Autor Wątek: Lineage 2 GoD (problem z zalogowaniem)  (Przeczytany 2266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

samuelgamgee

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-05-2013
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Lineage 2 GoD (problem z zalogowaniem)
« dnia: Maja 26, 2013, 14:33:44 pm »
Witam !

Tak jak w temacie - Problem z logowaniem na oficjalny server. Podczas logowania (wpisaniu loginu i hasła) i push "enter" wyskakuje komunikat "you are currently logging in" i nic wiecej sie nie dzieje. Teraz po kolei... przeszukałem juz wszystkie możliwe fora wszystkiego juz spróbowałem a mianowicie :

- reinstal systemu (mam win 7) nie wchodzi w gre bo komputer kupiłem w czoraj wiec tutaj napewno nic zlego nie ma na to wplywu
- sterowniki itp. wszystko jest tak jak powinno być
- wymagania komputerka (win 7, procek i5, 8 gb ram, hd7850 grafa) wiec z tej strony tez nic nie powinno miec na to wplywu powinno chodzic jak mazenie
- probowalem rozwniez wylaczac antywirusa (ESET) i zapore też nic nie dawalo dalej to samo sie działo
- ściągałem już programy typu Proxifier do proxy (nie do konca jestem przekonany ze dobrze nimi operowałem, ale tez nic to nie dawało)
- w folderach hosta (system32>drivers>etc) też kombinowałem nic to nie dawało
- zakladałem nowe konta
- zmienialem haslo, e-mail
- mam na 100% sprawne to konto bo przed 14 dniami na sptarym sprzecie sie normalnie logowalem u siebie w domu na swoim internecie
- programy typu  .net framework  i  visual C ++ też nic nie pomogły
- pisałem do supportów ale wiele mi nie pomogli (pisali ze postaraja sie rozwiazać problem)

Wydaje mi sie ze wszystko opisalem czego juz probowalem jak jeszczze na cos wpadniecie to prosze o sprawną pomoc, kocham tą gre i nie wyobrazam sobie zeby wydac na komputer 3000 zl i nie moc grac w l2 :P Tak wiec jeszcze prosze o waszwe propozycje rozwiazania tego problemu !

Pozdrawiam !
Samuel Gamgee.

p.s. jeśli mój temat jest w złym dziale przepraszam, ale jestem zielony w posługiwaniu forum i prosze o przeniesienie na prawidłowe miejsce.