Autor Wątek: Dragon's Crown  (Przeczytany 37236 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #80 dnia: Października 21, 2013, 23:40:03 pm »
I bedziesz walic z axa.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #81 dnia: Października 21, 2013, 23:42:06 pm »
O'rly?


Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #82 dnia: Października 21, 2013, 23:44:31 pm »
Fizyka zbroi lepsza niz w Ryse <ok>

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #83 dnia: Października 21, 2013, 23:55:34 pm »
I bedziesz walic z axa.

Z axa to wale ja, bo gram amazonką :D

Generalnie good choice Ryo, rycerzyk też jest spoko, bo ma wysoki DEF i w sumie połowa jego skili wspomaga drużyne w obronie osłaniając ich albo zbierając za reszte drużyny dmg, czy ściągając aggro przeciwników na siebie. Moja amazonka ma słaby def, za to mocno potrafi przypierdzielić, a elfka ma skile nadające jej trucizne na strzały i może napieprzać z łuku. Sorceress może nauczyć się czarów suportowych jak i nadających statusy na przeciwników (petrify, change to frog, czy protect na drużyne). Za to Wizard jest ofensywnym magiem i z nim w drużynie przy odpowiednich czarach jest ostro na ekranie. Tylko minusem czarodziejów jest to, że każdy czar zabiera slot w ekwipunku i można odpalić podobnie jak potki tylko kilka razy dany czar na dungeon (poza tym ma sie też zwykłe ataki i atak specjalny pod kółkiem). Krasnoluda jeszcze nie obczaiłem jakoś :P.

W ogóle mieliśmy zdziwko niezłe bo po przejściu wszystkich 9 światów i odblokowaniu wersji B z silniejszymi bossami oraz multiplayera, te podstawowe ścieżki na każdej mapie też dostały upgrade, czego na początku nie zauważyliśmy i nas srogo złotali jak poszliśmy na jedną z mapek wykonać questa. Jest znacząco trudniej, ale za to już pierwsza broń z rangą S wpadła :angel:

Jak Ryo weźmie rycerzyka to będzie party: Amazon, Elf, Fighter i bodajże Dvarf ;)
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2013, 23:58:05 pm wysłana przez Morfi »

el becetol

  • Gość
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #84 dnia: Października 22, 2013, 00:00:49 am »
Da się w to grać coopa lokalnego na 3 pady?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #85 dnia: Października 22, 2013, 01:08:43 am »
Tak.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #86 dnia: Października 22, 2013, 08:34:24 am »
Da się w to grać coopa lokalnego na 3 pady?

Na 4 nawet!

Elmos

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-12-2008
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 2
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #87 dnia: Października 22, 2013, 09:32:58 am »
Cytuj
Jak Ryo weźmie rycerzyka to będzie party: Amazon, Elf, Fighter i bodajże Dvarf ;)

Będzie dobrze!  :grin:

Ja zdecydowanie wybieram krasnoluda, to już taka moja tradycja od Baldur's Gatów, Icewind Dali, Dungeon's & Dragonów i Dragon Age, dlatego cieszy mnie obecność tej postaci w DC. Do kompletnej drużyny przydałby się ktoś czarujący, np sorceress z supportami (i "change to frog" :) ).

Mam też partnera na local multipla na pierwsze podejście, pewnie wybierze rycerza więc i tę postać będę miał zrobioną. Na jakieś drugie przechodzenie chcę obczaić maga!
...And voice echoed...
Power... Give me more POWER!!!


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #88 dnia: Października 22, 2013, 11:38:42 am »
http://www.el33tonline.com/post/2013/10/22/dragons-crown-cross-play-patch-now-available-in-europe/
Cytuj
Now the game’s European publisher, NIS America, has announced that Dragon’s Crown’s Cross-Play patch is now live in PAL territories, allowing PS3 and PS Vita players to team up or battle head-to-head for the first time.

japAneczka

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 24-08-2011
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 6
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #89 dnia: Października 22, 2013, 19:45:18 pm »
Jest znacząco trudniej, ale za to już pierwsza broń z rangą S wpadła :angel:



Morfi pominął, że ta Ska to był łuk dla mnie :D A to on sie pomodlił u ksiedza o lepszy drop :D
Chyba teraz ja bede musiała pobiec w jego intencji haha
Kojima Pro

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #90 dnia: Listopada 02, 2013, 14:32:45 pm »
Gra ktos na psv?  Zastanawiam sie ktora wersje wybrac. Martwi mnie ze jesli na ps3 panuje straszny chaos i czasami malo co widac to jak w tym wypadku sprawdza sie to na malym ekranie vity. Na playasia 22 euro na ps3 i 25 za wersje na vite jesli ktos nosi sie z zakupem. Swoja droga do osob co graja niezaleznie od wersji, jakie wrazenia po dluzszym ograniu?

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #91 dnia: Listopada 02, 2013, 22:38:13 pm »
Swoja droga do osob co graja niezaleznie od wersji, jakie wrazenia po dluzszym ograniu?
Niestety po krótszym, bo brak czasu ostatnio, ale jest świetnie. Gdybym miał równać tę grę do Diablo 3 to z perspektywy zaledwie kilku godzin zabawy Dragons Crown jest moim zdaniem lepsze. Raz, lepsza stylówa. Dwa bardziej urozmaicony gameplay (rąsia, runy, ukryte skarby, pomieszczenia, zbieranie trupów, kasy, klasy, itd.) Jeśli chodzi o zbieranie lootu, to wciąga mocno. Ogólnie ja polecam bardzo.

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #92 dnia: Listopada 03, 2013, 09:34:06 am »
Przymierzam się do kupna Dragon's Crown z Hameryki, w związku z tym mam pytanie. Jak wygląda sprawa serwerów, są one globalne, czy region-only. Nie chciałbym pozbawić się możliwości grania ze znajomymi, którzy kupili wersją EU.

Elmos

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-12-2008
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 2
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #93 dnia: Listopada 03, 2013, 10:00:00 am »
Po 40-tu godzinach gry, dwukrotnym przejściu harda i nabiciu 65 lvl krasnoluda stwierdzam, że gra mistrzowska!  :grin: Jako zagorzały fan clasycznych scrollowanych beat'em up-ów, gier RPG/jRPG, klimatu fantasy i grafiki 2D, która w Dragon's Crown BARDZO cieszy oko, wkęciłem się w nią strasznie! Ma się w niej bardzo dużo do odkrywania, zdobywania, klimat jest super, a miód płynący z grania wręcz wylewa się z ekranu. Poziomy są zróżnicowane, przemierzamy takie lokacje jak ancient temple ruins, lost woods, undead catacombs, mage's tower, bossowie wielcy na cały ekran , tacy jak np gazer, arch demon, chimera, red dragon, robią wielkie wrażenie! Interfejs jest dobrze przemyślany, wygodny i łatwy do ogarnięcia. Do tego wiele "smaczków" takich jak np przyrządzanie jedzenia między kolejnymi poziomami, gdzie z wielu składników można ugotować zupę lub zgrillować łososia  :)

Gra zapewnia mnóstwo godzin rozgrywki, ja po tych 40tu dopiero zaczynam poziom Infernal jedną postacią, a każda chętnie bym obczaił i nie jestem wogóle znudzony! Platyna w DC to też bardzo czasochłonna sprawa, ale zamierzam ją mieć.

Legrad - moim zdaniem wybierz wersję na PS3 ze względu na kanapy CO-op, chyba że nie masz z kim grać, a za to masz dużo możliwości grania poza domem. Chaos na ekranie rzeczywiście panuje, ale przy czterech postaciach, szczególnie tych czarujących, ale jak komuś to przeszkadza to można wyłączyć 1-2 sloty.

Ubol - co do serwerów nie wiadomo, wydaje mi się że jest region-only, nie spotkałem jeszcze żadnego azjaty, ale głowy nie dam.
...And voice echoed...
Power... Give me more POWER!!!


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #94 dnia: Listopada 03, 2013, 11:37:16 am »
Ja już od wczoraj też gram i się wkręciłem. Jeszcze trochę obczajam co i jak, ale klimat potężny :)

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #95 dnia: Listopada 04, 2013, 21:52:14 pm »
Jak coś to przez jakąś godzinę lub dwie gramy z dziewczyną w DC. Nick znacie to można słać inva to pokoksamy w dungach ;)

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 05, 2013, 20:44:35 pm »
Jakby co to dzisiaj też siedzimy online, więc można się dołączać - wybieracie menu online i "Join Friend's Room" ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 05, 2013, 20:50:59 pm »
Jeszcze nie odblokowałem. Jestem
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
;)

Elmos

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-12-2008
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 2
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 06, 2013, 13:45:04 pm »
Ja jestem do konca tygodnia w Londynie, choc tu tez gram z ziomkiem w DC :)

Nabijajcie levele, bo potrzebuje ekipe na Infernal! Po pierwszym przejsciu harda nie dawalem tam sobie zbytnio rady, a na tym poziomie trudnosci ciezko spotkac kogos online

Ryo - najfajniejsze dopiero przed Toba, jak odblokujesz online to bedziesz zbieral talizmany ubijajac bossow B, a niektorzy z nich sa MEGA! :D
...And voice echoed...
Power... Give me more POWER!!!


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 06, 2013, 13:54:58 pm »
Ryo - najfajniejsze dopiero przed Toba, jak odblokujesz online to bedziesz zbieral talizmany ubijajac bossow B, a niektorzy z nich sa MEGA! :D
Za godzinkę zasiadam do gry, już dzisiaj przejdę całą, więc będzie można obadać multi.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #100 dnia: Listopada 07, 2013, 00:55:50 am »
Ok, odblokowałem multi. Przed ukończeniem gry przystopowała mnie fabułą, bo jeszcze właśnie te orby. Co mnie cieszy - podskoczył poziom trudności, a nowi bossowie są wymagający. W związku z tym ustaweczka na wspólne granie mile widziana ;]

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #101 dnia: Listopada 07, 2013, 12:54:10 pm »
Super, to będzie można wspólną ustawke zrobić :D

Online ogólnie działa tak, że jak któryś z friendsów jest już na wyprawie w jakimś dungu, to idąc do Stables albo wychodząc za bramę z miasta możemy wejść wciskając START w menu online i w opcji "Join Friend's Room" pojawi się lista friendsów którzy akurat są na wyprawie. Normalnie jak macie puste sloty to dosłownie po chwili doskakują postacie do drużyny - co tu odkryłem to to, że te NPC które sie do nas dołączają to są randomowi herosi z listy kompanów w karczmie których ożywiliśmy u księdza. Tu trzeba uważać, bo limit w karczmie na herosów jest 30, a takiemu NPC również podczas misji psuje się ekwipunek, którego nie da się w żaden sposób naprawić. Zastanowiło mnie dlaczego NPC które do mnie doskakiwało mialo popsuty EQ czasami i zauważyłem wtedy właśnie, że to są moi ożywieni kompani. Brak możliwości naprawy ich ekwipunku wymusza, żeby po jakimś czasie kickować z listy "zużyte" jednostki i ożywiać sobie nowe. Raz podniosłem na misji kości jakiegoś innego gracza z japonii i u księdza miałem zdziwko jak sie okazało że kości są postaci na 99lv z samym ekwipunkiem na S i max statsami - elfka btw. Tylko koszt ożywienia to było jakieś 1000000 golda :D.

Nie ma sie też co martwić jak wskoczą na wolny slot NPC, bo gdy jakiś gracz będzie chciał się dołączyć do drużyny to NPC jest kickowany z party i postać sie podmienia ;)

A no i jeszcze co do questów - zarąbiście dużo fajnych questów sie zaczęło pojawiać i samo ich robienie dość dużo czzas zabiera. Talizmanów mam póki co ze 4 uzbierane (dostaje sie je za pokonanie bossa z ścieżki B), ale nie spiesze sie bo chce zrobić wszystkie questy i odblokować prześliczne arty :angel:

A no i jedna zajebista beka o bossie z ścieżki B w Lost Woods:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #102 dnia: Listopada 07, 2013, 12:59:40 pm »
Tylko np. jak ja dołączę do Ciebie, to po rozwaleniu jakieś bossa B, którego jeszcze nie przeszedłem, nie dostanę orba? Musisz Ty do mnie dołączyć, tak?

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #103 dnia: Listopada 07, 2013, 13:12:39 pm »
Tylko np. jak ja dołączę do Ciebie, to po rozwaleniu jakieś bossa B, którego jeszcze nie przeszedłem, nie dostanę orba? Musisz Ty do mnie dołączyć, tak?

Raczej tak - nawet grając kanapowego coopa, to zebrane orby liczą sie tylko dla Playera 1, a reszta mu tylko pomaga je zdobyć. Choć nie wiem jak to jest dla graczy z online, bo to zaobserwowałem na local coopie, a tu może być inaczej.

Do tego kupione u Lucaina runy są przypisane tylko do danej postaci, a jak np z drugim graczem zamienicie się miejscami i on będzie miał P1 to idziecie jego fabułe i on też musi dokupić dla siebie runy i zebrać orby, nawet jeśli obiema postaciami gracie razem i idziecie równo. To jest troche lipa, bo kasa jest wspólna dla wszystkich postaci, a dla każdej z osobna trzeba wywalić kase na runy jak sie chce ich używać w dungu.

Spoko możemy sie do Ciebie dołączać - mamy po 31lv teraz i różne questy na ubicie różnej ilości potworków więc przy okazji można je zrobić i to jest jeden plus że questy zawsze można robić przy okazji robienia jakiegoś dungeonu.

A i dodam jeszcze że po raz pierwszy spróbowaliśmy ostatnio chainować dungeony i chyba zrobiliśmy 8 dungów pod rząd, po czym musieliśmy wrócić do miasta bo nam sie wszystkim już EQ popsuł całkiem. Opłaca sie zajebiście chainować dungi, bo mase kasy i fajnego eq można wydropić, bo po każdej misji podnosi sie szansa na lepsze skrzynki itd. Zarobiliśmy po tym chainie z 60k złota, do tego 5 sztuk sprzętu z rangą S wpadło i masa innych fajnych (wszystko od rangi C w dół zwykle opycham bo limit itemów jest 500 a tego sie  troche zbiera). Fajne jest to gotowanie pomiędzy misjami, bo można sobie podnieść hp i procentowo ATK, DEF i inne staty przyrządzając jedzonko z różnych składników w określonym czasie - można nabić bardzo dużo bonusów do statów jak sie jest szybkim kucharzem ;). Bardzo przyjemna mini gierka imho.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #104 dnia: Listopada 07, 2013, 13:16:36 pm »
Spoko możemy sie do Ciebie dołączać - mamy po 31lv teraz i różne questy na ubicie różnej ilości potworków więc przy okazji można je zrobić i to jest jeden plus że questy zawsze można robić przy okazji robienia jakiegoś dungeonu.
Ja mam chyba 15 lvl ;) Możemy się zgadać i zobaczyć jak to wygląda.

spróbowaliśmy ostatnio chainować dungeony i chyba zrobiliśmy 8 dungów pod rząd, po czym musieliśmy wrócić do miasta bo nam sie wszystkim już EQ popsuł całkiem.
Czyli to są chainy wszystkim dostępnych w grze dungeonów? Myślałem, że tylko ścieżka A i B w ramach jednego.

Fajne jest to gotowanie pomiędzy misjami, bo można sobie podnieść hp i procentowo ATK, DEF i inne staty przyrządzając jedzonko z różnych składników w określonym czasie - można nabić bardzo dużo bonusów do statów jak sie jest szybkim kucharzem ;). Bardzo przyjemna mini gierka imho.
Jeszcze nie miałem tego :(

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #105 dnia: Listopada 07, 2013, 13:22:25 pm »
W koncu wpadla w moje rece wersja na vite. Przez to dziadostwo pol nocy zarwalem,mialo byc pol godziny przed snem a skonczylo sie na czterech :mad:. Gra fenomenalna,martwilem sie o ekran vity ale wszystko widac elegancko.Ile na oko zajmuje pierwsze przejscie?
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2013, 14:24:41 pm wysłana przez Legrad »

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #106 dnia: Listopada 07, 2013, 14:03:12 pm »
Spoko możemy sie do Ciebie dołączać - mamy po 31lv teraz i różne questy na ubicie różnej ilości potworków więc przy okazji można je zrobić i to jest jeden plus że questy zawsze można robić przy okazji robienia jakiegoś dungeonu.
Ja mam chyba 15 lvl ;) Możemy się zgadać i zobaczyć jak to wygląda.
Spoko, jak będziesz sobie ciupał to daj znać czy coś to można spróbować to online zrobić.

spróbowaliśmy ostatnio chainować dungeony i chyba zrobiliśmy 8 dungów pod rząd, po czym musieliśmy wrócić do miasta bo nam sie wszystkim już EQ popsuł całkiem.
Czyli to są chainy wszystkim dostępnych w grze dungeonów? Myślałem, że tylko ścieżka A i B w ramach jednego.

Kończysz dungeon normalnie i przy podsumowaniu masz opcje Continue Adventure lub Return to Town. Przy Continue przenosi Cie do następnego w kolejności dungeona,  gdzie możesz normalnie wybrać czy idziesz ścieżką A czy B. Przy mocno popsutym sprzęcie zawsze jest rozkminka czy warto ryzykować cięższą ścieżke :).

Fajne jest to gotowanie pomiędzy misjami, bo można sobie podnieść hp i procentowo ATK, DEF i inne staty przyrządzając jedzonko z różnych składników w określonym czasie - można nabić bardzo dużo bonusów do statów jak sie jest szybkim kucharzem ;). Bardzo przyjemna mini gierka imho.
Jeszcze nie miałem tego :(

Gotowanie jest tylko gdy chainujesz dungeony pomiędzy kolejnymi misjami. To jest po to żeby nadrobić braki w tym, że nie możesz odnowić potków, zużytych czarów i naprawić sprzętu podczas chainowania.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #107 dnia: Listopada 07, 2013, 14:09:27 pm »
Spoko, jak będziesz sobie ciupał to daj znać czy coś to można spróbować to online zrobić.
Ma teraz całe dni wolne, więc powiedz kiedy Ci/Wam pasuje ;)

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #108 dnia: Listopada 07, 2013, 15:55:26 pm »
Czytam wasze wypocinki i normalnie się jaram :D. Muszę dorwać tę giercę :D

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #109 dnia: Listopada 07, 2013, 20:47:30 pm »
Ryo jak coś to giercujemy w DC chwile teraz ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #110 dnia: Listopada 07, 2013, 20:51:15 pm »
Ja przed chwilą skończyłem. Ale wbiję zaraz ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #111 dnia: Listopada 07, 2013, 23:12:52 pm »
Bardzo fajnie się dzisiaj grało. Pytanie Morfi na początek - jak dołączyliście na początku w Lost Woods to mnie słyszałeś? Działał headset? Jeżeli nie to trochę lipa, bo po skończeniu 'dandżenu' jest problem z komunikacją, co robimy dalej. Wyfarmiłem niezłe itemy - miecz klasy S (39-66) i topór klasy A (51-58). Jak jest z itemami, Wy dostaliście takie same? Dostałeś jakieś talizmany za zabicie bossów, czy tylko mi się liczą?

Dzisiaj sporo zwiedziłem i wkręciłem się mocno. Pojawiają się nowe questy (w końcu mam możliwość odblokowania skrzyni z pomieszczenia z przyciskami) i jest dużo do robienia.

Aha, mam Twoje kości, ożywiłem i mogę Cię wykorzystywać w walce ;)

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #112 dnia: Listopada 08, 2013, 00:26:47 am »
Bardzo fajnie się dzisiaj grało. Pytanie Morfi na początek - jak dołączyliście na początku w Lost Woods to mnie słyszałeś? Działał headset? Jeżeli nie to trochę lipa, bo po skończeniu 'dandżenu' jest problem z komunikacją, co robimy dalej. Wyfarmiłem niezłe itemy - miecz klasy S (39-66) i topór klasy A (51-58). Jak jest z itemami, Wy dostaliście takie same? Dostałeś jakieś talizmany za zabicie bossów, czy tylko mi się liczą?

Dzisiaj sporo zwiedziłem i wkręciłem się mocno. Pojawiają się nowe questy (w końcu mam możliwość odblokowania skrzyni z pomieszczenia z przyciskami) i jest dużo do robienia.

Aha, mam Twoje kości, ożywiłem i mogę Cię wykorzystywać w walce ;)
Ciekawie się grało, ale trzeba na przyszłość jakiś system obmyślić co by się przyjemnie dołączać do innych, bo nic a nic nie słyszałem. Ja tam w sumie stwierdziłem w pewnym momencie że po prostu albo do Ciebie sie dołączam, albo Ty do mnie zależnie kto pierwszy wyruszy na misje ;)

Jest ten plus, że grając online talizmany też zdobywałem z Tobą i za krakena oraz królika udało się wydropić :)

Właśnie głównie teraz questy robimy i stąd wracanie do miasta było żeby oddać stare i zobaczyć czy nie ma nowego było. Co do tego questa w Underground Wallace Labirynth i skrzyni za kratami, to nie trzeba go mieć żeby tą skrzynie otworzyć - kod red, yellow, navy, purple działa od samego początku i za każdym razem można tam tą skrzynie otwierać w ogóle nie robiąc tego questa ;).

Następnym razem spróbuje też założyć headseta i zobaczymy czy będzie coś słychać :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #113 dnia: Listopada 08, 2013, 00:32:14 am »
Następnym razem spróbuje też założyć headseta i zobaczymy czy będzie coś słychać :)
Niestety. Ponoć gra nie ma voice chata :(

est ten plus, że grając online talizmany też zdobywałem z Tobą i za krakena oraz królika udało się wydropić :)
No to fajnie. Mi zostały jeszcze 3. Może jutro ustawka? ;) Muszę jeszcze zdobyć talizmany nr 6, 7 i 8. Powiedz, których Tobie brakuje to też zdobędziemy.

Fajny był też motyw z ładowaniem dział i nawalaniem w macki Krakena, które trzymały w powietrzu statek. Szkoda, że się nie udało.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #114 dnia: Listopada 08, 2013, 00:36:21 am »
Fajny był też motyw z ładowaniem dział i nawalaniem w macki Krakena, które trzymały w powietrzu statek. Szkoda, że się nie udało.
Jakiegoś nerwa miałem na to, bo kilka razy już próbowałem i nigdy nie moge tego etapu poprawnie przejść, co mnie wkurwiło już dzisiaj przy którymś podejściu (no ok niby nie trzeba, ale jednak chciałem wiedzieć co tam dalej jest jak sie uda). No i teraz dziewczyna ma na mnie focha za salwe kurw w strone telewizora :(

Zobaczę jak będzie z czasem, bo muszę troche życie ogarnąć i nie moge tak codziennie na konsoli siedzieć. Napisze jakby co to może w weekend sie coś uda :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #115 dnia: Listopada 08, 2013, 00:38:40 am »
Ja to pierwszy raz widziałem. Teraz już wiemy co robić więc powinno pójść spoko. Kwestia patrzenia, które działo załadowane i która macka w górze. Jeden trzyma pochodnie i odpala, a drugi nawala normalnie.

I nie wiem, ale dalej nie mam gotowania :(
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2013, 00:54:28 am wysłana przez Ryo »

Elmos

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-12-2008
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 2
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #116 dnia: Listopada 08, 2013, 11:07:09 am »
Gotowanie pojawia sie zazwyczaj jak przejdziesz dwa poziomy pod rzad, wybierzesz continue adventure i przed trzecim wbijacie do campu, czasem tez pojawia sie to po pierwszej kontynuacji. Mozna robic sobie zupy, grillowac albo usmazyc omlet z jaj harpii, a skladniki zdobywasz z pokonanych bossow. Im wiecej zjesz, tym wiecej dostajesz % bonusow w nastepnej rundzie. Kumpel, z ktorym tu w to gram powiedzial, ze chcialby miec gierke na telefon polegajaca tylko na tym gotowaniu ;)

Online faktycznie dziala tak, ze mozna wbijac do tego, ktory pierwszy zalozy gre, a itemy i talizmany zdobywaja wszyscy, pod warunkiem ze pojda droga B i pokonaja bossa, bo kilku ma tez limit czasowy, np gargoyle gate, arch demon albo kraken, a smok i wraith maja opcje, ze mozna im uciec. Wtedy przechodzisz chapter i kontynuejsz adventure, ale bez uzyskania talizmanu. W miescie kazdy ogarnia sie sam, a potem wiadomosciami trzeba sie umawiac gdzie idziemy, ktos zaczyna przygode, a reszta wybiera join friends room.

Skrzynke za kratami faktycznie mozna otwierac za kazdym razem, tylko jak masz zaznaczony sub quest z nia to zyskujesz skill pointy, hajs i obrazek. Misje mozna zaznaczyc max 5 na raz, wiec najlepiej wybierac jak najwiecej zwiazanych z danym chapterem i tam sie kierowac. Ja mam juz zaliczone wszystkie, niektore polegaja na tym, zeby ubic konkretnego bossa solo. Ostatnie sa zwiazane z arch demonem i smokiem, udalo mi sie zaliczyc to na hardzie :D

A co do krakena to mi nigdy nie udalo sie ukonczyc tej akcji ze statkiem, moze na youtubie ktos pokazuje jak to zrobic. W innych chapterach sa momenty kiedy np plyniesz lodka albo lecisz dywanem nad lawa, i albo uda sie nie przetrwac i byc wyrzuconym na jakis high rank chest, albo dostajesz zbyt duzy damage i nic nie dodatkowo zdobywasz. Itemy z ranga S i A zdobywa sie najczesciej ze zlotych skrzyn, wiele jest ukrytych w hidden roomach gdzie trzeba wpisac runki, zeby skrzynia sie pojawila. Dwie wartosciowe skrzynie sa tez w komnacie red dragona. A po pokonaniu ancient dragona dostaje sie......... ;)

Dzis wracam do Polski i wieczorem pewnie zajrze do hydelandu. Tutaj tez gralem, ale nie mielismy internetu w konsoli. By the way... Sorry za brak polskich znakow ;)
...And voice echoed...
Power... Give me more POWER!!!


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #117 dnia: Listopada 08, 2013, 11:23:08 am »
kilku ma tez limit czasowy, np gargoyle gate,
Za pierwszym razem tak miałem i się zdziwiłem, bo właśnie nie dostałam talizmanu.

Misje mozna zaznaczyc max 5 na raz, wiec najlepiej wybierac jak najwiecej zwiazanych z danym chapterem i tam sie kierowac.
Tak, ale na szczęście dowolnie można sobie zaznaczać i odznaczać daną misję.

niektore polegaja na tym, zeby ubic konkretnego bossa solo.
Na razie miałem tylko jedną taką, ubić Harpię.

lecisz dywanem nad lawa, i albo uda sie nie przetrwac i byc wyrzuconym na jakis high rank chest,
To za pierwszym razem przeszedłem, ale nie pamiętam, czy był tam jakiś chest na końcu :P

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #118 dnia: Listopada 08, 2013, 11:57:48 am »
Ja sie w ogóle zdziwiłem jak doczytałem, że w ścieżce B z Meduzą w Ancient Temple ta pierwsza walka nie jest obowiązkowa i można uciec dalej w prawo :lol:. Ja za każdym razem ubijałem ją przy pierwszym spotkaniu i sie właśnie dziwiłem, że ścieżka B tam jest taka krótka :lol:

lecisz dywanem nad lawa, i albo uda sie nie przetrwac i byc wyrzuconym na jakis high rank chest,
To za pierwszym razem przeszedłem, ale nie pamiętam, czy był tam jakiś chest na końcu :P

Tam jest złota skrzynia jak się doleci dywanem na koniec i runy do użycia ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dragon's Crown
« Odpowiedź #119 dnia: Listopada 08, 2013, 12:43:48 pm »
Ja sie w ogóle zdziwiłem jak doczytałem, że w ścieżce B z Meduzą w Ancient Temple ta pierwsza walka nie jest obowiązkowa i można uciec dalej w prawo :lol:. Ja za każdym razem ubijałem ją przy pierwszym spotkaniu i sie właśnie dziwiłem, że ścieżka B tam jest taka krótka :lol:
Też nie wiedziałem, dopiero teraz się dowiedziałem :lol: Z nią jest fajny motyw, że trzeba się odwracać, by nie zostać zamienionym w kamień.

Gramy dzisiaj Morfi? Ja już tłukę jakby co.