Ankieta

Jak oceniasz Nintendo Direct E3?

1
7 (29.2%)
2
2 (8.3%)
3
2 (8.3%)
4
1 (4.2%)
5
2 (8.3%)
6
3 (12.5%)
7
3 (12.5%)
8
0 (0%)
9
0 (0%)
10
4 (16.7%)

Głosów w sumie: 21

Autor Wątek: Nintendo Direct  (Przeczytany 26465 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Nintendo Direct
« dnia: Czerwca 11, 2013, 16:51:48 pm »
10/10!

Nintendo dało radę na całej linii 8)

+ GRY!
+ X wymiata i prezentuje się przecudownie!

- zamiast nowego DK wolałbym Metroida
- wolałbym Mario podobne do SM64, ale gra i tak na pewno będzie bardzo grywalna
- szkoda że tyle gier zapowiedzianych dopiero na 2014

Jestem pod wrażeniem. Świetny pokaz. Krótki, ale bardzo treściwy. Największą wadą jest ilość gier mających premierę dopiero w 2014. W każdym razie Nintendo staje na równe nogi! :grin:
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2013, 20:27:46 pm wysłana przez POK »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 11, 2013, 16:56:26 pm »
Zapomniałeś o zerze w ankiecie.

Arkan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2012
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 8
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 11, 2013, 17:06:02 pm »
7/10

+ Gra Monolith Softu prezentuje się obłędnie i czekam z wywieszonym jęzorem - najlepsza gra na pokazie Nintendo.
+ Bayonetta 2 wiadomo za co... Wiedźma wygląda znacznie lepiej :D.
+ Zelda HD - Wind Wakera nie ukończyłem i teraz bedę miał okazję dokończyć to co zacząłem dawno temu.
+ Mario HD zapowiada się na lepszą grę od gier z Galaxy w tytule.
+ Mario Kart 8
+ Nowy Smash Bros będzie się działo... aż zaraz uruchomię Gamecube'a :D.
+ Deus Ex i Watch Dogs :D.

- O wszystkich grach już wiedzieliśmy... ;(
- Brak nowego IP
- Mniej gier dla dojrzalszych graczy...

Źle nie było, ale i tak gorzej niż Sony i Microsoft. Czekałem na burzę stulecia a dostałem mocny deszcz.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 11, 2013, 17:31:01 pm »
Tutaj jest cały Nintendo Direct:


Może jeszcze raz sobie obejrzę :)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 11, 2013, 18:01:35 pm »
Czyli znowu te same IP. No, zobaczymy jak to pójdzie w Japonii.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 11, 2013, 18:47:54 pm »

lupinator

  • Gość
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 11, 2013, 19:01:37 pm »
2

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 11, 2013, 19:28:59 pm »
Jestem fanem Nintendo. Ale na tę chwilę jestem fanem tylko 3DS'a, bo po raz trzeci Nintendo pokazało, że nie wie jak prowadzić prezentację na E3. Od razu było widać, że nie mieli co pokazywać (poza sztandarowymi produkcjami i już zapowiedzianymi grami).

Super, nowy trailer Wonderfull 101, Bayonetta 2 - ok, wyglądają mega ciekawie, ale to już było wiadome. Nowy Mario Kart? No zgodzę się, ciekawie się zapowiada. Idealna gierka na imprezki. Nowy Mario? Przepraszam, ludzie prosili o kontynuację gry z 3DS'a?
Porównując trailer tego czegoś a trailer Super Mario Galaxy, to nie ma co się dziwić, że Wii U się nie sprzedaje. Wii nie miał jak podskoczyć wydajnościowo do PS3 i X360, ale przynajmniej SMG urywało jaja z korzeniami i pokazywało, że Nintendo się stara. A tutaj mamy port engine'u z 3DS'a, użycie znanej już formuły, dorzucenie co-opa i stroju kota. Nintendo, można było lepiej. Serio. Nie twierdzę, że gra będzie zła, bo jeśli będzie chociaż na tyle dobra co 3D Land, to będzie super, ale kur** mać.
Nowy Donkey Kong Country? To jest ta tajna gra od Retro? To nad tym pracowali przez ostatnie 2 lata? Serio? To był ten super tajny projekt, zero przecieków i hype na maksa? No kur** przepraszam, że się nie posrałem ze szczęścia. Nie mam nic do małpy, bo Country na Wii przypomniał to co najlepsze w platformerach 2D, ale liczyłem na coś więcej. Retro miało niby pokazać na co stać Wii U. Tyle spekulacji, niby przecieków, podsycania atmosfery przez Nintendo a dostaliśmy małpę w HD? Z komentarzem w direct aby "zwrócić uwagę na futro, bo teraz wygląda zajebiście"? wypier**lać z Kongiem na Madagaskar, dawać Metroida albo coś nowego.
Super Smash Bros. No, tutaj to chociaż jestem spokojny o końcowy efekt. Dla mnie ważne, żeby było koniecznie 60fps, brak tripping i więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Cieszy występ Mega Mana, nic więcej nie wiadomo. Dzięki Sakurai za uratowanie honoru Sora Ltd. i uratowanie dupy Nintendo przed totalnym rage.

Lineup na 3DSa jest świetny, więc nie zarzucę Nintendo (prawie) zupełny brak pokazania czegoś na konsolę w Direct. Wii U leży. I kwiczy. I niech ktoś je dobije.

Ode mnie słaba trója. Te trzy punkty to za Smasha, Wind Waker HD i Bayonetta.

EDIT: PS. Nie dziwię się, że NeoGAF leży. Pewnie wszyscy biorą igłę i nitkę i szyją dupę po bólu jaki im sprawił Reggie z Iwatą.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2013, 19:31:15 pm wysłana przez Palpantine »
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

svonston

  • Gość
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 11, 2013, 19:30:58 pm »
A co tam na 3DSa zapowiedzieli? Jest na to już z 10 dobrych gier?

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 11, 2013, 19:32:57 pm »
A co tam na 3DSa zapowiedzieli? Jest na to już z 10 dobrych gier?

Z zapowiedzianych, czy ogólnie? Bo ogólnie to masz już conajmniej 10 gier do brania na konsolę (miks Nintendo i 3rd party).
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

svonston

  • Gość
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 11, 2013, 19:35:33 pm »
Pierwsze pytanko: co zapowiedzieli teraz na targach? Drugie pytanko: co już jest dobrego na 3DSa, bo ja miałem go kupiłem tuż po premierze i były wtedy może ze 2 fajne gry. A w sumie rozglądam się za kieszonsolką - na Vitę to dramat, nawet nie chcę mi się komentować, może 3DS...

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 11, 2013, 19:53:15 pm »
Pierwsze pytanko: co zapowiedzieli teraz na targach? Drugie pytanko: co już jest dobrego na 3DSa, bo ja miałem go kupiłem tuż po premierze i były wtedy może ze 2 fajne gry. A w sumie rozglądam się za kieszonsolką - na Vitę to dramat, nawet nie chcę mi się komentować, może 3DS...

No to masz listę gier na 3DS'a, dla których warto mieć konsolę:

Super Mario 3D Land
Mario Kart 7
Monster Hunter 3 Ultimate
Luigi's Mansion 2
Ace Attorney 5 (w drodze)
Bravely Default (w drodze)
SMT: Soul Hackers (w drodze)
SMT IV (w drodze)
TloZ: A Link between Worlds (w drodze)
Pokemon X/Y (w drodze)
Super Smash Bros (w drodze)
Animal Crossing New Leaf

Z gier dostępnych na inne platformy (porty i remake'i):
Metal Gear Solid 3D (tylko dla mega fanów. Płynność kuleje w porównaniu do kolekcji HD/Vita, ale jak dla mnie warto mieć)
Legend of Zelda Ocarina of Time 3D (gratka dla tych co grali i nie grali. Piękna, długa, wciągająca i wymagająca)
Star Fox 64 3D
Resident Evil Revelations (no do niedawna ex, do tego piękny, z wciągającą kampanią, świetnym trybem multi i masą achivków i bonusów)
Donkey Kong Country

Dobre gierki, ale nie każdemu podpasują:
Pilotwings Resort (relaks na maksa)
Castlevania Lords of Shadow: Mirror of Fate
Dead or Alive: Dimensions
New Super Mario Bros 2
Ace Combat Assault Horizon Legacy (serio dobry szpil)
Kingdom Hearts 3D

Z gier na razie na wyłączność JAP (kwestia czasu aż zapowiedzą dla nas):
Monster Hunter 4 (online dla 3DS!)
Dragon Quest VII

Z gier z eShopu:
Pullblox
Fallblox
Srimson Shroud (twórcy Vagrant Story maczali w tym palce! widać po grafice!)
Mighty Switch Force (w drodze sequel)
Mutant Mudds (w drodze sequel)

Nie będę podawał gierek z Virtual Console (ale i tu się parę perełek znajdzie). Tak więc grania jest dużo, jak za obecną cenę konsoli (ok 6 stówek za XL) to brać śmiało.

Lista jak najbardziej subiektywna. Polecam poszperać w sieci, poczytać komentarze i użyć własnej głowy, aby zobaczyć czy jest w co grać.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2013, 19:54:47 pm wysłana przez Palpantine »
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

svonston

  • Gość
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 11, 2013, 19:56:11 pm »
No 7-8 gier (dostępnych teraz) z tej listy mnie interesuje. Nie ma dramatu.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 11, 2013, 19:59:57 pm »
Cytuj
Pilotwings Resort (relaks na maksa)

O kurwa.  :lol:

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 11, 2013, 20:31:54 pm »
Cytuj
Pilotwings Resort (relaks na maksa)

O kurwa.  :lol:

Co złego jest z tą gierką? Pierwsze levele to proste zadania, zabawa na luzie, zaś wymasterowanie wszystkiego na platynkę przyprawia o siwe włosy, wrzody na żołądku, hemoroidy i Touretta.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 11, 2013, 21:17:42 pm »
Ja najbardziej zawiodlem sie brakiem Eternal Darkness, po cichu liczylem, ze jednak pokaza. Poza tym ucieszyla mnie data premiery Zeldy HD i nowy Donkey Kong. Nie bylo zle, ale forma Direct, z calym szacunkiem dla japonczykow i Nintendo, jest po prostu nie do przelkniecia.

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 11, 2013, 21:19:30 pm »
Dorzuciłbym do listy Palpantine jeszcze najlepszą obecnie grę na 3DS'a - Virtue's Last Reward, oraz drugą w kolejności - Kid Icarus: Uprising. Jest też jeszcze Fire Emblem: Awakening oraz Professor Layton, obie gry świetne. No ale wszystkie cztery pozycje specyficzne.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 11, 2013, 21:26:15 pm »
forma Direct, z calym szacunkiem dla japonczykow i Nintendo, jest po prostu nie do przelkniecia.
Direct wygląda, jak konserwa dla dziadków. Zmontowany materiał z Iwatą stojącym prawie na baczność, pod pełnym garniturkiem, bezpłciowo przekazującym wieści o nowych tytułach. Jakby N miało całą branżę w tyle, bo wiedzą, że to nie ich rynek, po prostu trzeba tolerować i coś pokazać, żeby całkowitej siary nie było. Takie odnoszę wrażenie. Skondensowane? Tak. Konkretnie i na temat, bez mydlenia? Tak. Nudne, jak flaki z olejem i zero polotu? Jak najbardziej.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 11, 2013, 21:32:02 pm »
forma Direct, z calym szacunkiem dla japonczykow i Nintendo, jest po prostu nie do przelkniecia.
Direct wygląda, jak konserwa dla dziadków. Zmontowany materiał z Iwatą stojącym prawie na baczność, pod pełnym garniturkiem, bezpłciowo przekazującym wieści o nowych tytułach. Jakby N miało całą branżę w tyle, bo wiedzą, że to nie ich rynek, po prostu trzeba tolerować i coś pokazać, żeby całkowitej siary nie było. Takie odnoszę wrażenie. Skondensowane? Tak. Konkretnie i na temat, bez mydlenia? Tak. Nudne, jak flaki z olejem i zero polotu? Jak najbardziej.

Konserwatywnie podchodza do sprawy;) Idea jest w sumie dobra, ale te monologi z Direct sa bardzo ciezkie i po prostu nudne. Mogli by chociaz po biurze pobiegac i pokazac cos ciekawszego niz biala sciane.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 11, 2013, 21:46:37 pm »
A mi właśnie się forma Directów podoba. Są proste i rzeczowe, a Nintendo pokazuje na nich dużo więcej, niż pokazywało na ostatnich konferencjach na E3 (te były naprawdę żenujące). Poza tym Direct dobrze się sprawdza do mniejszych ogłoszeń. W każdym razie raz na pół roku powinniśmy dostać jakiś większy Direct prezentujący nadchodzące gry. Ale monologi Iwaty rzeczywiście brzmią tragicznie sztywno (w dodatku nie zawsze łatwo go zrozumieć).

Direct był dobry, bo pokazał gameplay'e z nadchodzących gier i świetnie mi się go oglądało (szczególnie następca Xenoblade zapowiada się rewelacyjnie). Jednak zbyt skupiał się na grach wychodzących dopiero w przyszłym roku. Donkey Kong, Mario 3D World, czy tym bardziej Wind Waker HD nie są grami, dla których kupię konsolę. Mario Kart może mnie przekonać do kupna, ale wychodzi dopiero w 2014. Dlatego bardzo możliwe, że poczekam z kupnem WiiU do przyszłego roku, jak już trochę tych tytułów się uzbiera. Ale jeszcze zobaczę.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 11, 2013, 22:23:28 pm »
A mi właśnie się forma Directów podoba. Są proste i rzeczowe, a Nintendo pokazuje na nich dużo więcej, niż pokazywało na ostatnich konferencjach na E3 (te były naprawdę żenujące). Poza tym Direct dobrze się sprawdza do mniejszych ogłoszeń. W każdym razie raz na pół roku powinniśmy dostać jakiś większy Direct prezentujący nadchodzące gry. Ale monologi Iwaty rzeczywiście brzmią tragicznie sztywno (w dodatku nie zawsze łatwo go zrozumieć).

Direct był dobry, bo pokazał gameplay'e z nadchodzących gier i świetnie mi się go oglądało (szczególnie następca Xenoblade zapowiada się rewelacyjnie). Jednak zbyt skupiał się na grach wychodzących dopiero w przyszłym roku. Donkey Kong, Mario 3D World, czy tym bardziej Wind Waker HD nie są grami, dla których kupię konsolę. Mario Kart może mnie przekonać do kupna, ale wychodzi dopiero w 2014. Dlatego bardzo możliwe, że poczekam z kupnem WiiU do przyszłego roku, jak już trochę tych tytułów się uzbiera. Ale jeszcze zobaczę.

Nikt poza fanami Nintendo nie ogląda Direct'ów. Wiadomo ile to fanów po ilości N64 i Gamecub'ów - około 25-30mln konsol. I tyle WiiU sprzedadzą z palcem w dupie, ale przy ponad 100mln Wii będzie to porażka.

Jacek84

  • Gość
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 11, 2013, 22:32:33 pm »
Prawda jest taka, że był Direct, bo nie mieliby czym zapełnić pełnej konferencji. Czym mieliby się pochwalić? Sprzedażą? Uwielbiam Nintendo, ale stracili jedyną szansę na wyjście z tego dołka.

Mieli okienko akurat przed zimą 2013 kiedy wystartują next-geny i Wii-U pójdzie w jeszcze większą odstawkę niż teraz. Co robi Nintendo? Zapowiada gry na 2014. Przecież końcówka roku to takie jebnięcie z każdej strony, że się nie pozbierają. 3rd party ich olało i samo Ubi i Activision nic tu nie pomoże.

Wii-U kupię tak jak Wii, jak będzie chodziło za 300 zł, bo nie ma sensu na ten moment.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 12, 2013, 10:09:26 am »
Prawda jest taka, że był Direct, bo nie mieliby czym zapełnić pełnej konferencji. Czym mieliby się pochwalić? Sprzedażą? Uwielbiam Nintendo, ale stracili jedyną szansę na wyjście z tego dołka.

Mieli okienko akurat przed zimą 2013 kiedy wystartują next-geny i Wii-U pójdzie w jeszcze większą odstawkę niż teraz. Co robi Nintendo? Zapowiada gry na 2014. Przecież końcówka roku to takie jebnięcie z każdej strony, że się nie pozbierają. 3rd party ich olało i samo Ubi i Activision nic tu nie pomoże.

Wii-U kupię tak jak Wii, jak będzie chodziło za 300 zł, bo nie ma sensu na ten moment.

A ja sie moge zalozyc, ze sprzedaz poszybuje w momencie gdy ukaze sie Pikmin, w pazdzierniku Wind Waker, w listopadzie Donkey Kong, w grudniu nowy Mario. Do konca roku ukaza sie 4 bardzo mocne tytuly od Nintendo na Wii U.

Nikt poza fanami Nintendo nie ogląda Direct'ów. Wiadomo ile to fanów po ilości N64 i Gamecub'ów - około 25-30mln konsol. I tyle WiiU sprzedadzą z palcem w dupie, ale przy ponad 100mln Wii będzie to porażka.


Rownie dobrze mozna uznac PlayStation 3 za totalna porazke porownujac 75 milionow sprzedanych konsol do 150 milionow sprzedanych PS2:)

iko

  • Gość
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 12, 2013, 11:05:34 am »
Szczerze, to jaram się :) W końcu można pokazać kumplom Mario, Donkey'a i resztę ekipy w naprawdę dobrej jakości HD.  Jest Xenoblade 2, Bayo 2 na dania główne, ale mimo wszystko brakuje prawdziwego pierdolnięcia takiego jak Metroid Prime 4, F-Zero GX U, remake Residenta, Eternala, czy nowej odsłony Linka.
Nie ma na razie sensu kupować WiiU.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 12, 2013, 12:39:40 pm »

Rownie dobrze mozna uznac PlayStation 3 za totalna porazke porownujac 75 milionow sprzedanych konsol do 150 milionow sprzedanych PS2:)

Czy PS3 jest dobrą konsolą? Tak. Czy zdominowała rynek na miarę PS2? Oczywiście, że nie. Microsoft się bardzo umocnił w tej generacji. Pod takim względem PS3 to porażka Sony.

Jacek84

  • Gość
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 12, 2013, 13:06:01 pm »
Prawda jest taka, że był Direct, bo nie mieliby czym zapełnić pełnej konferencji. Czym mieliby się pochwalić? Sprzedażą? Uwielbiam Nintendo, ale stracili jedyną szansę na wyjście z tego dołka.

Mieli okienko akurat przed zimą 2013 kiedy wystartują next-geny i Wii-U pójdzie w jeszcze większą odstawkę niż teraz. Co robi Nintendo? Zapowiada gry na 2014. Przecież końcówka roku to takie jebnięcie z każdej strony, że się nie pozbierają. 3rd party ich olało i samo Ubi i Activision nic tu nie pomoże.

Wii-U kupię tak jak Wii, jak będzie chodziło za 300 zł, bo nie ma sensu na ten moment.

A ja sie moge zalozyc, ze sprzedaz poszybuje w momencie gdy ukaze sie Pikmin, w pazdzierniku Wind Waker, w listopadzie Donkey Kong, w grudniu nowy Mario. Do konca roku ukaza sie 4 bardzo mocne tytuly od Nintendo na Wii U.


Biorac pod uwage odzew spolecznosci, to najwieksze zainteresowanie wzbudzaja tytuly zapowiedziane na 2014. Jasne, Pikmin troszke ich ruszy, ale w tym czasie ludzie beda grac w GTA...

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 15, 2013, 15:13:34 pm »
Nie było żadnego grubego pierdolnięcia od samego niny. Mariany już nie wywołują niekontrolowanej erekcji bo ukazują się za często więc 3dworld, i MK imho nie mogą mieć statusu głównej gry prezentacji. Liczyłem na Zeldę, Metroida albo jakiś nowy duży a przede wszystkim niezapowiedziany projekt. Gierek za mało jak na razie ale to co pokazali to same mocne tytuły. Sama prezentacja to kiepskość. 6/10

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 13, 2013, 18:44:13 pm »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Jak oceniasz Nintendo Direct E3?
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 13, 2013, 18:46:14 pm »
Chcę taką figurkę w tle!

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Nintendo Direct
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 16, 2013, 13:26:21 pm »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Nintendo Direct
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 16, 2013, 13:56:10 pm »
Dość wysoka cena, jak za pozbawienie się możliwości ruchania. Eksponując na półce takie zabaweczki, żadna normalna po zaproszeniu do domu nie da dupy.

svonston

  • Gość
Odp: Nintendo Direct
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 16, 2013, 13:57:22 pm »
Eksponując na półce takie zabaweczki, żadna normalna po zaproszeniu do domu nie da dupy.
 
Dziwne kobiety zapraszasz do siebie. :hahaha:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Nintendo Direct
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 16, 2013, 14:06:34 pm »
Nie wiem, nie mam figurek, wnioskuję na podstawie niezłego amerykańskiego paradokumentu "40-letni prawiczek". Polecam.

svonston

  • Gość
Odp: Nintendo Direct
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 16, 2013, 14:14:24 pm »


Ten facet sam jest figurką.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Nintendo Direct
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 16, 2013, 14:19:05 pm »
Czytaj ze zrozumieniem. "Normalny/a", to słowo klucz.

svonston

  • Gość
Odp: Nintendo Direct
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 16, 2013, 14:20:46 pm »
Nie wiem, co w nim jest nienormalnego.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Nintendo Direct
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 16, 2013, 14:24:28 pm »
Dalej nie kumasz. Pewnie sam masz Linka na koniu w domu i jakoś dziwnie, ustawicznie bronisz przegranej sprawy. Po co? Piszę o bzdurze, Francis wyjątkiem od reguły, a Ty jakieś dysputy prowadzisz.

Jacek84

  • Gość
Odp: Nintendo Direct
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 16, 2013, 14:26:37 pm »
Ej, ej, ale z tym wygrywem Francisa to trochę przekłamane. In reality, ta przyjemna twarz jest raczej sajz plus:




svonston

  • Gość
Odp: Nintendo Direct
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 16, 2013, 17:55:09 pm »
Dalej nie kumasz. Pewnie sam masz Linka na koniu w domu i jakoś dziwnie, ustawicznie bronisz przegranej sprawy. Po co? Piszę o bzdurze, Francis wyjątkiem od reguły, a Ty jakieś dysputy prowadzisz.
Po to, że jeżeli jakaś dupera cię oceniła po hobby i nie dałaby ci pomiętosić pieroga, bo masz figurkę z gierki, to smutne, bo jest raczej płytką (hehe) cipą.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Nintendo Direct
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 16, 2013, 18:28:00 pm »
Zadziwia mnie Twoja dość poważna analiza, dotycząca kompletnej bzdury ;-)