Autor Wątek: Gran Krulismo Sport  (Przeczytany 163127 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #880 dnia: Marca 19, 2017, 12:17:17 pm »
Jeśli ktoś naprawdę myśli, że finalna wersja będzie mieć takie pobocza to gratuluję niebywałej logiki. Każde kolejne GT miało identyczny cykl produckji i przy każdym pierwszs buildy znacznie różniły się od finalnej wersji właśnie takimi szczegółami. O ile Kyo się nie dziwię bo chłop ma zerowe pojęcie o grach i grafice tak Master mnie zaskoczył.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #881 dnia: Marca 19, 2017, 12:23:26 pm »
Uwielbiam takie prowo Master.

Jakie prowo, jak to z filmiku powyżej? Nie wiem czy to twitch, share czy co. W kazdym razie podłoże wygla∂a na tym filmiku tak jak pokazałem. Żadne prowo.

Ni eod dizsiaj wiadomo, ze te wszystkie symulatory idą tylko w ładne samochodziki, a trasy to mają w dupie. Robią jakieś skany laserowe itp, ale pobocza wyglądają żałośnie.

Potem obrońcy marnych tras przychodzą i gadają "jak się jeździ 130km/h to sie nie zwraca uwagę na pobocze". Błagam, na wszystko się zwraca. Ja bym wolał, żeby wyje**li to super-duper oświetlenie, auta premium jak w GT6 dali i dojebali super otoczenie. Póki co driveclub najlepiej to wszystko łączy i ma zarówno fajne trasy jak i auta, szkoda jedynie słabego anizo.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #882 dnia: Marca 19, 2017, 12:24:10 pm »
brak zmiennych warunków pogodowych jest potwierdzony?

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #883 dnia: Marca 19, 2017, 12:26:40 pm »
brak zmiennych warunków pogodowych jest potwierdzony?

Tak.

No dla mnie to niby ładne, ale statycznie. Bo gra wygląda mega sztucznie. Wszystko takie błyszczące wymuskane, ale mało realne. Dla mnie jedzie to wszystko plastikiem.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #884 dnia: Marca 19, 2017, 12:28:54 pm »
Tak. Beda tylko stale do wyboru, jak masz w przypadku por doby. Kilka dla danej trasy. To pozwolilo im dopiescic oprawe graficzna + bedzie ladniejszy VR.

@ Master

Co maja wrzucac na tor? Podloze ma fajna teksture, elementy na torze stoja tam gdzie maja byc, tarki maja odpowiednia wysokosc/glebokosc etc.

Sent from BB PRIV.

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #885 dnia: Marca 19, 2017, 12:29:57 pm »
@ mrocz

Teraz to smiechlem. Co dokladnie jedzie plastikiem? Ja myslalem ze to Project Cars jedzie plastikiem przez brzydkie oswietlenie.

Sent from BB PRIV.

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #886 dnia: Marca 19, 2017, 12:38:32 pm »
Widzę, że dla Mrocza istnieje już tylko PCars 2, a reszta to gówno. Spoko porównamy po premierze zawartość obu gier w postaci torów i aut. Pisanie, że to wygląda sztucznie tym bardziej mnie dziwi, bo jestem pewny, że po premierze tylko jedna z tych gier będzie miała w necie porównania screenów real vs game.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #887 dnia: Marca 19, 2017, 12:59:59 pm »
dla mnie też wygląda rewelacyjnie, ale brak zmiennych warunków w 2017, żałosny model kolizji, słabe udźwiękowienie i szutrowe autostrady, to jednak trochę słabo. szczególnie za 250 zł.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #888 dnia: Marca 19, 2017, 13:02:50 pm »
Brak zmiennych warunków pogodowych? Przecież o to była ciągle beka z forzy.

Teraz pozostaje tylko beka z tego kastrata.

PS. Driveclub wygląda lepiej.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #889 dnia: Marca 19, 2017, 13:06:00 pm »
Przeciez to bylo wiadome od dawna ze beda z gory ustalone - pozwolilo to przebic oprawe DC w pewnych elementach pomimo roznicy 30fps vs 60fps.

Bedziemy znow przerabiac to samo co kiedys przy pierwszym pokazie GTS I beki na forum gdzie na drugi dzien byla grobowa cisza jak ukazaly sie inne materialy. To tylko skromna beta gdzie pewnie polowy kodu nie ma.

Lubie takich "krytykow".
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #890 dnia: Marca 19, 2017, 13:17:01 pm »
przecież to jest turbo kastrat za dwie i pół stówy. kastrat z okrojona car listą (względem poprzednich wersji), kastrat pod względem warunków pogodowych (względem poprzednich wersji) , kastrat pod względem zabawy dla jednego gracza (względem poprzednich wersji), kastrat pod względem udźwiękowienia i modelu kolizji (względem konkurencji).

no qrwa czym się tutaj jarać? bo gran turismo? bo mesjasz? bo ładnie wygląda? dajcie spokój.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #891 dnia: Marca 19, 2017, 13:26:19 pm »
Ekhm, bo model jazdy wzorowany na Assetto Corsa, bo moze byc pierwsze niezle sim racing online na konsolach, bo pieknie wyglada, plus to jednak ciagle GT z swoja unikalna otoczka. Poza tym z ocena poczekal bym na pelna wersje. Ja tak robie.
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2017, 13:29:34 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #892 dnia: Marca 19, 2017, 13:35:55 pm »
Jeśli ktoś naprawdę myśli, że finalna wersja będzie mieć takie pobocza to gratuluję niebywałej logiki. Każde kolejne GT miało identyczny cykl produckji i przy każdym pierwszs buildy znacznie różniły się od finalnej wersji właśnie takimi szczegółami. O ile Kyo się nie dziwię bo chłop ma zerowe pojęcie o grach i grafice tak Master mnie zaskoczył.
Taa szczególnie GT5 :lol:

Gra gorzej wyglądała pod wieloma względami niż demo.

No, ale najlepiej zasłonę na tv i pisać same zachwyty na grami.
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2017, 13:37:26 pm wysłana przez Kyokushinman »

el becetol

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #893 dnia: Marca 19, 2017, 13:46:45 pm »
Ekhm, bo model jazdy wzorowany na Assetto Corsa, bo moze byc pierwsze niezle sim racing online na konsolach

Ekhm, ale Assetto Corsa jest na konsolach, więc jak GTS wzorowane na jego modelu jazdy może być pierwsze? Słabo coś z logiką w tym poście.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #894 dnia: Marca 19, 2017, 13:49:38 pm »
Wzoruje sie, ale wiadomo ze maja wlasne baze danych ktora zbieraja. Po drugie online w GTS z pewnoscia bedzie lepszy.

Sent from BB PRIV.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #895 dnia: Marca 19, 2017, 13:52:20 pm »
Po drugie online w GTS z pewnoscia bedzie lepszy.

Albo wyjdzie online jak w DC na start. Kto tam wie.

el becetol

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #896 dnia: Marca 19, 2017, 13:52:38 pm »
A jak tam wypada porównanie singla między obiema grami?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #897 dnia: Marca 19, 2017, 13:53:19 pm »
Ekhm, bo model jazdy wzorowany na Assetto Corsa, bo moze byc pierwsze niezle sim racing online na konsolach

Ekhm, ale Assetto Corsa jest na konsolach, więc jak GTS wzorowane na jego modelu jazdy może być pierwsze? Słabo coś z logiką w tym poście.

Przecież wyraźnje napisał "pierwsze niezłe sim racing online". Czemu zauważyłeś tylko słowo "pierwsze"? AC nie jest niezłe online.

el becetol

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #898 dnia: Marca 19, 2017, 14:00:23 pm »
Aha, czyli dotychczasowe części GT były ch**owe skoro dopiero GTS ma szanse być "niezłe" jako pierwsze  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #899 dnia: Marca 19, 2017, 14:04:42 pm »
Ja jebe nie becetuj już tak.

GT Sport ma szanse jako pierwsze być niezłe online z modelem jazdy wzorowanym/podobnym na/do AC. To wynikało ze zdania Klosza. Serio nie rozumiesz tak prostych przekazów czy udajesz?

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #900 dnia: Marca 19, 2017, 14:06:21 pm »
Pierwsze na tej generacji. Mysle ze juz wiecej logiki nie wrzucimy. ;)

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #901 dnia: Marca 19, 2017, 14:13:31 pm »
Ja osobiście uważam, że GT5 miało genialny online. Ale faktycznie sam model jazdy zbyt wiele wybaczał jeśli chodzi o wyjazd na tarki i pobocze. Tutaj mogliby czerpać z modelu jazdy AC.

A na obecnej generacji PCars ma to dobrze dopracowane pod względem modelu jazdy, ale brakuje tej grze takich ustawień i wyważenia online jak w GT5.

Dopiero połączenie tych wszystkich czynników może stworzyć tytuł niemal idealny online. Dlatego tak czekam na GTSport.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #902 dnia: Marca 19, 2017, 14:43:57 pm »
Wg. Mnie AC ma lepiej zrobione tarki, model jazdy fur "cywilnych", lepiej oddane tory wzgledem PC. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #903 dnia: Marca 19, 2017, 14:49:49 pm »
Zgadza się. Szczególnie auta cywilne robią różnice na plus AC. :)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #904 dnia: Marca 19, 2017, 15:07:53 pm »
A GT6 miało genialny online? Bo tak GT5 wspominacie, jakby zapominając o kolejnej cześci. Może GTS będzie czerpać z dokonań GT6?

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #905 dnia: Marca 19, 2017, 15:20:21 pm »
Widzę, że dla Mrocza istnieje już tylko PCars 2, a reszta to gówno. Spoko porównamy po premierze zawartość obu gier w postaci torów i aut. Pisanie, że to wygląda sztucznie tym bardziej mnie dziwi, bo jestem pewny, że po premierze tylko jedna z tych gier będzie miała w necie porównania screenów real vs game.

No sorry widze po prostu jak ta gra wygląda. Wszyscy jarają się grafiką i tylko grafiką. Bo w pozostałych przypadkach gt sport nic sobą nie reprezentuje. Biedna carlista, biedna tracklista, brak porządnego singla. Wielokrotnie pisałem że graficznie pcars2 jest słabsze, ale grafika to nie wszystko. A gra wygląda plastikowo i nierealnie bo brakuje brudu, rys, syfu i ogólnie wszystkiego co czyni świat prawdziwym. Wszystko tam jest takie klinicznie czyste i mi to psuje cały odbiór.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #906 dnia: Marca 19, 2017, 15:27:05 pm »
A GT6 miało genialny online? Bo tak GT5 wspominacie, jakby zapominając o kolejnej cześci. Może GTS będzie czerpać z dokonań GT6?

Nie wiem, bo zbyt mało czasu spędziłem z GT6 w trybie online. Zaledwie kilka wyścigów i nie zagłębiałem się w opcje, klasy, ustawienia itp. Dlatego też nie wypowiadam się.

@Mrocz
Owszem pod względem singla zapowiada się słabo, ale dla mnie granie z AI jest nudne jak flaki z olejem i dlatego zamierzam dać szansę GTSport wiedząc, że to tytuł szykowany typowo pod rozgrywki sieciowe.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #907 dnia: Marca 19, 2017, 15:32:13 pm »
A GT6 miało genialny online? Bo tak GT5 wspominacie, jakby zapominając o kolejnej cześci. Może GTS będzie czerpać z dokonań GT6?

Nie wiem, bo zbyt mało czasu spędziłem z GT6 w trybie online. Zaledwie kilka wyścigów i nie zagłębiałem się w opcje, klasy, ustawienia itp. Dlatego też nie wypowiadam się.

@Mrocz
Owszem pod względem singla zapowiada się słabo, ale dla mnie granie z AI jest nudne jak flaki z olejem i dlatego zamierzam dać szansę GTSport wiedząc, że to tytuł szykowany typowo pod rozgrywki sieciowe.

No ja zobacze. Czasu na 2 symulatory nie mam niestety. Więc wybiorę najpewniej najbardziej kompletną paczkę. 250 ziko za gierkę online only raczej dać nie zamierzam. Jestem zawiedziony tym GT Sport bo o wiele bardziej wolałbym kupić prawdziwe GT7 to GT sport to taka połowa gry dla mnie. Zobacze jak gra stanieje i jak ją rozwijać będą wtedy się zadtanowie czy warto.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #908 dnia: Marca 19, 2017, 15:37:28 pm »
Btw. Dostał ktoś kod do bety? Sprawdzam skrzynkę ale cisza.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #909 dnia: Marca 19, 2017, 15:40:12 pm »
Btw. Dostał ktoś kod do bety? Sprawdzam skrzynkę ale cisza.

Bo czekamy na start europejskiej bety.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #910 dnia: Marca 19, 2017, 16:04:41 pm »
Ok. No to czekamy. Dzięki za info.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #911 dnia: Marca 19, 2017, 17:56:00 pm »
Alez to wszystko "sterylne", no i ten "okropny" dzwiek.  :roll: :P

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #912 dnia: Marca 19, 2017, 18:01:35 pm »
Przecież momentami trudno to odróżnić od transmisji wyścigu. :o :o :o Dźwięk też spoko w przypadku tej fury. Jedynie kolizje do dupy.


svonston

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #913 dnia: Marca 19, 2017, 18:18:42 pm »
Szkoda, że nadal auta podczas kolizji wyglądają jak kartony odbijające się od siebie. :- /

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #914 dnia: Marca 19, 2017, 18:21:41 pm »
To też napisałem. Ale teraz jakoś wychodzi nowy Flatout, więc dla fanów kolizji jak znalazł. ;)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #915 dnia: Marca 19, 2017, 18:24:05 pm »
Plus pewnie w pelnej wersji beda one lepsze, z pewnoscia poprawia ten element. Inaczej ta ikona na dole po lewej podczas jazdy byla by zbedna. To ciagle beta ktora zajmuje niecale 14GB. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

el becetol

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #916 dnia: Marca 19, 2017, 18:24:30 pm »
Przecież momentami trudno to odróżnić od transmisji wyścigu. :o :o :o

Akurat to samo się mówi od czasu pierwszej części GT  ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #917 dnia: Marca 19, 2017, 18:26:56 pm »
Czemu tam takie echo napierdala jakby w Tunelu jechał? Ktoś tu skopał to totalnie.
No i z jednym autem sobie fajnie wygląda, ale jak dochodzi do kolizji to już widzimy kartony, a na autach nawet rysy nie ma. Zabrudzeń na karoserii też nie.

No i tak jak mówię, znowu podnieta jest grafiką, ale to wszystko co ta gra ma do zaoferowania w tej chwili i to jest w tym najsmutniejsze.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #918 dnia: Marca 19, 2017, 18:34:42 pm »
Mrocz przeciez zniszczenia sa wylaczone w Becie, choc byl jeden przypadek ze GTR mial ladnie zarysowany tyl, na GTP sa zdjecia. ;)

Plus ludzie co grali na kierownicy, chwala model jazdy, nikt na niego nie narzeka. Porownuja go wlasnie z AC, co dobrze swiadczy o GTS.

Co do dzwieku i oprawy:



+ dzwiek M6 GT3 w realu

« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2017, 18:39:19 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #919 dnia: Marca 19, 2017, 18:40:05 pm »
Przecież momentami trudno to odróżnić od transmisji wyścigu. :o :o :o

Akurat to samo się mówi od czasu pierwszej części GT  ;)

Heh...w sumie coś w tym jest. :)

@Klosz
Jednak dźwięk słabo ma się do realnego. Tak jak pisałem za mało i za słabo słuchać strzały z tłumika, za słabo słychać skrzynie i hamulce. PCars w tej kwestii wypada znaczenie lepiej.
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2017, 18:44:56 pm wysłana przez BoBaN »