Autor Wątek: Gran Krulismo Sport  (Przeczytany 163155 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1240 dnia: Kwietnia 20, 2017, 21:28:26 pm »
Tu sie zgadzam. Choc poki co nikt na AI nie narzeka. Nie wyroznia sie jakosc specjalnie, jednak juz tez nie razi. Reszta smaczkow cieszy. Jestem pewien ze pelna wersja bedzie wyraznie lepsza niz swietna beta. ;)

W Europejskiej becie nie da się grać z AI :C

Wątpie by granie z AI w GT Sport było choćby trochę fajne. Widać gdzie jest nacisk postawiony, pewnie dostaniemy lekko poprawione GT6 i tyle w tej materii.



Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1241 dnia: Kwietnia 20, 2017, 21:29:51 pm »
Na GT Planet chwalili je - jest progres wzgledem GT6.

Sent from BB PRIV using Tapatalk

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1242 dnia: Kwietnia 20, 2017, 23:13:26 pm »
Nowy, fajny GIF:

https://m.imgur.com/gallery/rGEkt3u

PS4 PRO:

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2017, 23:16:23 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1243 dnia: Kwietnia 21, 2017, 10:32:06 am »
Któryś dzień już gram online. SRR 29 itp, ale przyznam gra już mnie potwornie nudzi. Nawet nowy tor dla grupy N Brads Hatch nie zachęca mnie do ciśnięcia. Wyścigi online mimo, że z żywymi graczami są strasznie jakoś wyprane z emocji. Praktycznie między grupą 4, a grupą 3 różnice to prędkości i przyspieszanie moim zdaniem. Chyba sobie odpuszczę już granie i nie wiem czy to na premierę wezmę.

Model jazdy jest fajny, choć mam wrażenie, że mało w nim głębi. Nie jest to AC czy PCars. Pewne rzeczy są czasem dziwne w trakcie wyścigów. Samochody czasem się przenikają, a czasem mają kolizję. Dziwne, bo czasami dochodzi do kuriozalnych sytuacji, gdzie typ traci kontrole nad pojazdem staje się pół przezroczysty i nagle parę cm przy twoim samochodzie już nie i cię spycha z drogi. Wiem, że to pewnie miało być zabezpieczenie przed piratami (jak ktoś wjeżdża ci w dupę z dużą prędkością to staje się przenikalny), ale często to nie działa poprawnie i dzieje się zbyt często z błahych powodów. Czasami oglądasz ten wyścig i się zastanawiasz co się kur** dzieje, bo ten wymija cię jak duch, tamten ma stłuczkę z tobą itp. Mało w tym sensu. I kwestionujesz w ogóle sens kolizji, i czy nie lepiej byłoby zbierać wszystkich czasy i porównywać.

Generalnie grze brakuje dynamizmu. Te wyścigi są takie ospałe, bez emocji. Denerwuje mnie to lekko bo na dłuższą metę jest to po prostu nużące. Oby w pełnej wersji popracowali nad jakimś urozmaiceniem i dopracowaniem wszystkiego.

A co do grafiki. Moim zdaniem jest co najwyżej średnia. Ładnie to wygląda na powtórkach, ale w tracie wyścigu często potwornie straszy niedoróbkami.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2017, 10:36:28 am wysłana przez Mrocz »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1244 dnia: Kwietnia 21, 2017, 12:11:17 pm »
Cytuj
A co do grafiki. Moim zdaniem jest co najwyżej średnia. Ładnie to wygląda na powtórkach, ale w tracie wyścigu często potwornie straszy niedoróbkami.
Powiedzmy to wprost forca 6 ze znacznie słabszego xboxa one dewastuje graficznie gt sport. Yamauchi pewnie  bierze sobie jakiś Misiewiczów  co to dopiero uczą się w programie graficznym boxy stawiać i potem takie są tego efekty.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1245 dnia: Kwietnia 21, 2017, 12:23:24 pm »
Cytuj
A co do grafiki. Moim zdaniem jest co najwyżej średnia. Ładnie to wygląda na powtórkach, ale w tracie wyścigu często potwornie straszy niedoróbkami.
Powiedzmy to wprost forca 6 ze znacznie słabszego xboxa one dewastuje graficznie gt sport. Yamauchi pewnie  bierze sobie jakiś Misiewiczów  co to dopiero uczą się w programie graficznym boxy stawiać i potem takie są tego efekty.

Jak ktoś lubi kolorowe zręcznościowe gry to na pewno, ale w tym temacie Driveclub deklasuje wszystko.

Zobaczymy jak się będzie prezentowało Project Cars 2. Mają sporo do poprawy względem jedynki.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1246 dnia: Kwietnia 21, 2017, 12:25:12 pm »
Powiedzmy to wprost forca 6 ze znacznie słabszego xboxa one dewastuje graficznie gt sport.

Co ty pitolisz. Xbox jest dużo mocniejszy, bo wykorzystuje moc chmury, 300000 serwerów, połączonych w jedną całość.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1247 dnia: Kwietnia 21, 2017, 12:30:00 pm »
Gdzie FM6 jest ladniejsza?  :lol:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1248 dnia: Kwietnia 21, 2017, 12:31:14 pm »
Gdzie FM6 jest ladniejsza?  :lol:

Proponuje przenieść się do system wars, zanim zrobi się tu syf, zjadą się Xboty i zamiast dyskusji o GT Sport będziemy mieli ból dupy o Forzę.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1249 dnia: Kwietnia 21, 2017, 13:17:51 pm »
Juz to zrobilem. Peace.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1250 dnia: Kwietnia 21, 2017, 15:14:34 pm »

Jak ktoś lubi kolorowe zręcznościowe gry to na pewno, ale w tym temacie Driveclub deklasuje wszystko.

Jeśli chodzi o realizm to forzie na pewno jest o wiele bliżej do gt niż do drivecluba. Wy klapki robicie  z gt nie wiadomo jaki symulator, a ta gra nawet uszkodzeń na razie nie ma.  Prawda jest taka że kaz i jego kolesie przez te kilka lat się opier****li chcąc teraz wcisnąć graczom jakieś ochłapy, a durne sonoklapy jeszcze mu klaszczą i sikają z zachwytu. Otoczenie z ps2, brak uszkodzeń, brak zmiennej pory dnia i nocy, brak zmiennych warunków atmosferycznych, wycięta kariera, mniej tras i mniej samochodów, ale ALE w gt jest realistyczny model jazdy! E-SPORT!!! Normalnie przerzućcie się na blachę jak was takie niedopracowane gnioty rajcują, tam jest tego rodzaju symulatorów pod dostatkiem już od dawna.

Cytuj
Gdzie FM6 jest ladniejsza?
wszędzie? Nawet samochody w forzie, które kiedyś były krytykowane przez klapków za widoczny lod, nie mają aż tak agresywnego lod jak w GT  :lol:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1251 dnia: Kwietnia 21, 2017, 15:22:27 pm »
Wulfen. Myslalem ze jestes rozsadnym czlowiekiem.

Pare stron wczesniej dawalem porownanie samochodow w GTS/DC/FM6. Na pierwszym miejscu GTS (detale, odwzorowanie proporcji, shadery), na drugim miejscu DC, zas wyraznie, daleko w tyle FM6.

Co do reszty to nawet nie ma co komentowac. Powtarzasz brednie jak pol internetu.

Mysle ze to zamknie dyskusje odnosnie Twojej wiedzy na temat tej bety:


https://www.gtplanet.net/forum/threads/gt-sport-trailers-videos-and-screenshots.331389/page-247
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2017, 15:29:58 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1252 dnia: Kwietnia 21, 2017, 15:33:35 pm »
Jeśli chodzi o realizm to forzie na pewno jest o wiele bliżej do gt niż do drivecluba. Wy klapki robicie  z gt nie wiadomo jaki symulator, a ta gra nawet uszkodzeń na razie nie ma.  Prawda jest taka że kaz i jego kolesie przez te kilka lat się opier****li chcąc teraz wcisnąć graczom jakieś ochłapy, a durne sonoklapy jeszcze mu klaszczą i sikają z zachwytu. Otoczenie z ps2, brak uszkodzeń, brak zmiennej pory dnia i nocy, brak zmiennych warunków atmosferycznych, wycięta kariera, mniej tras i mniej samochodów, ale ALE w gt jest realistyczny model jazdy! E-SPORT!!! Normalnie przerzućcie się na blachę jak was takie niedopracowane gnioty rajcują, tam jest tego rodzaju symulatorów pod dostatkiem już od dawna.

Wulfen co ty w amoku jesteś? xD Weź zluzuj poślady, ochłoń, albo daruj sobie tutaj pisanie skoro nawet nie wiesz kto jakie ma zdanie w danej dyskusji :D
Poczytaj dokładnie dyskusje i sam zobacz po czyjej jestem stronie. xD

Wersja PROSTSZA: Tak też jestem niezadowolony z nowej części Gran Turismo xD No ale trzeba wyzwać mnie do klapa xD :lol:
Jeśli chodzi o tę generację to ja stawiam na ProjectCars osobiście. Zwłaszcza rewelacyjnie zapowiadającą się drugą część.

PS. A że Forza to Arcade i gra przystępna dla każdego to fakt i jak do kogoś to nie trafia to trudno, ale faktów nie zmienisz ;) BTW w Forzie też nie masz: zmiennej pory dnia i nocy, zmiennych warunków atmosferycznych ;) ale widzę tylko w GT Sport ci to przeszkadza :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2017, 15:46:40 pm wysłana przez Mrocz »

pawel_k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-01-2016
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1253 dnia: Kwietnia 21, 2017, 20:31:07 pm »
Jak to jest z online - żeby grać muszę się stawić przed 20:00 czy mogę po prostu wyszukać grę ok 22:00? (wtedy dopiero będę mógł odpalić konsolę)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1254 dnia: Kwietnia 21, 2017, 21:02:07 pm »
Jak to jest z online - żeby grać muszę się stawić przed 20:00 czy mogę po prostu wyszukać grę ok 22:00? (wtedy dopiero będę mógł odpalić konsolę)

Akurat o 22 to chyba kończą hostowanie wyścigów, więc warto wcześniej próbować.


PS. A że Forza to Arcade i gra przystępna dla każdego to fakt i jak do kogoś to nie trafia to trudno, ale faktów nie zmienisz ;) BTW w Forzie też nie masz: zmiennej pory dnia i nocy, zmiennych warunków atmosferycznych ;) ale widzę tylko w GT Sport ci to przeszkadza :P

Wiesz, jak tak patrzę na tą betę, to chyba nawet w DC jeździło mi się trudniej. Forza akurat chyba ma więcej z symulacji niestety, a Gran Turismo powoli staje się takim "simem przystępnym dla każego", czym z resztą się chwalą w swoim marketingu odnośnie gry.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1255 dnia: Kwietnia 21, 2017, 21:46:19 pm »
Wiesz, jak tak patrzę na tą betę, to chyba nawet w DC jeździło mi się trudniej. Forza akurat chyba ma więcej z symulacji niestety, a Gran Turismo powoli staje się takim "simem przystępnym dla każego", czym z resztą się chwalą w swoim marketingu odnośnie gry.

Akurat prawdziwy sim nie musi być trudny. Prawdziwe auto nie prowadzi się jak szatan. DC tutaj czasem przesadza bo na kierownicy źle jest zoptymalizowany jednak. Przyjemnie się jeździ, ale rekordów nie zrobisz ;) co było widać jak graliśmy online :D Niektóre fury po prostu traciły przyczepność i za chu** nie byłem wstanie ogarnąć momentu by zrobić kontrę. W takim AC czy Project Cars idzie to o wiele łatwiej niż w DC. Tutaj jest tak jakby pomiędzy. Nawet zgodzę się ze stwierdzeniem, że Gran Turismo idzię w kierunku Forzy. Takiej bardziej przystępnej gry. Nie mniej model jazdy dalej daje pewną radochę no tylko 100% sim to to już chyba nie jest. Szkoda że odrzucili wybór modelu jazdy Amator i Profesional jak w GT5.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1256 dnia: Kwietnia 23, 2017, 10:24:13 am »
Mnie cieszy MX5-cup w GTS. Jezdze tym w AC I sprawia to mase frajdy. Mimo ze osiagi nie te co w klasie GT3. :)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1257 dnia: Kwietnia 23, 2017, 10:53:59 am »
Mnie cieszy MX5-cup w GTS. Jezdze tym w AC I sprawia to mase frajdy. Mimo ze osiagi nie te co w klasie GT3. :)

Fajne są te małe autka to fakt. Ogólnie wczoraj przyzwyczaiłem się do nowego Audi R8 w klasie GT3 i mega przyjemnie się jeździ, choć trzeba uważać bo można stracić przyczepność. Auto moim zdaniem trochę zbyt narowiste jak na GT3 furkę.

wkur**a mnie natomiasto Scirocco Gr 4 które wylosowałem, nie cierpie gówna, a innej fury Gr4 nie otrzymałem jeszcze. Fura ma straszną podsterowność i mam wrażenie, że jest najwolniejsza z całej stawki. Bardzo ciężko się nią jeździ. W furach z napędem na tył korzystam lekko z nadsterowności i zawsze da radę jakoś wyjść. W tym scirocco fura blokuje koła i jedzie na ściane, bez zwalniania jak emeryt na zakrętach nie da się go czysto pokonać. Straszne badziewie :(

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1258 dnia: Kwietnia 26, 2017, 19:37:54 pm »


Tutaj to wyglada zajebiscie :-D

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1259 dnia: Kwietnia 26, 2017, 19:49:49 pm »
Ja tu widzę te same drzewa odwracające się frontem do kamery i rzadkie kępki trawy 2D co w becie.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1260 dnia: Kwietnia 26, 2017, 20:08:14 pm »


Tutaj to wyglada zajebiscie :-D
Na powtórkach praktycznie każde GT robi ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1261 dnia: Kwietnia 26, 2017, 20:48:52 pm »


Tutaj to wyglada zajebiscie :-D

Faktycznie grafika trochę poprawiona jakby, zwłaszcza to widać na momentach z gameplayu ,ale warto się wstrzymać do pełniaka, bo materiały promocyjne to zawsze poprawiane są trochę :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1262 dnia: Kwietnia 26, 2017, 20:56:49 pm »
Ciekawe, czy będzie więcej niż 1 Porsche :D

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1263 dnia: Kwietnia 27, 2017, 15:31:55 pm »


Tutaj to wyglada zajebiscie :-D
W końcu wnętrze auta odbija się w przedniej szybie w kamerze ze srodka.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1264 dnia: Kwietnia 27, 2017, 19:00:42 pm »
Jak dla mnie te kabiny sa ciut za ciemne. Czyzby wychodzila tu kompresja przejscia z HDR do SDR. Wiadomo ze gra jest robiona glownie pod HDR I szeroki gamut kolorow. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1266 dnia: Maja 03, 2017, 21:32:16 pm »
Az chce sie powiedziec, a nie mowilem. :P
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1267 dnia: Maja 03, 2017, 21:44:13 pm »
plus link do watku (sporo zdjec, porownan, filmkow)

https://www.gtplanet.net/forum/threads/gt-sport-closed-beta-updated-to-v1-05.355594/

Fajny gif, PC2 moze pozazdroscic:

https://abload.de/img/gts4iozrf.gif

Generalnie wszystko co bylo w 1.04, w 1.05 dostalo update. Czyli juz jestem pewny swojej teorii. Nic tylko czekac na pelna wersje gry. :)
« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2017, 22:31:18 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1268 dnia: Maja 04, 2017, 00:00:31 am »

Fajny gif, PC2 moze pozazdroscic:

https://abload.de/img/gts4iozrf.gif

Generalnie wszystko co bylo w 1.04, w 1.05 dostalo update. Czyli juz jestem pewny swojej teorii. Nic tylko czekac na pelna wersje gry. :)

Ten efekt będzie w PC2 do tego będzie miał wpływ na model jazdy, a nie będzie tylko wizualny jak w GT Sport ;) (naniesiony piach zmniejszy przyczepność pozostałych samochodów)

Bo póki co w GTSport jest tylko wizualny :P

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1269 dnia: Maja 04, 2017, 06:54:09 am »
Mam nadzieje ze go pokaza w PC2, na razie go nie widzialem. :P

Plus ten piach w GTS to na moje oko ma liczona fizyke w real time. :)

Sent from BB PRIV using Tapatalk

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1270 dnia: Maja 04, 2017, 09:24:15 am »
Mam nadzieje ze go pokaza w PC2, na razie go nie widzialem. :P

Plus ten piach w GTS to na moje oko ma liczona fizyke w real time. :)

Sent from BB PRIV using Tapatalk

Bo nie jest gotowa :) Jak w GTS.

Ale ogólnie świetny efekt. Nie widziałem wcześniej go w żadnej samochodówce. Widzę gra też mocno wyładniała. Szkoda, że mi się plus skończył i nie mogę wytestować zmian w Force Feedback. Ponoć są mocno na plus :D

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1271 dnia: Maja 04, 2017, 09:25:27 am »
Tak. Mysle ze o finalny produkt mozemy byc raczej spokojni. :)

Co do PC2, czekam az pokaza cos wiecej, na razie to ciagle alfa tak?

Sent from BB PRIV using Tapatalk

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1272 dnia: Maja 04, 2017, 10:16:13 am »
Tak. Mysle ze o finalny produkt mozemy byc raczej spokojni. :)

Co do PC2, czekam az pokaza cos wiecej, na razie to ciagle alfa tak?

Sent from BB PRIV using Tapatalk

Tak PC2 jest narazie w fazie Alfa, ale ponoć content gotowy i zostało im łatanie dziur i balans gry :)

Co do GT Sport, muszę sprawdzić betę teraz, no ale dalej zawartość mnie nie zachwyca. Graficznie jednak widać poprawę.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1273 dnia: Maja 05, 2017, 10:14:38 am »
Odnosnie dźwięków.



Pięknie to brzmi i całkiem szybko jedzie :D

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1274 dnia: Maja 07, 2017, 13:37:59 pm »


GT6 HD :lol:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1275 dnia: Maja 07, 2017, 15:22:08 pm »
Dodatkowo trasa wobec której stawiano większość zarzutów o słabej grafice - Dragons Trail , w najnowszym patchu 1.05 została mocno poprawiona, otoczenie trasy zyskało sporo nowej roślinności i już nie traficie na takie obrazki, jak tu się wcześniej przewijały. GTS to niestety nadal całkiem głęboki "work in progress". Zmienić się może bardzo wiele!

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1276 dnia: Maja 21, 2017, 18:40:56 pm »
Fizyka opon:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1277 dnia: Maja 21, 2017, 19:19:06 pm »
Zeby tylko opon. Nawet kierowca reaguje na to co sie dzieje z pojazdem.

https://imgur.com/YksLpfX

+ kurz na trasie:

www.gifs.com/gif/k5v4KJ
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1278 dnia: Maja 21, 2017, 19:23:36 pm »
I każdy liść faluje na wietrze przepuszczając światło.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1279 dnia: Maja 21, 2017, 19:29:34 pm »
Na to poczekasz jeszcze troche - do targow E3. Jednak jak juz bedzie to chetnie Cie wypunktuje. 8)

Ps. Nie rozumiem Pana, zachwyca sie packa z Bloodborne - gra o niczym, tak swoja droga - zas tu sprawia jakies problemy.

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'