Autor Wątek: Newsy mniejsze i większe  (Przeczytany 272155 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1400 dnia: Września 14, 2016, 08:40:47 am »
Na TGS poszedł tease kolejnego Ninja Gaidena:
http://www.dualshockers.com/2016/09/13/koei-tecmo-teases-game-youre-probably-longing-to-see-reveal-could-come-at-the-end-of-the-year/

Cytuj
Today Koei Tecmo Producer Kou Shibusawa was on stage at Sony’s pre-Tokyo Game Show press conference to introduce Musou Stars, and he had a further tease to deliver.

We’re also developing other titles too, including the one you’re probably longing to see. We’re talking with SIEI to present them to you maybe in the end of the year.

What could that game be? Considering that the trailer of Musou Stars trolled Ninja Gaiden fans masterfully, my bet is on a new Ninja Gaiden game, but this is just my personal speculation.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1401 dnia: Września 17, 2016, 12:28:23 pm »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 974
  • Reputacja: 120
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1402 dnia: Września 17, 2016, 12:42:59 pm »
Spokojnie mogliby zrobić z tego DLC do MGSV. Ogólnie nie wygląda chyba najgorzej, jeśli chodzi o czysty fun.

el becetol

  • Gość
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1403 dnia: Września 17, 2016, 13:31:43 pm »
Więc celem gry jest znaleźć wormhole i wrócić do swojego świata. A z drugiej strony cały czas masz przy sobie urządzenie do teleportowania przez wormhole nieprzytomnych przeciwników. Nie mogą po prostu przewiązać sie paskiem i samemu się przenieść?  :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1404 dnia: Września 17, 2016, 14:10:25 pm »
Więc celem gry jest znaleźć wormhole i wrócić do swojego świata. A z drugiej strony cały czas masz przy sobie urządzenie do teleportowania przez wormhole nieprzytomnych przeciwników. Nie mogą po prostu przewiązać sie paskiem i samemu się przenieść?  :lol:

....

wut? xD


el becetol

  • Gość
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1405 dnia: Września 17, 2016, 14:12:36 pm »
W 2:05 to widać dobrze  :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1406 dnia: Września 18, 2016, 16:02:42 pm »
Zapytali Kojimę czy jest zamieszany w produkcję Survivala, że niby ploty, że to z jego pomysłu itp. Odpowiedź:

http://www.siliconera.com/2016/09/17/hideo-kojima-never-involved-metal-gear-survive-shares-cheeky-comments/?utm_source=twitterfeed
Cytuj
“That is incorrect. I’m not involved at all, and I don’t know anything about it. Personally speaking, Metal Gear Solid is espionage to me, political fiction.”

Cytuj
“I don’t think zombies would appear in such a world.” (Kojima). “I never heard anything about that from [Kojima]. Personally, I consider Metal [Gears] to be bipedal weapons. I wonder if they’ll appear.” (Yoji Shinkawa). “A Metal Gear without a Metal [Gear]? That’s the Famicom version lol.”

Mrocz

  • Gość
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1407 dnia: Września 19, 2016, 09:58:53 am »
Zapytali Kojimę czy jest zamieszany w produkcję Survivala, że niby ploty, że to z jego pomysłu itp. Odpowiedź:

http://www.siliconera.com/2016/09/17/hideo-kojima-never-involved-metal-gear-survive-shares-cheeky-comments/?utm_source=twitterfeed
Cytuj
“That is incorrect. I’m not involved at all, and I don’t know anything about it. Personally speaking, Metal Gear Solid is espionage to me, political fiction.”

Cytuj
“I don’t think zombies would appear in such a world.” (Kojima). “I never heard anything about that from [Kojima]. Personally, I consider Metal [Gears] to be bipedal weapons. I wonder if they’ll appear.” (Yoji Shinkawa). “A Metal Gear without a Metal [Gear]? That’s the Famicom version lol.”

Spodobał mi się komentarz pod artykułem xD

Cytuj
"“I don’t think zombies would appear in such a world.”

So in a world with an electric Russian who evolves into a flaming walking corpse that can summon fire horses and transform into flaming whales, A plant man Sniper, a Plant Woman Sniper, A man who is a walking hive for bees that can transform into guns and body armor strong enough to withstand grenade blasts, psychic ghosts, cyborg ninjas that can stop building sized mechas in their tracks, apparently not parasitic zombie super soldiers that can mind control and resurrect other soldiers who walk and act like zombies (but definitely not zombies apparently), singing Hatsune Miku tanks, and many other weird crap;

Zombies are where he draws the line.

All right then..

el becetol

  • Gość
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1408 dnia: Września 19, 2016, 10:21:43 am »
Moim zdaniem chodziło mu o to że zombie nie pasują, bo są zbyt banalne i ograne.

Mrocz

  • Gość
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1409 dnia: Września 19, 2016, 10:28:37 am »
Moim zdaniem chodziło mu o to że zombie nie pasują, bo są zbyt banalne i ograne.

W to nie wątpię, ale i tak mnie to rozbawiło :D

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1410 dnia: Września 19, 2016, 10:34:20 am »
Nie rozumiem jak  ktoś może tego gościa uważać za Boga gamedevu.

Mrocz

  • Gość
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1411 dnia: Września 19, 2016, 10:36:06 am »
Nie rozumiem jak  ktoś może tego gościa uważać za Boga gamedevu.

Dla mnie bogami gamedevu zawsze będzie Naughty Dog ;)

Ich gry idealnie łączą ultra dopracowanie techniczne i świetną fabułę/klimat :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1412 dnia: Września 19, 2016, 10:37:30 am »
Warto zaznaczyć, że 3 lata temu Kojima wspominał o zombie, a bardzie o nano-zombie jako przeciwnikach w MGS Rising 2 ;)
http://www.videogamer.com/xbox360/metal_gear_solid_rising/news/kojima_wants_metal_gear_rising_2_to_star_cyborg_ninja_gray_fox.html

Cytuj
Metal Gear creator Hideo Kojima has told VideoGamer.com that he wants Metal Gear Rising: Revengeance 2 to star Cyborg Ninja Gray Fox, and have him fight against nano machine zombies.

"We started off with the concept of having Cyborg Raiden as the main character, but gradually as development proceeded he kind of grew closer and closer to Cyborg Ninja," said Kojima.

"Honestly I think that personally if we are going to make a sequel to Rising it should feature Frank Yaeger as a main character versus zombies... nano machine-powered zombies. That's what I'm proposing to Platinum and the producer of the project, but they seem to be ignoring me.

"I said I'll even write the story for it, but our story writer said, 'no that's ok, that's ok. Don't worry about it'."

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1413 dnia: Września 19, 2016, 10:49:02 am »
Jak czytałem streszczenia wszystkich części,  żeby przygotować się na 5,  to fabularnie mgs jest beznadziejny (zbyt udziwniony, że aż słaby ) jak większość japońskich gierek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1414 dnia: Września 19, 2016, 10:51:41 am »
to fabularnie mgs jest beznadziejny
Uhuhu, ostro.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 256
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1415 dnia: Września 19, 2016, 10:57:43 am »
to fabularnie mgs jest beznadziejny
Uhuhu, ostro.
Jak czytałem straszczenie... Oj master master :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1416 dnia: Września 19, 2016, 10:58:59 am »

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1417 dnia: Września 19, 2016, 11:15:07 am »
to fabularnie mgs jest beznadziejny
Uhuhu, ostro.
Jak czytałem straszczenie... Oj master master :lol:
Czasami lepiej milczeć

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1418 dnia: Września 19, 2016, 11:40:43 am »
ja stanę po stronie mastera. jasne, że dla fanów to jest największa zaleta, ale jakby stanąć tak z boku i popatrzeć co się tam odwalają za skecze, to kino klasy b jest kilka klas wyżej.
metal bardziej stoi prowadzeniem fabuły, niż jej jakością.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1419 dnia: Września 19, 2016, 12:36:53 pm »
Fanbojów MGS'a zabolało, a tak jak s00s pisze - z boku to ta gra jest na poziomie tego filmu:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Może i gra się przyjemnie, jest dobra mechanika gry, gameplay, ale te wszystkie kojimowe "smaczki" fabularne są śmieszne :lol: Streszczenie czytałem sobie, bo nie chciało mi się grać w te wszystkie tytuły przed ograniem MGS5. Niestety to był stracony czas, bo gra okazała się jedna z najgorszych w jakie grałem w życiu, a sama historia przedstawiona z poprzednich gier okazała się miałka i głupia jak jakieś słabe anime dla 10latków. Widać w tym dłoń japończyka na kilometr i niestety, nie jest to zaleta. Jednak rozumiem, że niektórzy lubią taki styl, a wśród konsolowych graczy jest sporo wielbicieli Japonii.

Cytuj
So in a world with an electric Russian who evolves into a flaming walking corpse that can summon fire horses and transform into flaming whales, A plant man Sniper, a Plant Woman Sniper, A man who is a walking hive for bees that can transform into guns and body armor strong enough to withstand grenade blasts, psychic ghosts, cyborg ninjas that can stop building sized mechas in their tracks, apparently not parasitic zombie super soldiers that can mind control and resurrect other soldiers who walk and act like zombies (but definitely not zombies apparently), singing Hatsune Miku tanks, and many other weird crap;

Zombies are where he draws the line.

All right then..

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 256
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1420 dnia: Września 19, 2016, 12:39:44 pm »
Ja nie jestem wielbicielem Japonii, a MGS to moja ulubiona seria. Smaczki tak, mogą nie podpasować, ale napisanie o fabule, że jest miałka to już jest spory lol.

Mrocz

  • Gość
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1421 dnia: Września 19, 2016, 12:47:54 pm »
Ja wiem, że niektóre pomysły Kojimy wydają się mega głupie, ale jak się gra w gry z tej serii to sposób prowadzenia fabuły i klimat scenek jest naprawdę wysoki. Streszczenie streszczeniem, ale lepiej byś wypadł oglądając to na Youtube.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1422 dnia: Września 19, 2016, 12:54:37 pm »
No i zawsze pozostanie stwierdzenie - to tylko gra. Tak sobie to wymyślił, stara się wszystkie swoje "klocki" uzasadniać i wplatać w historię, nanomaszyny, parasajty itp. Ja to kupuję od samego początku, jedynie dwójka była imo przekombinowana i mono przegadana. Natomiast tematy przez niego podejmowane jak sztuczna inteligencja na wojnie, najemnicy i bojownicy bez granic (jak lekarze), uwarunkowania językowe, gdzieś przeplatane badania genetyczne, dążenie do ciągłego ulepszania człowieka, zagrożenie nuklearne, Zimna Wojna, konflikt na bliskim wschodzie mocno trafiają w nasze czasy.

Akcje są ostre, ale idąc tym tropem to należy przyczepić się do 99% gier.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1423 dnia: Września 19, 2016, 12:54:51 pm »
Zrobienie kogla-mogla z fabuły wcale nie oznacza o jej kunsztu, to musi się jeszcze trzymać kupy, co po przeczytaniu 30 stronnicowego streszczenia na Zanzibarze nie było oczywiste. Rzecz jasna, jakbym pograł to mógłbym się wypowiedzieć w pełni, tak to zostaje mi tylko opinia po skrócie fabuły. Zresztą, z tego co słyszałem to w MGS5 Kojima się nie popisał zakończeniem :troll: Może sobie obejrzę cutscenki z gameplayem na yt w prędkości 1.5 kiedyś. Dobra opcja to przyspieszenie.


Za to śmieszy mnie gadanie Koijmy, że zombie zupełnie nie pasują do gry, kiedy ta cała gra to jeden wielki dziwoląg :lol: Widać go boli, że stracił markę.
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2016, 12:56:22 pm wysłana przez Master_666 »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1424 dnia: Września 19, 2016, 12:57:10 pm »
Zrobienie kogla-mogla z fabuły wcale nie oznacza o jej kunsztu, to musi się jeszcze trzymać kupy, co po przeczytaniu 30 stronnicowego streszczenia na Zanzibarze nie było oczywiste.
O dziwo cały ten bajzel nawet zręcznie powiązał ze sobą we w miarę logiczną całość.

Zresztą, z tego co słyszałem to w MGS5 Kojima się nie popisał zakończeniem
Całą piątką się nie popisał pod kątem fabuły. Aby wycinki "się nadają".

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 256
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1425 dnia: Września 19, 2016, 12:58:30 pm »
Zresztą, z tego co słyszałem to w MGS5 Kojima się nie popisał zakończeniem
MGS nie popisał się niczym jeśli chodzi o kwestie fabularne.

Mrocz

  • Gość
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1426 dnia: Września 19, 2016, 13:04:18 pm »
Zrobienie kogla-mogla z fabuły wcale nie oznacza o jej kunsztu, to musi się jeszcze trzymać kupy, co po przeczytaniu 30 stronnicowego streszczenia na Zanzibarze nie było oczywiste. Rzecz jasna, jakbym pograł to mógłbym się wypowiedzieć w pełni, tak to zostaje mi tylko opinia po skrócie fabuły. Zresztą, z tego co słyszałem to w MGS5 Kojima się nie popisał zakończeniem :troll: Może sobie obejrzę cutscenki z gameplayem na yt w prędkości 1.5 kiedyś. Dobra opcja to przyspieszenie.


Za to śmieszy mnie gadanie Koijmy, że zombie zupełnie nie pasują do gry, kiedy ta cała gra to jeden wielki dziwoląg :lol: Widać go boli, że stracił markę.

Ej a może to streszczenie na Zanzibarze jest po prostu lipnej jakości? ;) Daj szanse i poszukaj sobie jakiś filmików na Youtube może będzie lepiej :P

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1427 dnia: Września 19, 2016, 13:11:46 pm »
Zrobienie kogla-mogla z fabuły wcale nie oznacza o jej kunsztu, to musi się jeszcze trzymać kupy, co po przeczytaniu 30 stronnicowego streszczenia na Zanzibarze nie było oczywiste. Rzecz jasna, jakbym pograł to mógłbym się wypowiedzieć w pełni, tak to zostaje mi tylko opinia po skrócie fabuły. Zresztą, z tego co słyszałem to w MGS5 Kojima się nie popisał zakończeniem :troll: Może sobie obejrzę cutscenki z gameplayem na yt w prędkości 1.5 kiedyś. Dobra opcja to przyspieszenie.


Za to śmieszy mnie gadanie Koijmy, że zombie zupełnie nie pasują do gry, kiedy ta cała gra to jeden wielki dziwoląg :lol: Widać go boli, że stracił markę.

Ej a może to streszczenie na Zanzibarze jest po prostu lipnej jakości? ;) Daj szanse i poszukaj sobie jakiś filmików na Youtube może będzie lepiej :P


Polecił mi je wielki fan MGS'a, a do tego to chyba największy polski serwis poświęcony MGS. Wątpię, żeby było marnej jakości, ale wiadomo - to nie to samo co oglądnięcie filmików ;) Kiedyś moze obejrzę, ale trochę szkoda mi czasu na te cyborgninja, psychicznych żołnierzy, pedalskich raiderów, czy mecha broni (wszystko co można spotkać w mangach dla nastolatków w Japonii ;p ).

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1428 dnia: Września 19, 2016, 17:26:25 pm »
Podejrzewam, że gdybyś przeczytał streszczenie Terminatora 2 (polecane przez fana) przygotowując się do projekcji Terminatora 3, to po "trójeczce" też byś się zastanawiał czemu ten szajs dla dzieci jest taki popularny.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1429 dnia: Września 19, 2016, 18:47:31 pm »
no ale nikt nie mówi, ze terminator 2 fabułą stoi ;)

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1430 dnia: Września 19, 2016, 18:55:31 pm »
To za długa seria, by można stwierdzić jednoznacznie, że fabułą stoi - ma swoje wyraźne wzloty i upadki. Wejście w nią od złej części zostawia krzywdzące wrażenie ;)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1431 dnia: Września 19, 2016, 19:07:31 pm »
Fabuła jest bardzo bardzo głupia ale przy okazji jest ciekawa i smieszna czasami. Oczywiscie trzeba tez czesto oczy przymykac na niektóre bardzo bardzo bardzo głupie rzeczy.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1432 dnia: Września 19, 2016, 19:32:32 pm »
To dobre stwierdzenie:
metal bardziej stoi prowadzeniem fabuły, niż jej jakością.
Nawet jak się kupuje konwencję, to jest różnie (jak ze stoponiem akcji i podjarki w terminatorach na przykład). Wśród największych fanów Kojima sporo stracił niestety.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 256
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1433 dnia: Września 19, 2016, 19:34:52 pm »
Ja jestem ciekaw do tej pory jak wyglądałaby V gdyby pozwolili mu ja skonczyc tak jak chciał.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1434 dnia: Września 20, 2016, 21:12:57 pm »
Remaster REZ dostanie nowy poziom! :) Area X.


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1435 dnia: Września 20, 2016, 22:40:39 pm »
Remaster REZ dostanie nowy poziom! :) Area X.



będzie grane :D

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1436 dnia: Września 20, 2016, 22:56:28 pm »
Ciekawe jaką cenę dadzą, bo to kolejna gra na ten gorący okres październik-listopad.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1437 dnia: Września 20, 2016, 23:17:49 pm »
więcej niż za raczeta na pewno nie będą chcieli, a wtedy łykam od razu.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1438 dnia: Września 20, 2016, 23:28:21 pm »
Demyt, zapomniałem, że to wychodzi już teraz. Cóż, trza będzie chyba rozbić świnkę. Gra wymaksowana na Dreamcascie, PS2, to i na PS4 trzeba ;) Tym bardziej z nowym poziomem.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Newsy mniejsze i większe
« Odpowiedź #1439 dnia: Września 21, 2016, 08:56:20 am »