Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 542646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #80 dnia: Października 06, 2007, 19:00:32 pm »
O co chodzi?

Jesteś za utrudnieniem dostępu do usług prawniczych oraz za zwiększeniem haraczy?

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #81 dnia: Października 06, 2007, 19:46:52 pm »
PiS dostaje mój głos
:shock: Oł FAAAK! To są młodzi ludzie co popierają PiS? Ja myślałem, że tylko moherowe berety i rydzyk głosują na kaczorów.

Proszę Cię w imieniu wszystkich "wykształciuchów", w imieniu wszystkich tych co siedz za granicę, w imieniu tych co nie chcą się wstydzić za to, że Polsce odebrano prawa do euro 2012- NIE GŁOSUJ NA PIS!!! Na LiD, PO, PSL byle nie na PiS. Ludzie proszę was nie popełniajcie drugi raz tego samego błedu. PiS już dostało swoją szansę, nie wyszło im, zjebali sprawę. Pamiętaj wyborco głosując na PiS głosujesz na Samoobronę, głosują na PiS głosujesz na LPR. PiS zawarło z nimi koalicję, więc jeżeli głosujesz na kaczorów to popierasz tym samym leppera i giertycha. Głosując na PiS stajesz w jednym szeregu z moherowymi beretami, głosując na PiS przyznajesz rację Rydzykowi, głosując na PiS popierasz faszystowską młodzież wszechpolską.

Desser stajesz po stronie tych ludzi:
http://youtube.com/watch?v=KHoe8S_HF7s
http://youtube.com/watch?v=FxfRiCV17IU&mode=related&search=
??? Z nimi chcesz iść na wybory?

Każdy się zbija z PiS-u, dziennikarze, kabarety, profesorowie na uczelniach, muzycy nawet showmeni Majewski i Wojewódzki. Ludzie przejżyjcie na oczy!!! Afera z taśmami prawy- czyli przekupywanie posłów, sex-afera głosując na pis akceptujesz takich ludzi w rządzie, sprawa blidy- prokuratura oznajmia, że właściwie nie było powodów aby ją aresztować, podsłuchy- minister nagrywa ministra z którym jest w koalicji- na zachodzie byłby to gigantyczny skandal, u nas to przeszło ponieważ skandali w tym okresie nie brakowało, zakaz wpuszczenia niezależnej komisji badającej demokratyczność wyborów, Przerywanie transmisji meczy aby pokazać konferencję PiSu, można tak wymieniać w niskończoność. Desser poglądaj przynajmniej przez tydzień tvn24, posłuchaj opini politologów, dziennikarzy, ekonomistów, itp. a napewno przejrzysz na oczy.
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2007, 19:59:44 pm wysłana przez Pako »
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #82 dnia: Października 06, 2007, 19:47:09 pm »
eee... czy to nie jest spam (chodzi mi o maila) - niechciana reklama w skrzynce pocztowej? O ile partia (sorki, ale nie wierzę, że to nie jest po prostu dzieło ludzi od reklamy) nie podpisała jakichś umów z właścicielami serwerów (wp, onet, google i inni), to w takim razie wysyłają to nielegalnie. A o ile mi wiadomo, spam jest karany.

Swoją drogą, "szybkie stworzenie przepisów niezbędnych do organizacji EURO2012"... marny dowcip.
Przepisy zostały wprowadzone tuż przed rozwiązaniem tego sejmu, jakieś 5 miesięcy po ogłoszeniu wyników na organizatorów Euro 2012. Jeżeli wg owego "dragona" to jest szybko, to jestem ciekaw, jak on definiuje "wolno" :/
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #83 dnia: Października 06, 2007, 19:50:07 pm »
Moi rodzice też na PiS zagłosują.  Ja, gdybym mógł, to na pewno bym tego nie zrobił. A Wy na kogo zamierzacie?

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #84 dnia: Października 06, 2007, 19:54:38 pm »
Pako, nie chcę cię martwić, ale SLD za swoich rządów miało też mnóstwo afer. Teraz jednak nikt tego nie pamięta...

Nieważne na kogo zagłosuję, to i tak będzie źle:
PiS - ty moherowy berecie, głosujesz na kaczorów?
LiD - ty lewaku jeden, komunisto
UPR/LPR - konserwatysta jeden, a zarazem liberał, nie ma nic gorszego
PSL - słoma ci z butów wystaje
Samoobrona - pomożesz blokować drogi?
PO - dziadek był w Wehrmachcie.

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #85 dnia: Października 06, 2007, 20:05:08 pm »
Pako, nie chcę cię martwić, ale SLD za swoich rządów miało też mnóstwo afer. Teraz jednak nikt tego nie pamięta...
Wolę skorumpowane SLD niż PiS.
Nieważne na kogo zagłosuję, to i tak będzie źle:
PO - dziadek był w Wehrmachcie.
No i??? K*rwa nie mogę wytrzymać, że takie marne argumenty działają na ludzi. Ojciec Tuska mógłby być seryjnym mordercą, a matka prostytutką- nie zmieniło by to mojego stosunku do Tuska.
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2007, 20:14:39 pm wysłana przez Pako »
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #86 dnia: Października 06, 2007, 20:15:55 pm »
PiS miał szansę i kiepsko jej wykorzystał. Nie można mówić, póki co, że PO chu** robi. Jak dostaną szansę i wygrają wybory, to wtedy będziemy mogli ocenić kto rzeczywiście zasługuje na to, by rządzić.




Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #87 dnia: Października 06, 2007, 20:17:07 pm »
Cytuj
Wolę skorumpowane, pełne biurokractwa SLD niż PiS.
Jak to powiedział mój kumpel. Za czasów SLD przynajmniej był jako taki spokój w rządzie. On wtedy nie wiedział kto jest jakim ministrem itp. Wydaje mi się jednak że to przychodzi z wiekiem.  Może i kradli ale przynajmniej spokój był.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #88 dnia: Października 06, 2007, 20:17:27 pm »
Jeśli ktoś jest sprytny to widzi jak Kaczyński (nieważne który) potrafi doskonale dobierać slowa aby niepostrzeżenie oczyścić się i aluzją zasugerować innego winowajce. Jak słucham jego tekstów to jestem naprawde pełen podziwu jak on potrafi manipulować ludźmy. Gdybym się urodził wczoraj i nie znał faktów to też bym go popieral.
Tak BTW polityki to zwątpiłem w ten naród całkowicie, polacy nie zasługują na dobre i bogate państwo. Wg sondarzy przedwyborczych PiS ma około 40% poparcia. Oby tylko nie mieli tyle glosow aby być samowystarczalni bo wtedy zobaczycie co zrobią z Polską. Jeśli ktoś uważa że PiS jest OK niech popatrzy na ich ruchy (Obrażanie samoobrony, potem koalicja, potem szybki rozpad, ściganie pijaka za obraze prezydenta, nie robienie sobie nic ze słów obrazy rydzyka, szyki zdań i mącenie w głowie)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #89 dnia: Października 06, 2007, 20:20:06 pm »
PiS dostaje mój głos
:shock: Oł FAAAK! To są młodzi ludzie co popierają PiS? Ja myślałem, że tylko moherowe berety i rydzyk głosują na kaczorów.

A żebyś wiedział, że są! Zdziwiony?

Na LiD, PO, PSL byle nie na PiS.

No tak, lepiej nawet na postkomuchów niż na PiS?

Pamiętaj wyborco głosując na PiS głosujesz na Samoobronę, głosują na PiS głosujesz na LPR. PiS zawarło z nimi koalicję, więc jeżeli głosujesz na kaczorów to popierasz tym samym leppera i giertycha.

Pitu, pitu. PiS zawarło z nimi koalicję, bo PO od początku potrafiło tylko szczekać o odsunięciu Kaczyńskich od władzy, a niestety, bez większości w sejmie rządzić się nie da. Różnice w poglądach między Kaczyńskim a Giertychem i Lepperem widać chyba gołym okiem.

PiS odniosło przez dwa lata wiele mniejszych i większych sukcesów. Mięli również wpadki, ale ja nie widzę żadnej rozsądnej alternatywy. PO? Przez dwa lata nie potrafili stworzyć silnej opozycji, a jedyną ich taktyką było atakowanie rządu. Lewica? Dziękuję, to już było i mam nadzieję, że nie wróci.

Nie rozumiem nagonki na PiS. Jaka to ogromna krzywda stała Wam się przez ostatnie dwa lata? Czy rzeczywiście było gorzej niż wcześniej? Nie widzicie żadnych zmian na lepsze? W du*ie mam na kogo będziecie głosować, nie mam zamiaru nikogo przekonywać, ale postarajcie się przynajmniej obiektywnie ocenić rządu PiS'u! I nie przez pryzmat tego co mówią o nich w mediach czy krzyczy "opozycja", tylko przez pryzmat tego, co rzeczywiście zrobili.

@Pako - nie potrafisz przedstawić żadnych konkretnych argumentów na niekorzyść PiS. Bo w kabaretach się z nich śmieją?  :lol:  Bo Blida sobie w łeb strzeliła? Widać sporo miała na sumieniu, skoro wolała się zabić, niż dać się aresztować. Sex-afera? Taśmy prawdy? Widać za dużo TVN'u i wyborczej, a za mało myślenia  :?

Wg sondarzy przedwyborczych PiS ma około 40% poparcia. Oby tylko nie mieli tyle glosow aby być samowystarczalni bo wtedy zobaczycie co zrobią z Polską.

Mam nadzieję, że tak się stanie, bo dopiero wtedy można liczyć na cztery lata solidnego i stabilnego rządzenia.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #90 dnia: Października 06, 2007, 20:24:23 pm »
Wyniki sondażu z 5 i 6 października:

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #91 dnia: Października 06, 2007, 20:30:43 pm »
Macie tutaj słowa Kaczyńskich

1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
2. Nie będzie koalicji z Samoobrona
3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.
4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy
5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS
6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigać i nie osadzać w
wiezieniu
działaczy opozycji w latach 70
7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.
13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
14. Zredukujemy administrację państwową
15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.

Iras a jak wyjaśnisz to co mówiłem o rydzyku ? Czy to nie jest argument że niektórzy są bezkarni?

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #92 dnia: Października 06, 2007, 20:31:02 pm »
Jeśli ktoś jest sprytny to widzi jak Kaczyński (nieważne który) potrafi doskonale dobierać slowa aby niepostrzeżenie oczyścić się i aluzją zasugerować innego winowajce. Jak słucham jego tekstów to jestem naprawde pełen podziwu jak on potrafi manipulować ludźmy. Gdybym się urodził wczoraj i nie znał faktów to też bym go popieral.
Dokładnie. Kaczyńscy sa wspaniali w tym co robią. Są wybitnymi demagogami, świetnie sprawują się jako politycy. Tego im nie można zarzucić. Inna sprawa, że mają nasrane w głowach.
PiS miał szansę i kiepsko jej wykorzystał. Nie można mówić, póki co, że PO ch*** robi. Jak dostaną szansę i wygrają wybory, to wtedy będziemy mogli ocenić kto rzeczywiście zasługuje na to, by rządzić.
Dobrze mówisz. Nie rozumiem takich ludzi co mówią, że PO jest do kitu bo nic nie robią. Heloł, PO nie było u władzy, było w opozycji, więc co mogło zrobić?
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #93 dnia: Października 06, 2007, 20:31:12 pm »
Cytuj
Mam nadzieję, że tak się stanie, bo dopiero wtedy można liczyć na cztery lata solidnego i stabilnego rządzenia.

...którego wersja demo zakończyła się klapą...
Wybacz, ale jeżeli ten rząd faktycznie byłby tak wspaniały, jak sam o sobie mówi (bo przecież wszelkie "lewackie" media kłamią), to nie mielibyśmy w tej chwili wyborów.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #94 dnia: Października 06, 2007, 20:32:13 pm »
Macie tutaj słowa Kaczyńskich

1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
2. Nie będzie koalicji z Samoobrona
3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.
4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy
5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS
6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigać i nie osadzać w
wiezieniu
działaczy opozycji w latach 70
7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.
13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
14. Zredukujemy administrację państwową
15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.
16. Spierzaj dziadu!
17. Spieprzaj pan!

@Pako - nie potrafisz przedstawić żadnych konkretnych argumentów na niekorzyść PiS. Bo w kabaretach się z nich śmieją?  :lol:  Bo Blida sobie w łeb strzeliła? Widać sporo miała na sumieniu, skoro wolała się zabić, niż dać się aresztować. Sex-afera? Taśmy prawdy? Widać za dużo TVN'u i wyborczej, a za mało myślenia  :?
Irasku drogi, argumentów na niekorzyść PiS są tysiące.

Za dużo TVN-u, aha bo to masońska telewizja, żydy, na kapitale niemieckim. Ok, rozumiem.

Iras za dużo radia maryja, a za mało myślenia.
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2007, 20:37:07 pm wysłana przez Pako »
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #95 dnia: Października 06, 2007, 20:37:21 pm »
Cytuj
Mam nadzieję, że tak się stanie, bo dopiero wtedy można liczyć na cztery lata solidnego i stabilnego rządzenia.

...którego wersja demo zakończyła się klapą...
Wybacz, ale jeżeli ten rząd faktycznie byłby tak wspaniały, jak sam o sobie mówi (bo przecież wszelkie "lewackie" media kłamią), to nie mielibyśmy w tej chwili wyborów.

Niestety, sami nie rządzili, a jak się ma takie przystawki jak LPR i Samoobrona, inaczej jak klapą to się skończyć nie mogło. Z resztą jeśli tym razem PiS nie będzie miał wystarczającej większości, również czarno to widzę.

Cała nadzieja, że jednak będzie miał  :???:

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #96 dnia: Października 06, 2007, 20:42:17 pm »
Jezu Iras nietraktuj PiS jak jakiegoś nielubianego dziecka w piaskownicy. Musi być sam bo jak bedzie z kimś to się pokłucą i pobiją O_O

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #97 dnia: Października 06, 2007, 20:47:42 pm »
Jezu Iras nietraktuj PiS jak jakiegoś nielubianego dziecka w piaskownicy. Musi być sam bo jak bedzie z kimś to się pokłucą i pobiją O_O

To z kim wg Ciebie mają rządzić?

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #98 dnia: Października 06, 2007, 20:50:00 pm »
Jeśli by to odemnie zależało to w ogóle bym ich nie dopuścił do władzy.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #99 dnia: Października 06, 2007, 20:50:33 pm »
Nowe spoty:



Jak Wam się podobają?
Według mnie, reklama PO świetna, zawarte konkrety, idealnie zobrazowana sytuacja niektórych rodzin, mnie się podoba.
PiS - nic nadzwyczajnego.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #100 dnia: Października 06, 2007, 20:51:56 pm »
Jezu Iras nietraktuj PiS jak jakiegoś nielubianego dziecka w piaskownicy. Musi być sam bo jak bedzie z kimś to się pokłucą i pobiją O_O

To z kim wg Ciebie mają rządzić?
Według niego, w ogóle ma nie powinien rządzić. I w moim przekonaniu też. Najgorszy problem jednak w naszym kraju jest taki że nie ma na kogo głosować.

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #101 dnia: Października 06, 2007, 20:52:18 pm »
Jezu Iras nietraktuj PiS jak jakiegoś nielubianego dziecka w piaskownicy. Musi być sam bo jak bedzie z kimś to się pokłucą i pobiją O_O

To z kim wg Ciebie mają rządzić?
Jezu Iras nietraktuj PiS jak jakiegoś nielubianego dziecka w piaskownicy. Musi być sam bo jak bedzie z kimś to się pokłucą i pobiją O_O

To z kim wg Ciebie mają rządzić?
Według niego, w ogóle ma nie powinien rządzić. I w moim przekonaniu też. Najgorszy problem jednak w naszym kraju jest taki że nie ma na kogo głosować.
Dorośniesz Iras to zmądrzejesz. Pewnie rodzice Ci głupot nagadali albo ksiądz... znaczy się dyrektor rydzyk kazanie w radiu maryja wygłosił i stąd twoje poglądy są takie same jak moherowych beretów i młodzieży wszechpolskiej.

Mam nadzieję tylko, że przez Ciebie i tobie podobnych, Polacy nie będą się musieli meczyć przez kolejne lata z nieudolnymi rządami PiS-u, że Polacy za granica nie będą musieli się wstydzić i głupio tłumaczyć jak ktoś się ich spyta co do chalery dzieje się w tej Polsce.
Jezu Iras nietraktuj PiS jak jakiegoś nielubianego dziecka w piaskownicy. Musi być sam bo jak bedzie z kimś to się pokłucą i pobiją O_O

To z kim wg Ciebie mają rządzić?
Według niego, w ogóle ma nie powinien rządzić. I w moim przekonaniu też. Najgorszy problem jednak w naszym kraju jest taki że nie ma na kogo głosować.
Sęk w tym, że trzeba wybrać mniejsze zło. Najgorsze co można zrobić to nie pójść na wybory
Jezu Iras nietraktuj PiS jak jakiegoś nielubianego dziecka w piaskownicy. Musi być sam bo jak bedzie z kimś to się pokłucą i pobiją O_O

To z kim wg Ciebie mają rządzić?
Ty nadal nie pojmujesz. Jak nie potrafią z nikim dojść do porozumienia to oznacza, że nie potrafią rządzić. Raz ludzie dali im szansę i pis przez dwa lata robił kabaret z polityki, przetrawił miliony złotych na pensje, samochody służbowe i na nowe wybory które kosztują nas setki milionów złotych. Tyle kasy zmarnowali przez te dwa lata- na podwyżki dla pielęgniarek i lekarzy by starczyło, aha zapomniałem, że PiS ma w d*pie obywateli (pielęgniarki strajkują, a ci sobie na wakacje wyjeżdżają).
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2007, 21:00:59 pm wysłana przez Pako »
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #102 dnia: Października 06, 2007, 20:58:52 pm »
Jeśli pis ponownie wygra wybory, to będziemy mieć najwyraźniej ponowne rozdanie na wiosnę, bo oni nawet z partią krasnali nie potrafiliby współpracować.

Jeśli pis rządziłby samodzielnie i w takim stylu jak przez te  lata, to zmiany były nieodwracalne na kilkadziesiąt lat, a rosja i białoruś byłaby dla nas wzorem demokracji.

Jeśli wygrałoby UPR i rządziło samodzielnie (marzenia) to cały świat by z nas brał przykład.
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2007, 21:01:02 pm wysłana przez _Music »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #103 dnia: Października 06, 2007, 21:04:44 pm »
To z kim wg Ciebie mają rządzić?


Oto właśnie chodzi, że oni nie potrafią z nikim żyć: albo jesteś z nimi, albo jesteś wrogiem numer jeden (co jest wyraźne w każdym przemówieniu premiera) -- i zapewne jeszcze jesteś oligarchą i należysz do układu; chociaż nie mają na to dowodów, to są tego święcie przekonani (tak jak premier jest przekonany, że Gazetą sterują jakieś elity...).

A to, że będą rządzić samodzielnie jest mało prawdopodobne, gdyż jak na razie jedynie jeden sondaż (z kilkunastu/kilkudziesięciu już przeprowadzonych) na to wskazuje. Czyli możliwe, że czeka nas powtórka z rozrywki - PiS wygra, ale z nikim nie będzie chciał zawrzeć koalicji (albo nikt nie będzie chciał z nimi - patrząc na to, jak potraktowali obecne "przystawki").

PiS zawarło z nimi koalicję, bo PO od początku potrafiło tylko szczekać o odsunięciu Kaczyńskich od władzy

A może dlatego, że PO, w przeciwieństwie do SO i LPR, nie chciało być traktowane jako przystawka, którą można wykorzystać i wyrzucić niczym prezerwatywę?

Poza tym wybacz, ale premier sobie z PO robi obecnie (i przez całą kadencję) taką lalkę do bicia. Jeżeli coś nie wyszło, bądź coś było na ich niekorzyść, zawsze była to wina PO. W wywiadzie dla TVN24, wkrótce po wyświetleniu dowodów w sprawie afery przeciekowej, premier zrzucił winę na PO nawet za to, że jego rząd dał nominację dla Netzla i Kornatowskiego, nawet gdy opozycja przed tym ostrzegała; wytłumaczył to tak, że opozycja cały czas narzekała na rząd i jego działania, więc tym razem się tym nie przejęli (coś jak przypowieść o chłopcu, co ciągle krzyczy "wilk! wilk!", a gdy wilk w końcu się pojawia, nikt nie zwraca na niego uwagi) o_O.


Cytuj
PO? Przez dwa lata nie potrafili stworzyć silnej opozycji, a jedyną ich taktyką było atakowanie rządu.
Moze mi się wydaje, ale chyba rolą opozycji jest właśnie krytyka rządu i jej postanowień.

Cytuj
Bo w kabaretach się z nich śmieją?

Kabarety śmiały się ze wszystkich rządów. Ten rząd i sejm sam był jednak jednym wielkim kabaretem, pełnym absurdów na miarę IV RP :/.
Opublikowane: Październik 06, 2007, 21:02:25
Jeśli pis rządziłby samodzielnie i w takim stylu jak przez te  lata, to zmiany były nieodwracalne na kilkadziesiąt lat, a rosja i białoruś byłaby dla nas wzorem demokracji.

No już bez przesady...
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #104 dnia: Października 06, 2007, 21:06:27 pm »
Jeśli pis rządziłby samodzielnie i w takim stylu jak przez te  lata, to zmiany były nieodwracalne na kilkadziesiąt lat, a rosja i białoruś byłaby dla nas wzorem demokracji.  
Już teraz nie wpuścili do Polski zagranicznych inspektorów którzy mieli by obserwować legalność, demokratycznośc wyborów, minister nagrywa rozmowę z innym ministrem, słuzby specjalne spektakularnie wyprowadzają lekarza ze szpitala na oczach wszystkich, zakuwają w kajdanki jak jakiegoś kryminalistę, już teraz PiS ma telewizję i radio pod swoją władzą- przerywają mecz aby pokazać transmisję z konwencji PiSu, zakazują emisji spotu wyborczego PO i LiD, ograniczają czas na antenie dla opozycji, nakładają cenzurę z program satyryczny Dziennik Telewizyjny w wyniku czego redakcja rezygnuje z tego programu, zamiast wezwań do prokuratury wysyłają jednostki specjalne i aresztują o 6 rano czy w nocy w domu na oczach dzieci, ludzi którzy nie mają nic z daną sprawą wspólnego, zaprzeczają idei demokracji i nie robią tego co większośc chce- większość chciała głosować nad wnioskiem o komisje śledcze, Dorn nie pozwolił, większość chciała głosować nad wnioskiem o odwołanie marszałka, Dorn nie pozwolił- czy to nie jest totalitaryzm?, swego czasu 80% obywateli chciało rozwiązania kadencji sejmu, pis nie pozwolił, pis chciał zmienić sposób powoływania ludzi do trybunału konstytucyjnego na taki, aby był bardziej podległy władzy, pielęgniarki strajkują, a  kaczyński nawet do nich nie wyszedł (no bo w końcu "Głodówka to nie jest nie zjedzenie kolacji")- ostatecznie rząd zignorował protest i wyjechał na wakacje, odwołanie ministrów i powołanie tych samych itp. itd.

PiS jest wspaniały Iras czyż nie?
"Spieprzaj dziadu", "Spieprzaj pan", "Ale nie od tej małpy w czerwonym", "Głodówka to nie jest nie zjedzenie kolacji", "Lekarze się skarżą, że nie zarabiają tyle co ich zachodni koledzy... Ja również nie zarabiam tyle co premierzy zachodnich państw, a jakoś nie narzekam"
Chcesz Iras, żeby człowiek co tak się wypowiada rządził naszym państwem?

PO? Przez dwa lata nie potrafili stworzyć silnej opozycji, a jedyną ich taktyką było atakowanie rządu.
W odpowiedzi zacytuje sam siebie:
"Nie rozumiem takich ludzi co mówią, że PO jest do kitu bo nic nie robią. Heloł, PO nie było u władzy, było w opozycji, więc co mogło zrobić?"
Jak to napisał Mr_zombie rolą opozycji jest krytyka rządu. Widzę jednak, że takie propagandowe hasła pisu działają na ludzi, a myslałem, że Polacy po czasach komunistycznej Polski nauczyli się dostrzegać co jest propagandowym bełkotem a co nie.
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2007, 21:44:05 pm wysłana przez Pako »
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

kuligosky

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-06-2007
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #105 dnia: Października 06, 2007, 21:43:43 pm »
Do Irasa:

Jak nie podzielam często Twoich opinii jeśli chodzi o konsole i gry, tak opcję polityczną mamy wspólną.

Do pozostałych:

Bez urazy chłopaki, ale nie macie zielonego pojęcia o polityce. Żeby się nią zajmować trzeba patrzeć także przez pryzmat historii, znać biografie polityków i ich decyzje. Wiedzieć co się działo conajmniej od roku 89, kiedy w Polsce rozpoczęła się (pseudo)demokracja. Trzeba mieć umiejętność oceny ważnych wydarzeń, niekoniecznie tych, które zdecydowali się przedstawić dziennikarze. Mówicie, że PO nie była u władzy. Przecież PO to dawne KLD i Unia Wolności. Ja rozumiem, że dla większości waszych kolegów to siara głosować na PiS. I na tym polega ten socjotechniczny chwyt. Stworzyć wśród młodych modę nie tylko na ciuchy i gadżety ale i na partie polityczne. Tylko, że w kwestii polityki potrzebny jest zdrowy rozsądek a nie moda. Spytajcie się studentów studiów prawniczych, czy PO stanęła w ich obronie jeśli chodzi o dostępność do tego zawodu. I na koniec. Jeżeli wygra PO i w Polsce będzie choć trochę gorzej pod jakimś względem to będę się z was śmiał. Pozdrawiam, no offence. :-D

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #106 dnia: Października 06, 2007, 21:51:05 pm »
Potworną wadą PiS jest to ,że kłamią w żywe oczy. Kto oglądał ostatnie przemówienie Giertycha w Sejmie ten wie o co mi chodzi . Tymi ''tanimi'' służbami CBA i ABW Ziobro się kompromituje . Mazur jak był tak jest w USA , a to mógł być ''gwózdz '' do trumny dla opozycji . Żadnych spektakularnych zatrzymań ( Kaczmarek zwolniony z aresztu ) jakoś nie zauważyłem przez te 2 lata . Czy ludzie się boją brać w łape ? rzecz dyskusyjna , raczej większośc drwi sobie ,że zaraz na chate wbije im sie prokuratura zabezpieczyć twarde dyski . Sukcesów w tej płaszczyznie nie ma , a smród pozostał . Przypomina mi to troche sytuacje z komisjami śledczymi , wiele szumu , brak efektu .
O wzroscie gospodarczym i mniejszym bezrobociu nie bede sie wypowiadał .
Lustracja : Wielgus wsrod rzeszy mu wiernych i oddanych - to obraz polskiego kościoła na świecie (najważniejsze niechlubne wydarzenie w tym roku ) . Jestem aboslutnie za odkrywaniem kart wszystkich esbesków i agentów a by tym samym odsunąć ichod pełnienia funkcji społecznych . Tutaj partia Kaczyńskich się popisała . Z tymi sprawami trzeba było się rozliczyć , prędzej czy pozniej .
Polityka zagraniczna - ciut lepiej od rządów SLD . Fotyga mimo ,że twarz ofiary losy , nie hanbi naszego narodu na arenie miedzynarodowej . Kontakty z USA sa nadal bardzo dobre , ale tylko dla jednej strony i tobe wytykał każdemu rządowi ,że nic nie robią by coś zmienić na lepsze . Tarcza jest dla nas kompletnie zbyteczna i to jest niestety przykład kłaniania się w pas . Z Rosją nie jest dobrze , ale z tym pacanem nikt nie dojdzie do porozumienia .No chyba ,że jest się szwabem :P Poza tym prezydent na niektórych waznych spotkaniach się nie pojawiał (trójkąt Waimarski ) co jemu akuart nie przystoi .
1 +  weto dla Rosji , co pociaga za soba ciag  zdarzeń ,
2 + ostatnie osiagniecia w Brukseli , głównie dzieki Jarkowi :)

Wiekszych znaczacych zdarzeń czysto merytoruycznych nie odnotowałem . Oprocz tego ciagnely sie afery i ciagle przepychankami miedzy rzadem a Lepperem i opozycja . Dalej mieszkan ni ma , problem sluzby zdowia poztsal nietkniety, a mlodzi jak wyjedzali tak wyjedzali , bez wiekszych checi na powrot .

W skali 6 stopniowej dalbym temu rzadowi najwyzej 2+ .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #107 dnia: Października 06, 2007, 21:54:19 pm »
Nowe spoty:



Jak Wam się podobają?
Według mnie, reklama PO świetna, zawarte konkrety, idealnie zobrazowana sytuacja niektórych rodzin, mnie się podoba.
PiS - nic nadzwyczajnego.

Taa, PIS uważa że elity i oligarchowie z innych partii im dopierdalają, a sami robią to spot w spot. Banda hipokrytów.

P.S: IMO PiS jest zjebane

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #108 dnia: Października 06, 2007, 21:59:14 pm »
Cudowne, prawdomówne pis:
http://youtube.com/watch?v=zkHoCk-jEy4
Jak wierne baranki rydzyka i kaczyńskich to wytłumaczycie.
Już nie pierwszy raz się podszywają:
http://youtube.com/watch?v=nnW3PNaWNWw
Myślałem, że tylko w szkole się wypracowania przepisuje od innych.



Tak trochę dla rozluźnienia:
http://youtube.com/watch?v=F_Oxtn000L8
Prawdziwe oblicze Kaczyńskich.

...a dlaczego mamy wybory? Każdy przecież wie, państwowa komisja wyborcza odrzuciła sprawozdanie PiS-u odnośnie dofinansowanie kampanii wyborczej, stracili by 65mln złotych, więc postanowili sięobronić przed tą decyzją poprzez wcześniejsze wybory- dzięki temu ominie ich ta kara.

Zaraz fanatycy wyskoczą, iż jest to zbieg okoliczności. No, no, no taki sam jak wtedy gdy wyszło nagranie rydzyka, a następnego dnia kaczyński żeby przykryć tą aferę wyskoczył z odwołaniem leppera. Tak, tak wszyscy wiemy to tylko zbieg okoliczności. Każdy się myli przecież, telewizja, PO, LiD, Samoobrona, LPR, PSL, zagraniczne media, Wałęsa itd. tylko PiS ma rację, tylko PiS mówi prawdę.

To jest czym się powinien zajmować rząd:

A nie tylko taczkami i korupcją. PiS zapomniał że, rządzenie państwem to jest kilka-naście ministerstw, zapomniał, że państwo to wielka firma. PiS skupił się tylko na tym co łatwo trafia do ludzi, żerują na tych co przeżyli komunizm i zajmują się tylko teczkami itp.
Do prostych ludzi zatrzymania skorumpowanych ludzi, wayławianie brudów, walka z korupcją bardzo przemawia- rozumieją to, nie wiedzą już jednak co jest jest inflacja, co to jest rynek giełdowy, podatek liniowy itp. takich haseł ludzie nie rozumieją, nie przemawia to do nich, sprawy gospodarcze nie sprzedają się tak łatwo jak hasła walki z korupcją. Niestety moherów, niewykształconych ludzi jest więcej niż "wykształciuchów" i dlatego pis ma takie poparcie.


« Ostatnia zmiana: Października 06, 2007, 23:00:15 pm wysłana przez Pako »
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #109 dnia: Października 06, 2007, 22:24:18 pm »
Tak trochę dla rozluźnienia:
http://youtube.com/watch?v=F_Oxtn000L8
Prawdziwe oblicze Kaczyńskich.

Nie dawaj tu takich rzeczy bo ktoś powie że to dziadek Tuska z wehrmachtu śpiewał i zmontował... To niemieckie ZUO

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #110 dnia: Października 06, 2007, 22:47:34 pm »
Tak trochę dla rozluźnienia:
http://youtube.com/watch?v=F_Oxtn000L8
Prawdziwe oblicze Kaczyńskich.

Nie dawaj tu takich rzeczy bo ktoś powie że to dziadek Tuska z wehrmachtu śpiewał i zmontował... To niemieckie ZUO
Dobra to może co innego.

Głos elektoratu PiS:
http://youtube.com/watch?v=BKbf34XZFIk
Koniecznie wysłuchajcie do końca.
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2007, 22:50:57 pm wysłana przez Pako »
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #111 dnia: Października 06, 2007, 22:50:26 pm »
Dawałem to chyba kiedyś do "Szokuje" o ile dobrze pamiętam ale dam tutaj. Jest to przykład jednostki, jak chcecie zobaczyć tłumy poszukajcie w podobnych


Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #112 dnia: Października 06, 2007, 22:56:07 pm »
Dawałem to chyba kiedyś do "Szokuje" o ile dobrze pamiętam ale dam tutaj. Jest to przykład jednostki, jak chcecie zobaczyć tłumy poszukajcie w podobnych


Widać takiemu Irasowi i mu podobnym nie przeszkadza, że stają w jednym szeregu z takimi ludzmi i popierają takie zachowania. Niestety...

http://youtube.com/watch?v=anW27FTdPQs&mode=related&search=
Wykształciuchy, oligarchowie no i teraz pols-deutsche
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #113 dnia: Października 06, 2007, 23:08:25 pm »
Trochę rozumie ludzi którzy przeżyli okupację albo obozy koncentracyjne. Mają prawo ich nie lubić ale chyba publiczne obrażanie osób to trochę za dużo. Śmieszy mnie to że powie się ludziom że czyić dziadek był w Wehrmachcie albo że partia jest uzależniona od niemiec i odrazu traci ona poparcie. Tak samo załóżmy że coś jest niemieckie albo na licencji zagranicznej, dlaczego odrazu ma być złe ? Wojna była ponad 60 lat temu, niemcy się odbudowali, polska widać jeszcze przeżywa to do dziś. Osobiście chciałbym mieć dobre kontakty z niemcami. Jak będziemy do wszystkich uprzedzeni i nikt nam sie nie bedzie podobał to do niczego nie dojdziemy.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #114 dnia: Października 06, 2007, 23:44:15 pm »
Niemcy się odbudowali...  pomijając fakt że nie byli pod okupacją Rosji, której to właśnie tak wielbiona przez niektórych europa zachodnia sprzedała Polske  :/  a z drugiej strony czemu Polacy nie mają byc pamiętliwi i oczekiwac specjalnego "lepszego" traktowania, skoro lewactwo zwłaszcza te w arafatkach ;D tak ciągle płacze że trzeba specjalnie traktowac murzynów bo Ci byli "kiedyś" gnębieni przez białych... enyłej Korwin na Prezydenta Polski :lol: !!!

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #115 dnia: Października 06, 2007, 23:47:39 pm »
Nic na to nie poradzimy - PiS prawdopodobnie wygra i te wybory. Może to i smutna prawda ale PiS jaki jest taki jest ale... reprezentuje największą grupę wyborców. Co więcej, opozycja jest bardzo miałka i w zasadzie bezradna wobec tak sprawnego technologa władzy jakim jest Jaro... Po prostu on najbardziej skutecznie dociera do swoich wyborców... 

Tych wyborców którzy właśnie oczekują igrzysk. Takich którzy chcą żeby dojeb..ć wykształciuchom albo ludziom sukcesu. Takich którzy chcą prostych odpowiedzi na współczesne problemy. Takich którym wskaże się wygodnego wroga w postaci np. Niemców czy Brukseli. Takich którzy po prostu nie rozumieją współczesnego świata i zbytnio skomplikowanych rozwiązań. Dla takich wyborców np. taka kompletna żenująca miernota w postaci Ziobro symbolizuje prymitywnie pojmowaną sprawiedliwość. Większość wyborców urzeka Kaczyński który im daje proste wytłumaczenia w postaci jakichś Układów i Oligarchów czy innego bełkotu.

Takie patenty sprawdzają się nie tylko w Polsce - popatrzcie na Rosję czy Białoruś. Według standardów normalnego świata to nie są demokracje ale i tak większość ludu popiera Putina czy Łukaszenkę. My po prostu mamy swoją (jak zawsze lekko komiczną) wersję takich demagogów w postaci Kaczorów.

Póki co większość się cieszy bo ma darmowe igrzyska w TV i ich osobiście to całe szaleństwo nie dotyczy. Dlatego PiS ma takie poparcie i mamy takie rządy na jakie zasługujemy i tyle.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #116 dnia: Października 06, 2007, 23:49:52 pm »
Cytuj
Wolę skorumpowane, pełne biurokractwa SLD niż PiS.
Jak to powiedział mój kumpel. Za czasów SLD przynajmniej był jako taki spokój w rządzie. On wtedy nie wiedział kto jest jakim ministrem itp. Wydaje mi się jednak że to przychodzi z wiekiem.  Może i kradli ale przynajmniej spokój był.
O ku*wa, chyba żartujesz?
Chcesz tylko spokoju?
Już wolę 10x PiS niż rządy SLD.
Szczerze mówiąc w obecnych wyborach nie ma żadnej rozsądnej opcji dla mnie.
Opisująć trzy przewodnie partie
PiS - Chyba jedyni, którzy posiadają w swoich szeregach paru ludzi, którzy mają jakąś wizję - szkoda tylko, że mnie się ta wizja nie bardzo podoba.  :???:
LiD - Patrz SLD parę lat temu. Byłby "spokój".
PO - Bezwyrazista, bezpłciowa i zmienna partia z takim samym liderem. Po odejściu Rokity totalna miałkość.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #117 dnia: Października 07, 2007, 00:00:11 am »
Część tej wypowiedzi należy do mojego kolegi, ale ma trochę racji, spokój był, z tych większych afer to tylko chyba sprawa Rywina (albo innych nie pamietam). A ja nie mówię że fajnie jak by teraz rządziło SLD, pisałem jak było. Ja nadal nie wiem na kogo głosować i sie raczej tym nie przejmuje bo nie mam dowodu (chyba że gdzieś bym znalazł paszport).

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #118 dnia: Października 07, 2007, 01:44:55 am »
Cytuj
Do pozostałych:

Bez urazy chłopaki, ale nie macie zielonego pojęcia o polityce. Żeby się nią zajmować trzeba patrzeć także przez pryzmat historii, znać biografie polityków i ich decyzje. Wiedzieć co się działo conajmniej od roku 89, kiedy w Polsce rozpoczęła się (pseudo)demokracja. Trzeba mieć umiejętność oceny ważnych wydarzeń, niekoniecznie tych, które zdecydowali się przedstawić dziennikarze. Mówicie, że PO nie była u władzy. Przecież PO to dawne KLD i Unia Wolności. Ja rozumiem, że dla większości waszych kolegów to siara głosować na PiS

Uwielbiam samozwańczych ekspertów.

Front PiS (czyli kaczory) to dawne PC, które dodatkowo najwyraźniej wyciągnęło kupę kasy (czyt. ukradło). A gdyby UW istniała i dzisiaj, to na nich oddałbym swój głos.

Cytuj
Tylko, że w kwestii polityki potrzebny jest zdrowy rozsądek a nie moda

Jeśli zdrowy rozsądek, to nie możemy mówić o pisie. Odwołanie ministrów i ponownie ich powołanie jak wspomniał Pako, było niezgodne z konstytucją, bo ta mówi że można odwołaś ministra po to by go zmienić, a nie powołać ponownie. Jeden przykład który stoi przeciw najwyższemu prawu w Polsce jakie istnieje i każde inne musi mu podlegać.



jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #119 dnia: Października 07, 2007, 16:43:50 pm »
Cytuj
Nic na to nie poradzimy - PiS prawdopodobnie wygra i te wybory
jesli będzie się siedziało w chałupie na dupie to wybacz , ale sukces sam nie przyjdzie . Osoby trzezwo myślące wiedzą co ich czeka jeśli nie wezmą udziału w wyborach . A na sondaże trzeba patrzeć z przymróżeniem oka . Nie są wogóle miarodajne (patrz ostatnie wybory prezydenckie ).

Ja będe głosowałem na najbardziej odpowiedni mi pprogram wyborczy prezentowany przez JKM .
GO GO UPR :) !
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl