Autor Wątek: Street Fighter X Tekken  (Przeczytany 25204 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Street Fighter X Tekken
« dnia: Lipca 24, 2010, 23:19:07 pm »
Oficjalnie zapowiedziane na Comic-Con przez Ono.
Ta wersja (będzie jeszcze Tekken X Street Fighter) tworzona jest przez Capcom, a dokładniej Dimps. Data wydania: na razie nie znana.
Gra chodzi na silniku (Super) Street Fighter IV, ma ten sam styl graficzny oraz korzysta z modeli postaci z (S)SF4; ma oczywiście gameplay 2D.
















Trailer:


Gameplay:
http://gamevideos.1up.com/video/id/30596/bigger
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2010, 23:38:01 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

1man1jar

  • Gość
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 24, 2010, 23:20:45 pm »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 25, 2010, 10:16:59 am »
Fajnie to wygląda, oby tylko nie dali głupich min i idiotycznych ciosów.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 25, 2010, 12:21:03 pm »
Kazuya vs Ryu = Epic!! :)

el becetol

  • Gość
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 25, 2010, 12:31:25 pm »
Głupie miny to już są na tych skrinach.

Ale gra to dla mnie must have  8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 25, 2010, 12:51:00 pm »
Ciekawe jaki system walki zastosują. Ja się nie znam na bijatykach, ale według mnie oba systemy są nieco podobne. W SF tak samo jak w Tekkenie jeden przycisk odpowiada za jedną kończynę. Owszem na tym kończą się podobieństwa, ale odpowiednio zmodyfikowany system walki z SF może zacząć przypominać ten z Tekkena co byłoby fajnym rozwiązaniem.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 25, 2010, 13:38:52 pm »
Głupie miny to już są na tych skrinach.

Ale gra to dla mnie must have  8)
Te jeszcze ujdą ale kaczorki od zangiewa, oczy uciekające z oczodołów i to co wyprawia dan już nie.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

el becetol

  • Gość
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 25, 2010, 13:44:02 pm »
Ciekawe jaki system walki zastosują. Ja się nie znam na bijatykach, ale według mnie oba systemy są nieco podobne. W SF tak samo jak w Tekkenie jeden przycisk odpowiada za jedną kończynę. Owszem na tym kończą się podobieństwa, ale odpowiednio zmodyfikowany system walki z SF może zacząć przypominać ten z Tekkena co byłoby fajnym rozwiązaniem.

Z tego co wnioskuję z faktu że robione są dwie gry, jedna przez capcom druga namco - będą dwa systemy - jeden oparty na sf, drugi na tekkenie. Jak na razie widać w przypadku tej pierwszej, postacie z tekkena mają tylko wygląd i signature moves z tekkena, ale śmigają na systemie całkowicie street fighterowym. Bardziej mnie ciekawi jak sobie z postaciami z sf poradzi namco  8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 25, 2010, 13:49:57 pm »
Czyli będzie też druga gra z oprawą A/V i systemem jak w Tekkenie? To ja bym wybrał tą drugą właśnie.

1man1jar

  • Gość
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 25, 2010, 17:07:34 pm »
Czyli będzie też druga gra z oprawą A/V i systemem jak w Tekkenie? To ja bym wybrał tą drugą właśnie.
Tak, ta druga taka właśnie będzie.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 25, 2010, 19:36:47 pm »
Jestem ciekawy co wykombinuje Namco.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 25, 2010, 19:42:01 pm »
Czyli będzie też druga gra z oprawą A/V i systemem jak w Tekkenie? To ja bym wybrał tą drugą właśnie.
Tak, ta druga taka właśnie będzie.

W takim razie ja się pytam się zapytuję Ciebie pytając czemu nie pokazali ani jednego screen'a z tej drugiej, dużo fajniejszej gry?

el becetol

  • Gość
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 25, 2010, 20:33:35 pm »
Czyli będzie też druga gra z oprawą A/V i systemem jak w Tekkenie? To ja bym wybrał tą drugą właśnie.
Tak, ta druga taka właśnie będzie.

W takim razie ja się pytam się zapytuję Ciebie pytając czemu nie pokazali ani jednego screen'a z tej drugiej, dużo fajniejszej gry?

Ma wyjść dopiero w 2012 więc pewnie jeszcze nie mają co pokazać. Pewnie pierwsze materiały zobaczymy w przyszłym roku, tak na rok przed premierą.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 25, 2010, 20:49:02 pm »
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 25, 2010, 22:02:56 pm »
Gameplay


Dali w 1 poście.

Czy Ty byś czytał wątek, który ma CAŁĄ JEDNĄ STRONĘ?  :-?

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 25, 2010, 22:21:32 pm »
Czytam często 10 w tył więc yes i'd.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 26, 2010, 02:45:58 am »
Ta gra to jedna wielka prowokacja, właśnie widziałem gameplay i coś takiego nie ma szansy bytu.

Nie zgadzam się, jako człowiek, który kupił chyba każdą bitkę od Capcom zrobię petycję i będe zbierał głosy przeciw wydaniu tego czegoś.
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2010, 02:53:22 am wysłana przez Patosław »

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 26, 2010, 02:57:44 am »
Odcinanie kuponow na czyms co zupelnie do siebie nie pasuje. Licze na to ze to zwyczajny zart.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 26, 2010, 03:03:21 am »
Teraz tylko czekac na Capcom vs. Konami albo Street Fighter X Cyganie. A gawiedz bedzie klepala w jajco krecac sie Eddym na glowie  :lol:

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 26, 2010, 03:05:05 am »
Teraz tylko czekac na Capcom vs. Konami albo Street Fighter X Cyganie. A gawiedz bedzie klepala w jajco krecac sie Eddym na glowie  :lol:

Street Fighter X Zakład Przetwórstwa Mięsnego "MAXPOL" Sp. z o.o. - Kuźnia Raciborska

« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2010, 03:06:50 am wysłana przez Patosław »

el becetol

  • Gość
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 26, 2010, 10:55:03 am »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 26, 2010, 10:57:22 am »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 26, 2010, 11:00:54 am »
W 2011 wychodzi MvC3 - to wystarczy w zupełności.
Nie wiem tylko dlaczego tak wcześnie zapowiedzieli SFxT...

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 26, 2010, 11:28:54 am »
Ale Wy jestescie smieszni z tymi petycjami lub paleniem gier. Kto Wam kaze to kupowac? Jak sie nie podoba to nie kupujcie, innych gier dla Was jest mnostwo, a takiej mieszanki nigdy nie bylo.

Ja tam czekam na gameplay z Tekken X SF, moze byc fajne. Chcialbym zobaczyc komba Chun Li w systemie Tekkenowym ;]
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2010, 12:03:50 pm wysłana przez KKRT »

hanza

  • Gość
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 26, 2010, 11:38:54 am »

Ja tam czekam na gameplay z Tekken X SF, moze byc fajne. Chcialbym zobaczyc komba Chan Li w systemie Tekkenowym ;]
obawiam sie, ze wyjdzie lipton w stylu ex'a.
jednak z hejtem wstrzymam sie do pojawienia jakis konkretnych wiadomosci.

1man1jar

  • Gość
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 26, 2010, 11:44:44 am »
Ta gra to jedna wielka prowokacja, właśnie widziałem gameplay i coś takiego nie ma szansy bytu.

Nie zgadzam się, jako człowiek, który kupił chyba każdą bitkę od Capcom zrobię petycję i będe zbierał głosy przeciw wydaniu tego czegoś.
Nie chce nic mówić, ale zachowujesz się dokładnie jak "sonyboty" w innych tematach, tylko w kwestii Tekkena. Skończ już tą krucjatę, jeśli oczekujesz tego samego od swoich dyskutantów.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 26, 2010, 13:02:17 pm »
Nie może dopóki dopóty nie wbije nam, ciemnej macie, że system w Tekkenach jest gówno wart a jednymi godnymi uwagi mordoklepami są fajtery 2d pokrokju Blu Blejza, Gilti Gira i tej gry z przedszkolakami, zakonnicami i Bóg wie czym jeszcze.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 26, 2010, 13:03:29 pm »
ITT: Ludzie odkrywają straszną prawdę o tym, że pieniądze rządzą światem.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 26, 2010, 23:41:08 pm »
Na temat bijatyk nie masz zielonego pojęcia, a i tak wejdziesz i pierdolniesz swoje trzy grosze, serio nie wiem po co to.
Oj przepraszam mistrzu, padamy na kolana. Czy mamy pozwolenie chociaz na oddychanie?

Bijatyk dla Ciebie wyszlo/wychodzi w przeciagu dwoch lat conajmniej 5, a Ty narzekasz z powodu jednej pozycji, ktorej i tak nie kupisz? Zalosne.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 26, 2010, 23:46:19 pm »
Patosław a nie przyszło Ci do głowy, że jak zrobią taką gównianą gierkę która będzie crossoverem dwóch popularnych marek i jest pewne, że zajebiście się sprzeda to będą mieli pieniądze na robienie niszowych gier dla takich jak Ty?

A to sprzedajne dziwki.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 074
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 27, 2010, 01:27:38 am »
Na temat bijatyk nie masz zielonego pojęcia, a i tak wejdziesz i pierdolniesz swoje trzy grosze, serio nie wiem po co to.
Oj przepraszam mistrzu, padamy na kolana. Czy mamy pozwolenie chociaz na oddychanie?

Bijatyk dla Ciebie wyszlo/wychodzi w przeciagu dwoch lat conajmniej 5, a Ty narzekasz z powodu jednej pozycji, ktorej i tak nie kupisz? Zalosne.
Wpis! Bijatyk dla Patosława jest masa, co chwile słychać o kolejnych wersjach BB,GG,KOF,SF,SS (jest tego masa w zapowiedziach). Ja natomiast czekam i nie wiem czy sie nawet doczekam na VF5:FS :(. Smutne, ale niestety prawdziwe :cry:.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 27, 2010, 02:34:28 am »
Na temat bijatyk nie masz zielonego pojęcia, a i tak wejdziesz i pierdolniesz swoje trzy grosze, serio nie wiem po co to.
Oj przepraszam mistrzu, padamy na kolana. Czy mamy pozwolenie chociaz na oddychanie?


Pomyślę, ale na Twoim miejscu na to bym nie liczył.


Cytuj
Bijatyk dla Ciebie wyszlo/wychodzi w przeciagu dwoch lat conajmniej 5, a Ty narzekasz z powodu jednej pozycji, ktorej i tak nie kupisz? Zalosne.

Narzekam na chamskie wyciąganie pieniędzy poprzez łączenie dwóch serii które kompletnie do siebie nie pasują.

I z których połączenia z pewnością nie wyjdzie nic dobrego. A jeżeli wyjdzie to odszczekam wszystko co tu napisałem.
Cytuj
Patosław a nie przyszło Ci do głowy, że jak zrobią taką gównianą gierkę która będzie crossoverem dwóch popularnych marek i jest pewne, że zajebiście się sprzeda to będą mieli pieniądze na robienie niszowych gier dla takich jak Ty?

Czy ja gram w niszowe gry ? Jeżeli tak to chyba tylko w Polsce.

Na temat bijatyk nie masz zielonego pojęcia, a i tak wejdziesz i pierdolniesz swoje trzy grosze, serio nie wiem po co to.
Oj przepraszam mistrzu, padamy na kolana. Czy mamy pozwolenie chociaz na oddychanie?

Bijatyk dla Ciebie wyszlo/wychodzi w przeciagu dwoch lat conajmniej 5, a Ty narzekasz z powodu jednej pozycji, ktorej i tak nie kupisz? Zalosne.
Wpis! Bijatyk dla Patosława jest masa, co chwile słychać o kolejnych wersjach BB,GG,KOF,SF,SS (jest tego masa w zapowiedziach). Ja natomiast czekam i nie wiem czy sie nawet doczekam na VF5:FS :(. Smutne, ale niestety prawdziwe :cry:.


Nie doczekasz się bo sega boi się znów wtopić.




« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2010, 02:39:18 am wysłana przez Patosław »

1man1jar

  • Gość
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 27, 2010, 08:46:20 am »
Ej no, kur**. Ani Blaz Blue, ani KOFy ani GG nie są jakimiś mega popularnymi w PL grami ;). Nastaw się po prostu, że to (SFxT) będzie po prostu gierką do pogrania dla bobu, w przerwie i z jedną wolną ręką, i kto wie, może Ci się spodoba. Zresztą zapowiedzieli grę na koniec świata więc wątpię, że w ogóle ktokolwiek kupi. :cry:

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 27, 2010, 12:30:50 pm »
Nie może dopóki dopóty nie wbije nam, ciemnej macie, że system w Tekkenach jest gówno wart a jednymi godnymi uwagi mordoklepami są fajtery 2d pokrokju Blu Blejza, Gilti Gira i tej gry z przedszkolakami, zakonnicami i Bóg wie czym jeszcze.

Po co Ty sie udzielasz w tym dziale?

Na temat bijatyk nie masz zielonego pojęcia, a i tak wejdziesz i pierdolniesz swoje trzy grosze, serio nie wiem po co to.

Skąd ty możesz wiedzieć jakie jest moje pojęcie na tym polu, znasz mnie? Niesądzę więc po ch** dochodzisz do takich wniosków.


Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 27, 2010, 12:37:29 pm »
Patosław jęczy i bęczy a i tak to kupi.Na SF4 też narzeka i jęczy a kupił i gra/grał w obie części :lol:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 01, 2010, 11:25:28 am »
Czyli będzie też druga gra z oprawą A/V i systemem jak w Tekkenie? To ja bym wybrał tą drugą właśnie.
Tak, ta druga taka właśnie będzie.

W takim razie ja się pytam się zapytuję Ciebie pytając czemu nie pokazali ani jednego screen'a z tej drugiej, dużo fajniejszej gry?
Skąd przypuszczenie, że dużo lepsza....

Ogólnie zachwyca. Na półce odłożone są SF IV, jak i SSF IV, ale z chęcią przywitałbym SSF IVT. Nie ma Oo Więc pozostaje coś, co być może, jest nawet bardziej elektryzujące. Patrząc na Kaza, nawet bardzo. Tylko ciekawe, czy te UC to tylko pokazówka, czy też będzie jakiś tag możliwy....

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 04, 2010, 02:29:30 am »
Nie może dopóki dopóty nie wbije nam, ciemnej macie, że system w Tekkenach jest gówno wart a jednymi godnymi uwagi mordoklepami są fajtery 2d pokrokju Blu Blejza, Gilti Gira i tej gry z przedszkolakami, zakonnicami i Bóg wie czym jeszcze.

Po co Ty sie udzielasz w tym dziale?

Na temat bijatyk nie masz zielonego pojęcia, a i tak wejdziesz i pierdolniesz swoje trzy grosze, serio nie wiem po co to.

Skąd ty możesz wiedzieć jakie jest moje pojęcie na tym polu, znasz mnie? Niesądzę więc po ch** dochodzisz do takich wniosków.




No kur**...


Cytuj
Jak się robi super jump cancel?


aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 04, 2010, 11:15:57 am »
Nie będę z tobą wchodził w dalsze dyskusje w końcu jesteś polskim daigo, piss.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 07, 2010, 11:58:12 am »
To będzie zaiste ciekawy versus. Jako gracz, który lubi zarówno SF, jak i Tekken nie mogę się nań doczekać. aphelion jako bardzo dobry zawodnik Żelaznej Pięści, jak i gracz na wysokim poziomie w SF zapewne będzie jednym z mych najczęstszych sparring partnerów. No i johnny23, któremu wybornie wprost idzie w SF.

Coś nam mordobicia w glorii chwały powracają. Fantastyczny (S)SF IV, zapowiadający się bardzo obiecująco, nowy MK, SF X T.... Brakuje tylko informacji o nowym SC.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Street Fighter X Tekken
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 13, 2010, 16:32:22 pm »
Patosław jęczy i bęczy a i tak to kupi.Na SF4 też narzeka i jęczy a kupił i gra/grał w obie części :lol:

Nie i ch** !

W Syfa i tak już wbiłem jedyne co robie to czasem wezmę sobie Ibuki i katuje internetowe randomy. O żadnej grze na poważnie nie ma w moim przypadku już mowy.

Czekam na Blazblue CS i 3s
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 13, 2010, 16:33:57 pm wysłana przez Patosław »