Autor Wątek: Gran Krulismo Sport  (Przeczytany 163108 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #760 dnia: Sierpnia 30, 2016, 22:28:02 pm »
Jakie problemy? 1080p jest, 60 fps jest, model jazdy wyśmienity. Czego więcej trzeba?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja bym chciał żeby dało się przestawić zmianę biegów łopatkami na normalną. Obecnie jest na odwrót gdzie lewa łopatka wbija wyższy bieg, a prawa to redukcja. Komuś coś się poj**ało, a najgorsze, że nie da się tego nigdzie zmienić i trzeba czekać na patch.
Wow. Super. PCARS też ma trochę bugów, no ale widać -  taka to już jest pc jakość na konsolach. Po co oni w takim razie premierę przesunęli, nie starczyło czasu żeby tak banalny bug usunąć? Trochę żenada i te zachwyty i porównania do GT to trochę na wyrost.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #761 dnia: Sierpnia 31, 2016, 10:23:48 am »
Jakie problemy? 1080p jest, 60 fps jest, model jazdy wyśmienity. Czego więcej trzeba?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja bym chciał żeby dało się przestawić zmianę biegów łopatkami na normalną. Obecnie jest na odwrót gdzie lewa łopatka wbija wyższy bieg, a prawa to redukcja. Komuś coś się poj**ało, a najgorsze, że nie da się tego nigdzie zmienić i trzeba czekać na patch.

Wut?

U mnie na T300RS działa normalnie. Nie wiem, może problem dotyczy T500?
To niezłe jaja wyszły w takim razie.

Trochę żenada i te zachwyty i porównania do GT to trochę na wyrost.

Zachwyty nad AC polegają na tym, że w tej chwili nie ma bardziej realistycznego symulatora na jakiejkolwiek platformie ;) Model jazdy to naprawdę rewelka i GTSport będzie miało wielki problem to przebić.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2016, 10:26:04 am wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #762 dnia: Sierpnia 31, 2016, 14:34:23 pm »
No co racja to racja. Ale jest szansa, bo w ostatnich preview i relacjach z pokazów, ktoś stwierdził że fizyka jest podobna do tej z AC.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #763 dnia: Sierpnia 31, 2016, 14:41:19 pm »
No co racja to racja. Ale jest szansa, bo w ostatnich preview i relacjach z pokazów, ktoś stwierdził że fizyka jest podobna do tej z AC.

Podobna do tej z AC nie oznacza, że taka sama. Jak dla mnie wypowiedź zabrzmiała tak jakby tylko się zbliżała (co jest dobre) ale nie przebijała tej fizyki z AC ;)

Inna sprawa, że w GT tak ekstremalny realizm nie jest potrzebny. Gra ma dosyć szerokie grono odbiorców i fizyka jak z AC by tylko odstraszyła mniej wprawionych kierowców ;)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #764 dnia: Sierpnia 31, 2016, 15:37:23 pm »
Tak powiedzial ze jest AC podobna to dobrze. Gdyz fizyka w AC jest swietna. Jednak cos mi sie wydaje ze GTS dolozy tam cos od siebie. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #765 dnia: Września 18, 2016, 17:04:21 pm »






Jaka ta gra jest technicznie zbugowana na te chwile :o

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #766 dnia: Września 18, 2016, 17:49:52 pm »
Niedługo miną 3 lata od premiery ps4, a oni pokazują takie niedorobione coś :lol: dalej brak uszkodzeń,  brak możliwości wyjechania poza trasę. Ciekawe czy wypuszczą w przyszłym roku gniota czy może bardziej dopracują i premierę przesuną na 2018  :lol:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #767 dnia: Września 18, 2016, 19:15:07 pm »
Na najnowszych powtórkach widać za to piękną pracę zawieszenia... no ale tak czy inaczej to zjebali sprawę, bo nie mam w co grać już 3 rok. :(

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #768 dnia: Września 18, 2016, 19:21:22 pm »
meh, znowu szutrowe autostrady.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #769 dnia: Października 18, 2016, 11:02:52 am »
Jakis kolejny build, slychac juz to znacznie lepszy dzwiek niz to co bylo wczesniej:

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #770 dnia: Października 18, 2016, 14:31:15 pm »
Jak to w końcu z tą kampanią w tej grze będzie?

Jakieś piardo licencje czy będzie porządny tryb Single Player?

No i jak z ustawieniami w trybie Single Race :/ ? Premiera ma być ponoć w styczniu, a dużo o tej grze nie wiadomo.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #771 dnia: Października 18, 2016, 14:38:01 pm »
Jakis kolejny build, slychac juz to znacznie lepszy dzwiek niz to co bylo wczesniej:



Ahh, ładnie mruczy <3

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #772 dnia: Października 23, 2016, 20:52:10 pm »


Szykuje się konkretny wpie**ol jeśli chodzi o grafikę. Mam nadzieję, że będzie mnóstwo tras oraz aut i system losowych wyścigów online autami o podobnych parametrach tak jak w GT5, bo zabawa przy tym to było najlepsze ściganie online w jakie kiedykolwiek grałem. Kilka osób z tego forum wie o czym mowa. Wyscigi roztrzygane o grubość lakieru. Oby tego nie zjebali.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #773 dnia: Października 24, 2016, 11:02:44 am »
Szykuje się konkretny wpie**ol jeśli chodzi o grafikę. Mam nadzieję, że będzie mnóstwo tras oraz aut i system losowych wyścigów online autami o podobnych parametrach tak jak w GT5, bo zabawa przy tym to było najlepsze ściganie online w jakie kiedykolwiek grałem. Kilka osób z tego forum wie o czym mowa. Wyscigi roztrzygane o grubość lakieru. Oby tego nie zjebali.

Jeśli chodzi o grafikę to się zgodzę. Ogólnie gra zaczyna się prezentować i zapowiadać coraz lepiej. Ciągle mnie jednak boli mała ilość samochodów na premierę oraz brak prawdziwej kapmanii jak w GT. Mimo wszystko wolałbym GT7 zamiast tego sporta.

Nie mniej jednak czekam na więcej info bo simów nigdy za wiele :)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #774 dnia: Października 24, 2016, 11:23:36 am »
Wow! Zmienili troche ujecia kamer. Pieknie sie to prezentuje, do tego to jak te pojazdy poruszaja sie po drodze, ah! Czekam, mam nadzieje ze potwierdzi sie premiera na nadchodzacy Styczen/Luty. Czekam tez az zaprezentuja kod gry z zniszczeniami.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #775 dnia: Października 24, 2016, 11:27:53 am »
Jaranko offscreenem z rojem linii...
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2016, 11:32:09 am wysłana przez Juras »

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #776 dnia: Października 24, 2016, 11:30:18 am »
Jaranko offsceeren z rojem linii...


Wrażenia mocno potęguje model fizyczny poruszania się pojazdów, a w tym rój linii nie przeszkadza ;)

Nie ma co się oszukiwać, gra od pierwszej prezentacji (która była pomyłką jakąś) naprawdę wyładniała. Szkoda, że to dalej taki pseudo prolouge demko przed prawdziwym GT7 które nie wiadomo czy w ogóle powstanie.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #777 dnia: Października 24, 2016, 12:18:50 pm »
Taki tam obrazek:



'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #778 dnia: Października 24, 2016, 12:21:23 pm »
Taki tam obrazek:




Wyglada na to, ze gowniana kampania sie potwierdza.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #779 dnia: Października 24, 2016, 12:34:51 pm »
Taki tam obrazek:




Wyglada na to, ze gowniana kampania sie potwierdza.

Wpis. To tylko potwierdza moje obawy co do kampanii :/

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #780 dnia: Października 24, 2016, 19:48:47 pm »
Jaranko offsceeren z rojem linii...


Wrażenia mocno potęguje model fizyczny poruszania się pojazdów, a w tym rój linii nie przeszkadza ;)

Nie ma co się oszukiwać, gra od pierwszej prezentacji (która była pomyłką jakąś) naprawdę wyładniała. Szkoda, że to dalej taki pseudo prolouge demko przed prawdziwym GT7 które nie wiadomo czy w ogóle powstanie.

Może być nawet wchujoffscreen, bo nie ma to znaczenia jeśli chodzi o dostrzeżenie o ile więcej dzieje się na torze i dookoła niego względem pierwszych pokazów. Graficznie zapowiada się totalny top tej generacji.

Natomiast sama rozgrywka już raczej nie będzie przypominać dawnych GT. Widać, że idą mocno w kierunku online i turniejów. Umowa z FIA to nie w kij dmuchał i zdardza poważne zamiary Kaza aby wejść do świata esportu z przytupem. Ja płakał nie będę, bo AI w GT zawsze było denne i single player szybko nudził. Gdyby nie licencje to dla mnie single player nie byłby niczym interesującym. Zdecydowanie najlepiej wspominam genialne pojedynki online w GT5 i liczę na podobny fun w GTSport. Żadna gra wyścigowa nie miała tak dobrze wyważonego multi jak GT5. PCars w trybie z wyłączonym setupem momentami przypomina GT5 w multi, ale tylko w kilku wybranych klasach gdzis GT5 robiło to nawet przy losowycg wyścigach. Tylko w GT5 losowanie miało w czym wybierac bo aut było mnóstwo, a w GTSport na to się nie zapowiada i stąd moje obawy, że GTS skończy na wąskim wyborze klas wyścigowych przsz co znudzi się równie szybko co PCars.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #781 dnia: Października 24, 2016, 19:57:58 pm »
Jestem ciekaw w jaką wersję dali pograć na wgw, bo tam przeciętność waliła w tej grze z każdej strony.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #782 dnia: Października 24, 2016, 20:14:31 pm »
To jest filmik z wgw. Co było nie tak? Porównując np. do PCars.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #783 dnia: Października 24, 2016, 20:29:13 pm »
W pcars nie grałem, ale mnie graficznie gra nie rzuciła na kolana, a i odczuwalne spadki klatek skutecznie zniechęcały.

Tylko to co w przypadku każdej gry na wgw, ustawienia tv mogły zrobić swoje.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #784 dnia: Października 24, 2016, 20:45:45 pm »
Poczekajmy do premiery, bo GT zawsze graficznie dawało radę. Ciekaw jestem czy na PS4 Pro będzie lepiej śmigać. Kwestia tylko ile razy będzie przekładana premiera GTSport.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #785 dnia: Października 24, 2016, 21:03:33 pm »
Wydaje mi sie ze PS VR i PS4 PRO troche namieszaly w glowie KAZ'owi.

https://www.gtplanet.net/gt-sport-not-driveclub-is-only-racing-game-in-playstation-vr-launch-trailer/

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Tu podali date na wyrost:

https://store.playstation.com/?_escaped_fragment_=/en-us/games/gran-turismo-sport/cid=UP9000-CUSA03220_00-GTSPORTS00000000

 :P

Z tego co rozne osoby w Sony mowia to gra ma byc dostepna na Styczen/Luty, oby sie to potwierdzilo.  ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #787 dnia: Listopada 10, 2016, 16:51:00 pm »
Cytuj
Chyba ostatni wzwód starego dziadka.
Żadna nawet wypasna grafika nie zakryje tego, że to nie będzie prawdziwe gran turismo z 1000 firm dziesiątkami trasmi aktualnościami do pojedynczego gracza na miesiące tylko onlinowe gowno i prolog a nie gran turismo
Ta seria już od 2009 roku wącha spaliny forzy, ale to całe vr będzie wąchać spaliny nawet GT6, przy którym jest po prostu puste. Ładnie zapakowane puste kartonowe pudło, gdy już się nacieszysz opakowaniem (grafika) to okaże się, że nie ma w co grać tak jak było to z GT5 prologiem.

Cytuj
Ogrywałem demo na WGW. Model sterowania zmieniony kosmetycznie (rajdy to dramat) nawet grafika daleka od zachwytów. Powaga, ta seria skończyła się na GT4.

Szkoda, że uznana seria otrzyma zapewne srogi łomot.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #788 dnia: Listopada 10, 2016, 17:10:43 pm »
Przeklejanie twoich postów na wszystkie fora już ci nie wystarcza i teraz będziesz nas raczył najgłupszymi komentarzami największych debili z najbardziej skretyniałego portalu o grach w polskim internecie?

prawdziwe gran turismo z 1000 firm dziesiątkami trasmi aktualnościami do pojedynczego gracza

To chyba nawet trzech klas podstawówki nie skończyło.


Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #789 dnia: Listopada 10, 2016, 21:35:19 pm »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #790 dnia: Listopada 10, 2016, 22:01:10 pm »
Jaka ta miejska trasa jest biedna :(

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #791 dnia: Listopada 10, 2016, 23:28:22 pm »
Cytuj
Chyba ostatni wzwód starego dziadka.
Żadna nawet wypasna grafika nie zakryje tego, że to nie będzie prawdziwe gran turismo z 1000 firm dziesiątkami trasmi aktualnościami do pojedynczego gracza na miesiące tylko onlinowe gowno i prolog a nie gran turismo
Ta seria już od 2009 roku wącha spaliny forzy, ale to całe vr będzie wąchać spaliny nawet GT6, przy którym jest po prostu puste. Ładnie zapakowane puste kartonowe pudło, gdy już się nacieszysz opakowaniem (grafika) to okaże się, że nie ma w co grać tak jak było to z GT5 prologiem.

Cytuj
Ogrywałem demo na WGW. Model sterowania zmieniony kosmetycznie (rajdy to dramat) nawet grafika daleka od zachwytów. Powaga, ta seria skończyła się na GT4.

Szkoda, że uznana seria otrzyma zapewne srogi łomot.

Pobożne życzenia fanbojów pseudo simowej Forzy. GT nie otrzyma żadnego łomotu. Umowa z FIA zmienia wszystko w kwestii wirtualnego ścigania i pozwoli osiągnąć Gran Turismo coś do czego Forza nie zbliży się nigdy.

Pomijam bzdury, że prawdziwe GT skończyło się na czwórce. Jeśli już to na trójce, a prawda jest taka, że GT5 było najlepszą odsłoną tej serii i pchnęło markę GT na zupełnie nowe, nieodkryte do tamtej pory dla sim racingu tereny, co zresztą trwa do teraz nieprzerwanie.

Btw. Gość pisze o modelu jazdy i stwierdza, że rajdy to dramat. Akurat model jazdy po szutrze w GT jest bardzo dobry, uwzgledniający świetnie transfer masy i bardzo dobrze odwzorowujący FF, ale całość psują totalnie denne trasy rajdowe przez co ta część gry staje się niegrywalna. Co za debil i kompletny ignorant pisał ten tekst?
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2016, 23:35:54 pm wysłana przez BoBaN »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #792 dnia: Grudnia 01, 2016, 09:30:30 am »
Takie tam pierdolki przed konfa Sony w SB.

https://twitter.com/Ryusei6110/status/802122740396277760

+



'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #793 dnia: Grudnia 02, 2016, 21:08:05 pm »
Juz jutro Gt Sport na konfie Sony. Mam nadzieje ze wreszcie pokaza nowy build, w tym model zniszczen + nowy, fajny trailer z potwierdzona data premiery na styczen/luty. 8)

Poki co mozna sobie kupic bluze:

Cytuj
Gran Turismo fans attending PlayStation Experience 2016 this weekend are in for a special treat.

In addition to a front-row seat to the upcoming announcements and hands-on time with the latest build of GT Sport, they’ll be able to pick up some new, officially-licensed GT hoodies.

schulze-motorsport-jacketProduced in collaboration with Los Angeles-based urban clothing brand Undefeated, the hoodies will be available exclusively at the Anaheim Convention Center during the show.

The back of the hoodie features a Nürburgring/logo montage similar to the one found on Schulze Motorsport’s official team gear worn during the Nürburgring 24 Hours.

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #794 dnia: Grudnia 02, 2016, 21:20:03 pm »
+pro

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #795 dnia: Grudnia 03, 2016, 22:52:37 pm »
Trailer, dluzszy niz na konfie:




 :o
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2016, 22:58:00 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #796 dnia: Grudnia 03, 2016, 22:57:44 pm »
+ nowe info (zdjecia w linku):

http://www.gran-turismo.com/pl/news/00_4840425.html

Cytuj
Zwiastun pokazuje grafikę nowej generacji z funkcjami takimi jak HDR, rzeczywistość wirtualna i szeroka paleta barw. Prezentujemy również zdjęcia, które pokazują nową trasę „Willow Springs International Raceway: Horse Thief Mile” oraz kilka nowych samochodów, które po raz pierwszy znajdą się w grze.

i wczesniejsze ktore bylo chyba przegapione (zdjecia w linku):

http://www.gran-turismo.com/pl/news/00_3723425.html

Cytuj
・Rozdzielczość: 1800p checkerboard
・Ilość klatek na sekundę: 60

HDR
・Przechwytywanie przy użyciu specjalnej kamery stworzonej przez PDI.
・Skala jasności 100 razy większa, niż w obecnym standardzie.
・Gran Turismo będzie obsługiwać obecne telewizory HDR, a także przyszłe urządzenia HDR osiągające jasność do 10000 nitów. (HDR10・ST.2084)
・Tonemap GT pozwala na całkowitą kompatybilność między telewizorami SDR i HDR.

Szerokie spektrum kolorów
・Przestrzeń barw podniesiona o 64% względem sRGB.
・Pomiar spektroskopiczny w skali 10nm. (Pomiar bazy spektroskopicznej.)
・Pełen workflow w przestrzeni barw przy użyciu BT.2020 na każdym etapie produkcji, zaczynając od przechwytywania danych, przez tworzenie materiałów i renderowanie, na obrazie wyjściowym kończąc.

TO JEST FOTOREALIZM. :o

Jedyne czego brakuje to zmiennych warunkow atmosferycznych oraz niewiadoma to model zniszczen - ktory powinien miec duze znaczenie przy grze nastawionej tak bardzo jak E-Racing/Sport.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2016, 23:06:43 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #797 dnia: Grudnia 03, 2016, 23:04:52 pm »
Wreszcie to wygląda.

Szkoda ze zmiennych warunków atmosferycznych nie będzie, no i aby zawartość przypominała produkt pełny a nie jakieś dema itp.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #798 dnia: Grudnia 03, 2016, 23:42:19 pm »
Szkoda, ze to bedzie jakis szajs do pseudosportu a nie pelnoprawne gran turismo.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #799 dnia: Grudnia 03, 2016, 23:56:40 pm »
Super ale...

Kiedy gry przestaną być tak sterylne, gładkie, idealne i piękne.