Autor Wątek: Gran Krulismo Sport  (Przeczytany 163115 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1200 dnia: Kwietnia 18, 2017, 12:52:23 pm »
Nie no, co trzeba im przyznać, to że 60fps trzymają perfekcyjnie. Dali więcej aut, plus zauważalnie mniejszy LOD-scaling. Może tym razem priorytetem był płynny framerate, i nie mogli sobie pozwolić na pływający FPS jak w GT5 i 6.

Ja stawiam, że tu chodzi właśnie o stabilne betonowe 60 klatek.
Gra skupia się na Esporcie i to dosyć ważne jest. Nie ukrywajmy PCars 1 jako jedyna gra co ma dynamiczne warunki nie zawsze trzyma 60 klatek :) PCars 2 pewnie też będzie miało spadki ;)  Tu był pewnie priorytet :)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1201 dnia: Kwietnia 18, 2017, 12:53:02 pm »
@Boban, spoko, odnosiłem się do wypowiedzi soosa,nie twojej, bo pisał, że 140 aut i kilka wersji tego samego samochodu, co w przypadku GTS mija się z prawdą.

no jak nie prawda? jak jeden silverstone (czy jakikolwiek inny) ma kilka wariantów, na których jeździ się zupełnie inaczej, to nie zwiększa liczy dostępnych torów w grze i to jest ogólnie przyjęty consensus.
zgodnie z taką samą logiką, gt-r w kilku odsłonach, mimo oczywistych różnic w prowadzeniu, to dalej ten sam gt-r w kilku odsłonach/wersjach.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1202 dnia: Kwietnia 18, 2017, 12:59:21 pm »
no jak nie prawda? jak jeden silverstone (czy jakikolwiek inny) ma kilka wariantów, na których jeździ się zupełnie inaczej, to nie zwiększa liczy dostępnych torów w grze i to jest ogólnie przyjęty consensus.
zgodnie z taką samą logiką, gt-r w kilku odsłonach, mimo oczywistych różnic w prowadzeniu, to dalej ten sam gt-r w kilku odsłonach/wersjach.

Wtedy Silverstone nazywa się "lokacją", która zawiera kilka torów :)

No ale każda gra liczy takie coś jako osobne samochody.

W Project Cars 2 na przykład przygotuj się na to, że samochody GT3 i GTE bedą liczone jako osobne fury, a różnice wizualne są... BARDZO kosmetyczne (wygoogluj se Ferrari 488GT3 i 488GTE, będziesz miał problem rozróżnić) :) Bo o ile w zręcznościowych grach nie ma to znaczenia w simach, różnice w prowadzeniu są bardzo duże. W GT Sport różnica między Grupą 4 i Grupą 3 jest dosyć duża :) To tak jak porównywać GT4 i GT3 :)

Nie zmienia to jednak faktu, że brakuje wielu samochodów w carliście GT Sport. Całkowicie pominęli historię motoryzacji, co jest moim zdaniem bardzo smutne.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2017, 13:04:30 pm wysłana przez Mrocz »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1203 dnia: Kwietnia 18, 2017, 13:06:04 pm »
a jest tunning w gt sport? bo z tego co pamiętam, jak podmienisz kilka elementów, pobawisz się suwakami, to też z jednej fury robiła się nagle zupełnie inna, mimo to była to dalej ta sama fura. oczywiście nie twierdzę, że na car liście gr3 i gr4 powinny być jako jedno auto, ale też nieprawdą jest stwierdzenie, że w gt sport nie ma różnych wersji tych samych aut, co postulował andry.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1204 dnia: Kwietnia 18, 2017, 13:06:56 pm »
@Boban, spoko, odnosiłem się do wypowiedzi soosa,nie twojej, bo pisał, że 140 aut i kilka wersji tego samego samochodu, co w przypadku GTS mija się z prawdą.

no jak nie prawda? jak jeden silverstone (czy jakikolwiek inny) ma kilka wariantów, na których jeździ się zupełnie inaczej, to nie zwiększa liczy dostępnych torów w grze i to jest ogólnie przyjęty consensus.
zgodnie z taką samą logiką, gt-r w kilku odsłonach, mimo oczywistych różnic w prowadzeniu, to dalej ten sam gt-r w kilku odsłonach/wersjach.

Wiem o czym mówisz, bo np Le Mans z szykanami/bez szykan to średnio można nazwać dwoma różnymi trasami, tak już porównanie GT-R'a do GT-R'a klasy GT3 to porównanie dwóch różnych aut i nie można tutaj mówić - oh, ależ przecież i jeden i drugi to GT-R!. To tak jak porównać nie wiem... Malucha do Porsche i twierdzić, że obydwa mają silnik z tyłu i napęd na tył.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2017, 13:18:49 pm wysłana przez andryush »

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1205 dnia: Kwietnia 18, 2017, 13:12:17 pm »
a jest tunning w gt sport? bo z tego co pamiętam, jak podmienisz kilka elementów, pobawisz się suwakami, to też z jednej fury robiła się nagle zupełnie inna, mimo to była to dalej ta sama fura. oczywiście nie twierdzę, że na car liście gr3 i gr4 powinny być jako jedno auto, ale też nieprawdą jest stwierdzenie, że w gt sport nie ma różnych wersji tych samych aut, co postulował andry.

Tuning jeśli mówisz o zmianie części typu turbo, itp. to szczerze wątpię by był. Nic nie pokazali z nim przez tak długi czas, ale oficjalnie też nie zaprzeczyli, że istnieje. Czemu uważam, że nie będzie? Bo gra celując w esport nie może sobie na to pozwolić, gdyż gra traci na balansie przez to. Osobiście też uważam, że tuning nie ma miejsca w prawdziwych symulatorach.

Co do tuningu, gdzie zmieniasz ustawienia auta to tak, jest, ale to nie zmienia tak diametralnie osiągów by auto grupy 4 przeskoczyło do 3. To jest tylko regulowanie auta w swoich granicach by lepiej spisywało się w danych warunkach.

No są różne wariacje jednego auta, ale zmiany są większe między GT3 a GT4 niż między niektórymi drogowymi autami, które mają zupełnie inną karoserię :)




BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1206 dnia: Kwietnia 18, 2017, 15:01:29 pm »
Obejrzałem sobie replay z przejazdu WRX na Nurbie. Ja nie wiem czy PD nigdy nie siedziało w Subaru, że dopuścili aby to auto brzmiało jak dźwięk odkurzacza pomieszany z kościelnymi organami. Jeszcze jak sobie odpalę PCars i tam zapodam auto z tym samym silnikiem to śmiech mnie ogarnia. Ja nie wiem jak w dobie tak dokładnych narzędzi do rejestracji dźwięku można sobie pozwolić na takie kpiny jak w GTSport.

Ps. Swoją drogą Nurb wygląda świetnie. Żadna gra nie może do tego podskoczyć.

pawel_k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-01-2016
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1207 dnia: Kwietnia 18, 2017, 15:29:17 pm »
Pojeździłem trochę Mercedesem po nowym torze (całkiem fajny, i tor i samochód) i generalnie to wciąż to samo gran turismo ze wszystkimi wadami i zaletami. Fani będą zadowoleni i chyba o to chodziło, co nie zmienia faktu że dalej nie rozumiem jakim cudem Kaz może bezkarnie robić kolejny raz tą samą grę, żyjąc w totalnej ignorancji że od czasów psone konkurencja w wielu aspektach przegoniła jego serię.

Na pewno trochę rzeczy jest na plus (nowy HUD czy linia jazdy) i można nimi mydlić oczy jakie to nowości mamy w grze, ale chyba nie o zmianę tych rzeczy gracze prosili. Ale Kaz widać wie lepiej co trzeba zmienić.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1208 dnia: Kwietnia 18, 2017, 18:54:55 pm »
Ze tak jeszcze skrobne o FIA:

Cytuj
Mistrzostwa FIA Gran Turismo

W sieciowym trybie sportowym gracze będą mogli brać udział w dwóch imprezach rangi mistrzostw świata licencjonowanych przez FIA (Fédération Internationale de l’Automobile), organizowanych równolegle.

Pierwsza z nich to puchar krajów, w którym gracze reprezentują swoje kraje. Drugi to puchar producentów, w którym gracze wybierają swoją ulubioną markę i rywalizują w jej barwach. Radości dostarczają wyłącznie wyścigi. Gracze mogą kibicować swojemu krajowi lub ulubionemu producentowi, oglądając transmisje na żywo z wyścigów.

Zwycięzcy mistrzostw zostaną nagrodzeni podczas ceremonii wręczenia nagród FIA, tak samo jak prawdziwi kierowcy. Będzie to historyczny moment – gra wideo oficjalnie stanie się częścią sportu motorowego.

Ps. Czy ktos to sprawdzil:
Cytuj
Usprawnienia szaty graficznej miejsc, w których gracze będą się ścigać, są również imponujące. Każdy liść na przydrożnych drzewach powiewa na wietrze i rozprasza światło.
Jesli tego nie ma w becie, to znaczy ze finalna wersja jeszcze nam da popalic. :P

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1209 dnia: Kwietnia 18, 2017, 19:02:32 pm »
W becie większość drzew to są ordynarne bitmapy odwracające się frontem do kamery...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1210 dnia: Kwietnia 18, 2017, 19:55:11 pm »
Powiewające na wietrze? Nie ma wiatru, a drzewka tak jak pisze Iras, w większości są w 2D aka 4D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1211 dnia: Kwietnia 18, 2017, 20:09:23 pm »
Czyli jednak licencja FIA to nie takie pierdu pierdu jakby tu niektórzy bardzo chcieli. 8)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1212 dnia: Kwietnia 18, 2017, 20:52:13 pm »
Tak apropos swietnie wygladajacego nurba to polecam screen prartsa w spolecznosci go.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1213 dnia: Kwietnia 18, 2017, 20:55:01 pm »
Ja czekam na finalny produkt. Jak nie bedzie tego co napisali to potem bede rozliczal za niespelnione obietnice, poki co cierpliwie czekam. :)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1214 dnia: Kwietnia 18, 2017, 20:59:04 pm »
Klosz, Ty to jednak mega naiwny jesteś :D

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1215 dnia: Kwietnia 18, 2017, 21:01:58 pm »


Roznica generacji.

Nie jestem naiwny, nie bede ocenial "place holdery" w becie ktora cala zajmuje 1/4 pelnej wersji gry. ;)

Bede psioczyl po premierze, jesli nie dotrzymaja obietnic.

To sie nazywa cierpliwosc.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1216 dnia: Kwietnia 18, 2017, 21:12:17 pm »
Wątpię, że zmieni się wiele. Kosmetyka zapewnie, ale czekam na poprawki, bo zdecydowanie sporo jest do poprawienia.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1217 dnia: Kwietnia 18, 2017, 21:25:34 pm »


Roznica generacji.



Wrzuciłem gdzieś na połowę i mówię sobie, że ładny ten GT. Potem patrzę na początek i jednak GT był po lewej stronie :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1218 dnia: Kwietnia 18, 2017, 21:31:05 pm »
Różnica generacji wizualnie co najwyżej, bo cała reszta w gt sport to past gen.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1219 dnia: Kwietnia 18, 2017, 22:09:35 pm »
Ale pierdolenie :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1220 dnia: Kwietnia 18, 2017, 22:55:10 pm »
Ale pierdolenie :lol:

argumenty proszę. ;)

Dynamiczna pogoda jest?
Dynamiczny cykl dnia i nocy jest?
W pełni dynamiczny system fizyki opon jest?
Symulacja wysychania, nagumienia oraz innych czynników zmiany nawierzchni toru jest?
Do 50 samochodów na torze jest?
Symulowanie nagrzewania się układów hamulcowych, silnika oraz opon jest?


W Project Cars jest, w Assetto Corsa połowa z tego też jest, a jak tam możliwości GT Sport? Czy wyciągamy gadki o esporcie, i ligach, których na oczy nie zobaczysz?

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2017, 23:04:29 pm wysłana przez Mrocz »

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1221 dnia: Kwietnia 19, 2017, 13:40:09 pm »
Wracając do konkretów:

Interlagos będzie w GT Sport



https://www.gtplanet.net/interlagos-is-coming-to-gran-turismo-sport/

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1222 dnia: Kwietnia 19, 2017, 13:56:03 pm »
To jest swietna wiadomosc. :)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1223 dnia: Kwietnia 19, 2017, 15:16:24 pm »
Interlagos to swietna wiadomosc :-)
Jeden z najlepszych torow wyscigowych swiata IMO.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1224 dnia: Kwietnia 19, 2017, 19:08:49 pm »
Interlagos to swietna wiadomosc :-)
Jeden z najlepszych torow wyscigowych swiata IMO.

Nic tylko się cieszyć, że wraca jego popularność :) Obecność w PCars 2 i GTSport sporo o tym świadczy :)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1225 dnia: Kwietnia 19, 2017, 19:35:23 pm »
Ciekawe gdzie lepiej bedzie odwzorowany. :P

Ja ten tor bardzo lubie. :)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1226 dnia: Kwietnia 19, 2017, 20:06:38 pm »
Takie tam:





https://i.imgur.com/mmMC4Nc.gifv

https://i.imgur.com/aXtRXd7.gifv

GT Sport znow rozpierdziala pod wzgledem efektow czasteczkowych, dym wyglada jak zywy. FIzyka tez niczego sobie. Auto - body/zawieszenie etc i opony ladnie resoruja.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2017, 20:21:18 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

pawel_k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-01-2016
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1227 dnia: Kwietnia 19, 2017, 21:22:07 pm »
Szkoda tylko że opony nie zostawiają śladów na asfalcie ;)

Lipa z tymi wyścigami o 20:00, moje dziecko idzie spać po 21 więc nawet nie pościgam się w becie :/

Ps. Jak można zdobyć nowe samochody? Mi dało tylko 2x Corvette za przejechanie 40km, są jakieś inne sposoby ?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1228 dnia: Kwietnia 19, 2017, 21:36:32 pm »
Wyścigi są codziennie od 18 do 21. Nowe samochody niestety tylko za przejechanie 42km dziennie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1229 dnia: Kwietnia 19, 2017, 22:09:12 pm »
Codziennie za przejechanie 42 kilometrów wpada furka. Mnie dzisiaj wpadł SLS GT3, przejechałem się po zielonym piekle i jestem spełniony 8)

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1230 dnia: Kwietnia 19, 2017, 22:27:58 pm »
Wyścigi są codziennie od 18 do 21. Nowe samochody niestety tylko za przejechanie 42km dziennie.

Ja się właśnie pościgałem. Początkowo byłem w szoku jak w tej becie jest spierdolony kod sieciowy, ale potem znacznie się poprawiło. Driver Rating mocno podszedł do góry. Generalnie fajny to ma klimat. Start wyścigu jakbyśmy brali udział w mniejszych esportowych zawodach widać flagi krajów zawodników itp, milutko. Podoba mi się też, że jak ktoś zapomniał hamować i pakuje nam się w dupe to gra włącza mu ghosta i nie ma taranowania przez trolli mega plus. Generalnie widać, że wszyscy względnie starają się jeździć czysto i nawet uważają jak wracają na tor :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1231 dnia: Kwietnia 19, 2017, 22:53:32 pm »
Wyścigi są codziennie od 18 do 21. Nowe samochody niestety tylko za przejechanie 42km dziennie.

Ja się właśnie pościgałem. Początkowo byłem w szoku jak w tej becie jest spierdolony kod sieciowy, ale potem znacznie się poprawiło. Driver Rating mocno podszedł do góry. Generalnie fajny to ma klimat. Start wyścigu jakbyśmy brali udział w mniejszych esportowych zawodach widać flagi krajów zawodników itp, milutko. Podoba mi się też, że jak ktoś zapomniał hamować i pakuje nam się w dupe to gra włącza mu ghosta i nie ma taranowania przez trolli mega plus. Generalnie widać, że wszyscy względnie starają się jeździć czysto i nawet uważają jak wracają na tor :)

Ile punktów nazbierałeś? :D Ja nie mogę powyżej 20FPP się przebić, no i rarting kierowcy ciągle E :P

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1232 dnia: Kwietnia 19, 2017, 23:00:25 pm »
Wyścigi są codziennie od 18 do 21. Nowe samochody niestety tylko za przejechanie 42km dziennie.

Ja się właśnie pościgałem. Początkowo byłem w szoku jak w tej becie jest spierdolony kod sieciowy, ale potem znacznie się poprawiło. Driver Rating mocno podszedł do góry. Generalnie fajny to ma klimat. Start wyścigu jakbyśmy brali udział w mniejszych esportowych zawodach widać flagi krajów zawodników itp, milutko. Podoba mi się też, że jak ktoś zapomniał hamować i pakuje nam się w dupe to gra włącza mu ghosta i nie ma taranowania przez trolli mega plus. Generalnie widać, że wszyscy względnie starają się jeździć czysto i nawet uważają jak wracają na tor :)

Ile punktów nazbierałeś? :D Ja nie mogę powyżej 20FPP się przebić, no i rarting kierowcy ciągle E :P

Mam 19 zobaczę jutro czy nabiję więcej. Początkowo przez lagi wszyscy latali po torze i mnie nastukali więc musiałem odkuć FFP.
Co do DR, mam wrażenie że nie liczony jest on jeszcze, bo każdy kogo spotykam ma E...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1233 dnia: Kwietnia 20, 2017, 08:33:03 am »
Liczy ale chyba trzeba być bardzo szybkim żeby to ruszyło. Na  liście znajomych mam z 2 osoby które mają D i po jakieś 35 fpp. No i jeździć trzeba więcej. Swoją drogą to matchmaking jest świetny, dobiera graczy o  podobnych umiejętnościach bezbłędnie. Kiedy wygrywasz, daje trochę lepszych graczy, ale też nie żadnych kosmitów. W skrócie, zawsze jeździsz w swojej lidze. Widać wzięli sobie do serca ten marketing że wszyscy mogą się ścigać w Gran Turismo - i dziadek i wnuczek i pro Player.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1234 dnia: Kwietnia 20, 2017, 09:46:23 am »
Liczy ale chyba trzeba być bardzo szybkim żeby to ruszyło. Na  liście znajomych mam z 2 osoby które mają D i po jakieś 35 fpp. No i jeździć trzeba więcej. Swoją drogą to matchmaking jest świetny, dobiera graczy o  podobnych umiejętnościach bezbłędnie. Kiedy wygrywasz, daje trochę lepszych graczy, ale też nie żadnych kosmitów. W skrócie, zawsze jeździsz w swojej lidze. Widać wzięli sobie do serca ten marketing że wszyscy mogą się ścigać w Gran Turismo - i dziadek i wnuczek i pro Player.

Faktycznie. Nie zwróciłem na to uwagi po prostu :)


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1236 dnia: Kwietnia 20, 2017, 12:38:33 pm »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1237 dnia: Kwietnia 20, 2017, 18:57:44 pm »
Kolejne smaczki:





'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1238 dnia: Kwietnia 20, 2017, 20:10:28 pm »
Ciekawe czemu na pierwszym teście pomimo tego samego toru wybrali inny zakręt, i to o wiele ciaśniejszy w przypadku Forzy ;) Coś tu śmierdzi :P

Poza tym test "omijania" przez AI jest najgłupszym z możliwych. Co z tego, że AI ładnie omija stojący obiekt, jak może zachowywać się sztucznie i beznadziejnie na torze :P Praktycznie nic on nie ukazuje ;)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1239 dnia: Kwietnia 20, 2017, 20:16:01 pm »
Tu sie zgadzam. Choc poki co nikt na AI nie narzeka. Nie wyroznia sie jakosc specjalnie, jednak juz tez nie razi. Reszta smaczkow cieszy. Jestem pewien ze pelna wersja bedzie wyraznie lepsza niz swietna beta. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'