Autor Wątek: Nioh  (Przeczytany 56639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 071
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Nioh
« Odpowiedź #320 dnia: Marca 29, 2017, 15:34:22 pm »
Trzymać cenę może, ale też niech ludzie to kupują bo to świetna gra ;)
W innym wypadku będzie na rynku coraz więcej przehypowanych PrimalUBIHorizonów.


BB 2 albo Demona 2 by w końcu FS zapowiedziało :-?


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 553
  • Reputacja: 251
Odp: Nioh
« Odpowiedź #321 dnia: Marca 29, 2017, 15:40:16 pm »
Wiesz jak to jest. Ludzie marudzą, marudzą, a jak wyjdą perełki pokroju Nier/Nioh, to każdy gra w gry pospolite, ładne. Nie neguję tu bynajmniej świetności Horizon, ale szkoda, że perełki tego typu, Bloodborne, czy taki Dishonored II sprzedają się gorzej niźli taka Fifa/CoD w zamówieniu przedpremierowym.  :-?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 553
  • Reputacja: 251
Odp: Nioh
« Odpowiedź #322 dnia: Marca 30, 2017, 09:52:12 am »
Została do zaliczenia jedna misja z dodatku. Walczy się świetnie (wiadomo, to Nioh). Pojedynki są relatywnie ciężkie (spora część jest bardziej wymagająca niż cokolwiek z podstawki).
Generalnie dzielą się na: krótka misja i spotkanie z bossem, walka z duetem, kilku szefów pod rząd, i te najcięższe gdzie walczymy z falami wrogów, a na końcu czeka pojedynek z dwoma zakapiorami.

Całość powinno się atakować na poziomie ~ 160. Poniżej może być krucho, bowiem na takim pojedynczy cios równoznaczny jest z strata 3/4 energii, a jak jeden boss szaleje po arenie, a drugi atakuje obszarowo, można szybko z grą się pożegnać.
Gra jest znakomita. Mam nadzieję, że przed kontynuacją twórcy zaoferują graczom jakiś nowy rejon.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Nioh
« Odpowiedź #323 dnia: Marca 30, 2017, 12:01:48 pm »

Ja przeszedłem misję z kilkoma bossami pod rząd a potem sobie odpaliłem duet Hanzo z niebieską i mnie zmasakrowali :) A że Horizon to dałem póki co za wygraną.

Gra jest znakomita. Mam nadzieję, że przed kontynuacją twórcy zaoferują graczom jakiś nowy rejon.



Zawartość przepustki w cenie dwóch kazimierzy zawiera na pewno przynajmniej jeden region :)

• Smok Północy – odwiedź nękane wojną północne prowincje Japonii.
• Buntowniczy honor – walcz w krwawej zimowej kampanii i podczas oblężenia Osaki.
• Koniec rozlewu krwi – zakończ oblężenie Osaki w trakcie letniej kampanii.




Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 553
  • Reputacja: 251
Odp: Nioh
« Odpowiedź #324 dnia: Marca 30, 2017, 12:29:49 pm »
 :o Toż to wspaniała wiadomość. Leci zasłużony plus, bojawiem.

Okatsu i Hattori są bezlitośni ponieważ nie tylko mocno bija, ale też są diablo szybcy. Udało się ich posłać na deski po kilku próbach, ale przyznam, że przy pierwszym podejściu sadziłem, że to lekkie przegięcie.
W jednej z walk walczymy z ninja, później na arenę wskakuje panna, a po niej Hanzo plus Żaba. Z tym to się męczyłem dobre 40 min.  :evil: Praktycznie jeden błąd i od nowa całość.
Mogli to wrzucić do platyny, byłoby mocne 9/10.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 553
  • Reputacja: 251
Odp: Nioh
« Odpowiedź #325 dnia: Kwietnia 29, 2017, 01:10:01 am »
/ summon bojawiem i Kyo






bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Nioh
« Odpowiedź #326 dnia: Kwietnia 29, 2017, 08:03:16 am »
FAK JE  8)

Oj korci na majóweczkę to DLC. I jeszcze mają dodać tryb pvp chociaż mam co do niego obawy związane z balansem broni oraz poziomem gracza. Może będzie to działało podobnie do Destiny i ich pvp gdzie nawet zieloną pukawką można było ładnie poszaleć przeciwko egzotykom. Grając w coopie widziałem gości na 750 poziomie co mieli wszystkie staty na 99 :) Ale pewnie szybko wyjdzie w praniu, że to co działało dobrze na pve na pvp już tak sobie.

Nowa broń w DLC to Odachi - duuuuuży mieczyk  8)


Premiera 2 maja. Trzeba rozgrzać paluchy i przetrzeć z kurzu katan... pudełko z grą.


Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 071
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Nioh
« Odpowiedź #327 dnia: Kwietnia 29, 2017, 10:17:11 am »
Super, ale ja jednak poczekam aż wyjdzie łącznie 3 dlc.
Nioh w wersji Goty lepiej będzie smakować :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 553
  • Reputacja: 251
Odp: Nioh
« Odpowiedź #328 dnia: Kwietnia 29, 2017, 11:39:26 am »
To ty sobie czekaj na komplet, a my z bojawiem w maju przejmujemy temat  :grin:



Ciekawy jestem mocnych ataków tym sprzętem.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 071
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Nioh
« Odpowiedź #329 dnia: Maja 01, 2017, 19:24:49 pm »


Chyba nie wytrzymam do GOTY hehe.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Nioh
« Odpowiedź #330 dnia: Maja 02, 2017, 09:22:19 am »
Jest już patch 1.07. Ponad 6gb. Zakładam że zawiera w sobie już nowy region. Nie wiem czy brać przepustkę za 109 czy dlc za 42 zł. I są już widoczne trofea. Jedno jest niezłe. Wyposażyć się w sprzęt +15 wszędzie poza medalionami. :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk żeby każdy wiedział że mam iPhone i używam Tapatalk.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 553
  • Reputacja: 251
Odp: Nioh
« Odpowiedź #331 dnia: Maja 02, 2017, 15:06:06 pm »
Kupuję i gram.  :grin:
Lepiej chyba pojedynczo, bojawiem. Przynajmniej ja tak zrobię. Zawsze masz pewność co do produktu.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Nioh
« Odpowiedź #332 dnia: Maja 02, 2017, 18:05:07 pm »
Lepiej chyba pojedynczo,
Tak też zrobiłem bo różnica w cenie nie będzie aż taka znaczna.

Kilka uwag po dosłownie 2 godzinkach grania w pierwsze DLC.

Wydarzenia w Smoku Północy dzieją się po zakończeniu wątku głównego. I bardzo dobrze bo dzięki temu jest logiczna ciągłość w zwiększonym poziomie trudności regionów a cała historia nie musi być wkomponowana w główny wątek tylko jest całkowicie nowa.

Pierwszy boss padł. Nie jest specjalnie jakoś trudny. Padł za 4 czy 5 razem. Stare sztuczki nadal działają :) W ogóle mam rozterkę. Grać na drodze samuraja czy drodze siły. W tej pierwszej opcji jest za łatwo a w drugiej za trudno ale jest szansa na lepszy drop. Odpaliłem sobie misję poboczną na drodze siły i mnie jadą na 2 szlagi byle ciecie a sam muszę w nich władować masę ciosów. Walka z bossem to musi być katorga. 

Bardzo dobrze, że są nowe yokai a nie tylko wariacje tych samych przeciwników. Nowe potwory potrafią spuścić wpierdziel i dobrze. Ma być trudno. Pojawiły się również w ilości hurtowej te stworki z diamentami na plecach. Ci chłopcy do bicia z podstawki. Teraz nie uciekają. Atakują w grupie i mają tanie zagrywki. Małe wredne cwaniaczki :)

Nowa broń Odachi jest bardzo dobra ale póki co sporo gorsza od mojej katany która jest ulepszona na +8 i zadaje znacznie więcej obrażeń (zwłaszcza od tyłu). Trzeba będzie tego bydlaka systematycznie ulepszać bo jest potencjał  8). W dojo standardowo jest misja do odblokowania techniki ezoteryczniej ale trzeba najpierw zdobyć punkty znajomości. Po staremu. Bardzo mnie ciekawiło jak takim kolosem można wymiatać i wyszło to świetnie. Dzięki Team Ninja :)

Można mieć teraz 2 duchy opiekuńcze. Jeden główny + drugi który daje tylko jednego pasywa. Co świetne to można się pomiędzy nimi przełączać. Dla mnie to kozak bo bardzo lubię używać ptaszka do spalania wrogów ale również nietoperza do zwiększania % ataku od tyłu. Dodatkowo znalazłem fajny hełm co daje +20% do obrażeń od tyłu. Idealny do mojego buildu 8).

Co do duchów opiekuńczych to już na starcie dostajemy starego przyjaciela z jednym okiem a zaraz potem kolejny za pokonanie pierwszego bossa.

Grałem niewiele ale zapał wrócił. Stary dobry NIOH  :angel:

« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2017, 18:07:36 pm wysłana przez bojawiem »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 553
  • Reputacja: 251
Odp: Nioh
« Odpowiedź #333 dnia: Maja 03, 2017, 10:48:54 am »
Jak zwykle rzeczowo, plus.

Ja już ukończyłem całość. Przejście zajęło mi nieco ponad sześć godzin (kolejne dwie na zaliczanie misji pobocznych poszło).



Jest tak jak napisałeś. "Stary", wspaniały Nioh. Nowi przeciwnicy, nowy rynsztunek, nowe zwierzaki, grafika, którą ratuje jedynie animacja.

Ostatni boss - kosa. Przypomina nieco tego z dodatku do DkS III/Krwiste, czyli klasycznie najcięższa walka.



Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 071
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Nioh
« Odpowiedź #334 dnia: Maja 03, 2017, 11:43:36 am »
Jak na dlc ponad 6h to dobry wynik :)


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 553
  • Reputacja: 251
Odp: Nioh
« Odpowiedź #335 dnia: Maja 03, 2017, 12:38:58 pm »
Jak ktoś się zatnie przy bossach, może być znacznie dłużej. 

Generalnie przyrównując do takiego Ashes of Ariandel, który jest niemal dwukrotnie krótszy i prawie dwa razy droższy, to świetnie wypada stosunek jakość - cena.
Ty już powinieneś być po pierwszym bossie.  :evil:

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Nioh
« Odpowiedź #336 dnia: Maja 04, 2017, 10:56:00 am »
Też skończyłem. Ten ostatni boss padł za pierwszym podejściem ale byłem zbyt silny na niego (190 lvl). Duet też łatwiejszy niż te z podstawki. W ogóle pierwszego szefa załatwiam w 60 sekund super tanią metodą i to na drodze siły :-)

Pojawiła się droga demona. Trzeba najpierw przejść drogę siły żeby ją odblokować. To właśnie tam są misje na 450 lvl i wyżej. Latają tam elementy ekwipunku +10. Twórcy zrobili ukłon w stronę hardcorów na 750 poziomie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk żeby każdy wiedział że mam iPhone i używam Tapatalk.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 071
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Nioh
« Odpowiedź #337 dnia: Maja 04, 2017, 20:17:44 pm »
Moje gratulacje dla jednego i drugiego :)

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Nioh
« Odpowiedź #338 dnia: Maja 06, 2017, 08:06:01 am »
To jeszcze coś o nowym DLC. Żeby je zaliczyć w 100% trzeba poświęcic więcej czasu niż na podstawkę  :o. A same brązowe puchary :)

Trzeba przejść grę 3 razy. Droga samuraja -> Droga siły - > Droga demona = brązowy trofik :)

Sam nie mam odblokowanej drogi demona ale udało mi się pograć w coopie w zadania w przedziale 400-550 lvl i tylko 3 razy udało nam się przejść misję. Lecą naprawdę dobre przedmioty i za ukończenie miliony amrity. Po jednej takiej misji mogłem podnieść poziom postaci o 5 punktów. Teraz mam 201.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 071
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Nioh
« Odpowiedź #339 dnia: Maja 06, 2017, 08:35:40 am »
Grubo :o


A ja nie lubię mieć platyny i jakieś tam 84% :mad:
Bo to ch** nie platyna :lol:

U kolegi Sylvana np. bardzo kiepsko wygląda brak 100% w Bloodborne :shifty:
Boi się wirtualnych rekinów czy co? :troll:


bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Nioh
« Odpowiedź #340 dnia: Maja 06, 2017, 09:13:01 am »
Boi się wirtualnych rekinów czy co?



 :troll:


Ile ja tam kurew posłałem także ten...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 553
  • Reputacja: 251
Odp: Nioh
« Odpowiedź #341 dnia: Czerwca 02, 2017, 14:59:38 pm »
Są w zasięgu, ale niech żyją jak najdłużej w cyfrowym świecie.  :angel:

Czasami twórcy w DLC przesadzają. W dodatku do Nioh poświęcę czas na kodamy, jak najbardziej, ale już niekoniecznie będzie chciało mi się dziesiątki godzin spędzać by podnieść poziom oręża do wymaganego pułapu. Zbyt piękna pogoda, by latać godzinami za kataną + by łączyć ją po kolejnych godzinach z kolejna i tak dalej w imię 100%.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 553
  • Reputacja: 251
Odp: Nioh
« Odpowiedź #342 dnia: Lipca 12, 2017, 11:16:00 am »
Nioh: Defiant Honor zaoferuje nowy wątek fabularny. Gracze otrzymają dodatkowego ducha opiekuńczego, arsenał broni zostanie wzbogacony o pałki tonfa. Zdobędziemy również niespotykaną wcześniej zbroję. Dodatek ma się ukazać pod koniec lipca za ok 40zł.




Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Nioh
« Odpowiedź #343 dnia: Lipca 25, 2017, 09:46:22 am »

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Nioh
« Odpowiedź #344 dnia: Lipca 25, 2017, 15:54:18 pm »


Dżizas gdzie to brnie. Kolejny poziom trudności. I jak w to grać teraz? Na drodze samuraja i siły za łatwo. Na drodze demona za trudno. I pewnie trofea będą równie niedorzeczne co w pierwszym dodatku :) Sam nie wiem czy mi się chce w to grać teraz. Kupię dopiero jak będzie jakieś promo.

PS. Coraz bardziej irytrująca jest ta diablopodobna pogoń za lepszym ekwipunkiem. Wolę tak jak to jest w duszach.
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2017, 16:08:05 pm wysłana przez bojawiem »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 553
  • Reputacja: 251
Odp: Nioh
« Odpowiedź #345 dnia: Lipca 26, 2017, 15:42:26 pm »
Dodatek zaliczony. Nioh to kapitalna gra i jeżeli ktoś już ją ukończył, uporał się również z DLC "Smok Północy" i ma chęć wyruszyć na kolejną wyprawę w skórze Williama niech śmiało atakuje "Niepokorny Honor".
Całość nie jest przesadnie długa. Wątek fabularny można spokojnie zaliczyć w nieco ponad 4 godziny, ale oczywiście misje poboczne wydłużają zabawę.
Przyznam szczerze, że pod względem konstrukcji całości poprzedni dodatek bardziej mi się podobał. Był ciekawszy, bardziej różnorodny, oferował więcej. Nie ma się co oszukiwać, kilkumetrowy demon z ogromnym mieczem robi większe wrażenie jako przeciwnik niż pies/lis. Całość jest też wyraźnie łatwiejsza (choć chwila nieuwagi przy murach zamku Osaka potrafi momentalnie uśmiercić bohatera).
Bossowie także nie sprawiają najmniejszego kłopotu - każdy padł za pierwszym razem.

Miłośnicy wyzwań jednak znajdą coś dla siebie. Znany z poprzedniego dodatku Masamune Date (kolejna postać historyczna mająca niezwykle barwny życiorys) rośnie do rangi najtrudniejszego bossa w Nioh (występuje w opcjonalnej misji). Potrafi jednym szlagiem wysłać do piachu postać mającą 160 poziom doświadczenia. Jakby komuś było mało, jedna z misji dodatkowych oferuje serię pojedynków z bossami, gdzie ostatnim jest właśnie Jednooki Smok. Powodzenia.

Szkoda też, że historia urywa się tak nagle. Należy jednak pamiętać, że twórcy mają w planach jeszcze jeden fabularny dodatek.
Gorzej sprawa wygląda z grafiką. Nioh już na dzień dobry nie prezentował się powalająco, raczej jak reedycja gry (i to z takiej średniej półki) z poprzedniej generacji. Pierwszy dodatek prezentował się gorzej niż podstawka, a obecny jeszcze bardziej obniża loty - a to z tytułu monotonii otoczenia i szaroburych połaci terenu. Rzecz jasna mowa o kombo pro + fHD i 60 k/s, bowiem tylko w sześćdziesięciu się powinno w tę grę grać (4k i 30 klatek można na chwilę z ciekawości włączyć). Obiekty na dalszych planach są okrutnie poszarpane i kiepsko animowane. Oczywiście system walki broni całość, ale 2k17r. eks plus najmocniejsza konsola na rynku - można oczekiwać więcej.

Reasumując - mimo wszytko bardzo dobry dodatek. Ode mnie 8/10, ale jak ma to podążać w takim kierunku, to lepiej poczekać na promocję przepustki sezonowej, bądź zakupić wersję GOTY, gdy ta się pojawi.

PS. Tonfa jako nowa broń spisuje się elegancko.



Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Czezare

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 19-05-2009
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 1
Odp: Nioh
« Odpowiedź #346 dnia: Lipca 30, 2017, 14:14:42 pm »
Witam!
Mam pytanie odnośnie angielskiej dystrybucji Ni-oH (pudełko) . Czy ta wersja na polskim dashboardzie odpali się z polskimi napisami?
Edyta: Sam sobie odpowiadam: Tak, odpali.
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2017, 19:15:50 pm wysłana przez Czezare »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Nioh
« Odpowiedź #347 dnia: Września 24, 2017, 23:07:18 pm »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 553
  • Reputacja: 251
Odp: Nioh
« Odpowiedź #348 dnia: Września 27, 2017, 19:29:18 pm »


"Koniec rozlewu krwi" zaliczone. Najlepszy, najbardziej satysfakcjonujący dodatek do tej cudownej gry. Przejście głównego wątku zajmuje nieco ponad 4 godziny. Kolejne poświęcimy na zadania dodatkowe - niektóre są ekstremalnie ciężkie. Graficznie prezentuje się wyraźnie lepiej niż "Niepokorny honor", choć całość specjalnie oczu nie cieszy - jednakże 60 klatek robi swoje i ratuje sytuację.
Osoby, które uwielbiają Nioh nie mają się co specjalnie zastanawiać nad zakupem. Jeżeli ktoś jeszcze jej nie ma, warto poczekać do grudnia na wersję kompletną. Weterani gry nie będą w tym DLC niczym zaskoczeni, ot przedłużenie o kilka godzin znanej, znakomitej rozrywki za nieco ponad 40 zł. Warto. Mam nadzieję, ze twórcy pracują już nad kontynuacją. Gra jest bowiem kapitalna, ale jest nieco do poprawy.

P.S. Onrynoki podczas gry nie został spotkany ani razu chyba, że gdzieś się tam jeszcze chowa skubaniec.  :shifty:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nioh
« Odpowiedź #349 dnia: Października 02, 2017, 16:00:47 pm »
https://twitter.com/koeitecmoeurope/status/914837348243959808

Biedota zaliczyła, więc teraz zagra rasa panów.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 824
  • Reputacja: 81
Odp: Nioh
« Odpowiedź #350 dnia: Listopada 09, 2017, 19:54:28 pm »
Dzisiaj na PSN widziałem reklamę Nioh complete ed. i tak się zastanawiam, kiedy wydadzą to na płytce.
Nie grałem jeszcze, a wiele osób mi mówiło/pisało, że gra jest lepsza od Soulsów, więc chyba najwyższa pora rozejrzeć się za własną kopią.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Nioh
« Odpowiedź #351 dnia: Listopada 10, 2017, 05:12:17 am »
Bierz w ciemno :-). Dla mnie osobiście jedyny mały minus to grind na game plus i wyżej. W pewnym momencie poziom potworów przewyższy twój a levelowanie i zdobywanie amrity idzie za wolno.  Ale to tylko jakby ci było mało wrażeń na pierwszym przejściu i chcesz coraz lepszego sprzętu. Nie ma żadnych loot boxów. Jest prawilny single player ze świetnym opcjonalnym coopem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2017, 05:14:37 am wysłana przez bojawiem »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 553
  • Reputacja: 251
Odp: Nioh
« Odpowiedź #352 dnia: Listopada 29, 2017, 14:02:34 pm »
Tak jak napisał bojawiem. Bierz i rozkoszuj się tą gra. Jest kapitalna. Sumienne 9/10 puszczające oko w stronę 10/10 wg mnie. No i zawsze podratujesz reputację eksów Soni (teraz już tylko konsolową), bowiem tyle się o tym mówi, a wszyscy tłuką w multi, a Nioh/NieR zaliczyła na GO garstka.

Tymczasem w świecie natywnego 4k i 60 k/s oraz ultra detali.


Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 071
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Nioh
« Odpowiedź #353 dnia: Stycznia 19, 2018, 08:08:23 am »
Dwóch bossów z pierwszego dodatku poległo. Doszedłem teraz do trzeciego i muszę chwile się zregenerować. Uff hehe na 135 poziomie postaci jest mega ciężko ponieważ jestem dosłownie na jeden strzał. Pierwszy boss lał mnie jak worek treningowy. Z 2h uczyłem się jak do niego podejść. Jednak na tym polega ta gra :)

Może być ciężko te 3 dlc ukończyć jak tak dalej pójdzie. A po nim już Dark Souls 3 ze swoimi dlc się do mnie uśmiecha. Szkoda, że sejwa nie mam z ukończenia, no ale może i to lepiej bo nauka przed dodatkami też się przyda.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2018, 08:34:52 am wysłana przez Kyokushinman »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 071
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Nioh
« Odpowiedź #354 dnia: Stycznia 20, 2018, 18:47:17 pm »
Gregory, Sylvan jak w Nioh ulepsza się broń tzn. +1,+2 itd?
Śmieszne, że pytam, ale serio nigdy nie ulepszałem :lol:


Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Nioh
« Odpowiedź #355 dnia: Stycznia 20, 2018, 19:04:05 pm »
Musisz miec input laga < 1500 ms

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 071
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Nioh
« Odpowiedź #356 dnia: Stycznia 20, 2018, 19:14:23 pm »
A tobie co się od dwóch dni dzieje?
W pytaniu wyraźnie zaznaczyłem od kogo chcę odpowiedzi.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Nioh
« Odpowiedź #357 dnia: Stycznia 20, 2018, 19:18:30 pm »
Jak od dwoch dni ? Przeciez dopiero dzis cos napisalem. Celuje w xe93 55 cali, tak jak wulfen, jednak dalej nie wymierzylem co i jak(ew xe90 65), ale mysle ze na 55 calach stanie, wiec tam sprawdze te ustawienia. A tak to wiadomo, naje**ny to do domu, a, ze bylem juz w domu to se napisalem na forum.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Nioh
« Odpowiedź #358 dnia: Stycznia 20, 2018, 21:18:58 pm »
Gregory, Sylvan jak w Nioh ulepsza się broń tzn. +1,+2 itd?
Śmieszne, że pytam, ale serio nigdy nie ulepszałem :lol:
Jest opcja soul match. Wybierasz co chcesz ulepszyć a potem czym i infuse. Generalnie zasada jest taka. Broń +1 infuse z bronią + 1 i wyższą da +2. Najtaniej wychodzi jak katanę ulepszasz kataną a nie np włócznia. Ja ulepszyłem sobie cały sprzęt do +15 i zajęło to masę czasu. Generalnie nioh na ng+ zamienia się w grind.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 071
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Nioh
« Odpowiedź #359 dnia: Stycznia 20, 2018, 21:31:09 pm »
Ja mam np. jeszcze z głównej kampanii katanę w najlepszej opcji tj. zielonej i chciałbym to ulepszyć np. na +1.
Także muszę jeszcze jakąś zieloną katanę znaleźć aby podnieś poziom. Z tego co sprawdzałem z broni mam masę tego nawet zielone i nic nie da mi poziomu chociażby +1. W połączeniu wychodzi damage gorszy. Obczaję jeszcze dzisiaj bo na 135 poziomie jakoś nie chce mi się walczyć z bossem pół dnia a inne gry także czekają.

Edit.
Ok sprawdzałem działa. Połączyłem katane z tonfą + 1.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2018, 21:56:35 pm wysłana przez Kyokushinman »