Autor Wątek: Resident Evil 6  (Przeczytany 40698 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Resident Evil 6
« Odpowiedź #240 dnia: Października 08, 2014, 13:05:33 pm »
Jedna z tych pozycji w mojej kolekcji, której nie ukończyłem. Cóż za pasztet binarny. Pal sześć, że poszła seria w stronę akcji. Tak już jest od lat. Ale oferując graczowi strzelaninę, w której notorycznie amunicji brakuje, to jakiś śmiech na sami. Graficznie to binarna paćka. Całość prezentuje się mocno średnio, do tego .... nic niemal nie widać. Serii potrzebny jest restart - koniecznie.
Gra sie nadaje jedynie na coopa kanapowego. A co do braku amunicji to kup skilla za 3500pkt który zwiększa drop itemów i przestaje to być problemem. Mi sie w gierke super ciupie i przeszedłem tak z Xellem połowę gry już. Ok zarzuty są słuszne że to strzelanka bardziej, ale klimat ma całkiem spoko :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Resident Evil 6
« Odpowiedź #241 dnia: Października 08, 2014, 13:41:02 pm »
W kampanie Leona grało mi się całkiem nieźle w coopie. Ale już na przykład kampania Chrisa, to porażka totalna. RE5 był znacznie bardziej udany.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Resident Evil 6
« Odpowiedź #242 dnia: Października 08, 2014, 13:51:19 pm »
Przeszedłem tylko scenariusz Leona, reszty już nie (uwaga słowo klucz ahead) wymęczyłem.  :roll:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Resident Evil 6
« Odpowiedź #243 dnia: Października 08, 2014, 14:26:58 pm »
Ktoś chętny do pogrania w co-opa ?
Ja najwcześniej w poniedziałek dam radę.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 555
  • Reputacja: 251
Odp: Resident Evil 6
« Odpowiedź #244 dnia: Października 08, 2014, 15:24:07 pm »
Jedna z tych pozycji w mojej kolekcji, której nie ukończyłem. Cóż za pasztet binarny. Pal sześć, że poszła seria w stronę akcji. Tak już jest od lat. Ale oferując graczowi strzelaninę, w której notorycznie amunicji brakuje, to jakiś śmiech na sami. Graficznie to binarna paćka. Całość prezentuje się mocno średnio, do tego .... nic niemal nie widać. Serii potrzebny jest restart - koniecznie.
Gra sie nadaje jedynie na coopa kanapowego. A co do braku amunicji to kup skilla za 3500pkt który zwiększa drop itemów i przestaje to być problemem. Mi sie w gierke super ciupie i przeszedłem tak z Xellem połowę gry już. Ok zarzuty są słuszne że to strzelanka bardziej, ale klimat ma całkiem spoko :)

Pograłem chwilę u Xella na PC Master race z dropami i ładną grafiką i baaardzo fajnie sie gra. Z przyjemnością ogram :)

Ach te forumowe przyjaźnie, romanse, rozstania i powroty  :roll:

W kampanie Leona grało mi się całkiem nieźle w coopie. Ale już na przykład kampania Chrisa, to porażka totalna. RE5 był znacznie bardziej udany.
Liczą na to, że wraz z kolejną pełnoprawną kontynuacją, wrócą do formy. Opcjonalnie niech zatrudnią Hideo i tego od Fauna  :grin:

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Resident Evil 6
« Odpowiedź #245 dnia: Października 09, 2014, 09:57:30 am »
Ach te forumowe przyjaźnie, romanse, rozstania i powroty  :roll:

A żebyś wiedział!