Autor Wątek: God of War  (Przeczytany 53513 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: God of War
« Odpowiedź #400 dnia: Maja 10, 2018, 14:05:12 pm »
Nowa mitologia, a w tle dalej Spartanin, logo z Omegą? :lol: Nie ma szans na nową mitologię.
To tez dobre.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 660
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War
« Odpowiedź #401 dnia: Maja 10, 2018, 14:57:39 pm »
Ja pamiętam co wtedy pisałem. No srogo się pomyliłem, bo się okazuje, że jednak pomysł mają dobry. Aczkolwiek kto wie, czy coś nowego nie wyszloby jeszcze lepiej.

Właśnie coś nowego nie wyszło (projekt Asmusena) i z tego co słyszałem, nowy GoW to było być albo nie być dla studia. Takie przynajmniej były opinie w studiu. Ciężko to sobie wyobrazić, ale widać projekt musiał bardzo łupnąć w status studia. Do tego chyba zamknęli dział odpowiedzialny za pomoc innym dev'om (ten sam co współtworzył The Order, Journey). A i podczas produkcji GoW'a odeszło sporo doświadczonych ludzi. Dlatego m.in. gra nie ma art directora. Naprawdę nie było różowo, ale ostatecznie udało się dzięki szeregowym pracownikom. To brzmi bardzo jak produkcja u nas w Polsce :D.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: God of War
« Odpowiedź #402 dnia: Maja 10, 2018, 15:29:59 pm »
Dlatego m.in. gra nie ma art directora.
Może to zbędne stanowisko, bo art w tej grze to jest jedna z rzeczy które robią najbardziej :D

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 660
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War
« Odpowiedź #403 dnia: Maja 10, 2018, 16:05:42 pm »
Dlatego m.in. gra nie ma art directora.
Może to zbędne stanowisko, bo art w tej grze to jest jedna z rzeczy które robią najbardziej :D

Niby tak, z drugiej strony miejscami mam wrażenie, że widać braki, np. w kolorystyce, gra czasem wydaje się taka... nieoszlifowana, jakby brakowało jej post processów do uspujnienia i nadania finalnego szlifu. I tu przydałby się art director, a tak było kilka osób, które próbowały same ciągnąć cały art - np. lead postaciowców pomagał oświetlać grę. Trochę kuriozalna sytuacja.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: God of War
« Odpowiedź #404 dnia: Maja 10, 2018, 16:22:20 pm »
Ja nie mam kompletnie takiego wrażenia. Ale mogę po prostu mniej widziec ;) Ogólnie bardzo fajnie, że przy takich problemach o jakich mowisz wyszla im tak ZAJEBISTA gra.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: God of War
« Odpowiedź #405 dnia: Maja 10, 2018, 19:54:15 pm »

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: God of War
« Odpowiedź #406 dnia: Maja 10, 2018, 21:40:04 pm »
Porąbałbym takim drzewo :P
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: God of War
« Odpowiedź #407 dnia: Maja 10, 2018, 22:55:53 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Szkoda, że dopiero teraz doszedł tryb foto.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: God of War
« Odpowiedź #408 dnia: Maja 11, 2018, 10:26:08 am »
Dlatego m.in. gra nie ma art directora.
Może to zbędne stanowisko, bo art w tej grze to jest jedna z rzeczy które robią najbardziej :D

Niby tak, z drugiej strony miejscami mam wrażenie, że widać braki, np. w kolorystyce, gra czasem wydaje się taka... nieoszlifowana, jakby brakowało jej post processów do uspujnienia i nadania finalnego szlifu. I tu przydałby się art director, a tak było kilka osób, które próbowały same ciągnąć cały art - np. lead postaciowców pomagał oświetlać grę. Trochę kuriozalna sytuacja.

Ja nie mam kompletnie takiego wrażenia. Ale mogę po prostu mniej widziec ;) Ogólnie bardzo fajnie, że przy takich problemach o jakich mowisz wyszla im tak ZAJEBISTA gra.

Akurat Windo, niektóre z ostatnich szotów z Share które wrzuciłeś, to takie średnie, i być może pokazują właśnie to, o czym mówi Zielarz (no nie licząc tragicznej jakości tego pseudo 4K na pojedynczych klatkach). Wulfen też coś pisał o tym, że początek zajebisty, a później jest nijak. Mi te gorsze szoty przypominają takie produkcje, gdzie od razu da się wyczuć rękę rzemieślnika, ale brakuje artystycznego zacięcia. No ale to tylko szoty, może całokształt w ruchu wygląda lepiej, musiałbym zobaczyć filmik aby ocenić :P
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2018, 10:27:53 am wysłana przez andryush »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: God of War
« Odpowiedź #409 dnia: Maja 11, 2018, 10:31:14 am »
Az sobie spojrzalem na to co wrzucalem, bo nie pamietam. Jak sie tam mozna technikaliow czepic, to nie wiem jak artu. No ale tobie sie podoba pusty swiat z finala wiec chyba cos innego lubisz po prostu w grach ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: God of War
« Odpowiedź #410 dnia: Maja 11, 2018, 10:46:41 am »
No na tych szotach, na niektórych, art nie powala, zaczynając od kompozycji, na kolorystyce kończąc, ale to też może być kwestia tego, jak ci te shoty (nie) wyszły :P

Na przykład ten

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Zalatuje jakims f2p MOBA, MMO, trochę poczciwym Skyrimem, ale z kolei już to niżej wygląda znacznie lepiej.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Generalnie też nie podobają mi się te miejscówki z wodą, no ale może to tylko kwestia tych szotów, bo nie grałem i nie oglądałem żadnych materiałów z gry. Wydaje mi się, że coś jest na rzeczy i potwierdzają to wypowiedzi Zielarza i Wulfena.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2018, 12:44:31 pm wysłana przez andryush »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
God of War
« Odpowiedź #411 dnia: Maja 11, 2018, 12:28:13 pm »
Na rzeczy to jest to, ze ja to specjalnie dalem w spoiler i ostrzeglem zeby ludziom zabawy mie psuc a Ty to walisz bez krempacji w poscie.

No a ta miejscowka ze zdjecia na ktora narzekasz jesli chodzi o art to robi w ch** i kazdy kto gral to potwierdzi. Gra jest piekna i moim zdaniem narzekanie ze gdziestam teksturka nie zagrala to czepianie sie na sile.

F2P moba mmo xd. Po raz kolejny odwolam sie do finala, bo na czasie u Ciebie. Tutaj ta fotka nie wyglada jak jakiekolwiek z wymienionych za to w finalu cala mapa tak wyglada i jakos na to nie narzekales nigdy. Ja z obiema tymi grami mialem stycznosc i jedna to bardzo dopracowana pozycja gdzie czuc ze kazdy element jest przemyslany (i tak latwiej o to ze wzgledu na bardziej zamknieta strukture) a druga to wielka, nudna mapa klepana jakby z generatora. Plus jak jest zanknieta sekcja to wyglada jeszcze bardziej jak losowo generowane lochy xd
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2018, 12:31:49 pm wysłana przez windomearl »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: God of War
« Odpowiedź #412 dnia: Maja 11, 2018, 12:59:33 pm »
Ahaha, sorry, wybacz, poprawione, twoje foty zostały schowane, żeby nikt sobie zabawy nie psuł ;)

No po twoich screenach to na pewno nie widać tego dopracowania o którym piszesz :P Artstyle widoczny na niektórych obrazkach wrzuconych przez ciebie niestety miejscami mocno zalatuje tym, co napisałem. Porównując do początku, z zimowego lasu widać sporą różnicę, narzekania Wulfena i info od Zielarza składają się w logiczną całość.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: God of War
« Odpowiedź #413 dnia: Maja 11, 2018, 13:12:23 pm »
No wlasnie roznicy nie widac i dalej sa takie miejscowy, ze szczena opada. Ja bym nawet zaryzykowal stwierdzenie ze pod wzgledem artu na ps4 nie ma nic lepszego.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: God of War
« Odpowiedź #414 dnia: Maja 11, 2018, 13:27:27 pm »
No spoko, ale sam napisałeś, że "możesz mniej widzieć", ja tylko się opieram na tym co ja widzę na materiałach wrzuconych przez innych graczy i ich opiniach. Nawiązując do postów Wulfena, U4 też wygląda pięknie, pod warunkiem że za bardzo się nie przyglądamy tym obszarom, którym nie powinniśmy się przyglądać, może GoW ma podobnie. Zagram kiedyś, to sam ocenię jak to na prawdę jest, na razie nie będę wyrokować, chociaż przyznam, że trochę mnie smuci to o czym pisał Zielarz. Jesli Sony rzeczywiście pozbawiło grę Art Director'a, to za kulisami branży, gry singlowe muszą na prawdę mieć ciężko, i być może nie chodzi tylko o EA.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 660
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War
« Odpowiedź #415 dnia: Maja 11, 2018, 13:56:01 pm »
Jesli Sony rzeczywiście pozbawiło grę Art Director'a

Sony nie pozbawiło, tylko sam odszedł. Nowego nie znaleźli/nie szukali. Jak już to decyzje samego Santa Monica, nie Sony.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: God of War
« Odpowiedź #416 dnia: Maja 11, 2018, 14:08:00 pm »
No spoko, ale sam napisałeś, że "możesz mniej widzieć", ja tylko się opieram na tym co ja widzę na materiałach wrzuconych przez innych graczy i ich opiniach. Nawiązując do postów Wulfena, U4 też wygląda pięknie, pod warunkiem że za bardzo się nie przyglądamy tym obszarom, którym nie powinniśmy się przyglądać, może GoW ma podobnie. Zagram kiedyś, to sam ocenię jak to na prawdę jest, na razie nie będę wyrokować, chociaż przyznam, że trochę mnie smuci to o czym pisał Zielarz. Jesli Sony rzeczywiście pozbawiło grę Art Director'a, to za kulisami branży, gry singlowe muszą na prawdę mieć ciężko, i być może nie chodzi tylko o EA.
Tylko wybierasz opinie negatywne i jeszcze naciągasz pod swoją rację, a pozytywne których jest wiecej jakoś do Ciebie nie docierają. Reszta posta to też niezła nadinterpretacja ;)

#slabyart


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: God of War
« Odpowiedź #417 dnia: Maja 11, 2018, 14:49:58 pm »
Ten z dołu jest dobry, to początek gry? :D

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: God of War
« Odpowiedź #418 dnia: Maja 11, 2018, 21:38:47 pm »
Ten z dołu jest dobry, to początek gry? :D
Tak.

Gdyby tak wyglądała cała gra :puppy-eyes:
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2018, 21:44:55 pm wysłana przez Wulfen »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: God of War
« Odpowiedź #419 dnia: Maja 11, 2018, 23:23:26 pm »
I w wielu miejscach dalej wyglada rownie dobrze o ile nie lepiej.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: God of War
« Odpowiedź #420 dnia: Maja 11, 2018, 23:44:54 pm »
Co tam grafika, lepiej mi powiedźcie czy platyna łatwa :P
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: God of War
« Odpowiedź #421 dnia: Maja 12, 2018, 09:02:40 am »
Łatwa.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: God of War
« Odpowiedź #422 dnia: Maja 14, 2018, 03:52:27 am »
God of War to zdecydowanie jedna z najlepiej prezentujących się obecnie gier i piszę te słowa jako posiadacz dwóch mocniejszych od Pro platform. Oczywiście ma swoje słabsze momenty, ale też nie każda gra to Ori, która w każdym etapie zachwyca. :puppy-eyes: Po zdjęciach nie ma co oceniać. Zresztą zobacz materiał.



Dev, tak jak Moldar napisał. Platynowy dzban niby łatwy, ale tez nie ma co na izi grac, bo wstyd.
Taka ciekawostka w CD Action każdy aspekt (A/V, grywalność, ocena ogólna) otrzymał 10/10.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: God of War
« Odpowiedź #423 dnia: Maja 14, 2018, 17:52:19 pm »
Dla mnei The Order i Uncharted zdecydowanie ładniejsze. Nawet Hellblade dla mnie większe wrażenie zrobił.

Ale przyznam że Gow grafikę ma świetną. Jest jednak ona bardzo nie równa i czesto jest średnio, a nawet brzydko.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: God of War
« Odpowiedź #424 dnia: Maja 14, 2018, 21:12:06 pm »
Jeszcze mi napiszcie czy można po ukończeniu gry zdobyć pozostałe dzbany?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: God of War
« Odpowiedź #425 dnia: Maja 14, 2018, 21:30:26 pm »
Dla mnei The Order i Uncharted zdecydowanie ładniejsze. Nawet Hellblade dla mnie większe wrażenie zrobił.

Ale przyznam że Gow grafikę ma świetną. Jest jednak ona bardzo nie równa i czesto jest średnio, a nawet brzydko.

Żadna gra nie zrobiła na mnie takiego wrażenia i uważam, że pitolisz panie jak potłuczony

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: God of War
« Odpowiedź #426 dnia: Maja 15, 2018, 08:14:40 am »
Jeszcze mi napiszcie czy można po ukończeniu gry zdobyć pozostałe dzbany?
Można.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 660
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: God of War
« Odpowiedź #427 dnia: Maja 15, 2018, 10:20:04 am »
Dla mnei The Order i Uncharted zdecydowanie ładniejsze.

Hymm, każda z nich ma swoje zalety i GoW wpasowuje się obok nich. W tej generacji znacznie trudniej jest mi napisać, że każdy ex od Sony jest skokiem jakościowym. Dlatego np. The Order wciąż świetnie się broni. Pomimo tego oczywiście mamy z tytułu na tytuł progres choć nie koniecznie w każdym elemencie. Wczoraj wróciłem z lokacji, która według mnie wygląda słabiej (ale nie słabo) i znowu miałem opad szczęki z powodu lasu, skał, oświetlenia, szczegółów ściółki leśnej, itp. GoW to najwyższa półka, ale tak, ma słabsze momenty. Śmiem twierdzić, że to w dużej mierze kwestie kierunku artystycznego (np. światło, które spłaszcza otoczenie), czasem umiejętności konkretnego artysty (w końcu każdy pracuje nad jakimś levelem, a czasem nie ma czasu na wyrównanie poziomu).

Nawet Hellblade dla mnie większe wrażenie zrobił.

Mimo całej mojej sympatii do Ninja Theory i ich produkcji to jednak inny poziom, pod każdym względem, czy to postaci, enviro, poszczególnych assetów, jakości tekstur. Ale też nie może być inaczej przy takiej różnicy budżetu i czasu produkcji.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: God of War
« Odpowiedź #428 dnia: Maja 17, 2018, 14:56:46 pm »
Używki latają już po 169zł. To raczej wygórowana cena nie jest, szczególnie, że większość ludzi grę sprzedaje, a 40zł za 40 godzin zabawy, to coś na co nie wypada psioczyć.

Dla mnei The Order i Uncharted zdecydowanie ładniejsze. Nawet Hellblade dla mnie większe wrażenie zrobił.

Ale przyznam że Gow grafikę ma świetną. Jest jednak ona bardzo nie równa i czesto jest średnio, a nawet brzydko.

Kwestia gustu. Poza tym istotne jest to kiedy daną grę oceniasz. Przyznaję, że The Order 1886 oraz Uncharted 4 zrobiły na mnie w dniu premiery większe wrażenie.

Przygody sir Galahada, podobnie jak inFamous Second Son, to gry, które na premierę 10/10 powinny zgarnąć za grafikę. Uważam, iż ostatnie perypetie Drejka w U4 także na to zasługują.
Ale czy teraz bym je tak ocenił, no nie jest to takie pewne. Gdy w 2016r kupiłem Pro i testowałem starsze gry, to nieSławny na 8/10 stopniał. The Order nie chce nawet instalować, chce ją jako piękną grę zapamiętać.  :puppy-eyes: A teraz różnie mogłoby to być. Uncharted4 raczej dalej świetnie wygląda.

Zresztą wystarczy zaznaczyć, że już pojawiała się wojenka Horizon czy Kratos ścinający drzewa/łby przeciwników pod względem grafiki jest lepszy.
To trochę jak w boskie, jak kogoś znokałtujesz, wiesz, że jesteś lepszy, a wygrana na punkty, to często śliski temat.

Zresztą ja tu problemu nie widzę. Wypada się cieszyć, że gracze otrzymali świetna i piękna przy tym grę, bowiem całościowo GoW prezentuje się wspaniale.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: God of War
« Odpowiedź #429 dnia: Maja 18, 2018, 18:03:40 pm »

Kwestia gustu. Poza tym istotne jest to kiedy daną grę oceniasz. Przyznaję, że The Order 1886 oraz Uncharted 4 zrobiły na mnie w dniu premiery większe wrażenie.

Przygody sir Galahada, podobnie jak inFamous Second Son, to gry, które na premierę 10/10 powinny zgarnąć za grafikę. Uważam, iż ostatnie perypetie Drejka w U4 także na to zasługują.
Ale czy teraz bym je tak ocenił, no nie jest to takie pewne. Gdy w 2016r kupiłem Pro i testowałem starsze gry, to nieSławny na 8/10 stopniał. The Order nie chce nawet instalować, chce ją jako piękną grę zapamiętać.  :puppy-eyes: A teraz różnie mogłoby to być
Akurat kilka miesięcy temu grałem w the order 1886 i  zrobił na mnie jeszcze większe wrażenie niż kiedyś.

Cytuj
bowiem całościowo GoW prezentuje się wspaniale.
Wygląda mniej więcej na poziomie tomb raidera z XOX.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: God of War
« Odpowiedź #430 dnia: Maja 18, 2018, 20:16:44 pm »
Niezły trolling  xD

Mrocz

  • Gość
Odp: God of War
« Odpowiedź #431 dnia: Maja 19, 2018, 07:51:45 am »
Akurat kilka miesięcy temu grałem w the order 1886 i  zrobił na mnie jeszcze większe wrażenie niż kiedyś.

Szkoda tylko, że ten cały The Order to totalny kupsztyl i porównywać ją w jakikolwiek sposób do takiego GoW'a to trochę śmiech na sali.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: God of War
« Odpowiedź #432 dnia: Maja 20, 2018, 23:46:03 pm »
Akurat kilka miesięcy temu grałem w the order 1886 i  zrobił na mnie jeszcze większe wrażenie niż kiedyś.

Szkoda tylko, że ten cały The Order to totalny kupsztyl i porównywać ją w jakikolwiek sposób do takiego GoW'a to trochę śmiech na sali.
Dla mnie The Order zdecydowanie jest w top 10 gier tej generacji.

Meeega niedoceniona perełka i zmarnowany potencjał równoczesnie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: God of War
« Odpowiedź #433 dnia: Maja 21, 2018, 01:09:11 am »
I teraz pytanie. Grales na tej generacji w wiecej niz 10 gier?:)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: God of War
« Odpowiedź #434 dnia: Maja 21, 2018, 07:45:09 am »
Akurat kilka miesięcy temu grałem w the order 1886 i  zrobił na mnie jeszcze większe wrażenie niż kiedyś.

Szkoda tylko, że ten cały The Order to totalny kupsztyl i porównywać ją w jakikolwiek sposób do takiego GoW'a to trochę śmiech na sali.
Dla mnie The Order zdecydowanie jest w top 10 gier tej generacji.

Meeega niedoceniona perełka i zmarnowany potencjał równoczesnie.


Perełka nie do końca imo, zmarnowany potencjał, jak najbardziej.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: God of War
« Odpowiedź #435 dnia: Maja 21, 2018, 08:50:31 am »
Perełka nie do końca imo
Graficzna jak najbardziej.

zmarnowany potencjał, jak najbardziej.
Aż szkoda znów wylewać tych łez.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: God of War
« Odpowiedź #436 dnia: Maja 21, 2018, 10:08:25 am »
Gdyby się nie silili tak bardzo na cliffhanger żeby zrobić sequel, to może byłoby więcej tego strzelania i gry w grze, byłaby perła. A tak wyszło trochę zwiedzania, trochę pif paf i ciąg dalszy nastąpi. Partacze! Przez ich kombinacje ani nie dostaliśmy porządnej gry, ani sequela raczej nie zobaczymy! :mad:
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2018, 10:12:52 am wysłana przez andryush »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: God of War
« Odpowiedź #437 dnia: Maja 21, 2018, 18:29:05 pm »
Akurat kilka miesięcy temu grałem w the order 1886 i  zrobił na mnie jeszcze większe wrażenie niż kiedyś.

Szkoda tylko, że ten cały The Order to totalny kupsztyl i porównywać ją w jakikolwiek sposób do takiego GoW'a to trochę śmiech na sali.
God of war 8+/10 maksymalnie
the order 1886  9/10

Cytuj
Grales na tej generacji w wiecej niz 10 gier?:)
Grałem w blisko sto gier  i the order 1886 stawiam w pierwszej piątce, a god of war wątpię by się załapał w pierwszej 10.
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2018, 18:33:25 pm wysłana przez Wulfen »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: God of War
« Odpowiedź #438 dnia: Maja 21, 2018, 18:30:23 pm »
Akurat kilka miesięcy temu grałem w the order 1886 i  zrobił na mnie jeszcze większe wrażenie niż kiedyś.

Szkoda tylko, że ten cały The Order to totalny kupsztyl i porównywać ją w jakikolwiek sposób do takiego GoW'a to trochę śmiech na sali.
God of war 8+/10 maksymalnie
the order 1886  9/10

Cytuj
Grales na tej generacji w wiecej niz 10 gier?:)
Ja grałem w blisko sto i the order 1886 stawiam w pierwszej piątce, a god of war wątpię by się załapał w pierwszej 10.

Mrocz

  • Gość
Odp: God of War
« Odpowiedź #439 dnia: Maja 21, 2018, 19:54:09 pm »
Przestaje mieć wątpliwości, że niektórzy grają w gry tylko dla grafiki i ładna tekstura decyduje o tym, co jest goty a co nie...