Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 545313 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14040 dnia: Lipca 19, 2012, 18:47:38 pm »
A tak działa mafia PO

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14041 dnia: Lipca 19, 2012, 18:54:50 pm »
SEDNO SPRAWY

Tak działa wasz ukochana Platforma Obywatelska, to jest najlepszy materiał o tej mafii jaki tylko widziałem.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14042 dnia: Lipca 19, 2012, 20:39:36 pm »
http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/fundusz;koscielny;to;nic;zobacz;ile;kosztuje;nas;konkordat,17,0,1046545.html

Cytuj
Jednak fundusz to niewielka część tego, co państwo łoży na rzecz Kościoła katolickiego. Z budżetu państwa na jego potrzeby idzie rocznie ponad 1,8 mld złotych. Te przywileje gwarantuje mu konkordat. Zdaniem przedstawicieli PiS i Solidarnej Polski, rząd nie ma prawa nic zmieniać bez zgody Watykanu.

To jest dopiero przekret i do tego ludzie jeszcze to popieraja. Ile by mieszkan za to wybudowal, i jeszcze na limuzyny by zostalo :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2012, 20:49:33 pm wysłana przez LoNdEk »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14043 dnia: Lipca 19, 2012, 21:34:53 pm »
Tak kur**! Zakazać lekcji religii, pozamykać katolickie przedszkola, uczelnie i domy opieki, kapelanów wypierdolić na pysk, a zabytkowe kościoły wyburzyć, bo przekręt!

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14044 dnia: Lipca 19, 2012, 21:42:32 pm »
Zabytki to są chronione osobnym prawem, więc co to ma do rzeczy? Domy opieki/hospicja/przedszkola/szkoły mogą działać tak czy siak, więc też nie widzę problemu. Z zawodem "kapelan" (wat?) i religą już niestety nieco trudniej. Na tej samej zasadzie powinieneś odbić od skłotów, KP i setki innych LEWACKICH KOMÓREK, które prowadzą masę darmowych warsztatów i szkoleń dla ludzi, o takich "bzdurach" jak Food Not Bombs robionych przez rzeczonych złych lewaków to już lepiej nie wspominać. No ale to jest fe, bo z Twojej perspektywy to lewactwo, ale to nie jest fe jak robi to kościół.

Zrób update memów.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2012, 21:44:44 pm wysłana przez tarniak »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14045 dnia: Lipca 19, 2012, 21:53:25 pm »
Masa organizacji od prawej do lewej dostaje dofinansowania i dopóki robią coś pożytecznego, a nie sprowadzają z Niemiec lewackie bojówki, nie mam z tym problemów. Zresztą trudno by było napier**lać na setki lewackich komórek - co innego na coś wielkości kościoła.

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14046 dnia: Lipca 19, 2012, 21:58:01 pm »
Zresztą trudno by było napier**lać na setki lewackich komórek - co innego na coś wielkości kościoła.
Czy ja wiem, raczej nigdy nie masz z tym problemu. Teraz zrobiłeś ładną redukcję KP do jednego wydarzenia (nie to żebym specjalnie stał po ich stronie, bo mam nieco wyje**ne już), a masz problem że to samo robi się z kościołem katolickim. Po raz kolejny, hipokryzja. Incydentalne wydarzenie w KK, jest incydentalne (typu pedofilia, która w zasadzie jest powszechna, ale już niech będzie). Incydentalne wydarzenie "po lewej" jest jednocześnie definiujące. Fajnie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14047 dnia: Lipca 19, 2012, 22:20:02 pm »
Incydent w KP mógłby być tak samo incydentalny, jak incydent w KK, gdyby KP była wielkości KK. Kiedy na 22 tysiące katolickich księży trafia się pedofil, to można mówić o incydencie, ale kiedy niewielkie wydawnictwo sprowadza z Niemiec antifę, w celu zakłócenia narodowego święta, to je właściwie definiuje.

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14048 dnia: Lipca 19, 2012, 22:24:33 pm »
Incydent w KP mógłby być tak samo incydentalny, jak incydent w KK, gdyby KP była wielkości KK. Kiedy na 22 tysiące katolickich księży trafia się pedofil, to można mówić o incydencie, ale kiedy niewielkie wydawnictwo sprowadza z Niemiec antifę, w celu zakłócenia narodowego święta, to je właściwie definiuje.
To dobrze, że KP jest małe bo ja bym tylu Niemców nie zdzierżył. :mad:

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14049 dnia: Lipca 20, 2012, 09:17:30 am »
Kiedy na 22 tysiące katolickich księży trafia się pedofil, to można mówić o incydencie

A kiedy takie pedofila kryje biskup i przenosi z parafii do parafii można mówić o czym? Incydencie również? A to:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Marcial_Maciel

Też pewnie incydent?

Powiem tak - wchodzisz do czyjegoś domu, 3 pokoje są czyste, ostatni to chlew. Wszystko jest ok?

Albo jeszcze inaczej, przykład z życia - pamiętasz Nike i skandal z nieletnimi pracownikami w Nikaragui, czy gdzieś w Afryce? Powiedziałbyś: "wszystko jest ok, to tylko incydent"?

Masa organizacji od prawej do lewej dostaje dofinansowania i dopóki robią coś pożytecznego

Ale masa organizacji nie dostaje dofinansowania z budżetu, a robi o wiele więcej niż Kościół. Taka lewacka, gejowska, pedofilska Orkiestra Świątecznej Pomocy regularnie zbiera miliony na pomoc potrzebującym, a ludzie się świetnie bawią wrzucając do puszek, obserwując fajne akcje, itd. Masa organizacji pozarządowych (w 99% niefinansowanych z budżetu) również działa dobroczynnie pomagając samotnym matkom, ofiarom przestępstw seksualnych, organizując rodzinne domy dziecka, itd.

Wszystko się zatem sprowadza to tego, że Kościół dostaje pieniądze "bo tak!". Fundusz kościelny należy zlikwidować, a obywatele mają prawo decydować ile z obecnego 1% przeznaczą na Kościół. Tylko wtedy wyjdzie szydło z worka, że Polacy to mają religijność na pokaz. Kościół to wie, rząd to wie, ty to wiesz, wszyscy to wiemy. Ale każdy udaje, że nie wie.

Ale ok, oszukuj się dalej. W końcu oderwanie od rzeczywistości to cecha narodowa Prawdziwych Polaków.
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2012, 09:35:02 am wysłana przez Castor Krieg »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14050 dnia: Lipca 20, 2012, 09:35:00 am »
Kiedy na 22 tysiące katolickich księży trafia się pedofil, to można mówić o incydencie
http://pl.wikipedia.org/wiki/Marcial_Maciel

Też pewnie incydent?

Cytuj
W związku ze skandalami seksualnymi, o które oskarżony był Maciel, papież Benedykt XVI poprosił zakonnika o "spędzenia reszty dni na modlitwie i pokucie".
:lol: Za morderstwo pewnie dorzuciłby ekstra ze dwie pielgrzymki i spacer na kolanach wokół Kaplicy Sykstyńskiej.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14051 dnia: Lipca 20, 2012, 09:45:47 am »
u nich to norma, jeden ksiądz z poznania w zeszłym roku nie udzielił pomocy przy narodzinach swojego dziecka na parafii. noworodek zmarł, a ksiądz w "nagrodę" dostał misję na ukrainie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14052 dnia: Lipca 20, 2012, 10:10:01 am »
Castorek będzie mi pisał o oderwaniu od rzeczywistości  :lol:

Za morderstwo pewnie dorzuciłby ekstra ze dwie pielgrzymki i spacer na kolanach wokół Kaplicy Sykstyńskiej.

Cytuj
1 maja 2010, po naradzie z udziałem papieża Benedykta XVI na temat skandalu pedofilii i seksualnego wykorzystywania seminarzystów przez Maciela, Watykan przyznał, że duchowny dopuścił się skandalu najcięższego i niemoralnego zachowania, licznych przestępstw i prowadził życie pozbawione skrupułów. W oświadczeniu czytamy też: Najcięższe i obiektywnie niemoralne zachowania ojca Maciela, potwierdzone przez niepodważalne świadectwa, jawią się niekiedy jako prawdziwe przestępstwa i ukazują życie, pozbawione skrupułów i autentycznych uczuć religijnych.

I co jeszcze mieli zrobić? Wyrokami karnymi się Watykan nie zajmuje.

Fakty są takie, że choćbyście znaleźli dwudziestu księży pedofilów w polskim kościele, to i tak będzie PROMIL.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14053 dnia: Lipca 20, 2012, 10:34:42 am »

Fakty są takie, że choćbyście znaleźli dwudziestu księży pedofilów w polskim kościele, to i tak będzie PROMIL.

Tak jest, każda organizacja powinna się tak tłumaczyć: "Mamy kilku pedofilów i gwałcicieli pośród pracowników, ale to TYLKO PROMIL!". Hej, powiedz to dzieciakom, które były molestowane, z pewnością poczują się lepiej!

Sam fakt, że księża nie mieli obowiązku zgłaszać sprawy policji pokazuje jak bardzo zdemoralizowany jest Kościół katolicki.

I co jeszcze mieli zrobić? Wyrokami karnymi się Watykan nie zajmuje.

Ekskomunikować. Publicznie, po czym podać do wiadomości wszystkich. Moralnie obić mu mordę, odebrać wszystkie urzędy, wyrzucić z Kościoła. I każdego pedofila powinno się tak samo potraktować. Z gejami walczą, ale nad pedofilami się pochylają miłosiernie? Popierdolona skala wartości IMO.
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2012, 10:44:13 am wysłana przez Castor Krieg »


Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14055 dnia: Lipca 20, 2012, 17:45:49 pm »
Polskie media mainstreamowe po raz n-ty.

Rano było info o tym, że ktoś na minefestacji pokazał dupę. Agora obudziła się jakoś po południu, że jednak było coś więcej niż goły zad.

http://lewica.pl/?id=26815 - to było z rana tłumaczone przez mojego ziomka ze stronek Al Jazeery i innych, bo w PL nikt nie napisał nawet. :lol:

Ogur

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14056 dnia: Lipca 20, 2012, 23:41:46 pm »
http://lewica.pl/?id=26815 - to było z rana tłumaczone przez mojego ziomka ze stronek Al Jazeery i innych, bo w PL nikt nie napisał nawet. :lol:

W radiu dziś słyszałem. :oops:

Jacek84

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14057 dnia: Lipca 20, 2012, 23:45:51 pm »
W radiu nie piszą. I pytanie o której?

Ogur

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14058 dnia: Lipca 20, 2012, 23:54:54 pm »
Przed 14-tą na 100%.  :angel:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14059 dnia: Lipca 21, 2012, 22:47:09 pm »
Polskie media mainstreamowe po raz n-ty.

Rano było info o tym, że ktoś na minefestacji pokazał dupę. Agora obudziła się jakoś po południu, że jednak było coś więcej niż goły zad.

http://lewica.pl/?id=26815 - to było z rana tłumaczone przez mojego ziomka ze stronek Al Jazeery i innych, bo w PL nikt nie napisał nawet. :lol:

Hehe. Zapatero zostawił zdemoralizowane społeczeństwo i zrujnowaną gospodarkę, to przez jakiś czas będzie się działo. Po latach rządów lewicy nie tak łatwo posprzątać  8)

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14060 dnia: Lipca 21, 2012, 23:04:23 pm »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #14061 dnia: Lipca 22, 2012, 20:41:25 pm »
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2012, 20:43:37 pm wysłana przez Tomasz »