Autor Wątek: Gran Krulismo Sport  (Przeczytany 163159 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1400 dnia: Czerwca 24, 2017, 09:25:44 am »
AC rowniez nie ma. Czyli co to gowniana gra jest? :P

Zas PC ma taki:

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1401 dnia: Czerwca 24, 2017, 10:06:38 am »
AC rowniez nie ma. Czyli co to gowniana gra jest? :P


W GT5 i GT6 było.... A ponoć nic nie zostało wycięte?

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1402 dnia: Czerwca 24, 2017, 10:12:25 am »
Mrocz. Masz pelna gra przed soba? Takie rzeczy bedzie mozna pisac po premierze. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1403 dnia: Czerwca 24, 2017, 10:20:00 am »
Mrocz. Masz pelna gra przed soba? Takie rzeczy bedzie mozna pisac po premierze. ;)
teraz jest, że po premierze, po tej będzie, że trzeba na patch poczekać. po patchu będzie, że "spokojnie, poczekajmy na dlc" i tym sposobem za 3 lata, po wydaniu b-spec, wyznafcy w końcu zatriumfują i kaz będzie wielki :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1404 dnia: Czerwca 24, 2017, 11:29:21 am »
Mrocz. Masz pelna gra przed soba? Takie rzeczy bedzie mozna pisac po premierze. ;)

Premiera według magazynu PS za 5 miesięcy. Jeżeli nawet nie za 5 to za 6 żeby zmieścić się w 2017. Produkcję muszą zamknąć conajmniej miesiąc przed by gra trafiła do tłoczni ;)

W tej chwili gra powinna być ukończona i powinni usuwać błędy, bugi, glitche by to jakoś chodziło na premierę.

Czarno to widzę skoro na 4 miechy przed końcem nie ma podstawowych rzeczy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1405 dnia: Czerwca 24, 2017, 12:27:29 pm »
Skąd wiesz, że nie ma? Na jakiej podatawie uważasz, że to co dostałeś w becie to produkt niemal ukończony? Może w becie dali jakiś ułamek tego co oferuje pełny produkt?

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1406 dnia: Czerwca 24, 2017, 12:31:28 pm »
Skąd wiesz, że nie ma? Na jakiej podatawie uważasz, że to co dostałeś w becie to produkt niemal ukończony? Może w becie dali jakiś ułamek tego co oferuje pełny produkt?

Jak się okaże, że gra jest kompletna w 100% i materiały promocyjne z E3 to jakiś mini bieda ułamek, to dostaną nagrodę za najgorszy marketing w historii :)

Powiem tak, sporo się nasłuchałem i jestem po prostu realistą. Ot tej gry nie spodziewam się jakiejś rewolucji bo nią po prostu nie jest musialiby 80% gry mieć ukryte za zamkniętymi drzwiami by tak było :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1407 dnia: Czerwca 24, 2017, 12:43:18 pm »
Widzę, że już nic Cię nie przekona do GTS. PCars2 the best i koniec mimo brudnej i psującej zabawę w sim grafiki. Jestem pewny, że gdyby nawet GTS pojawiło się w formie tytułu łączącego wszystko co najlepsze z serii GT to tak byś wymyślił coś żeby tą grę pocisnąć.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1408 dnia: Czerwca 24, 2017, 12:50:11 pm »
Przeciez jest juz potwierdzony patch day one. Kaz wyjasnil to ze wczesniej kazda gra byla wydana wczesniej niz chcieli. Dlatego w tym roku bedzie to samo, gdyz beda pracowac nad gra tak na prawde do premiery. ;)

Hejterzy I recenzencji moga juz plakac. :D
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1409 dnia: Czerwca 24, 2017, 12:53:56 pm »
Widzę, że już nic Cię nie przekona do GTS. PCars2 the best i koniec mimo brudnej i psującej zabawę w sim grafiki. Jestem pewny, że gdyby nawet GTS pojawiło się w formie tytułu łączącego wszystko co najlepsze z serii GT to tak byś wymyślił coś żeby tą grę pocisnąć.

Co ty mi tu z tym PCars 2 wyskakujesz? Pisze o GT Sport nie o Project Cars 2. Nigdzie tu nawet tych tytułów nie porównywałem.

Gra mnie nie przekonuje jestem niezadowolony z tego jak wyglądają prace nad nią. Więc mam prawo wyrazić swoje zdanie :) GT Sport ma na razie tylko dobrą grafikę i to w sumie tyle...

Bieda fizyka, bieda zawartość, brak normalnej kariery. No po prostu tylko powtarzanie wyścigów online zostało. Jak to wszystko pojawi się w pełnej wersji wtedy zmienię zdanie. Narazie tego nie ma a do premiery zostało około 5 miesięcy.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2017, 12:56:21 pm wysłana przez Mrocz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1410 dnia: Czerwca 24, 2017, 13:47:33 pm »
Ja spotkałem się z opiniami, że fizyka jest bardzo dobra. Jesteś negatywnie nastawiony i to wszystko. Ta gra już cie nie przekona nawet jeśli Kaz w powyższym wywiadzie mówił prawdę.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1411 dnia: Czerwca 24, 2017, 13:51:48 pm »
Ja spotkałem się z opiniami, że fizyka jest bardzo dobra. Jesteś negatywnie nastawiony i to wszystko. Ta gra już cie nie przekona nawet jeśli Kaz w powyższym wywiadzie mówił prawdę.

Forza też ma pozytywne opinie ;)

Różnica taka, że zamiast czytać opinie ja grałem osobiście bo mam dostęp do bety :) Dla mnie to nie porywa, poziom Forzy i tyle.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1412 dnia: Czerwca 24, 2017, 14:04:41 pm »
Bo się już negatywnie nastawiłeś. Ja poczekam do pełnej wersji bo co do tego, że PD potrafi zrobić dobrą fizykę to nie mam wątpliwości. Wnioskuję po aplikacji GT Academy w której trzeba było zrobic jak najlepszy czas na Motegi.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1413 dnia: Czerwca 24, 2017, 14:17:23 pm »
Bylo?

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1414 dnia: Czerwca 24, 2017, 14:31:06 pm »
Bo się już negatywnie nastawiłeś. Ja poczekam do pełnej wersji bo co do tego, że PD potrafi zrobić dobrą fizykę to nie mam wątpliwości. Wnioskuję po aplikacji GT Academy w której trzeba było zrobic jak najlepszy czas na Motegi.

Czyli nie mam prawa opinii bo się "negatywnie nastawiłem". A nie pomyślałeś, czemu się "negatywnie" nastawiłem? :) Jednak jakiś powód musiałbyć. Niestety kończę już się tu wypowiadać bo widzę, że złego słowa nie można powiedzieć na arcydzieło Kaza. Poczekamy zobaczymy, ja póki co odpuszczam, kupie może kiedyś jak "zapatchują" i stanieje do ceny adekwatnej do zawartości.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1415 dnia: Czerwca 24, 2017, 14:42:15 pm »
Zawartości, której nikt jeszcze nie zna, ale już ma tanieć adekwatnie do niej. :roll:

Będą jaja jak ta zawartość okaże się większa niż u konkurencji.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1416 dnia: Czerwca 24, 2017, 14:48:10 pm »
Zawartości, której nikt jeszcze nie zna, ale już ma tanieć adekwatnie do niej. :roll:

Będą jaja jak ta zawartość okaże się większa niż u konkurencji.

Przecież zawartość już jest potwierdzona :roll:

Wy naprawdę wierzycie, że na miesiąc przed premierą nagle gra dostanie tysiąc ficzerów?

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1417 dnia: Czerwca 24, 2017, 14:57:22 pm »
Wojna Klosz reszta forum  ;). GT obrało inny tor, i tak jest, czy to się komuś podoba, czy nie. Idą w  e-sport, dla mnie trochę dziwne, bo w sumie jakie sony ma teraz wyścigi? wyzbyli się wrc i f1 bo wiadomo, że z kasą nie łatwo było, ale wipeout remasterować( to i tak dobrze ), motorstorm, driveclub studia out ( były problemy, ale produkt końcowy jest bardzo dobry). Teraz GT w moim odczuciu zwykłego gracza wyjdzie jako półprodukt, taka forza bardziej mnie na chwilę obecną interesuje, chociażby z ciekawsza zawartość np. samochody ciężarowe, trochę żal, ja nie fapuje się osobiście do jakiś tam symulatorów, ale fajnie było pośmigać całą masą różnych fur, a takie zawsze było GT, masywny "content".

E-sport powinen być jedną z opcji w pełnoprawnym GT7.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1418 dnia: Czerwca 24, 2017, 15:22:13 pm »
Vako, niewyspanie czy ten Samsung tak kiepsko swieci?! Gdzie tu widzisz wojne, I to moja? ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1419 dnia: Czerwca 24, 2017, 15:50:25 pm »
Samsung właśnie świeci za mocno, a na forum siedzę z LG  :lol: a no widzę Twoje zainteresowanie GT, i ciągłe torpedowanie tego co zapodasz, ale taka przypadłość tego zacnego forum :P.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1420 dnia: Czerwca 24, 2017, 16:03:38 pm »
Vako

Ja odpowiedzialem Mroczowi raz, ustosunkowujac sie do watpliwego argumentu. Potem dalem dwie wrzuty. Tyle. Nie widze tu zadnej wojny przeciwko forumowi. :P

Odpocznij o tych ekranow. Z doswiadczenia wiem ze pomaga. :D
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1421 dnia: Czerwca 24, 2017, 17:45:43 pm »
A pamiętacie Nieograniczonego fana forzy?

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1422 dnia: Czerwca 26, 2017, 18:57:36 pm »

« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2017, 19:35:15 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1423 dnia: Czerwca 26, 2017, 21:03:00 pm »
Panowie, no bez jaj  :lol: Dachowanie w GTS jest na tym samym poziomie, co w większości gier tego typu. Pisanie, że nie ma fizyki dachowania jest śmieszne. Nagrałem kilka filmików z bety, wrzucę później ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1424 dnia: Czerwca 26, 2017, 21:22:31 pm »
Panowie, no bez jaj  :lol: Dachowanie w GTS jest na tym samym poziomie, co w większości gier tego typu. Pisanie, że nie ma fizyki dachowania jest śmieszne. Nagrałem kilka filmików z bety, wrzucę później ;)

No ale chodzi o to, że nie da się dachować samochodu. W Becie mi się nie udało, a według opinii kolesia w GT Planet samochód się magicznie "wyprostował" w locie. Czyli gra jakby nie zezwala na sytuację samochodu wywróconego na dachu.

Masz filmiki z dachowaniem? (pytam bez złośliwości)

Tym lepiej wrzucaj bo moim zdaniem takie coś powinno być i to tylko idzie na plus tej gry.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1425 dnia: Czerwca 26, 2017, 21:48:32 pm »
  ;)

Myślę, że na pewno GTS nie wypada tu gorzej niż PC1.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2017, 21:50:48 pm wysłana przez andryush »

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1426 dnia: Czerwca 27, 2017, 09:00:33 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Myślę, że na pewno GTS nie wypada tu gorzej niż PC1.

To super opcja. Kurde nie wiem co pierdolił ten koleś w artykule na GT Planet :D Może build na E3 miał to wyłączone? Cholera wie.

Zwracam honor :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1427 dnia: Czerwca 27, 2017, 18:39:47 pm »
Wojna Klosz reszta forum  ;). GT obrało inny tor, i tak jest, czy to się komuś podoba, czy nie. Idą w  e-sport, dla mnie trochę dziwne, bo w sumie jakie sony ma teraz wyścigi? wyzbyli się wrc i f1 bo wiadomo, że z kasą nie łatwo było, ale wipeout remasterować( to i tak dobrze ), motorstorm, driveclub studia out ( były problemy, ale produkt końcowy jest bardzo dobry). Teraz GT w moim odczuciu zwykłego gracza wyjdzie jako półprodukt, taka forza bardziej mnie na chwilę obecną interesuje, chociażby z ciekawsza zawartość np. samochody ciężarowe, trochę żal, ja nie fapuje się osobiście do jakiś tam symulatorów, ale fajnie było pośmigać całą masą różnych fur, a takie zawsze było GT, masywny "content".

E-sport powinen być jedną z opcji w pełnoprawnym GT7.

Dokładnie. GT przez lata wyznaczało standardy zarówno pod względem szaty graficznej, zawartości, jak i frajdy czerpanej z rozrywki. Każdy pamięta fenomenalną pierwszą część, niezwykle udaną kontynuację, czy też nieprawdopodobna jakość jaką trzecia odsłona serii na nowej maszynie Sony przyniosła. Później było bardzo dobrze, ale faworytem gra już nie była.

Od lat w segmencie gier wyścigowych rządzi Forza, królując zarówno w segmencie symulacji (Motorsport), jak i w sferze zręcznościówek (Horizon). Do tego doszły niezwykle udane PC/AC, które są bardzo dobre, ale kuleją pod względem zawartości.

Jednak to co dzieje się z GTS jest jakimś żartem.

Zresztą wystarczy poczytać co mają do powiedzenia gracze po ogłoszeniu, że w grze dostępnych będzie 140 samochodów super premium:

Cytuj
Ta seria stała się jakimś festiwalem beki :D Auta premium, super-premium, pod-premium etc. , fani Forzy muszą się ze śmiechu składać niczym scyzoryki czytając takie newsy :D

Przecież Gran Turismo 1 i 3 (dwie części najuboższe pod względem ilości aut) miały więcej samochodów - wszystkie tej samej, najwyższej jakości - a GT1 wyszło 20 LAT TEMU. Jako mega fan tej serii, od jej początku, z przykrością stwierdzam, że GT stało się grą dla frajerów, ponieważ tak są traktowani jej odbiorcy.

Granie online pod egidą FIA? Super, 2% wymiataczy pokroju Ordoneza na pewno się ucieszy, pozostali wzruszą ramionami

Cytuj
Czyli zawartość tak samo uboga jak grafika. Porażka

Cytuj
Tu już nawet śmiać się człowiekowi nie chce, po co kopać leżącego...

Cytuj
Forza 7 będzie miała ponad 700 samochodów ULTRA PREMIUM i rozbudowaną kampanię. Spadajcie na drzewo, Japońce.

Cytuj
Ktos w Polyphony ma mocne plecy w centrali, ze ich jeszcze nie zamkneli. Najgorsze jest to, że zaklinają rzeczywistość i uważają swoją grę za wypas na kołach a tak naprawdę w porównaniu z konkurencją są sto lat w tyle.

Cytuj
Tyle lat pracy nad exclusivem nadwornego studia Sony i taki żałosny efekt?!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1428 dnia: Czerwca 27, 2017, 20:04:47 pm »
Wojna Klosz reszta forum  ;). GT obrało inny tor, i tak jest, czy to się komuś podoba, czy nie. Idą w  e-sport, dla mnie trochę dziwne, bo w sumie jakie sony ma teraz wyścigi? wyzbyli się wrc i f1 bo wiadomo, że z kasą nie łatwo było, ale wipeout remasterować( to i tak dobrze ), motorstorm, driveclub studia out ( były problemy, ale produkt końcowy jest bardzo dobry). Teraz GT w moim odczuciu zwykłego gracza wyjdzie jako półprodukt, taka forza bardziej mnie na chwilę obecną interesuje, chociażby z ciekawsza zawartość np. samochody ciężarowe, trochę żal, ja nie fapuje się osobiście do jakiś tam symulatorów, ale fajnie było pośmigać całą masą różnych fur, a takie zawsze było GT, masywny "content".

E-sport powinen być jedną z opcji w pełnoprawnym GT7.
Od lat w segmencie gier wyścigowych rządzi Forza, królując zarówno w segmencie symulacji (Motorsport), jak i w sferze zręcznościówek (Horizon).

Jebaniutki kawalarz. :lol: :lol: :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1429 dnia: Czerwca 27, 2017, 20:14:01 pm »
Za prowokacje zdaje się osty są...

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1430 dnia: Czerwca 28, 2017, 11:19:53 am »
Ciekawy artykuł na GTPlanet:

https://www.gtplanet.net/kazunori-yamauchi-driving-simulators-shouldnt-difficult/

Niepowiem trochę się zgadzam, tym bardziej, że podobne podejście ma SMS z Project Cars 2. Coś jest na rzeczy.

Ciągle jednak liczę na lekkie poprawki modelu jazdy z Bety. Nie mniej po tym co pokazują widzę, że sporo dobrych tweaków robią.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1431 dnia: Czerwca 28, 2017, 15:28:17 pm »



Kaz królem Polski świata.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1432 dnia: Czerwca 28, 2017, 15:35:01 pm »



Kaz królem Polski świata.

Od premiery GT6 trochę ci zajęło znalezienie tego :troll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1433 dnia: Czerwca 28, 2017, 22:00:38 pm »
:lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1434 dnia: Czerwca 29, 2017, 01:16:42 am »
Od premiery GT6 trochę ci zajęło znalezienie tego

Mnie dziwi, że dalej to sprzedają i to w stacjonarnych sklepach na zdrapki w pudełku :lol: Już większego spierdolenia w grze się nie da zrobić :lol:


Oby chociaż taką tradycję kontynuowali w GTS. Jednak teraz nie chodzi o kolekcjonowanie samochodów, więc np. można zrobić wyścigi online płatne kredytami. Za wygrany wyścig dostajesz "diamenciki/kredyty" i płacisz nimi "wpisowe" na kolejny wyścig. Jak ci się skończą to czekaj np. 1h by móc pograć znowu. Taki zabieg byłby naprawdę świetny i wprowadził wiele realizmu do gry. W końcu wyobrażacie sobie, że każdy pajac staje w szranki do wyścigu z innymi zawodowcami bez wpisowego? Wtedy to na torach jeździłyby jakieś Tico w gazie itp. a tak to tylko jak ma się hajsik na wpisowe można się ścigać. Dla mnie to byłoby naprawdę coś, a do tego serwery by nie były przeciążone przez jakiś noobów co odbijają się od bandy.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1435 dnia: Czerwca 29, 2017, 01:23:19 am »
Sam żeś takim gównem handlował w wowie na kopjuterku i wtedy było cacy, a teraz zadek boli bo ktoś inny na cieciach zarabia, Kazek w tym przypadku? lol

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1436 dnia: Czerwca 29, 2017, 01:27:24 am »
Sam żeś takim gównem handlował w wowie na kopjuterku i wtedy było cacy,

Porównujesz kredyty z GT6 do farmienia złota w MMORPG? Gratulację, bystrzaku. W WoW nie da się "legalnie" kupić złota.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1437 dnia: Czerwca 29, 2017, 01:40:01 am »
W jednym i drugim przypadku ciecie se mogą nabyć walutę grową za prawdziwą. Co to zmienia z perspektywy gracza uczciwego jak ja? Dokładnie nic. A fakt że Kazek doi na legalu, a Tyś się musiał czaić w piwnicy u dziadka, to plus dla Kaza za skilla w dojeniu.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1438 dnia: Czerwca 29, 2017, 01:51:20 am »
W jednym i drugim przypadku ciecie se mogą nabyć walutę grową za prawdziwą. Co to zmienia z perspektywy gracza uczciwego jak ja? Dokładnie nic.

To zmienia, że osoba kupująca złoto w WoWie dostaje bana, tak samo jak sprzedająca. Za to w GT6 osoba kupująca kredyciki może dowoli sobie jeździć.


w piwnicy u dziadka,


W piwnicy u dziadka to ty nabijasz platyny i babunia ci rosołek przynosi.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1439 dnia: Czerwca 29, 2017, 17:56:42 pm »
Bathurst w GTS



« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2017, 18:00:07 pm wysłana przez andryush »