Autor Wątek: Dragon's Crown  (Przeczytany 37106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #40 dnia: Października 18, 2013, 13:05:10 pm »
AAAAA I must not BUY !!!  :evil:

PS
Czy jak kupie na PS3 to dostane gratisa na Vite ? Lub odwrotnie ?

Nie

:mad: Teraz będę myślał.

Pomoge Ci :troll:

Z opisu aukcji:
Cytuj
Dodatkowo dla pierwszych 5 osób dołączamy artbook z grafikami z gry ("Dragon's Crown Artworks").

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #41 dnia: Października 18, 2013, 13:07:30 pm »
No właśnie widziałem te 5 artbooków. :mad:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #42 dnia: Października 19, 2013, 12:28:47 pm »
Czekam do poniedziałku i jak wejdzie mi pewien temat, to biorę tę z allegro.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #43 dnia: Października 19, 2013, 13:01:49 pm »
Czekam do poniedziałku i jak wejdzie mi pewien temat, to biorę tę z allegro.
Chuja tam. Kupiłem już teraz :angel:

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #44 dnia: Października 19, 2013, 14:55:19 pm »
To ciorać będziemy  :dance:

svonston

  • Gość
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #45 dnia: Października 19, 2013, 14:57:29 pm »
33 minuty i Schabi pękł. :mad:

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #46 dnia: Października 19, 2013, 15:24:19 pm »
Czekam do poniedziałku i jak wejdzie mi pewien temat, to biorę tę z allegro.
Chuja tam. Kupiłem już teraz :angel:

No zobaczyłem właśnie na tamtą aukcje, Ryo masz tylko 6 komentarzy, słabo :P. Za to svon ze 200 jeśli to on kupował 3 godziny po Tobie :D.

Zajebiście chłopy, to jak pogracie i odblokujecie online to zapraszam do drużyny :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #47 dnia: Października 19, 2013, 15:26:52 pm »
No zobaczyłem właśnie na tamtą aukcje, Ryo masz tylko 6 komentarzy, słabo :P.
Mam tak mało, bo mi allegro nie działa cały czas.

Zajebiście chłopy, to jak pogracie i odblokujecie online to zapraszam do drużyny :)
Chętnie. Giera kupiona głównie do co-opa :)

svonston

  • Gość
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #48 dnia: Października 19, 2013, 15:28:31 pm »
Za to svon ze 200 jeśli to on kupował 3 godziny po Tobie
Ja nie kupowałem, ale mam 275 na jednym koncie, a teraz korzystam z innego. 8)

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #49 dnia: Października 19, 2013, 15:30:30 pm »
33 minuty i Schabi pękł. :mad:

A sorry, to ten shabi to do Ryo było xD

No nic, to z Ryo chętnie pogram jak już będzie miał :)

svonston

  • Gość
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #50 dnia: Października 19, 2013, 15:34:37 pm »
No Schabi to Ryo, a chodziło mi o to, że o 12:30 chciał czekać, a o 13 już kupił jednak. :) Mnie nie jara ta gierka jakoś.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #51 dnia: Października 19, 2013, 15:40:04 pm »
Combo w postaci pasji, hypu i chwili słabości jest czasami zabójcze :P Następna planowana przeze mnie premiera to dopiero Lords of Shadow 2 w lutym. Chyba że PS4 i BF4 znów mnie złamio :mad:

svonston

  • Gość
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #52 dnia: Października 19, 2013, 15:42:17 pm »
E tam, a na co wydawać hajsy, jak nie na hobby? :) Ja na nic już nie czekam, gierki, które chce ograć chodzą do 100 zł, więc bez bólu serca mogę zamawiać po kolei.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #53 dnia: Października 19, 2013, 15:44:22 pm »
E tam, a na co wydawać hajsy, jak nie na hobby? :)
Dokładnie :)  Wtedy zawsze myślę o znajomych, którzy wyjebują miesięcznie 200 zł na faje i co najwyżej mogą mieć z tego cancera.

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #54 dnia: Października 19, 2013, 15:50:20 pm »
E tam, a na co wydawać hajsy, jak nie na hobby?
Na słuchawki  :angel:

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #55 dnia: Października 19, 2013, 18:09:22 pm »
E tam, a na co wydawać hajsy, jak nie na hobby? :)
Dokładnie :)  Wtedy zawsze myślę o znajomych, którzy wyjebują miesięcznie 200 zł na faje i co najwyżej mogą mieć z tego cancera.

Mam to samo. Mnie jarają gierki i mam przyjemność jak kupie sobie takiego Dragon's Crowna na premiere, czy Batmana, który wychodzi za tydzień :angel:. Nałogów poza graniem jako takich nie mam, a że z długów wylazłem całkiem tydzień temu, to teraz legalnie z uśmiechem na twarzy mogę wypłate przepierdalać na gierki i mieć z tego radoche :angel:

svonston

  • Gość
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #56 dnia: Października 19, 2013, 18:12:08 pm »
Batman to crap. :(

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #57 dnia: Października 19, 2013, 18:14:39 pm »
Batman to crap. :(

Smutne że Ci się Arkham Asylum i City nie podobały, bo Origins zapowiada się na jeszcze więcej tyle samego :(

svonston

  • Gość
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #58 dnia: Października 19, 2013, 18:16:38 pm »
Jestem fanem całej postaci Batmana, ale gierki z nim mi totalnie nie odpowiadają.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #59 dnia: Października 19, 2013, 18:32:06 pm »
Jara Cię typ w czapce z uszami/radarami, ale gierki są słabe? Arkham Asylum, poza końcowym bossem jest świetne i o wiele bliższe pierwotnym założeniom, niż Nolanowskie "facet w kostiumie popierdala po losowej, nowoczesnej metropolii".

A wracając na tory tematu, propsy Morfi za wynurzenia nt. Dragon's Crown. Plus.
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2013, 18:36:40 pm wysłana przez Kert »

svonston

  • Gość
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #60 dnia: Października 19, 2013, 18:36:57 pm »
No. Tak jak z pomidorami - samych nie zjem, ale pomidorówkę i spaghetti lubię. Sama rozgrywka do mnie nie trafia. Grałem w demko dostępne na PSNie i to kiszka.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #61 dnia: Października 19, 2013, 19:00:08 pm »
Demko AA to sam początek w labo. Nie twierdzę, że całość by Ci się spodobała, ale labo to słaba miejscówka na tle ogółu gry i tego, co ma do zaoferowania. Nie mówiąc już o AC.

Tak jak z pomidorami - samych nie zjem
Japierdole, nie lubić pomidorów :o OK, DYSKUSJA SKOŃCZONA NA TYM ETAPIE JUŻ



svonston

  • Gość
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #62 dnia: Października 19, 2013, 19:01:06 pm »
No właśnie dziwnie z tymi pomidorami, bo ostatnio wpieprzam na kanapce, wpieprzam w jakimś żarciu, ale żeby to jakoś hiper mi smakowało, to nie. Kiedyś jako dzieciak jeszcze na działce jadłem jak jabłko. :mad:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #63 dnia: Października 19, 2013, 19:09:37 pm »
Pewnie jakieś ch**owe, marketowe pomidory macie w Wawce, to nie smakują ;)

Kończąc ten podły offtop - czemu elficka czarodziejka ma takie małe cycki? Same cyce amazonki są większe od tej pierwszej.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #64 dnia: Października 19, 2013, 23:52:35 pm »
Też nie lubiłem kiedyś pomidorów ;)

A tak wracając do gry to po kolejnych sesjach wciągnęliśmy się naprawdę nieźle z dziewczyną w przechodzenie kolejnych dungeonów. Chyba z 8 godzin nabite mamy, a ciągle coś nowego się odblokowuje, jak przykładowo Runy. Początkowo dostaje się jeden run z literą S, a po wszystkich mapkach porozsiewane są runy na ścianach, które w kombinacji z naszym runem tworzą jakiś magiczny efekt, jak odnowienie hp, czar ofensywny na cały ekran, lub otwierające tajne przejście czy odkrywające ukrytą skrzynie. To dało dodatkowy powód do odwiedzania poprzednich lokacji i odkrywania tajnych przejść czy ukrytych skrzyń, a w sklepie można dokupić kilka nowych runów przez co ilość kombinacji się zwiększa (zawsze trzy runy trzeba wybrać).

Oczywiście zbieractwo też się włącza i wylosowanie skrzyni z rangą A daje niemałą frajdę. Dodam, że do tej pory ani raz nie udało się nam wydropić skrzyni z rangą S. Możliwe, że bedzie wymagało to pomodlenia się w kościele przed misją aby podnieść szanse na wysokiej jakości item (:lol:). Do tej pory też nie odblokowaliśmy multiplayera, trybu gotowania dań dla drużyny, a w mieście pozostaje jeszcze jedna niedostępna lokacja.

Po dzisiejszym wieczorze oficjalnie moja dziewczyna się wkręciła i strasznie fajnie się grało, jest miodzik :angel:

Kończąc ten podły offtop - czemu elficka czarodziejka ma takie małe cycki? Same cyce amazonki są większe od tej pierwszej.

Elfka to nie czarodziejka, tylko łuczniczka (choć ma jeden mały czar). To dlatego, że elfek nie wolno beszcześcić :mad:!
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2013, 23:54:17 pm wysłana przez Morfi »

japAneczka

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 24-08-2011
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 6
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #65 dnia: Października 20, 2013, 11:03:00 am »
Pomidory jak pomidory, ale popieram hejt na koncentrat pomidorowy (a szczególnie pomidorówkę z niego ble!).

Elfka nie może mieć tak wielkich cycków jak np. czarodziejka, bo coś by jej zawadzało przy naciąganiu łuku :D:D:D.

A tak btw serio, można by było zaprojektować menusy tak, żeby gracze mogli sobie symultanicznie zmieniać ekwipunek, bo straaaasznie się to ciągnie już przy dwóch graczach, a co dopiero przy czterech.
Nie miałabym nic przeciwko temu, żeby w grze były też ukryte pokoje z zagadkami - jak ktoś chce tylko naparzać i kolejny raz przechodzić ten sam dungeon, to mógłby to robić omijając te komnaty.

W każdym razie runy wprowadziły trochę innowacji, zobaczymy co będzie dalej :) Można się fajnie podzielić, że jedna osoba zajmuje się runami, a druga zbiera trupki i skarby :P
Kojima Pro

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #66 dnia: Października 20, 2013, 11:20:54 am »
popieram hejt na koncentrat pomidorowy
On jest w sumie zdrowszy od samych pomidorów ;)

W przyszłym tygodniu i ja wbijam na łowy.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #67 dnia: Października 20, 2013, 18:46:23 pm »
Jaka ta gra jest przyjemna ja pierdziele!

Doszliśmy z dziewczyną po jakichś 10 godzinach do momentu gdzie odblokował się multiplayer. Możemy z menu w prosty sposób włączyć lub wyłączyć tryb online i wygląda to tak, że jeśli chcemy, to na pustych slotach ustawimy open i w dowolnej chwili inni mogą doskoczyć do naszej gry i nam pomóc. Pierwsza gra online w trójke z kumplem jeszcze wyglądała w sumie tak, że to my dołączyliśmy się do jakiegoś kolesia i pomogliśmy mu ubić bossa, przy czym aktywowanie runów czy wybory ścieżki zawsze decyduje player 1, czyli host gry. Ofkorz można przełączyć się, by tylko friendsi mogli dołączać się do naszej gry, oczywiście zapraszanie też jest możliwe. Wszystko to dzieje się gdy już wyruszymy na misję, więc wszelakie kupowanie w sklepikach i czynności w mieście dzieją się lokalnie i tylko same misje wykonywane sa z innymi online. Do tego w karczmie tak jak do tej pory można było dorzucić do drużyny wskrzeszone postacie, tak po zagraniu z kimś meczu jego postać będzie na naszej liście napotkanych postaci i można dołączyć tą postać do swojej drużyny nawet w tybie offline. Zabawne jest też to, że nawet grając offline jeśli pójdziemy na misję sami, to podczas misji "dołączą" się randomowe postacie o ile nie zablokujemy na pustych slotach możliwości dołączania innych.

Teraz do zebrania mamy 9 talizmanów, które poukrywane są w każdej z plansz, a których znalezienie wymaga poszukania porządnie, a nie zwykłego przejścia mapki, gdyż nam sie jeszcze nie udało znaleść ani jednego. Do tego w tym momencie odblokowały się też scieżki B dla każdej z plansz. Gdzieś w połowie mapki możemy wybrać ścieżkę jaką chcemy dalej iść, a wersje B to najczęściej całkiem inna ścieżka z silniejszym bossem. Mamy więc 9 mapek, każdą z dwoma możliwymi ścieżkami do zaliczenia (wersja łatwiejsza i trudniejsza), a wliczając ostatni świat z ostatnim bossem daje to 10 światów i około 20 bossów łącznie.

Doczytałem na necie, że leveli na postać jest 99, a wymaksowanie jednej klasy to gdzieś 30-40h grania, więc zabawy jest naprawdę sporo.

Ostatnia lokacja czyli stajnie w mieście odblokowały się, gdy magiczna brama do podróżowania się popsuła i teraz idąc przez bramę lądujemy w losowej lokacji. Jeśli chcemy wybrać konkretny dungeon, wówczas używamy stajni, ale musimy za to zapłacić złotem. Od tego momentu też po przejściu dungeonu pojawia się opcja kontynuowania podróży lub powrotu do miasta. Kontynuacja wrzuca nas do nastepnego w kolejności dungeonu, ale bez możliwości naprawy sprzętu lub odnowienia sobie potków leczących (taki tryb survival). W zamian za to każdy następny dungeon ma zwiększone bonusy do któregoś z czterech parametrów (ilość zdobywanego scora, golda, expa, szansa dropu lepszych skrzyń).

Krótko mówiąc jest miód!. Taka rada dla Ryo i innych - jak chcecie szybko multiplayera włączyć to róbcie tylko misje fabularne i nie wracajcie się by specjalnie robić questy poboczne. Po przejściu ostatniej, 9 lokacji odblokuje się Wam multi i będziecie mogli wykonywać wszystkie misje i questy z innymi z sieci.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #68 dnia: Października 20, 2013, 18:52:45 pm »
Taka rada dla Ryo i innych - jak chcecie szybko multiplayera włączyć to róbcie tylko misje fabularne i nie wracajcie się by specjalnie robić questy poboczne. Po przejściu ostatniej, 9 lokacji odblokuje się Wam multi i będziecie mogli wykonywać wszystkie misje i questy z innymi z sieci.
Będę miał na uwadze.

Elmos

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-12-2008
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 2
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #69 dnia: Października 21, 2013, 00:08:17 am »
Czyli multi odblokowuje się po ubiciu ostatniego bossa i skończeniu fabuły, czy jakoś pod koniec? Też chcę jak najszybciej odblokowany online, żeby grać z bratem mieszkającym w Londynie, i jak najwięcej chciałbym ogrywać z nim na świeżo.

Też mam zamówioną wersję z allegro z artbookiem, zakupioną w sobotę te parę h po Ryo :) Ciekawe tylko czy oni dają wersję EU, czy nie wciskają jakiś USów, bo nic tam o tym nie było napisane, ale myślę, że za artbook będzie cieszył oko, jak i sama gra syciła miodem! :)
...And voice echoed...
Power... Give me more POWER!!!


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #70 dnia: Października 21, 2013, 08:37:14 am »
Też mam zamówioną wersję z allegro z artbookiem, zakupioną w sobotę te parę h po Ryo :)
Wczoraj patrzyłem i się zastanawiałem, czy właśnie ktoś z forum :)

Ciekawe tylko czy oni dają wersję EU, czy nie wciskają jakiś USów, bo nic tam o tym nie było napisane
Też właśnie szukałem i nawet pytałem Morfiego, ale nie wiadomo. Zobaczymy za kilka dni, ale ofkoz mam nadzieję, że będzie EU.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #71 dnia: Października 21, 2013, 09:42:31 am »
Czyli multi odblokowuje się po ubiciu ostatniego bossa i skończeniu fabuły, czy jakoś pod koniec?

Multi odblokowuje się przed ostatnim światem. Masz wówczas możliwość pójścia do ostatniego, 10 świata by walczyć z smokiem, albo odwiedzić wszystkie 9 poprzednich i zebrać 9 talizmanów, których nie trzeba w sumie zbierać, ale każdy zdobyty pomaga przy walce z smokiem blokując jego umiejętności.

Na tyle na ile poczytałem to grania jest sporo, bo po przejściu normala odblokowuje się hard, a potem poziom infernal. Do tego jeszcze Labirynth of Chaos, którego jest 99 poziomów.

W ogóle moja amazonka na 22lv najsilniejszym atakiem zadaje jakieś 600dmg max, a przegladając  trofea uświadomiłem sobie jak daleko od końca jestem - "Zadaj jednym ciosem ponad 100k dmg" :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #72 dnia: Października 21, 2013, 09:43:46 am »
Spokojnie, bedziem masterować wspólnie 8)

Elmos

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-12-2008
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 2
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #73 dnia: Października 21, 2013, 17:51:33 pm »
Morfi - dzięki za przydatne informacje!

Ryo - dziś wysłali nam gry, dojdą pewnie jutro, max w środę. Czyli najpierw trzeba zrobić speed run przez main questy, a potem online wyruszyć ekipą bić smoka i zrobić wszystkie poboczne!  :grin:

Jeśli znajdzie się dla mnie miejsce w Waszej drużynie, chętnie zasilę ją swoim krasnalem! Mój psn id: http://psnprofiles.com/e87654321
...And voice echoed...
Power... Give me more POWER!!!


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #74 dnia: Października 21, 2013, 18:13:58 pm »
Odpalę konsolę i Cię dodam. Muszę przyznać, że oryginalny PSN ID :P Napisali maila, że już wysłali gierę?

Elmos

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-12-2008
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 2
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #75 dnia: Października 21, 2013, 18:31:34 pm »
Tak, napisali!  :)

Daj spokój z tym moim ID... Zakładałem konto na szybko u kumpla i nie doczytawszy myślałem, że to tylko będzie mój login, więc wybrałem cyferki co by się szybko wpisywało na ekranowej, a na dzień dzisiejszy to już na pewno szkoda mi poświęcić dorobku na zmianę ID. Cóż... Krasnala nazwę Gotrek, i mam nadzieję, że to imię będzie widoczne  ;)
...And voice echoed...
Power... Give me more POWER!!!


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #76 dnia: Października 21, 2013, 18:37:50 pm »
Zakładałem konto na szybko u kumpla i nie doczytawszy myślałem, że to tylko będzie mój login, więc wybrałem cyferki co by się szybko wpisywało na ekranowej, a na dzień dzisiejszy to już na pewno szkoda mi poświęcić dorobku na zmianę ID.
Hehe :) Było zmieniać zaraz jak się zorientowałeś, teraz rzeczywiście szkoda dorobku.

svonston

  • Gość
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #77 dnia: Października 21, 2013, 18:56:24 pm »
Ja na steamie kiedyś byłem z imienia i nazwiska. A na X360 zjebałem login svonston i musiałem później robić od nowa svonstonpl. :(

Elmos

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-12-2008
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 2
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #78 dnia: Października 21, 2013, 22:36:33 pm »
Cytuj
Hehe :) Było zmieniać zaraz jak się zorientowałeś, teraz rzeczywiście szkoda dorobku.

Fakt, teraz tak bym zrobił. Ale jak zakładałem konto PSN trofea dopiero wchodziły w życie, pierwsze swoje gry na PS3 (Heavenly Sword, DMC4, MGS4) przechodziłem na wszystkie sposoby nie zdobywając za to pucharków, skąd więc miałem przewidzieć jak wielką dumą będą napawać mnie platyny i że będę się chciał jakkolwiek identyfikować ze swoim ID... Ale co tam, najważniejsze teraz, że Dragon's Crown jest w drodze, a drużyna pierścienia w komplecie  :grin: Kim gracie? Morfi - Ty grasz amazonką, czy Twoja dziewczyna? :)

Jarałem się tą grą odkąd zobaczyłem dwa lata temu pierwszy trailer, składałem dziewice w ofierze chaotycznym bogom, żeby nie sprawili skasowania tego projektu, a teraz jak już potwierdziła się jej miodność, a mi pozostało wypatrywać listonosza, jestem meeega szczęśliwy!  :grin:
...And voice echoed...
Power... Give me more POWER!!!


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #79 dnia: Października 21, 2013, 23:37:08 pm »
Myślę, że zacznę grę Knightem :)