Autor Wątek: Wasze oceny gier  (Przeczytany 296808 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1040 dnia: Lutego 09, 2016, 13:55:07 pm »
Natomiast co do stylizacji to umożliwiło im to spore przycinanie w chu**, bo w niektórych scenach jak nie chciało im się robić pełnej panoramy z obiektów 3d, wklejali po prostu w tło płaski obraz panoramy wykonanej farbkami olejnymi, który pewnie ich zdaniem dzięki stylizacji miał pasować, ale jednak ewidentnie postacie na pierwszym planie od niego odstawały.

Ja wolę coś takiego,:


niż:


Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1041 dnia: Lutego 16, 2016, 15:07:04 pm »
Forza 6

4/10

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1042 dnia: Lutego 19, 2016, 11:39:15 am »
Ori and the Blind Forest

Ori, to tytułowy bohater, duszek lasu, który razem ze swoim opiekunem Naru wiedzie sielankowe życie w lesie. Niestety piękne czas kończą się, kiedy ptak Kuro ( wielkości bloku ) kradnie z niewiadomych przyczyn esencję życia ze świętego drzewa. I od tego zaczyna się przygoda, więcej nie ma sensu pisać, ponieważ początek fabularny jest świetnie wykonany i warto samemu to sprawdzić. Pod koniec przygody dowiemy się, dlaczego Kuro zrobił to co robi, więc nie jest to historia, gdzie wszystkiego musimy domyślić się samemu.


Ori to kolejny platformer 2D, czyli gry, które lubię kupować, ale nigdy nie kończę. Z Ori było inaczej, w tej grze czuć, że twórcy starali się zrobić wszystko perfekcyjnie. Gra powstała na zasadzie open world, biegamy po świecie, pokonując kolejne przeszkody i przeciwników, ale zawsze będzie można wrócić do tych samych lokacji, zwłaszcza kiedy postać zdobędzie więcej doświadczenia i nauczy się nowych umiejętności. To drugie jest bardzo potrzebne, ponieważ bez pewnych możliwości, niektóre znajdźki są nieosiągalne na początku gry i trzeba po nie wracać. Biegania jest sporo, na szczęście biegamy głównie z własnych chęci i osiągnięć, nie jest to potrzebne do ukończenia gry. Sama nawigacja po świecie to standard, czyli głównie skaczemy, z czasem zdobywamy kolejne umiejętności jak podwójny ( a nawet potrójny ) skok, możliwość wspinania się po ścianach, czy też użycie pióra ptaka jako spadochronu. Umiejętności jest sporo i każdy jest bardzo dobrze przygotowany. Pod koniec trzeba umiejętnie używać każdej, aby perfekcyjnie przechodzić etapy. Co do perfekcyjności, gra ma osiągnięcie za brak zgonu przez całą grę, jak sprawdziłem statystyki, zginąłem 328 razy  :lol:  O dziwo nie miałem frustracji i to jest niesamowite, zwłaszcza dlatego, że odrodzenie działa od razu, czekamy może sekundę i gramy dalej. Co do odrodzeń, to gra jest pod tym względem surowa, to od nas zależy gdzie powstanie checkpoint używając do tego punkt many, jeżeli brakuje nam energii, to po prostu punkt kontrolny nie powstanie, dlatego szczególnie na początku, warto oszczędzać manę, później jak już postać się rozwinie, nie ma aż takich problemów.

 

Jak pisałem, Ori może się rozwijać, pierwsze to dodatkowe umiejętności, które znajdziemy po drodze, a drugie to ulepszenia za doświadczenie, a te zdobywa się zabijając potwory po drodze i poprzez znalezienie punktów umiejętności w świecie ( ulepszamy znaleziony wcześniej podwójny skok, czy oddychanie pod wodą bez limitów ). Do tego można jeszcze znaleźć źródła życia i many, co zwiększa nam punkty witalności i energii.

 

To na czym Ori mocno stoi to oprawa, jest fenomenalna, kompletnie nie mam do czego się przyczepić. Las wygląda magicznie, pięknie, baśniowo, do tego animacja bohatera, który idealnie pasuje do całego tego świata. ( moment z wodą wypełniającą drzewo, o ja cię pier  :o :o :o :o) Dodajmy do tego muzykę, która idealnie pasuje do całej otoczki. Jest jedna rzecz, która może denerwować, główny lektor. Jest trochę irytujący, na szczęście gada mało  :) Jeżeli mam się do czegoś jeszcze przyczepić, to do wyglądu przeciwników, ot jakieś żaby, ptaki i gluty, przeszkadzać nie przeszkadzają, ale wydaje mi się, że mogli trochę lepiej się postarać.






Ori to niesamowita gra, często się ginie, co nie frustruje, wiemy, że pewne etapy trzeba zgrać co do sekundy i satysfakcja jest ogromna z przejścia gry. Postać to nie tylko skok i podwójny skok, ale i inne umiejętności, które trzeba wykorzystywać podczas pokonywania kolejnych etapów, do tego piękna grafika i cudowny klimat, dla mnie to gra perfekcyjna, nie znajduję minusów, no może te minimalny jak przeciwnicy i lektor. Polecam i jeszcze raz polecam, wspaniała gra.

Od dzisiaj pozostaję tylko na jednej ocenie, czyli głównej, ale zrobię jeszcze wyjątek za oprawę.

Grafika - 6/6



Ogólna ocena 6-/6



« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2016, 11:50:12 am wysłana przez Moldar »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1043 dnia: Lutego 19, 2016, 12:09:18 pm »
Trochę brzydszy Rayman z komórek 6/6 za grafikę  :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1044 dnia: Lutego 19, 2016, 12:25:23 pm »
Chyba to żonie muszę kupić ^^

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1045 dnia: Lutego 19, 2016, 12:59:35 pm »
Trochę brzydszy Rayman z komórek 6/6 za grafikę  :lol:
A czemu nie? Wygląda pięknie, nie widzę minusów.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 083
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1046 dnia: Lutego 19, 2016, 13:48:41 pm »


Grafika - 6/6



Nie no bez jaj  ;)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1047 dnia: Lutego 19, 2016, 13:54:08 pm »
Coś więcej?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 083
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1048 dnia: Lutego 19, 2016, 14:05:39 pm »
Przecież to jest zwykła platformówa 2d z masą rozbłysków i kolorów.
Zaawansowanych tekstur, mega ilości polygonów w gierach tego typu nie można zobaczyć z uwagi na typową kamerę.

Takowe gry jak dla mnie mogą dostać max 4/6 czy 8/10, ale ani grama więcej bo na to nigdy nie będą zasługiwać ;)


Jak ta ocena wygląda przy takim Orderze, który dostał u Ciebie chyba 5/6?

Co najmniej dziwnie i niesprawiedliwie :roll:


Dark Souls 2

Grafika: 8-


Na początku oprócz Majuli to lokacje nie robiły wrażenia np. taka Twierdza ze strukturą budowy przypominającą gry z PSXa wręcz odstraszała i odechciewało mi się grać w tym etapie, jednak im dalej to lepiej a szczytem pięknych widoków jest kraina smoków oraz widoczki w drugim dlc. Wykonanie postaci to jak mówiłem wcześniej poziom PS2, jedyne co postać zdobi to zbroja, które potrafi się nawet niszczyć hehe. Teksturki gorsze niż w jedynce, na plus oświetlenie podczas używania pochodni, ogień oraz fajnie ugniatający się piasek, śnieg, gdzie nawet w Bloodbornie tego nie ma a śnieg w pewnej lokacji jednak się pojawia. Design przeciwników daje radę i trzyma poziom chociaż nie zawsze np. typki w lesie, ba z niektórych bossów można się nawet pośmiać np. pierwszy boss czy pewna żaba :lol:. Animacje na X360 chodzi bardzo płynnie w 30-40 klatkach.


Dźwięk: 8

W jedynce było lepiej, ale tutaj też wszystko trzyma bardzo dobry poziom. Na plus kobiece przyśpiewki oraz pewne utwory podczas starć z bossami.


Grywalność: 8

Giera nie wciąga aż tak jak BB czy DS 1. Sam początek wręcz rozczarowuje totalnie, nawet klimatem np. walka z drwalami w lesie :lol:.
Jednak podobnie jak z grafiką im dalej to też klimatycznie i grywalnościowo lepiej i po przeklętej twierdzy budzi się ta giera do życia. Walki z bossami trzymają wysoki poziom a niektóre z nich są bardzo wymagające np. Fume Knight oraz to zaletą już nie jest irytująca walka z np. Ancient Dragon. Ogólnie nie ma co na giere za bardzo narzekać bo nawet po dużej ilości porażkach ma się ochotę dalej w to grać. Jednak wady są i to sporo.

Wady:
- mega słaby początek
- irytująca przeprawa przez Kapliczke Amany mowa o postaci do walki w zwarciu bez łuku i magii oraz pewna droga przez śnieżycę do bossa, ogniska przed bossem oczywiście brak
- czasochłonna i mega irytująca walka z Ancient Dragon gdzie jest się na jeden strzał a ognisko daleko :lol:
- budowa niektórych levele np. taka Twierdz to najgorsza lokacja ze wszystkich Soulsów, konstrukcja, wiadomo gry z PSXa
- kilku bossów z obstawą jako sztuczne utrudnianie gry
- brak wstawek przed bossami z dlc
- praktycznie brak końcówki po zebraniu 3 koron
- znikający przeciwnicy po iluś tam powtórzeniach, wiadomo łatwiejsza będzie droga no, ale już o farmieniu zapomnij
- drwale w lesie nie pasują całkowicie do klimatu gry, co to ma być?
- mimo wszystko ogniska, fakt jest ich teraz więcej i to plus, bo konstrukcja leveli jest tak w podstawce a nie inna, jednak wolałbym mniej tego a lepsze skróty, bo i tak czasami do bossa daleka droga
- sztuczne podnoszenie poziomu trudności spadającym paskiem do połowy
- nierównomierna trudność zależna od charakteru postaci np. przeprawa przez bossów takim magiem to w większości lamerstwo i poziom max normal zwłaszcza w tej części a takim chłopkiem co jest nastawiony na walkę w zwarciu, to z niektórymi bossami potrafi być tak ze 2,3 razy trudniej np. ostatni boss, Ancient Dragon i hmm jeszcze z 50% innych ;)
- multum podobnych broni, strojów w ekwipunku i wszechobecny chaos, po co tyle tego?
- skopane hit boxy względem pierwszej części
- zbicia tarczą również



Ogólnie: 8

Bardzo dobra gra jednak gorsza od DS 1 i BB.

Aktualny ranking:

1. DS 1             8+
2. BB                8+
3. DS 2             8


Do ogrania został jeszcze Demon's Souls i dodatek do BB.
Jak to zrobię to wszystko będzie jasne co najlepsze.



Nie chce pisać dwóch postów jeden pod drugim dlatego edytuje ten.



Far Cry Primal

Grafika: 9-

Jeden z ładniejszych tytułów tej generacji, wygląda minimalnie lepiej niż FC 4, chodzi bardzo płynnie w stabilnych 30 klatkach i 1080p na PS4. Obraz jest mega ostry, teksturki bardzo dobre, oświetlenie to samo. Widoki, pory doby, cała fauna i flora rewelacja. Wizualia są zarąbiste, wystarczy tylko dobrze ustawić sobie tv i można podziwiać kunszt programistów, którzy w odróżnieniu od tych z assasyna nie rozczarowują. Na minus woda, która nadal wygląda tak samo jak w FC 4, czyli słabo oraz brak deszczu i niestety, ale kopia mapy z FC4. Mimo, że dużo na niej pozmieniali, to jednak pewne podobieństwa są i na bank zobaczą je osoby, które niedawno grały w FC 4.


Dźwięk: 8-

Za odgłosy przyrody, na nowo stworzony język oraz nutę przy końcu, taka nota się należy.



Grywalność: 7+

Jest fajnie i klimatycznie, ale FC 4 bardziej wciągał. Łuk, maczugi, proce i dzidy nie zastąpią niestety broni palnej. Jest dobrze, ale na dłuższą chwile może nudzić. Misje główne to też żadna rewelacja w poprzedniczce były lepsze. Fabuła na domiar złego niestety, ale też jest wyraźnie, krótsza. Fajny patent jest z polowaniem na pewną legendarną zwierzynę gdzie wpierw śledzimy, coś ala W3, by później ją dorwać i dokonać mordu. Wydawanie poleceń poskromionej zwierzynie także jest poprawne i sprawia, że gameplay się zmienia na coś ala pies i BB w Metalu 5. Reszta to wiadomo, rozbudowa wioski, ekwipunku, umiejętności i masa zbieractwa.


Wady:
- fabuła i jej długość
- nie wciąga tak jak poprzedniczka
- skopiowana mapa z FC 4
- mało ciekawych misji w kampanii
- brak epickości
- mało różnorodnych wstawek filmowych, większość to w chatach danej osoby przed zadaniem


Ogólnie: 7


Dobra giera, ale nic poza tym.



« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2016, 16:46:54 pm wysłana przez Kyokushinman »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1049 dnia: Lutego 19, 2016, 14:31:07 pm »
No i tu jest problem, nie traktuje Ordera i Ori na równi, to całkowicie inne gry. Błędem jest to w ogóle porównywać.

Jest wiele gier 2D, ale żadna nie wygląda jak Ori.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1050 dnia: Lutego 19, 2016, 14:57:32 pm »
Przecież to jest zwykła platformówa 2d z masą rozbłysków i kolorów.
Zaawansowanych tekstur, mega ilości polygonów w gierach tego typu nie można zobaczyć z uwagi na typową kamerę.

Takowe gry jak dla mnie mogą dostać max 4/6 czy 8/10, ale ani grama więcej bo na to nigdy nie będą zasługiwać ;)


Jak ta ocena wygląda przy takim Orderze, który dostał u Ciebie chyba 5/6?

Co najmniej dziwnie i niesprawiedliwie :roll:

Porównywać grafikę w platformówce 2D i strzelance TPP, to jak zestawiać obraz i rzeźbę

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 083
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1051 dnia: Marca 18, 2016, 16:45:54 pm »
Demon's Souls


Grafika: 7+

Technicznie nie powala, ale z resztą żadna giera z Soulsow tego nie robi. Jednak design świata rozp**rdala, każdy z 5 zawartych w grze światów jest całkowicie inny. Różnorodność scenerii zmiata Bloodborne w przedbiegach ;). Mamy fortece, wielką górę, w której jest kopalnia z jaskiniami, wieżę ala duże wiezienie, nadbrzeże z pseudo burzą oraz najlepiej wykonane pod względem artyzmu bagno w historii gier wideo :o. Giera chodzi w miarę płynnie a jak zwalnia to w dziwnych momentach, akurat w takich, w których nie powinna.


Dźwięk: 9-

Ja tutaj nie będę nic pisał a wrzucę tylko te o to utwory. Masakrator.
















Grywalność: 9-

Poezja.
Giera wciąg jak bagno. A ów etap tak podnosi napięcie, że masakra. Kto grał wie o czym mówię ;). Dobrze, że chociaż boss na końcu łatwy hehe. Sami szefowie zdecydowanie są najbardziej różnorodni ze wszystkich gier serii i walki z nimi także. Skróty działają perfekcyjnie, no poza tym wyżej. Więcej nie pisze bo aby miód w pełni poczuć to trzeba go samemu skonsumować ;)


Wady:
- podobnie jak BB trochę z krótka
- wolne wchodzenie i schodzenie po drabinie hehe

Ogólnie: 8+

Perła poprzedniej generacji i oczywiście jedna z najlepszych gier. Kto jest fanem a nie grał bo nie ma np. już PS3 to niech sobie chociaż pożyczy tym bardziej, że o dobre giery na aktualnej generacji ciężko.


Ranking serii:

1. Demon's Souls              8+
2. Dark Souls 1 + DLC       8+
3. Bloodborne                    8+
4. Dark Souls 2 + DLC       8



Jeszcze zostało ograć DLC do BB  i wszystko stanie się jasne co najlepsze :)


« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2016, 16:49:26 pm wysłana przez Kyokushinman »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1052 dnia: Kwietnia 10, 2016, 14:47:45 pm »
Quantum Break

Gra przybyła długą drogę abym się nią zainteresował. Remedy znane jest z genialnego Maxa Payne'a, ale i mniej udanego Alana Wake'a. Historia to ich główne skrzypce i w QB zrobili wszystko co mogą, aby to pokazać. Pierwsze materiały podeszły mi średnio, walka na super moce wyglądała specyficznie, ale też za bardzo grą się nie interesowałem i nie wiedziałem o co dokładnie chodzi. Jednak zaryzykowałem i nie zawiodłem się.



Jack Joyce to główny bohater tej gry, brat genialnego Williama i przyjaciel Paula, gdzie ten drugi z pomocą Jacka odpala wehikuł czasu i.... staje się tym złym. Historia trochę jak z Half Life, nieudany eksperyment i eksterminacja świadków. Za dużo lepiej nie mówić, może ktoś kiedyś zagra. Oczywiście warte odnotowania jest to, że główny bohater otrzymał moce i zatrzymanie/zakrzywianie się czasu nie robi na nim wrażenia. Dodam, że fabuła bardzo dobrze się zazębia, a to nawet wyczyn, biorąc pod uwagę tematykę. A jest co opowiadać, QB to nie tylko strzelanka, co więcej, ma się wrażenie, że strzelanie to dodatek to opowiadanej historii. Mamy tony rzeczy do przeczytania, co mnie osobiście szybko znudziło, ale ponoć jest tam mnóstwo smaczków w grze. Do tego sporo sekcji gdzie głównie chodzimy i poznajemy historię, a kończąc na serialu. Mamy 4 odcinki, po każdym akcie wczytuje się jeden, który trwa około 30 minut. Co ciekawe warto grę przejść dwa razy, bo pod koniec każdego aktu, możemy dokonać wyboru, który ma delikatne wpływy na dalszą historię, ale na nic konkretnego nie ma co liczyć, to i tak miłe posunięcie i warto przejść grę 2 razy.

Czy serial to dobry pomysł ? Osobiście jestem miłośnikiem wstawek z prawdziwymi aktorami jak w C&C, więc byłem ciekaw jak to wypadnie w QB. Serial opowiada historie głównie postaci drugoplanowych, więc nawet przerywając go, wiele nie tracimy, ale jak obejrzymy do końca, po prostu mocniej poznamy postacie, które spotykamy. Źle to nie wypadło, ale wolałbym go częściej w częściach 10-minutowych, bo on po prostu wybija z rytmu. Do tego nie jestem wielkim fanem głównego bohatera, jest po prostu nijaki.



Tj. pisałem, gra nie do końca jest nastawiona na gunplay, bo czasem miałem wrażenie, że jest go za mało. Za mało dlatego, bo wypada po prostu świetnie. Nie można tutaj siedzieć w miejscu, gra wymaga aby być ciągle w ruchu i kombinować mocami. A mocy trochę jest, ciężko mi je nazywać, ale jeden to taki bąbel, w którym następuję zatrzymanie czasu, wysyłamy tam trochę żelastwa i jak czas wraca, to przeciwnik, który się w nim znajdował, otrzymuje od razu cały magazynek. Inny bąbel to podobna funkcja, tylko obronna. Mamy także możliwość szybkich uników, czy spowolnienia czasu ( w trakcie którego, nie możemy używać broni, raczej do ucieczek i zabijania wrogów na jeden cios ). Jest także możliwość widzenia przeciwników, na początku myślałem, że to głupie jak w TLOU, ale w grze tyle się dzieje, wszystko lata dookoła, że bez tego czasem ciężko kogokolwiek dostrzec. Jak pisałem, gunplay jest genialny, coś w końcu świeżego, do zwykłego press x to cover, tutaj nawet nie ma czegoś takiego, postać chowa się i kuca automatycznie, co w teorii brzmi dziwnie, a w praktyce sprawdza się bardzo dobrze. Do tego gra nie ma problemu jak w np. Uncharted, gdzie często mówiłem do siebie "ehh, kolejna fala wrogów ", w QB nie ma takiej sytuacji, bardzo dobrze wyważyli liczbę wrogów i ani razu nie miałem takiej sytuacji, że przesadzili z falami wrogów. W grze mamy dwa rodzaje przeciwników, normalną ochronę i tych "elitarnych", na których zatrzymanie czasu nie działa, mają specjalne pancerze, które dają im taki przywilej. Czasami dochodzi do świetnych sytuacji, kiedy walczę z ochroną, gdzieś w połowie wymiany ognia dochodzi do zatrzymania czasu i wbiegają ci drudzy, gdzie po zabiciu ich znowu czas wraca do normalności i kończę walkę z ochroną. BAJKA !!!





Na arenach nie podobają mi się porozrzucane beczki, jakieś to takie proste z dawnych lat i plecaki z amunicją, takie dziwne ułatwienia, które nie do końca mi podeszły, ale beczki mają też inną fajną rolę, ale o tym później.

Inny typ rozgrywki to exploring, czasami mam wrażenie, że przesadzony, bo prócz dojścia z A do B nie ma on większego celu. W takim TLOU każdy moment zwiedzania był świetny, a to dlatego, że szukało się choćby jednej sztuki amunicji, czy bandażu, był konkretny cel. Tutaj tak nie ma ( ale za to tony znajdziek i czytania jak w Baldurs Gate ), ale Remedy i tak nie dało mi się nudzić. Rozpieprz z czasem jest tak konkretny, że wymiękałem już przy niektórych scenach, przebijający ściany pociąg, akcja na moście, gdzie po lewitującym w powietrzu tirze trzeba przejść na drugą stronę. Znowu to napiszę. BAJKA!!



No i najciekawsze, czyli oprawa A/V. Nie jestem miłośnikiem ziarna, ale w ten sposób, 4xMSAA i dodanie blura, zamaskowali 720p. No i najważniejsze, czy to przeszkadza ? Na początku z pewnością było dziwnie, ale później ? To co się dzieje na arenach, to orgia dla oczu, wszystko lata dookoła, ciągłe efekty z zakrzywianiem czasu, wybuchające beczki, które przez zatrzymanie czasu wracają do stanu pierwotnego, oświetlenie i jeszcze raz fizyka, fizyka i fizyka. Gra przez ogrom efektów i ogólnego rozpierdolu, szybko staje się "nieczytelna", ale w pozytywnym znaczeniu i to całe naznaczanie przeciwników doskonale się sprawdza w takich momentach. Odgłosy walk jak i muzyka to znowu - BAJKA !! Generalnie dźwięk sporo daje tej grze, ja się mocno zakochałem w tym co słyszałem w słuchawkach.

Podsumowując, gra mi się bardzo spodobała, naprawdę mocne uderzenie na początek roku i miłe zaskoczenie, zwłaszcza, że nie byłem do końca przekonany. Nie do końca wszystko zagrało, czasem za dużo chodzenia i za mało strzelania, jakoś tak nie do końca jest to wyważone. Serial, który odrywa od grania, nieszczęsne 720p i chciałbym aby jednak gra była ciut dłuższa ( na szczęście są te wyboru, to zagram ponownie ). Ale na plus cała reszta, niezła fabuła, świetny gunplay, ciekawe areny i ten cholerny brak fal wrogów, który irytuje w innych grach.


Z oceną mam duży problem, ale ostatnio staram się w miarę sprawiedliwie oceniać gry, QB to bardzo dobra produkcja, która dostanie oceną dobrą z plusem i znaczek " Moldar Poleca :P ". Jakby gra miała rozdzielczość z cutscenek, to 5-, a tak pozostaje:


4+ 







LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1053 dnia: Czerwca 18, 2016, 23:52:27 pm »
Gone Home
Sony wrzuciło ten symulator chodzenia do Plusa więc spróbowałem w przerwie od MAD MAXA. Cóż mogę powiedzieć. Gra na niecałą godzinę. Zaczyna się nieszczególnie, ale im dalej w las tym ciekawiej. Koniec końców gra dla dziewczyn. Historia ciekawa, ale przewidywalna.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Generalnie do ogrania jak ktoś naprawdę się nudzi. Jako przerywnik od hardcoreowych gier to jak najbardziej, nic poza tym.

Ukanio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-11-2013
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 12
  • Piszę prawdę
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1054 dnia: Września 10, 2016, 17:52:06 pm »
Ocena Kyo.
 
Uncharted 4
 
Grafika: 8 (technicznie coś koło 9 a 9+, ale obraz zabił grafike :evil:)
 
+ wykonanie twarzy, powiedzmy nr.2 tej generacji za Until Dawn
+ ogromna ilość detali, chapter 14 :o
+ jakość tekstur, gdzienigdzie ich jakosć to 9+ a nawet blisko 10-
+ fizyka
+ animacja postaci
+ widoki
+ wybuchy
+ mgła
+ rozległe otoczenie
+ błoto
+ roślinność i jej animacja = nowy poziom w grach :o
 
 
 
- OBRAZ :twisted: xD :cry: :cry_anim:(Dla porównania jego jakość U4 1/10 vs Metal 5 10/10 ;)) wygląda jak coś pomiędzy 600p a 720p a w nim główni przedstawiciele: Paćka, Smużenie, Okropne Ziarno :mad:(główny winowajca) nałożony na wszystko i wszędzie :wall_bash: Batman przy tym to pikuś bo ma tylko jedno z nich ;)
- kiepskie cienie
- postać główna podczas celowanie to paćka pozbawiona całkowitej ostrości. Ja rozumie, że głębia ostrości hehe no, ale bez przesady :evil:
- gorsze wykonanie postacie w gameplayu niż na scenkach real time (to widać). A brak obracania kamerą na wstawkach w foto to tylko potwierdza ;)
- brak możliwości polepszenia ostrości i likwidacji cholernego ziarna w grze :evil:. Ostrość patrząc na tryb foto mamy w grze właściwej na -100 a ziarno pomimo tego, że jest na 0 to bez możliwości jego korekty nawet na foto do -100. Paranoja.
 - woda gorsza niż w U3, nie wszędzie, ale w takim chapterze 12 to widać
- statyczne morze w Szkocji podczas rozpoczęcia etapu
- światło latarki dużo gorsze niż w TLOUR
- deszcz też bez rewelacji
 
Na starszych braviach Model 40W5500 (drugie przejście gry) z dobrym procesorem, który znacznie polepsza płynność i pozbywa się cholernego smużenia (dzienne etapy mocno nasłonecznione), ziarno też nie jest aż tak widoczne, ekran mniejszy i lcd to grafika na 9-. Na nowych 50W829 (pierwsze przejście gry) które pragną aby wykorzystać ich potencjał grafa 7 :cry_anim:. Za dużo niedoskonałości w obrazie jest widocznych aby dać wyżej, praktycznie nie da się grać.
Więc średnia nie może być inna niż 8.
 
Jak PS4Pro otrzyma aktualizację w której otrzymamy 60klatek (min. zlikwiduje to smużenie na nowych Braviach) i nastąpi całkowita likwidacja ziarna oraz polepszona zostanie ostrość, wówczas wizualnie 9+ można będzie wystawić. Na domiar złego ND zachwalało jak to oni zrobią lepsza grafike niż trailer z muchą hehe chyba w swoich marzeniach :fake-smile:. Tam z miejsca można było 10 wystawić a w grze właściwej do tego poziomu jednak odległość spora. W grze zabrakło też śnieżycy i zasp z prawdziwego zdarzenia oraz ulewy w dżungli podczas akcji, strzelania co sprawiłoby, że giera jeszcze bardziej nabrałaby atrakcyjności wizualnej. No ale PS4 od tego natłoku wrażeń mogłoby się spalić, ponieważ konsola podczas tej gry nawet teraz zbyt podejrzanie chodzi.
 
 
Dźwięk: 8
 
+ fajna muzyczka podczas strzelania
+ odgłosy wybuchów
 
 
Grywalność: 8
 
+ kapitalne strzelanie
+ dobre skradanie
+ w miarę fabuła
+ widowiskowość (szkoda tylko, że tego strasznie mało jak na Uncharted)
+ poziom hard i crushing znacznie podnoszą grywalność, od razu proponuje grać na hard bo na normal to nuda i zero wyzwań. Na tym ostatnim trochę się męczyłem w 13 (skradanie pełną gębą) a w 20 chyba zeszło jakieś 2-3h, aby go zaliczyć musiałem własną strategie stworzyć :dance: . Żadne etapy w poprzednich częściach na crushing nie były tak wymagające jak ten 20 w U4. Super sprawa szkoda, że takich akcji było za mało w grze.
 + odpowiednia liczba zagadek
+ walka wręcz wreszcie robi i sprawia przyjemność, głównie dlatego, że dużo jest animacji.
 



- gra za wolno się rozkręca, chociaż jest lepiej niż w trójce to jednak wypada ponarzekać. W paru chapterach (np.12, 16) praktycznie spałem a za drugim razem już mnie denerwowały bo sztucznie wydłużają rozgrywkę min. trzeba poczekać aby coś się wydarzyło np. kompan się odezwał itd.
- za dużo nudnego skakania, przesuwnie skrzyń (przesadzili z tym na całego, ileż można :wtf:)
- ostatni boss, o ile jest to fajna postać w fabule to jednak walka z nim to wielkie rozczarowanie
- za mało epickości jak na Uncharted a za dużo TLOU, ktoś tam chyba w NG zapomniał z czego słynie ta seria lub je pomylił.
- tzw. dwie ścieżki, odnogi na drodze, które powodują wybór u graczy lubiących zwiedzanie zakamarków tzn. wejdę sobie w nieodkryte miejsce czy pchnę fabułę do przodu i będę musiał wczytać zapis na nowo? :roll:
 
 
Ocena ogólna: 8+
 
Gra jest bardzo fajna to nie Order ;) , bawiłem się świetnie głównie podczas akcji na wyższych poziomach, ale do poziomu mega hita jakim był Uncharted 2 to jednak jej wyraźnie brakuje. Ciekawe co tam w dlc wymyślą, no ale co by to było to i tak oceny nie podniesie a co najwyżej wzmocni już wystawioną.
 
 
Ranking gier generacji:                                            Ranking serii:
                                           
1. MGS 5 TPP+GZ          8+                                          1. Uncharted 2                                            9   
2. BloodBorne+DLC        8+                                          2. Uncharted 4                                           8+
3. Dark Souls 3              8+                                          3. Uncharted 1                                            8+
4. Uncharted 4               8+                                          4. Uncharted 3                                           8
5. Far Cry 4                    8                                            5. Uncharted Golden Abyss                        8

« Ostatnia zmiana: Września 10, 2016, 18:17:55 pm wysłana przez Ukanio »

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1055 dnia: Września 10, 2016, 17:55:12 pm »
 :shifty:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1056 dnia: Września 10, 2016, 18:45:17 pm »
Dobrze jest się dowiedzieć, że jakość obrazu nie jest aspektem technicznym.

Ukanio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-11-2013
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 12
  • Piszę prawdę
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1057 dnia: Września 10, 2016, 19:01:24 pm »
Owszem jest, technicznie masz to 1080p ale co z tego.
Lepiej było zrobić 720p bez tego gówna w nim, może nawet 60fps dałoby się wówczas uzyskać ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1058 dnia: Września 10, 2016, 19:44:13 pm »
Zbanuje ktoś w końcu przygłupa za multikonto czy naprawdę wierzycie, że jeden kretyn rozmnożył się przez podział komórki i teraz jest ich dwóch?  :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1059 dnia: Września 10, 2016, 19:53:22 pm »
Tak, sie zrobi.

Ukanio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-11-2013
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 12
  • Piszę prawdę
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1060 dnia: Września 10, 2016, 19:57:40 pm »
Zbanuje ktoś w końcu przygłupa za multikonto czy naprawdę wierzycie, że jeden kretyn rozmnożył się przez podział komórki i teraz jest ich dwóch?  :lol:
Nigdy multi konta chłopaku nie było a że dostałem bana niesłusznie w kwietniu to już inna para kaloszy ;)
Teraz pisze z konta Ukanio bo mi przekazał z tego względu, że on na forum ma wyje**ne.

http://psnprofiles.com/Sajmon85Kyo

http://psnprofiles.com/Ukanio81

Dwie różne osoby a znajomi. Przypadek?

Lepiej Windo mnie odblokuj a nie słuchaj klapa ;)
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2016, 20:02:22 pm wysłana przez Ukanio »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1061 dnia: Września 10, 2016, 20:04:55 pm »

Ukanio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-11-2013
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 12
  • Piszę prawdę
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1062 dnia: Września 10, 2016, 20:09:42 pm »
Doskonale wiemy, że to jest Twój właściwy
http://psnprofiles.com/Juras

Tamtych Jurasów też masz w znajomych? :roll:

Tak przy okazji wyślij mi zaproszenie na psn a pogadamy o ile się nie boisz? ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1063 dnia: Września 10, 2016, 21:08:50 pm »
Tak przy okazji wyślij mi zaproszenie na psn a pogadamy o ile się nie boisz? ;)
Ja mogę. Kiedyś próbowałem to tylko słyszałem Twoje sapanie i dźwieki z TV.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1064 dnia: Września 10, 2016, 21:43:26 pm »
Tak przy okazji wyślij mi zaproszenie na psn a pogadamy o ile się nie boisz? ;)
Ja mogę. Kiedyś próbowałem to tylko słyszałem Twoje sapanie i dźwieki z TV.
ale to nie był zwykły dzwiek. To było robione specjalnie aby zrobic szum/szacunek lub coś takiego. Szkoda ze na strzała wtedy nie był....

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1065 dnia: Września 11, 2016, 03:10:58 am »
Bez przesady z tym 720p

Tutaj zdjęcia z czystego gameplayu











Czy to wygląda jak 720p?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1066 dnia: Września 11, 2016, 12:22:09 pm »
720 nie, chyba że przy zgaszonym świetle, ale 900 jak najbardziej.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 083
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1067 dnia: Października 10, 2016, 13:42:23 pm »
Tam wyżej przy U4 korekta grafy na: 7-


Doom (PS4)
 
 
Grafika: 8+
 
+ ostry i mega płynny obraz = wzór do naśladowania a nie to co tam wyżej gówno rozmazane z piaskiem
+ kolorystyka
+ design lokacji i potworów
 
- średnie tekstury
 
Dźwięk: 8 (wiadomo Mike Gordon także nie może być źle)
 
 
Grywalność: 8
 
+ intensywność akcji
+ fun z gry
+ poziom trudności
+ bossów co prawda mało, ale dają radę
+ klimat
+ charyzmatyczna główna postać, nawet mimo tego, że nic podczas gry nie gada
 
 
- pseudo fabuła
- zbyt mało różnorodnych lokacji
- giera jednak jest za krótka
 

Ogólnie: 8-

 
Dobra gra, przynajmniej przyciąga do konsoli a nie to co większość dzisiejszych tytułów, które od tv wręcz odpychają po 5-20min.





 
 
 


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1068 dnia: Października 10, 2016, 14:08:50 pm »
Akurat gram w dooma i wystawienie doomowi oceny wyższej niż u4 to mógł zrobić tylko ślepiec :lol: Widzę rozrywka będzie po raz kolejny dostarczana mocno.


Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 083
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1069 dnia: Października 10, 2016, 14:19:06 pm »
Sorry Windo, ale dla mnie obraz to priorytet.
A co do jego jakości w u4 kilka osób nawet tutaj ma wątpliwości min. Lem, Juras.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1070 dnia: Października 10, 2016, 14:30:25 pm »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1071 dnia: Października 10, 2016, 14:34:26 pm »
A co do jego jakości w u4 kilka osób nawet tutaj ma wątpliwości min. Lem, Juras.
Dokładnie, stanowcze nie wazelinie. W GeoW4 jest jeszcze gorzej, max 5+ wg skali.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 083
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1072 dnia: Października 17, 2016, 17:25:21 pm »
Oceny gier retro.



Far Cry
 
Grafika: 10-
 
Zdecydowane top tamtych czasów, nawet dzisiaj robi kapitalne wrażenie. Tekstury ostre, szczegółowe, bardzo dobre oświetlenie, super wymodelowane bronie, rozległy obszar, roślinność, woda, ba mało tego nawet na postaciach widać pot. Crytek to jednak profesjonaliści wizualni.
 
 
Dźwięk: 8-
 
 
Grywalność: 8
 
+ klimat
+ rozgrywka
+ fabuła, mimo, że prosta to jednak ciekawa
+ różnorodność misji
 
 
- postać trochę pływa przy strzelaniu
- jazda pojazdami
 
Ogólnie: 8+
 
 
Dla mnie to najlepszy Far Cry.

Ranking:

 
1. Far Cry                            8+
2. Far Cry 4                        8
3. Far Cry 3                        8
4. Far Cry Primal                7
5. Far Cry 2                        ?

 
W FC 2 trzy razy próbowałem, ale pograłem max 1,5 godziny i więcej nie dałem rady. Kumpel cały czas mi dupe tróje abym dał szanse bo klimat Afryki itd. No, ale jakoś nie mogę się przekonać.






Dooma 3 BFG + Resurrection of Evil
 
 
Grafika: 9+ (Jedna z najładniejszych gier tamtych czasów)

+oświetlenie
 
Dźwięk: 7
 
Grywalność: 7
 
+klimat
+szotgun
 
 
- kopiuj wklej lokacje aż do porzygu (ogrywając dodatek myślałem, że już nie dam rade od podobnych pomieszczeń)
- schematyczny gameplay do bólu
 
 
Ogólnie: 7+




Half Life 2 + dwa epizody


Grafika: 9+

+ kapitalna fizyka
+ wykonanie wody
+ tekstura skały w jaskini 2 epizod, jak na tamte czasy moc :o



Dźwięk: 8


Grywalność: 8+



+ postacie (Gordon, Alyx, G-Man)
+ klimat
+ FIZYKA + Gravity Gun
+ ciągłość akcji
+ cliffhanger
+ rozgrywka (widać jak na dłoni na kim większość lepszych gier się wzorowała np. Bioshock (grawitacja), TLOU (wycieczki krajoznawcze hehe)

- głupie npc blokujące drogę
- jazda samochodem


Ogólnie: 9-

Mega gra :)
Wraz z Bioshockiem 1 to najlepszy tytuł FPS jak dla mnie.
Szkoda, że trójka raczej nie wyjdzie :(

« Ostatnia zmiana: Października 17, 2016, 17:30:55 pm wysłana przez Kyokushinman »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1073 dnia: Października 17, 2016, 17:48:21 pm »
Na czym grałeś w Far Cry?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 083
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1074 dnia: Października 17, 2016, 18:40:47 pm »
Na Xbox 360.

Mrocz

  • Gość
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1075 dnia: Października 18, 2016, 09:35:48 am »
Oceny gier retro.



Far Cry
 
Grafika: 10-
 
Zdecydowane top tamtych czasów, nawet dzisiaj robi kapitalne wrażenie. Tekstury ostre, szczegółowe, bardzo dobre oświetlenie, super wymodelowane bronie, rozległy obszar, roślinność, woda, ba mało tego nawet na postaciach widać pot. Crytek to jednak profesjonaliści wizualni.
 
 
Dźwięk: 8-
 
 
Grywalność: 8
 
+ klimat
+ rozgrywka
+ fabuła, mimo, że prosta to jednak ciekawa
+ różnorodność misji
 
 
- postać trochę pływa przy strzelaniu
- jazda pojazdami
 
Ogólnie: 8+
 
 
Dla mnie to najlepszy Far Cry.

Ranking:

 
1. Far Cry                            8+
2. Far Cry 4                        8
3. Far Cry 3                        8
4. Far Cry Primal                7
5. Far Cry 2                        ?

 
W FC 2 trzy razy próbowałem, ale pograłem max 1,5 godziny i więcej nie dałem rady. Kumpel cały czas mi dupe tróje abym dał szanse bo klimat Afryki itd. No, ale jakoś nie mogę się przekonać.






Dooma 3 BFG + Resurrection of Evil
 
 
Grafika: 9+ (Jedna z najładniejszych gier tamtych czasów)

+oświetlenie
 
Dźwięk: 7
 
Grywalność: 7
 
+klimat
+szotgun
 
 
- kopiuj wklej lokacje aż do porzygu (ogrywając dodatek myślałem, że już nie dam rade od podobnych pomieszczeń)
- schematyczny gameplay do bólu
 
 
Ogólnie: 7+




Half Life 2 + dwa epizody


Grafika: 9+

+ kapitalna fizyka
+ wykonanie wody
+ tekstura skały w jaskini 2 epizod, jak na tamte czasy moc :o



Dźwięk: 8


Grywalność: 8+



+ postacie (Gordon, Alyx, G-Man)
+ klimat
+ FIZYKA + Gravity Gun
+ ciągłość akcji
+ cliffhanger
+ rozgrywka (widać jak na dłoni na kim większość lepszych gier się wzorowała np. Bioshock (grawitacja), TLOU (wycieczki krajoznawcze hehe)

- głupie npc blokujące drogę
- jazda samochodem


Ogólnie: 9-

Mega gra :)
Wraz z Bioshockiem 1 to najlepszy tytuł FPS jak dla mnie.
Szkoda, że trójka raczej nie wyjdzie :(



Trochę nie kumam tych ocen grafiki. Dopasowałeś je do czasów kiedy gra wyszła czy jak? Bo nie chce mi się wierzyć, że taki Doom BFG Edition wygląda lepiej niż nowy :P

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 083
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1076 dnia: Października 18, 2016, 09:45:13 am »
Ja oceniam grafike na przestrzenie generacji (wyjątek Dreamcast).
Wyznacznik wizualnej 10 tamtych czasów to Virtua Fighter 4 wersja Naomi 2 (VF4, VF4E na PS2 to wizualne kupy)

Oczywiście nowy Doom graficznie niszczy starego ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1077 dnia: Października 18, 2016, 09:57:57 am »
Oczywiście nowy Doom graficznie niszczy starego

To ten niszczyciel uncharted 4?





Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 083
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1078 dnia: Października 18, 2016, 10:09:16 am »
Tak oczywiście.




Poza tym lepsze średnie tekstury w Doomie niż obraz 1/10 w U4.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wasze oceny gier
« Odpowiedź #1079 dnia: Października 18, 2016, 10:19:25 am »
Ok, jak tak się bawimy to proszę bardzo: