Autor Wątek: The Legend of Zelda: Breath of the Wild  (Przeczytany 136743 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1040 dnia: Kwietnia 04, 2017, 19:33:17 pm »


Zelda na Switchu, choć nadal w niektórych miejscach przycina, to po patchu chodzi zdecydowanie lepiej w mocno obciążających miejscach (osobiście od kilku dni nie trafiłem na żadne spadki płynności). Wersja na WiiU chodzi zaś niemal identycznie, jak przed patchem.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1041 dnia: Kwietnia 04, 2017, 23:41:14 pm »
Jak mowiliscie o tych świątyniach, to przypomniał mi się Skyrim ze swoimi sklonowanymi jaskiniami, gdzie chyba każda miała tą samą "skórkę". Ewentualnie było ich kilka ale zdążyły mi mocno zbrzydnąć.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1042 dnia: Kwietnia 05, 2017, 00:38:58 am »
W Skyrimie wszelkie podziemia itp. też mnie zaczęły po pewnym czasie irytować - były długie, powtarzalne, a do tego levelowanie wrogów i przedmiotów psuło wszystko.

Świątynie w BotW to taka gra w grze przypominająca raczej misje VR niż standardową rozgrywkę. Zwykle są to małe lokacje, w których trzeba się trochę nagłowić i/lub pobawić fizyką. Taka odskocznia od normalnej gry. W dodatku czasem można w środku znaleźć unikatowe części pancerza (częściej ciekawe bronie). Zaś po ukończeniu każdej świątyni dostajemy spirit orba (4 orby można wymienić na rozszerzenie pasku zdrowia lub wytrzymałości).

Dla mnie świątynie to jedna z największych zalet nowej Zeldy i zarazem jest to coś, co bardzo odróżnia BotW od Skyrima czy Wiedźmina.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1043 dnia: Kwietnia 05, 2017, 11:46:27 am »
Tak, to z pewnością nędzne z perspektywy serii dungeony najbardziej odróżniają grę od dwóch rasowych rpgów :lol:

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1044 dnia: Kwietnia 05, 2017, 11:58:22 am »
Tak, to z pewnością nędzne z perspektywy serii dungeony najbardziej odróżniają grę od dwóch rasowych rpgów :lol:


Szanowna Moderacjo!
Po ostatniej tutaj kłótni i interwencji moderacji, czy powyższy post Pana Irasa wnosi coś do tematu?
Przytoczę to o czym pisałem w temacie: księga zażaleń.

(...)
Każdy doskonale wie, że to forum to klapowe zagłębie, każda lepsza gra i jej wątek który nie dotyczy Sony, zalewany jest wiadrem szamba.
(...)
Tutaj nie chodzi o żadną dyskusję, ale o zaślepienie kilku tutejszych prawdziwków. Każdy z nas wie, że nie chodzi im o żadną polemikę, a jedynie dosrywanie osobom prawdziwie zainteresowanym tematem. Dla mnie to właśnie rozjebuje temat(...)
HOWGH!  :angel:

Liczę na równie szybką interwencję, jak w moim przypadku.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2017, 12:01:05 pm wysłana przez tropik79 »
(L)

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1045 dnia: Kwietnia 05, 2017, 12:09:30 pm »
A ja prosze, zebys nie latal po tematach i nie wzywal moderacji (samemu zasmiecajac temat i nic ciekawego nie wnoszac) bo nie jestesmy na niczyje zawolanie. Masz przycisk "zgłoś do moderacji" to z niego korzystaj. Kazdy taki raport czytamy i analizujemy. Jesli uznamy, ze ban/ost sie nalezy to go przydzielimy. Proste.

iko

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1046 dnia: Kwietnia 05, 2017, 12:36:19 pm »
Wymiękam i jade w sobote po konsolke. ps. Ile masz POK na liczniku?

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1047 dnia: Kwietnia 05, 2017, 13:37:54 pm »
Ciekawe czy jakikolwiek użytkownik Switcha kupił konsolę bez Zeldy? :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk żeby każdy wiedział że mam iPhone i używam Tapatalk.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1048 dnia: Kwietnia 05, 2017, 13:41:13 pm »
Ja tez coraz bardziej wymiekam, ale jednak szukam okazji cenowej (z tego co widze 1300zl mozna z zelda wyrwac), ale trzeba miec farta aby byc pierwszym). Jednak obawiam sie wlasnie tych zmian - a jestem wrazliwy na zmiany. Przykladem jest seria Resident Evil i do dzis nie potrafie grac w RE4 i nowsze, a poprzedniki moge przechodzic wiele razy i tak z wieloma seriami, ktore dotykala "dobra zmiana" (nie dla mnie). Ostatnio ukonczona Zelda na 3DS czyli link between worlds niezle mnie przykleiła do fotela (mimo, ze to remake). Jestem ciekawy swojej reakcji na BOTW i niestety przygotowany jestem na najgorszy scenariusz (dlatego szukam okazji cenowej aby potem.... malo stracic odsprzedajac)

iko

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1049 dnia: Kwietnia 05, 2017, 14:21:45 pm »
Podałbyś jakieś linki do dobrych cen, okazji? Byłbym wdzięczny. ;)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1050 dnia: Kwietnia 05, 2017, 14:47:37 pm »
Wymiękam i jade w sobote po konsolke. ps. Ile masz POK na liczniku?
W Zeldzie około 100 godzin. Myślę, że nim przejdę zejdzie mi jeszcze spokojnie z 20-30 :D

Ciekawe czy jakikolwiek użytkownik Switcha kupił konsolę bez Zeldy?
W okolicach premiery pewnie niewielu takich było, ale teraz już pewnie ludzie zaczynają pożyczać sobie grę ;)

Ja tez coraz bardziej wymiekam, ale jednak szukam okazji cenowej (z tego co widze 1300zl mozna z zelda wyrwac), ale trzeba miec farta aby byc pierwszym). Jednak obawiam sie wlasnie tych zmian - a jestem wrazliwy na zmiany. Przykladem jest seria Resident Evil i do dzis nie potrafie grac w RE4 i nowsze, a poprzedniki moge przechodzic wiele razy i tak z wieloma seriami, ktore dotykala "dobra zmiana" (nie dla mnie). Ostatnio ukonczona Zelda na 3DS czyli link between worlds niezle mnie przykleiła do fotela (mimo, ze to remake). Jestem ciekawy swojej reakcji na BOTW i niestety przygotowany jestem na najgorszy scenariusz (dlatego szukam okazji cenowej aby potem.... malo stracic odsprzedajac)
W Zeldzie jest parę rzeczy, które nie wszystkim mogą przypaść do gustu (np. niszczenie się broni). Dlatego możesz kręcić nosem na niektóre rzeczy, choć ogólnie powinieneś być zachwycony :) (choć mnie RE4 się strasznie podobał)

I sprawdziłem z ciekawości oferty na Allegro. Z tego, co widzę, to nowe konsole chodzą nawet nieco drożej niż na premierę, a Zelda trzyma cenę (mówię o nówkach).

lupinator

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1051 dnia: Kwietnia 05, 2017, 14:52:32 pm »
Ciekawostka z rodzimego poletka - w najnowszym CDA Zelda dostała 10 w recenzji, a także dwie kolejne 10 w mini-recenzjach innych redaktorów. Padają tam hasła, że jest to rewolucja i nowy standard gier z otwartym światem, spełnienie obietnic Molyneuxa i Bethesdy, a nowe Hyrule oceniane jest jako najbardziej kompletny i złożony otwarty świat w historii. Ba, jeden z redaktorów rzucił nawet hasłem, że po Zeldzie nie trzeba robić już gier. I to wszystko pomimo celnego wypunktowania wad, które nikomu nie przysłoniły wielkiej przygody jaką jest najnowsza Zelda.  8)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1052 dnia: Kwietnia 05, 2017, 15:06:12 pm »
BotW jest wyjątkową grą i w moim prywatnym rankingu walczy z Ocariną o miejsce najlepszej Zeldy :D


POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1053 dnia: Kwietnia 08, 2017, 00:28:31 am »
Z każdą godziną coraz bardziej doceniam nową Zeldę. Nawet po stu godzinach grania jest masa do odkrycia i nie czuć nudy. To wielkie osiągnięcie.

Obecnie mam zaliczone 82 świątynie i 17/18 wspomnień. Po trailerach spodziewałem się lepszej fabuły. Przerywniki są nawet spoko, ale odblokowywanie wspomnień to jednak nie to samo, co rozwój fabuły w czasie rzeczywistym.

Jak już się czepiam, to jeszcze nie rozumiem, dlaczego w grze nie ma sklepów z bronią. Niby nie jest to wielki problem, bo sprzętu i tak jest masa, mógłby to być jednak dobry sposób na dorobienie się (może tego właśnie twórcy chcieli uniknąć?), a i fajnie byłoby zobaczyć w sklepikach jakieś ciekawe egzemplarze broni wiszące na ścianach.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1054 dnia: Kwietnia 08, 2017, 00:48:14 am »
Jak już się czepiam, to jeszcze nie rozumiem, dlaczego w grze nie ma sklepów z bronią. Niby nie jest to wielki problem, bo sprzętu i tak jest masa, mógłby to być jednak dobry sposób na dorobienie się (może tego właśnie twórcy chcieli uniknąć?), a i fajnie byłoby zobaczyć w sklepikach jakieś ciekawe egzemplarze broni wiszące na ścianach.

Jak to w końcu jest z tą bronią? Można ją naprawiać, czy ma ona charakter jednorazowy? :) Wszędzie piszą by nie marnować dobrych mieczy na słabych przeciwników. Po zepsuciu go tracimy bezpowrotnie czy jak?

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1055 dnia: Kwietnia 08, 2017, 05:23:24 am »
Niektóre specjalne bronie i tarcze można naprawiać.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1056 dnia: Kwietnia 08, 2017, 08:51:11 am »
Jak już się czepiam, to jeszcze nie rozumiem, dlaczego w grze nie ma sklepów z bronią. Niby nie jest to wielki problem, bo sprzętu i tak jest masa, mógłby to być jednak dobry sposób na dorobienie się (może tego właśnie twórcy chcieli uniknąć?), a i fajnie byłoby zobaczyć w sklepikach jakieś ciekawe egzemplarze broni wiszące na ścianach.

Jak to w końcu jest z tą bronią? Można ją naprawiać, czy ma ona charakter jednorazowy? :) Wszędzie piszą by nie marnować dobrych mieczy na słabych przeciwników. Po zepsuciu go tracimy bezpowrotnie czy jak?
O naprawie broni nic nie wiem, ale mam jeden miecz, który się nie niszczy (co chyba 30 uderzeń musi się jednak naładować - trwa to bodajże 10 minut). I tak, po zużyciu broń tracimy bezpowrotnie. Pewne specjalne egzemplarze broni można kupować po wykonaniu głównego zadania w danym regionie (kosztuje to jednak nie kasę, a surowce; sam z tego nie korzystałem). Jest też specjalne miejsce, gdzie można kupować najlepsze bronie w grze, ale tanie one nie są ;)

Broni jednak jest masa, także tej wysokiej jakości. Jakieś najlepsze bronie lepiej sobie zostawić na mocnych skurczybyków, ale ogólnie nie trzeba się cackać i używać byle czego, bo trudniejsi przeciwnicy zostawiają zwykle bardzo dobre bronie.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1057 dnia: Kwietnia 08, 2017, 11:58:19 am »
Na pewno ekwipunek otrzymany od Gerudo i Rito można naprawiać.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

lupinator

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1058 dnia: Kwietnia 08, 2017, 13:24:46 pm »
Ja tam wszystkie broniczki otrzymane po zrobieniu dungeonów powiesiłem sobie w chałupie. Od pierwszego złupienia zamku przegrałem już 10 godzin, a i tak nie zużyłem jeszcze całego sprzętu, jaki stamtąd wyniosłem. Niszczenie broni jest świetnym motywem, bo dodaje jeszcze więcej zróżnicowania do gameplayu. W innych grach z otwartym światem zazwyczaj używałem 1-2 broni, które najbardziej mi przypasowały, a w Zeldzie używa się wszystkiego od bumerangów, przez widły, sierpy, miecze, maczugi, łuki, aż po różdżki, a zamykanie się w jednym stylu gry zupełnie się tu nie opłaca.

POK, jak się gra bez HUDa? Sam go wyłączyłem zaraz na początku, co nigdy mi się nie zdarzało w grach i nawet nie pamiętam co tam było poza mini-mapą. Zastanawiam się, jak Twoje odczucia po ograniu takiej i takiej opcji?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1059 dnia: Kwietnia 08, 2017, 13:38:50 pm »
Na pewno ekwipunek otrzymany od Gerudo i Rito można naprawiać.
On się normalnie zużywa, ale wiem, że można bronie stworzyć na nowo, jeśli przyniesie się odpowiednią broń i surowce. A częściowo zużyty można naprawić?


Pro Hud sprawdza się świetnie. Od czasu gdy go włączyłem, już nie wróciłem do normalnego z minimapą i temperaturą. Częsciej trzeba włączać normalną mapę, poza tym jednak gra się lepiej :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1060 dnia: Kwietnia 12, 2017, 09:02:47 am »
Zelda: Breath of the Wild update out now (version 1.1.2)
Cytuj
Adjustments have been made to make for a more pleasant gaming experience.
http://nintendoeverything.com/zelda-breath-of-the-wild-update-out-now-version-1-1-2/

Notka jest taka sama, jak przy ostatnim patchu (poprawiającym płynność), ale na razie nie wiadomo, co ten zmienia. Pewnie wkrótce zobaczymy różnorakie testy.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1061 dnia: Kwietnia 12, 2017, 11:15:41 am »
Po ponad 110 godzinach gry wreszcie odkryłem całą mapę :) (tzn. wszystkie wieże) Zaliczanie wieżyczek obserwacyjnych na szczęście nie jest jakimś żmudnym zajęciem, bo w całej grze jest ich tylko 15, a żeby dostać się na niektóre z nich trzeba się trochę natrudzić.

Poza tym mam około 90 świątyń (i jakoś nadal mi się nie znudziły).

lupinator

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1062 dnia: Kwietnia 12, 2017, 21:19:26 pm »
U mnie dopiero 45+ godzin, własnie zrobiłem ostatniego dungeona :D Robiło się je bardzo fajnie, ale były zdecydowanie zbyt łatwe, niektóre shrine'y sprawiały mi więcej problemu. Dzisiaj też pokonałem pierwszego Hinoxa i mam w końcu poczucie pewnej siły chociaż niektóre obozy i regiony ciągle omijam szerokim łukiem. Jeszcze tyle przede mną, że sam nie wiem gdzie teraz iść :D A no i dzisiaj odkryłem też sklepik z
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Zupełnie się tego nie spodziewałem, ale od razu wykupiłem wszystkie. Świetny motyw, daje sporo nowych możliwości.

iko

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1063 dnia: Kwietnia 12, 2017, 22:46:28 pm »
Lupi na czym grasz w tą Zelde?! ps. Ma ktoś kontakt z setezerem? Ciekawe czy ten  chłop gra w Nintendo jeszcze? :troll:  Pozdro dla starszego GO.. :angel:

lupinator

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1064 dnia: Kwietnia 12, 2017, 22:58:29 pm »
Lupi na czym grasz w tą Zelde?!
Na Switchu, masz mój friend code w odpowiednim temacie ;)

iko

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1065 dnia: Kwietnia 12, 2017, 23:20:32 pm »
Lupi bardzo dawno nie było cie na forum. Kryzys gracza, czy po prostu duże zmiany w życiu? Sory za offtop.. ps. Jak oceniasz tą Zelde Lupi? ;)

lupinator

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1066 dnia: Kwietnia 12, 2017, 23:41:57 pm »
Lupi bardzo dawno nie było cie na forum. Kryzys gracza, czy po prostu duże zmiany w życiu? Sory za offtop.. ps. Jak oceniasz tą Zelde Lupi? ;)
Piszę w tym temacie regularnie swoje zeldowe wrażenia, przejrzyj sobie Mateo bo nie ma sensu się powtarzać. Dla mnie obecnie jest to gra generacji i jedna z najlepszych gier w jakie grałem w ogóle. A na forum nie było mnie kiedyś rok, ale od tego czasu to już dużo wody w Wiśle upłynęło. ;)

iko

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1067 dnia: Kwietnia 13, 2017, 00:19:41 am »
Nie wątpie że ta Zelda jest zajebiście fantastyczna. Grało sie na Gacku w Wind Waker i Twilight Princess. :P Tyle że ta Zelda jest ogromna.. :D

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1068 dnia: Kwietnia 13, 2017, 00:42:50 am »

iko

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1069 dnia: Kwietnia 15, 2017, 22:30:44 pm »
Fantastycznie podziwia sie tą Zelde na dużym TV, no i te zmienne warunki. Imo mega bomba.

lupinator

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1070 dnia: Kwietnia 28, 2017, 10:43:17 am »
Pokonał ktoś Lynela? Od którego najlepiej zacząć? Raczej niewiele rzeczy stanowi już dla mnie zagrożenie. Ganona pokonałem, bo miałem na to ochotę przechodząc obok zamku, ale cierpliwości na te końskie pierdoły mi brakuje. Jak to możliwe, że ich strzały przechodzą przez sufit? :cry_anim:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1071 dnia: Kwietnia 28, 2017, 11:19:11 am »
A ja jeszcze z Ganonem nie walczyłem, choć też przechodziłem obok ;)

Lyneli jest kilka rodzajów. Pamiętam, że ten w dolinie Zorasów był w miarę łatwy.

Unikanie ciosów jest bardzo trudne, ale kule ognia można w miarę łatwo ominąć. Używaj często ulepszonego statis, zrób sobie kilka potraw z 5 bananów lub 5 żelaznych grzybków, ubierz się w najlepszy pancerz, weź najlepsze bronie i jakoś go utłuczesz :D Obowiązkowo zrób sobie też sporo potraw odnawiających zdrowie do maksa (wystarczy jeden hearty radish lub hearty durian wrzucony do kotła).

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1072 dnia: Kwietnia 28, 2017, 12:36:12 pm »
Jak masz Urbosa's Fury, to bardzo ułatwisz sobie walkę z Lynelami. Dodatkowo sporo obrażeń można zadać ogłuszając strzałą w pysk i dosiadając.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

lupinator

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1073 dnia: Kwietnia 28, 2017, 14:14:02 pm »
Wow zupełnie zapomniałem o Urobosa's Fury, przez ostatnie 10 godzin chyba ani razu tego nie użyłem :D Dobra, zdobędę sobie jeszcze Thunder Helm i niech już lepiej ktoś kocioł nastawia na koninę  8-)

iko

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1074 dnia: Kwietnia 28, 2017, 14:58:39 pm »
Nieziemska jest ta Zelda. Graaaać!  :grin:

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1075 dnia: Kwietnia 28, 2017, 15:52:58 pm »
Dodatkowo sporo obrażeń można zadać ogłuszając strzałą w pysk i dosiadając.
+ broń nie zużywa się z tej pozycji, więc na te parę chwil warto zmienić ją na najmocniejszą :)

iko

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1076 dnia: Kwietnia 30, 2017, 23:09:46 pm »
Ta gra jest cudna, zwłaszcza jej swoboda działania. Zwiedzanie rejonów w Botw jest przemiodne. Ciekawe kiedy spotkam Zelde. ;P

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1077 dnia: Maja 02, 2017, 10:07:21 am »
Nintendo Reveals "The Master Trials", the First DLC Pack for The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Cytuj
The pack is called "The Master Trials" and will feature a number of fascinating inclusions, broken down below as the press release detailed them:

    Trial of the Sword: By accessing this location, players can challenge the new Trial of the Sword (previously known as "Cave of Trials Challenge"), where enemies appear one after another. Link starts without any armor or weapons, and if he defeats all of the enemies in the room he can proceed to the next area. Trial of the Sword will include around 45 total rooms for players to complete. When Link clears all of the trials, the true power of the Master Sword will awaken and always be in its glowing powered-up state.
    Hard Mode: The Legend of Zelda: Breath of the Wild is already considered one of the most thrilling games in The Legend of Zelda series, and fans looking for a challenge are in for a treat with the new Hard Mode. In Hard Mode, the "ranks" of enemies in the game are increased (i.e. Red Bokoblins change to Blue), and players might even encounter higher-ranking enemies they wouldn't find through normal play. Enemies will also slowly recover health in battle, forcing you to defeat them more quickly. They will also more easily spot Link as he approaches them, making these enemies tougher to sneak up on. In addition, floating planks held aloft by balloons will be scattered around Hyrule. By successfully reaching these planks, players can battle enemies and collect treasure.
    Hero's Path Mode: Exploring Hyrule is exciting, but with such a large world it's sometimes hard for players to remember where they've been. To help with tracking progress, the new Hero's Path Mode will document every step players take, and mark their path in green on the map. The route taken will be tracked for the player's last 200 hours of play time, with an included slider to track footsteps on a timeline. This even works retroactively, so players that have already put many hours into the game will be able to see where they have traveled. This feature will help in identifying the locations they haven't visited in this vast world, and may help players find those Shrines they haven't encountered yet.
    Travel Medallion: There will be a new treasure chest somewhere in the game world which contains the Travel Medallion. With the Travel Medallion, players can create a temporary new travel point on the map where they are currently standing. Link can then transport himself to that point at any time. Only one travel point can be registered on the map at a time.
    Korok Mask: By finding the new Korok Mask, players will have a much easier time finding Korok locations in the game. When equipped, the mask will shake, indicating that a Korok is hidden somewhere nearby.
    New Equipment: Eight new pieces of equipment inspired by previous characters and games in the series will be added to The Legend of Zelda: Breath of the Wild after downloading the first DLC pack. Once discovered by the player, they will yield equipment themed after fan-favorite games and characters such as Midna, Tingle, Phantom and Majora's Mask.
http://www.nintendolife.com/news/2017/05/nintendo_reveals_the_master_trials_the_first_dlc_pack_for_the_legend_of_zelda_breath_of_the_wild

Takie sobie DLC. Dodaje parę ciekawych rzeczy, ale nic naprawdę ważnego. Drugie DLC powinno być dużo ciekawsze.




To odkrywanie ścieżki by mi się jednak przydało, bo bez poradnika chyba nie dam rady odkryć wszystkich shrine'ów (mam 111/120).

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1078 dnia: Maja 02, 2017, 16:47:13 pm »
Dodatkowo w niwej łatce wreszcie pojawiła się możliwość zmiany audio dubbingu.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #1079 dnia: Maja 12, 2017, 20:37:24 pm »
Zdobyłem w końcu 120 spirit orbów 8) Ostatnie 9 shrine'ów znalazłem jednak z pomocą poradnika. Wkrótce zabieram się za Ganona. Postaram się napisać jakieś małe podsumowanie i wystawię ocenę :)

Po wyjściu obydwu DLC pewnie zrobię drugie podejście.