Autor Wątek: Rise of the Tomb Raider  (Przeczytany 57234 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Rise of the Tomb Raider
« Odpowiedź #480 dnia: Czerwca 09, 2018, 11:31:55 am »
I tu sie nie zgodze bo grobowce i crafting to naprawde fajna czesc tej gry. I grobowce sa w stu procentach opcjonalne z tego ci pamietam.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Rise of the Tomb Raider
« Odpowiedź #481 dnia: Czerwca 11, 2018, 20:18:00 pm »

lupinator

  • Gość
Odp: Rise of the Tomb Raider
« Odpowiedź #482 dnia: Czerwca 11, 2018, 21:44:31 pm »
Grałem tylko w pierwszą część oryginalnej trylogii i szybko się od niej odbiłem dlatego niewiele pamiętam. A piszę to dlatego, że poziom brutalności Lary w tym demie wydaje mi się psychiczny. Wieszanie ludzi, podrzynanie gardeł i szlachtowanie nożem, wtf? I to nawet nie w sytuacji zagrożenia. Wyobraźcie sobie że podmieniają jej model na Predatora. Setting pasuje, gameplay też. To byłby szpil.  :lol:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Rise of the Tomb Raider
« Odpowiedź #483 dnia: Czerwca 11, 2018, 22:47:50 pm »
Taka szybka ewolucja na bezlitosna maszynę. A w pierwszej części jak przeżywała, gdy pierwszego przeciwnika zabiła  :P

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Rise of the Tomb Raider
« Odpowiedź #484 dnia: Czerwca 12, 2018, 07:56:08 am »
Tragedia, nie podoba mi się kierunek, w którym poszli z nową Larą. O ile jeszcze pierwszy Tomb Raider po reboocie był do zniesienia, tak tutaj lejce kompletnie puszczone i jakaś psychopatka :( Jeszcze bardziej zatęskniłem za nową odsłoną w stylu TR Anniversary.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Odp: Rise of the Tomb Raider
« Odpowiedź #485 dnia: Czerwca 26, 2018, 15:14:10 pm »
W koncu zabralem sie za ta czesc TR. Ukonczona (XONE). W poprzedniczke nie gralem, no moze nieco gralem na X360 ale darowalem sobie gdy kupilem XONE i wole w ulepszona wersje pograc.
Ogolnie RofTR jest ok, ale mi dupska nie urwalo. Jako maniakalny fan klasycznych TR, ktore to kazde ukonczylem przynajmniej po 4x, to ta czesc sporo mnie nudzila, zbieractwo wogole mnie nie krecilo. Nie podoba mi sie tryb strzelania, ktory opiera sie czesto na zasadzie otoczenia przez przeciwnikow (czesto w ciasnych miejscach), chaotycznej walki i potem znowu cisza czyli skakanie, chodzenie itd. Wole chyba gdy przeciwnik mniej, ale czesciej pojawia sie w grze. Skupilem sie na glownym watku gry, wlazlem w jedna swiatynie i akurat niewiedzac co w niej zrobic szybko zawrocilem grac dalej glowny watek. Po ukonczeniu nie chce mi sie juz wracac zaliczac przegapione miejsca. Mam jakies dziwne uczucie po ukonczeniu tej gry, ze TR na sile NIE CHCE BYC tomb  raiderem, ale jakas inna gra... Cos takiego w glowie mi pozostawila gra. Wogole underworld z tych nowych TR podobal mi sie najbardziej - zwyczajnie zawartosc tomb raidera w tomb raiderze byla tam wieksza. Gdybym mial oceniac RofTR to nie dalbym rady - nie wiem co myslec o niej. :)

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 691
  • Reputacja: 7
Odp: Rise of the Tomb Raider
« Odpowiedź #486 dnia: Sierpnia 16, 2018, 21:34:01 pm »
Mam pytanie odnośnie tej gry, czy występuje u was efekt smużenia? Gre pobrałem z PSN, sprawdzałem pierwsza cześć i chodzi u mnie dobrze, to jest chyba zastosowane przez twórców tzw efekt ziarna da się tą niedogodność wyłączyć, ponieważ szukałem i nigdzie takiej opcji nie ma, jak sytuacja ma się na pro ?
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2018, 11:33:39 am wysłana przez ki_ki »
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space