Autor Wątek: Project CARS 2  (Przeczytany 38234 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #160 dnia: Lutego 26, 2017, 21:33:33 pm »
Widzisz, wychodzi że dla Ciebie symulacja, to głównie odwzorowanie warunków wyścigów danej klasy. Pełna stawka, duża ilość aut z homologacją, tory itp.  Dla mnie liczy się autentyczność płynąca z jazdy. Filmy tego gościa wklejam tutaj, bo ładnie podsumowuje to co jest do poprawy, a czy nie wiedziałbym o tych błędach gdyby nie on? O części na pewno, ale wydaje mi się, że swojego czasu rozmawiając o grze czy to na forum, czy ze znajomymi na imprezie, mogłem zwrócić uwagę na część z tych wad o których mówi. Z resztą, gdybym sam zrobił taki filmik, to byś powiedział, że bzdury gadam, a tak masz chociaż autorytet, którego raczej nie odeślesz z kwitkiem :P Mniejsza z tym, jak by nie było, to nie zmieni to faktu, że te elementy wymagają poprawy.

No i spoko. A ja piszę ci po raz któryś, że nie ma symulacji idealnej i u konkurencji jak Assetto Corsa bywają równie duże inne głupoty :) O Forzie nie wspominam bo to praktycznie już 100% arcade (i mówie o Motorsport). A Gran Turismo cóż ono też nigdy bez wady nie było ;) I GT5 i 6 pełne jest głupot, wątpie by Sport tego uniknął.

W PCARS 2 większość tych rzeczy co tutaj wyśmiewasz już są poprawione. Laserowo skanowane tory, naprawią problemy z niektórymi szykanami, a przemodelowany model opon problem z JEDNYM TYPEM opon.

Troche smutne jest to, że zapowiada nam się genialny race sim i zamiast się cieszyć znowu walczę z twoim smęceniem :P Nie podoba się? Kup GTSport, ale nie oceniaj sobie co jest dla mnie ważne a co nie bo to jest moja sprawa ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2017, 22:14:08 pm wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 974
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #161 dnia: Lutego 26, 2017, 23:12:43 pm »
 :D Mrocz, ja ciebie w żaden sposób nie oceniam, broń Boże, z tym że napisałem, że ważne dla ciebie są głównie warunki wyścigu i otoczka, to naturalną siłą rzeczy wyciągnięte wnioski z twoich postów, bo widać resztą się zbytnio nie przejmujesz. Maksymalna wczówka, pełna stawka, rozumiem to, spoko , niech ci się podoba cokolwiek chcesz, to twoja sprawa i masz do tego pełne prawo, naturalnie niczego ci nie bronię :D luz.



Parę lat temu, gdy GT było jedynym simem na konsoli Sony, to było moim marzeniem, kto się interesuje tematem, kojarzy trailer z którego pochodzi ten screen. No i jest to scena, która świetnie oddaje to, co sobie tak bardzo cenisz, w kontekscie tamtych czasów. Dzisiaj Project Cars w dużej mierze spełnił tą wizję możliwościami, jakie daje graczom. Także dobrze rozumiem twój punkt widzenia, ten hurra-optymizm i dlaczego PC2 może być niemal spełnieniem Twoich motoryzacyjnych marzeń ;)

Ale nie da się ukryć, że pisząc tutaj wypowiadasz się w samych superlatywach, gdy piszę, czego mi brakuje, co bym zmienił względem jedynki, to nazywasz to smęceniem i zaraz przytaczasz jakąś Forzę, czy GT, że przecież to gorsze ;) Wygląda to tak - bedzie genialny sim, i basata, nie można się odezwać. Super, że ci się podoba, ale daj też prawo innym do posiadania własnych wymagań, a jak widać, nie jestem odosobniony w twierdzeniu, że PC potrzebuje zmian w niektórych symulacyjnych aspektach, bardziej zmian w tym co siedzi pod maską, a nie w zewnętrznej otoczce. Nie ma simów idealnych, czy naprawią błędy i niedociągniecia z jedynki to się okaże, bo z całym szacunkiem dla ekipy robiącej tę grę, ale ich zadaniem jest reklama i sprzedaż produktu, więc mogą sobie gadać wszystko, a co z tego wyjdzie, okaże się wyłącznie dopiero w praniu, bo jak wiadomo, końcowy odbiorca gry jest najlepszym testerem i krytykiem gry.

Trzymam kciuki i liczę na przyjemną jazdę.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #162 dnia: Lutego 27, 2017, 09:24:13 am »
No potrzebuje jak wspominałem. Bo zgadzam się z tymi filmikami xD na szczęście te problemy są rozwiązywane. Na bank będzie lepiej.


Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #163 dnia: Lutego 27, 2017, 22:59:45 pm »
Akurat porzadny pitstop jak na zdjeciu powyzej by sie w PC2 przydal, obecny swieci pustkami. ;)

Sent from my BlackBerry PRIV

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #164 dnia: Lutego 28, 2017, 09:39:29 am »
Akurat porzadny pitstop jak na zdjeciu powyzej by sie w PC2 przydal, obecny swieci pustkami. ;)

Sent from my BlackBerry PRIV

Oficjalnie potwierdzono sesje motion capture na prawdziwe pitstopy w PCars 2 :) Więc obrazek z GT który wrzucił Andryush może się spełnić :D


Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #165 dnia: Lutego 28, 2017, 10:06:26 am »
Bylo by swietnie. :)

Sent from my BlackBerry PRIV

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #166 dnia: Marca 01, 2017, 10:43:45 am »
Moja ukochana furka GTLM/GT3



POTWIERDZONA :D Jaram się jak pochodnia :)
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2017, 11:20:11 am wysłana przez Mrocz »

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #167 dnia: Marca 10, 2017, 14:01:19 pm »
Własnie potwierdzono obecność marki Jaguar w grze ;)

https://www.instagram.com/p/BRc4W92DXIx/

Oraz sprzed paru dni. Debiut na wyłączność PCars 2 nowego Mclarena 720S :)


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #168 dnia: Marca 10, 2017, 14:27:37 pm »
Ciekawe czy będzie HSV-10 GT. To auto ma obłędny dźwięk, a w PCars dźwięk jest świetnie odwzorowany.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #169 dnia: Marca 10, 2017, 14:36:19 pm »
Ciekawe czy będzie HSV-10 GT. To auto ma obłędny dźwięk, a w PCars dźwięk jest świetnie odwzorowany.

No Super GT fajne by było :) Narazie potwierdzona jest tylko Acura NSX GT3 (i drogowa) zobaczymy co jeszcze dadzą :)

Mega też fajnie że będzie dobrze odzworowane IMSA GTO z 1988 ;)

Do istniejącego Mustanga IMSA GTO i Audi dojdzie:

Nissan IMSA GTO 300zx
https://www.instagram.com/p/BRTfpv3jjsi/

Oraz:
Nissan GTP Zx :D
http://www.projectcarsgame.com/newspc2/the-nissan-gtp-zx-turbo-in-project-cars-2-is-the-1000hp-monster-youve-been-waiting-for

Dobrze, że dostaniemy trochę historii motorsportu w tej grze :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #170 dnia: Marca 10, 2017, 14:41:56 pm »
No i oczywiście w PC2 musi być 727B. Legendarna wyścigówka. Mając w pamięci driftowe MX-5 z Wanklem z PC1 mocno liczę na tą furę i jej niepowatarzlny silnik.

Jak do tego dojdzie tor Macau GP, to jestem dla tej gry gotów kupić PS4 Pro jeśli PC2 będzie wyraźnie lepiej śmigać na tym sprzęcie.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #171 dnia: Marca 10, 2017, 14:53:40 pm »
No i oczywiście w PC2 musi być 727B. Legendarna wyścigówka. Mając w pamięci driftowe MX-5 z Wanklem z PC1 mocno liczę na tą furę i jej niepowatarzlny silnik.

Jak do tego dojdzie tor Macau GP, to jestem dla tej gry gotów kupić PS4 Pro jeśli PC2 będzie wyraźnie lepiej śmigać na tym sprzęcie.

Ponoć już na zwykłym PS4 śmiga super :D Hehe.

No też liczę na Mazdę 727B. Sauber C9 będzie miał konkurencje :) No i oczywiście potwierdzona licencja Porsche, które też miało swojego mistrza w Grupie C ;) ! :D Będzie ogień :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #172 dnia: Marca 21, 2017, 11:15:59 am »
Circuit of the Americas potwierdzony :D

https://www.instagram.com/p/BR36cHVDwJI/

Dla tych co nie znają :) Dosyć znany tor w pobliżu Austin w Stanach Zjednoczonych. Oczywiście laserowo skanowany jak każdy nowy tor w PCars.



EDIT: Jeszcze na forum rozszyfrowali jeden screen i na 99% będzie Red Bull Ring ;) Ale czekamy na oficjalne info.
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2017, 11:18:17 am wysłana przez Mrocz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #173 dnia: Marca 21, 2017, 12:29:50 pm »
A o Macau cisza. Lipa. :(

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #174 dnia: Marca 21, 2017, 12:34:12 pm »
A o Macau cisza. Lipa. :(

Torów będzie 60+. Znane jest około 50. Więc jest jeszcze szansa ;) + DLC. Tym bardziej, że skupiają się też na mniej znanych torach.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #175 dnia: Marca 22, 2017, 10:51:50 am »
Dobry artykuł i historii Nissana 300ZX Turbo okraszony screenami z gry :) Powiem, że aż chcę opanować tego potwora w grze :D I chodzi za mną kupno sprzęgła i skrzyni biegów do kiery :D

http://www.projectcarsgame.com/newspc2/phoenix-rising-the-nissan-300zx-turbo-in-project-cars-2

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #176 dnia: Marca 22, 2017, 22:42:55 pm »
Generalnie zmien cale pedaly, bo te stockowe od T300 to tragedia w stosunku do G29 czy T3PA.  8)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #177 dnia: Marca 23, 2017, 06:34:11 am »
Generalnie zmien cale pedaly, bo te stockowe od T300 to tragedia w stosunku do G29 czy T3PA.  8)

Nie widziałem samego sprzęgła więc tak chodziło mi o pedały ;)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #178 dnia: Marca 23, 2017, 07:37:39 am »
Spoko. Ja tez uzylem skrotu myslowego. Odczujesz duza roznice na plus. :)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #179 dnia: Marca 24, 2017, 10:51:32 am »
Jaguar XJR-9

https://www.instagram.com/p/BR_9dCWD_fK/

Toć carlista to będzie jakieś mistrzostwo w tej grze! :D Mamy już 3 solidne auta w legendarnej grupie C :D

Mercedesa Sauber C9, Nissan GTP-ZX-Turbo i teraz Jaguar :D

Licencja Porsche też najpewniej da nam legendarnego 965 :D i jedziemy z klasycznym LeMans :D

Oby była licencja Mazdy i 787B :D

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 974
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #180 dnia: Marca 24, 2017, 14:30:04 pm »
ehh, chciałbym się jarać, ale grałem w Gran Turismo :P

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #181 dnia: Marca 24, 2017, 14:43:15 pm »
ehh, chciałbym się jarać, ale grałem w Gran Turismo :P

No nie bardzo to samo, bo nie mogłeś zrobić stawki z LeMans 1988 - 1990 bo ścigałeś się w nim z jakimiś kosmosami gdzie mieszali auta z całej historii motoryzacji i różnych niepasujących do siebie klas :P

Dzięki Custom grid będzie można AI dobrać auta z tego okresu i przeżyć samemu historię :) Zajebiście mnie to jara, mega to zwiększy immersję z wyścigów, wiedząc że rywalizujesz z realną konkurencją tego samochodu :) 

« Ostatnia zmiana: Marca 24, 2017, 14:46:20 pm wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 974
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #182 dnia: Marca 24, 2017, 17:06:02 pm »
Ja tam miałem radochę, bo mogłem takiego potworka wyciągnąć na wyścigi online. Jazda z AI w GT nie była zbyt emocjonująca.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #183 dnia: Marca 24, 2017, 17:34:40 pm »
http://www.teamvvv.com/en/news/comments/Project-CARS-2-has-absolutely-cracked-the-handling-according-to-The-Stig

Starają się zadbać o wszystko. Zapowiada się najlepszy sim tej generacji. Nie mogę się doczekać.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #184 dnia: Marca 24, 2017, 19:45:12 pm »
http://www.teamvvv.com/en/news/comments/Project-CARS-2-has-absolutely-cracked-the-handling-according-to-The-Stig

Starają się zadbać o wszystko. Zapowiada się najlepszy sim tej generacji. Nie mogę się doczekać.

Wpis. Ta giera może wstrząsnąć światem sim racingu :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #185 dnia: Marca 28, 2017, 14:54:32 pm »
Trochę pyszności do nowego Project Cars 2 :D

Historyczna Grupa 5 też będzie mocno rozbudowana :D :D

http://www.projectcarsgame.com/newspc2/godzilla-is-coming-to-project-cars-2-with-four-stomping-nissan-gt-rs?lang=en

Screeny z artykułu dla leniwych ;)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Do tego będzie więcej tuningowanych furek z zawodów Time Attack Challenge ;)


Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #186 dnia: Marca 30, 2017, 15:34:08 pm »
Artykuł o Long Beach

http://www.projectcarsgame.com/newspc2/the-scanned-monaco-of-the-west-long-beach-is-coming-with-project-cars-2?lang=en

@BoBaN
Niby nic potwierdzonego, ale Monaco jest na Track Liście, może "trzecia opcja" też jest skoro wspominają o nim w artykule ;)

Cytuj
a jewel in the crown of US motorsport, and part of the holy trinity of street races that includes only Macau and Monaco.

 + Paczka pysznych screenshotów :D

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2017, 15:40:18 pm wysłana przez Mrocz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #187 dnia: Marca 30, 2017, 15:55:42 pm »
Fajnie by było. Czekam na oficjalne info. :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #188 dnia: Marca 31, 2017, 16:44:39 pm »
SMS dało zagadkę na twittera ;)

Co to za fura :D Odpowiedź już padła (na 100% wiadomo już co) ale może ktoś chce tutaj spróbować.



Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #189 dnia: Kwietnia 05, 2017, 18:49:34 pm »
Dźwięk znowu będzie stał na najwyższym poziomie :D
http://gameonly.pl/forum/Smileys/emots/shocked.gif
<filmik został zdjęty bo ponoć miał błędy w montażu :D>

Paczka screenów Jaguara Xj220S TWR


Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2017, 20:43:35 pm wysłana przez Mrocz »

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #190 dnia: Kwietnia 10, 2017, 11:22:12 am »
Najnowsze Audi R8 potwierdzone :) Wersja GT3 pewnie też obecna :)


Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #191 dnia: Kwietnia 11, 2017, 15:19:47 pm »
 8) 8) Nie sądziłem, że taka ilość furek Rx będzie :D



+

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2017, 15:28:46 pm wysłana przez Mrocz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #192 dnia: Kwietnia 11, 2017, 20:35:09 pm »
Bardzo jestem ciekaw RX w PCars2. Trochę mało aut (gdzie Peugeot, Citroen, Audi?), ale tu się liczy przede wszystkim dobre wyważenie rozgrywki. RX jest intensywny, krótki i kontaktowy i jeśli to dobrze oddadzą to będzia fajna odskocznia od asfaltów online.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2017, 20:38:41 pm wysłana przez BoBaN »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #193 dnia: Kwietnia 11, 2017, 21:54:15 pm »
Poki co wyglada to tak sobie w porownaniu z Dirt Rally czy SLR. Bardzo dziwna fizyka plus brak czucia sily tej dyscypliny sportowej.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #194 dnia: Kwietnia 11, 2017, 22:52:20 pm »
Bardzo jestem ciekaw RX w PCars2. Trochę mało aut (gdzie Peugeot, Citroen, Audi?), ale tu się liczy przede wszystkim dobre wyważenie rozgrywki. RX jest intensywny, krótki i kontaktowy i jeśli to dobrze oddadzą to będzia fajna odskocznia od asfaltów online.

Audi myślę że będzie :) S1 jest już przecież w PCars 1. Co do reszty zobaczymy. Na trailerze też był Renault Megane Rx, a na screenach zobaczyli Mercedesa A AMG Rx (czyli fikcyjny samochód do Rally Cross) więc myśle że więcej będzie :)

Poki co wyglada to tak sobie w porownaniu z Dirt Rally czy SLR. Bardzo dziwna fizyka plus brak czucia sily tej dyscypliny sportowej.

Z tym, że Dirt Rally skupia się tylko na rajdach, a tu masz przekrój wszelkich dyscyplin motorsportu :) Gdzie ty widzisz i jak oceniasz fizykę po filmiku? :P

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #195 dnia: Kwietnia 11, 2017, 22:54:08 pm »
Po tym gameplay'u. Auto dziwnie skacze po drodze (I nie mam tu na mysli doslownie skokow), wszystko jest jakby takie rwane, nienaturalnie to wyglada w porownaniu chocby z Dirt Rally. Sam trailer wyglada lepiej. :P

Sent from BB PRIV
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2017, 22:56:17 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #196 dnia: Kwietnia 11, 2017, 22:59:43 pm »
Po tym gameplay'u. Auto dziwnie skacze po drodze (I nie mam tu na mysli doslownie skowo), wszystko jest jakby takie rwane, nienaturalnie to wyglada w porownaniu chocby z Dirt Rally. Sam trailer wyglada spoko. :P

Sent from BB PRIV

Mi to wygląda bardzo podobnie do Dirt Rally :) Inna sprawa, że po RX raczej spodziewam się miłej odskoczni w PCars 2 bo nie ukrywajmy. To głównie wyścigi torowe. Na + już z tego trailera widać BARDZO dużą ilość torów do Rx. I widać, że licząc 60 torów w 200 wariantach, to tory Rx to są liczone jako warianty a nie osobne trasy :) Wiadomo, że takie będą tory do RallyCross wszyskie skanowane laserowo i dostępne w wariancie, zimowym, wiosennym, letnim, jesiennym ze zmiennymi warunkami i w nocy :)

Cytuj
all ready to do battle on scanned real-world rallycross tracks including US-based DirtFish, and Daytona, the iconic ‘Hell’ at Lånkebanen in Norway, and the rallycross tracks at Hockenheim, Knockhill, Loheac-Bretagna, and, of course, the track where it all began half-a-century ago—Lydden Hill in the UK.

W Dirt Rally niestety dużo mniej torów jest :C
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2017, 23:01:15 pm wysłana przez Mrocz »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #197 dnia: Kwietnia 11, 2017, 23:03:07 pm »
Spoko. Tylko to bylo wczesniej w Dirt Rally - owszem torow mniej, ale rowniez rozne warianty pogodowe. Nie widze tu podjarki. Gameplay mnie nie przekonuje, niech chlopaki pracuja, moze sie przekonam. Brakuje mi tez tam wiecej samochodow - ktore ma Dirt Rally.

Ps. Kupiles juz Dirt Rally, bo szkoda bys ominal taki tytul. Na kierze jest wczuwa. Szczegolnie w "Perzo trzystaszesc". To co ten maly dran robi z kiera to glowa mala. Uwielbiam ten pojazd. :)

Sent from BB PRIV using Tapatalk
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2017, 23:04:42 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #198 dnia: Kwietnia 12, 2017, 10:31:48 am »
Spoko. Tylko to bylo wczesniej w Dirt Rally - owszem torow mniej, ale rowniez rozne warianty pogodowe. Nie widze tu podjarki. Gameplay mnie nie przekonuje, niech chlopaki pracuja, moze sie przekonam. Brakuje mi tez tam wiecej samochodow - ktore ma Dirt Rally.

Ps. Kupiles juz Dirt Rally, bo szkoda bys ominal taki tytul. Na kierze jest wczuwa. Szczegolnie w "Perzo trzystaszesc". To co ten maly dran robi z kiera to glowa mala. Uwielbiam ten pojazd. :)

Sent from BB PRIV using Tapatalk

Mały offtop :) Tak kupiłem. Był w promce na PSN za 79zł. I trochę już jeździłem. Na razie to dla mnie kosmos :D Gra mega trudna, ale to dobrze takie są w końcu rajdy. Niestety ostatnio mam mało czasu więc nie mam możliwości porządnie przysiąść i opanować gry ;) Szkoda, że według plotek Dirt 4 będzie bardziej w kierunku Dirt 3 :C

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS 2
« Odpowiedź #199 dnia: Kwietnia 14, 2017, 10:07:11 am »
Bardzo ciekawe gameplaye wylazły:

Ta gra zapowiada się na mega urozmaiconą jeśli chodzi o dyscypliny sportów motorowych:

Oglądać całe bo są posklejane w jeden filmik :)
IndyCar było ogrywane na VR może stąd słabe tekstury? Tylko coś ruchów głowy nie widać.

Część gameplayów na padzie.



« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2017, 10:09:04 am wysłana przez Mrocz »