Autor Wątek: Forza Horizon  (Przeczytany 101728 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #160 dnia: Października 20, 2012, 11:56:42 am »












Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #161 dnia: Października 20, 2012, 13:40:48 pm »
Kapitalne sa te twoje malowania :>

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #162 dnia: Października 20, 2012, 22:48:26 pm »
Malowania, ale i zdjęcia i ujęcia - rewelacja. Każde kolejne to 10/10 w mojej skali :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #163 dnia: Października 23, 2012, 10:37:31 am »
Moj storefront zostal oficjalnie otwarty, zapraszam na zakupy, pobierac, oceniac i nieczego sobie nie zalowac, wszystko darmocha :D

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #164 dnia: Października 23, 2012, 11:21:12 am »
Moj storefront zostal oficjalnie otwarty, zapraszam na zakupy, pobierac, oceniac i nieczego sobie nie zalowac, wszystko darmocha :D

Do czwartku raczej nic nie ściągnę :P

Gremlin88

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2010
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 13
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #165 dnia: Października 23, 2012, 15:43:10 pm »
Red, mam pytanie: czy zdjęcia z photomode można zapisywać na dysk konsoli czy jest to żydowskie rozwiązanie z poprzednich części gdzie trzeba mieć GOLDa żeby je wgrać najpierw na serwer, a później na kompa ściągnąć?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #166 dnia: Października 24, 2012, 00:44:43 am »
Musisz miec Golda, tak jak to bylo do tej pory.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #167 dnia: Października 25, 2012, 06:12:44 am »
Kimi Raikkonen...












Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #168 dnia: Października 25, 2012, 21:44:59 pm »
Właśnie śmigam sobie w Forzie Horizon :D Kupiłem za żetony które dostałem w VIP edycji Lamborghini Diablo cudownie się nim śmiga :D

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #169 dnia: Października 26, 2012, 00:34:01 am »
100% z gry,zero trybu foto. http://imgur.com/a/FnuBM




























szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #170 dnia: Października 26, 2012, 01:00:07 am »
 :o :o :o
To wygląda obłędnie. Wycisnęli wszystkie soki z Xa!
Aż ściągnę sobie w przyszłym tygodniu demko bo jestem ciekaw jak to w ruchu wygląda.

Grafika przypomina też nieco Alan Wake`a.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #171 dnia: Października 26, 2012, 01:48:50 am »
JA CHCĘ ALANA 2 NA X360 1!!!!!!
360p confirmed! ;

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #172 dnia: Października 26, 2012, 09:28:22 am »
Klasyczny Colin na nowym Focusie ;)














Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #173 dnia: Października 26, 2012, 10:15:58 am »
Rzeczywiscie miejscowki przypominaja Alana.
Jeszcze kilka direct feedow.







Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #174 dnia: Października 26, 2012, 22:31:34 pm »
Faktycznie gram już jakiś czas i gra jest naprawdę przepiękna. Zdecydowanie najpiękniejsza samochodówka tej generacji... Moment jak wjeżdżałem na autostradę o wschodzie słońca w Ferrari 458 Italia po prostu mnie powalił. :D


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #175 dnia: Października 27, 2012, 12:36:03 pm »
Bardzo ładnie, podoba mi się :D

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #176 dnia: Października 27, 2012, 12:48:23 pm »
Może do Świąt uda mi się kupić xboxa, to bym sobie taką forzę sprawił  8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #177 dnia: Października 27, 2012, 16:23:52 pm »
To ma 60 klatek?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #178 dnia: Października 27, 2012, 16:40:45 pm »
Na XO? Chyba żartujesz. Na Twoim budżetowym lapku to będzie i ze 120 fps'ów, jak Horizon zawita na pc.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #179 dnia: Października 27, 2012, 16:45:53 pm »
OD E3 wiadomo bylo ze gra bedzie w 30 fps:)

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #180 dnia: Października 27, 2012, 19:30:06 pm »
OD E3 wiadomo bylo ze gra bedzie w 30 fps:)

Ale stałych jak ja pier**le, gra nawet nie drgnie w najgorszych momentach.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #181 dnia: Października 27, 2012, 20:03:23 pm »
Nie wiem czym się tu podniecać, widoki coś ala NFS HP, tylko tam były ładniejsze. Fury ładniejsze niż w NFS HP ale gorsze niż w GT5(włącznie z wnętrzem). Owszem to bardzo ładna gra, ale bez przesady że mamy tu jakąś nową jakość.  8)

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #182 dnia: Października 27, 2012, 20:09:43 pm »
Nie wiem czym się tu podniecać, widoki coś ala NFS HP, tylko tam były ładniejsze. Fury ładniejsze niż w NFS HP ale gorsze niż w GT5(włącznie z wnętrzem). Owszem to bardzo ładna gra, ale bez przesady że mamy tu jakąś nową jakość.  8)
Ziew.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #183 dnia: Października 27, 2012, 20:12:29 pm »
Nie wiem czym się tu podniecać, widoki coś ala NFS HP, tylko tam były ładniejsze. Fury ładniejsze niż w NFS HP ale gorsze niż w GT5(włącznie z wnętrzem). Owszem to bardzo ładna gra, ale bez przesady że mamy tu jakąś nową jakość.  8)
Ziew.
Czałabanga prawda.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #184 dnia: Października 27, 2012, 20:21:19 pm »
Nie wiem czym się tu podniecać, widoki coś ala NFS HP, tylko tam były ładniejsze. Fury ładniejsze niż w NFS HP ale gorsze niż w GT5(włącznie z wnętrzem). Owszem to bardzo ładna gra, ale bez przesady że mamy tu jakąś nową jakość.  8)
Ziew.
Czałabanga prawda.
A grał Szanowny kolega , czy tak tylko pierdoli dla reguły?

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #185 dnia: Października 27, 2012, 20:34:25 pm »
Nie wiem czym się tu podniecać, widoki coś ala NFS HP, tylko tam były ładniejsze. Fury ładniejsze niż w NFS HP ale gorsze niż w GT5(włącznie z wnętrzem). Owszem to bardzo ładna gra, ale bez przesady że mamy tu jakąś nową jakość.  8)
NFS HP moze i ma ladniejsze widoczki...na PC.
Na konsolach wyglada sporo slabiej...wszystko przez brak AA. Fury gorsze niz premiumy, to nie ulega watpliwosci (ale lepsze niz pozostale 80% :P).
Czepiasz sie poszczegolnych elementow przyrownujac do najjasniejszych punktow innych produkcji zapominajac ze one rowniez maja swoje slabosci jesli chodzi o prezencje.
Ja patrze na caloksztalt - ladne fury, kapitalne krajobrazy, bajeranckie oswietlenie (god raye itp). Horizon zrobil na mnie wieksze wrazenie niz inne konsolowe racery.
Glownie za sprawa swietnego IQ. Gra jest niemal wolna od aliasingu (AAx4+FXAA) a animacja trzyma absolutnie staly poziom +zero teeringu.
Pozatym nikt tutaj ne mowil o zupelnie nowej jakosci xD

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #186 dnia: Października 27, 2012, 20:42:40 pm »
Nie wiem czym się tu podniecać, widoki coś ala NFS HP, tylko tam były ładniejsze. Fury ładniejsze niż w NFS HP ale gorsze niż w GT5(włącznie z wnętrzem). Owszem to bardzo ładna gra, ale bez przesady że mamy tu jakąś nową jakość.  8)
NFS HP moze i ma ladniejsze widoczki...na PC.
Na konsolach wyglada sporo slabiej...wszystko przez brak AA. Fury gorsze niz premiumy, to nie ulega watpliwosci (ale lepsze niz pozostale 80% :P).
Czepiasz sie poszczegolnych elementow przyrownujac do najjasniejszych punktow innych produkcji zapominajac ze one rowniez maja swoje slabosci jesli chodzi o prezencje.
Ja patrze na caloksztalt - ladne fury, kapitalne krajobrazy, bajeranckie oswietlenie (god raye itp). Horizon zrobil na mnie wieksze wrazenie niz inne konsolowe racery.
Glownie za sprawa swietnego IQ. Gra jest niemal wolna od aliasingu (AAx4+F
XAA) a animacja trzyma absolutnie staly poziom +zero teeringu.
Pozatym nikt tutaj ne mowil o zupelnie nowej jakosci xD

Nie czepiam się szczegółów, tylko pewnych elementarnych aspektów grafiki, zresztą powiedziałem że to bardzo ładna gra(jedna z najładniejszych na tej generacji), ale bez achów na miarę Mrocza.
Faktycznie gram już jakiś czas i gra jest naprawdę przepiękna. Zdecydowanie najpiękniejsza samochodówka tej generacji...

el becetol

  • Gość
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #187 dnia: Października 27, 2012, 21:15:59 pm »
Weź Mrocz napisz wreszcie że "najpiękniejsza samochodówka zaraz po GT5" bo inaczej się Unlimited nie odpierdoli  :troll:

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #188 dnia: Października 27, 2012, 21:26:27 pm »
Weź Mrocz napisz wreszcie że "najpiękniejsza samochodówka zaraz po GT5" bo inaczej się Unlimited nie (przestawka dwóch liter)dopierdoli  :troll:

Fixed. :angel:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #189 dnia: Października 27, 2012, 21:29:52 pm »
Unliemu to nie warto nawet odpisywać, bo u niego hejt do Forzy jest od zawsze na zawsze. Już nawet nie podglądając wątku, a jedynie widząc autora w temacie tej gry wiem, w jakim tonie post mnie czeka. Łezka się w oku kręci, bo przypomina to Bobana z najlepszych okresów kosy ps3 vs. xo.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #190 dnia: Października 27, 2012, 21:35:08 pm »
Unliemu to nie warto nawet odpisywać, bo u niego hejt do Forzy jest od zawsze na zawsze. Już nawet nie podglądając wątku, a jedynie widząc autora w temacie tej gry wiem, w jakim tonie post mnie czeka. Łezka się w oku kręci, bo przypomina to Bobana z najlepszych okresów kosy ps3 vs. xo.

Oj nie od zawsze Kert. Za łezkę masz plusa. Dobra koniec off topa.

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #191 dnia: Października 27, 2012, 22:01:07 pm »
Unliemu to nie warto nawet odpisywać, bo u niego hejt do Forzy jest od zawsze na zawsze. Już nawet nie podglądając wątku, a jedynie widząc autora w temacie tej gry wiem, w jakim tonie post mnie czeka. Łezka się w oku kręci, bo przypomina to Bobana z najlepszych okresów kosy ps3 vs. xo.

No właśnie największa tu beka jest, że wcześniej Unlimited miał Hate'a na GT5 :lol: :lol:

I zdania nie zmienie... Już Forza 4 jest ładniejsza od GT5. GT5 może i ma ładne modele samochodów, ale praktycznie tylko to ma ładne + może dwa czy trzy tory ładnie oddane. Mam obie konsole, w obie gry sporo przegrałem i takie mam kurna zdanie :P Żadne pierdolenie o GT5 tu niczego nie zmieni.

Wracając do tematu, na mapie w Horizon jest genialny odcinek połatanego i pogruchotanego asfaltu :D Jak się nim przejechałem to od razu mi się skojarzyło z Polską :D Spróbujcie jakiś hardcorowy samochód na niego zabrać naprawdę ciężko go na tym utrzymać :D (Ja w Diablo musiałem nieźle się spiąć by go utrzymać na tym :D )

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #192 dnia: Października 27, 2012, 22:18:42 pm »
Na GT5P. Mroczku przeinaczasz fakty. :lol: Z technicznego punktu widzenia żaden racer na X360 nie zbliżył się do Gt5. Nawet nie masz możliwości wchodzić w żadne argumenty, bo nie masz czym.  :angel:
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2012, 22:23:23 pm wysłana przez Unlimited »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #193 dnia: Października 27, 2012, 22:29:23 pm »
NFS HP moze i ma ladniejsze widoczki...na PC.
Na konsolach wyglada sporo slabiej...wszystko przez brak AA.

Pierdu, pierdu.

Cytuj
The most interesting parts of our analysis focused us on the game’s use of anti-aliasing - what looked like an additional technique had been included over and above the standard 2xMSAA solution, and the use of an incredibly impressive dynamic lighting system. Both of which were points we wanted to investigate further outside of the night time track we had only access to in the demo. And these are exactly the things we’ll be taking another look at here today, along with another look at performance in the company of the final game.

First of all, just a quick recap. NFS:HP renders in 720p on both platforms with edge smoothing being provided by use of 2xMSAA. Extra smoothing is also present from a currently unknown, custom form of AA, which is used to help reduce sub-pixel aliasing issues on thin strips of geometry and objects that appear far off into the distance.

http://imagequalitymatters.blogspot.com/2010/11/tech-analysis-need-for-speed-hot.html

+

Cytuj
There are some disadvantages to image quality on PC, however. The console versions operate with 2x multi-sampling anti-aliasing, but the PC version omits it entirely and it appears that delving into the GPU control panel and using driver-level anti-aliasing implementations doesn't work for the most part, regardless of your hardware vendor.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-nfs-hot-pursuit-face-off?page=2

Glownie za sprawa swietnego IQ. Gra jest niemal wolna od aliasingu (AAx4+FXAA)

Szkoda, że FXAA bluruje obraz. Były już gry z lepszym image quality.

Mrocz widzę postanowił zostać Xbotem [* ] Trochę dziwne, bo ostatnimi czasy szczury z tonącego pudła uciekały w przeciwnym kierunku.

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #194 dnia: Października 27, 2012, 22:32:39 pm »
Z technicznego punktu widzenia żaden racer na X360 nie zbliżył się do Gt5.

Jakoś mnie to mało obchodzi skoro GT5 po prostu nie zrobiło na mnie takiego wrażenia jak Forza 4 i Horizon? :roll: :roll:

Mrocz widzę postanowił zostać Xbotem [* ] Trochę dziwne, bo ostatnimi czasy szczury z tonącego pudła uciekały w przeciwnym kierunku.

Napisz coś pozytywnego o grze na Xbox'a = jesteś Xbotem... Fajnie. Chyba ktoś zapomniał, że dalej jaram się God Of War i Uncharted i hejtuje Kinecta, ale co tam... Jestem Xbotem bo uważam, że Forza Horizon jest ładniejsza od GT5 :lol: :lol:
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2012, 22:35:04 pm wysłana przez Mrocz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #195 dnia: Października 27, 2012, 22:36:35 pm »
Łezka się w oku kręci, bo przypomina to Bobana z najlepszych okresów kosy ps3 vs. xo.

Taa, tylko ja pisałem od początku, że X0 może possać fiuta PS3. Wszyscy mnie o to jechali i kręcili bekę, a potem wyszło Uncharted i okazało się, że Boban miał rację. :troll:

Co do Forzy Horizon, to jak na grę z otwartym światem, wygląda mistrzowsko. Bez dwóch zdań świetna graficznie. Ale osobiście grałem w ładniejsze aracde racery (np. Dirt 2). Do tytułów z 60 klatkami nie porównuję, bo nie ma to za bardzo sensu. 30fps'ów daje jednak spory zapas mocy i pozwala na władowanie całej masy innych efektów. Co nie zmienia faktu, że Horizon wygląda naprawdę kozacko.

Btw. Dzięki Forza Horizon jeszcze bardziej znienawidziłem tą durną firmę z Redmond. Naprawdę chętnie bym w to zagrał gdyby nie ich idiotyczna polityka. Są mistrzami strzałów we własną stopę.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #196 dnia: Października 27, 2012, 22:38:09 pm »
Mrocz widzę postanowił zostać Xbotem [* ] Trochę dziwne, bo ostatnimi czasy szczury z tonącego pudła uciekały w przeciwnym kierunku.
Troche smiesznie te slowa brzmia z ust osoby, ktora kupila Xpudlo dla Skyrima :lol: :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #197 dnia: Października 27, 2012, 22:42:47 pm »
Troche smiesznie te slowa brzmia z ust osoby, ktora kupila Xpudlo dla Skyrima :lol: :lol:

Kupiłem, bo mnie kurwa stać! A teraz idź dalej płakać w poduchę, bo Juras przeszedł Halo.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #198 dnia: Października 27, 2012, 22:45:09 pm »
I zdania nie zmienie... Już Forza 4 jest ładniejsza od GT5. GT5 może i ma ładne modele samochodów, ale praktycznie tylko to ma ładne + może dwa czy trzy tory ładnie oddane.


Ooo kur**! Dopiero teraz to przeczytałem. Niezła bzdura Mrocz. Szybko zapomniałeś o efektach światła w nocy lub o poranku na Nurbie, o promieniach przebijających się przez konary drzew (2D) czy kurzu itp. smaczkach. Faktycznie kupno X0 szybko napsuło Ci w głowie. Aczkolwiek prawda jest taka, że GT5 potrafi wyglądać bardzo źle, ale w tych momentach kiedy wygląda bardzo dobrze, nie ma sobie równych wśród gier wyścigowych.

Może jeśli oceniać całość i to jak równo potrafi wyglądać dana gra, to Forza Horizon jest mistrzowska (chociaż dla nie Dirt 2 nie ma się czego wstydzić przy tej produkcji). Jednak to jaki opad szczeny wywołało u mnie GT5 w kilku momentach, nie można porównać do żadnego innego wyścigu. No, ale ja jestem fanbojem tej serii i zapominam o standradach i trasach z PS2, więc w sumie możecie uznać, że chu** się znam.

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Horizon
« Odpowiedź #199 dnia: Października 27, 2012, 22:54:48 pm »
Ooo kur**! Dopiero teraz to przeczytałem. Niezła bzdura Mrocz. Szybko zapomniałeś o efektach światła w nocy lub o poranku na Nurbie, o promieniach przebijających się przez konary drzew (2D) czy kurzu itp. smaczkach. Faktycznie kupno X0 szybko napsuło Ci w głowie. Aczkolwiek prawda jest taka, że GT5 potrafi wyglądać bardzo źle, ale w tych momentach kiedy wygląda bardzo dobrze, nie ma sobie równych wśród gier wyścigowych.

Pamiętam o tych efektach, ale naprawdę jest to jakieś 5% gry, bo bardziej zapadły mi w pamięci takie kwiatki jak Tory które były portem z PS2, Standard Cars i ich kokpity dodane w "Patchu", Pixeloza przy efektach pyłu i wody przez te kwiatki przez większość czasu gra naprawdę wygląda surowo jak stare symulatory z PC'ta w które kiedyś grałem. Ja wiem, że wyścig premium carów przy wschodzie słońca na nurbie potrafi rozp**rdolić... Ale ten bajer występuje tylko na tym torze i na LeMans (no i na Toskanii + tory z edytora) i to wszystko.

A ja nie oceniam gry pod kątem jakiś paru chwil... Tylko jako całokształt...

Ale skończmy ten pier**lony offtop o GT5...

Wracając do tematu Forzy Horizon mam pytanie do _ReD_... Próbowałem ostatnio odtworzyć malowanie Ferrari 458 Italii BiColore i mam problem z pomalowaniem tego miejsca samochodu:



Chodzi dokładniej o miejsce na tylnej klapie które przechodzi z czarnego na czerwony... Powinno być to wzdłuż szczeliny która jest zaokrąglona. W jaki sposób byś to pomalował? Jakich technik w używaniu Vinyli używasz? Czy jest to tajemnica zawodowa? :D

No chyba, że byłbyś wstanie wykonać mi takie Ferrari 458 Italia w swoim zajebistym stylu :D Ale nie chce tutaj sępić :D
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2012, 22:59:32 pm wysłana przez Mrocz »