Autor Wątek: Gran Krulismo Sport  (Przeczytany 163157 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1160 dnia: Kwietnia 17, 2017, 17:16:02 pm »
Widze, że dziś dla Ciebie wiele rzeczy jest urocze. :lol:

Pokaż mi inny tytuł z licencją FIA to pogadamy która gra jest kastratem.
co daje ta licencja? tak konkretnie poproszę, bo wielu robi wokół tego szum, a jak przychodzi do szczegółów, to już nikt wylewny nie jest.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1161 dnia: Kwietnia 17, 2017, 17:33:23 pm »
Wszystko na oficjalnej stronie, a tu jakies domysly. http://Http://www.gran-turismo.com/pl/products/gtsport/license/
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2017, 17:38:06 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1162 dnia: Kwietnia 17, 2017, 17:54:41 pm »
Czyli mam rozumieć, że licencja z gierki będzie miała równą wartość normalnej licencji wyścigowej? Już to widze.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1163 dnia: Kwietnia 17, 2017, 18:04:43 pm »
Dla mnie to zwykły product placement jak Tag Hauer przy pomiarach czasu ;) Żadnej poważnej licencji z tego nie ma. Zwykła karta gracza z podanym poziomem twojego kierowcy, która pozwoli ci się ścigać w Esporcie po osiągnięciu pewnego poziomu. SŁOWO KLUCZ ESport. Bo nikt o zdrowych zmysłach nie da ci siąść do auta wyścigowego po paru sesjach w GT Sport. Nawet do GT Academy kierowcy przechodzili poważne szkolenie do którego byli wybierani tylko na podstawie gry.

Dużo szumu o nic w sumie. A usprawiediliwa się tym cięcia w samej grze. Zawartości i ficzerów. Jeżeli nie startujesz w ligach esportowych i nie myślisz o poważnym graniu to tak naprawdę gówno cię to obchodzi, jak myślisz o tym? To nie potrzebujesz do tego licencji i dawno grasz w inne gry na Esportowych ligach.


« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2017, 18:07:29 pm wysłana przez Mrocz »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1164 dnia: Kwietnia 17, 2017, 18:09:29 pm »
Aha, to super  :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1165 dnia: Kwietnia 17, 2017, 18:25:14 pm »


Wszystko na oficjalnej stronie, a tu jakies domysly. http://Http://www.gran-turismo.com/pl/products/gtsport/license/

uja z tego wynika. zwykły bełkot marketingowy

jestem ciekawy, kto przy zdrowych zmysłach dopuści cię do prawdziwych wyścigów bez badań i szkoleń bhp.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1166 dnia: Kwietnia 17, 2017, 18:27:50 pm »
Kto powiedzial ze otrzyma ja pierwszy lepszy placzacy noob ze to juz nie to samo GT.

Plus ciagle czekamy na pelne info.

Sent from BB PRIV using Tapatalk
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2017, 18:29:51 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1167 dnia: Kwietnia 17, 2017, 18:32:49 pm »
Kto powiedzial ze otrzyma ja pierwszy lepszy placzacy noob ze to juz nie to samo GT.

Plus ciagle czekamy na pelne info.

Sent from BB PRIV using Tapatalk
no to ty twierdzisz, że na stronie jest wszystko napisane, a tam właśnie zero konkretów i nic tak naprawdę nie wiadomo.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1168 dnia: Kwietnia 17, 2017, 18:33:28 pm »
Kto powiedzial ze otrzyma ja pierwszy lepszy placzacy noob ze to juz nie to samo GT.

Plus ciagle czekamy na pelne info.

Sent from BB PRIV using Tapatalk

Ja tam wątpie by nawet najlepszy proplayer coś takiego otrzymał bez profesjonalnego treningu kierowcy wyścigowego. Prawda jest taka, ta licencja to zwykły bełkot marketingowy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1169 dnia: Kwietnia 17, 2017, 19:33:06 pm »
Wiesz, wielu ludzi moze sie nie interesowac tak bardzo jak my i kupi bo gran turismo nie wiedzac co kupuje tak naprawde. No ale zobaczymy jak tam sie bedzie sprzedaż kształtować.

No tak, bo przecież nie ma internetu i wszyscy kupują gry w ciemno.

Mnie tam wali czy to kupicie czy nie. Ja czekam na GT Sport i liczę, że Kaz znowu okaże się genialnym wizjonerem zapewniając fanom motoryzacji konkretny tytuł.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1170 dnia: Kwietnia 17, 2017, 19:48:10 pm »


Wiesz, wielu ludzi moze sie nie interesowac tak bardzo jak my i kupi bo gran turismo nie wiedzac co kupuje tak naprawde. No ale zobaczymy jak tam sie bedzie sprzedaż kształtować.

No tak, bo przecież nie ma internetu i wszyscy kupują gry w ciemno.

byś się zdziwił. mój koleżka, który w ciemię bity nie jest, zagrywa się w pcarsy, a po prostu nie siedzi na portalach growych, był bardzo zaskoczony (na plus) faktem braku kariery i zamiennikiem w postaci eventów online. za to na info o 140 samochodach parsknął śmiechem i nie chciał mi uwierzyć.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1171 dnia: Kwietnia 17, 2017, 19:54:05 pm »
140 samochodow to nie jest malo. Umowmy sie.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1172 dnia: Kwietnia 17, 2017, 20:00:57 pm »
Z tym Waszym biadoleniem o GTS będzie tak samo jak z narzekaniem na słabe graficznie tory. Pokażcie mi ładniejszy Nurb w jakiejkolwiek innej grze wyścigowej.



Czekam.

I wlaśnie tak samo będzie z całą grą.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1173 dnia: Kwietnia 17, 2017, 20:02:50 pm »
Wlasnie mialem to dzis pisac, ale nie chcialem znow "gownoburzy". Najlepsze jest to ze kazdy licencjonowany tor ma zachowany ten poziom odwzorowania/graficzny. :)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1174 dnia: Kwietnia 17, 2017, 20:06:04 pm »
140 samochodow to nie jest malo. Umowmy sie.
w gt to jest bardzo mało, szczególnie, że wiele modeli, to po prostu wariacje jednego auta:

https://www.gtplanet.net/forum/threads/gran-turismo-sport-master-car-track-list.337662/

jak dla mnie, to to nie jest gran turismo a popłuczyny po gt6, coś jak prolog. ot, zwykły skok na kasę, inaczej zwany rakiem.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1175 dnia: Kwietnia 17, 2017, 20:10:17 pm »
Project Cars ma 65 samochodow w podstawce, Assetto Corsa ma 93 samochody. Nikt nie plakal.

Ja rozumiem ze to malo w ujeciu singla-kariery, ale ta gra stawia na cos innego. Tutaj, nie jest to tak wcale malo, owszem lepiej bylo by miec ponad 250 na starcie, ale nie rozumiem placzu. ;)

Pray okazji polecam kanal:

https://www.youtube.com/user/DaBomb330100/videos


« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2017, 20:12:11 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1176 dnia: Kwietnia 17, 2017, 20:12:01 pm »
@s00s
Opanuj chociaż jedną klasę wyścigową aut tak żeby w turniejach online FIA nie obstawiać tyłów to przyznam Ci, że masz rację i faktycznie te 140 aut to za mało.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1177 dnia: Kwietnia 17, 2017, 20:32:40 pm »
@s00s
Opanuj chociaż jedną klasę wyścigową aut tak żeby w turniejach online FIA nie obstawiać tyłów to przyznam Ci, że masz rację i faktycznie te 140 aut to za mało.
co to jest za argument? niech dadzą w takim razie 30 furek, bo i tak większość graczy nie opanuje ich na poziomie turniehów online fia (cokolwiek to znaczy).

na razie to mamy zachwyty bo jest licencja fia, ale nikt jeszcze tak naprawdę nie wie co ta sobą reprezentuje. jest ok, bo jest 140 aut (wliczając różne wersje), a tego i tak większość nie opanuje. gt sport jest też super, bo ma najlepiej odwzorowany nurb w statycznych warunkach - no wow.
a jak narzekasz, to jesteś noob.

mówią, że to nintendo ma psychofanów :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1178 dnia: Kwietnia 17, 2017, 20:50:39 pm »
Lepsi chyba psychofani niż turbodopierdalacze.

Jak GT miało 1000 furek to się ci sami dojebacze pultali, że 100 różnych wersji GTR'a, 50 różnych Hond, 70 odmian Mazdy RX itd.

Teraz oddają 140 aut (znacznie więcej niż na start miały inne simy, ale ch** tam o tym zapominamy bo dojebka się nie uda) wymodelowanych jak w żadnej innej grze to znowu płacz, że za mało. Uroczo jakby to Winda napisał.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1179 dnia: Kwietnia 17, 2017, 20:58:12 pm »
Jezu... Skąd ta agresja? Naprawdę nie można mieć uwag do gry? Gra ma mniej zawartości i ficzerów niż poprzednia odsłona, ludzie mają prawo być niezadowoleni. A gadanie o jakiś licencjach, które mało kogo tutaj obchodzą jest tylko usprawiedliwianiem gry.

BTW. Gdzie argument, że Premiumy miały być future proof? Nagle nie są? Serio wolałbym gorszą grafę, ale mieć zachowaną carlistę Premiumów z GT6...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1180 dnia: Kwietnia 17, 2017, 21:07:58 pm »
Hola hola. Ale jakie wersje znów? Przecież gt sport ma pojedyncze modele i z tego co widzę powtórek brak.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1181 dnia: Kwietnia 17, 2017, 21:15:02 pm »
@Mrocz
Uwagi można mieć, ale jeśli gra zmienia formę w tak oczywisty sposób, a niektórzy z uporem maniaka wymagają od niej odgrzewanego kotleta tylko z lepszą grafą to nie da się czytać tych pierdół z zarzutami.

Ja sam wiele razy pisałem, że to PCars2 zapowiada się na najlepszy sim racer tej generacji, ale bardzo jestem ciekaw pomysłu Kaza na nową twarz Gran Turismo. Wy tylko non stop się dowalacie do tej gry, a może warto poczekać.

@Andry
Wiem, że są święta, ale pij tyle bo nie rozumiesz słowa pisanego. Odnosiłem się do zarzutów wobec poprzednich odsłon GT. Wtedy było źle bo za dużo podobnych aut. Teraz jest źle bo za mało (mimo iż więcej niż konkurencja ma na start).
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2017, 21:25:15 pm wysłana przez BoBaN »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1182 dnia: Kwietnia 17, 2017, 21:28:48 pm »
no rzeczywiście niepojęte jak ktoś może wymagać czegoś więcej od kastrata za pełną cenę, niż 140 fur i licencji o której tak naprawdę nic nie wiadomo.

wyjdzie i będzie zajebiste, warte swojej ceny, to odszczekam. na razie, po opiniach ludzi którzy grali, bardziej wygląda na to, że dostajemy gt6 w odrobinę lepszym sosie, ale z wyciętą zawartością.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1183 dnia: Kwietnia 17, 2017, 21:31:44 pm »
A może odniesiesz się do faktu, że konkurencyjne sim racery miały na start znacznie mniej aut, bo jak do tej pory unikasz tego istotnego fragmentu jak ognia.

Btw. Z opinii jakich ludzi wynika, że dostajemy GT6 z obciętą zawartością, bo ja spotykam się z opiniami, że dostajemy sima z jeszcze lepszym modelem jazdy oraz znacznie większą liczbą aut na trasie i ze świetnym systemem rankingowym online.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2017, 21:35:22 pm wysłana przez BoBaN »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1184 dnia: Kwietnia 17, 2017, 21:47:47 pm »
nie unikam, po prostu żal porównywać, bo konkurencja daje coś w zamian za tę samą cenę. choćby zmienne warunki i singiel. kosztowało by to 150 zł i byłoby ok.

nie twierdzę, że model jest słaby, a grafa be (oświetlenie przecież super), po prostu po mesjaszu trzeba oczekiwać więcej.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1185 dnia: Kwietnia 17, 2017, 21:54:39 pm »
Gdzie Assetto ma zmienne warunki?

PC daje zmienne warunki, ale odbija sie to oprawa z poprzedniej generacji w wielu aspektach. ;)





'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1186 dnia: Kwietnia 17, 2017, 21:59:57 pm »
@Boban, spoko, odnosiłem się do wypowiedzi soosa,nie twojej, bo pisał, że 140 aut i kilka wersji tego samego samochodu, co w przypadku GTS mija się z prawdą.

@soos GT6 to jest pod względem wizualiów, reszta to w rzeczy samej trochę rewolucja, bo to zupełnie inne podejście do serii. Jeśli dzadzą darmowe dlc i będą to rozwijać, to może byc kozak dla ludzi lubiących multi.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1187 dnia: Kwietnia 17, 2017, 23:56:15 pm »
No ale co by nie mówić to 140 aut jest dosyć mało urozmaicone? Gdzie auta historyczne gdzie auta open wheel? Wszystko to parę nowszych i starszych modeli z czego każdy w 3-4 wersjach pod konkretną grupę wyścigową. Niby inne auta, ale podobne. Mi to osobiście nie przeszkadza, bo dla mnie różnica w Mustangu GR3 i GT4 jest duża, ale inni co grają na padzie na przykład. Widzą te same samochody z trochę większymi spoilerami ;)

Pograłem trochę w betę. W KOŃCU. Narazie zrobiłem time triale by sprawdzić model jazdy. Oczywiście wyciągnąłem kierownicę T300RS. Po wielu próbach i kombinacjach z Force Feedback by osiągnąć zadowalający mnie rezultat stwierdzam, że Assetto Corsa czy Project Cars to to nie jest. Gra ma fajny model jazdy, ale zdecydowanie łatwiej się jeździ niż w AC. Mam ciągle wrażenie, że pomimo wyłączeniu WSZYSTKIEGO coś gdzieś nad nami czuwa. Nawet na próbę odpaliłem Assetto Corsę też na Nurbie z autem klasy GT3 by zobaczyć różnicę, i jest ogromna! Żeby było ciekawiej w przypadku porównania PCars 1 i AC to mają dosyć podobne odczucia...
W AC czujemy ten samochód bardzo mocno, analogowo w GT Sport jest takie syntetyczne cyfrowe uczucie w tym. Nie powiem źle nie jest, ale nie jestem przekonany czy to jest jakiś nowy wzorzec sim racingu. Wszystko dziwnie pływa moim zdaniem oprócz tego dużo łatwiej zrobić czyste okrążenie na nurbie niż w AC. Takie są moje odczucia. Nie są ostateczne! Żeby nie było. Bo grę chcę jeszcze testować, a pierwsze wrażenie zawsze bywa różne, ale póki co nie porwała mnie :)

PS. Graficznie też jajec nie urywa w gameplayu. Powtórki ładne, ale otoczenie czasami potrafi straszyć jak się przyjżymy :) Ot taki standard simracingowy. Ważne że mamy 60 klatek :P

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1188 dnia: Kwietnia 18, 2017, 08:53:48 am »
Ja gram na padzie i mi też się wydaje że jest jakoś łatwo. Tak jakby w standardzie samochody były bardzo dobrze ustawione. Schody się zaczęły przy autach drogowych, które zauważalnie różnią się responsywnością od swoich wyścigowych kolegów. Co do Nurba to jestem ciekaw jak wypada force feedback bo wizualnie to widzę że auto skacze bardzo na tym torze i kierownicą powinno miotać konkret.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1189 dnia: Kwietnia 18, 2017, 09:21:21 am »
Co do Nurba to jestem ciekaw jak wypada force feedback bo wizualnie to widzę że auto skacze bardzo na tym torze i kierownicą powinno miotać konkret.

No powiem tak. Czuć force feedback, ale to poziom GT5 (w GT6 nie grałem, ale pewnie było podobnie) w porównaniu do Assetto Corsy to FF jest słabiutki na Nurbie, a podkręciłem go mocno, generalnie nie umiem wyczuć samochodu tak jak w AC przez ten słabszy jakby udawany FF, a czasy i tak robię lepsze niż w AC. Generalnie mam przeczucie, że fizyka w grze nie nadąża za konkurencją w postaci Assetto Corsy czy Project Cars. To jest taki entry level do symulacji mam wrażenie.


Jeszcze muszę coś dodać o wizualnej pomocy linii jazdy :) Odpaliłem ją na nowy tor by się go nauczyć. TO JEST ZAJEBISTE. Najlepsze tego typu rozwiązanie, wszyscy przywykliśmy do tej zielonej linii zmieniającej się na czerowną i żółtą przy hamowaniu, tutaj jest to o wiele lepsze rozwiązanie, gdyż serio uczymy się toru,a nie wyłączamy myślenie jak w tamtych liniach. W pewnym momencie i tak można wyłączyć (znane tory i tak bez tych asyst polecam jeździć bo immersja jest większa w KAŻDYM symulatorze), ale do nauki te wskaźniki linii toru jazdy są przezajebiste :) PD świetne narzędzie do szkolenia kierowców zrobiło :) Dużo lepsze od tej standardowej linii.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2017, 09:41:18 am wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1190 dnia: Kwietnia 18, 2017, 10:36:51 am »
W GT6 FF był o tyle dziwny, że przez większość czasu była cisza i spokój, a przy jakichś ekscesach chciało ręce wyrwać. Brakowało tego środka pomiędzy małymi i większymi siłami. Dla mnie przy jeździe na padzie widać większą swobodę bryły auta, w GT6 były trochę jak przyspawane, tutaj chyba wypada to bardziej realistycznie.

Z pozytywnych rzeczy, bardzo podoba mi się widok z wnętrza auta, przynajmniej w Ferrari 458 GT3, auto czuć idealnie i najlepiej z dostepnych widoków. Najlepsza kamera z wnętrza, na jakiej miałem okazję grać.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1191 dnia: Kwietnia 18, 2017, 10:41:42 am »

W GT6 FF był o tyle dziwny, że przez większość czasu była cisza i spokój, a przy jakichś ekscesach chciało ręce wyrwać. Brakowało tego środka pomiędzy małymi i większymi siłami. Dla mnie przy jeździe na padzie widać większą swobodę bryły auta, w GT6 były trochę jak przyspawane, tutaj chyba wypada to bardziej realistycznie.

Nie wiem jak w GT 6 było, ale moim zdaniem jest na pewno inaczej niż w pozostałych race simach. Też jest zbyt spokojnie i często czuć tylko pojedyncze reakcje na kółku.

Z pozytywnych rzeczy, bardzo podoba mi się widok z wnętrza auta, przynajmniej w Ferrari 458 GT3, auto czuć idealnie i najlepiej z dostepnych widoków. Najlepsza kamera z wnętrza, na jakiej miałem okazję grać.

Dla mnie jest za nisko... W centrum ekranu mamy kierownicę i deskę rozdzielczą, a w górnej dopiero szybę z drogą. Droga powinna zajmować centralną część ekranu, albo po prostu powinni dać możliwość "regulacji siedzenia" jak w każdym porządnym simie to jest ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2017, 10:43:41 am wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1192 dnia: Kwietnia 18, 2017, 11:50:41 am »
Konkretnie w tej kamerze podoba mi się to, że delikatnie się porusza wraz z kierunkiem zakrętu, pozwala to bardzo dobrze wyczuć auto, w tym Ferrari sprawdza się na prawdę znakomicie, w innych autach juz nie koniecznie jest tak dobrze.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1193 dnia: Kwietnia 18, 2017, 11:56:32 am »
Konkretnie w tej kamerze podoba mi się to, że delikatnie się porusza wraz z kierunkiem zakrętu, pozwala to bardzo dobrze wyczuć auto, w tym Ferrari sprawdza się na prawdę znakomicie, w innych autach juz nie koniecznie jest tak dobrze.

Możliwe, że w Ferrari jest lepiej :) W Sirocco, Subaru Imprezie i Hundayu jest średnio... Nie jest źle, ale też nie jest jakoś super wygodnie. A w Volkswagen Golf Concept GR3 to w ogóle dramat xD W ogóle wnętrze ma bardzo brzydkie, tekstury też :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1194 dnia: Kwietnia 18, 2017, 11:59:58 am »
No jeśli chodzi o wizualną stronę gry, to nie widzę tam powodów do wycięcia dynamicznych warunków, wykonanie ogólnie jest najwyżej ok.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1195 dnia: Kwietnia 18, 2017, 12:18:12 pm »
Narzekacie na wszystko, a zapominacie o najważniejszym! FIA!! Licencja FIA, która nic nie daje, ale za to wyznacza najnowsze szlaki gejmingu!

Po zdobyciu jej dostajecie na maila PDF z "licencją" i możecie sobie ja wydrukować i powiesić nad łóżkiem. Potwierdzone info.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1196 dnia: Kwietnia 18, 2017, 12:20:04 pm »
No jeśli chodzi o wizualną stronę gry, to nie widzę tam powodów do wycięcia dynamicznych warunków, wykonanie ogólnie jest najwyżej ok.

No zgadzam się w pełni. Jest po prostu dobrze. Nie ma orgazmów nad super grafą, ani nie ma odruchu wymiotnego. Poziom standardowego sima. Nawet Assetto Corsa moim zdaniem znacznie nie odstaje, a gra moim zdaniem bywa brzydka momentami. Wiadomo na powtórkach różnice są większe, ale w gameplayu w trakcie jazdy to czysta kosmetyka.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1197 dnia: Kwietnia 18, 2017, 12:30:57 pm »
No jeśli chodzi o wizualną stronę gry, to nie widzę tam powodów do wycięcia dynamicznych warunków, wykonanie ogólnie jest najwyżej ok.
Jest jeden powód.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1198 dnia: Kwietnia 18, 2017, 12:32:23 pm »
Takie pisanie jak wyżej, że powodem jest lenistwo to zwykly lol i pierdolenie czlowieka ktory nie ma pojecia jak wyglada praca nad takimi rzeczami i ktory o gierkach pojecie ma nikłe. Dziękuje, możecie rozmawiać dalej.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1199 dnia: Kwietnia 18, 2017, 12:43:03 pm »
Nie no, co trzeba im przyznać, to że 60fps trzymają perfekcyjnie. Dali więcej aut, plus zauważalnie mniejszy LOD-scaling. Może tym razem priorytetem był płynny framerate, i nie mogli sobie pozwolić na pływający FPS jak w GT5 i 6.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2017, 12:50:23 pm wysłana przez andryush »