Autor Wątek: Fallout 4  (Przeczytany 91991 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #720 dnia: Listopada 19, 2015, 01:47:15 am »
Cytuj
kur**, powiedzcie mi co ta bethesda zrobiła z falloutem :/

Jest sobie gracz imieniem @wonziu, nie jest żadnym pro graczem; Wiedzmina 3 przechodzi od 8miesięcy a w Hearthstonie nie dobił wyżej niż do 15rangi.

Teraz gra w fallouta 4 grając na najwyższym poziomie trudności nazwanym SURVIVAL.Przez całą grę nie skorzystał z żadnego towarzysza (bo ci są dla frajerów), chodzi sam.
- Jedyne co zbudował to 5 łóżek na środku drogi bo simsy są dla ciot.
- Przez całą gre biega z deską nazwaną wschodzące słońce,i kluczem do kół.
- Ładuje całe skille w przypadkowe perki żeby być jeszcze bliżej szkoły pustynnego ninjy.
- Nie używa stimpaków ani anty radów, jedzenie jest tylko dla frajerów a customizacje tylko od czasu do czasu żeby ulepszyć deske.
- Chodził w sukience potem w bieliźnie teraz na golasa.
- Cały czas gra na resztkach zdrowia, bo zapomina sie wyspać (robi to tylko w krytycznych
sytuacjach podczas walk z bossami kiedy to idzie na godzinkę drzemki a boss na niego czeka).
- Z najgorszego pistoletu w grze po jednej modyfikacji na pół magazynka morduje bossów, cienioszpony czy inne łabędzie.
- W cieniu, ze swoją deska, przeciwnicy go nie widzą stojąc 5cm od niego patrząc sie mu w oczy i
rzucając tekst - Chyba sie przesłyszałem. Ten morduje bandytów w pancerzach wspomaganych wiele leveli wyższych od niego na jedno siepnięcie magicznej deski.
- Co chwile śmieje sie z questów dla "murzynka" który wysyła ci do jednoosobowej wioski gdzie to kolejny murzynek ma problem pokroju tego że ghoule z 2giego końca mapy go "nękają", zaś cały swój sklep ma na sobie (jego ubranie,broń i melon).
- Dialogi są zawsze na szaro bo tyle razy sie powtarzały u innych NPC że gra je wykrywa jako "wykorzystane".
- Dialogi pokroju, -Prze zemnie zginął mój syn -Zawiodłeś go :( .
- Głosy w grze brzmią jakby nagrywane przez fanów którzy na forum sie zmówili i każdy dostał linijke tekstu do przeczytania
i bez emocji, od tak go sobie po prostu przeczytał.
- Główny bohater który po hibernacji budzi sie i pierwsze co robi to szuka syna (no dobra mógł być w szoku)
ale potem dowiaduje sie że był w hibernacji 200lat nie wie ile czasu minęło, jego syn już może być martwy, mieć 60lat albo być w innym kraju aniżeli kilometr od krypty ale mimo to udaje mu sie wejść na jego trop.
- Do tego ludzie którzy wiedzą żę gra jest ch**owa,zbugowana,niedopracowana ale z preorderowali i teraz mówią , że mody ją naprawią, ze czekajcie na mody że mody to mody tamto. Kupić gre w wierze że to gracze ją naprawią i będzie troche bardziej grywalna to już desperacja sama w sobie.
- I najlepsze Opinie wielkich recenzentów, światowej klasy dających 9+ kiedy zwykli gracze dają oceny między 5 a 7 max
XDDD

iksde

Jaki to jest perk na którym gra ten wonziu że deską na najwyższym poziomie trudności zabija szpony śmierci o 40 level wyższe od niego? :lol: I ten perk że bronią białą trafia się wrogów oddalonych o 15 metrów od gracza :) Chyba zmienię profil mojej postaci bo dbanie a amunicje do snajpy mija się z celem jak bronią białą można mieć większy zasięg efektywny niż strzelbą.

Da się zresetować jakoś rozdzielenie perków? Jest jakiś przedmiot na to?
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2015, 01:49:56 am wysłana przez el becetol »

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #721 dnia: Listopada 19, 2015, 18:39:24 pm »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #722 dnia: Listopada 19, 2015, 18:43:51 pm »
 :lol:

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #723 dnia: Listopada 19, 2015, 19:44:38 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2015, 19:46:48 pm wysłana przez Ogur »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #724 dnia: Listopada 20, 2015, 15:51:53 pm »
Jak marne dialogi pogrążyły Fallouta 4 - porównanie z New Vegas i Fallout 2
http://tvgry.pl/?ID=5889

Po kilkudziesięciu godzinach gry, ciężko polemizować z jakimkolwiek argumentem. Bethesda zjebała totalnie zawartość fabularną.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #725 dnia: Listopada 20, 2015, 16:16:46 pm »
zgadzam się w 100%. ta gierka, to wypasiony symulator złomiarza w post-apo, a nie fallout.

el becetol

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #726 dnia: Listopada 20, 2015, 17:21:14 pm »
Mocno spojlują jakieś późniejsze momenty?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #727 dnia: Listopada 20, 2015, 17:25:33 pm »
Mocno spojlują jakieś późniejsze momenty?

Mówią o zadaniach, ale nie wymieniają imion, nazw zadań, ani nic. Bardzo ogólnie jadą, żeby nie spoilować. Są w tle urywki rozgrywki jako tło do rozmowy, ale czy to takie spoilery to raczej nie. Większość była na trailerach pokazana.

Jeśli chodzi o zadania to wczoraj miałem jedno ciekawe. Typ diler mnie poprosił o przyniesienie nowego "narkotyku" z jednej z lokacji. Wchodzę tam i okazuje się:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Dałem w spoiler, ale to w sumie jedno z wielu zadań pobocznych, więc jak ktoś nie ma ciśnienia to może zajrzeć ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2015, 17:30:33 pm wysłana przez Krzysiu »

el becetol

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #728 dnia: Listopada 20, 2015, 17:32:59 pm »
Dobra dobra, tylko czemu jak po 2 godzinach z grą już o tym pisałem a wy dziady mnie nie ostrzegliście zanim kupiłem? Tylko patrz zajebiste oceny, zajebisty świat klimatczna grafika (:-?), zajebisty klimat itp. :evil:


Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #729 dnia: Listopada 20, 2015, 17:34:28 pm »
Dobra dobra, tylko czemu jak po 2 godzinach z grą już o tym pisałem a wy dziady mnie nie ostrzegliście zanim kupiłem? Tylko patrz zajebiste oceny, zajebisty świat klimatczna grafika (:-?), zajebisty klimat itp. :evil:

Bo to, że gra jest dnem fabularny tak jak trójka to nie znaczy, że nie gra się fajnie :P Mi się bardzo fajnie zwiedza i bije przeciwników, ale fabularnie to niestety leży.

Bardzo mi to wszystko przypomina Dying Light, gdzie zadania też stanowiły pretekst do wysłania nas w jakąś miejscówkę, przebicie się przez hordy wrogów i powrót z przedmiotem.
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2015, 17:37:50 pm wysłana przez Krzysiu »

lupinator

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #730 dnia: Listopada 20, 2015, 17:43:59 pm »
Zrobiłem 3 na 4 zakończenia. Trzeba przyznać, że nie są najgorsze i podoba mi się możliwość płynnego zmieniania stron prawie do samego końca. Teraz zostało mi czwarte, najmniej oczywiste, moim zdaniem najlepsze moralnie i zwiedzanie wszystkich lokacji. Nie mogę się doczekać :angel:

Miałem też smieszny bug na samym końcu fabuły:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

el becetol

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #731 dnia: Listopada 20, 2015, 17:46:18 pm »
Dobra dobra, tylko czemu jak po 2 godzinach z grą już o tym pisałem a wy dziady mnie nie ostrzegliście zanim kupiłem? Tylko patrz zajebiste oceny, zajebisty świat klimatczna grafika (:-?), zajebisty klimat itp. :evil:

Bo to, że gra jest dnem fabularny tak jak trójka to nie znaczy, że nie gra się fajnie :P Mi się bardzo fajnie zwiedza i bije przeciwników, ale fabularnie to niestety leży.
Dla mnie część 3 zjada tę grę fabularnie. Może to efekt tajemniczego świata pierwszy raz w 3d który chciało się odkrywać przykrywał brak decyzji (chociaż mogłeś miasteczko z bombą wysadzić - tu jest decyzja o podobnych proporcjach i skutkach?), tutaj nie ma tego klimatu bo wszystko jest podane na tacy (jak mówiłem - na starcie minigun, pancerz, deathclaw na pojedynek w praktycznie pierwszych minutach, dla mnie to kompletnie kładzie pacing rozwoju poziomu trudności i tajemniczość świata).

Poza tym obejrzałem filmik i zgadzam się z tym co oni mówią. Dokładnie ten sam moment o którym mówią 13:00 spowodował o mnie mocne zmarszczenie czoła. Jak ich zobaczyłem to od razu pomyślałem, o jakaś klimatyczna frakcja, zaraz do nich dołączę - a tu się okazuje że to raiderzy w innych ciuchach i można ich tylko powybijać.

lupinator

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #732 dnia: Listopada 20, 2015, 17:49:18 pm »
tu jest decyzja o podobnych proporcjach i skutkach?
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #733 dnia: Listopada 20, 2015, 17:51:51 pm »
Dobra dobra, tylko czemu jak po 2 godzinach z grą już o tym pisałem a wy dziady mnie nie ostrzegliście zanim kupiłem? Tylko patrz zajebiste oceny, zajebisty świat klimatczna grafika (:-?), zajebisty klimat itp. :evil:

Bo to, że gra jest dnem fabularny tak jak trójka to nie znaczy, że nie gra się fajnie :P Mi się bardzo fajnie zwiedza i bije przeciwników, ale fabularnie to niestety leży.
Dla mnie część 3 zjada tę grę fabularnie. Może to efekt tajemniczego świata pierwszy raz w 3d który chciało się odkrywać przykrywał brak decyzji (chociaż mogłeś miasteczko z bombą wysadzić - tu jest decyzja o podobnych proporcjach i skutkach?), tutaj nie ma tego klimatu bo wszystko jest podane na tacy (jak mówiłem - na starcie minigun, pancerz, deathclaw na pojedynek w praktycznie pierwszych minutach, dla mnie to kompletnie kładzie pacing rozwoju poziomu trudności i tajemniczość świata).

Poza tym obejrzałem filmik i zgadzam się z tym co oni mówią. Dokładnie ten sam moment o którym mówią 13:00 spowodował o mnie mocne zmarszczenie czoła. Jak ich zobaczyłem to od razu pomyślałem, o jakaś klimatyczna frakcja, zaraz do nich dołączę - a tu się okazuje że to raiderzy w innych ciuchach i można ich tylko powybijać.

Podejrzewam, że poszczególne frakcje chcą się wybić nawzajem (Bractwo dość dosadnie mówi co myśli o mutantach i syntkach), więc będzie wybór których zmieść w drobny mak, tak jak Megatonę. Jeśli chodzi o trójkę to dialogi może były merytorycznie bardziej rozbudowane, ale to jak kończyliśmy zadanie już nie. Powiem więcej, nawet skończonym idiotą mogliśmy skończyć zadanie tak jak nam się podobało, bo zamiast testu na Retorykę w dialogu to mogliśmy zrobić jakieś dodatkowe mini zadanie i koniec.

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #734 dnia: Listopada 20, 2015, 18:23:45 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

 :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #735 dnia: Listopada 20, 2015, 21:34:36 pm »
Na C+ leci reklama F4 w przerwach meczów.
Zero z gry tylko jakiś wyje**ny w kosmos filmik.
Takie oszukiwanie w reklamie jest legalne?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #736 dnia: Listopada 20, 2015, 21:59:10 pm »


Gdyby Fallouta robiło Guerilla Games, to gra pewnie tak by wyglądała.

el becetol

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #737 dnia: Listopada 20, 2015, 23:41:16 pm »
Ta reklama leci w kółko w tv.

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #738 dnia: Listopada 21, 2015, 06:57:42 am »


1. ktoś już wrzucał wcześniej, mod pokazuje pełne kwestie dialogowe na ekranie
2. zmienione animacje broni w trybie fpp
3. optymizacja tekstur
4. nexus mod manager - prosty w obsłudze program pozwalający na dodawanie i usuwanie modów.

el becetol

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #739 dnia: Listopada 21, 2015, 13:39:20 pm »

lupinator

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #740 dnia: Listopada 24, 2015, 03:56:11 am »
Wybił mi dzisiaj 50 lvl i cóż - myślałem, że dużo łatwiej będzie wymaksować postać. Mam nadzieję, że niedługo wyjdzie jakieś DLC, bo powoli kończą mi się pomysły na to co jeszcze mogę zrobić :0

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #741 dnia: Listopada 24, 2015, 11:05:30 am »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #742 dnia: Listopada 24, 2015, 11:26:01 am »
 :lol:

W sam raz po wybuchu bomby nuklearnej.

svonston

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #743 dnia: Listopada 24, 2015, 11:41:37 am »
Brakuje podpisu THANKS FOR NOT ABORTING ME

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #744 dnia: Listopada 24, 2015, 13:37:19 pm »
Jak marne dialogi pogrążyły Fallouta 4 - porównanie z New Vegas i Fallout 2
http://tvgry.pl/?ID=5889

Po kilkudziesięciu godzinach gry, ciężko polemizować z jakimkolwiek argumentem. Bethesda zjebała totalnie zawartość fabularną.
Świetny filmik, wiem już żeby na pewno nie brać F4 jak nie lubiłem F3 (powoli się łamałem, ach ten hype). Dzięki, plus.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #745 dnia: Listopada 25, 2015, 08:03:56 am »


1. mod dodający możliwość konstruowania broni
2. mod dodający możliwość produkcji amunicji
3. usprawniona mapa z zaznaczonymi drogami
4. poprawione (zależy od gustu) tekstury kamieni

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #746 dnia: Listopada 25, 2015, 11:29:08 am »
http://imgur.com/gallery/AFPET/new

ponoć można zmieniać wygląd npc-ów

Mrocz

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #747 dnia: Listopada 25, 2015, 11:33:59 am »
Powiem szczerze Ogur. Fajnie, ale 99% tutaj ludzi gra na konsolach i nie mają dostępu do tych opcji. Dla większości to spam, sam tu wchodzę z myślą, że jakieś wieści o podstawce/dlc czy coś, a tu widzę setny kolejny pokaz moda czy komend w konsoli. Może lepiej pisać te rzeczy w temacie z modami? Tam z chęcią też bym zaglądał.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #748 dnia: Listopada 25, 2015, 12:07:37 pm »
Nie zapominajmy, że w przyszłym roku część modów ma pojawić się również na konsolach. Być może niektóre z tych wrzucanych przez Ogura będą dostępne.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Mrocz

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #749 dnia: Listopada 25, 2015, 12:08:53 pm »
Nie zapominajmy, że w przyszłym roku część modów ma pojawić się również na konsolach. Być może niektóre z tych wrzucanych przez Ogura będą dostępne.

Możliwe, chociaż nie widzę sensu zalewania tego tematu modami. ;)

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #750 dnia: Listopada 25, 2015, 12:21:46 pm »
Nie zapominajmy, że w przyszłym roku część modów ma pojawić się również na konsolach. Być może niektóre z tych wrzucanych przez Ogura będą dostępne.

Możliwe, chociaż nie widzę sensu zalewania tego tematu modami. ;)
Sens jest jak najbardziej, potem przeglądając temat ma się komplet informacji i łatwiej wybrać platformę do grania.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #751 dnia: Listopada 25, 2015, 12:25:33 pm »
Sens jest jak najbardziej, potem przeglądając temat ma się komplet informacji i łatwiej wybrać platformę do grania.

Ma się też przeładowanie kolejnymi filmikami z małych modów ;) I trudniej te informacje skompletować ;) Ja jestem zwolennikiem Temat o grze, gadamy o podstawowej wersji gry. Są osobne tematy do modów :P

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #752 dnia: Listopada 25, 2015, 12:30:04 pm »
Sens jest jak najbardziej, potem przeglądając temat ma się komplet informacji i łatwiej wybrać platformę do grania.

Ma się też przeładowanie kolejnymi filmikami z małych modów ;) I trudniej te informacje skompletować ;) Ja jestem zwolennikiem Temat o grze, gadamy o podstawowej wersji gry. Są osobne tematy do modów :P
Każda gra musiałaby mieć osobny temat do modów, żeby wszystko tak łatwo zebrać. Też nie klikam filmików, ale funkcje modów chętnie czytam, a chyba nie da się już wstawiać filmiku jako linka?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #753 dnia: Listopada 25, 2015, 12:33:04 pm »
Każda gra musiałaby mieć osobny temat do modów, żeby wszystko tak łatwo zebrać. Też nie klikam filmików, ale funkcje modów chętnie czytam, a chyba nie da się już wstawiać filmiku jako linka?

A ile tu masz gier co wspierają mody? Po za Skyrimem i Falloutem i ewentualnie Wiedźminem to ja tu dużo nie widzę. Skyrim ma osobny temat i działało to bardzo dobrze.

Przypominam też, że jest to forum nakierowane bardziej na konsole. PC to temat dodatkowy.

I żeby nie było nic przeciwko modom nie mam, po prostu temat traktuje o podstawce i wiele osób mody nie interesują.

el becetol

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #754 dnia: Listopada 25, 2015, 15:24:41 pm »


Dlatego jest jak jest.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #755 dnia: Listopada 25, 2015, 15:38:43 pm »
Akurat Fallout 4 pod względem bugów jest dość stabilny. Raz mnie wywaliło na 80h grania. Żadne zadanie się nie zgliczowało i jedyne bugi jakie widziałem to te typowe dla silnika Bethesdy, czyli czasem zwariowana fizyka przedmiotów/ciał.

Moderzy nie mają co tutaj naprawiać. To co wymaga naprawy to zatrudnienie przy Fallout 5 ludzi z Obsidianu/CDP :troll:

lupinator

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #756 dnia: Listopada 25, 2015, 15:50:27 pm »
Zrobiłem już w grze prawie wszystko i zaczynam się powoli nudzić. Bardzo żałuję, że Bethesda nie miała na tyle jaj, żeby craftingowy wątek pociągnąć na maksa i zrobić z tego coś bardziej rozbudowanego (nawet kosztem obligatoryjności). Jeszcze trochę godzin pozwiedzam, ale tak czy siak - bawiłem się przednio. Dla mnie to zdecydowanie GOTY. Czekam wygłodniały na DLC :angel:



Mrocz

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #757 dnia: Listopada 25, 2015, 15:54:46 pm »
zdecydowanie GOTY.

<kaszlnięcie> Wiedźmin... ekhm... ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #758 dnia: Listopada 25, 2015, 16:09:29 pm »
Lupi jest z obozu antywiedzmin.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #759 dnia: Listopada 25, 2015, 16:42:48 pm »
Nie ma opcji na GOTY. Uboga mechanika rozwoju postaci, scenariusz obrażający gracza i powodujący udar mózgu, miałcy bohaterowie, chamskie resety lokacji (na mapie znacznik OCZYSZCZONE, a za godzinę cała załoga Raidersów znowu na posterunku :lol:).

Świetna eksploracja i ciekawe lokacje to jest to czym ta gra stoi.

To już nie jest nawet gra RPG, bo taki rozwój postaci to mamy teraz w co drugiej grze akcji. Zadania poboczne to poziom Dying Light, gdzie 95% kończy się sieczką i przebijaniem się do końca pomieszczenia przez tabuny wrogów.

Jeszcze nie skończyłem, ale w tym momencie maks co mogę dać tej grze to 7/10. Klasyczny duch Fallouta umarł.