Autor Wątek: Gran Krulismo Sport  (Przeczytany 163349 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1280 dnia: Maja 21, 2017, 19:42:56 pm »
Nie wiem co ma BB do tematu o jeżdżeniu wkoło betonu, czyżbyś się stłukł? :

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1281 dnia: Maja 21, 2017, 19:47:00 pm »
Sprawia wieksza frajde niz tluczenie randomow bez fabuly. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 967
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1282 dnia: Maja 21, 2017, 20:13:50 pm »
Fizyka opon:


No ciekawe czy fizyka czy po prostu bajer wizualny. W DC też mają tire flex. A model jazdy GTS nie zachwyca realizmem, więc ta deformacja opon to może bardziej tak wizualnie robi w becie...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1283 dnia: Maja 21, 2017, 22:08:47 pm »
Jak dodadzą w GT lub PCars blistering wraz z jego wizualnym odwzorowaniem to wtedy można się jarać i rozmawiać o istotnym wpływie na fizykę.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1284 dnia: Maja 21, 2017, 22:31:09 pm »
Sprawia wieksza frajde niz tluczenie randomow bez fabuly. ;)
Jak zwykle celna uwaga, szczególnie jeśli broni sie tuzy o tak głębokim zapleczu fabularnym jak "O Kazie co dla Sony od lat piętnastu składa kartony".

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1285 dnia: Maja 22, 2017, 08:22:43 am »
Tyre flex to w tej chwili standard w simach czy nawet simcadach.
Z tego co pamietam to na konsolach bylo to juz w FM3 z 2009go.
Co do blisteringu to nie wiem ale gdzies czytem ze w pCars 2 ma byc flat spot po zbyt mocnym zblokowaniu kol przy hamowaniu.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1286 dnia: Maja 22, 2017, 09:27:40 am »
Tyre flex to w tej chwili standard w simach czy nawet simcadach.
Z tego co pamietam to na konsolach bylo to juz w FM3 z 2009go.
Co do blisteringu to nie wiem ale gdzies czytem ze w pCars 2 ma byc flat spot po zbyt mocnym zblokowaniu kol przy hamowaniu.

Póki co to blistering napewno jest w rFactor 2. Skoro w Pcars 2 głównym powodem do dumy developerów jest mega zaawansowana fizyka opon to może to też będzie. Trzeba poczekać na materiał z tym związany.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1287 dnia: Maja 26, 2017, 21:54:07 pm »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1288 dnia: Czerwca 01, 2017, 07:32:58 am »
Kolejny ogromny patch do bety:

https://www.gtplanet.net/forum/threads/closed-beta-update-1-06-is-now-available-17-45gb.356246/page-3

Gra znow wyladniala, dostala wiecej opcji etc.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 967
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1289 dnia: Czerwca 01, 2017, 18:30:21 pm »
Dużo opcji regulacji widoku z wnętrza. Twórcy mocno słuchają uwag społeczności, większość zmian została wprowadzona na prośbę graczy i na podstawie uwag jakie ludzie zostawiają na oficjalnym forum bety. Mam nadzieję że fizykę jeszcze mocno podciągną w takim tempie do premiery, bo widać że biorą sobie do serca to co mówią gracze. Pięknie, zupełnie nie jak PD.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1290 dnia: Czerwca 01, 2017, 18:39:33 pm »
Pieknie to brzmi:

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1291 dnia: Czerwca 01, 2017, 20:42:40 pm »
No wreszcie!!! PD zaczyna rozumieć, że odpowiedni dźwięk nadaje charakteru. Brzmi to świetnie.

pawel_k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-01-2016
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1292 dnia: Czerwca 01, 2017, 22:13:33 pm »
Opony w końcu zostawiają ślady na asfalcie?

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1293 dnia: Czerwca 01, 2017, 22:18:21 pm »
Opony w końcu zostawiają ślady na asfalcie?

Ponoć tak... I niektóre opony na trasie nie są wykonane z betonu.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1294 dnia: Czerwca 01, 2017, 22:19:34 pm »
Tak. Generalnie, mysle ze na E3, PD pokaze nam cos wyjatkowego. :)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 967
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1295 dnia: Czerwca 02, 2017, 00:17:20 am »
Na dobrą sprawę oni dopiero teraz zaczęli pracę nad grą. Fizyka, ui, dźwięki, grafika, kod sieciowy, wszystko dopiero teraz ruszyło do przodu, nie wyobrażam sobie jak w obecnej sytuacji mogli planować premierę na koniec 2016 początek 2017.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1296 dnia: Czerwca 02, 2017, 11:07:42 am »
Na dobrą sprawę oni dopiero teraz zaczęli pracę nad grą. Fizyka, ui, dźwięki, grafika, kod sieciowy, wszystko dopiero teraz ruszyło do przodu, nie wyobrażam sobie jak w obecnej sytuacji mogli planować premierę na koniec 2016 początek 2017.

Coś czuję, że mają w tej kwestii ostry bajzel.

Ja to się zastanawiam, czy realne jest koniec 2017 ;) Coś czuje, że PCars 2 zobaczymy grubo przed GT Sport. A GT sport nie zdziwię się jak będzie początek 2018 :)

Co do dźwięków. Marchewy super, ale i tak sporo nie tak z tymi dźwiękami. Z4 na przykład brzmi jak odkurzacz dalej, tylko dodali strzelające rury :D

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1297 dnia: Czerwca 02, 2017, 11:20:38 am »
Mysle ze oni po prostu wprowadzaja coraz wiecej do bety z swojego pelnego kodu. Jak widac za kazdym razem gra wazy wiecej. Cieszy to ze cos robia, sluchaja tez graczy w kwestii ewentualnych poprawek.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1298 dnia: Czerwca 02, 2017, 11:23:25 am »
No dla mnie to jest dziwne, że takich durnych głupot, jak ślady na asfalcie nie umieją wprowadzić w pierwszej wersji Bety.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1299 dnia: Czerwca 02, 2017, 11:29:59 am »
Po prostu dali najbardziej okrojona, stabilna wersje. Zrozumiale. Stopniowo pokazuja nam wiecej. Na E3 spodziewam sie pokazu warunkow pogodowych (deszcz/snieg) + byc moze pokaz systemu zniszczen lub elementow fizyki. ;)

Ps. Nowy Dirt wyglada I rusza sie swietnie. Polecam zobaczyc filmiki z trybu jazdy SIM. :)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1300 dnia: Czerwca 02, 2017, 11:35:42 am »
Po prostu dali najbardziej okrojona, stabilna wersje. Zrozumiale. Stopniowo pokazuja nam wiecej. Na E3 spodziewam sie pokazu warunkow pogodowych (deszcz/snieg) + byc moze pokaz systemu zniszczen lub elementow fizyki. ;)

Ps. Nowy Dirt wyglada I rusza sie swietnie. Polecam zobaczyc filmiki z trybu jazdy SIM. :)

No ale jak ślady na asfalcie mają destabilizować betę? xC Przecież to źle świadczy o developerze tylko :D

No dla mnie sposób "poprawiania" bety jest podejrzany. Niby fajnie, ale wprowadzają jako super nowości coś co jest standardem. Mam obawy, że gra jest w rozsypce i jest na szybko łatana by nie je**ąć premiery za 3 lata.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1301 dnia: Czerwca 02, 2017, 11:40:39 am »
Pewnie uznali ze moga. Plus pewnie chodzilo o sam rozmiar oraz ciagla optymalizacje gry, glownie pod PS4, bo PRO problemu nie ma, dostal nawet swietny AA. Lepiej sciagnac cos co ma mniej GB niz wiecej. Szczegolnie ze to glownie Beta, czyli cos co sluzy testowaniu, w przypadku PD chodzilo pewnie glownie o uslugi online. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1302 dnia: Czerwca 02, 2017, 13:48:02 pm »
no nareszcie dźwięki jakoś brzmią. widać znaczny progres.

btw. kiedy to ma wyjść? jest już data premiery, czy "when it's ready"?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 967
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1303 dnia: Czerwca 02, 2017, 23:23:03 pm »
Odpaliłem dzisiaj betę po dłuuugiej przerwie, żeby sprawdzić ten nowy patch, i muszę przyznać, że PD odwaliło kawał dobrej roboty.

FIZYKA!

Czuć ogromny postęp, jeździ się jak w jakiejś innej grze, względem tego co było przed 1.06. Jest znacznie lepiej, znacznie bardziej realistycznie. Jak tak dalej pójdzie, to może jednak wyrośnie nam z tego jakaś konkurencja dla PC i Asseto.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1304 dnia: Czerwca 05, 2017, 08:52:20 am »
https://www.fanatec.com/eu-en/racing-wheels/csl-elite-racing-wheel-ps4.html w końcu! Dopakowany CSL z pełnym wsparciem PS4  :angel:

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1305 dnia: Czerwca 07, 2017, 10:08:27 am »
Pograłem trochę na najnowszym patchu 1.06. Faktycznie jest lepiej, choć ciągle mam wrażenie, że trochę zręcznościowo. Force Feedback dalej jest za słaby i "płaski".

Nie wszystkie fury mają poprawione dźwięki (M6 GT3 dalej brzmi jak wielki mikser, ale Audi R8 już bardzo dobrze brzmi) do tego te wszystkie bajery z kurzem i piachem na asfalcie, albo są zarezerwowane tylko dla Pro, albo coś jest nie tak, bo ani jednego efektu nie uświadczyłem, a czasem specjalnie próbowałem wymusić ;) I robiłem to na tych samych trasach co były gify :P

Generalnie dalej jestem sceptyczny. Bo gra za bardzo nie oferuje nic ciekawego, model jazdy nie jest jakiś wybitny moim zdaniem (póki co), wyścigi online również będą u konkurencji, więc to aż tak nie robi... No nie bardzo widzę powód by tę grę kupić na pewno nie na premierę.

Zobaczymy bliżej premiery. Póki co raczej nie jestem zainteresowany.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 967
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1306 dnia: Czerwca 07, 2017, 16:26:05 pm »
Fizyka i Force Feedback to nie do końca jedno i to samo. Można mieć mega symulację fizyki, ale skopaną konfigurację pod daną kierownicę, która będzie psuć efekt. Tak miałem w pCARS i g29, która domyślnie była beznadziejna w kwestii FF, zero czucia co się z autem dzieje, trzeba było przekopać całe ustawienia kierownicy i dodatkowo indywidualne utawienia FF dla samochodu, żeby coś z tego wyciągnąć. Efekt mega irytujący i stąd moje częste bluzgi w stronę PC, z GTS jest ponoć podobnie i FF kuleje na każdej kierownicy. Sama fizyka imo mocno poszła jednak do przodu względem ostatniej łatki.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1307 dnia: Czerwca 07, 2017, 16:35:51 pm »
Fizyka i Force Feedback to nie do końca jedno i to samo. Można mieć mega symulację fizyki, ale skopaną konfigurację pod daną kierownicę, która będzie psuć efekt. Tak miałem w pCARS i g29, która domyślnie była beznadziejna w kwestii FF, zero czucia co się z autem dzieje, trzeba było przekopać całe ustawienia kierownicy i dodatkowo indywidualne utawienia FF dla samochodu, żeby coś z tego wyciągnąć. Efekt mega irytujący i stąd moje częste bluzgi w stronę PC, z GTS jest ponoć podobnie i FF kuleje na każdej kierownicy. Sama fizyka imo mocno poszła jednak do przodu względem ostatniej łatki.

Wiem to ;) Ale Force Feedback bardzo pomaga "wyczuć fizykę". Dobry symulator powinien mieć oba aspekty bardzo dopracowane.

PCars jest mało przystępny to fakt, bez godzin poświęconych na konfigurację ciężko ocenić grę. Od razu polecam ustawienia Jack Spyde + ustawienia dla każdego auta osobno wtedy jest sam miód. ;) Oby PCars 2 to poprawiło bo inaczej będzie lipa. Domyślne ustawienia gry są zbyt silne i gra nie ma dobrego FF przez to. Ale to nie temat o Project Cars.

GT Sport natomiast moim zdaniem fizykę ma zbyt prostą, naprawdę autami można wręcz latać i reagują MOIM ZDANIEM zbyt zręcznościowo. Wyjście z poślizgu to banał czasem nawet nie muszę puścić gazu by z niego wyjść. Takie mam niestety odczucia, że jeździ się trochę za łatwo ( Asysty, Kontrola trakcji i ABS na OFF, żeby nie było ;) ) Nie powiem radocha jest, bo od razu człowiek się czuje za kółkiem jak najlepszy Pro kierowca, ale w takim Asetto Corsa jakbym spróbował tak jeździć jak w GT S, to by mnie gra zmasakrowała i zostawiła na poboczu z rozjebanym gratem ;)

FF to natomiast dalej lipa, i oby się z tym uporali. Ustawiony na maks i ledwo co czuje.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2017, 16:39:09 pm wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 967
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1308 dnia: Czerwca 07, 2017, 18:58:26 pm »
No z tym wychodzeniem z poślizgu, to coś jest na rzeczy, bo też czuję, że znacznie łatwiej teraz uciec od bąka niż przed łatką. Może z tą poprawioną fizyką po prostu samochód tak dobrze czuć, że kontry stają się łatwiejsze :D

Co zmienili na pewno na plus, to uczucie pędu, czuję, że samochód w gruncie rzeczy się toczy po tej drodze i ma jakąś masę. Zachowanie na nierównościach, szczególnie po wyjechaniu poza tor, znacznie lepiej oddane. Reakcja na zahaczenie pobocza, jak w realu, testowałem, sprawdzone info :D

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1309 dnia: Czerwca 07, 2017, 21:29:29 pm »
No z tym wychodzeniem z poślizgu, to coś jest na rzeczy, bo też czuję, że znacznie łatwiej teraz uciec od bąka niż przed łatką. Może z tą poprawioną fizyką po prostu samochód tak dobrze czuć, że kontry stają się łatwiejsze :D

Co zmienili na pewno na plus, to uczucie pędu, czuję, że samochód w gruncie rzeczy się toczy po tej drodze i ma jakąś masę. Zachowanie na nierównościach, szczególnie po wyjechaniu poza tor, znacznie lepiej oddane. Reakcja na zahaczenie pobocza, jak w realu, testowałem, sprawdzone info :D

No też nie bo wtedy FF musiałby być dobry, byś to poczuł :D Gra po prostu trochę poszła w klimat Forzy. Mam nadzieje, że w pełnej wersji będzie jakaś fizyka Pro do wyboru czy coś. Bo to trochę lipa będzie.

Owszem nieco lepiej czuć prędkość, choć to raczej grupy 3 się tylko tyczy ;) Grupa 4 i N200 dalej są ślamazarne :D

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 967
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1310 dnia: Czerwca 07, 2017, 21:50:23 pm »
Swoje wrażenia opisuję po grze na padzie. Wypowiadam się więc o fizyce z dala od tematu kierownic i FF. Mogę wyrazić opinię tylko w kwestii tego, co gra pokazuje graczowi za pomocą każdego innego środka wyrazu- dźwięk, reakcja na sterowanie. Że FF niedomaga to osobna kwestia, w PC grałem to dla przykładu też za chiny nie było czuć, że tył zaczyna uciekać, ale to nie znaczy od razu, że gra ma skopaną fizykę.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1311 dnia: Czerwca 08, 2017, 08:26:08 am »
no dla mnie troche fakt, że gra jest łatwa na padzie automatycznie pokazuje, że coś jest nie tak z fizyką.  I mówię na kierownicy to wręcz śmiesznie łatwo wychodzi się z poślizgu.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1312 dnia: Czerwca 13, 2017, 07:00:36 am »
Zajawka:



Pelen trailer:



Pelen wypas, Forza terflops dostala po tylku. Tylko gdzie jest deszcz I snieg?? Przeciez opony na takie warunki sa. Kaz, pokazuj reszte.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2017, 07:07:33 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1313 dnia: Czerwca 13, 2017, 07:06:39 am »
Czuję coraz większy niesmak spowodowany tym, czym ta gra mogła być, a czym nie będzie.
Fryty tyty dotknij pyty

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1314 dnia: Czerwca 13, 2017, 09:00:02 am »
bede musiał wykupić ps plus żeby w toto grać?

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1315 dnia: Czerwca 13, 2017, 10:29:42 am »
Pewnie tak. Wiec bierz teraz jak jest w promo.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1316 dnia: Czerwca 13, 2017, 10:34:45 am »
Przecież to jakaś żenada ten trailer o_O nic nowego nie pokazali, a gra już teraz jest w czarnej dupie za konkurencją :/

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1317 dnia: Czerwca 13, 2017, 10:49:39 am »
Przecież to jakaś żenada ten trailer o_O nic nowego nie pokazali, a gra już teraz jest w czarnej dupie za konkurencją :/

Mnie tam trailer podobał sie milion razy bardziej niż ten szajs od Forza 7.


Ale ogólnie gra będzie słaba. I ta "zajawka" beka :lol: Tłumaczenie się, czemu robią kaszanę z licencją FIA do podcierania dupy i czemu mają mało samochodzików w grze. je**em jak to zobaczyłem.

Za to trailer pierwsza klasa. Montaż, muzyka, grafika - cacy.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2017, 10:51:49 am wysłana przez Master_666 »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 967
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1318 dnia: Czerwca 13, 2017, 10:50:34 am »
Noc pokazali  :mad: i mgłę! Wygląda bardzo ładnie, no ale to by było na tyle. W pre-show pokazali zajawkę, w której wyjaśnili dlaczego GTS jest takie jakie jest.
Cytuj
Gran Tursimo stało się symulatorem kolekcjonowania samochodów, brakowało nam rywalizacji!
Co jest totalną bzdurą, bo rywalizacja w GT5 i 6 była równie emocjonująca, i nic nie stało na przeszkodzie, aby motyw e-sportowy zintegrować z GT w takiej formie jaką miały poprzedniczki.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1319 dnia: Czerwca 13, 2017, 10:52:42 am »
Co jest totalną bzdurą, bo rywalizacja w GT5 i 6 była równie emocjonująca, i nic nie stało na przeszkodzie, aby motyw e-sportowy zintegrować z GT w takiej formie jaką miały poprzedniczki.

Dokładnie. Tłumaczenie godne polityków.