Autor Wątek: Tekken Tag Tournament 2  (Przeczytany 29616 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 17, 2011, 10:15:11 am »
Oddanie Tekkena gościom od FN = gra Nuda (zresztą boks nie ma wcale rewelacyjnej grafy).
Poza tym giera juz na tych wczesnych filmikach wygląda super, o wiele lepiej niż nowy MK. Po tragicznie wykonanym T6 (miejscami wyglądał nawet gorzej niż piątka zwłaszcza podłoże), dostaniemy bijatyke, która wreszcie da nam grafe na miare Xboxa360 czy PS3.
No nie mogę się z tobą zgodzić  :P
Gram od niedawna namiętnie w nowego FN i gra wygląda kapitalnie. Szkoda, że to jedyna bijatyka w tej generacji która trzyma tak wysoki poziom wykonania.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Z chęcią powitałbym nowego Tekkena z taką oprawą i trochę bardziej realistyczną rozgrywką (no ale nie aż tak jak we wspomnianym FN).. Ja wielkiej różnicy między TTT2 a T6 nie widzę. Wygląda imo jak Tekken 6.4.
Oby chociaż loadingi tym razem były krótsze  :-?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 072
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 18, 2011, 11:36:23 am »
No i mam około 3 godz walk z TTT2. Gra wygląda kapitalnie, oby tylko przy konwersjach czegoś nie zrypali.
http://www.honmaru.pl/?subaction=showfull&id=1305575814

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 18, 2011, 12:59:29 pm »
No i mam około 3 godz walk z TTT2. Gra wygląda kapitalnie, oby tylko przy konwersjach czegoś nie zrypali.
http://www.honmaru.pl/?subaction=showfull&id=1305575814
Ja tu zbyt dużych różnic nie widzę:
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/AAK7JXbpkxg?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 072
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 18, 2011, 18:12:34 pm »
No i mam około 3 godz walk z TTT2. Gra wygląda kapitalnie, oby tylko przy konwersjach czegoś nie zrypali.
http://www.honmaru.pl/?subaction=showfull&id=1305575814
Ja tu zbyt dużych różnic nie widzę:
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/AAK7JXbpkxg?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Ty to nawet dużej różnicy wizualnej nie zobaczysz jaka jest pomiędzy grami z PS3 a grami na PSX. Tak więc wcale mnie nie dziwi, że tutaj jej nie widzisz :troll:.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 18, 2011, 20:16:19 pm »
No i mam około 3 godz walk z TTT2. Gra wygląda kapitalnie, oby tylko przy konwersjach czegoś nie zrypali.
http://www.honmaru.pl/?subaction=showfull&id=1305575814
Ja tu zbyt dużych różnic nie widzę:
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/AAK7JXbpkxg?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Ty to nawet dużej różnicy wizualnej nie zobaczysz jaka jest pomiędzy grami z PS3 a grami na PSX. Tak więc wcale mnie nie dziwi, że tutaj jej nie widzisz :troll:.
Na offscreenach(do tego chujowej jakości)  to nie, bo tam wszystko wygląda tak samo,a właśnie takimi się jarasz.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 072
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 19, 2011, 12:27:02 pm »
No i mam około 3 godz walk z TTT2. Gra wygląda kapitalnie, oby tylko przy konwersjach czegoś nie zrypali.
http://www.honmaru.pl/?subaction=showfull&id=1305575814
Ja tu zbyt dużych różnic nie widzę:
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/AAK7JXbpkxg?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Ty to nawet dużej różnicy wizualnej nie zobaczysz jaka jest pomiędzy grami z PS3 a grami na PSX. Tak więc wcale mnie nie dziwi, że tutaj jej nie widzisz :troll:.
Na offscreenach(do tego chujowej jakości)  to nie, bo tam wszystko wygląda tak samo,a właśnie takimi się jarasz.
Dla Ciebie może i wygląda tak samo, ale dla mnie zdecydowanie nie :P. Współczuje Ci, że masz takie problemy z rozróżnianiem jakości grafy (nawet na takich filmikach ja jestem wstanie wiele zobaczyć).

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 19, 2011, 12:32:45 pm »
Ja również uważam, że TTT2 wygląda beznadziejnie. Skok graficzny między T3, a TTT był 10 razy większy niż teraz między TTT, a TTT2.

BTW to dla mnie teraz TTT wygląda świetnie. Świetne areny, fajny klimat miejscówek, fajne efekty i wszystko w tej grze jest takie plastyczne, a i AA gra ma idealny. IMO grafika w TTT>>T5>T4

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 24, 2011, 19:51:41 pm »
Nie wygląda beznadziejnie, ale też nie wygląda tak, jak powinien się prezentować. Z tym skokiem to racja. Gracze nie doświadczali czegoś takiego zbyt często - warto wspomnieć o SE->SC, VF2->VF3. Poza tym, no nie oszukujmy się, jest niespecjalnie (w rozumieniu - wyraźny skok jakościowy), jednak nie neguje to jakości oprawy na więcej niż zadowalającym poziomie.

TTT także zdecydowanie nie wygląda lepiej niż T5/T4.

No i mam około 3 godz walk z TTT2. Gra wygląda kapitalnie, oby tylko przy konwersjach czegoś nie zrypali.
http://www.honmaru.pl/?subaction=showfull&id=1305575814
Ja tu zbyt dużych różnic nie widzę:
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/AAK7JXbpkxg?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Ty to nawet dużej różnicy wizualnej nie zobaczysz jaka jest pomiędzy grami z PS3 a grami na PSX. Tak więc wcale mnie nie dziwi, że tutaj jej nie widzisz :troll:.
Na offscreenach(do tego chujowej jakości)  to nie, bo tam wszystko wygląda tak samo,a właśnie takimi się jarasz.
Dla Ciebie może i wygląda tak samo, ale dla mnie zdecydowanie nie :P. Współczuje Ci, że masz takie problemy z rozróżnianiem jakości grafy (nawet na takich filmikach ja jestem wstanie wiele zobaczyć).

Kyo, kolego. Juras, jest cenionym (przez mniej obeznanych, ale zawsze) znawcą oprawy graficznej. Cenię jego wypowiedzi w tym segmencie, widać bowiem, że się chłopak zna, niemniej, uważam, iż oceny, które sam nam podajesz, są bardziej rzetelne. Nie neguję odgórnie tego co Juras napiszę, ponieważ lubię go, jednak w tym przypadku mamy podobne odczucia, Kyo. Różnica jest znaczna - choć ni jak nie idzie przyrównać jej do skoku pomiędzy TTT (automaty), a TTT (PS2) - choć na obiektywną ocenę przyjdzie nam poczekać, jak gra już wyląduje w naszych czytnikach.

Jakieś takie niespecjalne (w porównaniu do poprzednich tekkenów)..  Ale do konsolowych wersji zazwyczaj są lepsze intra, także jeszcze jest nadzieja :roll:

A ja kurde od 2005roku czekam na tego tekkena:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
i sie doczekać nie mogę. Najśmieszniejsze, że nawet intro do TTT2 nie trzyma takiego poziomu wykonania postaci jak ten render sprzed 6lat  :lol: Namco powinno oddać tą serię twórcom Fight Night..
Święte słowa. Ja również liczyłem na tego typu skok graficzny przy okazji T6.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 25, 2011, 23:15:50 pm »

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 25, 2011, 23:22:16 pm »
jedyneczka Tekken Taga byla genialna, wg mnie to byla trojka Tekkena na sterydach ale gralo sie w to genialnie. no nic, zostaje nam tylko tyle zeby odprawiac modly aby dwojka Taga trzymala poziom  jedynki. polaczenia z seria street fighter mam daleko w dupie i dla mnie to typowy skok na kase, na ktory nawet pijanym okiem nie spojrze.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 27, 2011, 02:34:55 am »
Jeśli będzie można infinite'a na jg z f,f+1 robić Michelle, to ja kurde kupuję!  :-x

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 072
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 08, 2011, 00:06:17 am »
Będzie TTT HD :D.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 08, 2011, 00:20:08 am »
Na Backdashu macie relacje od Polaka, który siedzi w Korei i regularnie katował grę w tamtejszym salonie.

Cała masa informacji.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2011, 00:24:42 am wysłana przez Patosław »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 072
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 11, 2011, 19:31:33 pm »
Pare filmików walk z E3.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hKdOfPdqm_Q#at=874






Super giera nam się szykuje na 2012 rok, a do tego jeszcze grafa otoczenia na poziomie Uncharted 2 jak nie lepiej :o. Wreszcie Tekken wygląda jak trzeba :).

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 11, 2011, 19:40:43 pm »
No ładnie :D. Może po latach wróce do Teczkena.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 11, 2011, 19:48:22 pm »
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/6timEZAMrKA?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Ciekawe, czy maja pomysły na jeszcze bardziej przyjebane areny.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 15, 2011, 12:42:20 pm »
jedyneczka Tekken Taga byla genialna, wg mnie to byla trojka Tekkena na sterydach ale gralo sie w to genialnie. no nic, zostaje nam tylko tyle zeby odprawiac modly aby dwojka Taga trzymala poziom  jedynki. polaczenia z seria street fighter mam daleko w dupie i dla mnie to typowy skok na kase, na ktory nawet pijanym okiem nie spojrze.
Skokiem na $ nazwałbym te wszędobylskie klasyki w HD, które powinny być dodawane do pudełkowych wersji - tak jak trylogia tekkeńców przy okazji T5.
Powstające X, to nawet nie ciekawostka, a szalenie intrygujący twór, ale nie to nie miejsce na rozważania o tym.

Tak, TTT to mocno podrasowana poprzedniczka. Bardzo mocno. Zmieniono system w znaczący sposób (uniwersalne niskie zbicia, tryb wymiany zawodników), postaci otrzymały nowy potencjał bojowy dzięki zrodzonym na potrzeby tejże odsłony atakom. Wspomnieć należy chociażby t+4 u syna Kazuyi. Jakież dawało to pole manewru. O t+1 Furiata nie wspominam nawet, gdyż to jego najlepsza akcja od lat.

Inna sprawa, że T3 grą wybitna był. Ulepszony niemalże do granic, TTT na PS2, z grafiką, która zrównała z ziemią pozostałe gry odgórnie skazany był na sukces.

Problem w tym, że TTT2 to rozwinięcie T6, który ani wybitny, ani tym bardziej piękny nie jest.

Jeśli będzie można infinite'a na jg z f,f+1 robić Michelle, to ja kurde kupuję!  :-x
Jakaś rekompensata w stosunku do odpowiednika jej córki musieli dać. Niemniej sadzę, iż teraz akcja typu CH p,p+1 i kontynuacja, nie przejdzie.
Przesadzone akcje odejdą w niepamięć, jednak na ich miejsce pojawią się kolejne. Taki już urok balansu w mordobiciach.

No ładnie :D. Może po latach wróce do Teczkena.
Co mnie niezmiernie cieszy  :puppy-eyes:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 01, 2011, 11:27:48 am »

Nie wiedziałem, ze robią wersje na PS2, bo nie uwierze, że to screen z PS3.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 01, 2011, 12:18:21 pm »
Nie wyświetla się.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 072
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 01, 2011, 19:01:22 pm »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 07, 2011, 15:02:45 pm »
http://www.electronictheatre.co.uk/index.php/industry-news/8912-tekken-tag-tournament-2-opening-movie-wins-siggraph-2011-award

Cytuj
Namco Bandai Games has revealed that the forthcoming Tekken Tag Tournament 2, set for release in Arcades this autumn, has won an award at the recent SIGGRAPH 2011 event. SIGGRAPH is the recognised body for computer animation and interactive works, and this year many videogames companies were highlighted as leaders in the field.


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #62 dnia: Września 20, 2011, 22:06:04 pm »


0:27, 1:00 oraz ukochany rzut Jin'a w 1:06.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #63 dnia: Października 11, 2011, 00:38:03 am »

Nie wiedziałem, ze robią wersje na PS2, bo nie uwierze, że to screen z PS3.
Tak, coś ostatnio Tekkeńce cienko nad wyraz się prezentują. To nie czasy T/T2/T3/TTT/T4/T5/TDR (PSP). Szkoda.

Ani nowy SC, ani TTT drugi nie robią tego co powinny graficznie :


el becetol

  • Gość
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 30, 2011, 23:26:41 pm »
Nie wiem czy to promocja czy co, ale Tekken Hybrid jest w Saturnie za 89 zł, podczas gdy w sklepach internetowych (gram, ultima, muve) za 139, kupujcie zanim się połapią  8) Napisałbym coś o demie TTT2 ale nie włączałem bo od godziny gram w Tekken Bowl HD i nie mogę się oderwać.  8)

Edit. Kilka słów: dupy nie urywa. Graficznie jest słabo, nie wiem po co dali ten cały character viewer, skoro to poziom T6, czyli nic czym się można chwalić na tej generacji. Jeszcze gorzej jest z arenami - przysięgam ze w TTT1 w HD areny wyglądają lepiej niż w nowym Tekkenie. Przecież to tylko statyczna lokacja, więc powinni ją kompletnie dopieścić, a nie wrzucać słabe tekstury, marnie animowane ludziki i drzewa 4D. Gdzie te czasy kiedy to bijatyki miały najlepszą grafikę na konsolach a niektóry areny były małymi dziełami sztuki? Druga kwestia - dobór postaci do dema i ich dezajn - to już kompletna porażka. Devil Jin i Kazuya wyglądają jakby mieli kostiumy z horroru klasy b, do tego cali błyszczą sie jak psu jaja. Zresztą co to ma byc - reprezentatywnym fragmentem nowego Tekkena ma być mangowy diabeł walczący z japońską uczennicą cyborgiem z piłami w rękach? Nie w takiego Tekkena zagrywałem się na PS One.

Ps. No i oczywiście na arenach przygrywa dubstep 8)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2011, 00:17:28 am wysłana przez el becetol »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 072
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 13, 2011, 17:17:24 pm »
Nie wiem czy to promocja czy co, ale Tekken Hybrid jest w Saturnie za 89 zł, podczas gdy w sklepach internetowych (gram, ultima, muve) za 139, kupujcie zanim się połapią  8) Napisałbym coś o demie TTT2 ale nie włączałem bo od godziny gram w Tekken Bowl HD i nie mogę się oderwać.  8)

Edit. Kilka słów: dupy nie urywa. Graficznie jest słabo, nie wiem po co dali ten cały character viewer, skoro to poziom T6, czyli nic czym się można chwalić na tej generacji. Jeszcze gorzej jest z arenami - przysięgam ze w TTT1 w HD areny wyglądają lepiej niż w nowym Tekkenie. Przecież to tylko statyczna lokacja, więc powinni ją kompletnie dopieścić, a nie wrzucać słabe tekstury, marnie animowane ludziki i drzewa 4D. Gdzie te czasy kiedy to bijatyki miały najlepszą grafikę na konsolach a niektóry areny były małymi dziełami sztuki? Druga kwestia - dobór postaci do dema i ich dezajn - to już kompletna porażka. Devil Jin i Kazuya wyglądają jakby mieli kostiumy z horroru klasy b, do tego cali błyszczą sie jak psu jaja. Zresztą co to ma byc - reprezentatywnym fragmentem nowego Tekkena ma być mangowy diabeł walczący z japońską uczennicą cyborgiem z piłami w rękach? Nie w takiego Tekkena zagrywałem się na PS One.

Ps. No i oczywiście na arenach przygrywa dubstep 8)
Chyba w inne demo TTT2 grałeś co HIV :P

Tu cytuje go hehe.
Szczerze napisawszy, pierwsze minuty spędzone z tą grą (z tym demkiem) wypłaciły mi solidnego liścia. Dosłownie nie wiedziałem, co się dzieje na ekranie. Miałem podwójny oczopląs, którego nie potrafiłem skorygować. Po pierwsze, postacie są ogromne i tak fantastycznie wykonane, że nie wiadomo na czym oko powiesić. Szok, po prostu szok. Postacie wyglądają niczym pieprzone renderingi, zasuwające z prędkością światła. Chcesz włożyć reversal? Jasne, kontruj na oślep, może wejdzie... Po drugie, Devil Jin oraz Devil Kazuya są wielcy, mają szeroko rozpostarte skrzydła, kręcą się jak szaleni, fruwają, strzelają z dupy laserami, nie wiadomo o co chodzi. Kompletny gwałt na organie wzroku. Dopiero z czasem, poznając sekwencje ciosów, kombinując nowe oraz klejąc wszystko w combosy zacząłem czuć, że żyje.

No i kto tutaj ma racje :wtf:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2011, 17:22:53 pm wysłana przez Kyokushinman »

el becetol

  • Gość
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 13, 2011, 18:35:11 pm »
Że ten typ nie ma pojęcia o czym pisze to przecież stare info.



Dla mnie to wygląda jak T6 a nie pieprzony render, szok, po prostu szok, no ale to ja nie jestem najsławniejszym w Polsce specem za dyche.  8)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 072
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 14, 2011, 08:45:52 am »
Że ten typ nie ma pojęcia o czym pisze to przecież stare info.



Dla mnie to wygląda jak T6 a nie pieprzony render, szok, po prostu szok, no ale to ja nie jestem najsławniejszym w Polsce specem za dyche.  8)
O wersji automatowej większość mówi, że oprawa wygląda kapitalnie, tak więc na konsoli z tego co piszesz pewnie dostaniemy kiche a nie oprawe wizualną. No, ale to tylko demo, więc może w pełnej wersji (zwłaszcza na Xa) będzie tak samo jak na arcade.

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 14, 2011, 09:22:58 am »
demo na konsolach chodzi na enginie z T6, pełna gra w salonach na nowym enginie.  Nie wiem jak będzie w fullu na konsolach ale raczej nie spodziewałbym się cudu.

el becetol

  • Gość
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 14, 2011, 12:11:11 pm »
O wersji automatowej większość mówi, że oprawa wygląda kapitalnie, tak więc na konsoli z tego co piszesz pewnie dostaniemy kiche a nie oprawe wizualną. No, ale to tylko demo, więc może w pełnej wersji (zwłaszcza na Xa) będzie tak samo jak na arcade.

Ale wrzuciłeś tekst HIVa który pisał o wersji z T:Hybrid, czyli tej samej co ja mam, a nie tej z automatów 8)

Aha, raczej bym nie liczył na to że zmienią engine gry na inny niż ten który dali w demie.  :lol:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 01, 2012, 14:43:38 pm »
Graficznie postaci prezentują się lepiej (zdecydowanie) niż w T6, jednak ja wciąż mam w pamięci słynny filmik sprzed lat. Areny trzymają poziom poprzedniczki (T6), wiec "och, łał" nie ma.
Gdy ukazał się TTT na PS2 nie miał konkurencji (jeśli chodzi o oprawę graficzną). Szkoda, że Tekkeniec stoczył się tak w tym aspekcie.

Widać różnicę pomiędzy TTT, a TTT2, ale nie jest ona jakaś szczególna. A przecież wystarczy przyrównać takiego GoW II do GoW III, czy Kz - Kz2 by przekonać się z jakim skokiem mamy do czynienia.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 072
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 12, 2012, 10:02:47 am »
Szykuje się masa frajdy z gry Hwo i Bryanem, no i grafa na automatach daje rady (oby tak konwersja wyglądała a nie jak demo na jakimś beznadziejnym enginie T6).
!
 Ja na giere czekam bardziej niż na SC5, bo jakoś po ostatnich filmikach i ujawnieniu kolejnych beznadziejnych postaci hype mi na niego spada coraz bardziej :(.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 16, 2012, 02:04:15 am »
Dobrze jest. Rzekłbym bardzo dobrze.

No, może nie licząc tego typu akcji:


Calam

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-12-2010
  • Wiadomości: 411
  • Reputacja: 17
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #73 dnia: Kwietnia 17, 2012, 18:34:47 pm »
Nowy/stary trailer + data premiery na wrzesień (ale to już wiadomo).
No i ta epicka nuta, która leci w tle O_o Rozumiem, że słowo switch w pewnym sensie pasuje do systemy tag - I see what you did there Namco, ale... poważanie?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #74 dnia: Kwietnia 17, 2012, 18:51:38 pm »
Szkoda tylko, że żaden Tekken na obecnej generacji konsol nie wyznaczył nowych standardów w dziedzinie grafiki (bądź nie trzymał się w czołówce kapitalnie wyglądających gier).
A przecież na poprzednich generacjach nader częto tak było - by nie napisać: zawsze.

Niemniej, trzymam za TTT drugiego kciuki.

Calam

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-12-2010
  • Wiadomości: 411
  • Reputacja: 17
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #75 dnia: Kwietnia 18, 2012, 14:25:38 pm »
Okładka

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #76 dnia: Kwietnia 18, 2012, 16:26:40 pm »
Czemu Heniek taki gówniarz?
Skojarzył mi się z tym chudym zboczeńcem z bandy Drombo Yattamana :lol:
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2012, 16:30:04 pm wysłana przez Kert »

el becetol

  • Gość
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #77 dnia: Kwietnia 18, 2012, 16:58:05 pm »
Bo to młody Heniek, od dawna trąbią że wróci odmłodzony. Zawsze to lepiej niż dziad w pampersach z czwórki.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #78 dnia: Kwietnia 19, 2012, 07:23:02 am »
Zawsze to lepiej niż dziad w pampersach z czwórki.
O ile dobrze ogarniam relacje rodzinne Mishima, to przy okazji odmłodzenia Heńka, Jin teraz powinien biegać w pampersach, albo nie powinno go być w ogóle, a on na okładce w kwiecie wieku ;)

el becetol

  • Gość
Odp: Tekken Tag Tournament 2
« Odpowiedź #79 dnia: Kwietnia 19, 2012, 09:32:39 am »
Zawsze to lepiej niż dziad w pampersach z czwórki.
O ile dobrze ogarniam relacje rodzinne Mishima, to przy okazji odmłodzenia Heńka, Jin teraz powinien biegać w pampersach, albo nie powinno go być w ogóle, a on na okładce w kwiecie wieku ;)

To Tekken, ludzie zamieniają się w diabły, kangurzyca na turnieju szuka męża alkoholika, dziewczynki mają piły spalinowe w rękach, a niedźwiedzie kierują korporacjami. Odmłodzenie Heńka wśród takich historii jest akurat lajtowe. 8)