Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 1957524 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 083
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8240 dnia: Lipca 19, 2015, 12:41:32 pm »
Istnieje za to tyle innych rzeczy ze Xone by tego nie uciagnal nawet przypudrowany DX12.

http://blog.us.playstation.com/2014/06/05/51-details-about-driveclub-on-ps4/


Nie był bym tego taki pewien.

DriveClub też ma sporo graficznych wad.
- paćkowate chmury
- podobno zęby, piszę tak bo u mnie na bravizji z tym problemów nie mam
- krajobraz o zachodzie i wschódzie słońca przy Wiedzminie 3 wygląda nijako
- filtrowanie anizotropowe
- doczytywanie tekstur przed wyścigiem
- bajkowe drzewa
- 30 klatek to nie 60 jak w Forzie 6


Przeciętna grafa.
:lol:

Jak już to dobra.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2015, 12:50:15 pm wysłana przez Kyokushinman »

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8241 dnia: Lipca 19, 2015, 12:44:37 pm »
Przecież to wygląda mega słabo o_O Mam nawet wrażenie, ze to jest downgrade względem pokazu z konferencji o_O

Plastikowe samochody, płaskie otoczenie, płaska teksturka na szybie "udająca deszcz", a najazd na tafle wody przypomina gry z PS2 o_O
Tego nie ma co porównywać do DriveClub bo graficznie to nawet obok tego nie stało. Nawet Project CARS po prostu kładzie na łopatki "pseudo deszcz" z Forzy



Nie był bym tego taki pewien.

DriveClub też ma sporo graficznych wad.
- paćkowate chmury
- podobno zęby, piszę tak bo u mnie na bravizji z tym problemów nie mam
- krajobraz o zachodzie i wschódzie słońca przy Wiedzminie 3 wygląda nijako
- filtrowanie anizotropowe
- doczytywanie tekstur przed wyścigiem
- bajkowe drzewa
- 30 klatek to nie 60 jak w Forzie 6


Nie jesteś pewien? To cie uświadomie
-paćkowate chmury to twój argument z dupy, ale z nim nie będę walczył bo to sensu nie ma, spójrzmy na Forze. Brak dynamicznej pogody = teksturka na niebie a nie dynamiczne chmury.
-Zęby w Forzie 5 są masakryczne - Forza 6 będzie miała większe, zwłaszcza, że Turn 10 zawsze ściemnia przy pokazach a wrzucony gameplay ma youtubowe 720p ;)
-Krajobraz o zachodzie w DC jest przede wszystkim realistyczny a nie wypalający gały. Dlatego ci się nie podoba, ale mniejsza z tym. W Forzie 6 NIE BĘDZIE zachodów słońca, bo gra nie ma cyklu dobowego? Nawet jeśli będzie to statyczna pora do wybrania, a nie realistyczny zachód.
-Filtrowanie anizotropowe Forza może mieć lepsze, wiadomo że jest to problem PS4 i nikt nie wie o co chodzi
-Doczytywanie tekstur przed wyścigiem = już to ustalone było, że wystarczy 10 sekund poczekać na "intro" by się doczytały. Zamiast tego o wiele szybciej gra się wczyuje.
-bajkowe drzewa? Pomijam, że tylko w Indiach i ogólnie wyglądają rewelacyjnie, a taka Forza 6 cała wygląda bajkowo, plastikowo i płasko. No ale Xbotowi to nie przeszkadza ;)
-30 klatek vs 60 w Forzie już powinno zamknąć wszelkie porównania, bo to LOGICZNE że DC jest ładniejsze. Mocniejsza konsola + 30 FPS. Nie wiem jak można tego nie zrozumieć. Zamiast tego polecam porównywać PCars z PS4 do Forzy. I tutaj Forza ma małe szanse.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2015, 13:00:27 pm wysłana przez Mrocz »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8242 dnia: Lipca 19, 2015, 12:58:48 pm »
Wszystkie współczesne gry wyścigowe wyglądają lepiej od Forzy.

<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/LeHMefgKyyc?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8243 dnia: Lipca 19, 2015, 13:06:21 pm »
200 mil na budziku, a krople jakby przyklejone. słabo to wygląda. 

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8244 dnia: Lipca 19, 2015, 13:27:18 pm »
Przeciętna grafa, wyjątkowo słabe oświetlenie, brak dynamicznych warunków pogodowych, a na kukuryku grafa robi wrażenie  xD

Łapcie prawdę od Soula:

<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/dXJq94ITyTk?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Ku**a jak to jest, że ci wszyscy ludzie, którym za czasów X360 (a nawet wcześniejszych) kładło się do głowy, że Xbox to gówno, nagle zaczęli to rozumieć? Ileż Soul tu wojował o dobre imię M$ i jak jechał po marce PS. Teraz dopiero dotarło, że PS to najlepsza platforma dla graczy? Ehhhh...powinni tu teraz wszyscy przyjść i przeprosić za swoje smętne pierdolenie o mocy i zajebistości Xboxa.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 083
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8245 dnia: Lipca 19, 2015, 13:28:46 pm »
Nie jesteś pewien? To cie uświadomie
-paćkowate chmury to twój argument z dupy, ale z nim nie będę walczył bo to sensu nie ma, spójrzmy na Forze. Brak dynamicznej pogody = teksturka na niebie a nie dynamiczne chmury.
-Zęby w Forzie 5 są masakryczne - Forza 6 będzie miała większe, zwłaszcza, że Turn 10 zawsze ściemnia przy pokazach a wrzucony gameplay ma youtubowe 720p ;)
-Krajobraz o zachodzie w DC jest przede wszystkim realistyczny a nie wypalający gały. Dlatego ci się nie podoba, ale mniejsza z tym. W Forzie 6 NIE BĘDZIE zachodów słońca, bo gra nie ma cyklu dobowego? Nawet jeśli będzie to statyczna pora do wybrania, a nie realistyczny zachód.
-Filtrowanie anizotropowe Forza może mieć lepsze, wiadomo że jest to problem PS4 i nikt nie wie o co chodzi
-Doczytywanie tekstur przed wyścigiem = już to ustalone było, że wystarczy 10 sekund poczekać na "intro" by się doczytały. Zamiast tego o wiele szybciej gra się wczyuje.
-bajkowe drzewa? Pomijam, że tylko w Indiach i ogólnie wyglądają rewelacyjnie, a taka Forza 6 cała wygląda bajkowo, plastikowo i płasko. No ale Xbotowi to nie przeszkadza ;)
-30 klatek vs 60 w Forzie już powinno zamknąć wszelkie porównania, bo to LOGICZNE że DC jest ładniejsze. Mocniejsza konsola + 30 FPS. Nie wiem jak można tego nie zrozumieć. Zamiast tego polecam porównywać PCars z PS4 do Forzy. I tutaj Forza ma małe szanse.

Nigdzie nie napisałem, że gra będzie wyglądać lepiej, po prostu jak na tytuł działającą w 1080p i 60fps, niektóre rzeczy w FM6 będą bardziej robić niż w DC i to na Xbox One.

Cytuj
Zęby w Forzie 5 są masakryczne - Forza 6 będzie miała większe
Grałeś?

Cytuj
Brak dynamicznej pogody = teksturka na niebie a nie dynamiczne chmury.
Dobra teksturka czy kiepsko wyglądające chmury? Hmm co wybrać?

Cytuj
Forza 6 cała wygląda bajkowo, plastikowo
Gdzie? Chyba FH2.

Cytuj
i płasko
Jak każde wyścigi torowe.

Cytuj
Xbotowi to nie przeszkadza
Do Xbota mi daleko ba, nawet Xbona nie mam.

Cytuj
Mocniejsza konsola + 30 FPS
Słabsza konsola + 60 klatek a graficzny konkurent.

Ku**a jak to jest, że ci wszyscy ludzie, którym za czasów X360 (a nawet wcześniejszych) kładło się do głowy, że Xbox to gówno, nagle zaczęli to rozumieć? Ileż Soul tu wojował o dobre imię M$ i jak jechał po marce PS. Teraz dopiero dotarło, że PS to najlepsza platforma dla graczy? Ehhhh...powinni tu teraz wszyscy przyjść i przeprosić za swoje smętne pierdolenie o mocy i zajebistości Xboxa.

BoBaN a za co mają przepraszać? Dawniej Xbox 360 mocą dorównywał PS3, nawet niektóre giery multi wyglądały o wiele lepiej. Teraz jest inaczej PS4 jest konsolą mocniejszą więc co się dziwić, że tak się dzieje.


Pamiętam nawet, że dawniej niektóre osoby teraz już sonoklapy kłóciły się z Tobą na temat wyższości grafy Far Cry 2 nad Killzone 2 :lol:. Spokojnie wypisywać nie mam zamiaru, kto twierdził, że FC2 wyglądał lepiej niż Killzone 2.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2015, 13:39:49 pm wysłana przez Kyokushinman »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8246 dnia: Lipca 19, 2015, 13:36:16 pm »
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/rehixq5omsE?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Tekstura nieba lepsza  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8247 dnia: Lipca 19, 2015, 13:37:32 pm »
@Kyo
Za bzdety m.in. pod adresem serii Uncharted i oprawy A/V. Każdy wtajemniczony wie o czym mowa. Teraz nagle wielkie nawrócenie, bo Łoniak odstaje i zielona krew zaczęła się gotować.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8248 dnia: Lipca 19, 2015, 13:37:57 pm »
Gdzie X360 dorownywal Ps3. Multiplatformy wygladaly lepiej, ale to ze wzgledu na inna architekture konsol.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 083
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8249 dnia: Lipca 19, 2015, 13:42:50 pm »
Gdzie X360 dorownywal Ps3. Multiplatformy wygladaly lepiej, ale to ze wzgledu na inna architekture konsol.
GPU X360>GPU PS3
RAM podobnie.

Tylko dzięki Cell PS3 był potężniejszy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8250 dnia: Lipca 19, 2015, 13:50:02 pm »
Gdzie X360 dorownywal Ps3. Multiplatformy wygladaly lepiej, ale to ze wzgledu na inna architekture konsol.
GPU X360>GPU PS3
RAM podobnie.

Tylko dzięki Cell PS3 był potężniejszy.

Ale był, a ci którzy teraz nagle się nawrócili wtedy usilnie próbowali zaklinać rzeczywistość bo widzieli, że mogą coś ugrać przez fakt iż różnice nie były tak duże na korzyść PlayStation jak w tej generacji. Teraz sprawa jest już tak oczywista, że większość z Xbotów przestała robić z siebie durniów i otwarcie przyznają, że Sony skopało dupska zielonym. Pozostali, którzy nadal brną w te swoje brednie o ukrytej mocy Xone, to już przypadki nieuleczalne i nawet jakby M$ wypluł konsolę o mocy kalkulatora, to i tak będą szli w zaparte, że Sony zostało pokonane.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8251 dnia: Lipca 19, 2015, 13:56:13 pm »
Xbox 360 mocą dorównywał PS3

PS3 był potężniejszy.
Logika.

Tak swoją drogą, TA konsola/Ta PS3.

Ta konsola/Ten kloc, hmm, xbox to transwestyta?

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8252 dnia: Lipca 19, 2015, 14:53:11 pm »
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/rehixq5omsE?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Tekstura nieba lepsza  :lol:

"kiepskie chmury" :lol:

Ehhh chyba muszę wziąć sobie do serca dobra radę Lupiego i olać tego trolla ;)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 083
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8253 dnia: Lipca 19, 2015, 15:15:16 pm »
Bo kiepskie, na you tube nic nie widać.

A i nie jestem trollem.
Ja tylko stwierdzam fakty.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8254 dnia: Lipca 19, 2015, 15:18:07 pm »
Jesteś trollem pogódź sie z tym.

PS coś w co wierzysz tylko ty nie jest faktem.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8255 dnia: Lipca 19, 2015, 15:30:25 pm »
Jako, że do tematu o obornikach mało kto zagląda, wrzucę tutaj jak master rejsy jadą.

Oczywiście ze grafa nie jest najważniejsza. Total war to jakość, którą kupuje się jeszcze przed premierą. Ja czekam, jak na każdą część zresztą.

I modlę się, że kiedyś zrobią lord of the rings Total war.


jakość 4.1. xd

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8256 dnia: Lipca 19, 2015, 15:33:12 pm »
Najgorsza generacja ever i ten kręci beke z PC

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8257 dnia: Lipca 19, 2015, 15:44:11 pm »
Juras myślałem, że już zostało ustalone, że User Score to o kant dupy można sobie rozbić. Używam tego argumentu do obrony exów PS i nie będę zmieniał opinii w przypadku gry na inną platformę ;) Prawda jest taka, że każdy palant może wystawić ocene grze, wystarczy że będzie próbował odpalić Total Wara na kompie sprzed 10 lat i mu nie odpali to od razu 10 latek pobiegnie z płaczem na Metacritic wystawić 0/10. Albo będzie obniżał ocenę bo gra jest za trudna. Tak jak wiele gier miało zaniżane oceny z powodu fanboyów konkurencyjnej platformy (Gearsy itp). To samo The Order i Driveclub miały zaniżane oceny na Metacritic i wtedy jakoś nikt nie brał ich pod uwagę ;)

Dla mnie to jedyne sensowne opinie o grze to opinia graczy, ale w bardzo lokalnej i małej grupie (jak to forum). Nie ma co zbierać ich opinię w skali globalnej. Lepiej poczytać pojedynczy temat na forum i ma się lepsze pojęcie o danej grze niż skupiać się na tego typu serwisach.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8258 dnia: Lipca 19, 2015, 15:58:28 pm »
Ale był, a ci którzy teraz nagle się nawrócili wtedy usilnie próbowali zaklinać rzeczywistość bo widzieli, że mogą coś ugrać przez fakt iż różnice nie były tak duże na korzyść PlayStation jak w tej generacji. Teraz sprawa jest już tak oczywista, że większość z Xbotów przestała robić z siebie durniów i otwarcie przyznają, że Sony skopało dupska zielonym. Pozostali, którzy nadal brną w te swoje brednie o ukrytej mocy Xone, to już przypadki nieuleczalne i nawet jakby M$ wypluł konsolę o mocy kalkulatora, to i tak będą szli w zaparte, że Sony zostało pokonane.

idąc tą logiką xbox>ps2 jako konsola, a jaka była prawda każdy widział. dla mnie 360>ps3, jako konsola, a ps4>xbone. proste. sympatia do marki nie ma tutaj nic do rzeczy. gdyby x360 nie był tak dobry, jak był, ps4 nigdy nie przybrałoby takiego kształtu, jaki ma teraz.
mówię jak jest :D

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8259 dnia: Lipca 19, 2015, 16:00:46 pm »
Najgorsza generacja ever i ten kręci beke z PC

Obecnej generacji daleko do najgorszej, a poza tym jakby nie była kiepska, to od dna oddziela ją właśnie PC.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 083
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8260 dnia: Lipca 19, 2015, 16:02:56 pm »
Ale był, a ci którzy teraz nagle się nawrócili wtedy usilnie próbowali zaklinać rzeczywistość bo widzieli, że mogą coś ugrać przez fakt iż różnice nie były tak duże na korzyść PlayStation jak w tej generacji. Teraz sprawa jest już tak oczywista, że większość z Xbotów przestała robić z siebie durniów i otwarcie przyznają, że Sony skopało dupska zielonym. Pozostali, którzy nadal brną w te swoje brednie o ukrytej mocy Xone, to już przypadki nieuleczalne i nawet jakby M$ wypluł konsolę o mocy kalkulatora, to i tak będą szli w zaparte, że Sony zostało pokonane.

idąc tą logiką xbox>ps2 jako konsola, a jaka była prawda każdy widział. dla mnie 360>ps3, jako konsola, a ps4>xbone. proste. sympatia do marki nie ma tutaj nic do rzeczy. gdyby x360 nie był tak dobry, jak był, ps4 nigdy nie przybrałoby takiego kształtu, jaki ma teraz.
mówię jak jest :D

Nic dodać nic ująć bo to w 100% prawda.


Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8261 dnia: Lipca 19, 2015, 16:06:35 pm »
A to ciekawe, wyrywkowo:


Tylko biedne Total War gwaracja jakości 4.1 zostało pokrzywdzone przez palantów, co?

Swoją drogą, girski 94, beka kur** beka.






Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 083
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8262 dnia: Lipca 19, 2015, 16:10:48 pm »
User score jest o wiele bardziej wiarygodne co do danej gry niż oceny serwisów.
Tyle w temacie.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8263 dnia: Lipca 19, 2015, 16:31:15 pm »

User score jest o wiele bardziej wiarygodne co do danej gry niż oceny serwisów.
Tyle w temacie.

Powiedziała osoba której ocen nikt nie bierze na poważnie ;)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8264 dnia: Lipca 19, 2015, 16:31:29 pm »
Pierwsze gearsy to wspaniała gra. 94 jak najbardziej się należy.


Aa no tak, na PlayStation nie wyszło.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2015, 16:35:12 pm wysłana przez Moldar »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8265 dnia: Lipca 19, 2015, 16:36:34 pm »
Ale był, a ci którzy teraz nagle się nawrócili wtedy usilnie próbowali zaklinać rzeczywistość bo widzieli, że mogą coś ugrać przez fakt iż różnice nie były tak duże na korzyść PlayStation jak w tej generacji. Teraz sprawa jest już tak oczywista, że większość z Xbotów przestała robić z siebie durniów i otwarcie przyznają, że Sony skopało dupska zielonym. Pozostali, którzy nadal brną w te swoje brednie o ukrytej mocy Xone, to już przypadki nieuleczalne i nawet jakby M$ wypluł konsolę o mocy kalkulatora, to i tak będą szli w zaparte, że Sony zostało pokonane.

idąc tą logiką xbox>ps2 jako konsola, a jaka była prawda każdy widział. dla mnie 360>ps3, jako konsola, a ps4>xbone. proste. sympatia do marki nie ma tutaj nic do rzeczy. gdyby x360 nie był tak dobry, jak był, ps4 nigdy nie przybrałoby takiego kształtu, jaki ma teraz.
mówię jak jest :D

Niby dlaczego X360>PS3? Ja PS3 uważam za świetny sprzęt, bo pograłem na tej konsoli w najlepszą odsłonę serii Gran Turismo, do tego seria Uncharted, Heavy Rain, GOW i co najważniejsze tylko ten sprzęt oferował darmowy online. X360 pokazał jak można łatwo doić kasę z gracza i teraz na PS4 mamy to samo, więc pier**le ten kształt, który PS4 przybrało dzięki X360.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 083
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8266 dnia: Lipca 19, 2015, 16:40:34 pm »
Pierwsze gearsy to wspaniała gra. 94 jak najbardziej się należy.


Aa no tak, na PlayStation nie wyszło.

Wczoraj włączyłem tylko tak aby sobie trochę pograć i zobaczyć czy giera się postarzała. Wyszło tak, że graficznie nadal kosi a od giery oderwać się nie mogłem :).

Spokojnie 9- można dać. Najlepsza cześć girsów jak dla mnie.



Niby dlaczego X360>PS3?


Chociażby przez odstające wizualnie giery multi.







« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2015, 16:43:43 pm wysłana przez Kyokushinman »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8267 dnia: Lipca 19, 2015, 16:41:32 pm »
@boban
miał bardzo mocne exy (szczególnie na początku, potem były porty), lepiej działające multiplatformy, gierki tańsze itd. wydaje mi się, że wątek przerabiany już był tyle razy, że nikt zdania nie zmieni i nie widzę sensu rozdrapywania tamatu, tym bardziej przepraszania kogokolwiek za swoje zdanie ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2015, 16:43:54 pm wysłana przez s00s »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8268 dnia: Lipca 19, 2015, 16:42:28 pm »
Pierwsze gearsy to wspaniała gra. 94 jak najbardziej się należy.

W którym miejscu? Strzela się nieźle, to fakt, ale poza tym to jest zwykła sztampa z marną fabułą i kiepskimi postaciami. Oceny powyżej 90 powinny być zarezerwowane dla gier wybitnych, a nie gówna o pudzianach albo motocyklistach walczących z kosmitami. Litości.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 083
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8269 dnia: Lipca 19, 2015, 16:47:53 pm »
Cytuj
kiepskimi postaciami.

Marcus i reszta ekipy kiepskie postacie? :lol:

Masakra co ja czytam.

W porównaniu z jedynką Girsy, taki U3 to gameplayowa nuda.


Girsy mają mega grafe, miodny gameplay, masakryczny klimat, kapitalną muze i dźwięki, super uniwersum, ciekawe postacie. Co więc chcieć więcej?

Wiem na pudełku nie ma napisu Playstation :lol:.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2015, 17:07:05 pm wysłana przez Kyokushinman »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8270 dnia: Lipca 19, 2015, 17:02:28 pm »
Pierwsze gearsy to wspaniała gra. 94 jak najbardziej się należy.


Aa no tak, na PlayStation nie wyszło.
Ja pier**le, pogrążaj się dalej panie jakość 4.1 którą się kupuje przed premierą.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8271 dnia: Lipca 19, 2015, 17:10:30 pm »
Obsranie wszystkiego na czarno/brązowo to nie klimat.

Jacek84

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8272 dnia: Lipca 19, 2015, 17:12:13 pm »
Cytuj
kiepskimi postaciami.

Marcus i reszta ekipy kiepskie postacie? :lol:

Masakra co ja czytam.

W porównaniu z jedynką Girsy, taki U3 to gameplayowa nuda.


Girsy mają mega grafe, miodny gameplay, masakryczny klimat, kapitalną muze i dźwięki, super uniwersum, ciekawe postacie. Co więc chcieć więcej?

Wiem na pudełku nie ma napisu Playstation :lol:.
Która postać jest ciekawa i dlaczego? Różne rzeczy można powiedzieć o Girsach, ale nie że ma ciekawe postaci czy dobrą fabułę.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8273 dnia: Lipca 19, 2015, 17:26:26 pm »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8274 dnia: Lipca 19, 2015, 17:27:18 pm »

<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/ZAuz7HeiOFE?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
vs

<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/bQkRSBQZVz0?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Świat wg Kyokunshimana i jakości 4.1.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 083
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8275 dnia: Lipca 19, 2015, 17:40:13 pm »
Grubo hehe
Najazd klapów :naughty:


Jurku Girsy2  były akurat gorsze od jedynki i trójki według SOK.


Tarniaczku porównaj sobie nowego bohatera Girsów 4 do Marcusa i uzyskasz odpowiedz dlaczego.


Wściekły mimo to GTA 5 PS4 wygląda lepiej na you tube niż u Ciebie na W905.


Krzysiu kolor czy to czarny czy to brązowy akurat potęguje horrorowy klimat jedynki.



« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2015, 17:44:45 pm wysłana przez Kyokushinman »

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8276 dnia: Lipca 19, 2015, 17:54:18 pm »

Grubo hehe
Najazd klapów :naughty:


Jurku Girsy2  były akurat gorsze od jedynki i trójki według SOK.


Tarniaczku porównaj sobie nowego bohatera Girsów 4 do Marcusa i uzyskasz odpowiedz dlaczego.


Wściekły mimo to GTA 5 PS4 wygląda lepiej na you tube niż u Ciebie na W905.


Krzysiu kolor czy to czarny czy to brązowy akurat potęguje horrorowy klimat jedynki.

No i co takiego ciekawego jest w Marcusie xbocie? ;)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8277 dnia: Lipca 19, 2015, 17:56:05 pm »
Dzisiaj gearsy już nie są tak dobre jak wcześniej, ale w tedy, miód w ch**, gdzie było co robić. Ale co ja się będę bić o gierki, love do sony tutaj zbyt duży, a argumenty coraz bardziej śmieszne.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8278 dnia: Lipca 19, 2015, 17:58:42 pm »
Dzisiaj gearsy już nie są tak dobre jak wcześniej, ale w tedy, miód w ch**, gdzie było co robić. Ale co ja się będę bić o gierki, love do sony tutaj zbyt duży, a argumenty coraz bardziej śmieszne.

Przecież nikt tu nie pisze, że to słaba gra, ale jak kukuryku wyskakuje z turbo fabułą i ciekawymi podtaciami to trochę śmiech :lol: gra o pudzianach z solidnym strzelaniem nie dorabiajmy głębi zwykłej radosnej sieczce :lol:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8279 dnia: Lipca 19, 2015, 18:19:18 pm »
Dzisiaj gearsy już nie są tak dobre jak wcześniej, ale w tedy, miód w ch**, gdzie było co robić. Ale co ja się będę bić o gierki, love do sony tutaj zbyt duży, a argumenty coraz bardziej śmieszne.
Które argumenty? Te o jakości 4.1?