Autor Wątek: Halo 4  (Przeczytany 68069 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #200 dnia: Listopada 13, 2012, 19:32:26 pm »
Myślisz, że tu przejdą te bajeczki o grafice jak w betonowni?

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #201 dnia: Listopada 13, 2012, 19:53:07 pm »
Ta gra broni się sama. :angel:

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #202 dnia: Listopada 13, 2012, 20:05:23 pm »
Daruj sobie te gears 2 +hdr  :roll:

Ale to prawda lol, popatrz jak fajnie cienie reaguja z geometria w tym przezajebistym oswietleniu



Jak fajnie zanikaja




Albo tutaj:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Nawet Reach byl bogatszy w tech niz czworka, np alpha tekstury byly w full rozdzialce, a nie jak tutaj

Halo 4
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Reach


--

A do tego w Reach wszystkie particles emitowaly swiatlo, tutaj nic

Halo 4
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Reach
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #203 dnia: Listopada 13, 2012, 20:10:24 pm »
Myślisz, że tu przejdą te bajeczki o grafice jak w betonowni?

Grafika jest bardzo ładna i spełnia swoje zadanie.

Wali mnie, jakie procesy technologiczne są wykorzystywane w celu jej uzyskania. Męczy mnie całe gadanie tego typu, co z tego, że w innej grze jest masa jakiś cudownych super zaawansowanych efektów?? Po prostu mnie to wali. Grafika w Halo 4 jest bardzo ładna, art design jeszcze lepszy a grywalność po prostu deklasuje większość FPS'ów tej generacji klepanych w stylu Call Of Duty by sprzedać jak najwięcej kopii.

Proponuje więc zakończyć temat grafiki w Halo 4.

EDIT: KKRT i na cholere te GIF'y? By udowodnić, że cień znika, lub dziwnie się zachowuje? Śmiesznie, bo jak przechodziłem grę nie zwróciłem na te durne głupoty ani razu, bo zająłem się podziwianiem świetnego Art Design i wczułem się w klimat gry czerpiąc z niej masę radości.

Popieram w tej kwestii Soul'a Gra jest ładna i nikogo kto tę grę lubi nie obchodzi, że technologicznie nie jest zaawansowana.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #204 dnia: Listopada 13, 2012, 20:34:27 pm »
To ty źle czytasz posty Soula w takim razie
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2012, 20:37:37 pm wysłana przez Moldar »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #205 dnia: Listopada 13, 2012, 20:37:17 pm »
Mrocz przeczytales w ogole poprzednie posty? Raz ze pochwalilem art style, to dwa odpowiedzialem na bzdure Soula

ale pod kątem technicznym nie ma sobie praktycznie nic do zarzucenia.
A oświetlenie to małe dzieło sztuki.....



Ps. I nie wiem jak mozna nie zauwazyc, ze pociski i wystrzaly nie rozswietlaja otoczenia  jak poprzedniej grze albo, ze cien zanika 5 metrow od Ciebie, albo ze zamiast przejsc plynnie po geometrii, to zmienia sie z cienia, w obiekt oswietlony w trzech klatkach. Z tego co pamietam, to wszyscy sie jarali sie pierwsza pokazowke COD 4, gdzie wlasnei cienie ladnie przechodzily po postaciach, a teraz nagle to nie istotne, wtf?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=fGEYA22yyvc#t=57s

« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2012, 20:47:19 pm wysłana przez KKRT »

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #206 dnia: Listopada 13, 2012, 21:55:23 pm »
wypier**lać do system wars ale już!

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #207 dnia: Listopada 13, 2012, 23:49:31 pm »
Ps. I nie wiem jak mozna nie zauwazyc, ze pociski i wystrzaly nie rozswietlaja otoczenia  jak poprzedniej grze albo, ze cien zanika 5 metrow od Ciebie, albo ze zamiast przejsc plynnie po geometrii, to zmienia sie z cienia, w obiekt oswietlony w trzech klatkach. Z tego co pamietam, to wszyscy sie jarali sie pierwsza pokazowke COD 4, gdzie wlasnei cienie ladnie przechodzily po postaciach, a teraz nagle to nie istotne, wtf?

Ja na takie rzeczy nie zwracam uwagi, jak gameplay mnie pochłania w wystarczającym stopniu. Dopiero na twoim gifie zauważyłem brak płynnego przejścia do geometrii.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #208 dnia: Listopada 14, 2012, 00:17:09 am »
Jaki trolling xbotów....
Jeden pieprzy o zaawansowaniu technicznym grafiki i słabym arcie a drugi się z nim zgadza, że nie technikalia , a design i gameplay się liczą...

Polecam zdjąć te klapki, serio.

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #209 dnia: Listopada 14, 2012, 15:31:28 pm »
Jaki trolling xbotów....
Jeden pieprzy o zaawansowaniu technicznym grafiki i słabym arcie a drugi się z nim zgadza, że nie technikalia , a design i gameplay się liczą...

Polecam zdjąć te klapki, serio.

Jakoś mi nie robią te głupkowate podjazdy z Xbotami.

Gra ma prawo mi się podobać, design ma świetny i uważam, że graficznie też jest bardzo ładna.

To, że nie doczytałem posta Soula, że chodzi mu o techniczne aspekty grafiki to inna sprawa. Zdarza się.
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2012, 15:44:25 pm wysłana przez Mrocz »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #210 dnia: Listopada 14, 2012, 16:02:41 pm »
Yhy, wchodzisz między wiersze nie mając pojęcia o czym są, po czym zamiast przyznać się do błędu, pieprzysz coś o gemplejach w CODzie, lubieniu gry i fakcie, że nie zwracasz na coś uwagi, kiedy nikt słowem o tym nie wspomniał poza Tobą i nikt nie cytował Ciebie tylko fanaberie Soula.
Także jesteś z definicji xbotem.

I jakbyś nie zauważył, postowałem jakiś czas temu linki do albumu ze zdjęciami i filmikami mojego autorstwa z H4 w SW i czerpałem z tego radość, także więc...
Ale rozumiem, pisanie że Mulat to jeden z najbielszych białasów jest ok, negowanie tego to rasizm bo liczy się wnętrze i mąka sprawia wiele radości.

Teraz czekam na referat o rasizmie w Twoim wykonaniu.
:

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #211 dnia: Listopada 14, 2012, 16:10:17 pm »
Yhy, wchodzisz między wiersze nie mając pojęcia o czym są, po czym zamiast przyznać się do błędu, pieprzysz coś o gemplejach w CODzie, lubieniu gry i fakcie, że nie zwracasz na coś uwagi, kiedy nikt słowem o tym nie wspomniał poza Tobą i nikt nie cytował Ciebie tylko fanaberie Soula.
Także jesteś z definicji xbotem.

Mając w domu Playstation 3 będąc fanem Uncharted i God Of War jestem Xbotem :lol:

No po prostu zajebiście :lol:

Po za tym, sam masz problemy z czytaniem:

zamiast przyznać się do błędu


To, że nie doczytałem posta Soula, że chodzi mu o techniczne aspekty grafiki to inna sprawa. Zdarza się.

NO FAKTYCZNIE nie przyznałem się do błędu w ogóle :roll: :roll:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #212 dnia: Listopada 14, 2012, 17:47:35 pm »
Ojej, przyznałeś się po moim (ogółem trzecim) wypomnieniu. W międzyczasie zdążyłeś zdążyłeś zacytować KKRT, pisząc o braku zwracania uwagi i gameplayach.
Post Soul'a datowany jest na 13:30 dnia wczorajszego, Twój "przyznawający" się na dzisiaj 15:30, po trzech wypomnieniach co należy podkreślić i tak też czynię.
Gwoli podsumowania ponad dobę nie byłeś świadom o czym toczy się dyskusja w której brałeś żywny udział.
Jak to nazwać inaczej niż zaawansowany xbocizm?
I przypominam, że to temat o Halo 4 a nie GOWach, Unczartedach i CODach...
Mniejsza z tym, brnij dalej. :

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #213 dnia: Listopada 14, 2012, 18:10:25 pm »
W d.upie mam czy jakies efekty z Reach poszly pod noz skoro gra wyglada o klase lepiej ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #214 dnia: Listopada 14, 2012, 18:25:05 pm »
Post Soul'a datowany jest na 13:30 dnia wczorajszego, Twój "przyznawający" się na dzisiaj 15:30, po trzech wypomnieniach co należy podkreślić i tak też czynię.
Gwoli podsumowania ponad dobę nie byłeś świadom o czym toczy się dyskusja w której brałeś żywny udział.

Brawo Sherlocku...

Niektórzy nie siedzą non stop na forum. Wejście do tematu i napisanie odpowiedzi to może jakieś 5 minut? Potem po paru godzinach napisanie kolejnej? A napisałeś to tak jakbym siedział ponad dobę i rozmyślał nad sensem całej wymiany zdań

A jeżeli masz problem z kojarzeniem faktów to odpowiadałem na TEN fragment wypowiedzi KKRT:

Ps. I nie wiem jak mozna nie zauwazyc, ze pociski i wystrzaly nie rozswietlaja otoczenia  jak poprzedniej grze albo, ze cien zanika 5 metrow od Ciebie, albo ze zamiast przejsc plynnie po geometrii, to zmienia sie z cienia, w obiekt oswietlony w trzech klatkach. Z tego co pamietam, to wszyscy sie jarali sie pierwsza pokazowke COD 4, gdzie wlasnei cienie ladnie przechodzily po postaciach, a teraz nagle to nie istotne, wtf?

Zresztą skończ już ten offtop i czepianie się ludzi na forum o jakieś totalne duperele. Gdyby nie ty ta dyskusja już dawno by się skończyła.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #215 dnia: Listopada 14, 2012, 18:51:57 pm »
czepianie się ludzi na forum o jakieś totalne duperele.
DUPERELE? JA CI kur** DAM DUPERELE! TU CHODZI O POKAZANIE ZE PLATFORMA X JEST GORSZA OD PLATFORMY Y BO JAKAS GRA NIE MA 1,3xFXMMA 4,5xMLAA i 7,8xMSAA TYLKO MA 1,2xFXAA 4,4xMLAA i 7,7xMSAA. A TO JUZ kur** ROBI WIELKA ROZNICE I POKAZUJE JAKA PRZEPASC DZIELI TE DWA SYSTEMY.

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #216 dnia: Listopada 14, 2012, 18:53:59 pm »
DUPERELE? JA CI kur** DAM DUPERELE! TU CHODZI O POKAZANIE ZE PLATFORMA X JEST GORSZA OD PLATFORMY Y BO JAKAS GRA NIE MA 1,3xFXMMA 4,5xMLAA i 7,8xMSAA TYLKO MA 1,2xFXAA 4,4xMLAA i 7,7xMSAA. A TO JUZ kur** ROBI WIELKA ROZNICE I POKAZUJE JAKA PRZEPASC DZIELI TE DWA SYSTEMY.

przepraszam.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #217 dnia: Listopada 14, 2012, 19:03:57 pm »
No ja mysle. A teraz marsz do kata przemyslec swoje zachowanie!

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #218 dnia: Listopada 14, 2012, 19:39:23 pm »
DUPERELE? JA CI kur** DAM DUPERELE! TU CHODZI O POKAZANIE ZE PLATFORMA X JEST GORSZA OD PLATFORMY Y BO JAKAS GRA NIE MA 1,3xFXMMA 4,5xMLAA i 7,8xMSAA TYLKO MA 1,2xFXAA 4,4xMLAA i 7,7xMSAA. A TO JUZ kur** ROBI WIELKA ROZNICE I POKAZUJE JAKA PRZEPASC DZIELI TE DWA SYSTEMY.
Plus.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #219 dnia: Listopada 14, 2012, 19:45:35 pm »
Zresztą skończ już ten offtop i czepianie się ludzi na forum o jakieś totalne duperele. Gdyby nie ty ta dyskusja już dawno by się skończyła.
Pisałem o Halo w temacie Halo, a Ty, który tutaj piszesz o gameplayach z CODów wypominasz mi offtopy? Proszę ja Ciebie...
I Ty który napisałeś 1500 wiadomości więcej  wypominasz mi czas spędzony na forum? Proszę ja Ciebie 2...

Skoro już tak piszesz o tych gameplayach to może skrobniesz coś o finałowej walce? Cud, miód i eRBe, lol.
(O tej w Halo 4 a nie CODzie.)
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2012, 19:47:20 pm wysłana przez Juras »

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #220 dnia: Listopada 14, 2012, 20:13:08 pm »
Skoro już tak piszesz o tych gameplayach to może skrobniesz coś o finałowej walce? Cud, miód i eRBe, lol.
(O tej w Halo 4 a nie CODzie.)

Chodzi ci o ten Quick Time Event? Fakt dosyć tanie zagranie, ale w dzisiejszych czasach przyzwyczaiłem się (Zakończenie Uncharted 1 i 3 w ten sam sposób wykonane). Nie zamierzam dyskredytować całej kampanii dla paru minut na końcu skoro cała reszta trzyma naprawdę wysoki poziom.

I skończ pieprzyć o tym Call Of Duty, którego wymieniłem tylko RAZ i użyłem tylko porównawczo do Halo 4, mam do tego prawo... Udowadniasz mi tym tylko jakim ignorantem jesteś. Czepiasz się mnie, że nie doczytałem postów a sam popełniasz ten błąd.

Po za tym stwierdzenie, że jestem Xbotem od Sonoklapa jest niezłą hipokryzją.

Ode mnie to koniec dyskusji.
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2012, 20:23:12 pm wysłana przez Mrocz »

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #221 dnia: Listopada 14, 2012, 21:45:36 pm »
Mrocz przeczytales w ogole poprzednie posty? Raz ze pochwalilem art style, to dwa odpowiedzialem na bzdure Soula

ale pod kątem technicznym nie ma sobie praktycznie nic do zarzucenia.
A oświetlenie to małe dzieło sztuki.....



Ps. I nie wiem jak mozna nie zauwazyc, ze pociski i wystrzaly nie rozswietlaja otoczenia  jak poprzedniej grze albo, ze cien zanika 5 metrow od Ciebie, albo ze zamiast przejsc plynnie po geometrii, to zmienia sie z cienia, w obiekt oswietlony w trzech klatkach. Z tego co pamietam, to wszyscy sie jarali sie pierwsza pokazowke COD 4, gdzie wlasnei cienie ladnie przechodzily po postaciach, a teraz nagle to nie istotne, wtf?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=fGEYA22yyvc#t=57s

Skoro tak się czepiasz grafiki i efektów w Halo 4 które moim zdaniem jest jedną z najładniejszych gier FPS na obecne konsole to teraz pomyśl sobie jakby ta gra wyglądała na PS3........................... :lol: :lol: No i chyba już wszystko jasne :P

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #222 dnia: Listopada 14, 2012, 21:46:51 pm »
Mrocz przeczytales w ogole poprzednie posty? Raz ze pochwalilem art style, to dwa odpowiedzialem na bzdure Soula

ale pod kątem technicznym nie ma sobie praktycznie nic do zarzucenia.
A oświetlenie to małe dzieło sztuki.....



Ps. I nie wiem jak mozna nie zauwazyc, ze pociski i wystrzaly nie rozswietlaja otoczenia  jak poprzedniej grze albo, ze cien zanika 5 metrow od Ciebie, albo ze zamiast przejsc plynnie po geometrii, to zmienia sie z cienia, w obiekt oswietlony w trzech klatkach. Z tego co pamietam, to wszyscy sie jarali sie pierwsza pokazowke COD 4, gdzie wlasnei cienie ladnie przechodzily po postaciach, a teraz nagle to nie istotne, wtf?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=fGEYA22yyvc#t=57s

Skoro tak się czepiasz grafiki i efektów w Halo 4 które moim zdaniem jest jedną z najładniejszych gier FPS na obecne konsole to teraz pomyśl sobie jakby ta gra wyglądała na PS3 :( :(........................... :lol: :lol: No i chyba już wszystko jasne :P

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #223 dnia: Listopada 14, 2012, 22:15:22 pm »
Skoro tak się czepiasz grafiki i efektów w Halo 4 które moim zdaniem jest jedną z najładniejszych gier FPS na obecne konsole to teraz pomyśl sobie jakby ta gra wyglądała na PS3........................... :lol: :lol: No i chyba już wszystko jasne :P
Szczerze mowiac nie wiem jakby wygladala Twoim zdaniem.
W kazdym badz razie nie przypominam sobie gry innej niz Gears of War 2 z tak kiepskim oswietleniem.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #224 dnia: Listopada 14, 2012, 23:21:38 pm »
Tu jest temat o grafice w Halo 4 jakby co:
http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=12686.40

Nie ma więc sensu żeby zaśmiecać ten. Mnie np. bardziej interesują opinie na temat gry, niż jej szczegóły technicznie. Dla mnie gra wygląda bardzo dobrze (sądząc po recenzji na GT - dokładniej ocenię jak sam kiedyś zagram).

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #225 dnia: Listopada 16, 2012, 11:16:57 am »
Halo 4 największą tegoroczną premierą w branży rozrywkowej
Cytuj
220 milionów dolarów zarobiło Halo 4 w ciągu pierwszych 24 godzin sprzedaży. To największa tegoroczna premiera w przemyśle rozrywkowym. Biorąc pod uwagę sam rynek amerykański, gra okazała się bardziej dochodowa w ciągu pierwszej doby niż film The Avengers i rekordzista wszech czasów przemysłu filmowego, Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II.

Microsoft liczy, że w ciągu pierwszego tygodnia produkcji 343 Industries uda się zarobić nawet 300 milionów dolarów.

(...) Łącznie gry z serii Halo zarobiły już 3,38 miliarda dolarów.
http://www.gram.pl/news_9w3iHeC5_Halo_4_najwieksza_tegoroczna_premiera_w_branzy_rozrywkowej.html

Halo 4 Sells 3.8M First Week
Cytuj
Opening week sales for Halo 4 are in. The game sold 3.1 million units in its first 24 hours and has gone on to sell 3,798,209 units in its first week according to VGChartz. These sales numbers are just a tick under Halo 3 which sold 3,811,047 units in its opening week. However it did beat the first week of Halo: Reach which sold 3,698,137 units.
http://www.vgchartz.com/article/250552/halo-4-sells-38m-first-week-xbox-360-reaches-70m-sold/

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #226 dnia: Listopada 17, 2012, 01:15:50 am »
I jak tutaj napisać o tym coś złego w serwisach - od razu by zostały wsyzstkie zjechane przez miliony fanbojów.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #227 dnia: Listopada 17, 2012, 01:23:37 am »
Halo 4 największą tegoroczną premierą w branży rozrywkowej
Cytuj
220 milionów dolarów zarobiło Halo 4 w ciągu pierwszych 24 godzin sprzedaży. To największa tegoroczna premiera w przemyśle rozrywkowym. Biorąc pod uwagę sam rynek amerykański, gra okazała się bardziej dochodowa w ciągu pierwszej doby niż film The Avengers i rekordzista wszech czasów przemysłu filmowego, Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II.

Microsoft liczy, że w ciągu pierwszego tygodnia produkcji 343 Industries uda się zarobić nawet 300 milionów dolarów.

(...) Łącznie gry z serii Halo zarobiły już 3,38 miliarda dolarów.
http://www.gram.pl/news_9w3iHeC5_Halo_4_najwieksza_tegoroczna_premiera_w_branzy_rozrywkowej.html

Halo 4 Sells 3.8M First Week
Cytuj
Opening week sales for Halo 4 are in. The game sold 3.1 million units in its first 24 hours and has gone on to sell 3,798,209 units in its first week according to VGChartz. These sales numbers are just a tick under Halo 3 which sold 3,811,047 units in its opening week. However it did beat the first week of Halo: Reach which sold 3,698,137 units.
http://www.vgchartz.com/article/250552/halo-4-sells-38m-first-week-xbox-360-reaches-70m-sold/

http://www.youtube.com/watch?v=g2xj3f6WLbY#t=01m23s

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #228 dnia: Listopada 20, 2012, 08:23:13 am »
Rozwiązałem problem hujowego polskiego dubbingu w Halo 4. Przeszukałem wszystkie okoliczne sklepy w poszukiwaniu wersji angielskiej i po nie znalezieniu takowej wkur**łem się i ściągnąłem kopię zapasową. Pozdro 600 majkrosoft  :roll: :evil:
Fryty tyty dotknij pyty

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #229 dnia: Listopada 20, 2012, 09:06:12 am »

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #230 dnia: Listopada 20, 2012, 09:11:47 am »
Nie, kupiłem na nieświadomce(zrobiłem sobie bana na jakiekolwiek info o halo 4 w obawie o spoilery) i kupiłem oryginała po polsku. Dlatego też traktuję tę ściągniętą wersję ang jako jej kopię zapasową(legalną :>). Ale fakt, gdybym się postarał to bym zamówił w internetach, ale nie chciało mi się bawić w sprzedaż wersji pl(bo w końcu po co mi dwie te same gry?)...
Fryty tyty dotknij pyty

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #231 dnia: Listopada 20, 2012, 09:19:25 am »
[Iras mode on]
Więc lenistwem tłumaczysz piracenie oraz okradanie wszystkich, którzy przyłożyli rękę do powstania i wydania tej gry. Powinieneś kupić wersję ang i mieć dwie wersje Halo, bo sprzedaż gier = okradanie twórców.
[Iras mode off]

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #232 dnia: Listopada 20, 2012, 09:30:00 am »
wydaje mi się, nawet praworządny przyklepnie ściągnięcie angielskiego pirata w sytuacji posiadania oryginału po polsku. nie dość, że dał zarobić twórcom, to jeszcze tłumaczom uzupełnił kieszeń ;)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #233 dnia: Listopada 20, 2012, 09:48:13 am »
Czyli przykładowo, jak kupię w sklepie film animowany z polskim dubbingiem (bez innych języków w opcjach) i nie pasuje mi, nie podoba mi się jakość tegoż, to mogę sobie bez przypału i full legal ściągnąć piracką, angielską wersję z sieci? Fajno.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #234 dnia: Listopada 20, 2012, 09:56:59 am »
No raczej tak, przecież to ten sam produkt. A w tym przypadku zaopatrzyłeś się jedynie w jego kopię zapasową.
Fryty tyty dotknij pyty

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #235 dnia: Listopada 20, 2012, 10:08:30 am »
Czyli przykładowo, jak kupię w sklepie film animowany z polskim dubbingiem (bez innych języków w opcjach) i nie pasuje mi, nie podoba mi się jakość tegoż, to mogę sobie bez przypału i full legal ściągnąć piracką, angielską wersję z sieci? Fajno.

Nie można. Chyba to po to jest, żeby osoby z innych krajów nie kupowały gier po taniości np. z Polski. Jak dla mnie to mając polską wersje, możesz mieć "kopie" tylko polskiej wersji.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #236 dnia: Listopada 20, 2012, 10:22:48 am »
SZAFA PIRAT. TYTACZ REPORT

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #237 dnia: Listopada 20, 2012, 10:50:05 am »
Czyli przykładowo, jak kupię w sklepie film animowany z polskim dubbingiem (bez innych języków w opcjach) i nie pasuje mi, nie podoba mi się jakość tegoż, to mogę sobie bez przypału i full legal ściągnąć piracką, angielską wersję z sieci? Fajno.

moralnie jesteś usprawiedliwiony. amen.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #238 dnia: Listopada 20, 2012, 10:57:54 am »
Czyli przykładowo, jak kupię w sklepie film animowany z polskim dubbingiem (bez innych języków w opcjach) i nie pasuje mi, nie podoba mi się jakość tegoż, to mogę sobie bez przypału i full legal ściągnąć piracką, angielską wersję z sieci? Fajno.

Nie można. Chyba to po to jest, żeby osoby z innych krajów nie kupowały gier po taniości np. z Polski. Jak dla mnie to mając polską wersje, możesz mieć "kopie" tylko polskiej wersji.


Ok, w takim razie wyrzucam tę nielegalną płytę do kosza

A tak serio, to jeśli kupiłem tę grę nie po taniości i zapłaciłem więcej niż za wersję ang to czy jestem usprawiedliwiony?:>
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2012, 11:00:02 am wysłana przez szafa »
Fryty tyty dotknij pyty

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Halo 4
« Odpowiedź #239 dnia: Listopada 20, 2012, 12:12:49 pm »
SZAFA PIRAT. TYTACZ REPORT

Sprawa zamrożona. Sprawdzamy teraz skąd Winda ma kasę na premierowe gierki, ale ch** się wymyka.