Autor Wątek: M$ chce kupić Mojang  (Przeczytany 23496 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
M$ chce kupić Mojang
« dnia: Września 10, 2014, 01:16:41 am »
Cytuj
Microsoft is in talks to buy Minecraft's developer, Mojang, according to a few different sources. The Wall Street Journal says that the ever loose-lipped "person familiar with the matter" has noted the deal is valued at over $2 billion, while reps for both Redmond and the Swedish developer remain mum on the subject.

http://www.engadget.com/2014/09/09/microsoft-buying-mojang-minecraft/?ncid=rss_truncated

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2014/09/09/report-microsoft-closes-in-on-deal-to-purchase-minecraft-creator.aspx


...

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #1 dnia: Września 10, 2014, 03:31:29 am »
Minecraft 2 będzie exclusivem na szrota. MS wygrało życie :troll:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #2 dnia: Września 10, 2014, 08:51:54 am »
Dwa miliardy za 40 osób bez specjalnego talentu?  :lol:

Jacek84

  • Gość
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #3 dnia: Września 10, 2014, 18:37:44 pm »
Indie pochodzi od independent. Mają bardzo szeroką definicję tego pojęcia najwyraźniej.

lupinator

  • Gość
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #4 dnia: Września 10, 2014, 20:04:57 pm »
Dwa miliardy za 40 osób bez specjalnego talentu?  :lol:
Za prawa do nazwy Mojang i marki Minecraft. Notch założy kolejne studio i jak mu się zachce to będzie wydawał inne gry niezależnie. Swoją drogą tak dziwi Cię ta suma to przejdź się byle jakiej galerii handlowej - w Empiu top 20 książek to 2-3 publikacje na temat Minecrafta, top gier - minecraft, zeszyty, gumki, ołówki, pisaki, plecaki z minecraftem, lego z minecraftem, ubrania z minecraftem, figurki, naklejki, pościele...

svonston

  • Gość
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #5 dnia: Września 10, 2014, 20:21:57 pm »
Sama gra zarobiła ~80 milionów dolarów. Ciekawe ile cała marka.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #6 dnia: Września 10, 2014, 21:37:33 pm »
Swoją drogą tak dziwi Cię ta suma to przejdź się byle jakiej galerii handlowej - w Empiu top 20 książek to 2-3 publikacje na temat Minecrafta, top gier - minecraft, zeszyty, gumki, ołówki, pisaki, plecaki z minecraftem, lego z minecraftem, ubrania z minecraftem, figurki, naklejki, pościele...

Dziwi mnie bardzo, bo nie wierzę, że pier**lony Minecraft jest wart więcej od Realu Madryt.

lupinator

  • Gość
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #7 dnia: Września 10, 2014, 21:42:07 pm »
W Minecrafta może grać każdy, a w Realu...  :angel:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #8 dnia: Września 10, 2014, 22:09:25 pm »
Każde dziecko chce biegać w koszulce Ronaldo (no, prawie każde - jest jeszcze Messi, ale to margines).

el becetol

  • Gość
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #9 dnia: Września 10, 2014, 23:01:00 pm »
Jak my tu graliśmy w poważne dorosłe gierki na konsolach nie zauważyliśmy ze nowe pokolenie czyli te 8-14 lat już nie wie kto to jest Mario, Kratos czy Master Chief, za to mają piórniki, ołówki, plecaki i zabawki z Minecraftem - który czy tego chcemy czy nie jest aktualnie większym hitem niż kiedyś Pokemony. Minecraft przejął Youtuba i Twitcha jeżeli chodzi o tą grupę wiekową w skali mniej więcej takiej jak kiedyś Harry Potter rynek książek. Co więcej te dzieciaki grają w tego Minecrafta już któryś rok z rzędu dzień w dzień, czego nie można powiedzieć o żadnej grze z dawnych czasów, gdzie czas gry liczyło się w godzinach, a nie latach. Minecraft to dla tego pokolenia synonim gry komputerowej, oni przez niego poznali co to znaczy grać, a przy tym streamować i promować grę oddolnie jak żadne inne pokolenie wcześniej. MS kupując tę markę na własność praktycznie kupi całą generację, całe jedno pokolenie graczy.

Wątpie tylko czy Notch odda to za taką kwotę. Już przy okazji Oculusa mówił że nie takie propozycję już odrzucał.

Jacek84

  • Gość
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #10 dnia: Września 10, 2014, 23:40:27 pm »
który czy tego chcemy czy nie jest aktualnie większym hitem niż kiedyś Pokemony.
Not even close. Przypominam, że Pokemony to ponad 50 gier, w ch** popularne anime i cała zgraja gadżetów łącznie z tazo w czipsach itd. Same Poki Gold i Silver (2 z 50 gier) stanowią praktycznie połowę obecnej ilości sprzedanych kopii majncrafta. Nie chce mi się sprawdzać, ale B&W to jedne z najlepiej sprzedających się gier na DSa wiec pewnie tylko te dwie dają jakieś 10 mln. To już jakieś 35, a zostaje nam wciąż ponad 40 gier.

Zwróć też uwagę, że w czasach świetności Red i Blue nie było twitchów, youtube'a itd. To, że pokemony nie królują na YT, nie czyni ich mniejszym hitem. Minecraft to przepotężna marka, ale bez podbicia do Pokemonów nawet teraz, o czasach świetności nie wspominając.

Nie widzę sensu, żeby kłamali: http://vgsales.wikia.com/wiki/Pokemon i wg tego wynika, że Pokemony w ciągu 2 lat sprzedały się w większej ilości niż Majnkrafty, więc o 99 roku musieliby nie sprzedać ani jednej gry, żeby Mohjang mógł przegonić ;).

Pokce przyniosły 30+ miliardów $ dochodów, nie sądzę, żeby Minecraft miał najmniejsze szanse wyrównać ten wynik.
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2014, 23:47:32 pm wysłana przez tarniak »

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #11 dnia: Września 10, 2014, 23:50:26 pm »
Zwróć też uwagę, że w czasach świetności Red i Blue nie było twitchów
Dlatego teraz nadrabiaja
http://www.twitch.tv/twitchplayspokemon/profile
 :angel:

Jacek84

  • Gość
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #12 dnia: Września 10, 2014, 23:57:04 pm »
To jest akurat durne jak ch** i nie przyczynia się do popularyzacji marki, bo grają w starocie...

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #13 dnia: Września 11, 2014, 00:06:16 am »
Uwazam, ze bardzo fajny pomysl z tym "twitch plays pokemon". Caly GAF w to gral i jak dobrze pamietam to RED przez jakis czas byl na pierwszym miejscu na Twitchu :)
Topic na FAGu:
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=824593&highlight=twitch

also:
Cytuj
Matthew Di Pietro, Vice President of Twitch stated:

It has delivered a huge and sustained audience for days on end and captivated the attention of the entire Twitch community.The incredibly high volume of chat activity has helped us to hone our chat system to deal with massive loads like we’re experiencing. It has also made us all think deeply about creative social experiments that can be done on Twitch. This is one of the most interesting things we've seen on Twitch since we launched, and we hope to see more experiments like it
http://www.nintendolife.com/news/2014/03/success_of_twitch_plays_pokemon_raises_possibility_of_gaming_platform

el becetol

  • Gość
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #14 dnia: Września 11, 2014, 00:25:23 am »
który czy tego chcemy czy nie jest aktualnie większym hitem niż kiedyś Pokemony.
Not even close. Przypominam, że Pokemony to ponad 50 gier, w ch** popularne anime i cała zgraja gadżetów łącznie z tazo w czipsach itd. Same Poki Gold i Silver (2 z 50 gier) stanowią praktycznie połowę obecnej ilości sprzedanych kopii majncrafta. Nie chce mi się sprawdzać, ale B&W to jedne z najlepiej sprzedających się gier na DSa wiec pewnie tylko te dwie dają jakieś 10 mln. To już jakieś 35, a zostaje nam wciąż ponad 40 gier.

Zwróć też uwagę, że w czasach świetności Red i Blue nie było twitchów, youtube'a itd. To, że pokemony nie królują na YT, nie czyni ich mniejszym hitem. Minecraft to przepotężna marka, ale bez podbicia do Pokemonów nawet teraz, o czasach świetności nie wspominając.

Nie widzę sensu, żeby kłamali: http://vgsales.wikia.com/wiki/Pokemon i wg tego wynika, że Pokemony w ciągu 2 lat sprzedały się w większej ilości niż Majnkrafty, więc o 99 roku musieliby nie sprzedać ani jednej gry, żeby Mohjang mógł przegonić ;).

Pokce przyniosły 30+ miliardów $ dochodów, nie sądzę, żeby Minecraft miał najmniejsze szanse wyrównać ten wynik.

Może i masz rację porównując dane sprzedażowe, ale weźmy też pod uwagę że zdecydowana większość pecetowych graczy Minecrafta gra w wersję darmową. Nawet wersje konsolowe sprzedały się lepiej niż oryginały na PC, a przecież to całe minecraftowe community oparte jest o blachy, co pozwala przypuszczać o ile większa jest to liczba niż ilość sprzedanych sztuk. Można tylko strzelać ile osób gra w Minecrafta, ale pewnie mówimy liczbie grubo przekraczającej 100 milionów, czyli liczba nieosiągalna dla żadnego pojedynczego tytułu o Pokemonach. Jeśli MS chciałby teraz inwestować, to inwestują właśnie w tą całą masę ludzi. A potem powiedzmy, zapowiadają Minecraft 2 ex na Xbox One i nagle kilkadziesiąt milionów dzieciaków musi dostać tę konsolę. Tego nie wliczasz w zyski marki Minecraft, ale dla MS to może być albo nie być w tej generacji - ile miliardów dolarów to jest warte to już większe głowy muszą oszacować.
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2014, 00:27:34 am wysłana przez el becetol »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #15 dnia: Września 11, 2014, 00:37:42 am »
Kilkadziesiąt milionów blaszanych jełopów kupuje szrota dla Minecrafta? O ch**  :o  Mam nadzieję, że wcześniej Putin zrzuci atom.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #16 dnia: Września 11, 2014, 00:44:16 am »
Ja bym stawiał na co najmniej 50mln sprzedanych Xboxów w tydzień od premiery.

Nie wiem co by musiał mieć Minecraft 2 aby ludzie kupowali dla niego konsole. Zwłaszcza, że główny człowiek od tej gry będzie się bawił na swojej prywatnej wysepce, a w studiu zostali wyrobnicy, którzy tylko dodawali do gotowej gry nowe rzeczy.

I znając życie to gra wyjdzie też na PC, więc nikt nie kupi One'a dla tej gry.
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2014, 00:46:31 am wysłana przez tytacz »

svonston

  • Gość
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #17 dnia: Września 11, 2014, 00:49:42 am »
Strasznie przeceniacie możliwości finansowe dzieciaczków. W gry typu WoW, LoL, CS czy Minecraft gra dużo ludzi, bo można to odpalić na praktycznie każdym sprzęcie, który dzieciak dostanie od rodziców. Wydanie gierki na konsolę za 1600 zł to strzał w kolano. MS wykupił po prostu prawa do marki, więc tak czy siak będzie trzepał hajsy z fantów z logiem Minecrafta.

el becetol

  • Gość
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #18 dnia: Września 11, 2014, 01:02:01 am »
Kilkadziesiąt milionów blaszanych jełopów kupuje szrota dla Minecrafta? O ch**  :o  Mam nadzieję, że wcześniej Putin zrzuci atom.

Wystarczy spojrzeć na to jak Minecraft sprzedaje się na konsoli MS:

Cytuj
In 2012, Minecraft was the most purchased title on Xbox Live Arcade; it was also the fourth most played title on Xbox Live based on average unique users per day.[110] As of April 4, 2014, the Xbox 360 version has sold 12 million copies.

12 baniek sprzedanej multiplatformy, po mocno zawyżone cenie, dostępnej na PC od dłuższego czasu. Minecraft 2 zapowiedziany jako ex na Xbona to były systemseller wszech czasów.

I jeszcze to:

Cytuj
As of April 29, 2014, the game has sold 15 million copies on PC, becoming the best-selling PC game of all time.

Cytuj
On February 25, 2014, the game reached 100 million registered users.

100 milionów zarejestrowanych graczy przy 15 milionach sprzedaży - takie rzeczy tylko na PC  :lol:

Strasznie przeceniacie możliwości finansowe dzieciaczków.

Na razie to ja przeceniam ;) Wy za to nie doceniacie - tak jakby te 30 miliardów zarobione przez Pokemony to dorośli ludzie natrzepali. No i ktoś jednak kupił te 12 milionów Minecraftów na Xboxie po zawyżonej cenie - więc nie wszyscy w darmówki grają, rodziców na prezent też potrafią naciągnąć.
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2014, 01:04:29 am wysłana przez el becetol »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #19 dnia: Września 11, 2014, 04:50:05 am »
becetol, 12 mln to na samym x360. łącznie płatnych wersji mamy:

http://www.gamespot.com/articles/minecraft-console-sales-pass-pc-series-nears-54-million-copies-sold/1100-6420724/
Cytuj
Series Nears 54 Million Copies Sold

Sama gra zarobiła ~80 milionów dolarów. Ciekawe ile cała marka.

z linka powyżej:
Cytuj
the studio made a whopping $326 million last year.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #20 dnia: Września 11, 2014, 07:21:15 am »
Jak my tu graliśmy w poważne dorosłe gierki na konsolach nie zauważyliśmy ze nowe pokolenie czyli te 8-14 lat już nie wie kto to jest Mario, Kratos czy Master Chief, za to mają piórniki, ołówki, plecaki i zabawki z Minecraftem - który czy tego chcemy czy nie jest aktualnie większym hitem niż kiedyś Pokemony. Minecraft przejął Youtuba i Twitcha jeżeli chodzi o tą grupę wiekową w skali mniej więcej takiej jak kiedyś Harry Potter rynek książek. Co więcej te dzieciaki grają w tego Minecrafta już któryś rok z rzędu dzień w dzień, czego nie można powiedzieć o żadnej grze z dawnych czasów, gdzie czas gry liczyło się w godzinach, a nie latach. Minecraft to dla tego pokolenia synonim gry komputerowej, oni przez niego poznali co to znaczy grać, a przy tym streamować i promować grę oddolnie jak żadne inne pokolenie wcześniej. MS kupując tę markę na własność praktycznie kupi całą generację, całe jedno pokolenie graczy.

Wątpie tylko czy Notch odda to za taką kwotę. Już przy okazji Oculusa mówił że nie takie propozycję już odrzucał.
Poważnie powinieneś prowadzić jakiegoś bloga, czy jakąkolwiek inną formę wynurzeń, bo te analizy przekrojowe czyta się z satysfakcją. Z krótkiego wpisu dowiedziałem się, że jestem stary, uderzyłeś w poczucie nostalgii, internet został przejęty przez gówniarzy, którzy nie wiedzą, co oznacza prawdziwy gaming i zatruwają serwisy, MS wygrał, bo szczyle dorastając będą wyznawać Xboxa i wierni marce podbijać będą wyniki sprzedażowe kolejnych konsol, pojawiający się na liście sugerowanych w YouTube choćby jeden filmik z meinkrafta stanowi sygnał alarmowy do niezwłocznego ogarnięcia, każdy dorosły cisnący w te wirtualne klocki wykazuje rozwój intelektualny na poziomie dziecka. Przemyślenia z rana jak śmietana.

el becetol

  • Gość
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #21 dnia: Września 11, 2014, 09:38:00 am »
becetol, 12 mln to na samym x360

Tak też napisałem:

Wystarczy spojrzeć na to jak Minecraft sprzedaje się na konsoli MS:


Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #22 dnia: Września 11, 2014, 22:52:29 pm »
Przypomni ktoś na szybko jak to się ma do sprzedaży marek Star Wars czy Marvela?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

lupinator

  • Gość
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #23 dnia: Września 11, 2014, 22:58:01 pm »
Przypomni ktoś na szybko jak to się ma do sprzedaży marek Star Wars czy Marvela?
A jak się może mieć pięcioletnia gra i jej gadżety do trzydziestoośmioletniego uniwersum opiewającego hmm... wszystko? Albo, co lepsze, do osiemdziesięciojednoletniego największego wydawcy komiksów na świecie? Co to w ogóle za pytanie? :D

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #24 dnia: Września 11, 2014, 23:17:04 pm »
No to jest bardzo ciekawe zagadnienie, bo Disney wykupił Lucasfilm i Marvela za 4 miliardy każde, a tu 2 (ponad?) za durną gierkę komputerową?

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #25 dnia: Września 11, 2014, 23:22:10 pm »
Przypomni ktoś na szybko jak to się ma do sprzedaży marek Star Wars czy Marvela?
A jak się może mieć pięcioletnia gra i jej gadżety do trzydziestoośmioletniego uniwersum opiewającego hmm... wszystko? Albo, co lepsze, do osiemdziesięciojednoletniego największego wydawcy komiksów na świecie? Co to w ogóle za pytanie? :D
No więc wyjaśnię, bo sprawdziłem:
Mojang 2 mld $
Marvel 4~4,2 mld $
Star Wars 4,05 mld $

Ma jak widać całkiem dużo, przynajmniej zbliżoną wartość rynkową (50% mniej to nie tak dużo...).

Edit: O, Iras zdążył odpowiedzieć.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

lupinator

  • Gość
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #26 dnia: Września 11, 2014, 23:25:30 pm »
To nie wiem jak to wyjaśnić. Może za Minecraftem idzie jednak solidny rząd młodych duszyczek, a za resztą już ci, którym bliżej do końca? :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #27 dnia: Września 11, 2014, 23:33:35 pm »
A ja mocno liczę, że w m$ jednak pracują niepotrafiący liczyć debile, którzy tym dealem wbiją kolejny gwóźdź do własnej trumny  :angel:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #28 dnia: Września 13, 2014, 11:46:46 am »
Wg reutera 2,5 miliarda, potwierdzenie w poniedziałek  :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #29 dnia: Września 13, 2014, 12:29:22 pm »


Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #30 dnia: Września 13, 2014, 12:36:40 pm »
W sumie to jest trochę przerażające, bo mają tyle kasy, że mogą zrobić z branżą co im się podoba  :mad:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #31 dnia: Września 13, 2014, 12:45:13 pm »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #32 dnia: Września 13, 2014, 12:49:45 pm »
kiedyś czytałem taką opinię, że ms na imprezki przychodzi zawsze ostatni, a wychodzi najbardziej nażarty.
z takim zapleczem finansowym (zysk większy niż coca cola i google razem wzięte) może to być prawda.

el becetol

  • Gość
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #33 dnia: Września 15, 2014, 15:27:26 pm »
http://news.xbox.com/2014/09/games-minecraft-to-join-microsoft

Cytuj
That is why we plan to continue to make Minecraft available across platforms – including iOS, Android and PlayStation, in addition to Xbox and PC.

Czyli jednak będą doić markę, zamiast ratować Xbona. Czy to pierwszy raz od czasu wypuszczenia Xboxa kiedy MS wyda grę na Playstation?

lupinator

  • Gość
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #34 dnia: Września 15, 2014, 18:09:26 pm »
W updatecie dodadza przekaz podprogowy z hejtem na plejaka.

lupinator

  • Gość
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #35 dnia: Września 15, 2014, 18:16:09 pm »
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2014, 18:17:54 pm wysłana przez Lupi »

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #36 dnia: Września 15, 2014, 18:22:10 pm »
Terraria > Minecraft

lupinator

  • Gość
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #37 dnia: Września 15, 2014, 18:35:24 pm »
Terraria > Minecraft
Starbound w takim wypadku jeszcze lepszy.

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #38 dnia: Września 15, 2014, 18:37:56 pm »
Terraria > Minecraft
Starbound w takim wypadku jeszcze lepszy.


Bardzo możliwe, ale early access od premiery Rome 2 nie dotykam.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: M$ chce kupić Mojang
« Odpowiedź #39 dnia: Września 15, 2014, 21:36:16 pm »