Autor Wątek: Gran Krulismo Sport  (Przeczytany 163149 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1920 dnia: Stycznia 26, 2018, 21:05:23 pm »
W FM6/7 taka Praga błyszczy, a w Dc miasto prezentuje się mocno przeciętnie, natomiast inne miejscówki nadrabiają i to bardzo. Zatem nie jest powiedziane, że miasto musi w grze wyścigowej obłędnie wyglądać.
Choć faktycznie, jeżeli chodzi o klasyczne tory to jest niestety licho w GTS.

Z drugiej strony nawet GTS w segmencie tła ma swoje świetnie wyglądające momenty. Ciekawe czy faktycznie pokusza się o porządne przedstawienie efektów atmosferycznych. W PC Dwa na blachę wyglądało to dobrze.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1921 dnia: Stycznia 26, 2018, 21:23:13 pm »
Niesamowicie brakuje tras miejskich, przecież to nie F1 hehe gdzie jeździ się po samych torach.

Mimo wszystko wizualnie, dla mnie to na chwile obecną najładniejsze wyścigi. Od razu mówię nie widziałem w akcji FM 7 i FH 3 na Koksa.
To pewnie będą ładniejsze gry ;)

Deszczu na poziomie DC raczej nie wrzucą, ponieważ wątpię aby to Pro w przyzwoitej rozdziałce (1440p) ruszyło bez sporych dropów.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1922 dnia: Stycznia 26, 2018, 21:37:38 pm »
Takiego deszczu żadna symulacja w godnej rozdzielczości i przy 60 k/s raczej nie udźwignie. To co jest w FM7 i PC Drugim w zupełności wystarczy i prezentuje się rewelacyjnie i tak.
Graficznie faktycznie GTS od Godrizon III/FM7 odstaje, nawet na PS4 są lepiej prezentujące się wyścigi (Omega Collection), ale i tak to (bardzo) dobrze wyglądająca gra.
Te 7/10, 8/10, które otrzymuje za grafikę jest sprawiedliwe, choć jednak od eksa na PS4, który tyle lat był tworzony wymaga się więcej.

Pal sześć jednak grafikę, zawartości brak  :evil:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1923 dnia: Stycznia 26, 2018, 22:47:49 pm »
Ależ monolog. :lol:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1924 dnia: Stycznia 26, 2018, 23:29:36 pm »
Ależ monolog. :lol:

Widzę, że jak kolegi od gloryfikowania "F1 gier wyścigowych" brakło, to komuś na uszczypliwości się wzięło.
Jeżeli ci przeszkadza, że dialog nie wygląda w taki sposób:

- FIA krul, GTS krul;
- O tak, zdecydowanie !!!!

I tęsknisz do wypowiedzi w deseń:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2018, 00:20:49 am wysłana przez Sylvan Wielki »

lupinator

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1925 dnia: Stycznia 26, 2018, 23:34:14 pm »
Sylvan, nie dość że cytujesz wypowiedzi zbanowanego użytkownika to jeszcze wybierasz takie z 2016 roku. Nie jest to zachowanie eleganckie, kiedy Iras nie może Ci odpowiedzieć, a nikt inny nie ma raczej ochoty czytać ponownie tych postów. Trochę się opamiętaj.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1926 dnia: Stycznia 27, 2018, 00:20:04 am »
Biję się w umięśniona pierś, Lupi. Zapewniając przy tym, że zdarzyło się to ostatni raz :oops:

Wracając do tematu, podobno załatano możliwość relatywnie szybkiego (no 40 godzin, to szybko nie  jest) zdobycia pięćdziesiątego poziomu w GTS.
Teraz ten czas został kilkukrotnie wydłużony.

Swoja drogą ciekawe czy ten maniak GT, prart mianowicie, pokusie się o platynę w GTS. Podobnie jak w przypadku GT Piątego i ta jest uznawana za ekstremalnie ciężką, a  tam mu się to udało. :big-grin-sweat:
Jak z nim rozmawiałem jakiś czas temu, stwierdził, że gra mu się bardzo podoba, więc może powalczy (o ile już nie ma).

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1927 dnia: Stycznia 27, 2018, 13:01:05 pm »
DNO DNA
ZERO
brak słów

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1928 dnia: Stycznia 27, 2018, 13:06:51 pm »
Jednego GT odmówić nie można. Jak chcesz się pościgać online, to jest to chyba najlepszy wybór. Oczywiście znajdzie się graczy, którzy jeździć nie potrafią, ale tutaj jest ich po prostu najmniej. Nie ma tej frustracji z innych gier.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1929 dnia: Stycznia 27, 2018, 15:08:16 pm »
Takiego deszczu żadna symulacja w godnej rozdzielczości i przy 60 k/s raczej nie udźwignie. To co jest w FM7 i PC Drugim w zupełności wystarczy i prezentuje się rewelacyjnie i tak.
Graficznie faktycznie GTS od Godrizon III/FM7 odstaje, nawet na PS4 są lepiej prezentujące się wyścigi (Omega Collection), ale i tak to (bardzo) dobrze wyglądająca gra.
Te 7/10, 8/10, które otrzymuje za grafikę jest sprawiedliwe, choć jednak od eksa na PS4, który tyle lat był tworzony wymaga się więcej.

Pal sześć jednak grafikę, zawartości brak  :evil:

Deszcz w grach wyścigowych to rzeczywiście duży problem. DC rzecz jasna króluje nieustannie od 2014 (?) roku, nie wiem jak to wygląda w FM7, Forza Horizon 3 deszcz ma na poziomie GT6 z poprzedniej generacji, z tego co kojarzę FM7 ma podobnie wykonany ten efekt, w końcu silnik ten sam. W PC2 desczyk jest przeciętny i lepiej wyglądał nawet w PC1.  Większość gier niestety mocno upraszcza ten efekt do poziomu animowanej tektury/shadera, na lepsze efekty brakuje mocy w 60 klatkach. No ale jeśli do GTS dojdzie deszcz, to myślę, że będzie to drugi pod względem wykonania deszcz na tej generacji sprzętu. Moja klasyfikacja prezentuje się następująco: DC > PGR4 > PC1>2> Forza 7, H3 > GT5, GT6
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2018, 15:54:31 pm wysłana przez andryush »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1930 dnia: Stycznia 27, 2018, 15:14:12 pm »
Zapomniałeś o deszczu w F1 od Codemasters czy Dirt Rally.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1931 dnia: Stycznia 27, 2018, 15:41:49 pm »
Zapomniałeś o deszczu w F1 od Codemasters czy Dirt Rally.

W te akurat nie grałem i nie wiem jak tam to wygląda, nawet filmików w necie nie oglądałem  :oops:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1932 dnia: Stycznia 27, 2018, 15:45:05 pm »
Powiedział bym że F1 jest zaraz za DC, Dirt w wersji na PC na trzecim miejscu, w wersji na konsolę przed PC1/2.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1933 dnia: Stycznia 27, 2018, 17:57:18 pm »
Deszcz w grach wyścigowych to rzeczywiście duży problem. DC rzecz jasna króluje nieustannie od 2014 (?) roku, nie wiem jak to wygląda w FM7, Forza Horizon 3 deszcz ma na poziomie GT6 z poprzedniej generacji, z tego co kojarzę FM7 ma podobnie wykonany ten efekt, w końcu silnik ten sam. W PC2 desczyk jest przeciętny i lepiej wyglądał nawet w PC1.  Większość gier niestety mocno upraszcza ten efekt do poziomu animowanej tektury/shadera, na lepsze efekty brakuje mocy w 60 klatkach. No ale jeśli do GTS dojdzie deszcz, to myślę, że będzie to drugi pod względem wykonania deszcz na tej generacji sprzętu. Moja klasyfikacja prezentuje się następująco: DC > PGR4 > PC1>2> Forza 7, H3 > GT5, GT6

Jeżeli chodzi o stronę wizualną to można się z tym zgodzić.

Jeżeli chodzi o zachowanie się deszczu i wpływ na jazdę, to deszcz w DC jest tym najprostszym. Nie wiem jak w Horizon i Forzie, ale ten w PC2 jednak trochę bardziej jest rozbudowany z przesychającą linią toru, tworzącymi się kałużami itp. Z tego co wiem F1 od Codemasters też ma ten bajer a wygląda lepiej od PC2. Nie wiem więc czy przypadkiem w grach F1 nie ma najlepszego deszczu biorąc pod uwagę i wizualną stronę i gameplayową :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1934 dnia: Stycznia 27, 2018, 18:09:20 pm »
Prawda prawda, DC wygląda ładnie, ale wielkiej filozofii to tam nie ma. PC2 jeszcze do końca nie rozgryzłem, ale wydaje mi się że te kałuże i linia jazdy mogą być oskryptowane, tzn ciągle powstają w tym samym miejscu. No ale mimo wszystko, skrypt czy nie, to i tak najbardziej zaawansowany efekt pod względem wpływu na gameplay, jaki widzieliśmy w grach.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1935 dnia: Stycznia 27, 2018, 19:17:48 pm »
Nie jest oskryptowane tylko w pelni dynamiczne ;-)
To ze kaluze pojawiaja sie w tych samych miejscach jest naturalne. Wkoncu jest to uzaleznione od ksztaltu terenu a ten jest niezmienny.
Wysychanie toru jest uzaleznione od temperatury. Optymalna linia jazdy przesycha szybciej bo po niej jezdzi najwiecej samochodow. Ale mozna tez zauwazyc inna rzecz. Przesychanie zalezy tez od naslonecznienia. W zaleznosci od polozenia slonca moze dochodzic do sytuacji ze nasloneczniona czesc toru przesycha natomiast tam gdzie jest cien jest jeszcze mokro :-)
Ale co by nie mowic, pod wzgledem wyzualnym deszcz w DC wymiata.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1936 dnia: Stycznia 27, 2018, 19:21:02 pm »
Dokładnie. Kałuże powstają tam gdzie powinny powstawać, a linia jazdy najszybciej wysycha ta optymalna. Woda również odprowadzana jest zgodnie z systemami odprowadzania wody jakie istnieją na danym torze. No ale widaomo, PC2 jest mega rozbudowane fizycznie itp, ale grafika na konsolach lekko już nie domaga. Nie jest źle moim zdaniem, ale do najładniejszych samochodówek jednak mu daleko :) Z drugiej strony na PC w detalach Ultra daje radę :D

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1937 dnia: Stycznia 27, 2018, 19:47:54 pm »
Nie jest oskryptowane tylko w pelni dynamiczne ;-)
To ze kaluze pojawiaja sie w tych samych miejscach jest naturalne. Wkoncu jest to uzaleznione od ksztaltu terenu a ten jest niezmienny.
Wysychanie toru jest uzaleznione od temperatury. Optymalna linia jazdy przesycha szybciej bo po niej jezdzi najwiecej samochodow. Ale mozna tez zauwazyc inna rzecz. Przesychanie zalezy tez od naslonecznienia. W zaleznosci od polozenia slonca moze dochodzic do sytuacji ze nasloneczniona czesc toru przesycha natomiast tam gdzie jest cien jest jeszcze mokro :-)
Ale co by nie mowic, pod wzgledem wyzualnym deszcz w DC wymiata.

Odpowiedź dałem w temacie PC2, bo to dość ciekawa kwestia :P

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1938 dnia: Stycznia 27, 2018, 19:52:50 pm »
F1 od Codies ma ten sam bajer, a wygląda znacznie lepiej. Warto kupić i speawdzic, szczególnie że na mierze gra się mega dobrze. Choć nie jest to jakiś mega SIM. To jest frajda i gra wciąga.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1939 dnia: Stycznia 27, 2018, 20:50:19 pm »
Deszcz w grach wyścigowych to rzeczywiście duży problem. DC rzecz jasna króluje nieustannie od 2014 (?) roku, nie wiem jak to wygląda w FM7, Forza Horizon 3 deszcz ma na poziomie GT6 z poprzedniej generacji, z tego co kojarzę FM7 ma podobnie wykonany ten efekt, w końcu silnik ten sam. W PC2 desczyk jest przeciętny i lepiej wyglądał nawet w PC1.  Większość gier niestety mocno upraszcza ten efekt do poziomu animowanej tektury/shadera, na lepsze efekty brakuje mocy w 60 klatkach. No ale jeśli do GTS dojdzie deszcz, to myślę, że będzie to drugi pod względem wykonania deszcz na tej generacji sprzętu. Moja klasyfikacja prezentuje się następująco: DC > PGR4 > PC1>2> Forza 7, H3 > GT5, GT6

Desz to tylko dodatek. Przez lata grało się w wybitne (pierwsze GT) gry wyścigowe i nikt tym sobie głowy nie zawracał. Oczywiście super, że się pojawił, ale należy pamiętać, że gra ma generować przede wszystkim frajdę. Jak wydasz swoje zarobione pieniądze na taką grę, to ma ci przez ileś tam godzin zabawy dostarczyć, nie chodzi o to by przyglądać się fizyce kropli deszczu.

Ten w Dc robi robotę, choć dla mnie jest średnio czytelny, ale hej, to ulewa. w PC (blacha) i FM jest przyjemniejszy, bo bardziej subtelny. Godrizon III ma go na wystarczającym poziomie, a w FM7 robi robotę (błyskawice).

Też chcę zobaczyć ten efekt w GTS, ale też bądźmy poważni. Tyle lat dłubali przy niej i wyszło jak wyszło i jeszcze na samochody i opady trzeba czekać - słabo.  :-x

I ja nie jestem tu andy złośliwy, bo daleki jestem od tego typu zagrywek. Mnie po prostu szkoda, że na PS4 nie ma alternatywny dla serii Motorsport.
No i trzymam kciuki, by powiedzmy w 2019r GTS zyskało tak jak Dc na zawartosci - u mnie Dc z 7/10 na dzień dobry, na sumienne 9/10, gdy już ją ogarnięto. Świetna gra i może taką też będzie GTS, bo to 240zł na premierę za on line i 170 samochodów - marnie.  :evil:

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1940 dnia: Stycznia 28, 2018, 00:25:01 am »
https://www.gtplanet.net/polyphony-digital-takes-action-misbehaving-gran-turismo-sport-players/

Według tego newsa, Pit Lane Glitch (to co wrzucał Prarts) został naprawiony. Ciekawe jak ten bug z przyczepnością opon co wrzucał Andryush.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1941 dnia: Stycznia 28, 2018, 17:27:17 pm »
https://www.gtplanet.net/polyphony-digital-takes-action-misbehaving-gran-turismo-sport-players/

Według tego newsa, Pit Lane Glitch (to co wrzucał Prarts) został naprawiony. Ciekawe jak ten bug z przyczepnością opon co wrzucał Andryush.

Na GTPlanet ktoś pisał, ze niby już tego nie ma.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1942 dnia: Stycznia 28, 2018, 21:46:29 pm »
Chciałem właśnie zagrać i sprawdzić nowy update...

Jako że teraz jestem dosyć zajętym człowiekiem i czasu na granie mam naprawdę mało, Gra zaskoczyła mnie po raz kolejny brakiem połączenia z internetem (ostatnio miła niespodzianka była w święta)  xD Tym razem z winy PSN xD Oczywiście GT Sport nie ma opcji zapisu offline i dostępu do brand central gdzie mógłbym zobaczyć i kupić nowe samochody więc niech się pierd**ą xD Wspaniały Krul... Ide grać w Project Cars 2 bo ta gra przynajmniej działa bez neta xD

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1943 dnia: Stycznia 30, 2018, 13:03:07 pm »
Pocisnąłem trochę tą Monze w GT Sport. Jest bardzo ładnie oddana trzeba przyznać, choć mam wrażenie że bazuje na jakiejś nieaktualnej wersji. Wszystkie tory w GT Sport są baaardzo dobrze oddane i praktycznie każdy zakręt odpowiada 1:1 realnym odpowiednikom. Nawet reklamy czy systemy odprowadzania wody są w tych samych miejscach czego nie ma nawet w Project Cars 2 pomimo laserowym skanom. Jednak w przypadku Monzy chyba mają niekatualne dane. Brakuje mi wiaduktu przed szykaną "Roggia". W każdej samochodówce z Monzą używam go jako punktu orientacyjnego rozpoczęcia hamowania do drugiego biegu. Tutaj muszą mi wystarczać tabliczki na boku toru. Co zabawne, sprawdziłem jak aktualnie wygląda Monza, i ten wiadukt dalej jest.... No ale trochę czepiam się, bo brak tego wiaduktu nie psuje moich wrażeń specjalnie :D Po prostu mocno zdziwiony jestem jego brakiem :D

Dla nieobeznanych z tym torem wklejam mapkę... Chodzi mi o drugą szykanę. Zakręt 4 i 5 :)



BTW.  Diablo GT daję radę :D Kozak furka, przy wyłączonej kontroli trakcji pięknie driftuje. Mogliby tylko naprawić obsługę sprzęgła bo w GT Sport to jakaś parodia, a te furki aż proszą się o obsługę ze skrzynią H ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2018, 13:06:18 pm wysłana przez Mrocz »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1945 dnia: Stycznia 30, 2018, 17:31:45 pm »
Dali Monze... a ja sie pytam gdzie Grand Valley, gdzie Trail Mountain, Deep Forest? Seattle Circuit? Tokyo R246 ?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1946 dnia: Stycznia 30, 2018, 19:25:20 pm »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1947 dnia: Stycznia 30, 2018, 19:31:04 pm »
Też nad tym myślałem hehe.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1948 dnia: Stycznia 30, 2018, 21:37:28 pm »
GT7 albo kolejny spin off... tego nie wiadomo, może równie dobrze powstawać już pod PS5. Patrząc na to kiedy GT Sport wyszło na ps5 a o nim też plotki były tuż po wyjściu GT6 to ta gra może wyjść za 5-6 lat...

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1949 dnia: Stycznia 30, 2018, 21:51:46 pm »
Będzie jak z każdym kolejnym GT który ma miejsce po premierze pierwszego na daną generacje. Mają już gotowy silnik, teraz tylko wrzucić kontent itd. Pewnie będzie to GT7. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1950 dnia: Stycznia 30, 2018, 22:43:56 pm »
No mam nadzieję, że utrzymają tradycję 2 odsłon na generację i jeszcze na PS4 dostaniemy pełnoprawne GT.

pawel_k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-01-2016
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1951 dnia: Stycznia 30, 2018, 23:15:24 pm »
jeśli mają utrzymać tradycję to jeszcze przed nami 2 części GT na ps4...

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1952 dnia: Stycznia 30, 2018, 23:19:24 pm »
Aktualne prologu nie wydali, no chyba że sport pod to podciągniemy.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1953 dnia: Stycznia 31, 2018, 08:31:33 am »
http://www.ign.com/articles/2018/01/30/gran-turismo-series-creator-says-hes-already-working-on-the-next-gt-game

 :lol:
Moje przypuszczenia się tylko potwierdzają i czekam na pełnoprawny produkt z cyferką 7 w tytule. Kastrata sobie definitywnie już odpuszczam, choćbym miał czekać i do końca 2019 na "siódemkę".

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1954 dnia: Stycznia 31, 2018, 12:16:13 pm »
A ja ciągle mam wrażenie, że GT7 na PS4 nie ujrzymy. Zwłaszcza biorąc pod uwagę plotki o PS5 i jak blisko jest.

Chyba, że kolejna konsola będzie jak PS4 Pro 2.0 z własnymi grami i opcją odpalania starszych w lepszej grafie. Wtedy GT7 może wyjdzie cross platformowo. Nie mniej przez kilka najbliższych lat raczej nastawiałbym się na wsparcie GT Sport.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1955 dnia: Stycznia 31, 2018, 23:25:39 pm »
Jeżeli będą tyle dłubać przy kolejnej odsłonie, to może czasu braknąć by to na PS Piąte wydać.  :lol:
Natomiast już niejedna gra miała być lata wspierana i wiadomo, jak to się kończyło.

Zadania było takie proste - przenieść to co najlepsze z poprzedniczek, podać to w oprawie GTS (w zupełności wystarcza), on line jako bonus i sądzę, że większość graczy byłaby zadowolona.
Przynajmniej warto byłoby kupić na premierę.

Mam nadzieję, że dłużej jak 4 lata nie będziemy na nowe GT czekać, bo jednak darzę estymą tę serię, pomimo jej wad.

400 pojazdów na dzień dobry, kariera, licencje i będzie godna konkurencja dla flagowca konkurencji.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1956 dnia: Lutego 01, 2018, 13:11:30 pm »
Moim zdaniem gts jeszcze mocno się rozrośnie, mają w pip modeli samochodów z poprzednich części i co chwila będą coś wrzucać. Szkoda że z torami tak mulą. GT7 może w 2022 na ps5semipro

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1957 dnia: Lutego 01, 2018, 13:58:29 pm »
Moim zdaniem gts jeszcze mocno się rozrośnie, mają w pip modeli samochodów z poprzednich części i co chwila będą coś wrzucać. Szkoda że z torami tak mulą. GT7 może w 2022 na ps5semipro

Tylko to wszystko powinno być na start gry, a nie rok-lata po premierze...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1958 dnia: Lutego 23, 2018, 19:03:28 pm »
Moim zdaniem gts jeszcze mocno się rozrośnie, mają w pip modeli samochodów z poprzednich części i co chwila będą coś wrzucać. Szkoda że z torami tak mulą. GT7 może w 2022 na ps5semipro

Oczywiście. Ja ostatnio przysiadłem do GTS i faktycznie zmiany są wyraźne i miłe, ale wciąż to bardzo skromna zawartość, szczególnie, jak ktoś wcześniej ograł FM7 przykładowo.
Paradoksalnie będzie jak z Dc. Im gra będzie tańsza i starsza, tym będzie lepsza.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1959 dnia: Lutego 23, 2018, 19:17:10 pm »
Paradoksalnie będzie jak z Dc. Im gra będzie tańsza i starsza, tym będzie lepsza.
Jest to całkiem możliwe.
Tej grze na chwile obecna brakuje przede wszystkim starych tras.