Autor Wątek: Gran Krulismo Sport  (Przeczytany 163137 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #560 dnia: Czerwca 02, 2016, 15:13:08 pm »
Destiny TTK za 120zł to bardzo dobra gra, polecam ;)
GT Sport za ~160zł to też będzie bardzo dobra gra, zaryzykuję i powiem, że też polecam.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #561 dnia: Czerwca 02, 2016, 15:27:18 pm »
No ale nie zmienia to faktu, że trochę beka. Jak w jednej grze przeszkadza Ci niebieski płomień z rury w lambo i oczekujesz OPEN WORLD DLC co jest totalną fikcją, a w GT Sport nagle brak kampanii single player: nie podoba Ci się nie graj, lub "masz wyścig z AI".

Zawsze lubiłeś ponarzekać i nagle nic ci nie przeszkadza w tym, że GT Sport zapowiada się na wykastrowany tytuł... ?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #562 dnia: Czerwca 02, 2016, 15:33:39 pm »
Z jednej strony już wiecie, że nie będzie żadnej kampanii, a z drugiej strony na pewno będą mikropłatności. Ciekawe za co  :lol:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #563 dnia: Czerwca 02, 2016, 15:35:28 pm »
Bo ja jestem fanbojem GT, więc ma u mnie taryfę ulgową. A niebieski ogień mi nie przeszkadza, symbolizuje ekologiczne spalanie silników lambo. Pewnie taki smaczek licencyjny;) DC też dobra gra za 150 zł z Season Pssem, powyzej lipa.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #564 dnia: Czerwca 02, 2016, 15:36:14 pm »
Z jednej strony już wiecie, że nie będzie żadnej kampanii, a z drugiej strony na pewno będą mikropłatności. Ciekawe za co  :lol:

Fury do online?

Ponoć gospodarka jak w karierze ma być związana z online.

Chociaż osobiście nie widzę mikropłatności w tym tytule, tak nie zdziwię się jak się pojawią.

Bo ja jestem fanbojem GT, więc ma u mnie taryfę ulgową. A niebieski ogień mi nie przeszkadza, symbolizuje ekologiczne spalanie silników lambo. Pewnie taki smaczek licencyjny;) DC też dobra gra za 150 zł z Season Pssem, powyzej lipa.

No to spoko, że się przyznałeś. + Za szczerość.

el becetol

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #565 dnia: Czerwca 02, 2016, 16:01:22 pm »
Z jednej strony już wiecie, że nie będzie żadnej kampanii, a z drugiej strony na pewno będą mikropłatności. Ciekawe za co  :lol:

Chociażby za to co dają w preorderze:

GT Starter Pack (8 Cars) - Gain immediate access to cars within various race class, including GT4, Rally and more
$1MM In-Game Credit - Build and customize your personalized garage with $1MM in-game currency
Livery Sticker Pack - Bonus livery of numerous performance brands and logos
30x PS4 GT Sport Themed Avatars - Based on selected GT Sport featured vehicles; Racing Helmet - For your customized driver profile


Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #566 dnia: Czerwca 02, 2016, 16:08:04 pm »
$1MM In-Game Credit - Build and customize your personalized garage with $1MM in-game currency


ALE NIKT NIE KAŻE CI KUPOWAĆ PAKIETÓW MAMONY! MOŻESZ NORMALNIE ZDOBYĆ GRAJĄC Z AI W SINGLU!!! Co z tego, że grindowanie będzie na potęgę jak w jakiś F2P grach. Szykują się mikropłątności jak w GTA5, gdzie żeby odpicować jedno auto w GTAOnline trzeba spędzić 300h lub kupić sobie SHARK CARD za 1000zł.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #567 dnia: Czerwca 02, 2016, 22:34:34 pm »
Ale tak na poważnie, to ja odnoszę wrażenie, że oni nad tą grą to pracują może max od pół roku.

Spójrzcie co piszą o dźwiękach.

https://www.gtplanet.net/gt-sport-audio-will-be-composed-with-all-new-system/?utm_content=bufferf7cf5&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

Jakiś nowy system, którego jeszcze nie wprowadzili... No gdyby robili grę przez 3 albo i więcej lat, to myślę, że już dawno mieliby to ogarnięte.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #568 dnia: Czerwca 02, 2016, 23:21:58 pm »
Do bety nie daje sie wielu rzeczy, glownie placeholdery, po to by nie bylo wiekszych bledow. ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2016, 23:27:20 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #569 dnia: Czerwca 03, 2016, 01:05:38 am »
Beta phase generally begins when the software is feature complete but likely to contain a number of known or unknown bugs. Software in the beta phase will generally have many more bugs in it than completed software, as well as speed/performance issues and may still cause crashes or data loss.

A feature complete version of a piece of software has all of its planned or primary features implemented but is not yet final due to bugs, performance or stability issues.

https://en.wikipedia.org/wiki/Software_release_life_cycle

Dekiel?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #570 dnia: Czerwca 03, 2016, 01:10:05 am »
Klosz jak zwykle dojebal do pieca xD


Wysłane z dupu za pomocą Tapatalk

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #571 dnia: Czerwca 03, 2016, 08:29:11 am »
50% gry i dodaja wszystko?! LOL to teraz zobacz drzewka na oficjalnej stronie GT I Porownaj je z Twoim zoomem z YT, a I Porownaj je z Project Cars I Assetto Corsa. Chlopaczki dorosnijcie w koncu. :lol:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #572 dnia: Czerwca 03, 2016, 09:30:49 am »
50% gry i dodaja wszystko?! LOL to teraz zobacz drzewka na oficjalnej stronie GT I Porownaj je z Twoim zoomem z YT, a I Porownaj je z Project Cars I Assetto Corsa. Chlopaczki dorosnijcie w koncu. :lol:

Walka o głupią gierkę a ten o dorastaniu pisze :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #573 dnia: Czerwca 03, 2016, 09:37:51 am »
Po prostu kolejny raz probujesz sie wypowiadac na tematy o ktorych nic nie wiesz i wychodzi tak samo jak przy okazji wielowątkowości OSów.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #574 dnia: Czerwca 03, 2016, 09:55:49 am »
haha :lol:

Mowi to "programista" ktory nawet nie mial stycznosci z wiekszoscia OS'ow.

--

Mrocz, widze ze tez wstal lewa noga, gdzie jest tu jakas walka. :-x

Ja sie tu bardziej podsmiechuje od czasu pokazania bety i tego co sie w tym watku dzieje.

« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2016, 09:59:48 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #575 dnia: Czerwca 03, 2016, 10:12:45 am »

Konkurs na najbardziej debilny post trwa w najlepsze.

ciężko przebić:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

:troll:

 :)

Ja mam nadzieje że GTS wtopi solidnie i dostanie zjeby od recenzentów i graczy - bo jeśli ten online kastrat z mikropłatnościami wypali, to możemy zapomnieć o pełnoprawnej części z singlem. Tak samo jak sukces GTAV Online wypierdolił w niebyt fabularne dodatki.

Zapewne będzie jak z Bf/SFV. Cos w okolicy 7/10 od recenzentów i poniżej 4/10 od zawiedzionych graczy. Generalnie średnia sprzedaż i przepraszanie Japończyków co krok.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #576 dnia: Czerwca 03, 2016, 10:17:43 am »
haha

Mowi to "programista" ktory nawet nie mial stycznosci z wiekszoscia OS'ow.

Po pierwsze nie jestem programistą. Po drugie jakoś wiedzą się wykazałem większą w tym temacie niż Ty. Po trzecie z jakimi to osami nie mialem niby styczności?

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #577 dnia: Czerwca 03, 2016, 10:19:50 am »

Mrocz, widze ze tez wstal lewa noga, gdzie jest tu jakas walka. :-x

Ja sie tu bardziej podsmiechuje od czasu pokazania bety i tego co sie w tym watku dzieje.


Nie ;) Walczysz cały czas mi to nie wygląda na podśmiechujki ;)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #578 dnia: Czerwca 03, 2016, 10:54:40 am »
haha

Mowi to "programista" ktory nawet nie mial stycznosci z wiekszoscia OS'ow.

Po pierwsze nie jestem programistą. Po drugie jakoś wiedzą się wykazałem większą w tym temacie niż Ty. Po trzecie z jakimi to osami nie mialem niby styczności?
@ Winda

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Poza tym, takie rzeczy to na PW. Znow wypominanie, juz Ci na PW powiedzialem co o tym sadze. Nie karz mi zachowywac sie jak Ty, i wyciagac takie rzeczy na forum. To jest po prostu slabe. Poza tym nic tam nie udowodniles. Poza tym ze inaczej patrze na pewne aspekty.

Mrocz. Nie wiem jak to wyglada z Twojej strony, ja wiem jak to wyglada z mojej. Tanczacy KAZ i wszystko jasne. 8)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2016, 11:02:47 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #579 dnia: Czerwca 03, 2016, 11:01:50 am »
I teraz mi powiedz po co mam obcować z milionem gównianych OSów mobilnych? Jak mi pomoże w wiedzy o OSach korzystanie z Symbiana jako end user?

Totalnie myslisz pojęcia, bo uważasz, że jak ktoś sobie poklika w roznych os minimum miesiac, to wie o tym wiecej niz osoba ktora pracuje z tym co dzien od strony zarządzania i konfiguracji. Już raz sie skompromitowałeś jak postanowiłem Ci ładnie wytłumaczyć jak bardzo się mylisz w kwestii wilozadaniowości Androida. Naprawdę chce sz to powtarzać?

el becetol

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #580 dnia: Czerwca 03, 2016, 11:03:38 am »
Od kiedy klosz wrócił z bana średnie IQ użytkowników forum spadło o jakieś 25 punktów.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #581 dnia: Czerwca 03, 2016, 11:05:36 am »
@ Winda

Patrz post wyzej. Pier**le taki smietnik i takie nastoletnie zachowanie. Dorosnij, wytrzyj mleko spod nosa, potem napisz na PW. Tyle w temacie.

Becet juz Ci powiedzialem w powyzszym filmie video - koncowka filmu od Kuba Watly.

Wlasnie pokazales swoje IQ w tym temacie, byle jakie plotki, byle tylko wrzucic na forum. Logika godna Walesy, Tuska i im podobnych - w sumie to samo miasto. Jablko daleko upadac nie musialo. :lol: ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2016, 11:07:23 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #582 dnia: Czerwca 03, 2016, 11:09:34 am »
Patrz post wyzej. pier**le taki smietnik i takie nastoletnie zachowanie. Dorosnij, wytrzyj mleko spod nosa, potem napisz na PW. Tyle w temacie.
Czyli skończyły się argumenty i zaczęły się wycieczki osobiste? Ok, dostosuję się.

Śmiszy mnie strasznie jak o OS poucza mnie sprzedawca zegarków/długopisów jako argumenty przywołując to z jakich to on mobilnych systemów nie korzystał :)

el becetol

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #583 dnia: Czerwca 03, 2016, 11:16:32 am »
koncowka filmu od Kuba Watly.

Co ma jakiś Kuba Watly do Gran Turismo?

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #584 dnia: Czerwca 03, 2016, 11:18:14 am »
@ Winda

Wycieczki personalne wykonales wpierw Ty, wiec kolejny fail.

Zatrzymales sie jakies dobrych pare lat wstecz.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Uzywanie OS to nauka tego OS i poznawanie jego wad i zalet. To Ci jest obce. Kropka. Mozesz dawac kolejne posty i robiac kolejny raz syf w tym temacie jak i Becet, oraz pare innych osob. Zdaje sie ze za to jest ban. Czekam.

@ Becet

Do Ciebie ma, i nie przekrecaj zas faktow. Koncowka filmiku Ci juz odpowiedziala.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2016, 11:21:41 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #585 dnia: Czerwca 03, 2016, 11:19:51 am »
A ch**... Znowu się kłócą wszyscy... pier**le to idę dzwonić czy bułki są w piekarni :C

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #586 dnia: Czerwca 03, 2016, 11:23:59 am »
Niestety. Brak wychowania, argumentow, "moje zawsze musi byc na wierzchu" itd. A wystarczylo by PW... :roll:

Ja ide pracowac, a potem French Open. :angel:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #587 dnia: Czerwca 03, 2016, 11:27:10 am »
Niestety. Brak wychowania, argumentow, moje zawsze musi byc na wierzchu.  :roll:.

Ja ide pracowac, a potem French Open. :angel:

A potem idziesz na Coffi Brejk i Lancz? Niedaleko swojego deska na ołpen spejsie? Fajny masz job dla corporation. Fucha Business Development Assistanta musi mieć dobry payment.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #588 dnia: Czerwca 03, 2016, 11:28:06 am »
Wycieczki personalne wykonales wpierw Ty, wiec kolejny fail.
Cytacik.

Zatrzymales sie jakies dobrych pare lat wstecz, gdyz moje obecne stanowisko to Business Development Assistant w jeden z wiekszych firm Enterprise.
Ok, teraz jesteś asystentem, fajowo.

Uzywanie OS to nauka tego OS i poznawanie jego wad i zalet. To Ci jest obce.

Tak to jest poznanie wad i zalet uzytkowania tych systemow. Wiedzy na temat ich samych nie masz żadnej, co już udowodniłeś wielokrotnie. Chcesz kontynuować? Zapraszam na PM, chętnie poznam Twoją rozległą wiedzę na temat działania i konfiguracji systemów operacyjnych :)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #589 dnia: Czerwca 03, 2016, 11:31:22 am »
Niestety. Brak wychowania, argumentow, "moje zawsze musi byc na wierzchu" itd. A wystarczylo by PW...
Wychowania to raczej u Ciebie, argumentami to Cię kładę na łopatki jak tylko chcę w tych tematach. I nie moje na wierchu, tylko mam po prostu rację.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #590 dnia: Czerwca 03, 2016, 11:31:45 am »
 :lol:

Post roku.

:troll:

--

Nie Mrocz, raczej do lodowki w domu, a potem sobie spokojnie sobie wlacze itv4 i bede zerkal od czasu do czasu, skupiajac sie glownie na pracy. Co do korporacji, jest duza, ale oddzialy male, max po 50-60 osob. Ja akurat robie w HQ.

Dzizas..ja pier**le. Forum GO - dajcie k*** zyc. :rotfl:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2016, 11:36:28 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #591 dnia: Czerwca 03, 2016, 11:34:51 am »
To jak, juz wiesz co to jest multitasking czy nadal trochę wiedzy brakuje?

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #592 dnia: Czerwca 03, 2016, 11:38:41 am »
Nie lubie mrozonek z Androida. Jak beda wstawiac te APK "do lodkowki" to pogadamy. :troll:

Dalej baw sie sam. :-?
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

el becetol

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #593 dnia: Czerwca 03, 2016, 11:40:53 am »
Ja ide pracowac, a potem French Open. :angel:

A jednak dalej napierdalasz swoje bzdury. Idź jak się żegnasz, hipokrytanalfabeto.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #594 dnia: Czerwca 03, 2016, 11:45:22 am »
Nie lubie mrozonek z Androida. Jak beda wstawiac te APK "do lodkowki" to pogadamy. :troll:

Dalej baw sie sam. :-?
Czyli nadal nie rozumiesz pojęcia multitasking. Dziękuje za potwierdzenie i fakt, dalej nie ma sensu z Tobą rozmawiać, bo wiedzy nie masz żadnej.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #595 dnia: Czerwca 03, 2016, 12:02:27 pm »
Skonczcie pie**olić, bo po Banie dostaniecie.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #596 dnia: Czerwca 04, 2016, 11:56:39 am »
Tu widac ze chca wydobyc perelki.



Nowy screen chwycony z gameplay'u z odbywajacego sie eventu w JP.



A tu nowe scapes, oswietlenie i modele w tej grze to mistrzostwo:


'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #597 dnia: Czerwca 04, 2016, 13:15:59 pm »
No, ładnie to Photomode wygląda.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #598 dnia: Czerwca 04, 2016, 13:38:57 pm »
Jak PM w 720p to ciekawe w ilu gra będzie śmigać, może się uda pobić GT3.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #599 dnia: Czerwca 04, 2016, 15:58:04 pm »
Klosz, to Ferrari to z fragmentu prezentacji PM, a nie z gameplay'u