Autor Wątek: Project CARS 2  (Przeczytany 38253 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Project CARS 2
« dnia: Czerwca 22, 2015, 20:15:02 pm »


http://www.projectcarsgame.com/home/announcing-project-cars-2

Cytuj
• The Largest Track Roster Ever – 50 unique locations and 200+ courses including ‘loose surface racing’ on dirt, gravel, mud, and snow. All will have dynamic time of day and weather allowing you to play anytime, anywhere

• The Widest Variety of Motorsports with 8 different disciplines now including Rallycross, Hillclimbs, and Touge. 200+ cars from over 40 different vehicle classes including never-before-seen Concepts and Banned Race Cars

• Co-op Career - Play as the Teammate Driver, Spotter, Driver Swap, or Co-Pilot. More choices, more opportunities, more strategy, greater risks and greater rewards

• Seamlessly Connected – Socialize and compete via Online Track Days, have players from around the world take the place of AI-controlled drivers in your solo play, and get news updates on the Driver Network around you

• Pro Esports Racing – Skill & Behavioural-based matchmaking, create your own Online Racing Leagues, and Live Broadcast and Spectator functionality

• Your Home for Racing – Your own personal, customisable Test Track to tune and test your cars. Invite others to showcase your passion for racing and learn race craft and engineering with the Project CARS Academy

Signup to Project CARS 2 is open right now so head over to wmdportal.com and see how you can participate in the continued evolution of the ultimate racing experience.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 079
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 22, 2015, 20:17:11 pm »
Oł Je :D.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 22, 2015, 20:19:20 pm »
Ok, ale może niech najpierw jedynkę połatają. :roll:

Btw. Dodam tylko, że połączenie wyścigów płaskich z rajdami w jednej grze typu sim uważam za złe i niepotrzebne. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. W Gran Turismo ten pomysł totalnie nie wypalił i rajdy były do dupy.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2015, 20:22:31 pm wysłana przez BoBaN »

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 22, 2015, 20:27:39 pm »
Poczekamy 2-3 lata na to ;)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 22, 2015, 20:41:33 pm »
Myslalem ze skupia sie na dopieszczaniu i rozwijaniu tej czesci..cos co robilo np. Evolution z Driveclub. Tak to widze ze czeka ich duzo pracy przy nowej odslonie. Stawiam na 2017 rok. Czyli przypuszczajac ze w przyszlym roku GT7, a w nastepnym PC2. :P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2015, 20:43:30 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 22, 2015, 21:00:21 pm »
40 osob dalej pracuje nad PC1.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 22, 2015, 21:02:27 pm »
O proszę symulatorków nigdy za wiele. Choć trochę żałuję kupna jedynki, jak dwójka zawierać będzie to wszystko co w jeden + więcej ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2015, 22:56:13 pm wysłana przez Mrocz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 23, 2015, 08:52:08 am »
Ja nie wierzę, że jedna gra ogarnie temat radów i wyścigów w stopniu chociażby dobrym. Poza tym ciężko w jednym miejscu zgromadzić fanów szutru i asfaltu. Nawet wśród kibiców ścigania jest wyraźny podział na fanów płaskiego ścigania i rajdów. Już lepiej jakby wypluli osobno dwie gry.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2015, 13:58:54 pm wysłana przez BoBaN »

Mrocz

  • Gość
Project CARS 2
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 23, 2015, 09:10:13 am »
W sumie takie "Project Rally" byłoby zajebiste ;)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 079
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 23, 2015, 10:27:22 am »


prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 24, 2015, 14:43:16 pm »
Jaki bul się rozlał w internecie po tym ogłoszeniu to ja nie wiem...  :lol:
Ludzie serio nie kumają, że prace nad drugą częścią danej gry zaczynają się zaraz po premierze pierwszej części, a nawet jeszcze przed nią?  :o

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 24, 2015, 14:47:06 pm »
Fakt, zabawne. Pewnie Driveclub 2 też już powstaje.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 24, 2015, 14:54:12 pm »
Choć z jednym muszę się zgodzić.
Z psychologicznego/pijarowskiego punktu widzenia lepiej by było, gdyby samo ogłoszenie nastąpiło po serii patchów/opasłym patchu naprawiającym jedynkę. Byłoby to lepiej odebrane.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 24, 2015, 15:12:53 pm »
Fakt, zabawne. Pewnie Driveclub 2 też już powstaje.

Nie powstaje. Właściwie to może nigdy nie powstać  :(

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 24, 2015, 15:21:05 pm »
Ale że znowu zbierają kasę od graczy? Za mało zarobili, czy jak?

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 30, 2017, 12:19:26 pm »
Wyciekł pierwszy "zwiastun". Ogladajcie zanim zdejmą :)



Edit. Zmieniłem link na filmik zawierający tylko ujęcia z gry.
Zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Wkoncu jest licencja na Ferrari, Lambo i Posche. Wyścigi w klasie GT3 zapowiadają się bosko :)
Z nowych rzeczy można zobaczyć jazdę po lodzie, rallycross, symulację różnych pór roku i zmienny kierunek wiatru. Jestem ciekaw jaki to będzie miało wpływ na jazdę.
Z nowych tras zauważyłem Long Beach i HellRX.
No i okazuje się że to nie trailer tylko placeholderowe intro znajdujące się aktualnie w becie.
Prawdziwy oficjalny zwiastun ma się ukazać na początki lutego :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2017, 09:19:15 am wysłana przez Magik »

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 31, 2017, 12:26:55 pm »
No przyznam szczerze. Jestem zachwycony trailerem. Day One dla mnie. Gra która zarówno zawartością, fizyką jak i możliwościami powala konkurencje na łopatki.
Aż smutne, że GT Sport przy swoim budżecie ma tak żałosną zawartość.

Z innych informacji

200+ samochodów podzielonych na 40 klas. W tym licencje na Porsche, Ferrari i Lamborghini. (pełny zestaw zawodów GT3 mamy w kieszeni)
50 tras - 200 wariantów
Pory roku
Dynamiczne warunki pogodowe
Zmienny cykl dobowy

Jeżeli nie spierdolą modelu jazdy (musiałby być gorszy od PCars 1 w co wątpię) to mamy najlepszy symulator 2017 roku.

Graficznie wystarczy że utrzymają poziom PCARS 1. Naprawdę to nie robi. Ważne by trzymało około 60 klatek i było w 1080p :) Mam też nadzieje, że nowe ficzery nie doprowadzą do "ucięcia" ilości samochodów na torze. Liczę na pełne 30 osobowe wyścigi jak w PCars 1 :D

GT Sport niestety dla mnie idzie w odstawkę. Piękna grafika to nie wszystko. Absurdalne podziały na klasy z użyciem jakiś idiotycznych futurystycznych prototypów, brak wyścigów międzyklasowych, brak jakiejkolwiek kariery po za licencjami które są "turorialem do trybu multiplayer". Nie zapłacę za "ładną wydmuszkę" pełnej kwoty.

Źródło "rewelacji" apropo samej gry:
http://www.wmdportal.com/projects/project-cars-2/

I kolejne screeny (różnej jakości) z "wycieku" :) (NOWE SAMOCHODY!)




Był też screen w tym filmiku co wrzuciłeś magic. (pod koniec) z Porsche 918, McLaren P1 i Ferrari LaFerrari ;) Niestety nigdzie nie mogę go znaleźć.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 31, 2017, 13:04:45 pm »


Info na stronie z Twojego linku jest stare (z momentu pierwszej zapowiedzi) i może być już nieaktualne.
Podobnie zesztą jak powyższy filmik i fotki.
Niestety w przypadku PC2 nie mam wglądu i nie wiem na jakim etapie są prace.
Skądinąd wiem ze gromadzące się kałuże widoczne na filmiku to nie tylko bajer graficzny ale mają realny wpływ na zachowanie się auta.
No i jestem cholernie ciekawy jak wypada model jazdy na szutrze :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 31, 2017, 13:13:09 pm »
Info na stronie z Twojego linku jest stare (z momentu pierwszej zapowiedzi) i może być już nieaktualne.
Podobnie zesztą jak powyższy filmik i fotki.
Niestety w przypadku PC2 nie mam wglądu i nie wiem na jakim etapie są prace.
Skądinąd wiem ze gromadzące się kałuże widoczne na filmiku to nie tylko bajer graficzny ale mają realny wpływ na zachowanie się auta.
No i jestem cholernie ciekawy jak wypada model jazdy na szutrze :)

Zakładając, że wszystkie (lub większość) samochody z PCARS 1 zostaną przeniesione do PCARS 2 (125) to raczej na mniej niż 200 się nie nastawiam :D Nawet jak będzie trochę mniej, liczę na pełny skład GT3, więcej aut klasy Touring ;) (w podstawce tylko BMW było) i na retrospekcję w postaci klasy GT1 z FIA GTR z 1998 :D W PCars 1 był McLaren F1 i Mercedes CLK GTR i CHOLERNIE brakowało 911 GT 1 :) Z licencją Porsche może dostaniemy pełny zestaw :D

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 31, 2017, 13:13:56 pm »
Przeciez model jazdy + FF w PC jest znacznie gorszy niz w AC. Na YT sa filmiki ktore to wyraznie pokazuja chocby z telemetrii. Licze na lepszy model jazdy. Gdyz AC podniosla tu poprzeczke. 8)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 31, 2017, 13:22:46 pm »
Przeciez model jazdy + FF w PC jest znacznie gorszy niz w AC. Na YT sa filmiki ktore to wyraznie pokazuja chocby z telemetrii. Licze na lepszy model jazdy. Gdyz AC podniosla tu poprzeczke. 8)

Mam obie gry i w pełni się zgadzam. AC ma najlepszy model jazdy jaki do tej pory się pojawił w grach wyścigowych. Problem jest jednak taki, że AC jako całość jest strasznie puste i bez wyrazu. Brakuje wielu ficzerów: sztuczne jeżdżące po sznurku AI, maks 16 aut na torze, brak cyklu dobowego, zmiennych warunków atmosferycznych, kiepska kariera + ogólne wrażenie surowości i niedopracowania. ProjectCARS mimo wszystko był pełniejszym produktem. AC jest dobre by se pośmigać tak "forfun" ale jako symulacja wyścigów/sezonów itp sprawdza się bardzo kiepsko, gdyż nie zasymuluje tutaj wyścigów GT3, GT1, LeMans, Touring Car itp. Może wersja PC na modach dałaby radę, ale konsolowa niestety jest strasznie pusta, i gdyby nie absolutnie rewelacyjny model jazdy to gra za bardzo by się nie wybiła :)

Liczę więc, że PCARS 2 podbije do Assetto Corsy jeśli chodzi o model jazdy. A przynajmniej zostanie taki jak w PCARS (bo pomimo wszystko dalej jest BARDZO dobry). Bo jakbyśmy dostali model jazdy jak w AC no to będziemy mieli do czynienia z race simem idealnym ;)

Wszystko byleby jak Turn 10 nie poszli pod masowego odbiorcę i nie zrobili z tej gry pustej plastikowej zręcznościówki. Myślę, że tutaj się ze mną zgodzisz Klosz ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2017, 13:24:38 pm wysłana przez Mrocz »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 31, 2017, 19:50:48 pm »
Tak zgadzam sie. Podciagnal bym takze troche grafike w PC2, bo czasem PC wyglada gorzej niz GT6 z PS3 (tor i jego otoczenie, niektore tekstury). ;)

Ja czekam na GTS, dodatkiem bedzie do niego Dirt 4 oraz mam nadzieje ze PC2 takze mnie mile zaskoczy. Chyba ze premiery beda odwrotne i wpierw bedzie Dirt 4, potem PC2 a na koncu GTS. :P
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 31, 2017, 20:47:11 pm »
Trailer spoko, taki GT style. Wizualnie mam wrażenie, że wprowadzili kosmetyczne zmiany, a ogól pozostał tak jak w jedynce - samochody ok, trasy mocno średnio. Mrocz, krytykujesz podział klas w GTS, a w PC masz chyba jeszcze gorszy, gdzie Audi A1 ściga się z Lancerem Evo X, bo ogólnie braknie samochodów, żeby Audi miała swoją odrębną klasę. GTS pod tym względem jest ładnie podzielone, a JPC2 nie zwiększą listy aut, lub jeśli tego nie ogarną, to znowu będzie lekka kaszana A1 vs EvoX

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 01, 2017, 07:22:03 am »
W Project CARS podział jest lepszy bo GT3 to GT3, LMP 1 to LMP1 a nie jakieś fikcyjne grupa 3 i grupa 1 gdzie mieszają autentyczne auta wyścigowe z fikcyjnymi dziwolągami. Sorry wole autentyczne podziały na rodzaje zawodów zamiast wrzucania wszystkiego co dziwne i nierealne do jednego wora z prawdziwymi autami. Nie chce gry takiej jak GT Sport który kojarzy mi się z bajką Wacky Races ;)

Mówisz o brakach w samochodach w PCars 1, a w GT Sport będzie dokładnie tyle samo samochodów co w jedynce ;) + mniej torów.

Ja wole mimo wszystko postawić na ProjectCARS. GTSport zapowiada się jednak na ładną graficznie wydmuszke. Mimo wszystko zawartość w PCARS jest o wiele ciekawsza i większa od GT Sport
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2017, 07:49:35 am wysłana przez Mrocz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 01, 2017, 08:10:32 am »
CARSy to genialny sim. Nie ma co gdybać bo wiadomym jest, że to tytuł obowiązkowy. Żadna inna gra wyścigowa nie ma takiej immersji jak CARS (AC też żeby było jasne bo mam i ten tytuł nie umywa się do PC). Jedynie Dirt Rally się zbliża jeśli chodzi o ten aspekt.
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2017, 08:30:08 am wysłana przez BoBaN »

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 01, 2017, 08:20:08 am »
CARSy to genialny sim. Nie ma co gdybać bo wiadomym jest, że to tytuł obowiązkowy. Żadna inna gra wyścigowa nie ma takiej immersji jak CARS (AC też żeby było jasne bo mam i ten tytuł nie umywa się do PC). Jedynie Dirt Rally się zbliża jeśli chodzi o ten aspekt.

Zgadzamsię.

Ze wszystkich race simów, PC najbliżej do ideału. Lekkie poprawki i mamy perfekcyjny kombajn do symulacji wyścigowych.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 01, 2017, 08:30:23 am »
Piszecie, że model jazdy w AC jest znacznie lepszy. Jest jedynie lepszy w autach cywilnych i to niewiele lepszy. Natomiast klasy wyścigowe mają jeden poważny problem. Mianowicie kompletnie nie czuć uślizgu opon do 10% co jest bardzo istotne gdyż w tym zakresie szuka się optymalnej przyczepności. Oczywiście mówię tutaj o grze na kierownicy. Owszem tak jak wspomniał Klosz, FF na kółku jest bardziej wyraźne w AC i oddaje więcej jeśli chodzi o nierówności czy nacisk na zawieszenie. Ale brak mu detali znanych z PC, które jak dla mnie decydują o wyższości PC. Znacznie więcej czuję na kierownicy w PC kiedy jadę na granicy przyczepności niż w AC i te różnice są naprawdę bardzo istotne. No i dodać trzeba, że AC ma nieco przesadzony moment obrotowy przy FF oraz ogólnie jest to ustawione zbyt mocno. Trzeba sporo regulować żeby przypominało to trzymanie prawdziwej kierownicy w prawdziwym aucie. Co do reszty racje ma Mrocz, że AC jest puste, sterylne i bez polotu. Nawet dźwięk aut mimo początkowego zachwytu potem zaczyna drażnić gdyż wyraźnie w każdym aucie słychać, że jest on cyfrowy. CARS ma tutaj problem jedynie przy zmianie biegów i to też nie we wszystkich autach.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 01, 2017, 08:58:41 am »
Duża tu zasługa laseroeo skanowanych torów. W Pcars tylko kilka jest, w AC wszystkie.
Ogólnie dla mnie obie gry mają podobny model jazdy z AC mającym lepszy FFB. Ale jeżdżąc w jednej grze poprawiamy skill w drugiej ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 03, 2017, 16:35:04 pm »
 8) 8)

kolejny mini wyciek

Porsche potwierdzone ;)


Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 03, 2017, 23:11:48 pm »
Wow! Wiadomo juz cos o laserowo skanowanych torach(beda tak zrobione wszystkie)?
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 04, 2017, 00:21:17 am »
8) 8)

kolejny mini wyciek

Porsche potwierdzone ;)



Było też chyba 959 w tym trailerze ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 05, 2017, 14:59:15 pm »
Wow! Wiadomo juz cos o laserowo skanowanych torach(beda tak zrobione wszystkie)?

Patrząc na ilość torów w tej grze to wątpie w to. Częśc to pewnie porty z jedynki. Ale i w jedynce część brytyjskich torów jest skanowana laserowo więc kto wie ;) Nie mniej tory w Pcars są na tyle dobrze oddane, że wole ich większą ilość niż parę na krzyż a skanowane :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 07, 2017, 13:23:08 pm »
Odliczanie trwa w najlepsze ;) Jutro dostaniemy oficjalną zapowiedź i PONOĆ. NOWY! trailer :D







Jeżeli technicznie da radę to dla mnie tytuł samochodówki roku w kieszeni :D

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 07, 2017, 19:16:03 pm »
Nie wiem czy samochodowka roku. Niemniej czekam. Ten rok zapowiada sie swietnie. :)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 07, 2017, 19:23:17 pm »
Nie wiem czy samochodowka roku. Niemniej czekam. Ten rok zapowiada sie swietnie. :)
A jaki niby jest inny kandydat w tym roku?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 07, 2017, 19:35:13 pm »
A jaki niby jest inny kandydat w tym roku?

Może jakaś Forza wyjdzie? Albo GT:Sport.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 07, 2017, 19:41:57 pm »
No GT Sport ze swoją zawartością to na pewno kandydat do gry roku :lol:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 07, 2017, 19:50:07 pm »
Samochod bedzie miec podobna ilosc co PC2 (przypuszczam). Trasy to niewiadoma.

Poza tym nie lekcewazyl bym Dirt 4.  8)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 08, 2017, 10:44:35 am »
Samochod bedzie miec podobna ilosc co PC2 (przypuszczam). Trasy to niewiadoma.

Poza tym nie lekcewazyl bym Dirt 4.  8)

Przecież GT Sport ma podobną zawartość do PCars 1... A do niego dodają nowe trasy w PCars 2 :D Nie ma szans by zawartość była podobna (musieliby wycinać zawartość z jedynki, a Ian Bell obiecywał, że tego nie będzie.)

W PCars2 ma być 200+ samochodów // Gt Sport 137. Nawet w PCars 1 z DLC mamy 120

Ma być 50 torów (OSOBNYCH! Nie wariantów ;) ) (Według najnowszych źródeł duża część jest skanowana laserowo) // W Gt Sport 19...

Zmienne warunki pogodowe // GT Sport stałe ale nie potwierdzili ich ;)

Zmienny cykl dobowy // GT Sport osobne pory dnia do wyboru brak zmiennego

Symulacja pór roku // Gt Sport brak.

GT Sport to wydmuszka i kastrat przy tym kolosie ;)

Swoją drogą kolejny news coś dla ciebie Klosz ;) :
https://www.gtplanet.net/new-tracks-in-project-cars-2-were-laser-scanned-with-drones/

Wszystkie nowe trasy + część starych (min Nordshleife) skanowane laserowo!! Naprawdę zapowiada się srogi Kombajn do symulacji przeróżnych dyscyplin motorsportu. Oby czegoś tylko nie spierdolili :D

PS. Dirt 4 ma szanse, ale obawiam się, że gra będzie bardziej zręcznościowa od Dirt Rally.
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2017, 11:00:57 am wysłana przez Mrocz »