Autor Wątek: Halo 4  (Przeczytany 68164 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #161 dnia: Listopada 07, 2012, 13:13:13 pm »
To nie jest podbitka, to sa zdjecia z launch party Halo 4 ;

@piter86
Rozdzialka tego pic'a to 1024x768, wiec to 4:3, a nie 16:9
To juz taki resize bylby Ci blizszy ;


Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #162 dnia: Listopada 07, 2012, 14:06:52 pm »
Nie od dziś wiadomo, że Halo to seria skierowana dla dzieciaków/nastolatków, głównie amerykańskich.

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #163 dnia: Listopada 07, 2012, 14:43:44 pm »
Nie od dziś wiadomo, że Halo to seria skierowana dla dzieciaków/nastolatków, głównie amerykańskich.

Pierdolenie...

Słaba podbitka do zajebistej gierki.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #164 dnia: Listopada 07, 2012, 14:58:16 pm »
Nie od dziś wiadomo, że Halo to seria skierowana dla dzieciaków/nastolatków, głównie amerykańskich.

Pierdolenie...
:roll:

Ja nie mówię, ze seria jest słaba (chociaz IHMO jest), czy jest to seria tylko dla dzieci. Po prostu, głównym targetem są hamerykańscy nastolatkowie dla których laserki, kosmici i wspaniały heros to jest to czym żyją. Przeciez nawet sama gra nie jest poważna, tylko wszędzie biegają i wydają śmieszne dźwięki ci mali, wyglądający jak klauni kosmici. Do tego sama gra jest kolorowa i widowiskowa, własnie by trafiać w młodsze gusta.

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #165 dnia: Listopada 07, 2012, 15:22:27 pm »
Równie dobrze, można napisać że seria Metal Gear Solid (na przykład) jest dla dzieci, bo pojawiają się komiczne motywy z ukrywaniem się w kartonach, komiczni bossowie jak grubas na rolkach oraz przesadzone w stylu anime akcje... A każdy i tak wie, że nie jest ona dla dzieci.

Halo ma naprawdę świetną historię,  tylko grunty są tymi "śmiesznymi stworkami" jest to taki element humorystyczny w serii. Dla mnie Halo jest to jeden z lepszych i szczegółowych światów przedstawionych w grach... Może nie jest tak dopracowany jak Mass Effect, ale wśród FPS'ów chyba nie ma lepszego. Gra ma naprawdę wspaniałem momenty i może się podobać.

Czepiasz się wspaniałego herosa? A weź mi powiedz w której nowej grze nie masz takiego odpowiednika? Nathan Drake? Kratos? Captain Price? Marcus Fenix? Gordon Freeman? Solid Snake? Wszędzie masz takiego Herosa...

Jakby tego było mało w Halo 4 trochę pogłębiona została postać samego Master Chiefa (już na samym początku w sumie) zobaczę ja będzie dalej.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #166 dnia: Listopada 07, 2012, 16:18:07 pm »
Dzieciobójca/żonobójca/ojcobójca/bratobójca/samobójca=heros. Ok lol.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #167 dnia: Listopada 07, 2012, 18:26:07 pm »
Ja pier**le, na nieświadomce kupiłem Halo 4 w empiku i po odpaleniu makabra - nie można wyłączyć pieprzonego polskiego dubbingu! kur** czy kogoś popierdoliło? Nie po to wydaję ciężko zarobione dwie stówy na oryginał, żebym nie miał później możliwości grania z oryginalną ścieżką dźwiękową. Już pal licho polskie napisy, bez nich bym jakoś przeżył, ale kur** ten dubbing to porażka:/ Dopiero po zakupie dowiedziałem się o dwóch wersjach, z ang i pol dubbingiem - żenada w huj. :/
Fryty tyty dotknij pyty

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #168 dnia: Listopada 07, 2012, 18:44:47 pm »
Ja pier**le, na nieświadomce kupiłem Halo 4 w empiku i po odpaleniu makabra - nie można wyłączyć pieprzonego polskiego dubbingu! kur** czy kogoś popierdoliło? Nie po to wydaję ciężko zarobione dwie stówy na oryginał, żebym nie miał później możliwości grania z oryginalną ścieżką dźwiękową. Już pal licho polskie napisy, bez nich bym jakoś przeżył, ale kur** ten dubbing to porażka:/ Dopiero po zakupie dowiedziałem się o dwóch wersjach, z ang i pol dubbingiem - żenada w huj. :/

Spróbuj zmienić język systemu na Angielski. W Forzie Horizon zmienia to język gry (łącznie z dialogami) moje Halo 4 jest w wersji ENG/PL i po tej zmianie mam grę po angielsku.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #169 dnia: Listopada 07, 2012, 19:31:55 pm »
Zmiana ustawien dasha nic nie da.
Jest tak jak pisze szafa...masz wersje angielksa (z polskimi napisami) i full PL.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #170 dnia: Listopada 07, 2012, 21:07:55 pm »
Odpaliłem polską wersje na tubie i usłyszałem Cole MacGrath w rurze.  (Krzysztof Banaszyk) lol

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #171 dnia: Listopada 07, 2012, 23:33:42 pm »
Czepiasz się wspaniałego herosa? A weź mi powiedz w której nowej grze nie masz takiego odpowiednika? Nathan Drake? Kratos? Captain Price? Marcus Fenix? Gordon Freeman? Solid Snake? Wszędzie masz takiego Herosa...

Jakby tego było mało w Halo 4 trochę pogłębiona została postać samego Master Chiefa (już na samym początku w sumie) zobaczę ja będzie dalej.
No sorry kolego ale tutaj się całkowicie nie zgodzę.

Drake to całkowicie nowa i nietuzinkowa postać. Taki zwykły gostek, który wplątuje się w tarapaty. Nie jest patetyczny, ani muskularny, tylko przyjemny lubiący ryzyko poszukiwacz przygód. Bardzo ludzka i naturalna postać.

Cratos? Człowieku, przecież to praktycznie antybohater. Morduje na drodze niewinnych ludzi, a rządza zemsty posuwa go do zniszczenia całego świata.

Marcus Fenix - tutaj się zgodzę. Typowy amerykański twardziej. Płaska postać i kolejny bezbarwny superhero.

Gordon Freeman - Grałeś w ogóle w half Life?

Solid Snake - zajebiście skąplikowana postać, z cięzkim życiorysem, ciężkimi zadaniami i na pewno nie jest banalna.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #172 dnia: Listopada 08, 2012, 00:01:46 am »
Weź się nie zesraj Anton.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #173 dnia: Listopada 08, 2012, 00:06:13 am »

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #174 dnia: Listopada 08, 2012, 11:35:58 am »
No sorry kolego ale tutaj się całkowicie nie zgodzę.

Nie chodziło mi o to, że są tacy sami jak Master Chief... No ale dobra, zmieńmy trochę punkt widzenia ograniczmy się do samych FPS'ów

Captain Price z Call Of Duty Modern Warfare
Nathan Hale z Resistance 1 i 2
Ziomek z Killzone 2 i 3 (nie pamiętam jego imienia Sev? )
Prophet z Crysis 2
Nomad z Crysis 1

To są tacy sami herosi co Master Chief... I co te gry też są dla dzieci?
Na upartego można nawet Sheparda z Mass Effect tam wrzucić, bo jak gramy Idealistą/Paragonem to uzyskujemy postać wyidealizowanego bohatera. I nie uważam tego za wadę tych postaci, na każdego typu herosa powinno być miejsce w popkulturze. Taki wyidealizowany heros po prostu do niektórych konwencji pasuje bardziej niż jakaś niebanalna postać typu Solid Snake.

Co do Nathana Drake'a mimo mojej szczerej sympatii do tej postaci (po prostu jeden z moich ulubionych charakterów w grach) mimo wszystko też jest banalny...

Rozumiem, że Halo można nie lubić, bo jest to gra w sumie specyficzna. Sam przechodziłem przez okres hate'a na tę grę, ale się przekonałem. Traktowanie jej jako gry dla dzieci (Pegi wskazuje na co innego) jest przesadną nadinterpretacją. Grand Theft Auto też ma masę dzieciaków jako odbiorców, ale nikt nie wyciąga wniosków, że jest grą dla dzieci.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #175 dnia: Listopada 08, 2012, 11:51:10 am »
W halo mamy tylko te grunty, mała śmieszna rasa, która po prostu taka jest. Takie mięso armatnie i to jest ich zadanie. Ale reszta jest już naprawdę niezła, Elite to skurczybyki trudne do ubicia i potyczki z nimi są często bardzo emocjonujące. Sama historia w Halo jest naprawdę spoko i spokojnie mogą robić przeróżne spin-offy. Nie obraziłbym się na wojnę ludzi z prekursorami  8)

Z Halo miałem dziwne przygody, na początku grę wielbiłem, potem jej kompletnie nie rozumiałem i dziwił mnie sukces tego FPSa, ale teraz znowu złapał mnie szał na ten tytuł. Jest naprawdę spoko i warto pograć.


Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #176 dnia: Listopada 08, 2012, 12:59:05 pm »
Grand Theft Auto też ma masę dzieciaków jako odbiorców, ale nikt nie wyciąga wniosków, że jest grą dla dzieci.
Jak nie? A dla kogo są zabawy w policjantów i złodziei jak nie dla dla male 8-12, lol?

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #177 dnia: Listopada 08, 2012, 13:46:30 pm »
Captain Price z Call Of Duty Modern Warfare - tragiczna gra z tragiczna fabuła i postaciami
Nathan Hale z Resistance 1 i 2 - lightowy shooter bez aspiracji i na siłę starania się by być "epickim"
Ziomek z Killzone 2 i 3 (nie pamiętam jego imienia Sev? ) - tutaj się zgodze, zwykły typowy amerykański bohater
Prophet z Crysis 2 - przeciętna gra, z beznadziejnym bohaterem i beznadziejną fabułą
Nomad z Crysis 1 - nie grałem

To są tacy sami herosi co Master Chief... I co te gry też są dla dzieci?
Halo to nie gra dla dzieci, a nastolatków i dzieciaków, z naciskiem na tych pierwszych.

Halo jednak w porównaniu do powyższych gier jest kolorowy, efekciarski, dzieje się w dalekiej przyszłości, sa "laserki i kolorowi kosmici". Sam styl gry i poruszania się jest, szybki, łatwy i ze skokami na setki metrów. Nawet jakiś fan Halo tutaj na forum mi pisał, ze właśnie źle podchodze do gry, ze gra to jest lekka pół poważna, pól nie, z jajcarskimi i przyjemnymi przeciwnikami strzelanka.

To co PEGi pokazuje to wiesz. Sam fakt, że jak wyszło HALO3 to dzień po premierze gry, w podstawówkach i szkołach średnich połowa dzieciaków nie przyszła na zajęcia. Dosyc głośno o tym było.

Założę się, ze średnia wieku gracza Halo jest duużo niższa od średniek wieku gracza Hass Effect do którego porónujesz bohaterów czy Uncharted lub Killzone.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #178 dnia: Listopada 08, 2012, 14:03:08 pm »
o co ci chodzi piter? chcesz udowodnić, że głównym targetem są dzieciaki? ok, dajesz radę. chcesz zdyskredytować tym samym starszych fanów gierki? fail.
zrozum, że chu** osiągniesz implikując: halo jest dla dzieci -> nie może podobać się poważnym ludziom.

otóż chopaku, gierki są dla ludzi, wszystkich. jednym podoba się skurwol z god of war, innym wykręcona bohaterka bayonetty (sam się zaliczam), jeszcze innym master chef.
jeżeli postać jest w jakimś tam sensie spójna, a gierka zapewnia tony "miodu", to czemu nie?

wartościowanie gier na podstawie ich bohaterów czy targetu jest zwykłą ignorancją/fanboystwem, którym, niestety, często się "chwalisz" na forumku (np. super smash bros brawl).

shame on you mate, shame on you.
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2012, 14:22:36 pm wysłana przez s00s »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #179 dnia: Listopada 08, 2012, 14:21:06 pm »
Dobrze napisane, polać mu ;]

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #180 dnia: Listopada 08, 2012, 15:30:29 pm »
Ale to nie ja zacząłem drążyć ten temat s00s, więc nie do mnei sie dowalaj.

chu** osiągniesz implikując: halo jest dla dzieci -> nie może podobać się poważnym ludziom.
Proszę cię, nie przypisuj mi rzeczy, których nie powiedziałem.

Ja jedynie na początku napisałem, że:

Cytuj
Nie od dziś wiadomo, że Halo to seria skierowana dla dzieciaków/nastolatków, głównie amerykańskich.
To wszyscy inni zaczęli się na mnie rzucać bo ktoś śmiał napisać coś niepochlebnego na temat świętej gry Halo.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #181 dnia: Listopada 08, 2012, 15:35:19 pm »
to w takim razie ponawiam pytanie:

o co ci chodzi piter?

Jacek84

  • Gość
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #182 dnia: Listopada 08, 2012, 16:22:06 pm »
To pytanie pada nader często i nigdy nie uzyskaliśmy odpowiedzi.

Szkoda, że w zasadzie każdy shooter gdzie nie trzeba specjalnie myśleć jest nastawiony dla nastolatków. Przecież dorośli ludzie nie grają w gierki.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #184 dnia: Listopada 08, 2012, 23:49:51 pm »
Chyba zbliżam się ku końca kampanii. Póki co naprawdę genialna część jeżeli chodzi o singla to chyba najlepsze Halo jak dotąd. Mało tego bije na głowy naprawę wiele obecnych FPSów. Misje są ciekawe i nie powtarzają się. Fabularnie też jest świetnie. Sam finał zostawię sobie na jutro, ale póki co pod mega wrażeniem jestem.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #185 dnia: Listopada 09, 2012, 05:34:55 am »
Chyba zbliżam się ku końca kampanii. Póki co naprawdę genialna część jeżeli chodzi o singla to chyba najlepsze Halo jak dotąd. Mało tego bije na głowy naprawę wiele obecnych FPSów. Misje są ciekawe i nie powtarzają się. Fabularnie też jest świetnie. Sam finał zostawię sobie na jutro, ale póki co pod mega wrażeniem jestem.

Pamietaj aby przesiedziec napisy jak juz przejdziesz gre, aby zobaczyc dalsza czesc zakonczenia, w sumie to juz tradycja w Halo ;)

Jesli kogos interesuje to moze poczytac...

Digital Foundry vs. Halo 4
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-vs-halo-4
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2012, 05:46:05 am wysłana przez _ReD_ »

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #186 dnia: Listopada 09, 2012, 08:41:01 am »
Chyba zbliżam się ku końca kampanii. Póki co naprawdę genialna część jeżeli chodzi o singla to chyba najlepsze Halo jak dotąd. Mało tego bije na głowy naprawę wiele obecnych FPSów. Misje są ciekawe i nie powtarzają się. Fabularnie też jest świetnie. Sam finał zostawię sobie na jutro, ale póki co pod mega wrażeniem jestem.
Jak dla mnie to zdecydowanie najlepsze Halo (mowa o singlu).
Jak gram w FPS, to zawsze po max. godzinie dopada mnie uczucie znuzenia. H4 ukoczylem za 3 posiedzeniami :D
Prometheanie to swietne odswiezenie serii i przy okazji stanowia spore wyzwanie. AI, jak zwykle na najwyzszym poziomie.
Nowy soundtrack urywa dupe i kapitalnie pasuje do tego co sie dzieje na ekranie. Graficznie jest rowniez swietnie.
Po ukonczeniu, od razu zabralem sie na ponowne przejscie (co mi sie praktycznie nie zdarza).
Jedyne, czego mi zabraklo to czegos na miare walki ze Skarabami w Halo 3.
343i spisali sie na medal i moim zdaniem stworzyli najlepszego FPSa tej generacji :)



MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #187 dnia: Listopada 09, 2012, 09:30:00 am »
Chyba zbliżam się ku końca kampanii. Póki co naprawdę genialna część jeżeli chodzi o singla to chyba najlepsze Halo jak dotąd. Mało tego bije na głowy naprawę wiele obecnych FPSów. Misje są ciekawe i nie powtarzają się. Fabularnie też jest świetnie. Sam finał zostawię sobie na jutro, ale póki co pod mega wrażeniem jestem.
Jak dla mnie to zdecydowanie najlepsze Halo (mowa o singlu).
Jak gram w FPS, to zawsze po max. godzinie dopada mnie uczucie znuzenia. H4 ukoczylem za 3 posiedzeniami :D
Prometheanie to swietne odswiezenie serii i przy okazji stanowia spore wyzwanie. AI, jak zwykle na najwyzszym poziomie.
Nowy soundtrack urywa dupe i kapitalnie pasuje do tego co sie dzieje na ekranie. Graficznie jest rowniez swietnie.
Po ukonczeniu, od razu zabralem sie na ponowne przejscie (co mi sie praktycznie nie zdarza).
Jedyne, czego mi zabraklo to czegos na miare walki ze Skarabami w Halo 3.
343i spisali sie na medal i moim zdaniem stworzyli najlepszego FPSa tej generacji :)

Zgadzam się z Tobą całkowicie.......................napewno jest to najlepiej wyglądające Halo jeżeli chodzi o grafikę i stronę techniczną.Bardzo przemyślana fabuła i zwroty akcji,piękne i zróżnicowane lokacje,nowi przeciwnicy i wszystko dobrze sklecone w spójną historię.Po genialnym Halo na pierwszego Xboxa jest to najlepsza cześć serii.Jeżeli ktoś nie rozumie całego uniwersum tej gry to chociaż podałbyś mu wszystko na tacy to i tak jego skromny umysł nie będzie w stanie tego ogarnąć  :lol: :lol:   Polecam :D ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #188 dnia: Listopada 09, 2012, 13:50:57 pm »
Pamietaj aby przesiedziec napisy jak juz przejdziesz gre, aby zobaczyc dalsza czesc zakonczenia, w sumie to juz tradycja w Halo ;)

Przy każdej grze mam taką zasadę ;) W nie jednej gierce jest niespodzianka po napisach :P

Grę właśnie przeszedłem. Kozak przezajebisty. Faktycznie póki co najlepszy FPS tej generacji :D

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #189 dnia: Listopada 09, 2012, 16:22:38 pm »
http://gry.wp.pl/artykul/felieton,halo-ktore-przelalo-czare-dodatek-z-analiza,6628,1.html

Dopiero teraz jak przeszedłem grę przeczytałem ten artykuł....

No naprawdę SROGI fail jeśli chodzi o polonizacje, całe szczęście, że limitka była po angielsku. Tak cholernie poważnych błędów które aż wywołują zmiany w fabule to dawno nie widziałem.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #190 dnia: Listopada 10, 2012, 00:10:01 am »
Obejrzałem reckę na GT. Muszę przyznać, że ładnie narobiła mi smaku :)

Zajebiście podoba mi się design. Sama grafika też jest zresztą niczego sobie. Muszę koniecznie zagrać. Ale oczywiście poczekam sobie spokojnie aż stanieje.

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #191 dnia: Listopada 10, 2012, 13:31:37 pm »
Tak w ogóle w poniedziałek wieczorem ktoś się piszę na multi? :P Nie przeszedłem jeszcze obecnych epizodów w Spartan Ops :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #192 dnia: Listopada 10, 2012, 18:38:16 pm »
Ja w ciagu tygodnia nie mam jak, ale na weekend bardzo chetnie, nawet jutro mozna pograc jesli ktos ma ochote :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2012, 18:40:22 pm wysłana przez _ReD_ »

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #193 dnia: Listopada 10, 2012, 18:45:15 pm »
Ja w ciagu tygodnia nie mam jak, ale na weekend bardzo chetnie, nawet jutro mozna pograc jesli ktos ma ochote :)

Jutro nie wiem jak mi z czasem wypali, ale jak się uda to się podłączę :P Choć jeszcze żadnej gry online nie odpalałem na Xboxie xD

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #194 dnia: Listopada 13, 2012, 13:17:47 pm »
Grafa niczego sobie ? proszę was przecie to najładniejsza perełka jaką w życiu 360 dźwigała :D
Spokojnie staje do walki o miano najładniejszego shootera na tą generację konsol.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #195 dnia: Listopada 13, 2012, 13:19:32 pm »
Do walki może i stawać, ale z pewnością nie zwycięskiej.  ;)

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #196 dnia: Listopada 13, 2012, 13:30:33 pm »
sraty taty.....

Gra jaki dizajn ma taki ma ale pod kątem technicznym nie ma sobie praktycznie nic do zarzucenia.
A oświetlenie to małe dzieło sztuki.....

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #197 dnia: Listopada 13, 2012, 13:43:05 pm »
Ale ja nie mówię, że Halo 4 jest brzydkie, bo takie nie jest, wygląda naprawdę ładnie, ale nie jest to najładniejsza gra tej generacji po prostu.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #198 dnia: Listopada 13, 2012, 14:59:23 pm »
Gra jaki dizajn ma taki ma ale pod kątem technicznym nie ma sobie praktycznie nic do zarzucenia.
A oświetlenie to małe dzieło sztuki.....
Lol, akurat design ma swietny, a technicznie to kupa. Oswietlenie to gears of war 2 + hdr i godraysy. To juz Reach byl znacznie lepszy pod wzgledem techniczym niz czworka.
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2012, 17:32:30 pm wysłana przez KKRT »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #199 dnia: Listopada 13, 2012, 19:10:03 pm »
Daruj sobie te gears 2 +hdr  :roll: