Autor Wątek: Słownik pojęć  (Przeczytany 16508 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #80 dnia: Października 02, 2016, 00:50:32 am »
Nie było żadnego złamania, tak jak w tym temacie nie ma szamba wyzwisk dzięki xelowi. No chyba że w wyrażeniu
Cytuj
trolować jak gimnazjalista
widzisz coś typu
Cytuj
ty kur** je**na zakodowana
. Wcale by mnie to nie zdziwiło po tej serii wpadek z księżycem włącznie.

el becetol

  • Gość
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #81 dnia: Października 02, 2016, 00:56:19 am »
Nie było żadnego złamania

Tak, bo nic tak nie pokazuje że nie było złamania, jak spazmatyczne latanie po wszystkich tematach i pisanie na mój temat. Xell jest najlepszym dowodem, ale szybko nadrabiasz. Piszcie więcej, jeśli to wam pomaga w bólu.
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2016, 01:03:22 am wysłana przez el becetol »

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #82 dnia: Października 02, 2016, 10:48:05 am »
Becet wpadł pobecetować w kolejnym temacie ;)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #83 dnia: Października 02, 2016, 11:37:04 am »
Bo Ty Leszku odkąd Legia w LM jakiś taki niewyraźny :troll:
becet to przynajmniej potrafi sie czasami o coś dojebać, tyś żałosny raczej, i jeszcze ten troll na koniec..dzizaz :lol:
No właśnie :lol: Znów niewyraźny post :lol:
Może jesteś mało charakterystyczny? Przynajmniej dla mnie. Próbuj u innych.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #84 dnia: Października 02, 2016, 12:17:56 pm »
Xell kur** mać dorośnij.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #85 dnia: Października 02, 2016, 13:39:42 pm »
Akurat dojrzały mi przygarnął. Serio Mrocz, Ty najczęściej łykasz tu wszelkie podpuchy, od Kyo po Beceta :roll:
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #86 dnia: Października 02, 2016, 13:42:35 pm »
Akurat dojrzały mi przygarnął. Serio Mrocz, Ty najczęściej łykasz tu wszelkie podpuchy, od Kyo po Beceta :roll:

A ty latasz jak debil po forum i płaczesz bo coś tam kiedyś Becet napisał. Ogarnij się. Kogo kur** obchodzi twoja wojenka z Becetem? Zamknij się w temacie Polityka czy gdzieś tam indziej i tam se wojuj, a nie spamujesz stare tematy swoim bólem dupy.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #87 dnia: Października 02, 2016, 13:46:02 pm »
Nie mam wojenki z Becetem, wyraźnie mu napisałem kilka postów wyżej, że się odpierdolę jak przestanie becetować. Obaj czekamy na poprawę.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #88 dnia: Października 02, 2016, 13:56:08 pm »
mam wojenki z Becetem, wyraźnie mu napisałem kilka postów wyżej, Obaj czekamy na poprawę.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #89 dnia: Października 02, 2016, 13:56:53 pm »
Dałbym plusa, ale nie lubisz ;)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #90 dnia: Października 02, 2016, 13:58:35 pm »
Nie mam wojenki z Becetem, wyraźnie mu napisałem kilka postów wyżej, że się odpierdolę jak przestanie becetować. Obaj czekamy na poprawę.

No nie w ogóle xD Odkopujesz stary temat tylko by wjebać tam posta z dojebką do drugiej osoby.

Masz problem z Becetem załatw to sobie na priva, albo trzymaj się tego szamba Polityka, a nie na pokaz napierdalasz na pół forum o swoich problemach.

Więc podtrzymuje opinię. Dorośnij.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #91 dnia: Października 02, 2016, 14:03:27 pm »
Ciekawe że wcześniej nie narzekałeś na poziom tutaj, a walcząc teraz o "poziom" nie potrafisz się nie wpierdzielać, broniąc trolowania :roll: I ja mam dorosnąć.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #92 dnia: Października 02, 2016, 15:05:14 pm »
Ciekawe że wcześniej nie narzekałeś na poziom tutaj, a walcząc teraz o "poziom" nie potrafisz się nie wpierdzielać, broniąc trolowania :roll: I ja mam dorosnąć.

Nie bronie trollowania. Bo mam gdzieś temat Polityka.

Pomijam fakt, że twoje wywody nie są specjalnie wartościowe co nie raz pokazałeś.

Po prostu zachowaj dla siebie tę wojenkę bo jakoś Becet w co drugim poście o tobie nie napierdala, a ty musisz syf wszędzie wprowadzać.


EDIT: A zresztą co ja sobie myślałem zwracając uwage takiemu betonowi... Mam czasem za dużo wiary w ludzi.
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2016, 15:10:36 pm wysłana przez Mrocz »

el becetol

  • Gość
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #93 dnia: Października 03, 2016, 15:22:07 pm »
Pomijam fakt, że twoje wywody nie są specjalnie wartościowe co nie raz pokazałeś.

Po prostu zachowaj dla siebie tę wojenkę bo jakoś Becet w co drugim poście o tobie nie napierdala, a ty musisz syf wszędzie wprowadzać.

To jest właśnie najśmieszniejsze, dwa dni mnie nie było na forum, nie wiem nawet co to za typ, a tu się okazuje że ja z kolei jestem centralną postacią w jego nudnym życiu i cały weekend poświęcił na postowanie o mnie po całym forum :lol:

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #94 dnia: Października 03, 2016, 19:27:23 pm »
Podniecasz się odpowiedzią Mrocza, a wyraźnie ją przekreślił, dając do zrozumienia że nie wierzy w te argumenty i rezygnuje z nich, więc ja nie muszę ich obalać. Dzięki temu faktycznie moglibyśmy przestać ciągnąć ten żenujący wątek.

Ale jak już i tak wymuszasz na mnie kolejnego posta tutaj, to uzupełnię definicję, jak się dopraszasz.
becetowanie - najniższa forma trolingu. Porównaj także:
becetować - świadomie utrzymywać niski poziom rozmowy; nie ogarniać wpisów w całości; trolować jak gimnazjalista; kłamać; dopierdalać się o słówka gdy meritum posta jest niewygodne; robić z siebie głupka;robić z siebie ofiarę;

Obiecuję Becet ograniczyć akcję hejtu jeśli zaczniesz się zachowycyać :troll:
Lepiej?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

el becetol

  • Gość
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #95 dnia: Października 03, 2016, 19:36:45 pm »
Podniecasz się odpowiedzią Mrocza, a wyraźnie ją przekreślił, dając do zrozumienia że nie wierzy w te argumenty i rezygnuje z nich, więc ja nie muszę ich obalać.

Tak, dokładnie dlatego je przekreślił, na pewno nazwanie cie w następnym zdaniu betonem tylko to potwierdza :lol:
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2016, 19:44:24 pm wysłana przez el becetol »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #96 dnia: Października 03, 2016, 21:29:44 pm »
Nie mam wojenki z Becetem, wyraźnie mu napisałem kilka postów wyżej, że się odpierdolę jak przestanie becetować. Obaj czekamy na poprawę.

No nie w ogóle xD Odkopujesz stary temat tylko by wjebać tam posta z dojebką do drugiej osoby.

No ale to jest akurat prawda, nie wiem z czym ty masz problem. Jakoś nikt nie protestował gdy zostały zaproponowane pojęcia ukanio czy bravizja, a też można je odebrać jako obraźliwe dla kyo/ukanio. Skoro znalazły się tu takie pojęcia jak bravizja i ukanie to i becetowanie powinno się tym bardziej znaleźć.
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2016, 21:44:34 pm wysłana przez Wulfen »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #97 dnia: Października 03, 2016, 21:32:54 pm »
Ciekawe że wcześniej nie narzekałeś na poziom tutaj, a walcząc teraz o "poziom" nie potrafisz się nie wpierdzielać, broniąc trolowania :roll: I ja mam dorosnąć.

Nie bronie trollowania. Bo mam gdzieś temat Polityka.

Pomijam fakt, że twoje wywody nie są specjalnie wartościowe co nie raz pokazałeś.

Po prostu zachowaj dla siebie tę wojenkę bo jakoś Becet w co drugim poście o tobie nie napierdala, a ty musisz syf wszędzie wprowadzać.


EDIT: A zresztą co ja sobie myślałem zwracając uwage takiemu betonowi... Mam czasem za dużo wiary w ludzi.
Tylko gówniarski trolling beceta nie ogranicza się tylko do polityki. Jakakolwiek dyskusja z nim to jak gra w szachy z gołębiem, przewróci figury, nasra na szachownicy i ucieknie myśląc że wygrał.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #98 dnia: Października 03, 2016, 21:40:48 pm »
Ciekawe że wcześniej nie narzekałeś na poziom tutaj, a walcząc teraz o "poziom" nie potrafisz się nie wpierdzielać, broniąc trolowania :roll: I ja mam dorosnąć.

Nie bronie trollowania. Bo mam gdzieś temat Polityka.

Pomijam fakt, że twoje wywody nie są specjalnie wartościowe co nie raz pokazałeś.

Po prostu zachowaj dla siebie tę wojenkę bo jakoś Becet w co drugim poście o tobie nie napierdala, a ty musisz syf wszędzie wprowadzać.


EDIT: A zresztą co ja sobie myślałem zwracając uwage takiemu betonowi... Mam czasem za dużo wiary w ludzi.
Tylko gówniarski trolling beceta nie ogranicza się tylko do polityki. Jakakolwiek dyskusja z nim to jak gra w szachy z gołębiem, przewróci figury, nasra na szachownicy i ucieknie myśląc że wygrał.
Odezwał sie zakodowany półgłówek :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #99 dnia: Października 04, 2016, 01:12:34 am »
Pięknie się czyta ten ból dupy połamanych :lol: Wiedzieć że ktoś kto jest dla mnie nieznajomym nikim może mnie traktować jako kluczową postać w swoim życiu i zarywać weekendy żeby spamować na mój temat, nie mogąc przeżyć że w czymś się z nim nie zgodziłem. Tylko uważajcie, podobno między nienawiścią a miłością jest cienka linii, a ta wasza obsesja na punkcie innej osoby przypomina dziwną gejowską miłość, a to nie moje klimaty.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #100 dnia: Października 04, 2016, 14:27:10 pm »
Ciekawe że wcześniej nie narzekałeś na poziom tutaj, a walcząc teraz o "poziom" nie potrafisz się nie wpierdzielać, broniąc trolowania :roll: I ja mam dorosnąć.

Nie bronie trollowania. Bo mam gdzieś temat Polityka.

Pomijam fakt, że twoje wywody nie są specjalnie wartościowe co nie raz pokazałeś.

Po prostu zachowaj dla siebie tę wojenkę bo jakoś Becet w co drugim poście o tobie nie napierdala, a ty musisz syf wszędzie wprowadzać.


EDIT: A zresztą co ja sobie myślałem zwracając uwage takiemu betonowi... Mam czasem za dużo wiary w ludzi.
Tylko gówniarski trolling beceta nie ogranicza się tylko do polityki. Jakakolwiek dyskusja z nim to jak gra w szachy z gołębiem, przewróci figury, nasra na szachownicy i ucieknie myśląc że wygrał.
Odezwał sie zakodowany półgłówek :lol:

Trzymasz poziom.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #101 dnia: Marca 08, 2017, 10:20:48 am »
Immersja - możliwość wspinania się po płaskich teksturach Nintendo.

Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #102 dnia: Marca 08, 2017, 11:03:19 am »
Immersja - możliwość wspinania się po płaskich teksturach Nintendo, wybuchające drzewa.

FIXED

el becetol

  • Gość
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #103 dnia: Marca 08, 2017, 11:10:39 am »
A czy to czasem nie jest G A M E P L A Y ?

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Słownik pojęć
« Odpowiedź #104 dnia: Marca 08, 2017, 11:21:47 am »
Ja proponuje takiego fixa:
Immersja - Zelda
 :troll: