciekawe czy mówią o zmianach dokonanych przez PO? Bo w końcu to oni zjebali pierwsi, co sam trybunał sobie orzekł :lol:

Cytuj
the limited resources allocated to the NHRI, jeopardizing its efficiency and independence;
Za mało urzędników broniących praw Rafallali czy innych Biedroniów. Straszny zarzut.

Cytuj
the excessive use of force by police officers and the excessive use of pre-trial detention;
Nom, jak jacyś kłamcy kodowcy się skarżą, że ich biją to nic dziwnego, że ONZ trochę nie wie co pisze. Tak to jest jak opierają się na relacjach gazety wyborczej lub tomasza lisa. Jak wiemy, policja pałowała demonstrantów za czasów rządu PO i Tuska z komorowskim.

Cytuj
discrimination, hate speech and hate crimes on the grounds of sexual orientation, gender identity, ethnicity, nationality, age, disability and religion;
Punkt jeden z najśmieszniejszych :lol: Chociaż fakt, mogę się zgodzić. Gazeta wyborcza, natemat, newsweek i inne gówno-media coraz częściej dopuszczają się mowy nienawiści w stosunku do chrześcijan i kościoła.

Cytuj
eliminating child poverty and homelessness;
aha, fajnie. Zarzut zajebisty po prostu :lol:

Cytuj
ensuring equal access to adequate housing, education, health care and employment, particularly for Roma;
Faktycznie, nie mamy bezpłatnej edukacji dla każdego, nie ma darmowego leczenia po kosztach. Co do zatrudnienia cyganów to śmieszek :lol: Jeśli chodzi o socjalne mieszkania itp. to oni najlepiej wychodza na tym w Polsce. A potem palą w piecu panelami z nowo wybudowanych ośrodków mieszkalnych.

Cytuj
the closed detention of asylum seekers and the observance of the the principle of non-refoulement;
aha

Cytuj
the investigations into the secret detention and rendition on behalf of a third country;
Chodzi o tajne więzienia CIA? Co to ma wspólnego z PIS?

Cytuj
the restrictive abortion regime;
:lol: Leny Dunham pewnie by płakała. Prawo do aborcji jest jakie jest od dawna, PIS do tego nic nie ma. Czemu się do tego wtrąca zachód, kiedy aborcja jest dozwolona. Oni daja możliwosć aborcji zawsze, my dajemy w przypadku zagrożenia życia. Oni dają 25 lat za pobicie, my dajemy do 10 lat. Wtrącają się ze swoimi pomysłami z czapy.

Cytuj
and the protection of human rights in relation to mental health treatment.
a takie nudy.




Jak widać raport ONZ jest po prostu druzgocący dla Polski :lol: Pedały nie mogą brać ślubu, lesby i feministki nie mogą robić sobie aborcji dla zabawy aby przeżyć wewnętrzną nirvanę >ŹRÓDŁO<, cyganie nie dostaja dostatecznie dużo kasy od państwa. Jakieś pierdoły o wykorzystywania policji do bicia kodowców, co oczywiście nie ma miejsca i bardziej bito za rządów PO. Teraz jest prawdziwa wolnośc i każdy może iść sobie prostestować jak debil z kodem, bądź jak pajace z pisem w miesięcznicę.



ONZ wyraża niepokój :lol: Lewusy dalej we własnym świecie.

Dokładnie, a potem masa debili wykorzystuje jakieś z dupy argumenty typu " JAK MOZESZ BYĆ ZA PIS!! NAWET ONZ NAS KRYTYKUJE!!!". Jak wiadomo kodowcy nie mają mózgu, więc łatwo im tak gadać. Tutaj idealny przykład, 25 minut beki z imbecylów:


Oczywiście na kolejnym marszu będą mówić "ONZ NAS KRYTYKUJE!! WSZYSTKIE PRAWA ŁAMANE!!!"

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #669 dnia: Maja 13, 2017, 11:18:01 am »
Przecież opinie ONZ o Polsce powstają w biurze naszego RPO Bodnara Adasia. Lewusy same drukują paszkwile na Polskę, a później się na nie powołują :lol:

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #670 dnia: Maja 13, 2017, 19:26:28 pm »
Dorównam poziomem argumentacji, tyle że moja trafia w punkt:

A pisiory dalej grzebią sobie w dupie i wykopują prawdziwe skarby.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #671 dnia: Maja 13, 2017, 20:47:46 pm »
Szymku ale ty nie z Warszawy nie?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #672 dnia: Maja 13, 2017, 20:50:00 pm »
Szymuś niestety poziom dna. Korba odjebała jak u xella.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #673 dnia: Czerwca 24, 2017, 06:10:51 am »
To co wyprawiaja tzw media to jedno, ale bardziej niepokojace jest to jak wiele polakow ma niska swiadomosc odnosnie historii tego kraju, jak coraz rzadziej spotykamy zjawisko tozsamosci narodowej, nie pytamy sie skad pochodzimy i w koncu dlaczego Kosciol Katolicki pelni tak wazna role w Polsce. Polacy mysla coraz czesciej jak kosmopolici zapominajac czesto o wlasnych korzeniach. "Stajemy sie" europejczykami mamy coraz wiecej znajomych mowiacych w obcym jezyku, kupujemy coraz wiecej zagranicznego towaru a w istocie rzeczy powolnie usuwamy nasza historie w niepamiec.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #674 dnia: Listopada 07, 2017, 16:07:22 pm »
http://www.kasinawielka-kaplicanabrzegu.pl/owoce-8-lat-poslugi-w-parafii-kasina-wielka-ks-wieslawa-maciaszka-coraz-mniej-parafian-na-mszach-sw-niedzielnych/


Jak tam? Kto wrzucił w niedzielę na tacę? :lol:


Ten już bez żadnego wstydu wykorzystał naiwność wiernych. Ciekawe ile takich gagatków się chowa z pieniędzmi. Tak to jest jak nie ma żadnej kontroli nad wydatkami księży, datkami na kościół itp. A potem państwo (obywatele) dopłaca do Prosche Macana dla proboszcza :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #675 dnia: Listopada 07, 2017, 16:50:35 pm »
http://www.kasinawielka-kaplicanabrzegu.pl/owoce-8-lat-poslugi-w-parafii-kasina-wielka-ks-wieslawa-maciaszka-coraz-mniej-parafian-na-mszach-sw-niedzielnych/


Jak tam? Kto wrzucił w niedzielę na tacę? :lol:


Ten już bez żadnego wstydu wykorzystał naiwność wiernych. Ciekawe ile takich gagatków się chowa z pieniędzmi. Tak to jest jak nie ma żadnej kontroli nad wydatkami księży, datkami na kościół itp. A potem państwo (obywatele) dopłaca do Prosche Macana dla proboszcza :lol:
Czyli lekarz moze w porsze a ksiadz nie?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #676 dnia: Listopada 07, 2017, 17:29:08 pm »
http://www.kasinawielka-kaplicanabrzegu.pl/owoce-8-lat-poslugi-w-parafii-kasina-wielka-ks-wieslawa-maciaszka-coraz-mniej-parafian-na-mszach-sw-niedzielnych/


Jak tam? Kto wrzucił w niedzielę na tacę? :lol:


Ten już bez żadnego wstydu wykorzystał naiwność wiernych. Ciekawe ile takich gagatków się chowa z pieniędzmi. Tak to jest jak nie ma żadnej kontroli nad wydatkami księży, datkami na kościół itp. A potem państwo (obywatele) dopłaca do Prosche Macana dla proboszcza :lol:
Czyli lekarz moze w porsze a ksiadz nie?

Lekarz odprowadza podatki, wykonuje pracę to i sobie zarabia. Ksiądz prosi na naprawę dachu, stary sprzedaje na złom, a za datki na nowy kupuje sobie porsche.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #677 dnia: Listopada 07, 2017, 18:37:53 pm »
http://www.kasinawielka-kaplicanabrzegu.pl/owoce-8-lat-poslugi-w-parafii-kasina-wielka-ks-wieslawa-maciaszka-coraz-mniej-parafian-na-mszach-sw-niedzielnych/


Jak tam? Kto wrzucił w niedzielę na tacę? :lol:


Ten już bez żadnego wstydu wykorzystał naiwność wiernych. Ciekawe ile takich gagatków się chowa z pieniędzmi. Tak to jest jak nie ma żadnej kontroli nad wydatkami księży, datkami na kościół itp. A potem państwo (obywatele) dopłaca do Prosche Macana dla proboszcza :lol:
Czyli lekarz moze w porsze a ksiadz nie?

Lekarz odprowadza podatki, wykonuje pracę to i sobie zarabia. Ksiądz prosi na naprawę dachu, stary sprzedaje na złom, a za datki na nowy kupuje sobie porsche.
ciekawe kto sie szybciej wytłumaczy ze swojego "wystepku" ksiadz co kupił sobie porszaka czy tzw. lekarze co ostatnio głodowali.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #678 dnia: Listopada 07, 2017, 18:46:06 pm »
ciekawe kto sie szybciej wytłumaczy ze swojego "wystepku" ksiadz co kupił sobie porszaka czy tzw. lekarze co ostatnio głodowali.

Ciekawe, który z ostatnio głodujących lekarzy ma w garażu porszaka  :roll:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Kondycja Kościoła w Polsce teraz i w przyszłości
« Odpowiedź #679 dnia: Listopada 07, 2017, 18:50:47 pm »
ciekawe kto sie szybciej wytłumaczy ze swojego "wystepku" ksiadz co kupił sobie porszaka czy tzw. lekarze co ostatnio głodowali.

Ciekawe, który z ostatnio głodujących lekarzy ma w garażu porszaka  :roll:
pewnie z jeden sie znajdzie..