Autor Wątek: Mass Effect: Andromeda  (Przeczytany 30508 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #280 dnia: Marca 23, 2017, 12:48:40 pm »
Najważniejsza kwestia, czy mimika faktycznie jest do dupy? U kobiet dziwnie to wypada, ale ogólnie średnio na to uwagę zwracałem i jest mi to obojętne. Wiadomo... oglądamy filmiki na YouTube gdzie wszystko jest w kompilacjach, ale podczas grania jest jednak trochę inaczej. Fabularnie daleko nie zaszedłem ale początek mi się bardzo podoba, cała kwestia odkrywania galaktyki jest super pomysłem i to kupiłem od samego początku. Zobaczymy jak będzie dalej, zwłaszcza, że nowych obcych jest ponoć bardzo mało.

Samo strzelanie to nie gearsy, trochę drętwe jak w poprzednich częściach, więc nic nowego, ale też nie przeszkadza. Glitchy, dziwnych animacji itp. nie uświadczyłem.

Póki co jest dobrze, zobaczymy co będzie dalej.






Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #281 dnia: Marca 23, 2017, 13:17:07 pm »
:lol: cóż za rozwój technologii!




Pierwszy argument chinczyka i pitoli, że oczy są za duże, dlatego twarze wglądają kretyńsko :lol: To, że on ma chinskie, małe oczka nie znaczy, że ludzie każ∂ej rasy tak mają.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #282 dnia: Marca 23, 2017, 13:27:43 pm »
Ale w sumie dobrze zauważył :lol: Mnie się wydaję, że w kosmosie promieniowanie kosmiczne pobudza tarczycę i wszyscy mają Gravesa Basedowa :lol:




andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 973
  • Reputacja: 120
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #283 dnia: Marca 23, 2017, 14:40:56 pm »
Do mnie najbardziej przemawia porównanie do oryginalnego ME z 2007 roku, gdzie Andromeda wypada gorzej. W sumie tam też dobrze widać różnicę w oczach, o której mówi.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #284 dnia: Marca 23, 2017, 15:28:56 pm »
Pierwszy argument chinczyka i pitoli, że oczy są za duże, dlatego twarze wglądają kretyńsko :lol: To, że on ma chinskie, małe oczka nie znaczy, że ludzie każ∂ej rasy tak mają.

Przedstawiciele innych ras też zwykle nie mają tak wybałuszonych oczu, żeby widoczna była cała tęczówka.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #285 dnia: Marca 23, 2017, 15:42:28 pm »
Przedstawiciele innych ras

Jeszcze nie widziałem filmiku z ME:A o głupkowatej twarzy, mimice przedstawicieli innych ras. :(

A, chodziło o kaukaską, murzynów. Ogólnie posta napisałem tylko po pierwszych minutach filmiku i mnie jakoś rozbawiło, kiedy azjata z małymi szparkami mówi, że nie mógł sobie oczu zmniejszyć w edytorze ME :lol:

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #286 dnia: Marca 23, 2017, 17:05:59 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #287 dnia: Marca 23, 2017, 20:24:36 pm »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #288 dnia: Marca 23, 2017, 20:55:14 pm »
nie ma ras ludzi.

http://www.focus.pl/czlowiek/mit-ludzkiej-rasy-3695

Lewacki bełkot wysokiej próby :lol:
Przecież wiara w rasy ludzi jest właśnie na rękę lewakom. Gdyby ludzie przestali wierzyć w te lewackie zabobony o rasach, to wtedy  lewaki nie mogłyby pierdzielić na każdym kroku głupot o rasizmie.
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2017, 21:12:01 pm wysłana przez Wulfen »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 071
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #289 dnia: Kwietnia 02, 2017, 11:13:01 am »


Może jednak by to kupić.
Trochę mnie gość nakręcił.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #290 dnia: Kwietnia 02, 2017, 12:49:32 pm »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 071
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #291 dnia: Kwietnia 03, 2017, 10:06:42 am »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 973
  • Reputacja: 120
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #292 dnia: Kwietnia 03, 2017, 22:07:35 pm »
Co to BioWare to ja nie wiem....

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #293 dnia: Kwietnia 04, 2017, 19:49:51 pm »
Mass Effect Andromeda update plans revealed
Cytuj
This Thursday, we’ll release a new patch that addresses technical fixes (crashes, improved performance), but also adds a number of improvements we’ve heard you ask for, such as:

    Allowing you to skip ahead when travelling between planets in the galaxy map
    Increasing the inventory limits
    Improving the appearance of eyes for humans and asari characters
    Decreasing the cost of remnant decryption keys and making them more accessible at merchants
    Improving localized voice over lip sync
    Fixing Ryder’s movements when running in a zig zag pattern
    Improving matchmaking and latency in multiplayer

There are many more adjustments being made, all of which you can find in our patch notes.

Over the next two months we’ll be rolling out additional patches which will go even deeper and look to improve several areas of the game:

    More options and variety in the character creator
    Improvements to hair and general appearance for characters
    Ongoing improvements to cinematic scenes and animations
    Improvements to male romance options for Scott Ryder
    Adjustments to conversations with Hainly Abrams

These upcoming patches will also address performance and stability issues. And we’re looking at adding more cosmetic items to single player for free.

For multiplayer, over the same timeframe, we’re going to continue to build on the APEX missions that have been running since launch. We’ll be adding new maps, characters, and weapons. On Thursday, we kick off the first of three new chapters centered around The Remnant Investigation.
http://gamrconnect.vgchartz.com/thread.php?id=227375

Na razie zupełnie straciłem ciśnienie na Andromedę, ale kiedyś pewnie warto będzie zagrać.

Mrocz

  • Gość
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #294 dnia: Kwietnia 05, 2017, 10:00:36 am »
Na razie zupełnie straciłem ciśnienie na Andromedę, ale kiedyś pewnie warto będzie zagrać.

Połatają, może wyjdą jakieś CIEKAWE fabularnie DLC poczeka się i kupi paczkę ze wszystkim za jakieś małe pieniądze w promocji :) Co jak co, ale bioware sobie zapracowało na zignorowanie przez graczy :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #295 dnia: Kwietnia 07, 2017, 08:52:17 am »
Wyszedł pacz, który naprawia twarze:


Mrocz

  • Gość
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #296 dnia: Kwietnia 07, 2017, 09:35:37 am »
Wyszedł pacz, który naprawia twarze:



Dużo lepiej, choć dalej bez szału :D

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #297 dnia: Kwietnia 07, 2017, 09:54:45 am »
"Naprawia" to dość duże słowo jak na to co faktycznie patch robi. Ja bym powiedział, że raczej je łatają i to tak na taśmę klejącą ;). Tak naprawdę powinni zrobić je na nowo, albo ostro przemodelować. Ewentualnie dodać trochę efektów (oczy wciąż straszą, odcinają się strasznie, włosy lewitują i są jednolitą masą), oraz poprawić oświetlenie - w scenie powyżej światło jest strasznie miękkie i spłaszcza twarz jeszcze bardziej.

Wiem, że nie każde studio może sobie pozwolić na takie rozwiązania jak np. wewnętrzne studia Sony, ale postacie w tego typu grze muszą być przyzwoite.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #298 dnia: Kwietnia 07, 2017, 10:44:17 am »
Ale spoko ogólnie. Nie ma ciśnienia. Stanieje do poziomu Inkwizycji 25 zeta i się kupi  :troll:

Mrocz

  • Gość
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #299 dnia: Kwietnia 07, 2017, 10:45:59 am »
Ale spoko ogólnie. Nie ma ciśnienia. Stanieje do poziomu Inkwizycji 25 zeta i się kupi  :troll:

Też mam taki plan :troll: Jeszcze poczekać na jakieś wydanie zbiorcze z DLC ;) Bo wzorem z ME3 czy ME2 mogą mieć one ciekawszą fabułę i lepiej rozwijać świat niż podstawka :D

el becetol

  • Gość
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #300 dnia: Kwietnia 07, 2017, 10:56:42 am »
Zwłaszcza że mają zaplanowaną drogę naprawy, teraz to bez sensu kupować grę skoro wiadomo że niedługo będzie lepsza. Najśmieszniejsze że już w pierwszym patchu dodali opcję skipowania animacji przemieszczania się statku po kosmosie, która pojawiała się przy każdym ruchu po mapie - ktoś tam na gafie pisał że przy calakowanie gry około 4 godziny spędził patrząc na tą animacje, a teraz to można skipnąć.  :lol:


Mrocz

  • Gość
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #301 dnia: Kwietnia 07, 2017, 10:59:30 am »
Zwłaszcza że mają zaplanowaną drogę naprawy, teraz to bez sensu kupować grę skoro wiadomo że niedługo będzie lepsza. Najśmieszniejsze że już w pierwszym patchu dodali opcję skipowania animacji przemieszczania się statku po kosmosie, która pojawiała się przy każdym ruchu po mapie - ktoś tam na gafie pisał że przy calakowanie gry około 4 godziny spędził patrząc na tą animacje, a teraz to można skipnąć.  :lol:

Nom, aż mam czasem żal że akurat BioWare zarządzą tą świetną marką Mass Effect. Ile bym dał za takie sci-fi od bardziej szanującego się studia, które by takiego bubla nie wypuściło :( Nie mniej zagrać kiedyś będę musiał, zbyt bliska mego serca jest oryginalna trylogia ME. Oby tylko DLC poprawiły fabułę, która ponoć też nie daję rady, a tego w patchu nie poprawią pewnie.

el becetol

  • Gość
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #302 dnia: Kwietnia 07, 2017, 11:01:46 am »


Trochę mi żal tych co brali na premierę.

el becetol

  • Gość
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #303 dnia: Kwietnia 07, 2017, 11:04:31 am »
Oby tylko DLC poprawiły fabułę, która ponoć też nie daję rady, a tego w patchu nie poprawią pewnie.

Jakieś tam detale mają poprawić, ale samego scenariusza pewnie nie:

Cytuj
Improved logic, timing, and continuity for relationships and story arcs

Trochę nie wiadomo co to znaczy, no ale jest w patch notes. 

Mrocz

  • Gość
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #304 dnia: Kwietnia 07, 2017, 11:21:59 am »
Trochę nie wiadomo co to znaczy, no ale jest w patch notes.

W sumie jak potrafili "patchować" zakończenie ME3 to czemu nie w andromedzie patchować fabułę :D

Ja ciągle tylko liczę na to, że w grze jest jakiś klimat tajemnicy i wielkości i potęgi wszechświata. Żniwiarze w ME1 robili tutaj mocarną robotę, siedziało się i myślało jak walczyć z czymś na poziomie Boga, trochę ten klimat zanikł w kolejnych odsłonach, ale pojawiało się jednak sporo fajnych klimatów :) Tutaj po gameplayach tego nie widzę mam wrażenie, że to mega spłycone jest, obym się mylił i został zaskoczony, ale tak jak wspomniałem. Niech naprawią tę grę najpierw.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #305 dnia: Kwietnia 14, 2017, 11:55:50 am »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #306 dnia: Maja 13, 2017, 20:48:18 pm »
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=103777

Cytuj
Następne gry w świecie Mass Effect stanęły pod znakiem zapytania. Wedle anonimowych źródeł, seria została bowiem zamrożona po niezadowalających wynikach Mass Effect: Andromeda. Dodatkowo deweloper odpowiedzialny za Andromedę został zredukowany do roli studia wspomagającego.

To by było chyba na tyle w kwestii BioWare i ich gier.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #307 dnia: Czerwca 07, 2017, 12:31:28 pm »
Cytuj
Mass Effect: Andromeda. Patch zmienia orientację seksualną Jaala. Firma konsultowała się z osobami LGBT

http://www.ppe.pl/news/51455/mass-effect-andromeda-patch-zmienia-orientacje-seksualna-jaala-firma-konsultowala-sie-z-osobami-lgbt.html
 
:rotfl:

Mrocz

  • Gość
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #308 dnia: Czerwca 07, 2017, 12:58:48 pm »
Cytuj
Mass Effect: Andromeda. Patch zmienia orientację seksualną Jaala. Firma konsultowała się z osobami LGBT

http://www.ppe.pl/news/51455/mass-effect-andromeda-patch-zmienia-orientacje-seksualna-jaala-firma-konsultowala-sie-z-osobami-lgbt.html
 
:rotfl:

A miałem kupić jak spatchują :lol: tylko czemu idą w tym kierunku zamiast łatać gównianą jakość gry xD ?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 255
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #309 dnia: Listopada 11, 2017, 00:09:56 am »
Gram sobie w ten szajs i jestem pod wrazeniem jak mozna spierdolić tak fają serię. Już dawno nie zdarzyło mi się żebym nie dał rady skończyć gry bo tak mnie nudzi a tutaj chyba się to uda. Leży dosłownie wszystko, od fabuły przez postacie na miejscówkach kończąc. Wszystko jest schematyczne i klepane od linijki, zero polotu. Do tego gameplay ktory jest po prostu ok. Chcialem skonczyc chociaż wątek główny, ale gdy myślałem, że zbliżam się do końca pojawiły się 3 nowe zadanka i chyba powiem basta, bo szkoda czasu. Szkoda.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 255
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #310 dnia: Listopada 13, 2017, 09:13:42 am »
No i skończyłem wątek główny, dość na siłę. Fabuła słaba, bohaterowie jeszcze gorsi. Zadań pobocznych nawet nie chce mi się tykać, bo nawet te główniejsze poboczne to jest jakaś kpina mało interesująca. Szkoda serii.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #311 dnia: Listopada 13, 2017, 11:06:02 am »
Tak to jest jak do prac nad grą oddelegowali team odpowiedzialny za słabo oceniane DLC (Omega do ME3) myśląc, że marka jest na tyle mocna, że sama się wybroni. A tu dupa.

Pewnie kiedyś zagram, ale już po trailerach widać, że bohaterowie są nijacy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 255
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #312 dnia: Listopada 13, 2017, 11:20:37 am »
Pewnie kiedyś zagram, ale już po trailerach widać, że bohaterowie są nijacy.
No to jest wlasnie najgorsze. Zamiast wyrazistych postaci jak z poprzedniej trylogii mamy jakies niewiadomo co. Pamietam jak w poprzedniczkach po każdej wiekszej misji biegalem po statku zeby ze wszystkimi pogadac. Tutaj tylko od misji do misji bo i tak nikt nie mial jakiejś ciekawej historii do opowiedzenia ani jakiejs fajnej ciekawej osobowosci.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mass Effect: Andromeda
« Odpowiedź #313 dnia: Grudnia 09, 2018, 12:14:14 pm »
Gram sobie gram i jest nieźle. Gra ma jednak na pewno stracony potencjał. Przede wszystkim design obcych ras (i wszystkiego co z nimi związane) jest żałosny. W nowej galaktyce różnice pomiędzy innymi rasami powinny być bardzo widoczne, tymczasem obcy wyglądają jak przebrani ludzie. Wiem, że wynika to po części z przyczyn gameplayowych (żebyśmy mogli używać ich broni itp.), ale i tak powinni bardziej się postarać. W pierwszym ME twórcy podeszli do tego znacznie bardziej kreatywnie. Ta gra chyba jednak z założenia nie miała być tak ambitna (pewnie duża w tym zasługa EA).

Fabuła jest nawet ciekawa, choć np. towarzysze drużyny są znacznie mniej interesujący niż w poprzednich częściach (nie ma nawet jednego, którego bym szczególnie lubił). Na plus za to należy zaliczyć fakt, że jest sporo nagranych dialogów pomiędzy nimi, więc warto wymieniać drużynę w różnych kombinacjach. Rozmowy z nimi też nie są złe, jak już się trochę pogra.

Zadań w grze jest sporo i wbrew pozorom balans dialogi-walka-eksploracja jest nieźle wyważony. Fakt, spora część zadań polega na podróżowaniu z jednego punktu do drugiego, ale są to zadania opcjonalne, których nawet nie musimy robić, by zdobyć 100% na danej planecie. Do tego jest sporo rozrzuconych tu i tam zapisków.

Gram jako biotyk i walczy się przyjemnie. Podobnie jak w ME3.

Gra na pewno nie ma tak dobrej narracji fabularnej jak poprzednie części, za to nadrabia dopracowaną eksploracją obcych planet. Jeśli komuś podobały się "uncharted worlds" w poprzednich odsłonach, to Andromeda też powinna mu się spodobać. Tu ten element został znacznie bardziej dopracowany - teren jest spory i obfituje w różne ciekawe miejsca, a do tego na każdej takiej planecie (jest ich łącznie chyba 6) można założyć placówkę i dbać o to, żeby się dobrze rozwijała. Dla mnie bardzo fajny patent.

Jeszcze masa gry przede mną, więc zobaczę, jak będzie dalej. Na razie jestem zadowolony, że dałem Andromedzie szansę.