Autor Wątek: Gran Krulismo Sport  (Przeczytany 163129 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2000 dnia: Maja 25, 2018, 13:26:35 pm »
Piszesz poważnie? La Sarthe jest spoko! Oby tylko nie dali kolejnego toru z generatora...
Długie proste, na których nic się nie dzieje, plus dwa dohamowania i dwie identyczne szykany są spoko? Czy te kilka zakrętów i kilka długich prostych pod koniec?

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2001 dnia: Maja 26, 2018, 09:58:29 am »

Długie proste, na których nic się nie dzieje, plus dwa dohamowania i dwie identyczne szykany są spoko? Czy te kilka zakrętów i kilka długich prostych pod koniec?

To zagraj na La Sarthe na porządnym symulatorze, bo przy tym uproszczonym modelu jazdy z Gran Turismo to się nie dziwie, że jest dla ciebie nudny ;) Skuteczne wyhamowanie z 300 na godzinę przed szykaną wymaga sporych umiejętności zwłaszcza w prototypach grupy C bez ABS i kontroli trakcji. GT sport niestety jest mocno uproszczony pod tym względem i żadnego wyzwania ten tor nie będzie stanowić. 

Nie zapominajmy że ten tor jest PRZEDE WSZYSTKIM. Torem do wyścigów wytrzymałościowych. Tutaj zmienne warunki pogodowe i cykl dobowy to absolutne minimum + więcej niż godzinny wyścig. Do sprintów na 2-3 okrążenia się on zbytnio nie nadaje.
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2018, 10:04:11 am wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2002 dnia: Maja 26, 2018, 12:44:45 pm »
Dokladnie, jest kilka miejsc gdzie dohamowania są kluczowym momentem na tym torze. Prosta z szykanami to nie wszytko, generalnie cały tor jest zaprojektowany pod takie właśnie dohamowania z maksymalnych prędkości . Po prostej masz mocny zakręt 90 stopni w prawo, kolejny to też jedno z trudniejszych dohamowań gdzie większość ląduje w piachu. Niestety Gr.1 w GTS rzeczywiście może być nudne bo przecież auta w tej grze są przytwierdzone na klej do asfaltu.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2003 dnia: Maja 26, 2018, 13:07:24 pm »
Dokladnie, jest kilka miejsc gdzie dohamowania są kluczowym momentem na tym torze. Prosta z szykanami to nie wszytko, generalnie cały tor jest zaprojektowany pod takie właśnie dohamowania z maksymalnych prędkości . Po prostej masz mocny zakręt 90 stopni w prawo, kolejny to też jedno z trudniejszych dohamowań gdzie większość ląduje w piachu. Niestety Gr.1 w GTS rzeczywiście może być nudne bo przecież auta w tej grze są przytwierdzone na klej do asfaltu.

Tor jest mega techniczny bo wymaga utrzymania wysokiej prędkości nawet w miejscach gdzie wydaje się to bardzo trudne. Idealna linia jazdy jest tu kluczowa + w prawdziwym LeMans musimy też omijać samochody niższych klas. Polecam wyścig w Project Cars 2 -> 32 samochody 3 klasy LMP1, LMP2 i GTE. I robi się ciekawie :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2004 dnia: Maja 29, 2018, 23:19:38 pm »


BTW. Nowe pojazdy które powinny być w Grupie C dodano do Grupy 1... Kaz totalnie odleciał, skoro chce prototypy z lat 80tych zestawiać z conceptami i LMP1... Totalny debilizm

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2005 dnia: Maja 30, 2018, 02:22:02 am »
Kaz ma swój BOP, ktory wszystko mu zbalansuje!  8) no a tak na poważnie to strasznie to wszystko naciągane. Hot wheels VGT psują zabawę, teraz jeszcze to... Jedyna szansa na normalne wyścigi to prywatne pokoje, które z resztą też lezą, bo większość jeździ Sport. Ogólnie ta paczka nie zbyt mnie zadowala, za mocno tracą recyklingiem.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2006 dnia: Maja 30, 2018, 08:41:12 am »
Kaz ma swój BOP, ktory wszystko mu zbalansuje!  8) no a tak na poważnie to strasznie to wszystko naciągane. Hot wheels VGT psują zabawę, teraz jeszcze to... Jedyna szansa na normalne wyścigi to prywatne pokoje, które z resztą też lezą, bo większość jeździ Sport. Ogólnie ta paczka nie zbyt mnie zadowala, za mocno tracą recyklingiem.

Wyścigi bez poprawnych klas kojarzą mi się z tą starą bajką Wacky Races... porąbane to. A wystarczyłoby utworzyć nową klasę Grupa C...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2007 dnia: Maja 30, 2018, 08:53:05 am »
Jeździłem ostatnio trochę wyścigów właśnie w publicznych pokojach, i w zasadzie to jedyne miejsce gdzie dalej czuć stare Gran Turismo. Chociaż też nie do końca, bo nawet auta drogowe są teraz znacznie grzeczniejsze, uproszczone. Gra cholernie mocno próbuje spodobać się dzieciom i casualom.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2008 dnia: Maja 30, 2018, 13:14:42 pm »
No ja mam wrażenie że w Driveclub samochody miały więcej charakteru.... a to zręcznościówka przecież.
Taki bolid F1 który ostatnio dodali idealnie pokazuje prostote fizyki GT Sport. Auto zachowuje sie jakby w próżni jechało. Porównaj to do podobnego bolidu z Asetto czy Project Cars gdzie wyraźnie czuć jak auto wraz z prędkością łapie przyczepność dzięki areodynamice.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2009 dnia: Maja 30, 2018, 14:23:39 pm »
No ja mam wrażenie że w Driveclub samochody miały więcej charakteru.... a to zręcznościówka przecież.
Taki bolid F1 który ostatnio dodali idealnie pokazuje prostote fizyki GT Sport. Auto zachowuje sie jakby w próżni jechało. Porównaj to do podobnego bolidu z Asetto czy Project Cars gdzie wyraźnie czuć jak auto wraz z prędkością łapie przyczepność dzięki areodynamice.

Wiesz co, muszę przyznać że to porównanie do DC niestety ma w sobie dużo prawdy. Fizyka Hardcore z DC w ogóle wciąga nosem GTS'a ale i ta standardowa rzeczywiście pokazuje więcej charakteru niż bezpłciowe GT.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2010 dnia: Lipca 14, 2018, 10:15:14 am »
Nowe bazy DD podium również  dla ps4
https://www.facebook.com/Fanatec/videos/1803680856374569/

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2011 dnia: Grudnia 06, 2018, 13:18:58 pm »
F1 gier wyścigowych rok po premierze 4ro krotnie tańsza i kilkukrotnie lepsza niż na dzień dobry.
Grudzień przynosi sporo dobra dla GTS.



Nowe pojazdy:

- Ferrari F50 ‘95 (N500)
- McLaren P1 GTR’16 (Gr.X)
- BMW M3 Coupé '07 (N400)
- Tesla Motors Model S Signature Performance '12 (Gr.X)
- Pontiac Firebird Trans Am '78 (N200)
- Chevrolet Corvette Sting Ray Sport Coupe (C2) '63 (N400)
- Greddy Fugu Z (N300)

Nowe ligi oraz do muzeum dołączy .... sekcja FIA. :shifty:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2012 dnia: Grudnia 06, 2018, 17:20:47 pm »
I tylko 3 nowe samochody, reszta recykling. Zajebista "usługa"

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2014 dnia: Lutego 13, 2019, 08:22:27 am »
Jest szansa wylosować ten drogi klasyk do nostalgii?

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2015 dnia: Maja 28, 2019, 11:42:24 am »
Odkopuję. Ostatnio dorwałem kierownicę do Ps3 - Logitech Driving Force GT i sprawdziłem jak się to ustrojstwo sprawuje przy Gran Turismo 5 - i jeździ mi się bosko - w sumie pierwsze moje dłuższe spotkanie z tego typu sprzętem. Mam w związku z tym pytanie. Czy Gran Turismo Sport po licznych aktualizacjach obsłuży tą kierownicę, czy pozostaje mi granie na padzie w razie kupna?

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2016 dnia: Maja 28, 2019, 12:22:52 pm »
Odkopuję. Ostatnio dorwałem kierownicę do Ps3 - Logitech Driving Force GT i sprawdziłem jak się to ustrojstwo sprawuje przy Gran Turismo 5 - i jeździ mi się bosko - w sumie pierwsze moje dłuższe spotkanie z tego typu sprzętem. Mam w związku z tym pytanie. Czy Gran Turismo Sport po licznych aktualizacjach obsłuży tą kierownicę, czy pozostaje mi granie na padzie w razie kupna?

Driving Force GT nie działa z Playstation 4 ergo z GT Sport też nie. Jedyne opcje jakie masz to bawić się w jakieś Cronusy Max itp. Ewentualnie wymienić kierę na taką kompatybilną z PS4.

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2017 dnia: Maja 28, 2019, 14:58:11 pm »
Dzięki za odpowiedź.

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2018 dnia: Maja 29, 2019, 15:36:16 pm »
Jutro nowy tor - Goodwood. Co by nie pisać o GT Sport, to bardzo fajnie wspierają ten tytuł po premierze. Ja gram od premiery i zawsze te comiesięczne aktualizacje  zachęcają mnie do wyciagnięcia kierownicy i zrobieniu paru kółek na nowych torach, nowymi samochodami. W trybie Sport jestem słabiutki, ale nawet walka o końcowe pozycje daje fun i adrenalinkę.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2019, 20:14:17 pm wysłana przez grzeszczu »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2019 dnia: Maja 29, 2019, 22:06:48 pm »
Goodwood, w końcu coś konkretnego! Plusik. Ale za brak samochodów duży minus.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2019, 22:31:25 pm wysłana przez andryush »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2020 dnia: Maja 31, 2019, 03:22:19 am »
Jutro nowy tor - Goodwood. Co by nie pisać o GT Sport, to bardzo fajnie wspierają ten tytuł po premierze. Ja gram od premiery i zawsze te comiesięczne aktualizacje  zachęcają mnie do wyciagnięcia kierownicy i zrobieniu paru kółek na nowych torach, nowymi samochodami. W trybie Sport jestem słabiutki, ale nawet walka o końcowe pozycje daje fun i adrenalinkę.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Wolałbym (zdecydowanie) by na premierę oferowała taką zawartość, jaką ma obecnie. Niemniej też załączę (może nawet dzisiaj), by zaliczyć kilka okrążeń.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2021 dnia: Czerwca 01, 2019, 08:00:45 am »
Ja ostatnio natchniony sezonem F1 zapragnąłem zaznać rywalizacji na torze w wirtualnej postaci. Pograłem trochę w tryb sport i jestem miło zaskoczony poziomem kierowców, bo jest kultura. System kar nadal nie idealny, jednak został znacząco usprawniony w porównaniu do moich ostatnich wyścigów sprzed ok pół roku. Śmiga się fajnie, chętnie bym wziął udział w jakiejś lidze z długodystansowymi wyścigami aby pokombinować trochę z doborem opon, strategią pit stopów, itd

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2022 dnia: Czerwca 01, 2019, 08:26:35 am »
Ja ostatnio natchniony sezonem F1 zapragnąłem zaznać rywalizacji na torze w wirtualnej postaci. Pograłem trochę w tryb sport i jestem miło zaskoczony poziomem kierowców, bo jest kultura. System kar nadal nie idealny, jednak został znacząco usprawniony w porównaniu do moich ostatnich wyścigów sprzed ok pół roku. Śmiga się fajnie, chętnie bym wziął udział w jakiejś lidze z długodystansowymi wyścigami aby pokombinować trochę z doborem opon, strategią pit stopów, itd
Zgadzam się, jedyne co mi nie pasuje w tym wszystkim, że co aktualizacja to kombinują coś z modelem jazdy. Nie są to jakieś duże różnice, ale np. Od przedostatniego patcha niektóre samochody są tak podsterowne, że jest wrażenie jakby jezdzilo się po lodzie mocna przednionapedowka. W chwili obecnej w takim  m3 e91 jest  praktycznie niemożliwe rzucenie dupą w zakręcie bez bardzo gwałtownego rzucenia masy samochodu. Nawet na oponach komfortowych. To samo z 458 Italia, co jest trochę śmieszne przy takiej mocy na tylnych kołach. Przez te zmiany za każdym razem jak się odpala grę po jakimś czasie, trzeba się "wjeżdżać" na nowo.

Szkoda, że nowa Assetto Corsa porzuciła auta cywilne, bo model jazdy był tam przecudowny. GT nie daje dyle frajdy z jazdy przy kręcenia hot lapów.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2023 dnia: Czerwca 01, 2019, 10:57:14 am »
Sprawdź balans hamulców, ewentualnie przestaw go na przewagę siły hamowania tylnej osi. Ja u siebie zauważyłem że w niektórych autach mam domyślnie ustawiony balans na przód, chyba coś kiedyś sam przedstawiałem i tak zostało. Poza tym uważaj z tym wskaźnikiem, bo jest niejednoznaczny, wartość -3 np nie oznacza że ustawiłeś 3 oczka balansu więcej  dla tyłu, a na odwrót - z przodu :D
No i zapraszam do trybu sport , fajnie widzieć znajome nicki w rankingach kwalifikacji, a nóż spotkamy się kiedyś w wyścigu!

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2024 dnia: Czerwca 01, 2019, 11:10:25 am »
Sprawdź balans hamulców, ewentualnie przestaw go na przewagę siły hamowania tylnej osi. Ja u siebie zauważyłem że w niektórych autach mam domyślnie ustawiony balans na przód, chyba coś kiedyś sam przedstawiałem i tak zostało. Poza tym uważaj z tym wskaźnikiem, bo jest niejednoznaczny, wartość -3 np nie oznacza że ustawiłeś 3 oczka balansu więcej  dla tyłu, a na odwrót - z przodu :D
No i zapraszam do trybu sport , fajnie widzieć znajome nicki w rankingach kwalifikacji, a nóż spotkamy się kiedyś w wyścigu!
Sprawdzę z ciekawości, ale nie kojarzę żebym coś tam grzebał w ustawieniach. Zawsze wolałem jeździć serią, jak fabryka przykazała :)

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2025 dnia: Czerwca 04, 2019, 08:44:51 am »
Troche dobrze, że grzebią w modelu jazdy. Na premierę gierka była dosyć uproszczona a mam wrażenie że na przestrzeni roku wiele samochodów zaczęło się o wiele fajniej zachowywać. Dalej jest sporo głupot (nie mogę zdzierżyć sprzęgła 0/1 xD ) ale jeździ się przyjemnie. Szkoda że dali Goodwood zamiast Laguna Secę czy Spa. To dosyć prosty i krótki tor, szybko się znudzi.

Szkoda, że nowa Assetto Corsa porzuciła auta cywilne, bo model jazdy był tam przecudowny. GT nie daje dyle frajdy z jazdy przy kręcenia hot lapów.

Pocieszę cię, ale Competizione to nie jest druga część gry :) Tylko jakby taki "spin off" i sprawdzenie technologii pod Assetto Corse 2 :) Osobiście bardzo bym chciał Competizione na konsolach najlepiej już na piątkę z pełnym VR bo jestem fanem wyścigów GT3, ale prawdziwa Assetto z drogowymi furami jeszcze wyjdzie :D

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2027 dnia: Czerwca 23, 2019, 20:17:14 pm »
Prawie 2 lata po premierze, mistrze kodu.

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2028 dnia: Czerwca 23, 2019, 20:47:43 pm »
Poprawcie mnie jeśli się mylę ale Driveclub chyba też nie mial zmiennych warunków pogodowych na premierę?

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2029 dnia: Czerwca 23, 2019, 20:51:49 pm »
Poprawcie mnie jeśli się mylę ale Driveclub chyba też nie mial zmiennych warunków pogodowych na premierę?
Tak, doszły w patchu parę miesięcy po premierze.


Co do Gran Turismo, to trochę im się zeszło z tym deszczem, ale na filmiku wygląda to całkiem nieźle. Ciekawe co na to fizyka w grze... Widać duże problemy z nadsterwnością. Czytałem na GT Planet, że na tym filmiku mieli specjalnie poustawiany auta, moc 25/75, żeby wyścig był bardziej skillowy.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2030 dnia: Czerwca 23, 2019, 22:20:24 pm »
Właśnie sobie zdałem sprawę, że obraziłem Codemasters ;(

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2031 dnia: Czerwca 24, 2019, 11:11:58 am »
Cóż... deszcz po dwóch latach. W dodatku statyczny... Jeżeli w tym patchu tylko dojdzie na Red Bull Ring to będzie śmiech na sali. No nic lepsze to niż nic, a od jazdy w dynamicznych warunkach pozostaje Project Cars.

Poprawcie mnie jeśli się mylę ale Driveclub chyba też nie mial zmiennych warunków pogodowych na premierę?


Nie miał, ale tutaj nawet 2 lata po premierze nie ma zmiennych bo to co widzimy to stałe przedefiniowane warunki. Najpewniej z wybierałki trasy będziemy decydować się czy chcemy 100% deszcz czy 100% sucho.

gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2032 dnia: Czerwca 24, 2019, 14:01:22 pm »
Czyli co, oni są tak jakoś teraz w 50% do Gran Turismo 7, akurat na połowę życia PlayStation 5 wyjdzie ? :D

Strasznie długo to ogarniali biorąc pod uwagę, że poprzednia gra miała już deszcz, więc można było dać chociaż pakiet minimum - taki sam deszcz. Ale pewnie nie zostało już tyle mocy obliczeniowej i do tego od nowa wszystko postanowili napisać. Strzelam, ze w deszczu będzie jeździło mniej samochodów niż normalnie i dlatego jest statyczny, bo jak uzasadnić, że przy randomowej pogodzie też musi jechać mniej aut "w razie czego" ?

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2033 dnia: Czerwca 24, 2019, 17:10:23 pm »
Czyli co, oni są tak jakoś teraz w 50% do Gran Turismo 7, akurat na połowę życia PlayStation 5 wyjdzie ? :D

Strasznie długo to ogarniali biorąc pod uwagę, że poprzednia gra miała już deszcz, więc można było dać chociaż pakiet minimum - taki sam deszcz. Ale pewnie nie zostało już tyle mocy obliczeniowej i do tego od nowa wszystko postanowili napisać. Strzelam, ze w deszczu będzie jeździło mniej samochodów niż normalnie i dlatego jest statyczny, bo jak uzasadnić, że przy randomowej pogodzie też musi jechać mniej aut "w razie czego" ?

Plotki krążą że GT7 jest tytułem startowym PS5. To by wiele tłumaczyło bo po necie krążą demówki z GT Sport wykorzystującym... Ray Tracing oraz inne z rozdziałką 8k.

Moim zdaniem to wygląda tak, że GT Sport został wydany tylko po to by zadowolić fanów na generacji PS4 a wszystkie dodawane Auta i trasy teraz znajdą się w GT7 (+parę nowości). Rozwijając GT Sport rozwijają też GT7 poniekąd. Dodadzą porządną karierę (a nie tę popierdółkę z GTS) oraz dynamiczną porę dnia i pogodę pełne wsparcie VR i mamy next genowy tytuł.

gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2034 dnia: Czerwca 24, 2019, 17:45:58 pm »
GT Sport to jest takie trochę Gran Turismo na PSP.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2035 dnia: Czerwca 24, 2019, 19:58:24 pm »
GT Sport to jest takie trochę Gran Turismo na PSP.

Też nie do końca.

O tej grze można powiedzieć wiele negatywnego. Sam jestem okropnie zawiedziony brakiem prawdziwego GT na tę generację. Nie mniej jakby miał moją opinię rozszerzyć na poszczególne aspekty tej gry okazuje się, że w wielu aspektach GT Sport zanotowało ogromny postęp względem poprzednich częśc które były w wielu aspketach mocno niedorobione.
Model jazdy mimo że dalej jest mocno "simcade" uległ ogromnej poprawie i na kierownicy to czysta radość jazda poszczególnymi samochodami. Tryb online trzeba powiedzieć wprost to mała rewolucja i tylko PCtowy iRacing dorównuje systemowi klasyfikacji i doboru kierowców do gracza. To właśnie w tej grze mam za sobą najlepsze pojedynki online jakie przeżyłem. Do tego doliczmy postęp w postaci klas wyścigowych i mamy naprawdę udane elementy.
Gra mocno ucierpiała na braku normalnej kariery takiej jak w poprzednich częściach, ale uważam że jest to idealna podstawa i punkt wyjścia dla Gran Turismo 7 które ma szanse być najlepszą częścią serii (oczywiście o ile PD tego nie spierdoli) zdecydowanie daleko temu do edycji z PSP :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2036 dnia: Czerwca 30, 2019, 14:31:05 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Plotki krążą że GT7 jest tytułem startowym PS5. To by wiele tłumaczyło bo po necie krążą demówki z GT Sport wykorzystującym... Ray Tracing oraz inne z rozdziałką 8k.



Rzeczywiście ciekawa sprawa...


gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2037 dnia: Lipca 01, 2019, 01:47:52 am »
Co tam Ray Tracing, co tam 8k, byle nie było płaskich drzew i dali dynamiczną pogodę :D I Sunday Cup oraz High Speed Ring, bo to nie Gran Turismo bez takich rzeczy ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2038 dnia: Lipca 01, 2019, 10:15:58 am »
Co tam Ray Tracing, co tam 8k, byle nie było płaskich drzew i dali dynamiczną pogodę :D I Sunday Cup oraz High Speed Ring, bo to nie Gran Turismo bez takich rzeczy ;)

Po co ci inne drzewa w grze torowej? Imho drzewka w GT Sport są i tak wystarczająco ładne. W PCars 2 niby są 3D a efekt końcowy jest moim zdaniem gorszy.
99% symulatorów korzysta z płaskich drzew bo szkoda mocy obliczeniowej na taki bzdet którego nie będziesz oglądać w zbliżeniach :)

A bez dynamicznej pogody w GT7 to niech lepiej się nie pokazują xD Bo aż boli brak tego.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #2039 dnia: Lipca 20, 2019, 12:11:43 pm »
Dokładnie , drzewa są spoko, źle wyglądają tylko na wymuszonych fotach z internetu, od osób które zamiast jeździć włączyly grę żeby oglądać krzaki :/
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2019, 12:21:42 pm wysłana przez andryush »