Autor Wątek: The Legend of Zelda: Breath of the Wild  (Przeczytany 137216 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #960 dnia: Marca 21, 2017, 16:56:21 pm »
No proszę Angry Joe dał 9/10. "I fuckin love this game"
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Jak udało mu się to nagrać skoro wcześniej płakał, że jest na czarnej liście N i kasują jego filmiki za nawet 30 sekund materiału z gierki N?

Wyjaśnia to jakoś w filmiku?

Pytam serio, bo nie mam teraz dźwięku i nie chce mi się do wieczora czekać z obejrzeniem tego :D
Na samym początku powiedział, że długo się zastanawiał czy publikować recenzję, bo Nintendo traktuje youtuberów jak gówno, ale ostatecznie stwierdził, że gra i jej twórcy na to zasługują.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #961 dnia: Marca 21, 2017, 22:07:09 pm »
100 Little Things in Zelda: Breath of the Wild That Will Blow Your Mind
http://www.ign.com/articles/2017/03/21/100-little-things-in-zelda-breath-of-the-wild-that-will-blow-your-mind

Lepiej takie rzeczy odkrywać samemu, przynajmniej z początku (bo wiadomo, że w w tak wielkiej i rozbudowanej grze wszystkich smaczków się samemu nie odkryje). Zresztą tym, którzy zamierzają kiedyś zagrać w BotW, radziłbym ograniczać oglądanie filmików i czytanie o grze, aby nie psuć sobie przyjemności z zabawy.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #962 dnia: Marca 22, 2017, 08:42:22 am »
Ja mam tylko nadzieję, że Breath of Wild ogram szybciej niż Ocarinę - kilkanaście lat po premierze na 3dsie :) SŁICZU taniej i miej jakieś gry poza pedo mario którego nie trawię.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #963 dnia: Marca 22, 2017, 22:21:29 pm »
Tym razem wylądowałem w tropikach i niestety w tej części zeldowego świata dropy fpsów są normą, zamiast rzadkością :-? Szczególnie podczas burzy gra chodzi źle. Część recenzentów mogła tu jednak w ogóle nie trafić, bo jest to teren chyba w ogóle niezwiązany z fabułą.

Muszę przyznać, że świat w BotW jest przeogromny :o Już 60 godzin za mną, a jeszcze nie odkryłem sporej jego części (może z 2/3 terenów mam na mapie odkryte).

lupinator

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #964 dnia: Marca 22, 2017, 22:36:31 pm »
Muszę przyznać, że świat w BotW jest przeogromny  Już 60 godzin za mną, a jeszcze nie odkryłem sporej jego części (może z 2/3 terenów mam na mapie odkryte).
Ja właśnie jestem na etapie przytłoczenia tym gdzie iść i co robić. Jeszcze przez przypadek trafiłem do combat shrine'a, gdzie na pokonanie guardiana zeszły mi wszystkie strzały, bronie, tarcze i jedzenie, które mozolnie zbierałem. Po skończeniu fabuły można normalnie dalej eksplorować świat?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #965 dnia: Marca 22, 2017, 23:57:51 pm »
Nie mam pojęcia. Ja sobie zostawię Ganona na sam koniec :D

Ja przedwczoraj mozoliłem się z ubiciem niebieskiego hinoxa na pewnej wyspie (ubiłem go głównie za pomocą bomb, choć zajęło mi to mnóstwo czasu). Ogólnie jednak gra wcale nie jest taka trudna, zwłaszcza jak już ulepszymy sobie pancerz i zdobędziemy jakieś moce. Jestem ciekaw tego specjalnego poziomu hard, który mają dodać w pierwszym DLC. Mam nadzieję, że nie ograniczy się tylko do większych obrażeń zadawanych przez wrogów, ale wprowadzi jakieś elementy survivalowe (np. niemożność zmiany pancerza i leczenia się podczas walki).

lupinator

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #966 dnia: Marca 23, 2017, 01:16:16 am »
Nie mam pojęcia. Ja sobie zostawię Ganona na sam koniec
Gdyby Cię to jednak interesowało to
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #967 dnia: Marca 23, 2017, 07:33:28 am »
Ja przedwczoraj mozoliłem się z ubiciem niebieskiego hinoxa na pewnej wyspie (ubiłem go głównie za pomocą bomb, choć zajęło mi to mnóstwo czasu).
A wystarczyło go podejść:
https://twitter.com/TristanACooper/status/843885623064903680

;)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #968 dnia: Marca 23, 2017, 08:38:41 am »
Musze sie ostro powstrzymywac przed zerkaniem na kolejne filmiki z tej Zeldy  :roll: Niestety tylko z jednego powodu nie zakupilem zestawu - poza Zelda i MK8 do konca roku nic z gier na Switch mnie nie interesuje :( Tak wiec czekam na jakas okazje i kupie uzywke (juz kilka widzialem w okolicach 1400,- razem z zelda. Sklepowej ceny zwyczajnie nie dam.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #969 dnia: Marca 23, 2017, 08:47:13 am »
Ja przedwczoraj mozoliłem się z ubiciem niebieskiego hinoxa na pewnej wyspie (ubiłem go głównie za pomocą bomb, choć zajęło mi to mnóstwo czasu).
A wystarczyło go podejść:
https://twitter.com/TristanACooper/status/843885623064903680

;)
Wiem, ale dowiedziałem się po fakcie ;)

Ale to jest właśnie fajne, że można się z czymś męczyć, a później okazuje się, że można było to zrobić zupełnie inaczej :) Co nie zmienia faktu, że satysfakcja z ubicia gnoja była 8)

I właśnie dlatego lepiej ograniczyć oglądanie filmików z gry przed zagraniem. Nawet oglądanie pancerzy i broni psuje zabawę z ich odkrywania samemu.
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2017, 08:50:47 am wysłana przez POK »

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #970 dnia: Marca 23, 2017, 11:51:18 am »
Emulator CEMU w wersji 1.7.4 już całkiem dobrze radzi sobie z Zeldą. Gra działa prawie jak na WiiU, choć miewa przycinki na sekundę lub dwie.

Poniżej filmik.


Jego twórcy mają już na Patreon 23 tysiące $ miesięcznie, a przedwczoraj mieli bodajże 5 tysięcy.
Jest olbrzymie ciśnienie master race, na gierkę z technologicznego szamba.  :lol:
Może więc niektórych modlitwy z forumki się spełnią i zagrają w najlepszą produkcję ten generacji.  ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2017, 11:53:51 am wysłana przez tropik79 »
(L)

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #971 dnia: Marca 23, 2017, 13:52:03 pm »
Czekam na gify jak Nintendo rozjeżdża walcem twórców tego CEMu (czy coś podobnego). Jak Nintendo Japan ich odkryje to pewnie im się nieźle za tyłki wezmą.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #972 dnia: Marca 23, 2017, 13:58:19 pm »
Jak Nintendo Japan ich odkryje to pewnie im się nieźle za tyłki wezmą.

Myślisz, że nie wiedzą o tym?

Bardzo fajnie, że robię to emu, bo granie w Zeldę w 0-20fps woła o pomstę do nieba i warto będzie ten tytuł ograć jak już w stałych 30fpsach, czy może nawet 60fps, z dobrym AA i fullHD.

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #973 dnia: Marca 23, 2017, 14:04:49 pm »
Jak Nintendo Japan ich odkryje to pewnie im się nieźle za tyłki wezmą.

Myślisz, że nie wiedzą o tym?

Bardzo fajnie, że robię to emu, bo granie w Zeldę w 0-20fps woła o pomstę do nieba i warto będzie ten tytuł ograć jak już w stałych 30fpsach, czy może nawet 60fps, z dobrym AA i fullHD.
Wnioskuję, że jak już da się uruchomić grę na PC w "nawet 60fps", to nabędziesz swoją kopie gry na jedną z konsol Nintendo.
Czy ukradniesz, pobierając pirata z sieci?
(L)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #974 dnia: Marca 23, 2017, 14:24:40 pm »
Wnioskuję, że jak już da się uruchomić grę na PC w "nawet 60fps", to nabędziesz swoją kopie gry na jedną z konsol Nintendo.
Czy ukradniesz, pobierając pirata z sieci?

Nabędę, przejdę na emu, a potem sprzedam. Proste.

el becetol

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #975 dnia: Marca 23, 2017, 14:26:54 pm »
Tylko kup używkę.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #976 dnia: Marca 23, 2017, 14:29:53 pm »
Tylko kup używkę.

Tak zrobię. Ewentualnie pożyczę od Tropika grę.

el becetol

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #977 dnia: Marca 23, 2017, 14:33:59 pm »
Ewentualnie pożyczę od Tropika grę.

Tylko nie zapomnij sprzedać.

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #978 dnia: Marca 23, 2017, 15:05:42 pm »
Kolejna recka (choć moim zdaniem wyjątkowo słaba) polskiego dużego serwisu Gamezilla, zaskoczenia nie ma 10/10.

(L)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #979 dnia: Marca 23, 2017, 15:59:39 pm »
Na razie gra na emulatorze chodzi żałośnie i to na bardzo mocnym sprzęcie, ale przy takim budżecie pewnie szybko będą postępowały prace nad optymalizacją.

Emulacji nie uważam za złej opcji, pod warunkiem, że dotyczy gier mających już przynajmniej kilka lat. Inna sprawa, że nawet współczesne kompy mają problem z porządną emulacją gier z WiiU.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 973
  • Reputacja: 120
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #980 dnia: Marca 23, 2017, 17:04:33 pm »
Minie sporo miesięcy zanim to zacznie działać normalnie.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #981 dnia: Marca 23, 2017, 23:26:30 pm »
Wracam do grania. Zelda zamówiona 8)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #982 dnia: Marca 24, 2017, 00:53:20 am »
Myślałem, że mam już dopakowaną postać, ale walka z niebieskim Lynelem zrewidowała mój pogląd :lol:

Dziś też chyba z godzinę próbowałem się dostać do jednego shrine'a, ale wyrzucone przeze mnie za pomocą energii kinetycznej głazy nie mogły rozwalić ściany (możliwe, że za słabo je wyrzucałem, tylko jak próbowałem mocniej, to nie trafiały w cel). W końcu spojrzałem na YT, jak to zrobić i klasnąłem się w czoło. Pierwszy filmik w kilka sekund uświadomił mi, że można to zrobić znacznie prostszym sposobem...


BTW, wie ktoś, czy standardowy strój Linka (taki z poprzednich części) jest w grze, czy można go zdobyć tylko dzięki amiibo?


Wracam do grania. Zelda zamówiona 8)
Nie pożałujesz zakupu :D

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #983 dnia: Marca 24, 2017, 10:16:06 am »
BTW, wie ktoś, czy standardowy strój Linka (taki z poprzednich części) jest w grze, czy można go zdobyć tylko dzięki amiibo?
Jest w grze.

Fota:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Jak go zdobyć:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Mrocz

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #984 dnia: Marca 24, 2017, 11:01:36 am »
Czekam na gify jak Nintendo rozjeżdża walcem twórców tego CEMu (czy coś podobnego). Jak Nintendo Japan ich odkryje to pewnie im się nieźle za tyłki wezmą.

Przez tyle lat się nie dobrali, czemu mieliby teraz? A emulatorki Wii, WiiU, Gamecube, N64, SNES, NES to są najlepiej działające emulatorki :D

Nawet emulacja PS2 na PCSX2 nie chodzi tak dobrze, jak WII  :D

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #985 dnia: Marca 24, 2017, 11:32:08 am »
Niech działają, zakup switcha dla dosłownie jednej gry nie wchodzi w grę raczej, na horyzoncie nie widzę nic równie ciekawego.

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #986 dnia: Marca 24, 2017, 11:47:34 am »
Niech działają, zakup switcha dla dosłownie jednej gry nie wchodzi w grę raczej, na horyzoncie nie widzę nic równie ciekawego.
Być może Switcha dla samej Zeldy faktycznie nie warto, choć jak wyjdzie Marian to uważam, że wtedy można w to wejść.
Inną kwestią jest ogrywanie tak nowych gier na emulatorze, bo to zwykła kradzież czyjejś pracy.

Jednak mogłeś zrobić jak ja jakiś czas temu, aż sam zacytuję swój stary post w spoilerze:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Sądzę że nadal można gdzieś poszukać tak taniego WiiU i wjechać w świat Zeldy, który jest niesamowity.  :angel:
(L)

Mrocz

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #987 dnia: Marca 24, 2017, 11:48:40 am »
Niech działają, zakup switcha dla dosłownie jednej gry nie wchodzi w grę raczej, na horyzoncie nie widzę nic równie ciekawego.

No ja własnie zamierzam poczekać jak ta Zelda działa. Może na moim kompie uda się to znośnie odpalić. A jak nie, to zobaczymy czy kiedyś się nie kupi ;)

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 824
  • Reputacja: 81
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #988 dnia: Marca 24, 2017, 12:52:06 pm »
Niech działają, zakup switcha dla dosłownie jednej gry nie wchodzi w grę raczej, na horyzoncie nie widzę nic równie ciekawego.

No ja własnie zamierzam poczekać jak ta Zelda działa. Może na moim kompie uda się to znośnie odpalić. A jak nie, to zobaczymy czy kiedyś się nie kupi ;)
Chyba nie warto czekać i kombinować.
Kiedyś tak miałem z Shenmue. Odpaliłem go na jakimś g...emulatorze DC i chodziło mi w 2-3 fps.
Wkurzyłem się, wlazłem na allegro i kupiłem DC z Shenmue 1 i 2. To było wiele, wiele lat temu. Tyle tylko, że z perspektywy czasu to DC nie kosztował tyle co Słicz, więc nie dziwie się wam, że nie chcecie dla jednej gry kupować konsoli za...1,5k.
Jak was to pocieszy to Xenoblade 2 ma wyjść ponoć w tym roku, więc poza Zeldą jeszcze macie szansę na drugą ciekawą grę. Do jesieni cena pewnie spadnie, a używek niebawem będzie całkiem sporo do wyrwania.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 973
  • Reputacja: 120
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #989 dnia: Marca 24, 2017, 14:26:15 pm »
Tanie Wii U to też pewnie nie jest taka prosta sprawa.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #990 dnia: Marca 24, 2017, 14:48:35 pm »
Chyba nie warto czekać i kombinować.
Kiedyś tak miałem z Shenmue. Odpaliłem go na jakimś g...emulatorze DC i chodziło mi w 2-3 fps.
Wkurzyłem się, wlazłem na allegro i kupiłem DC z Shenmue 1 i 2. To było wiele, wiele lat temu. Tyle tylko, że z perspektywy czasu to DC nie kosztował tyle co Słicz, więc nie dziwie się wam, że nie chcecie dla jednej gry kupować konsoli za...1,5k.
Jak was to pocieszy to Xenoblade 2 ma wyjść ponoć w tym roku, więc poza Zeldą jeszcze macie szansę na drugą ciekawą grę. Do jesieni cena pewnie spadnie, a używek niebawem będzie całkiem sporo do wyrwania.

Niestety ale póki co to nie warto kupować Switcha imho :)

A co do EMU, to PSX na przykład na luzie śmiga ;) Wszystkie gry grywalne itp. PCSX2 też dałby radę, ale trzeba mieć mocny procesor, gdyż tryb Software robi najmniej problemów :D

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 973
  • Reputacja: 120
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #991 dnia: Marca 24, 2017, 15:00:30 pm »
Mrocz, tryb Software w takim PCSX2 odpala chyba wszystko bez popity, ale robi to w natywnej rozdziałce. Tryb Hardware daje w kość, ale pozwala na zwiększenie rozdzielczości. W emu GC jest podobnie.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #992 dnia: Marca 24, 2017, 15:16:16 pm »
Mrocz, tryb Software w takim PCSX2 odpala chyba wszystko bez popity, ale robi to w natywnej rozdziałce. Tryb Hardware daje w kość, ale pozwala na zwiększenie rozdzielczości. W emu GC jest podobnie.

W moim przypadku przy próbie ogrania Ace Combat 4 tryb hardware generuje artefakty (nie ważne jak go ustawię), a tryb Software wszystko perfect, ale mój procek nie wyrabia i generuje 50% szybkości gry ;) (chodzi 2 razy wolniej). Więc mam slow motion :P

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #993 dnia: Marca 24, 2017, 16:46:10 pm »
BTW, wie ktoś, czy standardowy strój Linka (taki z poprzednich części) jest w grze, czy można go zdobyć tylko dzięki amiibo?
Jest w grze.

Fota:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Jak go zdobyć:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Dzięki :) Spoilery sprawdzę ewentualnie później, jeśli wcześniej sam nie znajdę.

No dobra, przy cytowaniu wiadomości oczy same powędrowały nie w tę stronę co trzeba, więc już wiem. Ale obrazka nie oglądam. I tak zamierzam zaliczyć wyznaczony cel ;) (choć łatwo nie będzie)
« Ostatnia zmiana: Marca 24, 2017, 16:48:17 pm wysłana przez POK »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #994 dnia: Marca 28, 2017, 16:31:36 pm »



lupinator

  • Gość
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #995 dnia: Marca 28, 2017, 17:19:32 pm »
Wczoraj po ok 30 godzinach gry zrobiłem pierwszą wyprawę na zamek wykonać dwa poboczne zadania. Emocje niesamowite, jak ktoś będzie dopiero grał to polecam się tam wybrać wcześniej niż przed samym końcem. Tylko do teraz nie mogę odżałować sprzętu, którego nie uniosłem ze sobą...

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #996 dnia: Marca 28, 2017, 20:51:05 pm »
A ja mam już ponad 70 godzin za sobą i nawet jeszcze nie zbliżyłem się do zamku ;) To jest właśnie świetne w BotW, że każde podejście jest inne i każdy może grać według własnego stylu :D

Teraz jestem w Gerudo i choć grafa dupy nie urywa, to w całej lokacji nie miałem jeszcze żadnych spadków płynności. A i dorobiłem się bardzo ciekawego pancerza, który świeci w nocy 8)

Ogólnie przydałoby się więcej rodzajów wrogów, unikatowych dla każdego klimatu. Łącznie w kompendium jest bodajże 66 rodzajów potworów, ale znaczna część z nich to wariacje tych samych przeciwników.


Here’s what every amiibo gives you in Breath of the Wild (infographic)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Nie uwzględniono tylko Wolf amiibo z Twilight Princess HD.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #997 dnia: Marca 28, 2017, 22:43:52 pm »
No niezły rak :lol:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #998 dnia: Marca 28, 2017, 23:06:56 pm »
Czy ja wiem, czy taki rak? Figurki na pewno powinny być tańsze, ale są fajnie wykonane, a w dodatku współpracują zazwyczaj z przynajmniej kilkoma grami.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 973
  • Reputacja: 120
Odp: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odpowiedź #999 dnia: Marca 28, 2017, 23:13:43 pm »
Takie czity dla kolekcjonerów? Fajny bajer dla kogoś, kto wydaje sporą kasę na te figurki. Ryo chyba kolekcjonuje tego rodzaju bajery, chyba by się nie obraził, gdyby te figurki z kolekcjonerek dawały jakieś korzyści w grach. Jak komuś czity się nie podobają, zawsze może nie korzystać z atutów figurki i po prostu cieszyć się nią patrząc jak sobie stoi na półce.