Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 1944421 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17400 dnia: Kwietnia 08, 2017, 00:35:16 am »
Może gdybym miał dobrą kierownicę, to też bym czerpał inną radość z gry. Ale symulatory to chyba po prostu nie moja bajka.

Dobra kierownica z Force Feedback zmienia odczucia z samochodówek o 180 stopni :) To nie jest jak lepszy pad czy coś, ta sama samochodówka na padzie, a kierownicy to zupełnie inna gra. I żeby to zrozumieć to trzeba to po prostu wypróbować. Jak będziesz miał okazję to koniecznie musisz spróbować :) Im gra bardziej realistyczna tym lepsza radocha z jazdy na kierownicy. Pad tutaj niestety zabiera większość radości i emocje nie są już tak duże.

Ja przyznam odkąd jeżdżę na kierownicy to praktycznie nie mogę powrócić do jazdy na padzie. I nie chodzi tutaj o osiągi i czasy, bo w wielu grach na kierze jest trudniej, ale o samą przyjemność z tego płynącą :) Dopiero na kierownicy wychodzą wszelkie detale modelu jazdy, i często drobne różnice między grami. Czuć każdy dopracowany i prawdziwy detal, ale też czuć wszystkie uproszczenia i skopane rzeczy. Dlatego osobiście uważam Forzę za zręcznościową grę, ta gra została skrojona pod Pada i na kierownicy aż wychodzi jak wiele uproszczeń jest w tej fizyce. Dopiero na kierownicy wyczuć można wbudowaną w fizykę autokorektę kierownicy przy uślizgach. Gra dosłownie automatycznie kontruje nam uślizgi przez co są takie łatwe i przyjemne, w prawdziwym aucie o mocy 600 KM nie jest to takie łatwe niestety. I te same akcje co w Forzie w Project Cars kończą się bączkiem. Nie mniej pod pada Forza to bardzo udana gra, i nie dziwie się, że wielu ludziom się podoba. Jest to po prostu produkt skierowany do szerszego grona odbiorców jak Need For Speed, który równierz cieszy się ogromną popularnością.

@Klosz - Co do fizyki GT? Cóż. Ma swoje wady. Największą jest ta "kartonowość" zachowania się auta, każda stłuczka, uderzenie powoduje taką zaspaną powolną reakcję, ale jedno co robi rewelacyjnie to fizyka zawieszenia i odczucie nawierzchni. GT5 robiło tutaj mega robotę w swoim czasie choć sporo się zmieniło od tego czasu ;)
Jakie będzie GT Sport? Opinie bety wskazują kierunek obecnego mistrza realizmu Assetto Corsy. Jeśli tak jest to GT zdecydowanie będzie symulatorem. Niech tylko te kolizje poprawią bo to też wbew pozorom bardzo ważny aspekt symulacji. Mam tylko nadzieje, że mniejsza ilość aut pomoże w dopracowaniu więcej szczegółów z prowadzenia poszczególnych samochodów. W poprzednich częściach GT przy tylu samochodach, niektóre auta opierały się na zmodyfikowanych parametrach Nissana GTR i przez to podobnie się prowadziły.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17401 dnia: Kwietnia 08, 2017, 00:58:41 am »


Co do nudy nie zgodzę się. Po opanowaniu prowadzenia auta, wyścigi nawet z AI w bardzo realnych symulatorach mają o wiele więcej emocji niż te z GT czy Forzy :) Jest o wiele mniejszy margines błędu, immersja jest większa no i większa satysfakcja ze zdobytego miejsca. Wyprzedzanie jednego samochodu w PCars na Nurbie daje więcej emocji niż cała kampania GT i Forzy razem wzięta moim zdaniem :)


O nie, nie zgodzę się. O ile wyścigi z AI w serii GT to flaki z olejem, to w ściganiu multi, GT6 daje nie mniej, jeśli nie więcej funu niż PCARS. Online w GT6 to często mega wyścigi na na prawdę wysokim poziomie, przy czym w GT6 grałem na padzie, a na kierze może być tylko lepiej. W multi PC wkurzało mnie to, że na swojej g29 nie mogłem zrozumieć, co robię nie tak i co mogę jeszcze ugrać. Gra nie miała porządnej konfiguracji pod ten konkretny model i w zasadzie ten FFB to była taka nieiwadoma, co mogło prowadzić do frustracji. Może na t300 wygląda to znacznie lepiej, ale z g29 i PC czułem się lekko zawiedziony ffb i przy braku progresu, cały fun pryskał z gry. AI lepsze niż w GT, ale na poziomie 80% nadal ma przewidywalne ruchy, gdzie zawsze popełnia te same błędy i zostawia furtkę graczowi. Z kolei ustawione wyżej to dla mnie i mojej g29 "alien" nie do rozpracowania.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17402 dnia: Kwietnia 08, 2017, 10:06:51 am »
GTS zapowiada sie jeszcze lepiej online. Co dzien nasz profil jest aktualizowany i adoptowany do poszczegolnych grup wyscigowych oraz umiejetnosci czy sposobu zachowania sie na torze. Pieknie! 8)

Co do PC. Tak, niestety ciezko bylo znalezc optymalne ustawienia pod G29 w tej grze. AC wypada tu o niebo lepiej, bo juz domyslne ustawienia sa bliskie idealu. Mysle ze GTS tu nie bedzie miec zadnych problemow.

@ KYO

GTS z opinii graczy ktorzy maja pojecie o SIM-Racingu, GTS wzoruje sie na AC - czyli aktualnie najlepszej symulacji (pod wzgledem modelu jazdy) dostepnej na sprzet domowy.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17403 dnia: Kwietnia 08, 2017, 10:36:29 am »
Zobaczymy jak to będzie z tym wzorowaniem.
W finale okaże się i tak pewnie, że nadal jeździmy blaszanymi garami bez jakiejkolwiek reakcji na stłuczki ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17404 dnia: Kwietnia 08, 2017, 10:44:47 am »
GTS zapowiada sie jeszcze lepiej online. Co dzien nasz profil jest aktualizowany i adoptowany do poszczegolnych grup wyscigowych oraz umiejetnosci czy sposobu zachowania sie na torze. Pieknie! 8)

Co do PC. Tak, niestety ciezko bylo znalezc optymalne ustawienia pod G29 w tej grze. AC wypada tu o niebo lepiej, bo juz domyslne ustawienia sa bliskie idealu. Mysle ze GTS tu nie bedzie miec zadnych problemow.

@ KYO

GTS z opinii graczy ktorzy maja pojecie o SIM-Racingu, GTS wzoruje sie na AC - czyli aktualnie najlepszej symulacji (pod wzgledem modelu jazdy) dostepnej na sprzet domowy.

Najgorsze jest to, że ta opinia, że fizyka GTS jest zbliżona do AC, to opinia z zeszłego roku z E3, od tamej pory jest jakaś dziwna cisza na ten temat.

Natrafiłem na taki filmik

https://youtu.be/fkKS0NUCap8?t=145

I trochę jestem w szoku, bo dopiero teraz widzę, że te drzewa to faktycznie nadal "4d", gra wygląda jakoś mega słabo tutaj i do tego gubi klatki :O Teraz to nie rozumiem z jakiej racji wycięto dynamiczne warunki...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2017, 10:49:40 am wysłana przez andryush »

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17405 dnia: Kwietnia 08, 2017, 10:46:32 am »
Nie jest to Burnout, ale też do symulacji ma daleko. Nie przejmuj się ich paplaniną, graj sobie nawet na klawiaturze jak masz ochotę.


Z drugiej jednak strony, jeżeli tak odświeżyli dwuletnią grę:



To wygląda lepiej niż zdjęcia z bety gt sport, a do tego chodzi  w natywnym 4k  :eek:


A najlepsze jest to, że podobno większość gier z XO mają w takiej formie odświeżyć. :grin:
Zauważ też, że 4k+60/ks przy ultra zostawia jeszcze blisko 40% mocy konsoli. :puppy-eyes:



Ja tam czekam na filmiki z gameplayem 4k i 60 fpsów  nie będę się podniecał fotką gdzie samochody stoją na starcie ,ale wiem co tu na forum się stanie jak nie będzie 60fpesów :troll:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17406 dnia: Kwietnia 08, 2017, 10:53:59 am »
@ andry

Polecam opinie chocby daboomb. Wrzucalem jego filmiki do watku z GTS. Gra na kierze. Gra ma rozne modele drzew, zarowno 2D jak I 3D. Plus nie zapominaj ze wspiera w pelni VR.

Sent from BB PRIV using Tapatalk

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17407 dnia: Kwietnia 08, 2017, 10:58:35 am »
@ andry

Polecam opinie chocby daboomb. Wrzucalem jego filmiki do watku z GTS. Gra na kierze. Gra ma rozne modele drzew, zarowno 2D jak I 3D. Plus nie zapominaj ze wspiera w pelni VR.

Sent from BB PRIV using Tapatalk

Nowy RE też wspiera VR i nadal wygląda kapitalnie na telewizorze :P VR w żadnym wypadku nie powinno być powodem cięcia wizualiów w jakiejkolwiek grze. VR to dodatek.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17408 dnia: Kwietnia 08, 2017, 11:00:52 am »
O nie, nie zgodzę się. O ile wyścigi z AI w serii GT to flaki z olejem, to w ściganiu multi, GT6 daje nie mniej, jeśli nie więcej funu niż PCARS. Online w GT6 to często mega wyścigi na na prawdę wysokim poziomie, przy czym w GT6 grałem na padzie, a na kierze może być tylko lepiej. W multi PC wkurzało mnie to, że na swojej g29 nie mogłem zrozumieć, co robię nie tak i co mogę jeszcze ugrać. Gra nie miała porządnej konfiguracji pod ten konkretny model i w zasadzie ten FFB to była taka nieiwadoma, co mogło prowadzić do frustracji. Może na t300 wygląda to znacznie lepiej, ale z g29 i PC czułem się lekko zawiedziony ffb i przy braku progresu, cały fun pryskał z gry. AI lepsze niż w GT, ale na poziomie 80% nadal ma przewidywalne ruchy, gdzie zawsze popełnia te same błędy i zostawia furtkę graczowi. Z kolei ustawione wyżej to dla mnie i mojej g29 "alien" nie do rozpracowania.

Zgadzam się z tobą :) O GT6 tutaj nie pisałem tylko o bardziej zręcznościowych tytułach :) GT6 to mimo wszystko bardzo dobry symulator, a z dobrą ekipą to napewno świetny racer multiplayer. Niestety GT6 nie miałem okazji ograć porządnie. Zatrzymałem się na GT5 ale niektóre wyścigi mega miło wspominam :D

Nowy RE też wspiera VR i nadal wygląda kapitalnie na telewizorze :P VR w żadnym wypadku nie powinno być powodem cięcia wizualiów w jakiejkolwiek grze. VR to dodatek.

Dokładnie. Cięcia powinny występować TYLKO w momencie uruchomienia trybu VR. Coś jak Driveclub vs Driveclub VR.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17409 dnia: Kwietnia 08, 2017, 11:05:07 am »
Jesli gra ma wygladac tak samo na VR to musza byc ciecia. Z drugiej strony GT wyglada lepiej niz kazdy jeden SIM. Plus ma najlepiej zrobione modele samochodow plus oswietlenie z wszystkich dostepnych racerow - Driveclub przebite pomimo 30fps.

Sent from BB PRIV using Tapatalk

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17410 dnia: Kwietnia 08, 2017, 11:06:26 am »
Jesli gra ma wygladac tak samo na VR to musza byc ciecia. Z drugiej strony GT wyglada lepiej niz kazdy jeden SIM. Plus ma najlepiej zrobione modele samochodow plus oswietlenie z wszystkich dostepnych racerow - Driveclub przebite pomimo 30fps.

Sent from BB PRIV using Tapatalk

Przecież to fizycznie nie możliwe by GT SPort wyglądało tak samo na VR... Musiałbyś mieć tam kompa za 15 tysięcy by to tak wyglądało.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17411 dnia: Kwietnia 08, 2017, 11:07:10 am »
Nie ma opcji aby gra na vr wyglądała tak samo, zwykłe pierdolenie.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17412 dnia: Kwietnia 08, 2017, 11:07:36 am »
https://youtu.be/fkKS0NUCap8?t=145

Ultra sterylna bieda na tym filmiku :(
Jak jakaś gra z PC, ale roku 2005 ;)
To ma niby wyznaczać nowy poziom oprawy w symulatorach? :lol:


No i gdzie to do tego szota.



Pogrom.


Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17413 dnia: Kwietnia 08, 2017, 11:10:07 am »
Znawca balansu bieli znow zarzuca wedke.

@Moldar

Zobaczymy.


Sent from BB PRIV using Tapatalk

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17414 dnia: Kwietnia 08, 2017, 11:12:24 am »
Ale co zobaczymy? Mam vr i widzę jakie są różnice w grafice. GT żadnym mesjaszem IMO nie będzie pod tym względem.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17415 dnia: Kwietnia 08, 2017, 11:16:49 am »
Ale co zobaczymy? Mam vr i widzę jakie są różnice w grafice. GT żadnym mesjaszem IMO nie będzie pod tym względem.

Mniejsze różnice między VR, a faktyczną grą to pewnie dopiero na PS5, a i tu się bez cięć nie obejdzie pewnie :D

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17416 dnia: Kwietnia 08, 2017, 11:16:50 am »
Przeciez to oczywiste ze to nie moze wygladac tak samo na vr. Ponadto za podejscie a ujebmy efekty w grze na tv zeby wygladalo tak samo jak na vr powinien byc ban na robienie gier.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17417 dnia: Kwietnia 08, 2017, 11:18:01 am »
Jesli gra ma wygladac tak samo na VR to musza byc ciecia. Z drugiej strony GT wyglada lepiej niz kazdy jeden SIM. Plus ma najlepiej zrobione modele samochodow plus oswietlenie z wszystkich dostepnych racerow - Driveclub przebite pomimo 30fps.

Sent from BB PRIV using Tapatalk

Czyli co, jesteś za tym, żeby sobie cięcia pod VR robili i serwowali nam to samo na telewizorach? To tak jakbyś powiedział że Driveclub może wyglądać w normalnym trybie tak samo jak w VR, a jak wygląda w VR każdy wie... Poza tym, gość nie gra w VR a gra i tak mocno klatkuje. A jeździ tylko z duchem...

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17418 dnia: Kwietnia 08, 2017, 11:19:32 am »
Vr sam dodaje sporo do 'immersji :troll:' i szybko się zapomina o cięciach graficznych, na kierownicy pewnie jest kosmos, zwłaszcza, że znacznie lepiej czuć odległość między autami. No ale nie oszukujmy się, wyglądać tak samo nie będzie :)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17419 dnia: Kwietnia 08, 2017, 11:23:11 am »
Znawca balansu bieli znow zarzuca wedke.


Że co?

Otwórz oczy chopaku lub podkręć ostrość z 0 na więcej ;)

Na tym filmiku co wrzucił Andry to jest dramat wizualny.


Niewiele lepiej otoczenie wygląda od DC VR.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2017, 11:25:32 am wysłana przez Kyokushinman »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17420 dnia: Kwietnia 08, 2017, 11:26:49 am »
LOL. Obejrzalem tuzin filmow, nic nie klatkuje.

Sent from BB PRIV using Tapatalk

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17421 dnia: Kwietnia 08, 2017, 14:33:09 pm »



Jak ktoś twierdzi, że to ma ładniejszą grafikę niż U4 to niech sobie kupi bryle wielkości lupy. Owszem gra jak na open world jest przepiękna, ale do U4 temu daleko. Horozin ma świetny art design i genialne lokacje oraz widoki ale technicznie ta gra nawet nie stała obok U4. Najładniejsza gra ze światem otwartym? Zgodzę się. Ale na pewno nie najładniejszy tytuł na PS4 a co za tym idzie obecnej generacji.

Dla mnie względem tego co jest w U4 na amatorze w porównaniu z tym co jest w HZD na Pro to różnica generacji.
Natomiast U4 na Pro zyskał kolosalnie wizualnie i to nawet w płynności, wyraźnie widać, że gra jest płynniejsza. Jednak to zdecydowanie za mało aby z HZD w ogóle konkurować.

Z tego co piszesz to HZD musi być wizualnie jeszcze bardziej skopany niż U4 na zwykłej :o
Albo? No, ale dalej nie pisze bo wiadomo.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2017, 15:23:18 pm wysłana przez Kyokushinman »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17422 dnia: Kwietnia 08, 2017, 17:18:18 pm »
Tyle, że moja opinia jest w większości, a Twoja jest tylko Twoja. Nikogo tutaj nie obchodzi zdanie kolesia niebieskie zęby. Tyle dobrego, że zaczynasz dostrzegać obojętność wobec twoich bzdur bo niemal w kazdym temacie próbujesz przekonywać do swoich racji co świadczy o desperacji. Także Uncharted 4 nadal pozostaje niedoścignionym wzorem oprawy wizualnej, a Ty płacz o to dalej.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17423 dnia: Kwietnia 08, 2017, 18:20:01 pm »
Daleko jestes? Bo graficznie im dalej tym lepiej i tak uncharted jest ladniejsze ale horizon daleko z tylu nie jest.

Kilka misji po Próbie. Co mi się nie podoba to jednolite oświetlenie. Albo mamy ekran zielony albo pomarańczowy albo granatowy. Wiadomo to jest open world, więc i tak wielkie brawa bo GG pokazało, że takie gry to też może być top grafiki. Nie komentuje podjarek Zeldą bo to tylko beczunia ze ślepców.
Tej Zeldzie chopaku to może dałbyś już spokój i nie wyzywał innych na prawo i lewo :-?
Ponieważ ta gra nie pretenduje to topów wizualnych tylko wyznacza nowe standardy w akurat czym innym ;)






BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17424 dnia: Kwietnia 08, 2017, 18:35:50 pm »
No właśnie najśmieszniejsze jest to, że nie wyznacza żadnych standardów tylko jest zlepkiem pomysłów z kilku znanych gier i to wszystko. No ale jak się raz na 10 lat dostaje jakąś fajniejszą gierkę to trzeba z niej robić mesjasza w internecie, bo może akurat ktoś głupi da się nabrać.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17425 dnia: Kwietnia 08, 2017, 18:37:46 pm »
Grałeś?
Przeszedłeś?



Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17426 dnia: Kwietnia 08, 2017, 19:02:05 pm »
A ty grałeś i przeszedłeś?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17427 dnia: Kwietnia 08, 2017, 19:34:37 pm »
I cisza...hehe.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17428 dnia: Kwietnia 08, 2017, 19:42:57 pm »
Jakoś nie hejtuje i nie chwale hehe ;)

Bronić mogę.
97% nie bierze się z dupy.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17429 dnia: Kwietnia 08, 2017, 20:50:31 pm »
nie chwale hehe ;)
a  godzine wcześniej pisze
wyznacza nowe standardy

Zaniki pamięci?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17430 dnia: Kwietnia 08, 2017, 21:40:03 pm »
Cytuje recki wolfik.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17431 dnia: Kwietnia 08, 2017, 21:55:37 pm »
Teraz by wypadalo zeby ktos poszukal recek wychwalajacych grafike w uncharted :D

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17432 dnia: Kwietnia 09, 2017, 09:56:39 am »
To jest zupełnie co innego, ponieważ grywalność i klimat każdy jest w stanie docenić natomiast grafy już nie.
Jakieś 90% gra w zalecanym trybie gra, kino a takie gry jak np. Metal, Doom, Far Cry, Nioh czy Horizon kolosalnie tracą a zyskują te które mają spore niedoskonałości w obrazie bo wszystko jest stonowane i zakrywa błędy ;). Powstaje nazwane przez typów z hdtv tzw. szmata i tylko obraz HDR jest w stanie w pełni nasączyć go jakością, oczywiście jednak jak dana gra ten tryb posiada. Zwykłymi suwakami nie jest się już w stanie nic zrobić (przykład akurat z tv Sony).
Nowe model Bravi poszły o krok do przodu i teraz HDR nie jest już oddzielnym trybem a można go włączyć nawet na żywym w np. ZD9, XE90, XE93 ;)



Kto grałby na moim ustawieniu lub jeszcze lepiej na tv 4khdr gdzie owa gra pokazuje w pełni możliwości i wyświetla obraz z w rozdziałce 1800p nigdy w życiu nie napisałby takich bzdur jak np. BoBaN na temat wyższości wizualnej U4 nad HZD, wyzywają przy okazji jeszcze innych od ślepców.



Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)




Drejk niech sobie konkuruje wizualnie z tytułami na swoim poziomie bo tam konkurencja też słaba nie jest a takie odjebane HZD zostawi w spokoju.


Np. z tym:








 :naughty:










BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17433 dnia: Kwietnia 09, 2017, 10:32:47 am »
Aha...Czyli kiedy Ci wygodnie to posiłkujesz się reckami, ale kiedy recenzja chwali Uncharted 4 za grafikę to zaczynasz pisać stek bzdur próbując udowodnić, że tak nie jest. W sumie spoko bo to tylko świadczy o Twoim braku obiektywizmu i kompletnej nieznajomości tego o czym piszesz.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17434 dnia: Kwietnia 09, 2017, 11:26:54 am »
Braku obiektywizmu? Mam go BoBaN nadmiar ;)

Ja wersje U4 na Pro nie krytykuje bo nie mam się zbytnio do czego przyczepić. Są słabsze rzeczy jak np. cienie, sporadyczne ziarno czy gdzieś tam jeszcze słabsze tekstury. Jednak to już pierdółki nie warte pisanie poematów na forum. Gra zyskała bardzo dużo i z tego powodu się bardzo ciesze bo takiego U4 chciałem. Nr 2 wizualne? Owszem, mogę tej wersji dać, jednak tej dramy z amatora nie jestem wstanie zapomnieć. To moje wielki rozczarowanie wizualne obok skopanych konwersji VF3, VF4, VF4:E z automatów na konsole.



Co do Zeldy to co myślisz, że ta gra będzie dla mnie 10/10? :lol:

Nie, nie będzie. Widać sporo wad już na filmikach np. powtarzające się monotonne lokacje z zagadkami.



« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2017, 11:30:01 am wysłana przez Kyokushinman »

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17435 dnia: Kwietnia 09, 2017, 13:07:15 pm »
Znowu pierdolenie o ziarnie w U4 i bravii na żywym, dla tego forum już nie ma nadziei.

iko

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17436 dnia: Kwietnia 09, 2017, 13:32:56 pm »
Chłopaki grzeszycie. Dungeony w dużych Zeldach zamiatają, no i stylistyczna exploracja, powodująca ciarki na plecach. Zagrajcie chociaż i poczujcie magie Nintendo. ps. Kyo ochłoń ;)

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17437 dnia: Kwietnia 09, 2017, 13:46:22 pm »
Chłopaki grzeszycie. Dungeony w dużych Zeldach zamiatają, no i stylistyczna exploracja, powodująca ciarki na plecach. Zagrajcie chociaż i poczujcie magie Nintendo. ps. Kyo ochłoń


Żeby poczuć magię nintendo kupiłem 3DSa. Nie poczułem. Wszyscy tak zachwalali Mario. Zagrałem. To samo co na GameBoyu w 89 roku. Zelda. Spoko. Zagrałem w dwie. Kończyłem na siłę bo gra legenda w końcu. Takie sobie. Zbyt archaiczne na te czasy. Jedynie Fire Emblem mnie wciągnął. Ale to jedna gra. Wszystko inne w co zagrałem to mizeria ze słabą grafą. No i ceny z dupy za wszystko. Nieuzasadniona drożyzna. Nie sądziłem że zakup 3dsa zrobi ze mnie hejtera nintendo ale tak się stało.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2017, 13:50:04 pm wysłana przez bojawiem »

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17438 dnia: Kwietnia 09, 2017, 14:11:39 pm »
Chłopaki grzeszycie. Dungeony w dużych Zeldach zamiatają, no i stylistyczna exploracja, powodująca ciarki na plecach. Zagrajcie chociaż i poczujcie magie Nintendo. ps. Kyo ochłoń


Żeby poczuć magię nintendo kupiłem 3DSa. Nie poczułem. Wszyscy tak zachwalali Mario. Zagrałem. To samo co na GameBoyu w 89 roku. Zelda. Spoko. Zagrałem w dwie. Kończyłem na siłę bo gra legenda w końcu. Takie sobie. Zbyt archaiczne na te czasy. Jedynie Fire Emblem mnie wciągnął. Ale to jedna gra. Wszystko inne w co zagrałem to mizeria ze słabą grafą. No i ceny z dupy za wszystko. Nieuzasadniona drożyzna. Nie sądziłem że zakup 3dsa zrobi ze mnie hejtera nintendo ale tak się stało.
Niestety, o ile się zorientowałem, to graczy "dużokonsolowych" do 3dsa może przyciągnąć jedynie Xenoblade. 3ds to nie psp, na którym znów gram jak szalony, podczas gdy 3ds zbiera kurz.

Ale zakupu starego, używanego Wii nie żałuję. "Magię" poczułem.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

iko

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17439 dnia: Kwietnia 09, 2017, 14:24:22 pm »
Widocznie nie leży ci przenośne granie na małym ekraniku. No i szkoda że nie grałeś na jakiejś stacjonarce Niny. Daawno nie miałem konsoli Nintendo, a idea grania na Switchu odpowiada mi w 100%. Jara mnie to. ;)