Autor Wątek: Halo 2  (Przeczytany 36816 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NarutO:)

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-10-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Halo 2
« dnia: Października 12, 2004, 17:13:40 pm »
Joł !
Co sądzicie o słynnej propozycji majkrosoftu?? :D
Dla mnie jest to cód miód chcę tą gre ale najpierw potrzebuje XboXa (grałem na pc w Halo) teraz trzeba dosiąsc konsolke (najpierw trza ją miec :P )
Dla mnie Halo jest to cos co ma potężny klimacior kurde tak mi się wkęciła ze szok normlnie, gra jest jush legendarna znana wszędzie która jest inna od wszystkich niczym moje ja!! moje IP(IQ) LOL!!!  dla tej gierki chcem XBOXA więc jezeli jest jakis chętny to jest na wymiane moj Nec e313

poniewaz chcem poczuc ponownie klimat Halo lecz nie na piecu tylko na X-pudle!!!!
http://seph.freeownhost.com    < just relax and see

NarutO:)

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-10-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Halo 2
« Odpowiedź #1 dnia: Października 12, 2004, 17:16:58 pm »
aa i jeszcze jak jest wz tym Halo 2
sam osobiscie nie wieze by był lepszy od Halo 1 bo to juz kosmos bedzie !!!!!!!
http://seph.freeownhost.com    < just relax and see

Green Goblin

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-09-2004
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Halo 2
« Odpowiedź #2 dnia: Października 12, 2004, 17:59:55 pm »
oki wie 2 informacje na temat Halo 2 ;]

pierwsza to:
Jak podaje gamesindustry - na chwile obecną złożono blisko 1.5 mln preorderów na Halo 2 - co jest wynikiem wręcz szokującym....Halo 2 pobija preorderowy rekord świata należacy do GTA: VC(900 tys preorderow) Jeżeli preordery będą składane w takim tempie to do dnia 8 listopada 2004 - liczba preorderow będzie wynosic ok. 2.2 mln...(Halo "jedynka" doczekała sie tylko 100 tys preorderów o_O)
Jeżeli zainteresowanie grą będzie po premierze nadal tak wysokie to Halo 2 jest w stanie dorównac w ilosci sprzedanych kopii niedoscignionego lidera konsolowej branży( GTA: VC - 11 mln w tym 7 mln sprzedanych kopii na PS2).


Gra jeszcze nie wyszla a juz bije rekordy o_O hehe no ale przeciez to Halo 2 ;]
Halo 2 nadchodzi  :twisted: to widać słychać i czuć  :twisted:

a drugie info to HALO 2 JUŻ W ZŁOCIE!!!!!!![/size]
Cytat: "XboxScene.com"

Microsoft Game Studios announced today that Halo 2 for Xbox , the most-anticipated video game of the year, has gone gold and will ship simultaneously over three days to 27 countries in eight languages. Halo 2 will be available on November 9 throughout North and South America, Asia, Australia and New Zealand, in France, Belgium and Switzerland on November 10, as well as in Japan and the rest of Europe on November 11

aaaaaaaaaaaaaaa

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Halo 2
« Odpowiedź #3 dnia: Października 13, 2004, 13:15:08 pm »
na www.gametrailers.com pojawił sie 90 mb filmik z siedziby Bungie...
Z gry nie ma nic ale....mamy 15 minut brechty...kolesie odwalają niezłe jaja..cieszą sie ze juz gra ukonczona..itp...ja jeszczego nie wiedziałem ale podobno brechta jest niezła  8)



Jeszcze TYLKO 27 dniiiiii

karys88

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-06-2004
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Halo 2
« Odpowiedź #4 dnia: Października 14, 2004, 09:39:55 am »
Ja nie mam X'a, ale jakby to kogoś obchodziło to sie właśnie pojawił HALO 2 na sieci :D  Z tego co czytałem to jest to niby francuska wersja tj. są francuskie dialogi ale napisy są w takim jezyku jaki macie domyślnie w konsoli(uk,spa,fr,ger etc.)
No, to jakbym miał xboxa to oprócz tego ze juz dawno złożyłbym preordera to bym właśnie sciagnał tą wersje :D
Kto by nie chciał pograć m-c wcześniej w tą genialną gre :?:  :D
pozdro
karys
ps.wcale nie reklamuje piractwa :P to jest tylko undergroundowy news który sie na go nie pojawii, wiec was wyreczam :wink:

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Halo 2
« Odpowiedź #5 dnia: Października 14, 2004, 13:32:00 pm »
Halo 2 na 27 dni przed premiera jest w sieci- powiem tyle - ŻAŁOSNE....ktos ostro przyciął w chu%$#%, takie akcje to poprostu przegięcie pały;/ i chwila refleksji dla ludzi, ktorzy placą ciężkie pieniadze za oryginalny produkt...zaplacilem za preorder Halo 2 260 zł i co mam z tego? ano to ze ktos kto sciagnie gre za darmo z sieci bedzie ja mial 27 dni przedemną...NO COMMENT;/
no nic przynajmniej cieszy take info:


Here is an official response from Microsoft:

"Microsoft has learned that a version of Halo 2 has been posted to
various newsgroups and web sites. We consider downloading this code or
making it available for others to download as theft.

We are currently investigating the source of this leak with the
appropriate authorities. Pending the result of our investigation, we do
not have further comment. Microsoft takes the integrity of its
intellectual property extremely seriously, and we are aggressively
pursuing the source of this illegal act.

The launch of Halo 2 worldwide remains unaffected."

Microsoft are asking anyone with information on the source of this leak to
contact Microsoft at 1-800-RULEGIT or send email to piracy@microsoft.com.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Halo 2
« Odpowiedź #6 dnia: Października 14, 2004, 19:24:50 pm »
Noooo way :shock:  :shock: To już przegięcie. Zobaczę jakiegoś posta, że ktoś gra to od razu kopa w dupsko :evil:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Halo 2
« Odpowiedź #7 dnia: Października 14, 2004, 20:09:54 pm »
ja już gram, pan józio ściągnął mi z neta i wypalił nawet, szkoda tylko że to francuska wersja, ale mówie wam, Halo 2 wymiata!

Mielu, this is for you ;)

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Halo 2
« Odpowiedź #8 dnia: Października 14, 2004, 20:48:56 pm »
Havana tylko przez najbliższy miesiąc nie chwal sie nikomu że już masz halo2 bo cie ubiją :) co z teo że jest w necie? każda gra na ps2/xboxa jest w necie pare dni/tygodni przed premierą a że to akurayt halo2.... poprostu dodupnie sie zabezpieczyli zbanują ludziom konsole którzy odpalą xb live i tyle z tego bedzie. jak to mowi moj tatko "NAFTINK SPESZYL" . Microsoft czy tam inny wydawca  dał dupska naprawi błąd i go więcej nie powtórzy poprostu.

NarutO:)

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-10-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Halo 2
« Odpowiedź #9 dnia: Października 15, 2004, 14:47:07 pm »
kurde nawet nie sciągnął bym tego francuskiego Halo jak by mi 5zł dali (jak 100zł to chętnie)
a teraz xboxa kupiel (dzis na allegro)
i bede młucił najpierw w Halo 1
a potem
w halo2

i wypas  (gram w halo na pc juz pare miechw w tym pare miechow przerwy lol)

moj nick na necie Seph
http://seph.freeownhost.com    < just relax and see

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Halo 2
« Odpowiedź #10 dnia: Października 16, 2004, 22:35:42 pm »
Tak BTW, NarutO:), dopiero teraz odkryłeś istnienie HALO, czy jak  :twisted:  :?:
A HALO 2 na pewno będzie lepsze- nie ma bata  8)  8)  8)


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

NarutO:)

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-10-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Halo 2
« Odpowiedź #11 dnia: Października 17, 2004, 15:25:09 pm »
halo juz dawno temu odkrylem jak tylko recka w gazecie sie pojawiła przeczytałem z 5 razy ... zamazyłem o XBOX'ie lecz pozniej usłyszałem bądz znalazłem na necie nowinke odnosnie halo na PC, dotarłem do źródła ... zakochałem sie bez reszty w HALO młuciłem i młuciłem (dalej młuce), a w chwili gdy nadazyła sie pierwsza okazja zmarnowałem ją kupując dla FFX ,PS2-jke. potem sprzedalem pleja i kupilem przertobionego i potem jeszcze raz ... lecz znow mnie naszła chęc nabycia XBOXA więc sprzedałem telefon Nec e313 i torszke sianaka i bede miał X-pudełko moze nawet jush w Srode!!
więc moja przygoda z Halo jest inna iz wszystkich a z powodu iz wychodzi HALO2 mam jeszcze większą motywacje by nabyć własnie XBOXA a nie GaCka
a o Halo raczej wczoraj sie niedowiedziłęm :)
NAWRÓCIŁEM SIE

moj nick to    SEPH zapamiętaj !!
http://seph.freeownhost.com    < just relax and see

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Halo 2
« Odpowiedź #12 dnia: Października 19, 2004, 16:30:10 pm »
Przygoda jak "wyprawa robinson" tudzież inny "agent" normalnie :shock: ... Widzę, że nieźle "młuciłeś" (młóciłeś  :?: )- "You've come a long way, baby"  :lol:
Chodziło mi o to, że tak się jarasz tym HALO i HALO 2, jakbyś dopiero co je zobaczył. Być może potrzebujemy jednak takiego młodzieńczego entuzjazmu w branży  :) ...

BTW: Czy naprawdę uważasz, że zakup PS2 dla FFX był błędem :?:  Ja nie :twisted:  :twisted:  :twisted:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Halo 2
« Odpowiedź #13 dnia: Października 31, 2004, 18:37:30 pm »
[spamek] Official  Xbox Magazine przyznaje note 9,7 na 10 dla HALO 2.  O_o [/spamek]
Fryty tyty dotknij pyty

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Halo 2
« Odpowiedź #14 dnia: Października 31, 2004, 22:09:12 pm »
tam na banerze jest seph is cumming :P

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Halo 2
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 01, 2004, 12:45:58 pm »
Cytat: "szafa"
[spamek] Official  Xbox Magazine przyznaje note 9,7 na 10 dla HALO 2.  O_o [/spamek]


A Big Boss Famitsu Xbox czy jak to się zwie powiedział, że daje dychę, bo grając w H2 zapomniał o śnie i jedzeniu. Szacunek :wink:

NarutO:)

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-10-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Halo 2
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 01, 2004, 14:50:01 pm »
masakra Halo2 rulez... zawsze sie jaram Halo1  nie wspominając jush o halo2 za każdym razem kiedy włamnczam halo czuje klimat czuje to coś czego gdzieś indziej mi brakuje ...


Czy będzie halo2 w wersji na PC?? bo nigdzie nie wspominają o tym.. dla mnie sprawa wręcz superważna!
http://seph.freeownhost.com    < just relax and see

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Halo 2
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 04, 2004, 22:07:39 pm »
Halo to wielka gra inna niż inne FPS'y
Halo2??? brak pytań!

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Halo 2
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 10, 2004, 15:14:27 pm »
kilka liczb odnosnie wczorajszej premiery w USA:
gra zarobiła wczoraj 100 mln dolarów   :shock:
sklepom kończył sie nakład gry w kilkanaście minut(jeden ze sklepów sprzedał 9 tys kopii Halo 2 w...11 minut)   :shock:
gra bezproblemowo osiągnie 10 mln sprzedanych sztuk
 :shock:
a jeszcze jutro Europa wrzuci swoje 3 gorsze  :lol:

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Halo 2
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 02, 2004, 00:38:44 am »
:shock:  mam Halo 2 (w końcu :!: ) w poniedzialekj ok. 11 listonosz przytargał mi paczuszke z dvdcrave a w niej piekne metalowe Halo 2 limited editon...
odpaiłem gre...i odrazu dorwałem sie do Xbox Live...
BOŻE :shock:  GRA ZRYWA KASK :shock:  Co tam sie dzieje to naprawde nie jestem w stanie opsiac...trzeba poprostu samemu w to zagrac i zobaczyć jak to wszystko WYGLĄDA  :shock: .masa trybów..i mega mega mega tony miodu tryskające z ekranu..ludzie tam jest tyle opcji online ze grając dzisiaj ponad 10 godzin non stop jeszcze wszystkiego nie zaczaiłem...obsluga Xbox Live Tsunami i inne smaczki...normalnie jestem tak podniecony jak nigdy :D
masa Polakow na sieci...normalnie nie mam pytan..
najlepsza gra online w jaką grałem w swoim dłuuuuuugim zyciu gracza...
online w Halo 2 jest normalnie 11/10 :D

tu moje noobowskie statsy... :wink:

http://www.bungie.net/Stats/PlayerStats.aspx?player=RyoSan%20PL

ide grac dalej bo normalnie sie chyba uzależniłem  8)
update: post napisany po drugim dniu spedzonym z Halo 2:

GRA NIE MA SOBIE RÓWNYCH...to co sie tam dzieje przekracza ludzkie pojęcie.....
Wyobrazcie sobie trzech kolesi zasuwających Warthogiem. Kierowca dostaje headshota...mistrzopwska fizyka...cialo wypada z samochodu..a jeep toczy sie bezwładnie...a na koniec doprawiamy rakietą ktora uderza w jeepa a ten wywala pare salt w powietrzu(pięna fizyka!!!!!) palący wrak uderza o glebe...koła sie toczą...ogień..dym..reszta rannych ucieka jak najdalej. Jeden trzyma w rekach bombe, ktorą ma podlozyc w naszej bazie, drugi go oslania ale..po chwili zostają otoczeni i wybici co do jednego...a najlepsze jest to ze wszystko toczy sie naprawde koooorewsko szybko i mega dynamicznie..
i ta boska komunikacja głosowa..w glosie ludzi slychac naprawde tony emocji..
 FUCK NORMANIE NIE MAM PYTAŃ... :shock:
wogole większosc akcji przy CPT, Oddbal, Slayerze, Terriotory. Bomb, King of the Hill itp..są jak wyjęte z najlepszych filmów wojennych....
a kazdy mecz rankingowy traktuje sie jako osobistą wojne  8)
dzisiaj gralem z malymi przerwami prawie 14 godzin...i powiem Wam ze chyba jeszcze zalicze nocke..a tak pozatym to jutro gram cały dzien hehe..
HALO 2 to MISTRZOSTWO ŚWIATA :!:

pozdro dla cinka, wroga, Kaczora i Kenshina czyli Polish Elite Team  :twisted:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Halo 2
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 11, 2004, 19:23:20 pm »
Wieeeelkie dzięki Ryo- narobiłeś mi wielkiego smaka na Live'a!... w którego sobie nigdy nie zagram :!:  :evil:  :evil:  :cry:  :cry:  :cry:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Tarniak

  • Gość
Halo 2
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 25, 2004, 16:59:03 pm »
Osobiście uważam, gram właśnie, że Halo2 to jeden z najlepszych FPSów na oknsole... po chwili zastanowienia, najlepszy. Jest piękny, szybki i ma wypasioną fizykę. Ciała, beczki, wszystko lata, wybuch rozwalanie Ghostów, MIÓD. Jak dla mnie 9+. A minusy? To tak. Raz, niektóre potworki mają kiepski design, dwa, bronie szybko nużą (motyw dzierżenia dwóch jest FENOMENALNY).

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Halo 2
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 25, 2004, 17:29:10 pm »
HALO 2 jest krolem konsolowyc FPS'ow, X-BOX jest zakazony wirusem TBCSE (The Best Console Shooter Ever) .
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Halo 2
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 28, 2004, 09:43:42 am »
Powiem krótko - GRAM. Werdykt w recenzji, ale jeszcze troche na nią poczekacie.

zax The Player

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-12-2004
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Halo 2
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 30, 2004, 21:45:38 pm »
Niedawno skonczylem H2. Swietna giera, nawet wiecej niz swietna ale w H1 ostatniej misji nic nie przebije... No i zakonczenie w "dwojce" jest kieprawe. Ale mimo wszystko jest to najlepsza gra na iXa :twisted: Aha gralem tez po linku - rewelka jak dla mnie :D



szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Halo 2
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 30, 2004, 23:20:39 pm »
Gram wlasnie w Halo 2... Nie moge wydobyc slow(jest to pierwsza gra, w ktora cioram na ixie)... Poezja...
Fryty tyty dotknij pyty

Rutran

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-01-2005
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Halo 2
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 07, 2005, 15:49:49 pm »
Halo2! To jest piękna gra  i do tego jaka miodna. Tyle się na czekałem, ale  warto było. 8)  :D  :lol:
Xbox

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Halo 2
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 19, 2005, 09:32:34 am »
A ja mam małe pytanka odnośnie Halo.
Po pierwsze da się gdzieś włączyć napisy? Bo głosy są IMHO za cicho nagrane i ja po prostu nic nie słyszę z fabuły! No dobra trochę zrozumiałem, ale chciałbym slyszeć każdy smaczek- po to wziąłem tą angielską wersję w końcu.
Po drugie czy da się grać w multi na splicie (przeciwko sobie) z botami??? Bo chyba ich nie umiem włączyć, a na dwie osoby to się średnio gra na splicie...
I to tyle. Poza tym w końcu ta gra mnie zassała. Mimo wiekowej oprawy (chociaż tekstury nadal dają kopa:D) Gra wciąga na maksa.
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Humulus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2004
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 1
Halo 2
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 19, 2005, 12:01:15 pm »
Cytat: "szafa"
Gram wlasnie w Halo 2... Nie moge wydobyc slow(jest to pierwsza gra, w ktora cioram na ixie)... Poezja...

Jak włączysz Riddicka to chyba potrzebna Ci będzie reanimacja... :wink: .
"Lose yourself in a jungle of ambient sound" - CoLD SToRAGE "Canada"

Rutran

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-01-2005
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Halo 2
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 26, 2005, 17:50:01 pm »
No jasne, że można grać na splicie przeciwkosobie. Humulus nie przesadzaj wiadomo Riddick wygląda zabujczo ale czasem coś mi nie pasowało. A Halo2 naprawde mnie oszołomiło.
Xbox

Humulus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2004
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 1
Halo 2
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 26, 2005, 18:13:37 pm »
Cytat: "Rutran"
No jasne, że można grać na splicie przeciwkosobie. Humulus nie przesadzaj wiadomo Riddick wygląda zabujczo ale czasem coś mi nie pasowało. A Halo2 naprawde mnie oszołomiło.

Nie przesadzam. Może gdybym miał z kim grać w Halo, moje zdanie byłoby odmienne ale jest jak jest i stawiam na tryby singlowe w grach.
"Lose yourself in a jungle of ambient sound" - CoLD SToRAGE "Canada"

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Halo 2
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 18, 2005, 15:28:49 pm »
Halo 2 na splicie we czwórkę to faszystowska wręcz zabawa- MOC :twisted:  :twisted:  :twisted:  Ale to zakończenie.... ojoj... Jak tylko skończyłem H2, zadzwoniłem do WooKIEgo, żeby mu się wypłakać na ramieniu :evil: .


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Humulus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2004
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 1
Halo 2
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 18, 2005, 16:52:32 pm »
Mam wreszcie Halo 2. Nie grałem długo ale muszę przyznać, że wprowadzenie jest pierwszorzędne. Dzierżenie dwóch giwer naraz nieźle "robi" choć widoczność spada na łeb, na szyję. Skrobnę coś więcej na temat tej szpili jak się w nią zagłębię - czyli nie wcześniej niż po poprawce kolokwium :cry: .
Aha - zaniepokoiła mnie jedna rzecz - wszechobecny chaos. Taktyczne opróżnianie pomieszczeń z Covenantów poszło się kochać...Nie jestem tym faktem zachwycony.
EDIT: Trochę przysiadłem nad tą grą i zaczynam się do niej przekonywać. Fabuła szykuje się bardzo interesująca. Ogromnie cieszą różnorakie smaczki. Jak w czasie misji Arbitra usłyszałem tekst Grunta: "I've got a bad feeling about this" i odpowiedź Elite'a "You've always got a bad feelig about somethin'" to banan automatycznie pojawił się na mojej facjacie. W końcu identyczna wymiana zdań miała miejsce w Halo. Ryłem z tego tekstu jak hiena. No i jeszcze jedno: (Spojler!): Wprawdzie powrót 343 Guilty Sparka był nieunikniony ale bardzo ucieszyłem się z obecności tego psychola w "metalowej skórze". Słowem - jest ciekawie, nawet bardzo.
"Lose yourself in a jungle of ambient sound" - CoLD SToRAGE "Canada"

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Halo 2
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 11, 2005, 19:51:27 pm »
w piatek pograłem troche dłużej (1,5-2 h?) w multi i rzeź jest konkretna, tylko cholera, który "mondry chop" w Bungie wpadł na pomysł wsadzenia do multiplayera miecza :mad: Ale i tak gra się przednio :)

pozdro Wooks and Kresq - następnym razem ja wam skopie tyłki :twisted:

Flik

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-04-2005
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
Halo 2
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 11, 2005, 23:04:53 pm »
co do miecza ;) to jesli grasz minimum 2vs2 to dwie osoby z BR maja bardzo duza szanse na sciagniecia przeciwnika. ewentualnie mozna lepe zalozyc... zakladam ze gracie MLG ;)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Halo 2
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 11, 2005, 23:23:04 pm »
właśnie ukończyłem H2 ... i czuję się oszukany przez twórców tej gry ... :/

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Halo 2
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 11, 2005, 23:23:38 pm »
Miecz jest zdecydowanie pomylony. Miazguś, trenuj, trenuj, Kuna trza strzaskać przecież :twisted:  :twisted:

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Halo 2
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 12, 2005, 10:30:33 am »
Cytat: "kun"
właśnie ukończyłem H2 ... i czuję się oszukany przez twórców tej gry ... :/

Zgadza się, pod tym względem kapa kompletna. Końcówka w ogóle nie umywa się do tej z pierwszej części (zabawa w maszynowni Jesiennego Filarka, rajd Warthogiem, hordy powodzian, ja cie kręce ale była jazda).

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Halo 2
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 12, 2005, 12:53:07 pm »
przede wszystkim H2 to wredna kalka z jedynki ... myślałem, że pogram choć trochę na naszej ukochanej ziemi, a tu nic ... i znowu pałętanie się po monotonnych korytarzach ... błeeeeeee

Flik

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-04-2005
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
Halo 2
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 12, 2005, 13:44:38 pm »
kalka :/
przeciez calutki system zostal dosc mocno przemodelowany. fizyka tez zostala zmieniona (imo granaty poczatkow strasznie glupio lataja ale mozna sie przestawic). pozatym h2 to glownie multi na livie a pprzynajmniej dla mnie singiel byl tylko po to aby zapoznac sie z bronmi oraz "nowym" celowaniem.