Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 1938873 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #18080 dnia: Września 16, 2017, 17:00:42 pm »
Nie ma sie co godzic z czyms co jest bez sensu. Bo w jednym zdaniu uwazasz, ze nie ma czegos takiego jak symulator pilki noznej zeby w nastepnym napisac ze jednak pes jest bardziej symulatorem niz fifa. No gdzie tutaj logika :) Prawda jest taka jak napisal soos, gry sa troche inne, obie bardzo fajne jesli chodzi o gameplay, i kazdy wybiera co chce. Dla mnie eot.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 001
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #18081 dnia: Września 16, 2017, 17:09:01 pm »
Po prostu nie zrozumiałeś porównania i to wszystko. Nie ma się co wstydzić. Zdarza się.

EDIT.
Jednak wpadł mi pewien pomysł do głowy jak jeszcze prościej opisać różnice gameplay'owe tych gier. To przykład z życia wzięty. Mamy takiego kolegę, który jest niepełnosprawny umysłowo. Nie wiem co dokładnie mu jest, ale ma problemy z koordynacją i ogólnie coś jest nie tak. Tak to spoko gościu, interesuje się piłką i można czasem nawet normalnie z nim pogadać. Nie wiem czemu, ale świetnie gra w ping ponga podczas gdy inne sporty kompletnie odpadają w jego wykonaniu. No i ten gość też posiada konsolę oraz jako fan piłki posiada również FIFĘ i PESA. W obie te gry nie umie kompletnie grać i jak tylko dostanie piłkę to od razu dusi strzał i wali na bramkę jak oszalały. W FIFIE udało mu się strzelić kilka bramek z połowy i kilka z przedpola kiedy piła wpadła mu pod nogi, a w PES'a nie strzelił nigdy w życiu ani jednej bramki. No to taka właśnie jest różnica między tymi tytułami.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #18082 dnia: Września 16, 2017, 17:49:05 pm »
xde

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #18083 dnia: Września 16, 2017, 18:02:02 pm »
Po prostu nie zrozumiałeś porównania i to wszystko. Nie ma się co wstydzić. Zdarza się.

EDIT.
Jednak wpadł mi pewien pomysł do głowy jak jeszcze prościej opisać różnice gameplay'owe tych gier. To przykład z życia wzięty. Mamy takiego kolegę, który jest niepełnosprawny umysłowo. Nie wiem co dokładnie mu jest, ale ma problemy z koordynacją i ogólnie coś jest nie tak. Tak to spoko gościu, interesuje się piłką i można czasem nawet normalnie z nim pogadać. Nie wiem czemu, ale świetnie gra w ping ponga podczas gdy inne sporty kompletnie odpadają w jego wykonaniu. No i ten gość też posiada konsolę oraz jako fan piłki posiada również FIFĘ i PESA. W obie te gry nie umie kompletnie grać i jak tylko dostanie piłkę to od razu dusi strzał i wali na bramkę jak oszalały. W FIFIE udało mu się strzelić kilka bramek z połowy i kilka z przedpola kiedy piła wpadła mu pod nogi, a w PES'a nie strzelił nigdy w życiu ani jednej bramki. No to taka właśnie jest różnica między tymi tytułami.
Czyli w pesie nie da sie strzelic bramy z daleka, realizm mocno :troll:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #18084 dnia: Września 16, 2017, 21:35:27 pm »
Fifa jest do grania jak sie poustawia suwaki + sterowanie jedynie semi-automatic/manual. Kazdy kto gra na auto - czyli cale online to lamerzy. Moge to powiedziec bez ogrodek.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #18085 dnia: Września 16, 2017, 21:44:24 pm »
Fifa jest do grania jak sie poustawia suwaki + sterowanie jedynie semi-automatic/manual. Kazdy kto gra na auto - czyli cale online to lamerzy. Moge to powiedziec bez ogrodek.
no i proszę, dokładnie jak z gran turismo ;)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #18086 dnia: Września 16, 2017, 21:49:04 pm »
Nie, gdyz w GTS masz zaawansowany matchmaking. Dobiera graczy do umiejetnosci, zachowania na torze, zas w Fife musisz grac na domyslnych ustawieniach + domysle sterowanie - auto. Zreszta PES nie jest tu lepszy niestety, za to offline ma o niebo lepsze - AI, gameplay, gdyz tryb menadzerski - mozliwosci w menu -  w Fifie sa lepsze, tak samo jak otoczka meczow, najazdy kamery, powtorki, tu Fifa robi z PES'em co chce.
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2017, 22:10:58 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 975
  • Reputacja: 132
System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18087 dnia: Września 16, 2017, 22:41:57 pm »
Po prostu nie zrozumiałeś porównania i to wszystko. Nie ma się co wstydzić. Zdarza się.

EDIT.
Jednak wpadł mi pewien pomysł do głowy jak jeszcze prościej opisać różnice gameplay'owe tych gier. To przykład z życia wzięty. Mamy takiego kolegę, który jest niepełnosprawny umysłowo. Nie wiem co dokładnie mu jest, ale ma problemy z koordynacją i ogólnie coś jest nie tak. Tak to spoko gościu, interesuje się piłką i można czasem nawet normalnie z nim pogadać. Nie wiem czemu, ale świetnie gra w ping ponga podczas gdy inne sporty kompletnie odpadają w jego wykonaniu. No i ten gość też posiada konsolę oraz jako fan piłki posiada również FIFĘ i PESA. W obie te gry nie umie kompletnie grać i jak tylko dostanie piłkę to od razu dusi strzał i wali na bramkę jak oszalały. W FIFIE udało mu się strzelić kilka bramek z połowy i kilka z przedpola kiedy piła wpadła mu pod nogi, a w PES'a nie strzelił nigdy w życiu ani jednej bramki. No to taka właśnie jest różnica między tymi tytułami.


Leżę i kwiczę :lol:

Już bardziej pojebanego argumentu nie można było wymyślić.
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2017, 22:44:03 pm wysłana przez Moldar »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18088 dnia: Września 17, 2017, 00:26:39 am »
Ale coś z fanami fify musi być na rzeczy, skoro eg daje poradniki jak pobrać demo.

http://www.eurogamer.pl/articles/2016-09-13-demo-fifa-18-jak-pobrac-wszystkie-informacje

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18089 dnia: Września 17, 2017, 02:41:40 am »
 :lol: :lol: :lol:
To ja może coś dodam. Plebs gra w fife.
PS:nowy PES mnie przeraza jest tak zakurwieńczo dobry. Gdybym miał porownywać poziom podjarki to to z pes 3/4/5.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18090 dnia: Września 19, 2017, 18:04:08 pm »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18091 dnia: Września 20, 2017, 19:47:26 pm »


     
Cytuj
   Temporal reconstruction from a base resolution of 2560x1440p.
        Better texture filtering.
        Film grain disabled in the current build.
        1080p mode included. No reconstruction.
        Performance issues in the higher resolution mode with tearing.

#6ftopów#4k #60kl/s

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18092 dnia: Września 24, 2017, 15:57:55 pm »
Szkoda tylko, że graficznie gra wygląda jak jakiś tytuł z PS3  :-? (SotC Remake)

Nawet wiem co masz na myśli:


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 543
  • Reputacja: 251
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18093 dnia: Września 24, 2017, 16:10:40 pm »
Szkoda tylko, że graficznie gra wygląda jak jakiś tytuł z PS3  :-? (SotC Remake)

Nawet wiem co masz na myśli:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)



Akurat Uncharted 4 to bite 10/10. Gdyby tylko w 60k/s działała, to brakłoby skali. Gra jest prześliczna i w 2016r. wyznaczała nowe standardy. Nawet w blacharskim CD-A wystawili jej 10 za grafikę.
Nie ma na PS4 lepiej wyglądającej gry.  :puppy-eyes:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18094 dnia: Września 24, 2017, 16:23:09 pm »
Cytat: Sylvan Wielki
Według mnie jest i to spora. Akurat ogrywałem ostatnio szóstą odsłonę, więc, że tak powiem, jestem na bieżąco z tematem.

Z miejsca da się zauważyć lepiej wyglądające pojazdy. Faktura materiału również stoi na wyższym poziomie.


Ogromną robotę wykonało tu zjawiskowe oświetlenie - to co dzieje się na karoseriach w piaszczystym Dubaju oraz burza, jak i to co się dzieje po niej na Nurbie, coś pięknego. :bowdown:


Poważnie, sądziłem, że Siódemka na One(S) będzie takim kopiuj - wklej szóstki pod względem szaty graficznej i skupią się raczej na PC/X, ale ekipa dostarczyła nawet na poczciwym One.
Oczywiście wzorem poprzedniczki obraz jest ostry jak żyleta i mamy betonowe 60 k/s.


Zrobiłem również kilka kółek na PCMR. :master:
Fantastycznie wygląda i daje przedsmak tego co w listopadzie na One X otrzymamy.
To obok Godrizon III będzie najlepiej prezentująca się gra wyścigowa, chyba, że drugie PC na kompie zarządzą.


Co do samej jazdy, ustawień jest od groma. Jak ktoś nie ma problemu z serią, będzie bawił się wybornie przez dziesiątki godzin.

U mnie ta gra to absolutny dej łan. To demo mnie tylko w tym utwierdziło, bo pod względem zawartości Forza >>>> reszta tych pociesznych ścigałek.

Pozwoliłem sobie okrasić post Sylvana zdjęciami, co by nadać mocy jego słowom.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18095 dnia: Września 24, 2017, 17:48:22 pm »
Szkoda tylko, że graficznie gra wygląda jak jakiś tytuł z PS3  :-? (SotC Remake)

Nawet wiem co masz na myśli:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Mam wrzucić obrazki z bloodbornea :naughty:?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 543
  • Reputacja: 251
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18096 dnia: Września 24, 2017, 18:02:33 pm »
Mam wrzucić obrazki z bloodbornea :naughty:?

Wrzuć. Miałem /summon kyo zrobić, ale przecież też masz je  :)
Sam je umieścić, ale dyskusja z nim jest jałowa, to raz. Dwa jednak Bloodborne to wybitna gra i aż szkoda z jej niedoskonałości graficznych kpić.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18097 dnia: Września 24, 2017, 18:21:34 pm »
Ja moge filmiki dorzucic jak cos :)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18098 dnia: Września 24, 2017, 18:32:48 pm »
Jeszcze zapomniałem sprecyzować, że owe dwa szoty pochodzą z PS3 Pro.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18099 dnia: Września 24, 2017, 18:38:58 pm »
chmurki po prawej to woda, a ten glut po lewej to skała








Dla porównania tutaj podobne rzeczy z gier godnych ps4:



« Ostatnia zmiana: Września 24, 2017, 18:47:03 pm wysłana przez Wulfen »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18100 dnia: Września 24, 2017, 18:59:14 pm »


Pomidor.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18101 dnia: Września 24, 2017, 19:04:10 pm »
ciekawa dyskuzja, kóra do niczego nie prowadzi i niczego nie udowadnia. Lepiej byście popisali o koalicji  partyji PO z partią KORWIN. Nie moge sie doczekac kiedy do tego dojdzie.  Chyba predzej jakiś powazny ex wyjdzie na xboksa

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 543
  • Reputacja: 251
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18102 dnia: Września 24, 2017, 19:11:21 pm »
chmurki po prawej to woda, a ten glut po lewej to skała


Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)



Taka jakość szaty graficznej tłumaczy czas wgrywania 40 sek. i animację.



Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18103 dnia: Września 24, 2017, 19:21:55 pm »
Jaka zemsta Sylvana i jego wielkich kolegów za posta prawdy z tematu o trzecim sezonie Forzy 5. :chichocze:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 543
  • Reputacja: 251
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18104 dnia: Września 24, 2017, 19:52:04 pm »
Jaka zemsta Sylvana i jego wielkich kolegów za posta prawdy z tematu o trzecim sezonie Forzy 5. :chichocze:

Żadna zemsta. Po pierwsze nie jestem osobą mściwą. Po drugie osobiście uważam, że Bloodborne to wybitna, zasługująca na 10/10 gra.

Grafika jest niezwykle przyjemna dla oczu. Tylko, że ja uważam, że zasługiwała na mocne 8/10 na premierę. Bo ładne, bo stylistycznie kapitalne. Byłoby 9/10 gdyby nie fakt, że animacja gubiła klatki nawet przy obracaniu kamery.

I nie wypisuj głupot, że nie, bowiem już na sąsiednim forum każdy ci napisał jak było.

Natomiast ty, przyznam szczerze, jesteś osobliwym fan bojem Soni. Niby klapek, a ruga Uncharted 4 i GTS.

Tyle.

A bomb prawdy w temacie Motorsport nie ma. Już ci na drugim forum napisali:

Cytuj
Na pc ustawienia minimum? Bo grałem w demo i tak NIE wyglądało. Wiec do wojenek sobie pełzaj

Na następnym forum osoby, które mają PS4, które dają 10 za grafikę DC piszą:

Cytuj
Pograłem chwilę w demo, wygląda to naprawdę obłędnie na zwykłym xone nawet.

Ale nie, bo ty musiałeś zakładając temat wrzucić najgorsze zdjęcia.

Później ja wrzucam porównanie wersji X/PC do twoich bieda zdjęć i wypisujesz głupoty o porównaniu wersji.

Zresztą....



Ja gram i chwalę. Inni grają i wychwalają, a ty nie grasz, ale wrzucasz celowo jakiś badziew z neogafa, a na GO zawsze jakiś pastuszek Sony poklepie po ramieniu, bo Xbox beeee.




 

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18105 dnia: Września 24, 2017, 20:53:47 pm »



A tymczasem produkcja XOX idzie pełną parą:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18106 dnia: Września 24, 2017, 20:55:40 pm »
Ja gram i chwalę. Inni grają i wychwalają, a ty nie grasz, ale wrzucasz celowo jakiś badziew z neogafa, a na GO zawsze jakiś pastuszek Sony poklepie po ramieniu, bo Xbox beeee.

Grasz, a jak przyszło co do czego, to musiałeś się ratować porównaniem xb1x/pc na maxa z gafa, naiwnie licząc, że Juras nie wyłapie manipulacji :lol:

Kiedy ty wreszcie zrozumiesz, że twoje pierdzenie może działać na debili z fpe, ale nie na gameonly?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18107 dnia: Września 24, 2017, 21:30:03 pm »
A bomb prawdy w temacie Motorsport nie ma. Już ci na drugim forum napisali:

Cytuj
Na pc ustawienia minimum? Bo grałem w demo i tak NIE wyglądało. Wiec do wojenek sobie pełzaj

A tu jeszcze jeden cytat leśnego autorytetu:

Cytuj
Prawda jest taka, że Playstation jest dla gimbazy. Nieważne, że gówniany  pad, nieważne, że konsola wyje jakby ją zażynali, bez znaczenia  beznadziejny PSN. Ważne, że wypuszczają nowe japońskie gierki, które  absolutnie nikogo. Ja, po całym dniu pracy chcę pograć na wygodnym  padzie, słysząc tylko odgłosy wydawane przez moje wypasione  słuchawki/głośniki. Takie coś tylko Xbox. Nie potrzeba mi miliona gier,  te co są w stu procentach wypełnią mój wolny czas. Już wolę odpuścić  jakąś Personę czy inny japoński szmelc, niż grać w warunkach  przypominających lotnisko w Pyrzowicach. Od japońskich gier jest  Nintendo. Podsumowując: jak jesteś dzieciakiem na utrzymaniu rodziców,  wiecznym studentem, albo bezrobotnym z dużą ilością czasu wybierasz  Playstation. A jeżeli właśnie wróciłeś z pracy swoją nową RS7, siadasz w  skórzanym fotelu z lampką Chateau Mouton Rothschild 1945 w ręce i  chcesz pograć to kupujesz Xboxa. Niebieskie robactwo tego nie rozumie. I  dobrze, grajcie nadal w swoje dziwaczne giereczki na padzie  przypominającym kartofla i przy wyciu wentylatorów rodem z zakurzonego  peceta. Pozdrawiam

Na kogo ty się powołujesz? :lol:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 543
  • Reputacja: 251
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18108 dnia: Września 24, 2017, 21:36:17 pm »
Wyszukaj w słowniku słowo autorytet, chłopcze.

Ja gram i chwalę. Inni grają i wychwalają, a ty nie grasz, ale wrzucasz celowo jakiś badziew z neogafa, a na GO zawsze jakiś pastuszek Sony poklepie po ramieniu, bo Xbox beeee.

Grasz, a jak przyszło co do czego, to musiałeś się ratować porównaniem xb1x/pc na maxa z gafa, naiwnie licząc, że Juras nie wyłapie manipulacji :lol:

Kiedy ty wreszcie zrozumiesz, że twoje pierdzenie może działać na debili z fpe, ale nie na gameonly?

Niczym się nie ratowałem. Juras nie jest taki głupi by się nie połapać, nie bój nic. Akurat to zdjęcie było dostępne. Żadna to manipulacja, a że on sobie tak to zinterpretował, nie mój problem. Tryb zdjęć jak już wpadnie w moje dłonie, to wrzucę stosowne ujęcia i to z wersji z podstawowego Xbox One.

Z z tym ppe już daruj sobie. Dorosły facet jesteś, a zachowujesz się jak urażona gimnazjalistka. Obrażasz ludzi, których nie znasz czy to na ppe, czy na GO, czy na innych forach, a jak łykniesz banicje, to frajernia i debile, bo cię nie docenili. Najwidoczniej nie było za co.









Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18109 dnia: Września 25, 2017, 03:06:32 am »
Cytuj
A small comparison between Project CARS 2 and Forza Motorsport 7.

- Both are from the PC version. 8K, ultra or high settings, MSAA.
- Project CARS 2 is 8K/30, Forza 7 is 8K/60 (1080Ti, 4790K, 16GB RAM).




I starusieńki DC ze standardowej PS4:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18110 dnia: Września 25, 2017, 18:31:12 pm »
A bomb prawdy w temacie Motorsport nie ma. Już ci na drugim forum napisali:

Cytuj
Na pc ustawienia minimum? Bo grałem w demo i tak NIE wyglądało. Wiec do wojenek sobie pełzaj

A tu jeszcze jeden cytat leśnego autorytetu:

Cytuj
Prawda jest taka, że Playstation jest dla gimbazy. Nieważne, że gówniany  pad, nieważne, że konsola wyje jakby ją zażynali, bez znaczenia  beznadziejny PSN. Ważne, że wypuszczają nowe japońskie gierki, które  absolutnie nikogo. Ja, po całym dniu pracy chcę pograć na wygodnym  padzie, słysząc tylko odgłosy wydawane przez moje wypasione  słuchawki/głośniki. Takie coś tylko Xbox. Nie potrzeba mi miliona gier,  te co są w stu procentach wypełnią mój wolny czas. Już wolę odpuścić  jakąś Personę czy inny japoński szmelc, niż grać w warunkach  przypominających lotnisko w Pyrzowicach. Od japońskich gier jest  Nintendo. Podsumowując: jak jesteś dzieciakiem na utrzymaniu rodziców,  wiecznym studentem, albo bezrobotnym z dużą ilością czasu wybierasz  Playstation. A jeżeli właśnie wróciłeś z pracy swoją nową RS7, siadasz w  skórzanym fotelu z lampką Chateau Mouton Rothschild 1945 w ręce i  chcesz pograć to kupujesz Xboxa. Niebieskie robactwo tego nie rozumie. I  dobrze, grajcie nadal w swoje dziwaczne giereczki na padzie  przypominającym kartofla i przy wyciu wentylatorów rodem z zakurzonego  peceta. Pozdrawiam

Na kogo ty się powołujesz? :lol:

Padłem :lol:



Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18111 dnia: Września 25, 2017, 19:31:16 pm »
Co za cwel



Głos z namiotu: Obrażanie, 3 dni.
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2017, 08:24:12 am wysłana przez Ryo »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18112 dnia: Września 25, 2017, 19:33:54 pm »
Sylvan to w ogóle z tym wypominaniem banów, kiedy sam był zbanowany i to w całym internecie. Tyle że nie za słowa prawdy jak Iras, a za posiadanie większej ilości, niż przeciętny biedak, kazimierzy, oraz  nietuzinkowej aparycji.
« Ostatnia zmiana: Września 25, 2017, 19:38:46 pm wysłana przez Juras »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18113 dnia: Września 25, 2017, 19:57:43 pm »
Sylvan to w ogóle z tym wypominaniem banów, kiedy sam był zbanowany i to w całym internecie. Tyle że nie za słowa prawdy jak Iras, a za posiadanie większej ilości, niż przeciętny biedak, kazimierzy, oraz  nietuzinkowej aparycji.
przynajmniej jest do czego trzepać, nie trzeba walić z pamieci. tylko pyk na profil i juz.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18114 dnia: Września 26, 2017, 08:26:51 am »
Dobra, koniec tego linczu i zabawy. Kolejne podjazdy będą nagradzane. Tomasz już dostał prezent.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18115 dnia: Września 26, 2017, 08:41:18 am »
Ależ piękne obrazki z FM7 i Bloodborne na tej stronce....do tego te pomidorki z U4.
Aż sie dołącze do zabawy :troll:

Driveclub:







I na deser U4





Rozpieszcza nas ta generacja... :yes_anim:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18116 dnia: Września 26, 2017, 09:19:18 am »
Dal bym tu filmiki odnosnie fizyki z PC2. To jak samochod podskakuja jak resoraki, jak skopane jest detekcja kolizji, ale nie chce kopac lezacego. :troll:
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2017, 10:07:50 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 236
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18117 dnia: Września 26, 2017, 09:39:36 am »
Ależ piękne obrazki z FM7 i Bloodborne na tej stronce....do tego te pomidorki z U4.
Aż sie dołącze do zabawy :troll:

Driveclub:







I na deser U4





Rozpieszcza nas ta generacja... :yes_anim:
Prawda jest taka, że na każdej generacji i w każdej grze da się takie kwiatki znaleźć, tylko co z tego? Liczy się efekt końcowy.



Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 642
  • Reputacja: 74
  • KILLZOWN3D
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18118 dnia: Września 26, 2017, 10:24:54 am »
W większości ciężko nawet mówić o kwiatkach - że liście na poboczu nie są super ostre w grze wyścigowej? Serio? SERIO?! Za to miejscami screeny z DC wyglądają jakby nie było tam światła w ogóle i to jest dziwne. Czy to nie jakiś bug?

Co do U4 - to jest obecnie top i jeśli oni nie są w stanie czegoś dostarczyć w gamepley'u to znaczy, że może być o to ciężko w ogóle. To, że światło "przecieka" to norma - oświetlenie o większej precyzji w real time jest bardzo kosztowne i nawet w sofcie do real time'owych renderów nie jest wystarczające. W cut-scenie można nad tym zapanować, w gameplay'u już trudniej i nie dziwne, że ludzie to znajdują i wrzucają. Warto jednak wiedzieć dlaczego tak jest.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Odpowiedź #18119 dnia: Września 26, 2017, 10:30:09 am »
że liście na poboczu nie są super ostre w grze wyścigowej? Serio? SERIO?!
Też z tego śmiechłem.