Autor Wątek: Gran Krulismo Sport  (Przeczytany 163331 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1000 dnia: Marca 26, 2017, 20:29:53 pm »
oświetlenie bardzo ładne, ale statyczne.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1001 dnia: Marca 26, 2017, 20:33:12 pm »
Nie do konca statyczne - wypalone jako ma to miejsce w FM. Tylko wyciete z pelnego trybu doby I odpowiednio dopieszczone. To nie jest kompletnie nowy silnik.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1002 dnia: Marca 26, 2017, 20:37:09 pm »
nie pisałem, że wypalone o_O

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1003 dnia: Marca 26, 2017, 20:40:43 pm »
OK, myslalem ze miales to na mysli. Zwracam honor. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1004 dnia: Marca 27, 2017, 13:30:14 pm »
A ja sobie trochę ponarzekam...
Widać sporo uproszczeń. Choćby bitmapowe drzewka które obracają sie do kamery.
Najładniej to się prezentuje jak jest duże zachmurzenie. Momentami w powtorkach fotoreal ale co rzuciło mi się od razu w oczy to fakt ze mimo ze jest dość ciemno to reflektory aut nie stanowią żadnego źródła światła. Reflektory mają ładną poświatę ale nie oświetlają ani drogi ani samochodów przeciwników. To pewnie bedzie tylko przy jezdzie w nocy. Generalnie jednak po raz kolejny na replayach wygląda to swietnie. Głownie za sprawą oświetlenia i dobrej jakości blura i DOF.
Podczas gameplayu  jednak nie jest jednak tak różowo. Jest ładnie ale od GT wymagam więcej a tak naprawde nie ma dużego skoku względem choćby pCARS. Przynajmniej na Brands Hatch.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1005 dnia: Marca 27, 2017, 13:38:04 pm »
No przyznam, zmiany są kosmetyczne. Zdecydowanie wolałbym lekko gorszą grafę i dynamiczne warunki atmosferyczne + zmienny cykl dobowy ;)  Jak dla mnie GT Sport faktycznie śliczny, ale naprawdę AŻ TAK Nie ma się czym podniecać.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 967
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1006 dnia: Marca 28, 2017, 00:32:24 am »
No ten całkowity brak efektu reflektorów to mnie zaskoczył, nie myślałem, że silnik będzie tak bardzo niezdolny do generowania oświetlenia, że nawet głupiego światła z reflektorów nie będzie widać na przeciwnikach i otoczeniu. Dlaczego next-gen Gran Turismo to regres w porównaniu do GT5 i 6 z PS3?? Chyba ten cały Physically Based Renering ich przerósł. Czuję się zawiedziony.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1007 dnia: Marca 28, 2017, 15:10:45 pm »
na tych zdjęciach wygląda w najlepszym wypadku na poziomie forzy 6, a mają do dyspozycji sprzęt o 50% mocniejszy  :lol:
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2017, 15:17:30 pm wysłana przez Wulfen »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 049
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1008 dnia: Marca 28, 2017, 15:51:35 pm »
Do dyspozycji mają także Pro.

FM6 wygląda lepiej niż to (mowa o poboczu).
Tam trawa przynajmniej jest godnie oteksturowana ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 549
  • Reputacja: 251
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1009 dnia: Marca 28, 2017, 15:55:26 pm »
na tych zdjęciach wygląda w najlepszym wypadku na poziomie forzy 6, a mają do dyspozycji sprzęt o 50% mocniejszy  :lol:

Dodatkowo chodzą słuchy, że w 2k17 ma pojawić się nowa Motorsport, już trzecia na tej generacji, a ci dłubią lata przy tym GTS i zdaje się, że wydłubią, ale nie to co trzeba.



Otoczenie kozak, szczególnie jak na eksa w 2k17.  :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1010 dnia: Marca 28, 2017, 18:11:51 pm »
Filmików od cholery na Youtube :) Widać DUUUUŻY postęp w dźwięku silników. Zwróćcie uwagę jak marchewy świetnie brzmią :D



A tu porównanie na filmikach PCars 1 vs GTSport. Dźwiękowo mimo wszystko dalej PCars 1 moim zdaniem lepsze, przesadzili z tym świstem w kokpicie w GT Sport moim zdaniem ;)  Graficznie uważam, że jest porównywalnie, chociaż GT Sport zdobywa wielką przewagę w Powtórkach :) Obie gry to zdecydowanie czołówka wizualna jeśli chodzi o symulatory. (nie liczę Arcade i Drivecluba który chodzi w 30 klatkach) Więc nie ma nawet o co walczyć. Doszliśmy do momentu, że gry są na tyle rozbudowane wizualnie, że różnią się czystą kosmetyką :) Ciekawe jak duże poprawki będzie miało Pcars 2 względem jedynki na konsolach.



Co z tej gry wyjdzie zobaczy się. No oby przynajmniej w multi dawała radę bo na dobrego singla niestety nie liczę. Od tego to raczej PCars 2 będzie.


Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1011 dnia: Marca 28, 2017, 18:22:11 pm »
Z gorszych wiadomości.

Wygląda na to, że ta skromna liczba samochodów jest mniejsza niż myśleliśmy. Na screenie widać, że Alpine Vision GT jest policzony 2 razy jako drogowe auto i grupy 1. Znając Kaza który jako osobne auta liczył różne malowania, wiele aut tak będzie rozliczone.




Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1012 dnia: Marca 28, 2017, 18:36:09 pm »
Nie sadze ze tak bedzie.

Podobno wiekszosc aut bedzie mozna przerobic do grupowych wersji jak w poprzednich GT. ;)

Co do wygladu gry:

Podczas gameplay'u roznice nie sa duze (oswietlenie, odwzorowanie torow na korzysc GT wzgledem PC/AC). Jednak podczas replay'ow roznica sie powieksza. Tu GT nie ma sobie rownych. To jak samochody sie poruszaja, znow oswietlenie, modele samochodow, ujecia kamer etc.

Zobaczcie replay chocby z WS. Piekne ujecia kamer, pokazujace rowniez wieksze fragmenty toru. Tego konkurencja nie ma, byc moze rowniez ze wzgledu na limitacje slinika - wystepowanie czkawki przy tego typu ujeciach. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1013 dnia: Marca 28, 2017, 18:44:46 pm »
Tu GT nie ma sobie rownych. To jak samochody sie poruszaja, znow oswietlenie, modele samochodow, ujecia kamer etc.

Replaye zgadza się. Tylko ile razy te replaye będziemy oglądać? :D

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1014 dnia: Marca 28, 2017, 18:48:01 pm »
Jadac dla siebie po kazdym przejezdzie. :) online - najciekawsze pojedynki forumowe :P

Sent from BB PRIV.

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1015 dnia: Marca 28, 2017, 20:40:13 pm »
Plus jednak swiatla rzucala poswiate, oswietlaja otoczenie czy samochody. Widac to na trailerze. Chocby 1:59.



Sent from BB PRIV.

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1016 dnia: Marca 28, 2017, 21:38:03 pm »
Plus jednak swiatla rzucala poswiate, oswietlaja otoczenie czy samochody. Widac to na trailerze. Chocby 1:59.

Może na Pro będą? ;)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1017 dnia: Marca 28, 2017, 21:39:28 pm »
Nie no PRO to raczej dostanie 4K. Nie zapominajmy ze oni zrobili jeden silnik ktory obsluzy takze PS VR.

Sent from BB PRIV.

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1018 dnia: Marca 28, 2017, 22:03:17 pm »
Nie no PRO to raczej dostanie 4K. Nie zapominajmy ze oni zrobili jeden silnik ktory obsluzy takze PS VR.

Sent from BB PRIV.

PRo może mieć dwie opcje. 4k i poprawione 1080p. Albo beta jest niedorobiona, albo materiał promocyjny jest podrasowany ;) Zobaczymy na premierę.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 967
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1019 dnia: Marca 28, 2017, 23:02:06 pm »
Może to tylko w trailerze takie bajery. Trailery GT zawsze miały w sobie nutkę fantasy :P

No ale jesli chodzi o pobocza i tory, no to ja nie wiem czego wy chcecie na tych torach. Tor jak tor, haszczy półmetrowych przecież nie będzie. Fajerwerki, budki z hot dogami, czy co tam mają postawić?




Odnośnie tego co Mrocz napisał, o tym że pCARS to graficzny poziom niewiele niższy, z tym się w zupełności nie zgodzę. PCARS to gra bardzo surowa, technicznie nie ma tam nic specjalnego, technologie poprzedniej generacji. GTS ma jednak nutkę next-gena, głównie dzięki shaderom i oświetleniu. Dodatkowo efekty post-process dopełniają obrazek i w ruchu wygląda to topowo, daleko przed pCARS. Zobaczymy co PC2 pokaże, z tego co widziałem, to zapowiada się lpeiej, ale nie spodziewałbym się wielkiej poprawy, bo na prawdziwy next-gen z dynamicznymi warunkami mamy niestety za mało mocy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1020 dnia: Marca 29, 2017, 09:49:05 am »
Odnośnie tego co Mrocz napisał, o tym że pCARS to graficzny poziom niewiele niższy, z tym się w zupełności nie zgodzę. PCARS to gra bardzo surowa, technicznie nie ma tam nic specjalnego, technologie poprzedniej generacji. GTS ma jednak nutkę next-gena, głównie dzięki shaderom i oświetleniu. Dodatkowo efekty post-process dopełniają obrazek i w ruchu wygląda to topowo, daleko przed pCARS. Zobaczymy co PC2 pokaże, z tego co widziałem, to zapowiada się lpeiej, ale nie spodziewałbym się wielkiej poprawy, bo na prawdziwy next-gen z dynamicznymi warunkami mamy niestety za mało mocy.

Nie no zgodzę się, że PCars jest brzydsze od GT Sport, ale w trakcie gameplayu tego kompletnie nie widać ;) Nie będziesz podziwiał super oświetlenia jadąć 250 km/h :) Jeśli miałbym poświęcić trochę oprawę, a w zamian dostać zmienne warunki czy dynamiczną porę dnia, to jestem ZA ;)

Nie mniej GT Sport zapowiada się na naprawdę ładną grę i też nie wiem co się ludzie czepiają poboczy :) Tory wyścigowe nawet w realu nie są przecież śliczne :D Pełno betonowych kwadratowych budynków i parę drzew na polu i tyle :) Realizm musi być, jak ktoś oczekuje fikcyjnych ozdóbek dookoła toru to niech gra w gry zręcznościowe :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 967
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1021 dnia: Marca 29, 2017, 09:57:06 am »
Też uważam, że gdyby dali trochę gorszą grafę, i zachowali bajery z GT6, wiele lepiej by na tym wyszli. Zamiast bawić sie w PBR, mogli użyć starszej technologii, dopicować ją na maxa i mielibyśmy pełnoprawne GT7 z masą aut z serii.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1022 dnia: Marca 29, 2017, 10:02:53 am »
Też uważam, że gdyby dali trochę gorszą grafę, i zachowali bajery z GT6, wiele lepiej by na tym wyszli. Zamiast bawić sie w PBR, mogli użyć starszej technologii, dopicować ją na maxa i mielibyśmy pełnoprawne GT7 z masą aut z serii.

Dokładnie o tym mówię.

Zawartość i elementy gameplayu ważniejsze od jakiejś mega odpicowanej grafy  ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 967
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1023 dnia: Marca 29, 2017, 10:21:29 am »
Tym bardziej, że GT5 jakieś mega brzydkie nie było.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1024 dnia: Marca 29, 2017, 10:25:31 am »
Tym bardziej, że GT5 jakieś mega brzydkie nie było.

Modele aut z GT6 zwłaszcza do trybu Photo trzymają obecne standardy. Moim zdaniem poziom Forzy jak nie wyższy. Dopracować grafikę, dorobić więcej (te 120 z GT Sport + auta z GT6 i już mielibyśmy ponad 300 samochodów). I mamy zajebiste GT7.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1025 dnia: Marca 29, 2017, 12:12:39 pm »


Ta pora dnia wyszła im nadzwyczaj dobrze :yes_anim:
Niech tylko dodadzą działanie świateł ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1026 dnia: Marca 29, 2017, 12:17:52 pm »
Aż poczułem klimat letniego wieczoru i piwka na dworzu ;)

BTW. Ciągle mnie zastanawia czemu żadna gra nie zrobiła nigdy prawdziwych lusterek z widocznym kawałkiem samochodu ;) ;)

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1027 dnia: Marca 29, 2017, 12:23:51 pm »
iRacing tak ma :P

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 967
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1028 dnia: Marca 29, 2017, 18:51:31 pm »
Ten odgłoś skrzyni w kokpicie, to jakby ktoś na skrzypcach grał, albo na wstecznym cisnął :D

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1029 dnia: Marca 29, 2017, 19:09:00 pm »
Ten odgłoś skrzyni w kokpicie, to jakby ktoś na skrzypcach grał, albo na wstecznym cisnął :D

Bez kitu :D Myślałem, że to tylko w wyścigowych autach to jest (a i tak przesadzone) wbijam na ten filmik drogowe auto i to samo. No nie wiem czy to nie jest zabieg ukrywania słabego dźwięku :D Ale brzmi to zabawnie. Oby to tylko w becie było ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 967
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1030 dnia: Marca 29, 2017, 21:42:12 pm »
To pewnie jakiś racing mod ten Hyundai, bo widac ze ma moc. Ale i tak troche przesadnie to brzmi.

Wracajac do tematu modeli z GT5 i 6,  to wydaje mi sie ,  ze mogłyby bez problemu konkurować nawet z DC. Tzn są słabsze niż DC, bo jednak mniej poly i brak PBR, ale na bank są lepsze niż w reszcie współczesnych samochodowek typu Forza, Asseto, PC. Takie dopakowane gt5 rozwaliłoby system nie mniej niz GTS ze swoim fake-PBR bez dynamicznego oświetlenia.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1031 dnia: Marca 29, 2017, 21:52:43 pm »


Ta pora dnia wyszła im nadzwyczaj dobrze :yes_anim:
Niech tylko dodadzą działanie świateł ;)


Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1032 dnia: Marca 29, 2017, 21:53:17 pm »
To pewnie jakiś racing mod ten Hyundai, bo widac ze ma moc. Ale i tak troche przesadnie to brzmi.

Wracajac do tematu modeli z GT5 i 6,  to wydaje mi sie ,  ze mogłyby bez problemu konkurować nawet z DC. Tzn są słabsze niż DC, bo jednak mniej poly i brak PBR, ale na bank są lepsze niż w reszcie współczesnych samochodowek typu Forza, Asseto, PC. Takie dopakowane gt5 rozwaliłoby system nie mniej niz GTS ze swoim fake-PBR bez dynamicznego oświetlenia.

Zgadzam się. Przyznam to z GT 6 Remaster bardziej bym się cieszył od GTS :C

Przecież tu nic lepszego od tego nie potrzeba :(

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1033 dnia: Marca 29, 2017, 22:10:59 pm »
Przeciez to dzwiek sprzetu od grajacego na moje ucho.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1034 dnia: Marca 29, 2017, 22:22:25 pm »
Po Sylvanie albo Kyo to bym się jeszcze spodziewał, ale Wy panowie? Łapcie filmik żebyście zdali sobie sprawę jak głośna jest skrzynia kłowa.



Owszem w GTSport sam dźwięk jest nieco zmieniony (źle oddany), ale jego głośność wcale nie jest przesadzona.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1035 dnia: Marca 29, 2017, 22:27:30 pm »
No tak BoBaN jak wspomniałem. W wyścigowych furach spoko, ale ten Hundai to drogowe codzienne autko :D

Zresztą ;) Filmik w spoilerze

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Co do wyścigówek też uważam że są nieco przesadzone :) Dźwięk zdecydowanie jest słyszalny, ale nie przytłacza on dźwięku silnika imho. Poniżej kilka przykładów:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

I tak jest mega postęp BoBaN :) Mam nadzieje, że będzie można nieco ten dźwięk jednak wyregulować i zwiększyć balans dźwięku silnika i będzie perfect moim zdaniem :)
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2017, 22:33:41 pm wysłana przez Mrocz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1036 dnia: Marca 30, 2017, 07:32:49 am »
Te dwa filmiki pokazują auta z silnikiem z tyłu, więc to naturalne, że będzie bardziej słychać jednostkę. Ja dałem filmik z autem gdzie silnik jest z przodu a zaraz za nim skrzynia co mocno potęguje dźwięk skrzyni w kabinie (tym bardziej skrzyni kłowej).

A ten Hyundai z GT Sport na pewno jest po jakiś modach, bo wątpię żeby PD było na tyle głupie i dodało do zwykłej skrzyni dźwięk dog boxa.

Mnie najbardziej wkurza ton i częstotliwość tego dźwięku w GT Sport. Są one po prostu źle oddane. Cars rządzi w tym temacie. Najgorzej jest kiedy odpuszcza gaz i powinno być słychać charakterystyczne hamowanie skrzynią, a w GT Sport mamy dźwięk sztuczny jakby ktoś skrzypcami się bawił (ktoś to słusznie zauważył).

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1037 dnia: Marca 30, 2017, 09:10:51 am »
Te dwa filmiki pokazują auta z silnikiem z tyłu, więc to naturalne, że będzie bardziej słychać jednostkę. Ja dałem filmik z autem gdzie silnik jest z przodu a zaraz za nim skrzynia co mocno potęguje dźwięk skrzyni w kabinie (tym bardziej skrzyni kłowej).

A ten Hyundai z GT Sport na pewno jest po jakiś modach, bo wątpię żeby PD było na tyle głupie i dodało do zwykłej skrzyni dźwięk dog boxa.

Mnie najbardziej wkurza ton i częstotliwość tego dźwięku w GT Sport. Są one po prostu źle oddane. Cars rządzi w tym temacie. Najgorzej jest kiedy odpuszcza gaz i powinno być słychać charakterystyczne hamowanie skrzynią, a w GT Sport mamy dźwięk sztuczny jakby ktoś skrzypcami się bawił (ktoś to słusznie zauważył).

Na gameplayu z Ferrari 458 GT3 to było tak samo słyszalne :) Więc coś nie tak jest z tym dźwiękiem :)

O proszę od 4 minuty :) Tak samo głośna jest ta skrzynia :D Porównaj teraz to z filmikiem co wrzuciłem :)



BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1038 dnia: Marca 30, 2017, 15:57:03 pm »
Coś tu zjebali panowie z PD, ale i tak jest znacznie lepiej niż kiedyś.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1039 dnia: Marca 30, 2017, 16:00:09 pm »
Coś tu zjebali panowie z PD, ale i tak jest znacznie lepiej niż kiedyś.

Ja liczę, że ten dźwięk to place holder dla Bety :) Oby. Bo przez ten gwizd skrzyni nie słychać różnic między autami :D