Autor Wątek: Mobile - Temat główny  (Przeczytany 12976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lupi

• PIERESTROJKA
  • Reputacja: 182
  • Pozdrawiam
Odp: Mobile - Temat główny
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 26, 2013, 21:34:55 pm »
Szkoda, że na dłuższą metę nie da się grać w GTA na telefonie.

ubol

• Sekretarz wojewódzki
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 05, 2016, 22:19:30 pm »
Panowie mam dziwny problem z Samsung Galaxy S7, mianowicie jak chce oglądać np. jakieś filmiki z cda, to po chwili odtwarzania zaczyna się buforowanie (chrome), i trzeba odświeżyć stronę. W dodatku ściąganie czegokolwiek że sklepu idzie jak krew z nosa. Sprawdziłem prędkość internetu i takie coś w ogóle nie powinno mieć miejsca. Macie może jakieś sugestie ci z tym fantem zrobić, żeby było jak należy? Miał ktoś podobny problem? Z góry dziękuję.

Edit: zapomniałem dodać, że na tej domyślnej przeglądarce filmiki chodzą normalnie.

windomearl

• Administrator
  • PIERESTROJKA
  • Reputacja: 232
  • You know Carcosa?
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 05, 2016, 23:15:20 pm »
Kupic ajfona :troll:

ubol

• Sekretarz wojewódzki
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 05, 2016, 23:26:18 pm »
Miałem taki zamiar ale wg mnie trochę go zjebali (iPhone 7) i czekam na ten rewelacyjny model, który ma wyjść za rok.

el becetol

• PIERESTROJKA
  • Reputacja: 273
  • Becetuje - tępię głupotę
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 06, 2016, 00:02:34 am »
Edit: zapomniałem dodać, że na tej domyślnej przeglądarce filmiki chodzą normalnie.

W takiej sytuacji sugeruję oglądać filmiki na domyślnej przeglądarce ;)

POK

• Major Hermaszewski
  • Reputacja: 127
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 23, 2016, 16:55:13 pm »
Kimishima says Nintendo is looking to release 2-3 mobile games per year
Also, regarding smartphone titles as one of Nintendo’s three pillars, Kimishima said it would support the console column, and expand their player base. That was the goal of the smartphone titles, and people discussing Switch and saying Nintendo is doing something interesting is favorable for them.

Finally, Kimishima mentioned Nintendo is listening to user input in order to improve Super Mario Run, and that the ratio of paying players is very high.
http://nintendoeverything.com/kimishima-says-nintendo-is-looking-to-release-2-3-mobile-games-per-year-talks-super-mario-run/

Dobrze, że Nintendo chce powoli wypuszczać gry na smartfony. Miejmy też nadzieję, że niskie oceny użytkowników dla SMR ich czegoś nauczą i kolejne gry będą tańsze.
Nintendo Network ID: Pok_pl

POK

• Major Hermaszewski
  • Reputacja: 127
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 15, 2017, 17:50:41 pm »
Rumour: Nintendo Is Working On A Smartphone Legend Of Zelda Game
The Wall Street Journal is reporting that Nintendo is currently developing a smartphone title based on the Legend of Zelda series.

The game is likely to follow Animal Crossing, another evergreen Nintendo franchise which has already been confirmed for smartphones. Nintendo has already published Miitomo, Super Mario Run and Fire Emblem Heroes on iOS and Android.

At a recent investor's Q&A Nintendo boss Tatsumi Kimishima reconfirmed the company's commitment to creating mobile titles, and said that it intends to release two to three new smartphone games before the end of the financial year - March 2018, basically.
http://www.nintendolife.com/news/2017/05/rumour_nintendo_is_working_on_a_smartphone_legend_of_zelda_game
Nintendo Network ID: Pok_pl