Autor Wątek: Lewacka logika  (Przeczytany 157111 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1040 dnia: Czerwca 05, 2017, 12:54:48 pm »
Ja się zastanawiam Soros im wszystkim płaci jak np. GW i Antifie, czy część z nich naprawdę jest tak głupia że w to wierzy...

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1041 dnia: Czerwca 05, 2017, 13:18:42 pm »
Komuniści kochają tak ten islam, bo wydaje im się, że mogą go użyć jako broni do zniszczenia obecnego porządku społecznego, wprowadzenia chaosu, a potem jak islam spełni swoje zadanie myślą że z islamem sobie już poradzą  i nastanie komunizm. Stąd mimo że islam nie jest zgodny z ich ideologią, to wspierają go z całych sił. W rzeczywistości jak już islam osiągnie przewagę to tym wszystkim  komuchom poderżną gardła.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2017, 13:20:17 pm wysłana przez Wulfen »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1042 dnia: Czerwca 06, 2017, 16:13:23 pm »
Kilka ostatnich wydarzeń ze świata pokazuje jak lewacy są agresywni i gotowi zabić za swoje poglądy. Najpierw rzućmy jako pierwszy przykład - zamieszki w USA. Za każdym razem jak jest wiec poparcia dla Trumpa, gdzie prawica tfuu wróć kibole, nacjonaliści i sebiksy spokojne wygłaszają swoje hasła zostają zaatakowani przez kolorowych, wróć - tęczowych. Przykładów tego typu w USA w ostatnich 100 dniach było kilkanaście. Następny przykład, świeży, bo z dzisiaj. Zadymy na maksa we Francji ,coś jak majdan na ukrainie. Koktajle mołotowa, kamienie, rurki metalowe itd. Oczywiście kto robi zadymy? Lewaki które nie popierają Marine Le Pen. Niszczą swoje miasto, tacy mogło by się wydawać spokojni młodzi ludzie w rurkach a jednak. Kolejny przykład z Polski. W sobotę ulicami Warszawy przeszedł marsz ONR z okazji 83 rocznicy powstania. Chłopaki i dziewczyny, kibole wszyscy idą spokojnie i kto ich atakuje, zaczepia? Ludzie z lewackimi poglądami.


ja myślę, że jesteśmy świadkami końca ''ideologii'' równości, braterstwa, braku granic i ahistorycznego sposobu życia. Młodzi ludzie są nastawieni na zbudowanie rodziny (niekiedy wielodzietnej) i maja gdzies parady rownosci czy jakies inne manifestacje zboczen. Wyborcza upada, lewicowe agitki radiowe w postaci rmf fm i radia zet nie sa sluchane przez ludzi <60 a ksiazki niegdys uwazane za kanony i prawidlowy obraz dawnej Polski coraz czesciej poddawane sa w watpliwosc. Takie srodowiska jak Krytyka Polityczna beda jeszcze bardziej marginalizowane a ludzie o pogladach lewicowych beda wytykani palcem przez spoleczenstwo. Dobrze to czy zle sami ocencie ale mnie pasuje ze powoli dorastamy do powaznych rozmow miedzy zwyklymi polakami.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1043 dnia: Czerwca 06, 2017, 16:31:37 pm »
Optymista. Zachodni świat wali w lewo bez trzymanki.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1044 dnia: Czerwca 22, 2017, 20:27:13 pm »


Cytuj
Narracja polityków PiS jest taka, że nie wpuszczamy do kraju imigrantów z Syrii, żeby bronić się przed islamskim terroryzmem. Dziś będą mieli ciężki orzech do zgryzienia jak wytłumaczyć, że matka zamachowca, który wczoraj dokonał zamachu w Paryżu była Polką.

Cytuj
Ten akt terrorystyczny byłby świetnym paliwem dla propagandy uprawianej przez polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy twierdzą, że nie wolno wpuszczać do kraju uchodźców z Syrii, bo mogą się wśród nich kryć islamscy terroryści. Problem w tym, że wczorajszy zamachowiec nie przyjechał z Syrii. Jego ojciec urodził się co prawda w Tunezji, ale matka była Polką.

.
.
.
.
.
.
.
.
http://www.rp.pl/Terroryzm/170629664-ABW-dementuje-Zamachowiec-z-Paryza-bez-zadnych-zwiazkow-z-Polska.html

Cytuj
Centrum Antyterrorystyczne ABW ustaliło, że sprawca ostatniego ataku terrorystycznego w Paryżu nie miał związków z Polską i polskich korzeni. Wbrew medialnym doniesieniom jego matka nie była Polką

Lewactwo znowu chciało rzucić gównem w Polskę i Polaków, tym razem obwiniając nas za zamach jakimś pokrętnym kłamstwem.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1045 dnia: Czerwca 23, 2017, 00:00:05 am »
Nawet gdyby był, to i tak matka była zwyczajna puszczalska..tyle. Nic wiecej.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1046 dnia: Czerwca 24, 2017, 05:54:09 am »
Na temat smieszny portalik resortowego dziecka tomka lisa. Kiedys nawet powazany przez mojego znajmego, ale na szczescie wraca tam gdzie jego miejsce - niebytu.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1047 dnia: Czerwca 24, 2017, 14:39:24 pm »
Nawet gdyby był, to i tak matka była zwyczajna puszczalska..tyle. Nic wiecej.
Oni chyba jeszcze nie łapią, że nie chodzi skąd oni są, ale o islam, i co ze sobą niesie.

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1048 dnia: Czerwca 27, 2017, 16:50:08 pm »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1049 dnia: Czerwca 27, 2017, 18:32:09 pm »
Youtube dzis zablyszczal. Zrobil dosc spory "coming out". BBC na facebooku to samo. Wystrczy zobaczyc zdjecia w tle oraz promowane akcje.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Marins

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1050 dnia: Czerwca 30, 2017, 23:47:21 pm »
Według feministycznego magazynu ,białe kobiety powinny dokonywać aborcji za każdym razem. Zaoszczędzone w ten sposób czas, energię i pieniądze powinny przeznaczyć na pomoc w wychowywaniu dzieci kolorowych kobiet:
https://medusamagazine.com/beyond-pro-choice-the-solution-to-white-supremacy-is-white-abortion

Pojawiły się głosy, że ta strona jest fejkowa ale fakt, że ta informacja tak bardzo rozniosła się po świecie tylko udowadnia jak bardzo
 prawdopodobne są takie popierdolone wymysły lewactwa:

https://whyevolutionistrue.wordpress.com/2017/06/23/white-women-should-get-abortions-to-end-white-supremacy/






Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1051 dnia: Lipca 07, 2017, 14:06:51 pm »

el becetol

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1052 dnia: Lipca 07, 2017, 17:37:17 pm »
Marsz nowoczesnej lewicy:


Po marszu nowoczesnej lewicy:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.

Marins

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1054 dnia: Lipca 08, 2017, 01:39:58 am »
Gdyby to prawa strona urządzała takie zamieszki, to brakłoby lewackim mediom miejsca na pierwszych stronach gazet. Kibole przy nich to aniołki  :angel: Co na to lewaki z forum ? rozpierdolmy pół miasta, my możemy bo jesteśmy lewakami i tęcza nas prowadzi. Cisza ?
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2017, 02:25:09 am wysłana przez Marins »

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1055 dnia: Lipca 08, 2017, 09:53:19 am »
Gdyby to prawa strona urządzała takie zamieszki, to brakłoby lewackim mediom miejsca na pierwszych stronach gazet. Kibole przy nich to aniołki  :angel: Co na to lewaki z forum ? rozpierdolmy pół miasta, my możemy bo jesteśmy lewakami i tęcza nas prowadzi. Cisza ?

W internecie widze nic nie ginie  :lol:  w gówno prawdzie przewidzieli to tydzień temu,że będą walczyć z niemiecka "faszystowską" policją.

Czekam na merytoryczną dyskusje z lewą stroną forumka 8)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1056 dnia: Lipca 08, 2017, 11:45:10 am »
co tu komentować - zwykły bandytyzm.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1057 dnia: Lipca 08, 2017, 14:25:28 pm »
Cieszę się s00s, że w końcu to przyznałeś. Lewactwo = bandytyzm.













Ciekawe czy ktoś pokusi się o oszacowanie strat i kto za to zapłaci :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1058 dnia: Lipca 08, 2017, 14:30:09 pm »
https://twitter.com/Budnikowsky/status/883438312559607808

Nagrywa właściciel sklepu, a w tle ludzki odpad wynosi towar za 300 tys. euro. Niemiec przetłumacz!

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1059 dnia: Lipca 08, 2017, 14:41:58 pm »
Cytat: lem
Iras -2/10

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1060 dnia: Lipca 08, 2017, 15:20:10 pm »


Cieszę się s00s, że w końcu to przyznałeś. Lewactwo = bandytyzm.

tego nie przyznałem. gdybym tak zrobił, to musiałbym na wszystkie konserwy patrzeć przez pryzmat breivika i uważać ich za morderców. to po prostu nie moja bajka :*

Marins

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1061 dnia: Lipca 08, 2017, 15:43:52 pm »
co tu komentować - zwykły bandytyzm.
Tylko tyle ? jak by to prawa strona urządziła te burdy, to by ci czasu brakło na wyzywaniu. Słabo myślałem, że coś więcej napiszesz i obronisz swoich ludzi. Jesteście bydłem który niszczy naszą kulturę, cywilizację. Bandyci, chuligani to jesteście wy i wasze poglądy na świat. Brawo soos za Hamburg możesz być dumny.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1062 dnia: Lipca 08, 2017, 16:07:11 pm »
jak by to prawa strona urządziła te burdy, to by ci czasu brakło na wyzywaniu.
A Ty co byś napisał jakby to była prawa strona? Że dobrze zrobili?

Pytam normalnie, bez dojebki.

Słabo myślałem, że coś więcej napiszesz i obronisz swoich ludzi.
Przyznał obiektywnie, że to bandytyzm. Proste. Nie ważne czy robią to lewaki czy prawaki. Mam wrażenie, że właśnie skrajnie prawa strona forum zawsze ślepo broni "swoich", nie ważne co zrobią.
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2017, 16:09:10 pm wysłana przez Ryo »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1063 dnia: Lipca 08, 2017, 16:07:37 pm »
W głowach wam się je**e i tyle.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1064 dnia: Lipca 08, 2017, 16:15:07 pm »
co tu komentować - zwykły bandytyzm.
Tylko tyle ? jak by to prawa strona urządziła te burdy, to by ci czasu brakło na wyzywaniu. Słabo myślałem, że coś więcej napiszesz i obronisz swoich ludzi. Jesteście bydłem który niszczy naszą kulturę, cywilizację. Bandyci, chuligani to jesteście wy i wasze poglądy na świat. Brawo soos za Hamburg możesz być dumny.

tylko albo aż, jakoś nie przypominam sobie żebyś w jakikolwiek sposób potępiał "lekarzy i prawników", którzy robili rokrocznie gnój w warszawie z powodów politycznych.
breivikowi pewnie brawo biłeś za mordowanie lewaków.

nazywając mnie bezpośrednio bydłem piękną sobie laurkę wystawiasz. w necie jesteś mocny i nad wyraz pyskaty, a w realu spierdoliłeś z kraju, na codzień pracujesz z ziomeczkami z ciapalandii, a część swoich dochodów przeznaczasz na socjal ich kolegów. kulturę przodków zapewne kultywujesz oglądając co niedzielę w tv anioł pański, zagryzając przy tym tostowy z fasolką, bo do kościoła jakoś tak daleko. fajna koszulka z "bóg, honor, ojczyzna" przecież wystarczy.
brawo za bycie "prawdziwym polakiem", możesz być z siebie dumny.
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2017, 16:19:22 pm wysłana przez s00s »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1065 dnia: Lipca 08, 2017, 16:20:13 pm »
A Ty co byś napisał jakby to była prawa strona? Że dobrze zrobili?

Problem w tym, że to nie była prawa strona, a ty nawet nie jesteś w stanie przytoczyć sytuacji, kiedy wielotysięczne, prawicowe bojówki dokonały takiego spustoszenia, więc w rzić możesz sobie wsadzić takie gdybanie 8)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1066 dnia: Lipca 08, 2017, 16:26:21 pm »


A Ty co byś napisał jakby to była prawa strona? Że dobrze zrobili?

Problem w tym, że to nie była prawa strona, a ty nawet nie jesteś w stanie przytoczyć sytuacji, kiedy wielotysięczne, prawicowe bojówki dokonały takiego spustoszenia, więc w rzić możesz sobie wsadzić takie gdybanie 8)

historia pokazuje, że prawicowe bojówki jak ruszają do działania, to nie auta na ulicach, a ciała w piecach płoną.

Marins

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1067 dnia: Lipca 08, 2017, 16:31:49 pm »
nazywając mnie bezpośrednio bydłem piękną sobie laurkę wystawiasz. w necie jesteś mocny i nad wyraz pyskaty, a w realu spierdoliłeś z kraju, na codzień pracujesz z ziomeczkami z ciapalandii, a część swoich dochodów przeznaczasz na socjal ich kolegów. kulturę przodków zapewne kultywujesz oglądając co niedzielę w tv anioł pański, zagryzając przy tym tostowy z fasolką, bo do kościoła jakoś tak daleko. fajna koszulka z "bóg, honor, ojczyzna" przecież wystarczy.
brawo za bycie "prawdziwym polakiem", możesz być z siebie dumny.
Typowy janusz. Mało wiesz o życiu lewaku. Mocny w internecie to jesteś ty ruski agencie. Rób swoje a za 30 lat muslim odwiedzi twoja rodzinę. Powiedziałem prawdę i boli co ?

Marins

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1068 dnia: Lipca 08, 2017, 16:34:40 pm »
Przyznał obiektywnie, że to bandytyzm. Proste. Nie ważne czy robią to lewaki czy prawaki. Mam wrażenie, że właśnie skrajnie lewa strona forum zawsze ślepo broni "swoich", nie ważne co zrobią.
Teraz jest dobrze.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1069 dnia: Lipca 08, 2017, 16:41:09 pm »


Typowy janusz. Mało wiesz o życiu lewaku.

ale co? nawet "anioł pański" nie oglądasz? :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1070 dnia: Lipca 08, 2017, 16:44:48 pm »


A Ty co byś napisał jakby to była prawa strona? Że dobrze zrobili?

Problem w tym, że to nie była prawa strona, a ty nawet nie jesteś w stanie przytoczyć sytuacji, kiedy wielotysięczne, prawicowe bojówki dokonały takiego spustoszenia, więc w rzić możesz sobie wsadzić takie gdybanie 8)

historia pokazuje, że prawicowe bojówki jak ruszają do działania, to nie auta na ulicach, a ciała w piecach płoną.
czyli nazisci to prawica nie lewica?

Marins

  • Gość
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1071 dnia: Lipca 08, 2017, 17:04:48 pm »


Typowy janusz. Mało wiesz o życiu lewaku.

ale co? nawet "anioł pański" nie oglądasz? :lol:
Typowe lewackie zagranie. Odwróć uwagę od prawdziwego problemu. Spływa to po mnie naprawdę, a w Hamburgu przez twoją ideologię płoną samochody brawo.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1072 dnia: Lipca 08, 2017, 17:26:30 pm »
Zaraz będzie bajka o tym, że hitler był prawakiem? :lol:

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1073 dnia: Lipca 08, 2017, 17:50:13 pm »
czyli nazisci to prawica nie lewica?

Wiadomo nie od dziś przecież, że to nie Marksa nosili niemieccy naziści pod pachą... i nie są spod jednego pióra co komuszki... a ich największymi przyjaciółmi byli kapitaliści z USA.   

No właśnie, to jest ta "lewacka logika", od lat właśnie w ten sposób próbują zwykłych ludzi zaszufladkować, nie jesteś z nami jesteś nazistą, szczują, napadają na ludzi, a gdy odpowiada im się agresją, znowu biadolenie o nazistach... Z ludzi chcą idiotów robić, tak aby takie ludzkie gówna jak antifa latała po mieście, paliła flagi narodowe, ubliżała każdemu kto jest patriotą, a nawet nie ma nic wspólnego ze środowiskami narodowymi, czy prawicowymi, a my mamy patrzeć, a bo prawo, bo moralność, bo to też człowiek bla bla bla, tylko ich nie obowiązują żadne zasady.

Prosta sprawa, w całej europie, w USA, w Polsce nawet, gdy przegrywają wybory tej właśnie demokracji, którą tak na sztandarach niosą, to co się dzieje hę? Jak napadali na wyborców Trumpa, właśnie tak zachowują się te mendy. Zresztą cała akcja z bydłem na pontonach, które tu płynie, przecież to już przeszło jakiekolwiek wyobrażenie, a oni w biały dzień dalej plują ludziom w twarz, i szczują, a nie chcecie, bo naziści jesteście, i cała masa różnych epitetów.

Teraz 12 prezydentów miast, którzy chcą imigrantów, cała masa polaków czeka na mieszkania socjalne, to dla nich nie ma, a tu nagle dla islamistów się znajdą? tak właśnie buduje lewica nienawiść, krok po kroczku, oni dokładnie chcą aby ktoś odpalił taki numer jak Hitlerowcy, a może wszyscy są robieni w chu... może mamy epicką teorie spiskową, bo przecież gdy spojrzymy na hasełka tych idiotów, to są takie same jak nazistów, tylko w krzywym zwierciadle, teraz nie aryjskie pany, a ciapate, masturbują się chyba przy tych filmikach co bydło nagrywa jak gwałcą europejskie dziewczynki...

Kolejny super pokaz logiki, to najpierw coś bredzą, o homoseksualistach, a później kochają islamistów, u tych samych co za homoseksualizm jest kara śmierci, a pamiętajcie, że u nich religia to nie takie pitu pitu jak u katoli, będą mieli większość to zrobią co im Bóg nakazał. Chodzą lewusy w koszulkach najbardziej zamordystycznego systemu w historii, a coś płaczą o nazistach, czy to nie są idioci? btw w związku sowieckim też karano za homoseksualizm, ale sierp i młot na klacie jest, lenin jest, niezłe czuby.

Muslimy robią jawne manifestacje na zachodzie całkowicie legalne, chronione przez policję, a na tych manifestacjach jawnie krzyczą, że wprowadzą tu swoje prawo, że będą nas mordować, a co się dzieje z człowiekiem, który zaczyna o tym mówić na zachodzie? nie mówimy już o takich hasłach żeby kogoś mordować, zwyczajnie o tych codziennych zachowaniach islamistów, a jest atakowany w mediach przedstawia się jako oszołoma, nazistę, nieoczytany, itp. itd. Ludzie w swoich krajach są przez tych poje**w zaszczuci, to nie jest ten strach przed terroryzmem, ludzie po prostu nie mogą nic z tym zrobić, bo lewusy ich zeżrą za pomocą aparatu państwowego. A później soos, pisze o breivikach, właśnie do takich skrajności ludzi doprowadzacie.

Kolejna logika, memlają coś o kobietach, jak to źle są traktowane, jak to bite są przez tych alfanazi białych samców, a następnie zalewają nasz świat, islamem, gdzie kobieta jest gdzieś tam obok świni, i psa. No co tu gadać, logika wyłazi sama z siebie.

Już od dawna się zastanawiam, czy mamy jeszcze gdziekolwiek lewicę? bo w Polsce można tak uznać w zasadzie pis, próbują tam jakiś socjal robić, coś tam do robotników opowiadają... to mi się kojarzy z lewicą, a nie poje**, które chcą zalewać mój dom islamskimi ludobójcami, przywiązują się do drzew i płaczą, ze wścieklizną w mordzie krzyczą jak to facet w sukience jest kobietą, bo on tak uważa, a ty tego nie szanujesz nazisto... strasznie chorzy ludzie, tutaj wcale nie trzeba być narodowcem, prawicowcem, w zasadzie kompletnie polityką interesować, żeby zwykły szary człowiek to powiedział.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1074 dnia: Lipca 08, 2017, 19:18:15 pm »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1075 dnia: Lipca 08, 2017, 19:29:57 pm »
Zaraz będzie bajka o tym, że hitler był prawakiem? :lol:
no przecież wiadomo, że był lewakiem - stąd pewnie takie, a nie inne klamry na paskach, odwołania do tradycji i relikwi chrześcijańskich, zakaz pedałowania i skrajny nacjonalizm.

z drugiej, może niech się becetol wypowie, on wie lepiej, kto jest lewy, a kto prawy.

@vaako,
a "miłościwie panujący" pis, to wyciąga z wyborców pańszczyźnianą mentalność, czy może buduje lepszą przyszłość, wpuszczając milion ukraińskich braci na ulice naszych miast?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1076 dnia: Lipca 08, 2017, 20:45:38 pm »
czyli nazisci to prawica nie lewica?

Wiadomo nie od dziś przecież, że to nie Marksa nosili niemieccy naziści pod pachą... i nie są spod jednego pióra co komuszki... a ich największymi przyjaciółmi byli kapitaliści z USA.   

No właśnie, to jest ta "lewacka logika", od lat właśnie w ten sposób próbują zwykłych ludzi zaszufladkować, nie jesteś z nami jesteś nazistą, szczują, napadają na ludzi, a gdy odpowiada im się agresją, znowu biadolenie o nazistach... Z ludzi chcą idiotów robić, tak aby takie ludzkie gówna jak antifa latała po mieście, paliła flagi narodowe, ubliżała każdemu kto jest patriotą, a nawet nie ma nic wspólnego ze środowiskami narodowymi, czy prawicowymi, a my mamy patrzeć, a bo prawo, bo moralność, bo to też człowiek bla bla bla, tylko ich nie obowiązują żadne zasady.

Prosta sprawa, w całej europie, w USA, w Polsce nawet, gdy przegrywają wybory tej właśnie demokracji, którą tak na sztandarach niosą, to co się dzieje hę? Jak napadali na wyborców Trumpa, właśnie tak zachowują się te mendy. Zresztą cała akcja z bydłem na pontonach, które tu płynie, przecież to już przeszło jakiekolwiek wyobrażenie, a oni w biały dzień dalej plują ludziom w twarz, i szczują, a nie chcecie, bo naziści jesteście, i cała masa różnych epitetów.

Teraz 12 prezydentów miast, którzy chcą imigrantów, cała masa polaków czeka na mieszkania socjalne, to dla nich nie ma, a tu nagle dla islamistów się znajdą? tak właśnie buduje lewica nienawiść, krok po kroczku, oni dokładnie chcą aby ktoś odpalił taki numer jak Hitlerowcy, a może wszyscy są robieni w chu... może mamy epicką teorie spiskową, bo przecież gdy spojrzymy na hasełka tych idiotów, to są takie same jak nazistów, tylko w krzywym zwierciadle, teraz nie aryjskie pany, a ciapate, masturbują się chyba przy tych filmikach co bydło nagrywa jak gwałcą europejskie dziewczynki...

Kolejny super pokaz logiki, to najpierw coś bredzą, o homoseksualistach, a później kochają islamistów, u tych samych co za homoseksualizm jest kara śmierci, a pamiętajcie, że u nich religia to nie takie pitu pitu jak u katoli, będą mieli większość to zrobią co im Bóg nakazał. Chodzą lewusy w koszulkach najbardziej zamordystycznego systemu w historii, a coś płaczą o nazistach, czy to nie są idioci? btw w związku sowieckim też karano za homoseksualizm, ale sierp i młot na klacie jest, lenin jest, niezłe czuby.

Muslimy robią jawne manifestacje na zachodzie całkowicie legalne, chronione przez policję, a na tych manifestacjach jawnie krzyczą, że wprowadzą tu swoje prawo, że będą nas mordować, a co się dzieje z człowiekiem, który zaczyna o tym mówić na zachodzie? nie mówimy już o takich hasłach żeby kogoś mordować, zwyczajnie o tych codziennych zachowaniach islamistów, a jest atakowany w mediach przedstawia się jako oszołoma, nazistę, nieoczytany, itp. itd. Ludzie w swoich krajach są przez tych poje**w zaszczuci, to nie jest ten strach przed terroryzmem, ludzie po prostu nie mogą nic z tym zrobić, bo lewusy ich zeżrą za pomocą aparatu państwowego. A później soos, pisze o breivikach, właśnie do takich skrajności ludzi doprowadzacie.

Kolejna logika, memlają coś o kobietach, jak to źle są traktowane, jak to bite są przez tych alfanazi białych samców, a następnie zalewają nasz świat, islamem, gdzie kobieta jest gdzieś tam obok świni, i psa. No co tu gadać, logika wyłazi sama z siebie.

Już od dawna się zastanawiam, czy mamy jeszcze gdziekolwiek lewicę? bo w Polsce można tak uznać w zasadzie pis, próbują tam jakiś socjal robić, coś tam do robotników opowiadają... to mi się kojarzy z lewicą, a nie poje**, które chcą zalewać mój dom islamskimi ludobójcami, przywiązują się do drzew i płaczą, ze wścieklizną w mordzie krzyczą jak to facet w sukience jest kobietą, bo on tak uważa, a ty tego nie szanujesz nazisto... strasznie chorzy ludzie, tutaj wcale nie trzeba być narodowcem, prawicowcem, w zasadzie kompletnie polityką interesować, żeby zwykły szary człowiek to powiedział.
Jak Ty mi znowu zaimponowałeś, dziwie sie troche, ze Ci sie chciało. Tutaj 90% uzytkowników tego nie zrozumiało(czytanie ze zrozumieniem i klasa 1-3 sie kłania) lub nie przeczytało bo są oczytani i kiedyś jakiś autorytet napisał gdzieś całkowicie co innego.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1077 dnia: Lipca 09, 2017, 06:24:39 am »
Ale że co? Wypruł elaborat bez ładu i składu jakby ktokolwiek na forum bronił muslimów. Rownież w skali kraju to jest margines...
No ale pisbolszewickie portale nakręcają poczucie zagrożenia, bo taki wystraszony pelikan wszystko kupi.
Pięknie jest- zwożą chamów na Trumpa, malują trawniki, czekam na portrety wodza narodu w urzędach i szkołach. Będzie druga Białoruś.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1078 dnia: Lipca 09, 2017, 15:00:13 pm »
Kontynuacja w Polityce na prośbę użytkownika el becetol.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Lewacka logika
« Odpowiedź #1079 dnia: Lipca 09, 2017, 19:43:36 pm »

bez komentarza :P