Autor Wątek: Xbox One - Temat główny  (Przeczytany 440996 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4080 dnia: Marca 27, 2017, 09:18:06 am »
Dobrze że Sony daje dość długi kabel do ładowania! Chętnie używam go do telefonu również. To akurat im wyszło

Tylko nie podpinaj pada do ładowarek QuickCharged samsunga, bo spali się w nim płytka.

Hmm... właśnie taką mam ale na razie wszystko działa...

Edit: Chociaż jak poczytałem o problemie, to rzeczywiście są juz widoczne symptomy :|
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2017, 11:38:47 am wysłana przez andryush »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 555
  • Reputacja: 251
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4081 dnia: Marca 29, 2017, 15:09:16 pm »
Przecież kupuje się specjalne baterie akumulatorki do ładowania a nie jakieś z pilota jednorazówki :lol:

To też nie doładujesz grając jednocześnie. Dalej głupota. Zwłaszcza jak potrzebujesz więcej padów bo kumple przyszli. Natomiast w DS4 zawsze masz opcje zagrać na kablu.

Do pada z Xboxa też jest kabelek, zawsze można kupić też drugi zestaw baterii itd.

Problem z dupy a pad trzyma 40h a nie 5h :lol:

Ależ piękne zaoranie  :)



Mrocz jak zwykle w swojej nienawiści do M$ musi się niewiedzą wykazać  xD Kiedyś twierdził, że trzeba być na bakier z wiedzą o branży by wierzyć, że Pro będzie słabsze niż Scorpio. Z Motorsport Sześć kpił, że nie da się wybrać ilości okrążeń (co jest bzdurą) ale Wulfena przekonuje, że on serie zna. Teraz motyw z kablem. :lol: Dobrze, że na GO są osoby, które miały/mają X'a i zawsze takie bzdury mozna zanegować szybko.

Hah, dyskusja o tym, czy 800mAh bateria  DS4 jest lepsza od 2x 2000mAh Enlop czy innych GP Li-Poly akumulatorków w padzie od XO?  :lol:

Oczywiście że akumulatorki dają radę, i jak ktoś gada, że mu niespodziewanie bateria w nocy pada to zwykłe trolololo. Zawsze przed rozładowaniem jest komunikat, jakieś dobre 5h przed zerem, dzięki któremu wiesz, żemusisz mieć nowe baterie w zapasie.

Ależ oczywiście. Wiesz jaki on ma stosunek do marki. Lubi bajdurzyć. Pamiętam jaki zdumiony byłem, gdy pierwszy raz pojawił się komunikat o stanie baterii, i że dobre pięć, sześć godzin grałem, aż się rozładował.

Wiadomo jak to jest jednak z fanbojami. Na niebieskim SpiderWeb jeden z redaktorów też uparcie przekonywał, że 40 godzin to jest bez sensu, bo on i tak gra dwie, trzy, więc jemu żywotność na sześć godzin w zupełności wystarczy, przecież może sobie go ładować.


Głos z budy: Temat dawno zakończony, niepotrzebne te prowokacje. Ost
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2017, 19:15:35 pm wysłana przez Lem++ »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4082 dnia: Marca 29, 2017, 15:13:53 pm »
Swoją drogą dobrze andry napisał. Na one nawet jak jest komunikat, że bateria słaba to spokojnie można cisnąć jeszcze kilka godzin, najwyżej wibracje przestaną działać. Na dobrą sprawę te kilka godzin na ostatniej kresce to cała żywotność akumulatora od ds4 :lol:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 555
  • Reputacja: 251
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4083 dnia: Marca 29, 2017, 15:36:02 pm »
(....) Na dobrą sprawę te kilka godzin na ostatniej kresce to cała żywotność akumulatora od ds4 :lol:

Otóż to. W takiego Nioh gdy wyskakiwał komunikat o baterii, albo zmieniałem pada, albo z miejsca go ładowałem, by za moment nie oberwać od bossa będąc całkowicie bezbronnym (jak wiesz w wielu grach nie włącza się pauza przy tego typu atrakcjach). Natomiast przy kontrolerze do XO całą jedną kolumnę w Motorsport zaliczyłem, a innym razem połowę QB.  :o

Zatem jak czytam bzdury, że jaki to dramat, bo ktoś zaczął w nocy grac i baterii nie było w mieszkaniu, a pad zaczął dogorywać, to wiem, że to bajki, które celowo M$ mają ośmieszyć.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 081
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4084 dnia: Marca 29, 2017, 15:36:45 pm »
@ Sylvan

Fanboj będzie zawsze szukał dziury w całym ;)

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4085 dnia: Marca 29, 2017, 15:45:01 pm »
Ugadajcie się na sesje Nioh z playstation eye i pooglądajcie swoje katany ;)

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4086 dnia: Marca 30, 2017, 18:41:30 pm »
Czy ktoś tutaj w ostatnim czasie ma problemy z działaniem Live?
Od kilku dni są jakieś cyrki. Jak nie brak internetu w konsoli, tak problemy z logowaniem. Tak w kółko od kilku dni. Oczywiście po kilku/kilkunastu/kilkudziesięciu minutach wszystko zaczyna wracać do normy, ale niezbyt to przyjemne.
Wczoraj wyszedł usprawniony dashboard i myślałem, że te problemy były w związku z tym, ale po wgraniu dasha zbyt wiele się nie polepszyło, poza jeszcze wolniejszym odpalaniem konsoli - to już zaczyna się robić czas porównywalny do x360 z przeładowanym reklamami dashem. Jak ja tęsknie za najlepszym dashem w historii. Początki x360. Komu to przeszkadzało. :(

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4087 dnia: Marca 30, 2017, 19:15:13 pm »


http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-live-status

Sprzedaj tego xboxa póki jest cokolwiek wart.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4088 dnia: Marca 31, 2017, 07:28:29 am »
Dzięki Iras. To już jestem spokojniejszy o swojego trupa. Myślałem, że to tylko u mnie coś nie działa. :)

Od 10 lat konsol nie sprzedaję, bez względu na to, jakie by nie były. Sprzedałem w życiu kilka i po dziś dzień żałuję.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4089 dnia: Marca 31, 2017, 07:32:55 am »
Na rynku Xbox one jeszcze będzie parę lat, więc zawsze będziesz mógł kupić.

lupinator

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4090 dnia: Kwietnia 02, 2017, 13:05:08 pm »
Jakiś gościu z Windows Central sugeruje, że w przyszłym tygodniu może zostać pokazany Scorpio



https://twitter.com/JezCorden

lupinator

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4091 dnia: Kwietnia 02, 2017, 16:36:46 pm »
Do tego garść ploteczek o Forzie 7 i RDR 2, jako wizytówkach Scorpio w 4K. Przyznam szczerze, że od dłuższego czasu podejrzewałem MS o jakiś deal w sprawie RDR 2, bo jest to dla nich idealna okazja, żeby wypromować swoją konsolę.

http://www.windowscentral.com/forza-motorsport-7-4k-project-scorpio-xbox

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4092 dnia: Kwietnia 02, 2017, 17:25:09 pm »
Forzie 7 [...]jako wizytówkach Scorpio w 4K


Serio, to jest już nudne. :lol:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4093 dnia: Kwietnia 02, 2017, 17:40:00 pm »
Nudne bo grałeś?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4094 dnia: Kwietnia 02, 2017, 18:15:19 pm »
Nie, bo co roku wydają grę Forza i zawsze jest to ich "wizytówka" i jest to po prostu nudne kiedy wychodzi 4 (?) forza na ten sam system.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4095 dnia: Kwietnia 02, 2017, 18:43:00 pm »
Do tego garść ploteczek o Forzie 7 i RDR 2, jako wizytówkach Scorpio w 4K. Przyznam szczerze, że od dłuższego czasu podejrzewałem MS o jakiś deal w sprawie RDR 2, bo jest to dla nich idealna okazja, żeby wypromować swoją konsolę.

http://www.windowscentral.com/forza-motorsport-7-4k-project-scorpio-xbox

Oni niech robią ekskluzywne gry, bo te deale z zewnętrznymi developerami gówno dadzą. Mogę się założyć, że RDR2 sprzeda się znacznie lepiej na PS4, a sama gra będzie mieć marginalny wpływ na sprzedaż Scorpio.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4096 dnia: Kwietnia 02, 2017, 18:46:16 pm »
Pamiętajmy, że najlepsza gra wszechczasów tez była promowana przez MS :troll:

Witcher 3  :angel:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4097 dnia: Kwietnia 02, 2017, 19:17:42 pm »
Nie, bo co roku wydają grę Forza i zawsze jest to ich "wizytówka" i jest to po prostu nudne kiedy wychodzi 4 (?) forza na ten sam system.


To będzie piąta Forza i trzecia motorspprt. Póki trzymają poziom i sprzedaż jest to będą wydawać. Dwa lata to jest dobry czas na zmianę.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 081
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4098 dnia: Kwietnia 02, 2017, 19:20:45 pm »
Przynajmniej wyścigami MS pieści graczy.

Lepsze takie częste wypuszczanie niż te kabarety u niebieskich.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4099 dnia: Kwietnia 02, 2017, 19:32:32 pm »
Pamiętajmy, że najlepsza gra wszechczasów tez była promowana przez MS :troll:

Witcher 3  :angel:

Tu akurat MS u mnie zaplusował, bo dzięki nim Wiedźmin 3 przebił się do szerokiej publiki. Wątpię w taki sukces gry gdyby nie promowali się na takich dużych targach.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4100 dnia: Kwietnia 03, 2017, 08:55:27 am »
Jeśli z tą Forzą 7 to prawda to padnę tu zaraz.
Na tej generacji to będzie 5 Forza w...4 lata (5, 6, H2, H3 i 7). Nieźle M$. Turn 10 w jakieś 7-8 lat mniej już prześcignęło Polyphony w numerycznych częściach. :D
To nawet amerykańskie konserwy i fanboje m$ wręcz proszą ich o jakąś dywersyfikację oferty oraz nowe ip, ale widzę m$ ciągle jedzie na 3 konie pociągowe. Halo, które z każdą kolejną częścią jest gorsze (vide meta i moja opinia :D), Gearsy oraz Forza i tylko ta ostatnia trzyma jeszcze poziom.
Ostatnio ludzie się zastanawiali czy Microsoft jest w stanie stworzyć coś co by mogło konkurować z Zeldą lub Horizonem na Xone. Wnioski były smutne.

Jeśli nie zaprezentują nowych ip to niech sobie to scorpio wsadzą w buty, bo poza poprawą działania starych gier nie będzie to warte funta kłaków. E3 niebawem to się okażę, co M$ ma w zanadrzu, poza...Forzą 7 i Halo 6 (oby to już zamknęło definitywnie tę serię, bo robi się coraz to słabiej). Dodatkowo obstawiam na zamknięcie nowej trylogii TR - jako czasowy ex. Co jeszcze, to chyba samo M$ nie wie.
Co jeszcze gorsze to pomysł równoczesnego wspierania xone oraz blach. Niech się zdecydują. Albo idą jak za x360 w 100% w konsole albo niech spadają do puszkowego świata.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2017, 08:59:27 am wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Mrocz

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4101 dnia: Kwietnia 03, 2017, 09:25:09 am »
Jeśli z tą Forzą 7 to prawda to padnę tu zaraz.
Na tej generacji to będzie 5 Forza w...4 lata (5, 6, H2, H3 i 7). Nieźle M$. Turn 10 w jakieś 7-8 lat mniej już prześcignęło Polyphony w numerycznych częściach. :D
To nawet amerykańskie konserwy i fanboje m$ wręcz proszą ich o jakąś dywersyfikację oferty oraz nowe ip, ale widzę m$ ciągle jedzie na 3 konie pociągowe. Halo, które z każdą kolejną częścią jest gorsze (vide meta i moja opinia :D), Gearsy oraz Forza i tylko ta ostatnia trzyma jeszcze poziom.
Ostatnio ludzie się zastanawiali czy Microsoft jest w stanie stworzyć coś co by mogło konkurować z Zeldą lub Horizonem na Xone. Wnioski były smutne.

Jeśli nie zaprezentują nowych ip to niech sobie to scorpio wsadzą w buty, bo poza poprawą działania starych gier nie będzie to warte funta kłaków. E3 niebawem to się okażę, co M$ ma w zanadrzu, poza...Forzą 7 i Halo 6 (oby to już zamknęło definitywnie tę serię, bo robi się coraz to słabiej). Dodatkowo obstawiam na zamknięcie nowej trylogii TR - jako czasowy ex. Co jeszcze, to chyba samo M$ nie wie.
Co jeszcze gorsze to pomysł równoczesnego wspierania xone oraz blach. Niech się zdecydują. Albo idą jak za x360 w 100% w konsole albo niech spadają do puszkowego świata.

Na X360 też były 3 Forzy na generację (mowa o motorsport, bo horizon to tak naprawdę inny tytuł) Forza 2, Forza 3 i Forza 4. Horizony też dwa wyszły. Jedynka i dwójka w wersji kastrat :P

Dla mnie to za bardzo nie ma się co podniecać taką częstością wypuszczania tej gry. Tak naprawdę to piątka była zbędna, a siódemka znając Turn10 to będzie miało zawartość jak duże DLC do Forzy 6. Obym się mylił. No ale na Xbox360 różnice między Forza 3 i Forzą 4 to była kosmetyka. Z drugiej strony lepsze malutkie kroczki do przodu niż, cofanie się jak Gran Turismo :P

Co do reszty posta. Nic tylko się zgodzić. Podpisuje się w 100%. Na początku tej generacji planowałem podobny zabieg co w zeszłej, by pod koniec kupić taniej XBox One i nadrobić zaległości. W tej chwili kompletnie nie czuje takiej potrzeby, bo na tą platformę praktycznie na ma wartościowych gier :( To co najbardziej lubiłem na Xbox360 czyli serię Halo to zaczęła lecieć na pysk jak nowa część Mass Effecta. Dalej chętnie nadrobiłbym Halo 5, no ale jak czytam takie posty jak twoje to widzę, że przygodę z serią przerwałem chyba w najlepszym momencie. Zobaczymy na E3, no ale oczekiwań wysokich nie mam. Xbox360 to chyba była najlepsza konsola MS'a
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2017, 09:47:41 am wysłana przez Mrocz »

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4102 dnia: Kwietnia 03, 2017, 12:47:16 pm »
Jeśli z tą Forzą 7 to prawda to padnę tu zaraz.
Na tej generacji to będzie 5 Forza w...4 lata (5, 6, H2, H3 i 7). Nieźle M$. Turn 10 w jakieś 7-8 lat mniej już prześcignęło Polyphony w numerycznych częściach. :D
To nawet amerykańskie konserwy i fanboje m$ wręcz proszą ich o jakąś dywersyfikację oferty oraz nowe ip, ale widzę m$ ciągle jedzie na 3 konie pociągowe. Halo, które z każdą kolejną częścią jest gorsze (vide meta i moja opinia :D), Gearsy oraz Forza i tylko ta ostatnia trzyma jeszcze poziom.
Ostatnio ludzie się zastanawiali czy Microsoft jest w stanie stworzyć coś co by mogło konkurować z Zeldą lub Horizonem na Xone. Wnioski były smutne.

Jeśli nie zaprezentują nowych ip to niech sobie to scorpio wsadzą w buty, bo poza poprawą działania starych gier nie będzie to warte funta kłaków. E3 niebawem to się okażę, co M$ ma w zanadrzu, poza...Forzą 7 i Halo 6 (oby to już zamknęło definitywnie tę serię, bo robi się coraz to słabiej). Dodatkowo obstawiam na zamknięcie nowej trylogii TR - jako czasowy ex. Co jeszcze, to chyba samo M$ nie wie.
Co jeszcze gorsze to pomysł równoczesnego wspierania xone oraz blach. Niech się zdecydują. Albo idą jak za x360 w 100% w konsole albo niech spadają do puszkowego świata.

Na X360 też były 3 Forzy na generację (mowa o motorsport, bo horizon to tak naprawdę inny tytuł) Forza 2, Forza 3 i Forza 4. Horizony też dwa wyszły. Jedynka i dwójka w wersji kastrat :P

Dla mnie to za bardzo nie ma się co podniecać taką częstością wypuszczania tej gry. Tak naprawdę to piątka była zbędna, a siódemka znając Turn10 to będzie miało zawartość jak duże DLC do Forzy 6. Obym się mylił. No ale na Xbox360 różnice między Forza 3 i Forzą 4 to była kosmetyka. Z drugiej strony lepsze malutkie kroczki do przodu niż, cofanie się jak Gran Turismo :P

Co do reszty posta. Nic tylko się zgodzić. Podpisuje się w 100%. Na początku tej generacji planowałem podobny zabieg co w zeszłej, by pod koniec kupić taniej XBox One i nadrobić zaległości. W tej chwili kompletnie nie czuje takiej potrzeby, bo na tą platformę praktycznie na ma wartościowych gier :( To co najbardziej lubiłem na Xbox360 czyli serię Halo to zaczęła lecieć na pysk jak nowa część Mass Effecta. Dalej chętnie nadrobiłbym Halo 5, no ale jak czytam takie posty jak twoje to widzę, że przygodę z serią przerwałem chyba w najlepszym momencie. Zobaczymy na E3, no ale oczekiwań wysokich nie mam. Xbox360 to chyba była najlepsza konsola MS'a
X360 był nie chyba, a na pewno najlepszą konsolą MS.
Świetnie wystartowali - rok przed Sony. Mieli bdb tytuły, zarówno w pierwszym roku, jak i później. I tak to trwało, trwało i trwało gdzieś do momentu kinecta. Po tym m$ już tylko leci po równi pochyłej.
Porównując exy na 360 z tymi z xbone'a to nie wiem czy M$ powinien się śmiać czy płakać. Jedne z najlepszych jrpegów poprzedniej generacji - LO, BD, ToV. Mocne exy od wtedy jeszcze funkcjonujących wewnętrznych studiów i 3rd party - Gearsy, Halo, Forzy, Horizony, Fable, PGR, itd. Kapitalne wręcz źródło i istna kopalnia shmup'ów - wielu ludzi importowało japońskie 360, aby tylko móc ograć te perełki, zresztą nawet w palu ich sporo wyszło.
Tak więc ogromna różnorodność i biblioteka, czyli coś co obecny xbox nie ma. Poza Rare Replay, Sunste Overdrive, Quantum Break i wyśmiewanym zewsząd Ryse, ta konsola nie ma do zaoferowania nic świeżego. Niestety. ReCore okazał się marny, Scalbound - no cóż. PGR kolejnego nie będzie. Fable nie będzie.
Czekam na Phantom Dust. Ponoć ma wyjść przed E3.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4103 dnia: Kwietnia 03, 2017, 13:38:38 pm »
Do tego garść ploteczek o Forzie 7 i RDR 2, jako wizytówkach Scorpio w 4K. Przyznam szczerze, że od dłuższego czasu podejrzewałem MS o jakiś deal w sprawie RDR 2, bo jest to dla nich idealna okazja, żeby wypromować swoją konsolę.

http://www.windowscentral.com/forza-motorsport-7-4k-project-scorpio-xbox
Fakt. Do zakupu Xboxa360 przekonała mnie zapowiedz dodatków do GTAIV. No, ale drugi raz nie dam się nabrać. Chyba.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Mrocz

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4104 dnia: Kwietnia 03, 2017, 13:57:44 pm »
X360 był nie chyba, a na pewno najlepszą konsolą MS.

Są jeszcze osoby co uważają pierwszego Xboxa za najlepszego ;) Nie mniej patrząc na popularność to 360 jest na topie.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4105 dnia: Kwietnia 03, 2017, 21:11:48 pm »
Dla mnie wlasnie pierwszy Xbox byl najlepszy. X360 jeszcze trzymal poziom, choc juz sporo mniej ekskluzywnych gier. Potem to juz katastrofa.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4106 dnia: Kwietnia 03, 2017, 21:32:34 pm »
Dla mnie X360 się skończył z FM3, na którą czekałem z niecierpliwością, a okazała się lekką podpuchą. Później trochę ruszyli do przodu i było Halo 4, Gears 3 no ale się nie doczekałem i jakiś czas po FM3 przesiadłem się na PS3. Ale fakt, Sony musiało mocno walczyć, bo X360 był na początku bardzo silnym konkurentem. Chyba dzięki temu mieliśmy generację darmowego online i wysyp nowych ip na PS3, dobre czasy. XO niestety oprócz parity w multiplatformach, nie zawalczył z Sony w żaden sposób. A sorki, Games with Gold, i wsteczna kompatybilność.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4107 dnia: Kwietnia 03, 2017, 21:35:45 pm »
wysyp nowych ip na PS3
A na ps4 to nie ma wysypu nowych ip?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 081
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4108 dnia: Kwietnia 03, 2017, 21:44:11 pm »
Jak dla mnie xbox 360 wraz z psx i ps2 to top 3 konsol ever.
Duża liczba gier, ładniejsze multi, świetne mocne exy, przeróbka, emulatory, dobrze wykonana konsola i pad. Czego chcieć więcej?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 555
  • Reputacja: 251
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4109 dnia: Kwietnia 03, 2017, 21:49:47 pm »
Wzmiankę o przeróbce mogłeś sobie darować. Co do konsoli, sporo racji, ale należy pamiętać, że była niechlubnie jedną z najbardziej awaryjnych konsol na rynku.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4110 dnia: Kwietnia 03, 2017, 22:13:03 pm »
wysyp nowych ip na PS3
A na ps4 to nie ma wysypu nowych ip?

No niby są, jakieś, ale to nie to samo co za czasów ps3. BB i NiOh dały radę. Horizon może, NMS crap. Knack chyba nienajlepiej. The Order też zmarnowany potencjał. Czy coś istotnego pominąłem?

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4111 dnia: Kwietnia 03, 2017, 22:13:38 pm »
Pierwszy Xbox. Bardzo mala awaryjnosc. XMC. Najlepsze exy w historii konsol M$. Pamietam ze nie zalowalem ze sprzedalem wtedy PS2. PSX Extreme swego czasu nie klamal - gdy mial najlepszy sklad. :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2017, 22:16:46 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4112 dnia: Kwietnia 03, 2017, 22:23:04 pm »
wysyp nowych ip na PS3
A na ps4 to nie ma wysypu nowych ip?

No niby są, jakieś, ale to nie to samo co za czasów ps3. BB i NiOh dały radę. Horizon może, NMS crap. Knack chyba nienajlepiej. The Order też zmarnowany potencjał. Czy coś istotnego pominąłem?
Juz mamy 5 nowych ip. Jest jeszcze driveclub i until dawn. Za chwile spiderman, jakies hellblade, detroit, days gone. Nie wiem czy na ps3 bylo lepiej, ale na ps4 jest pod tym wzgledem bardzo dobrze.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 555
  • Reputacja: 251
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4113 dnia: Kwietnia 03, 2017, 22:33:21 pm »
Oczywiście, że było lepiej. Było tego więcej i gry owe były znacznie bardziej doceniane. Raczej tak znakomitej i innowacyjnej (o średniej nawet nie wspominając) gry jaką LBP jest nie przyrównywałbym do najsłynniejszego obok Destiny 7/10 na rynku czyli Dc, który potrzebował roku by byc czymś więcej niż ładną, niedopracowaną pozycja na kilka godzin. Wybitne The Last of Us, to też tytuł kilka rzędów wyżej w hierarchii niż bardzo dobry UD, który ledwo zipie w dwudziestu k/s.

Doszło nawet do tego, że wśród top 4 najwyżej ocenianych gier na PS4 są aż trzy reedycje z PS Trzeciego.  :)
andy ma rację.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4114 dnia: Kwietnia 03, 2017, 22:36:29 pm »
Dobre, porównujmy całą generację do kilku lat życia PS4. To logiczne.

I te "Horizon może" :lol:

Świetna sprzedaż i oceny, a ten "może".

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 555
  • Reputacja: 251
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4115 dnia: Kwietnia 03, 2017, 22:42:29 pm »
Na chwilę obecną tak to wygląda. Zresztą idźcie z tym do wojen/działu PS, tutaj pisze się o One.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4116 dnia: Kwietnia 03, 2017, 22:49:01 pm »
Co by tu napisać o "ONE"?
Może niech zagra muzyka:

lupinator

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4117 dnia: Kwietnia 04, 2017, 19:01:05 pm »
Jakiś gościu z Windows Central sugeruje, że w przyszłym tygodniu może zostać pokazany Scorpio



https://twitter.com/JezCorden



Plotki potwierdzone - pojutrze o 15:00 prezentacja Xboxa Scorpio: https://www.cdaction.pl/news-49263/project-scorpio-prezentacja-nowego-xboksa-juz-pojutrze.html
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2017, 20:14:53 pm wysłana przez Lupi »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4118 dnia: Kwietnia 04, 2017, 19:09:51 pm »
Digitalfoundry? Czyli uderzają w maniaków sprzętu i liczenia pikseli.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #4119 dnia: Kwietnia 04, 2017, 19:14:11 pm »
Czyli na nowe ciekawe exy nie ma co liczyć. Warto zostać przy sony.